Kahve Falında Maymun Görmek

Kahve Falında Maymun Görmek
19 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 5.440 kez okundu.

Kahve falında maymun görmek, kahve falı yorumlamak neredeyse asırlardır süregelen bir uğraştır. Fincandaki bütün semboller bazı anlamlar taşır, bazı olaylar için ipucu verir. Ancak bu semboller için de en önemlisi şüphesiz hayvan sembolleridir. Çünkü hayvan sembolleri kişilik ve karakter hakkında fikir vermektedir. Günlük hayatta bazı insanlar için maymun iştahlı tabiri çok kullanılır. Maymun da aynen bu insanları tanımlar.

Eğlenceli, ele avuca sığmaz, neşeli ancak ulaşamadığı hedef ve hayallerinden çok çabuk vazgeçen, hayallerine ulaşsa da bunlardan çabuk sıkılan insanları sembolize eder. Bu nedenle pek güven vermeyen insanlar arasındadır bu insanlar. Genelde aç gözlü insanları işaret eder. Bu kişi aynı zamanda çok ketum biridir, etrafındaki insanlara sıkıntılarından bahsetmez. Etrafınızda patavatsız, etrafına olumsuz enerji gönderen insanlar olduğuna da işarettir. Bu kişi bu tavırlarıyla fal sahibinin kırılmasına, incinmesine neden olabilecek biridir. Bu nedenle fal sahibi etrafındaki bu yapıda insanlara karşı temkinli davranmalıdır. Aksi takdirde kendinizi sıkıntılı bir durumun içinde bulmanız kaçınılmaz olacaktır. Genel olarak kişilerin karakterini belirtir. Ancak aynı zamanda anlamı çok kolay değişebilen bir semboldür. Bu anlamda fincandaki diğer sembollerin anlamları da önem kazanmaktadır. Sadece maymun sembolünün anlamını bilerek yorum yapmak yanlış sonuçlara neden olacaktır.

Kahve Falında Maymun Kafası Görmek

Kısa zamanda adınızın herkesin dilinde olumlu sıfatlarla beraber anılacağını, ancak bu durumun sizin güçlü karakterinizde asla olumsuz bir etkisi olmayacağını gösterir. İnsanlar size gelerek engin bilgi seviyenizden, tecrübelerinizden ve problemlere yaklaşımınızdan feyiz almak isteyecektir. Bu durumda onları asla geri çevirmemeli, elinizden geldiğince yardımcı olarak ün ve şöhretin sizi asla değiştiremeyeceğini onlara kanıtlamalısınız. Aksi takdirde sahip olduğunuz tüm güzel özellikler insanların gözüne kötü ve ukalaca görünmeye başlayacak, bunca yıl verdiğiniz emekler ve edindiğiniz bilgi birikimi bir anda boşa gidecektir. Kalabalıklar arasında sıyrılan, birbirine benzeyen onlarca insan arasından farklılıklarıyla öne çıkmayı başaran, kendine güveni tam olan ve bunu da ustaca gösterebilen insanları simgeler. Oldukça değerli ve özel biri olduğunuzun farkına varmanız gerektiğini gösterir. Öncelikle kendinize güvenmenizi, ardından insanlara ne kadar farklı ve özel olduğunuzu göstermeniz gerektiğine işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git