Kahve Falında Maymun Görmek

19.04.2015
Kahve Falında Maymun Görmek

Kahve falında maymun görmek, fal sahibinin gönlünün sahibini hiç beklemediği bir anda bulacağı ve tez vakitte evlenerek mutlu bir yuva kuracağı anlamına gelir. Kişinin hedeflerine ulaşmak için yaşamış olduğu başarısızlıkları geride bırakması ve yeniden ayağa kalkması gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Özel hayatınızda kısa süreli de olsa üzüleceğine yorumlanır. Güven problemi yaşayabilir fakat doğru iletişim kurarak mutlu bir sona bağlayabilirsiniz. Birbiriniz ile doğru iletişim kurmazsanız, güven sorunu daha çok büyür, bu nedenle anlaşmazlığı fazla büyütmeden anlayıp dinleyerek hareket etmeli can sıkıcı durumdan kurtulabilirsiniz.

Nişanlıysanız zevki sefa süreceğiniz bir döneme gireceğiniz anlamına ve nikah tarihi alacağınıza işarettir. Kısa süreli bir nişanlılık yaşayacağınıza delalet eder. Hazırlıklı olun, başlıyor düğün telaşı.

Bekarsanız geniş beyaz yüzlü bir erkek ile gönül ilişkisi yaşayacağınıza ve huzurlu bir birlikteliğin başlangıcına işaret eder. Uzun zamandır atmayan kalbinizin atacağına, hayallerinizdeki gibi bir birliktelik yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Zoru görüp kaçan bir erkek var ise hayatınızda bu dönem onu iyice tartıp biçmeniz için size imkan sağlar. Evliliği iyice düşünmek ve ona göre karar vermelisiniz. Maymun simgesi size iyi yol gösterici olarak işarettir.

Hayatınızdaki kişiden ayrılmayı düşündüğünüze ve kişinin de sizi üzeceği anlamına gelmektedir. Fakat aklınızda olan ayrılık düşüncesi nedeni ile bu durumu çok fazla takmayacak ve önünüze bakacaksınız. Sonuçta sizde o kişiden ayrılmak istediğiniz için sonuç olarak bu durumdan mutlu olacak ve hayatınıza istediğiniz şekilde yön vereceksiniz.

Uzun süreli bir ilişki içerisinde iseniz, kısa süreli bir ayrılık yaşamanız anlamında da yorumlanır. Bu kısa süreli ayrılık birbirinize olan heyecanı ve aşkı tazelemeye yardımcı olacaktır. O nedenle endişelenmeyin. Her şey hayal ettiğinizden de güzel olacak.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bir davete katılacağınıza ve bu davetten maddi kazançlar sağlayacağınıza işaret eder. Ev hanımı iseniz yeni bir altın gününün başlangıcı olabilir. Gün guruplarında aranan bir kişisiniz. Sizin sempatik tavırlarınız, lezzetli yemekleriniz ile herkesin en yakını olmaya çalışıyorsunuz. Bu girdiğiniz her ortamda öne çıkmanıza, maddi manevi hep kazandığınıza işaret eder.

Tüm yeni yaptığınız yatırımların birden değerleneceğine ve hiç beklenmedik bir şekilde fazladan toplu satış yapacağınız anlamına gelmektedir. Eğer yeni yatırımlar yaptıysanız takipte kalın. Harika bol ve bereketli bir dönemdesiniz. Kendinizin bile şaşırdığı durumlar söz konusu olabilir. Bu şaşkınlık sizi mutlu edecek.

Harcamalarınızda dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelmektedir. Bir süre gereksiz harcamalardan kaçınmalı ve gereksiz pahalı kıyafetlere para yatırmamalısınız. Lüksü, giyinmeyi ve gösterişi seviyorsunuz. Her şey yeni sezon olsun istiyorsunuz ama her şey ateş pahası, her markanın yeni sezon ürünlerine yetişmek yerine elinizde hiç giymediğiniz kıyafetlerinizi değerlendirin.

Yakın zamanda alacağınız bir haber sayesinde yeni kapıların açılacağına ve elinizin bollaşacağına işaret eder. Maddi açıdan mutlu bir olay yaşayacağınız şeklinde yorumlanır. Ummadığınız bir para elinize geçebilir ya da beklediğiniz para var ise elinize kısa sürede geçebilir.

Bereketin simgesi olarak tabir edilir. Kısa zamanda mal mülk içerisinde yaşayacağınızı simgeler. Çok huzurlu ve mutluluk dolu günler sizi bekler. Sıkıntılı bir dönemden geçiyorsanız, en kısa sürede tüm sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Miras yolu ile gelen gayrimenkuller olarak yorumlanır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Fal sahibinin neşeli bir yapıya sahip olduğuna ve her zorluğu güçlükle atlattığına işaret eder. Aile içindeki her sorunu kolayca üstleneceğinize ne olursa olsun aile birliğinizin sağlam olmasına delalet eder. Ailenizde her ne yaşanırsa yaşansın son söz size aittir. Olayların gidişatına siz şekil veriyorsunuz. Bu sizin lider yapınız ile aileniz asla yıkılmayacaktır.

Aile bireylerinden biri ile ilgili yakın zamanda sağlık konusunda olumsuz bir haber alıp, canınız sıkılabilir. Fakat üzülmeyin, basit bir sorun ve siz ailecek bu işin üstesinden gelebileceksiniz.

Yakın çevrenizde olan bir kişinin size karşı sert tutumu ile karşılaşabilirsiniz. Sakın moralinizi bozmayın bazen böyle yaklaşımlar sayesinde zarar görmekten kurtulursunuz. En azından kim dost kim düşman görmenize neden olur. Sizin yapmanız gereken sakin kalıp, olayları uzaktan izlemek ve sonrasında gereken hamleyi yapmak.

Yaşam hayatınızda mağdur olan herkesin yanında olmayı kendinize görev haline getirdiğiniz anlamına gelir. Yakın zamanda sizden yardım isteyecek yakınınız olabilir. Tüm gücünüz ile yanında olmaktan mutluluk duyacaksınız.

Çevrenizde negatif enerji dağıtan kişilerden kısa sürede kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Siz leb demeden leblebiyi anlayan dostlarınız ve aileniz bu konuda yanınızda olacak ve size yardım edeceklerdir. Bu ara ailenizle sık vakit geçirerek durumu ele alabilirsiniz.

Fal sahibi erkek ise, aile fertlerini kanatlarının altına alacağı bir döneme girebilecekleri anlamına gelir. Kısa süreli de olsa zor bir dönemden geçerek huzura ermeye işaret eder. Bu süreçte korumacı tavrınız ile aile bireylerini kendinize hayran bırakacaksınız.

Genel olarak kişilerin karakterini belirler. Anlamı çok kolay değişim gösterebilen bir semboldür. Hane içerisinden birileri sizin hevesinizi kırabilirler. Bazı hayalleriniz için umutlarınız azalabilir fakat sakın pes etmeyin. Kendi kendinizi motive edin ve hayallerinizin peşinden koşun.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınızda başarılı olmak için daha kararlı olmanız anlamına gelmektedir. Her karardan sonra vazgeçmeniz yaptığınız işlerinde değersiz olmasına, insanların size olan güveninin sarsılmasına neden oluyor. Ancak daha istikrarlı ve kararlı olmak tamamen sizin elinizde. İşinizde dik durarak herkese aslında gerçekte neler başarabileceğinizi göstermenizin tam sırası.

İşinize dört elle sarılarak maddi açıdan rahatlayacağınız bir döneme gireceğinize işaret eder. Fal sahibi bu aralar işini ihmal ediyor ise dört elle sarılmalı ve maddi kazançların kapısını açmalıdır.

Tez canlı olduğunuz ve sıkıntıya gelemeyen yapıya sahip olduğunuz için işlerinizi layıkı ile yerine getirmek için çaba sarf edeceğiniz anlamına gelmektedir. İş arkadaşlarınız tarafından bu tutumunuz sevilmese de yöneticileriniz tarafından tebrik ediliyor.

Yeni mezun olmuş bir bireyseniz, en kısa zamanda isteklerinize ve beklentilerinize uygun iş bulacağınıza, bu iş ile kısa zamanda kariyer basamaklarını sağlam tırmanacağınıza işaret eder.

Sağlık Yorumu

İştahlı bir döneme gireceğiniz ve kilolar ile başınızın belaya gireceğine işaret eder. Eğer biraz daha yediklerine dikkat etmezseniz bir diyetisyene yolunuz düşebilir. Aman dikkat edin.

Kısa süreli bir saç kıran rahatsızlığı geçireceğiniz fakat iyi bir tedavi uygulayarak, kısa sürede bu sorundan kurtulacağınız anlamına gelir. Saç bakımına dikkat, yoksa git gide artabilir.

Sizin, enerjik bir yapıya sahip olduğunuz için önümüzde ki dönem de enerjinizi tam atamadığınız için strese gireceğiniz bir döneme işaret eder. Eğer çevrenizde size eşlik edecek kişiler yok ise, enerjinizi spor yaparak atmaya çalışın. Yoksa enerji fazlalığının yarattığı stres, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir ve size istemediğiniz sonuçlar doğurabilir.

Fal sahibi hasta ise kısa sürede eski sağlığına kavuşacağına işarettir. Yaşadığı sağlık problemleri ile oluşan duygusal çöküşten hızlı şekilde kurtulacağı anlamına gelmektedir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.