Kahve Falında Domuz Görmek

Kahve Falında Domuz Görmek
19 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 5.080 kez okundu.

Kahve falında domuz görmek, gerçek hayatta, dinimizde domuz sevilmeyen, hoş karşılanmayan bir hayvandır. Falda domuz da aynı şekilde hoş yorumlanmaz. Gözleri ile senin gözlerine o kadar yalan ve ihanet dolu bakan insanların olmasının yanı sıra seni delicesine sevdiğine inandırarak bırakıp giden insanlara da işaret etmektedir. Sen öyle bir insansın ki her ne kadar o kişiyi çok seviyor olsan bile sana yaptığı bu şeyler sayesinde ve senin kendini ne kadar değersiz hissetmene neden olmasından dolayı artık onu çok güçlü bir şekilde hayatından atıyorsun. Sen de bu güçlü olan tavrın ile her ne kadar iç dünyandan canın yanıyor olsa bile daha fazla üzülmek yerine sen de üzülmeye bir son vermeyi tercih etmeli ve kendin için bu hayatın en güzel olan yanları ile en güzel şekilde yaşamak için de fırsatlar sunmayı tercih etmelisin.

Kıskanç, fesat kişiliğe sahip ve başkaları için kötü duygular besleyen, hain birinin işaretçisidir. Etrafınıza karşı dikkatli olmanız gereken, düşman kazanmamanız gereken bir dönemin habercisidir. Çünkü etrafında zaten fazlasıyla düşman var demektir. Hatta fal sahibi kıskanç, fesat ve hain insanlardan son derece uzak durmalı, bu insanları hayatına sokmamalıdır. Kesinlikle olumsuz yorumlanan bir semboldür. Etrafınızda sizi çekemeyen, size kötülük etmek için fırsat bekleyen insanlar olduğu anlamına gelir. Usta yorumcular bu sembolün olduğu falda, fal sahibini muhakkak tedbirli olması konusunda uyarır. Tehlikeli bir semboldür.

Aşk

Evlenmeyi düşünen kişi olarak karşınıza kısmetli bir eş adayı çıkacak bu eş adayı ile mutlu bir evliliğiniz olacak. Sevdiğiniz bu kişi ile uzun mutlu bir hayat yaşayacaksınız. Partneriniz ile mükemmel bir birlikte yaşayacaksınız. Aşkta en çok duygularınız ağır basacak. İlişkilerinde kendilerinden çok sevdiği kişilere önem veriyorsunuz hislerinize güvenerek aşkınızı bulmaya çalışıyorsunuz. Hislerinizin sizi hiçbir zaman yanıltmayacağını biliyorsunuz. Her ne kadar doğru aşkı zor bulsanız da kısmetiniz açık. İlerleyen zamanlarda aşkta şansınız açılacak istediğiniz gibi ilerleme olacak.

Aşk hayatınız da ilgi bekleyen birisiniz. Sevdiğiniz insanın sizinle ilgilenmesi sizi mutlu edecek.Aşk hayatınız sürprizlerle geçecek. İlişkiniz de iki tarafta kıskanç bir şekilde birbirini kısıtlamakla meşgul olacak ve ilişkiniz biraz sarsıntılı döneme girecek. Bu sarsıntılı dönemi ikiniz birbirinizi anlayarak bitireceksiniz. Partnerinizin ilk hatasında ondan vazgeçebilecek durumundasınız. Partnerinizin sizin bu özelliğinden dolayı size hiç bir konuda yanlış yapmayacak. İlişkinizin adını kısa bir süre içerisinde bir yüzük ile taçlandıracaksınız ve bu olay ise sizin ilişkinizi olgunlaştıracak.

Para

Yakın zamanda kendi işinizi kurup çok güzel paralara sahip olacaksınız. Maddi anlamda kısa süreliğine zor zaman geçireceksiniz bu sürede beklemediğiniz birinden size bir el uzanacak ve yardım edecek.  Bundan sonra işiniz açılacak ve beklemediğiniz anda eliniz bollaşacak. Yaşayacağınız hayatta adaletli iş yapacaksınız ve adaletli bir şekilde paranızı alacaksınız. Kendi ayaklarınızın üstünde duracağınızı gösterir. Finansal durumda mantıklı düşünüp mantıklı karar verme aşamasına geleceksiniz. Artık istediğiniz yönde maddi kazançlar elde edeceksiniz. Kendi yolunuzu kendiniz mantığınızla belirleyeceğinize yorumlanır..

Çevrenizdeki bilgili kişiler ile fikir alışverişinde bulunacaksınız. Parasal konularda yardım alacaksınız. Ekonomik gelirinizi daha sağlam yapıda inşa edeceksiniz. Küçük bir seyahatte bulunacaksınız ve bu seyahat sizin için bir fırsata dönüşecek. Ekonomik geliriniz bu seyahat üzerine kurulu olacak ve ekonomik anlamda gelir kazanacaksınız. İşleriniz doğru bir şekilde ilerleyecek. Küçük ekonomilerden kendinizi büyüterek, büyük işler içerisinde yer edineceksiniz. Bu ekonomi geliriniz siz yola devam ettikçe her zaman daha çok artış sağlayacaktır. Doğru yolda ilerleme yolunu buldunuz, kaybetmemelisiniz.

İş ve Kariyer Hayatı 

Eğitim sürecinizi bu sene tamamlayacak ve işe kendinizi atacağınızı gösterir. Kendinize göre bir işiniz olmasa da işinizde kariyerinizi yükseltip yakın zamanda kendi işinizin patronu olacaksınız. Sosyal çevreniz çok olduğu için işinizdeki başarınız daha çok artmış. Bu başarı sizin kariyer basamaklarında adeta uçuruyor görünüyor. Yükselişe aniden geçmişsiniz. İşinizdeki başarı daha çok yükselerek herkesin özgüvenini de kazanıyorsunuz. Yakın zamanda ortak bir işe adım atacaksınız. Bu ortak iş sizi birazda olsa sallantılı döneme sokabilir bu nedenle ortaklık işinden bir süre sonra ayrılmayı düşüneceksiniz.

Bu ayrılık size kariyer açısından çok bilgi sağlayacak. Kariyer hedefleriniz hep yüksekte olacak. İş yerinizdeki arkadaşlarınız ile bir seyahate çıkacaksınız. Bu seyahat işlerinizin daha çok artmasına sebep olacak. Kafanızı kaldıramayacak duruma geleceksiniz. Yoğun iş temposuna gireceksiniz. Mantığınıza güvenerek her işin üstesinden geleceksiniz. Kendinize güveninizi yitirmediğiniz için her şeyi başarıyorsunuz. Azminiz daha çok artacak ve her şeye koşup yetişeceksiniz. Kariyer basamaklarında adeta ilerleme yaşayacaksınız. İşleriniz yoluna girip daha çok açılacak. Daha çok teklifler alacaksınız.

Sağlık Hayatı

Enerjik bir vücuda sahipsiniz. Çok yorgun bir dönem geçireceksiniz. Bu da sizin enerji düşüklüğü yaşamınıza sebep olacak. Enerjinizi tekrardan kazanmak için bol bol vitamin tüketin. Havaların bozukluğu nedeniyle soğuk algınlığı geçirebilirsiniz. Dinlenerek hastalığınızın önüne geçebilirsiniz. Yemek konusunda fazla aşırıya kaçacaksınız. Bu da size artı olarak değil eksi olarak kilo olarak dönecek. Birkaç sağlık sorununuz ortaya çıkacak. Yeteri kadar, dengeli beslenirseniz tekrardan kendi kilonuza düşebilirsiniz.

İş yoğunluğundan dolayı bir süre stresli dönem atlatacaksınız. Bu stresli dönem sürecinde bazı psikolojik olaylar yaşayacaksınız. Biraz sakin ortamda bulunarak stresinizi yavaş yavaş azaltabilirsiniz. Geçmişte kalan yani çocukluk döneminizde ortaya çıkan hastalığınız, örneğin kızamık gibi küçük bir rahatsızlık, bu dönemde tekrardan ortaya çıkacak ve sizi birazda olsa rahatsız edecek. Hastalığınızın tedavisi olduğu için kısa sürede hastalığınızı atlatacaksınız. Bu tedavi süresinden sonra enerjik bir döneme gireceksiniz. Hastalığınızı unutacaksınız. Size iyi gelen şeylere yöneleceksiniz. Kendinize daha çok zaman ayırarak, değer vererek üstesinden geleceksiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile yaşamınız mükemmel bir şekilde ilerliyor. Bazı aile içi sorunlar olsa da üstesinden geleceksiniz. Rutin olan yaşamınızı yakın zamanda düzenli ve eğlenceli bir hale getireceksiniz. Aileniz ile gezmelere doyamıyorsunuz. Kısa süreli bir tatil planı yapıyorsunuz bunu kısa zaman da gerçekleştireceksiniz. Bu tatil size iyi gelecek gibi görünüyor. Bütün stresiniz, yorgunluğunuzu bir kenara bırakacaksınız. Ailenizle geçirdiğiniz vakitte kendinizi huzurlu hissediyorsunuz. Sosyal yaşamınızı kısa zamanda değiştireceksiniz. Yeni aktivitelere katılacaksınız. Kendinizi sosyal hayatınız da geliştireceksiniz. Ailenizden size yakın bir zaman da küçük bir hediye gelebilir. Önceden istediğiniz ve olmayan bir hediye. Bu hediyeyi alınca çok sevineceksiniz. Ailenizle küçük problemler yaşasanız da genellikle sonları tatlıya bağlanmaktadır.

Yaşamınızdaki değersiz olan insanları hayatınızdan çıkarmayı düşüneceksiniz. Kısa zaman içerisinde bunları hayatınızdan çıkaracağınıza işaret eder. Kendi yolunuzda sadece istedikleriniz ile devam edeceksiniz. Yaşamınız da olan yanlışlarınızı düzeltmek için bir çaba içerisine gireceksiniz. Arkanızda olan aileleriniz ve sevdikleriniz sizin hep yanınızda olacak. Gayretiniz ile bunun üstesinden kısa sürede geleceksiniz. Aileniz ile güven bağlarınız her daim sıkı olacak. Birbirinize güveniniz asla kırılmayacaktır. İlerleyen yaşamınızda da şu an aileniz ile nasıl uyum içerisinde iseniz kendi evlilik yaşamınızda da mutlu mesut olacaksınız. Her şey istediğiniz gibi ilerleyecek ve yolunda olacak.

Kahve Falında Yaban Domuzu Görmek

Çevrenizde fesat biri olduğuna, bu kişinin sizi kıskandığına ve sizin iyiliğiniz için çalışıyor gibi görünse de kötülüğünüz için uğraştığına işaret etmektedir. Bu hususta dikkat etmeniz ve kendinizi bu kişiden uzak tutmanız yönünde bir uyarı niteliğindedir. Kişinin asıl hedefinin sahip olduğunuz ve çalışıp, didinerek elde ettiğiniz malınızı elinizden almak olduğunu göstermektedir. Çok uzun zamandır görüşmediğiniz belki adını dahi unuttuğunuz bir kişinin yeniden hayatınıza dâhil olacağının habercisidir. Bu kişi size karşı olan davranışlarını değiştirerek birden bire sizi aramaya başlayacaktır. Sizinle görüşmek istediğini bildiren bu kişi, hayatınızda kendisine önemli bir yer edinecektir.

Fincanda bulunduğu konuma göre de farklılık göstermektedir. Örneğin, fincanın tabanında belirmişse yakın zamanda, evinize uzaklardan bir misafir geleceğini işaret etmektedir. Yatılı olarak misafir edeceğiniz bu kişi, hayatınızda bir takım değişiklikler oluşturacaktır. Aynı zamanda bu kişi aile gelirinize katkıda bulunarak maddi açıdan yaşadığınız sorunların bir nebze olsun hafiflemesine yardımcı olabilir.

Kahve Falında Domuz Kafası Görmek

İş hayatında başarıya ulaşmakta olduğunu gösterir. Kenara ayırdığın bir miktar para çabuk bitecek. Bu senin canını sıkacak. Sonunu düşünmeden bazı söylediğin sözler var. Bu senin keyfini kaçırabilir. Kendine özgü karakterin ile insanların beğenisini kazanmaktasın. Her konuda seninle yarışmaya çalışan bir kadın var. Dikkatli olmalısın buna.

Senin devlet dairesinde herkesin kolay bir şekilde yapamadığı fakat araya giren tanıdıklar ile de oldukça kolay bir şekilde olan şeyleri de ifade etmektedir. Sen her ne kadar böyle bir kişi ile iletişime geçmiş olsan bile araya giren arkadaşların sayesinde de istediklerin olmuyor ve seni oldukça mutlu edecek olan bu şey son buluyor. Sen de öyle kişiler ile arkadaşlık ilişkilerine devam etmek yerine daha çok senin mutluluğun için çaba sarf eden insanlar ile bir arada olmayı tercih etmelisin. Herkes senin kadar iyi niyetli değil.

Kahve Falında Domuz Burnu Görmek

Gözünüzü açmanız gerektiği anlamına gelir. Bilin ki siz hep yanlış kişilerin peşinde koşuyor yanlış ilişkiler yaşıyor sizi seven sizi mutlu edebilecek kalbini ve ömrünü size feda etmiş bir kimseyi ise ısrarla görmezden geldiğiniz anlamına gelmektedir. Kendi mutluluk ihtimalinizi kendi hırslarınız ve doyumsuzluğunuz nedeni ile kaçırdığınız ve sonrasında ise her defasında üzülüp pişman olup nerede yanlış yaptım diye dövündüğünüzü gösterir. Eğer mutlu olmak istiyorsanız size bu kalbini sunan kişiyi artık görmezden gelmekten vazgeçin ve o kişiye bir şans verin. Aksi taktirde kalbinizin kırılmasına ve ayrılıklara acılara alışmayı bilin.

Kahve Falında Domuz Yavrusu Görmek

Umutsuz bir aşka tutulduğunuz anlamına gelmektedir. Aşık olduğunuz bu kimse herkese mavi boncuk dağıtan fakat kendinden başka kimseyi düşünmeyen, çok iyi niyetliymiş gibi görünmesine karşın aslında sadece ilgi çekmeye çalışan gününü gün etme derinde ve kimseyle ciddi bir gönül bağı kurmayan bir kişi. Fakat aşktan gözünüz kör olduğu için bunları göremiyor ve adeta ona kalbinizi altın bir tabakta sunuyorsunuz. Bu sevdadan en kısa zamanda vazgeçmelisiniz. Aksi taktirde bu ısrarınızda devam ederseniz kalbiniz kırılacak ve çok daha fazla üzüleceksiniz. Çünkü bu platonik aşkın bir ilişkiye dönüşmesi sonucunda ihanete uğrayacak hor görülecek ve özgüveninizi kaybedeceksiniz. Bu sevdadan hemen vazgeçin ve hatta bu kişiden tamamen uzaklaşın. Bazı fal yorumcularına göre sizi sıkan ve boğan bir sevgiliyi işaret eder fakat bu aşkta kıymet bilmeyen taraf sizsinizdir. Özellikle de etrafta bu kadar güvenilmez aşklar varken sizi seven birinin değerini bilmeden şımarıklık yapıyorsanız ilerde böylesini mum ile arayabilirsiniz.

Kahve Falında Domuz Suratı Görmek

Uzun zaman önce büyük kalp kırıklıkları yaşadığını ama artık tüm bunların geride kaldığını göstermektedir. Fal sahibinin yaşadığı bu kalp kırıkları, yeni tanışacağı biri sayesinde silinecek yerini mutluluk ve huzura bırakacak demektir. Bu kişi yeni bir aşkın öznesi olabileceği gibi, samimi, yeni bir dostluğun da ilk adımı olabilir. Ancak hangisi olursa olsun uzun süreli ve samimi bir ilişkinin işaretidir.

Şana ve şöhrete dalalet edilir. Eğer televizyon sektöründe çalışıyor iseniz, yakın bir zamanda yıldızınız parlayabilir. Yada küçüklüğünüzden beri hayaliniz olan oyunculuğa yakın biz zamanda ani bir giriş yapabilirsiniz. Televizyon sektöründe yer almıyor iseniz, siyaset alanında bir hedefiniz varsa siyasete atılabilirsiniz. Aynı zamanda, hayalini kurduğunuz bir kurumdan bir iş teklifi alabilirsiniz. Sizi ve ailenizi çok sevindirecek ve mutlu edecek bir sürü güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Kahve Falında Erkek Domuz Görmek

Eski zamanlarda yaşanmış bitmiş belki de artık hatırlanmayan bir ilişkinin de işaretidir. Bu ilişki hiç beklemediğiniz bir anda, sürpriz olarak yeniden karşınıza çıkacak ve her iki tarafında küllenmiş duyguları açığa çıkacaktır. Eski yaşanmışlıkların, paylaşılanların hatırlanacağı bu karşılaşma sizin ve eski sevgilinizin kalbinde kıpırtılar olmasına yol açacak ve neticesinde tutkulu bir aşk doğacaktır. Ancak dediğimiz gibi bu karşılaşma beklemediğiniz bir zamanda, sürpriz olarak karşınıza çıkacak. Belki bir nişan, düğün töreninde bile olabilir. Her an hazırlıklı olun! Bazı durumlarda aşk yaşamınızda meydana gelecek olan küçük tatsızlıkların da habercisidir. Ancak küçük inatlaşmalardan doğan bu tartışmalar çok büyük sorunlara yol açmadan iki tarafında fedakârlıkta bulunması ile tatlıya bağlanacaktır. Bu minik sorunlar sizi birbirinize daha da çok bağlayacak ve iki tarafın verdiği değerin artmasını sağlayacaktır. Bazen mecazi anlamda kalbinizin ikiye bölündüğü ve seçim yapmanız gerektiği anlamını da taşımaktadır. Doğru kararı verdiğinizde çok mutlu olacağınızı gösterir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git