Kahve Falında Domuz Görmek

19.04.2015
Kahve Falında Domuz Görmek

Kahve falında domuz görmek, fal sahibinin içerisinde bulunduğu fitne ve fesattan kurtulması için özellikle yakın çevresine dikkat etmesi ve herkese güvenmemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin ortalıkta dolaşan laflara kulak vermemesi halinde yaşadığı sorunu kısa sürede atlatacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Evlenmeyi düşünen kişi olarak karşınıza kısmetli bir eş adayı çıkacak bu eş adayı ile mutlu bir evliliğiniz olacak. Sevdiğiniz bu kişi ile uzun mutlu bir hayat yaşayacaksınız. Partneriniz ile mükemmel bir birlikte yaşayacaksınız. Aşkta en çok duygularınız ağır basacak. İlişkilerinde kendilerinden çok sevdiği kişilere önem veriyorsunuz hislerinize güvenerek aşkınızı bulmaya çalışıyorsunuz. Hislerinizin sizi hiçbir zaman yanıltmayacağını biliyorsunuz. Her ne kadar doğru aşkı zor bulsanız da kısmetiniz açık. İlerleyen zamanlarda aşkta şansınız açılacak istediğiniz gibi ilerleme olacak.

Aşk hayatınız da ilgi bekleyen birisiniz. Sevdiğiniz insanın sizinle ilgilenmesi sizi mutlu edecek.Aşk hayatınız sürprizlerle geçecek. İlişkiniz de iki tarafta kıskanç bir şekilde birbirini kısıtlamakla meşgul olacak ve ilişkiniz biraz sarsıntılı döneme girecek. Bu sarsıntılı dönemi ikiniz birbirinizi anlayarak bitireceksiniz. Partnerinizin ilk hatasında ondan vazgeçebilecek durumundasınız. Partnerinizin sizin bu özelliğinden dolayı size hiç bir konuda yanlış yapmayacak. İlişkinizin adını kısa bir süre içerisinde bir yüzük ile taçlandıracaksınız ve bu olay ise sizin ilişkinizi olgunlaştıracak.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre yakın zamanda kendi işinizi kurup çok güzel paralara sahip olacaksınız. Maddi anlamda kısa süreliğine zor zaman geçireceksiniz bu sürede beklemediğiniz birinden size bir el uzanacak ve yardım edecek.  Bundan sonra işiniz açılacak ve beklemediğiniz anda eliniz bollaşacak. Yaşayacağınız hayatta adaletli iş yapacaksınız ve adaletli bir şekilde paranızı alacaksınız. Kendi ayaklarınızın üstünde duracağınızı gösterir. Finansal durumda mantıklı düşünüp mantıklı karar verme aşamasına geleceksiniz. Artık istediğiniz yönde maddi kazançlar elde edeceksiniz. Kendi yolunuzu kendiniz mantığınızla belirleyeceğinize yorumlanır..

Çevrenizdeki bilgili kişiler ile fikir alışverişinde bulunacaksınız. Parasal konularda yardım alacaksınız. Ekonomik gelirinizi daha sağlam yapıda inşa edeceksiniz. Küçük bir seyahatte bulunacaksınız ve bu seyahat sizin için bir fırsata dönüşecek. Ekonomik geliriniz bu seyahat üzerine kurulu olacak ve ekonomik anlamda gelir kazanacaksınız. İşleriniz doğru bir şekilde ilerleyecek. Küçük ekonomilerden kendinizi büyüterek, büyük işler içerisinde yer edineceksiniz. Bu ekonomi geliriniz siz yola devam ettikçe her zaman daha çok artış sağlayacaktır. Doğru yolda ilerleme yolunu buldunuz, kaybetmemelisiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Eğitim sürecinizi bu sene tamamlayacak ve işe kendinizi atacağınızı gösterir. Kendinize göre bir işiniz olmasa da işinizde kariyerinizi yükseltip yakın zamanda kendi işinizin patronu olacaksınız. Sosyal çevreniz çok olduğu için işinizdeki başarınız daha çok artmış. Bu başarı sizin kariyer basamaklarında adeta uçuruyor görünüyor. Yükselişe aniden geçmişsiniz. İşinizdeki başarı daha çok yükselerek herkesin özgüvenini de kazanıyorsunuz. Yakın zamanda ortak bir işe adım atacaksınız. Bu ortak iş sizi birazda olsa sallantılı döneme sokabilir bu nedenle ortaklık işinden bir süre sonra ayrılmayı düşüneceksiniz.

Bu ayrılık size kariyer açısından çok bilgi sağlayacak. Kariyer hedefleriniz hep yüksekte olacak. İş yerinizdeki arkadaşlarınız ile bir seyahate çıkacaksınız. Bu seyahat işlerinizin daha çok artmasına sebep olacak. Kafanızı kaldıramayacak duruma geleceksiniz. Yoğun iş temposuna gireceksiniz. Mantığınıza güvenerek her işin üstesinden geleceksiniz. Kendinize güveninizi yitirmediğiniz için her şeyi başarıyorsunuz. Azminiz daha çok artacak ve her şeye koşup yetişeceksiniz. Kariyer basamaklarında adeta ilerleme yaşayacaksınız. İşleriniz yoluna girip daha çok açılacak. Daha çok teklifler alacaksınız.

Sağlık Yorumu

Enerjik bir vücuda sahipsiniz. Çok yorgun bir dönem geçireceksiniz. Bu da sizin enerji düşüklüğü yaşamınıza sebep olacak. Enerjinizi tekrardan kazanmak için bol bol vitamin tüketin. Havaların bozukluğu nedeniyle soğuk algınlığı geçirebilirsiniz. Dinlenerek hastalığınızın önüne geçebilirsiniz. Yemek konusunda fazla aşırıya kaçacaksınız. Bu da size artı olarak değil eksi olarak kilo olarak dönecek. Birkaç sağlık sorununuz ortaya çıkacak. Yeteri kadar, dengeli beslenirseniz tekrardan kendi kilonuza düşebilirsiniz.

İş yoğunluğundan dolayı bir süre stresli dönem atlatacaksınız. Bu stresli dönem sürecinde bazı psikolojik olaylar yaşayacaksınız. Biraz sakin ortamda bulunarak stresinizi yavaş yavaş azaltabilirsiniz. Geçmişte kalan yani çocukluk döneminizde ortaya çıkan hastalığınız, örneğin kızamık gibi küçük bir rahatsızlık, bu dönemde tekrardan ortaya çıkacak ve sizi birazda olsa rahatsız edecek. Hastalığınızın tedavisi olduğu için kısa sürede hastalığınızı atlatacaksınız. Bu tedavi süresinden sonra enerjik bir döneme gireceksiniz. Hastalığınızı unutacaksınız. Size iyi gelen şeylere yöneleceksiniz. Kendinize daha çok zaman ayırarak, değer vererek üstesinden geleceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile yaşamınız mükemmel bir şekilde ilerliyor. Bazı aile içi sorunlar olsa da üstesinden geleceksiniz. Rutin olan yaşamınızı yakın zamanda düzenli ve eğlenceli bir hale getireceksiniz. Aileniz ile gezmelere doyamıyorsunuz. Kısa süreli bir tatil planı yapıyorsunuz bunu kısa zaman da gerçekleştireceksiniz. Bu tatil size iyi gelecek gibi görünüyor. Bütün stresiniz, yorgunluğunuzu bir kenara bırakacaksınız. Ailenizle geçirdiğiniz vakitte kendinizi huzurlu hissediyorsunuz. Sosyal yaşamınızı kısa zamanda değiştireceksiniz. Yeni aktivitelere katılacaksınız. Kendinizi sosyal hayatınız da geliştireceksiniz. Ailenizden size yakın bir zaman da küçük bir hediye gelebilir. Önceden istediğiniz ve olmayan bir hediye. Bu hediyeyi alınca çok sevineceksiniz. Ailenizle küçük problemler yaşasanız da genellikle sonları tatlıya bağlanmaktadır.

Yaşamınızdaki değersiz olan insanları hayatınızdan çıkarmayı düşüneceksiniz. Kısa zaman içerisinde bunları hayatınızdan çıkaracağınıza işaret eder. Kendi yolunuzda sadece istedikleriniz ile devam edeceksiniz. Yaşamınız da olan yanlışlarınızı düzeltmek için bir çaba içerisine gireceksiniz. Arkanızda olan aileleriniz ve sevdikleriniz sizin hep yanınızda olacak. Gayretiniz ile bunun üstesinden kısa sürede geleceksiniz. Aileniz ile güven bağlarınız her daim sıkı olacak. Birbirinize güveniniz asla kırılmayacaktır. İlerleyen yaşamınızda da şu an aileniz ile nasıl uyum içerisinde iseniz kendi evlilik yaşamınızda da mutlu mesut olacaksınız. Her şey istediğiniz gibi ilerleyecek ve yolunda olacak.


Kahve Falında Domuz Kafası Görmek

Fal sahibinin sevdiği ile sürtüşme yaşamasına neden olacağın kişilerin farkına vararak onlarla iletişimini keseceği anlamına gelir. Kişinin detaylara fazla odaklanmak yerine büyük resmin farkına varması ve işleri bir an önce çözüme kavuşturması gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Yaban Domuzu Görmek

Fal sahibinin ailesi ile arasının açılmasına neden olan sorunu fark ederek çözüme kavuşturacağı ve bunun aile tarafından büyük bir sevinçle karşılanacağı anlamına gelir. Kişinin cesaretini toplayarak kendinde olan bazı sorunları değiştirmesi gerektiğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.