Kahve Falında Domuz Görmek

Kahve Falında Domuz Görmek
19 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.817 kez okundu.

Kahve falında domuz görmek, gerçek hayatta, dinimizde domuz sevilmeyen, hoş karşılanmayan bir hayvandır. Falda domuz da aynı şekilde hoş yorumlanmaz. Gözleri ile senin gözlerine o kadar yalan ve ihanet dolu bakan insanların olmasının yanı sıra seni delicesine sevdiğine inandırarak bırakıp giden insanlara da işaret etmektedir. Sen öyle bir insansın ki her ne kadar o kişiyi çok seviyor olsan bile sana yaptığı bu şeyler sayesinde ve senin kendini ne kadar değersiz hissetmene neden olmasından dolayı artık onu çok güçlü bir şekilde hayatından atıyorsun. Sen de bu güçlü olan tavrın ile her ne kadar iç dünyandan canın yanıyor olsa bile daha fazla üzülmek yerine sen de üzülmeye bir son vermeyi tercih etmeli ve kendin için bu hayatın en güzel olan yanları ile en güzel şekilde yaşamak için de fırsatlar sunmayı tercih etmelisin.

Kıskanç, fesat kişiliğe sahip ve başkaları için kötü duygular besleyen, hain birinin işaretçisidir. Etrafınıza karşı dikkatli olmanız gereken, düşman kazanmamanız gereken bir dönemin habercisidir. Çünkü etrafında zaten fazlasıyla düşman var demektir. Hatta fal sahibi kıskanç, fesat ve hain insanlardan son derece uzak durmalı, bu insanları hayatına sokmamalıdır. Kesinlikle olumsuz yorumlanan bir semboldür. Etrafınızda sizi çekemeyen, size kötülük etmek için fırsat bekleyen insanlar olduğu anlamına gelir. Usta yorumcular bu sembolün olduğu falda, fal sahibini muhakkak tedbirli olması konusunda uyarır. Tehlikeli bir semboldür. Kişinin hayatında olumsuzluklar yaşanmak üzeredir. Fal sahibinin etrafındaki bu kıskanç ve fesat kişi fal sahibi için hayatı zorlaştıracak demektir. Bu anlamda da ayrıca fal sahibi sürekli uyanık olması gereken bir dönemde demektir. Her ne kadar domuz sembolü için yorum belli olsa da yine de işini bilen bir falcıdan yardım almak yerinde olacaktır. Yanında beliren diğer semboller anlamın daha net hale gelmesini sağlayacaktır. Bu sayede daha sağılık yorum yapmak da mümkün olacaktır.

Bir süre önce bir anlık öfkeyle hırsına yenilip hayatından uzaklaştırdığın yakın bir dostuna yaptığın haksızlığı farkedeceksin ve bu durum senin pişmanlık içinde kıvranmana neden olacak. Gururunu boşverip ona doğru bir adım atarsan oda sana bir adım gelecek ve aranızdaki buzlar eriyecek. Hoşlandığın adamın sana karşı birşeyler hissetmedigini anlayacaksın ve bu durum seni çok üzecek.

Kahve Falında Yaban Domuzu Görmek

Çevrenizde fesat biri olduğuna, bu kişinin sizi kıskandığına ve sizin iyiliğiniz için çalışıyor gibi görünse de kötülüğünüz için uğraştığına işaret etmektedir. Bu hususta dikkat etmeniz ve kendinizi bu kişiden uzak tutmanız yönünde bir uyarı niteliğindedir. Kişinin asıl hedefinin sahip olduğunuz ve çalışıp, didinerek elde ettiğiniz malınızı elinizden almak olduğunu göstermektedir. Çok uzun zamandır görüşmediğiniz belki adını dahi unuttuğunuz bir kişinin yeniden hayatınıza dâhil olacağının habercisidir. Bu kişi size karşı olan davranışlarını değiştirerek birden bire sizi aramaya başlayacaktır. Sizinle görüşmek istediğini bildiren bu kişi, hayatınızda kendisine önemli bir yer edinecektir.

Fincanda bulunduğu konuma göre de farklılık göstermektedir. Örneğin, fincanın tabanında belirmişse yakın zamanda, evinize uzaklardan bir misafir geleceğini işaret etmektedir. Yatılı olarak misafir edeceğiniz bu kişi, hayatınızda bir takım değişiklikler oluşturacaktır. Aynı zamanda bu kişi aile gelirinize katkıda bulunarak maddi açıdan yaşadığınız sorunların bir nebze olsun hafiflemesine yardımcı olabilir.

Kahve Falında Domuz Kafası Görmek

İş hayatında başarıya ulaşmakta olduğunu gösterir. Kenara ayırdığın bir miktar para çabuk bitecek. Bu senin canını sıkacak. Sonunu düşünmeden bazı söylediğin sözler var. Bu senin keyfini kaçırabilir. Kendine özgü karakterin ile insanların beğenisini kazanmaktasın. Her konuda seninle yarışmaya çalışan bir kadın var. Dikkatli olmalısın buna.

Senin devlet dairesinde herkesin kolay bir şekilde yapamadığı fakat araya giren tanıdıklar ile de oldukça kolay bir şekilde olan şeyleri de ifade etmektedir. Sen her ne kadar böyle bir kişi ile iletişime geçmiş olsan bile araya giren arkadaşların sayesinde de istediklerin olmuyor ve seni oldukça mutlu edecek olan bu şey son buluyor. Sen de öyle kişiler ile arkadaşlık ilişkilerine devam etmek yerine daha çok senin mutluluğun için çaba sarf eden insanlar ile bir arada olmayı tercih etmelisin. Herkes senin kadar iyi niyetli değil.

Kahve Falında Domuz Burnu Görmek

Gözünüzü açmanız gerektiği anlamına gelir. Bilin ki siz hep yanlış kişilerin peşinde koşuyor yanlış ilişkiler yaşıyor sizi seven sizi mutlu edebilecek kalbini ve ömrünü size feda etmiş bir kimseyi ise ısrarla görmezden geldiğiniz anlamına gelmektedir. Kendi mutluluk ihtimalinizi kendi hırslarınız ve doyumsuzluğunuz nedeni ile kaçırdığınız ve sonrasında ise her defasında üzülüp pişman olup nerede yanlış yaptım diye dövündüğünüzü gösterir. Eğer mutlu olmak istiyorsanız size bu kalbini sunan kişiyi artık görmezden gelmekten vazgeçin ve o kişiye bir şans verin. Aksi taktirde kalbinizin kırılmasına ve ayrılıklara acılara alışmayı bilin.

Kahve Falında Domuz Yavrusu Görmek

Umutsuz bir aşka tutulduğunuz anlamına gelmektedir. Aşık olduğunuz bu kimse herkese mavi boncuk dağıtan fakat kendinden başka kimseyi düşünmeyen, çok iyi niyetliymiş gibi görünmesine karşın aslında sadece ilgi çekmeye çalışan gününü gün etme derinde ve kimseyle ciddi bir gönül bağı kurmayan bir kişi. Fakat aşktan gözünüz kör olduğu için bunları göremiyor ve adeta ona kalbinizi altın bir tabakta sunuyorsunuz. Bu sevdadan en kısa zamanda vazgeçmelisiniz. Aksi taktirde bu ısrarınızda devam ederseniz kalbiniz kırılacak ve çok daha fazla üzüleceksiniz. Çünkü bu platonik aşkın bir ilişkiye dönüşmesi sonucunda ihanete uğrayacak hor görülecek ve özgüveninizi kaybedeceksiniz. Bu sevdadan hemen vazgeçin ve hatta bu kişiden tamamen uzaklaşın. Bazı fal yorumcularına göre sizi sıkan ve boğan bir sevgiliyi işaret eder fakat bu aşkta kıymet bilmeyen taraf sizsinizdir. Özellikle de etrafta bu kadar güvenilmez aşklar varken sizi seven birinin değerini bilmeden şımarıklık yapıyorsanız ilerde böylesini mum ile arayabilirsiniz.

Kahve Falında Domuz Suratı Görmek

Uzun zaman önce büyük kalp kırıklıkları yaşadığını ama artık tüm bunların geride kaldığını göstermektedir. Fal sahibinin yaşadığı bu kalp kırıkları, yeni tanışacağı biri sayesinde silinecek yerini mutluluk ve huzura bırakacak demektir. Bu kişi yeni bir aşkın öznesi olabileceği gibi, samimi, yeni bir dostluğun da ilk adımı olabilir. Ancak hangisi olursa olsun uzun süreli ve samimi bir ilişkinin işaretidir.

Şana ve şöhrete dalalet edilir. Eğer televizyon sektöründe çalışıyor iseniz, yakın bir zamanda yıldızınız parlayabilir. Yada küçüklüğünüzden beri hayaliniz olan oyunculuğa yakın biz zamanda ani bir giriş yapabilirsiniz. Televizyon sektöründe yer almıyor iseniz, siyaset alanında bir hedefiniz varsa siyasete atılabilirsiniz. Aynı zamanda, hayalini kurduğunuz bir kurumdan bir iş teklifi alabilirsiniz. Sizi ve ailenizi çok sevindirecek ve mutlu edecek bir sürü güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Kahve Falında Erkek Domuz Görmek

Eski zamanlarda yaşanmış bitmiş belki de artık hatırlanmayan bir ilişkinin de işaretidir. Bu ilişki hiç beklemediğiniz bir anda, sürpriz olarak yeniden karşınıza çıkacak ve her iki tarafında küllenmiş duyguları açığa çıkacaktır. Eski yaşanmışlıkların, paylaşılanların hatırlanacağı bu karşılaşma sizin ve eski sevgilinizin kalbinde kıpırtılar olmasına yol açacak ve neticesinde tutkulu bir aşk doğacaktır. Ancak dediğimiz gibi bu karşılaşma beklemediğiniz bir zamanda, sürpriz olarak karşınıza çıkacak. Belki bir nişan, düğün töreninde bile olabilir. Her an hazırlıklı olun! Bazı durumlarda aşk yaşamınızda meydana gelecek olan küçük tatsızlıkların da habercisidir. Ancak küçük inatlaşmalardan doğan bu tartışmalar çok büyük sorunlara yol açmadan iki tarafında fedakârlıkta bulunması ile tatlıya bağlanacaktır. Bu minik sorunlar sizi birbirinize daha da çok bağlayacak ve iki tarafın verdiği değerin artmasını sağlayacaktır. Bazen mecazi anlamda kalbinizin ikiye bölündüğü ve seçim yapmanız gerektiği anlamını da taşımaktadır. Doğru kararı verdiğinizde çok mutlu olacağınızı gösterir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git