Kahve Falında Kertenkele Görmek

Kahve Falında Kertenkele Görmek

Kahve falında kertenkele görmek, güzel ve huzurlu bir dönemin içerisine gireceğinize işarettir. İş hayatınız, eğitim hayatınız ya da sosyal hayatınız hiç beklemediğiniz güzel haberlere gebe kalabilir. Bu dönem oldukça hareketli ve heyecanlı geçecektir. Büyüme ve gelişme dönemi olarak da adlandırılabilir. Bu heyecan sosyal hayatınızda olabileceği gibi iş hayatınızda da ortaya çıkacak ve sizi çok mutlu edecektir. Attığınız her adımı biraz daha düşünerek atmanız gerektiği hakkında da size ipucu verir, böylece hedefi tam on ikiden vurabilirsiniz.

Fal sahibinin çevresindeki insanlar tarafından çok sevildiği ve sayıldığı anlamına gelir. Haliyle çevrenizdeki ihtiyaç sahibi insanlara kol kanat geriyor ve onlara yardımcı oluyorsunuz. Yaptığınız bu iyiliklerin çok yakında karşılığını alacak ve bolluk ve bereketlilik yaşayacaksınız.

Aşk Hayatı

Kısa süreli endişeli zamanlar geçireceğinize işaret eder. Özellikle aşk hayatınızda, son zamanlarda etrafınızda olan kimselere karşı güven kaybı yaşayacaksınız. Bu durum kısa sürede toparlanacak fakat kısa bir süreliğine de olsa size o endişe hissi rahatsızlık verecektir. Bu dönemde eşiniz veya sevgiliniz olan kişiye karşı dürüst olmanız oldukça önemlidir.

Bu dönemde boş yere vaktinizi harcayan işlerle meşgul olmak yerine daha faydalı işlere vakit ayırmalısınız. Böylece hem vakit hem de emek kaybı yaratmamış olup, size getirisi olmayan şeylerle uğraşmamış olursunuz. Duygusal anlamda da boşa kürek çekmeyi bırakmalısınız. Geçmişte hayatınıza girmiş insanları bir kenara bırakıp önünüze bakmanız gerekmektedir. Bu duygusal toparlanmayı da karşınıza çıkacak olan yeni birisi ile yaşayacaksınız. Geçireceğiniz bu kısa süreli durgunluk döneminde ruhsal olarak toparlanıp umutsuzluğa kapılmamalı ve sıkıntıya düşmemek için hazırlık yapmalısınız. İşleriniz kısa sürede yoluna girip, açılacaktır. O zaman hayatınız birden hızlanacak, renklenecek ve sizi tekrar memnun etmeye başlayacaktır. Ayrıca uzun zamandan beri olmasını arzu ettiğiniz hayallerinizi de gerçekleştireceksiniz.

Para

Durgunluk manasına da gelir. Özellikle esnaf olanlar için işlerde bir müddet durgun kalacaktır, kısa süreli bir maddi sıkıntı yaşanacaktır. Fakat bu durum geçici olacaktır. Çevrenizdeki yakın arkadaşlarınızın birinden bu dönemde gelecek olan bir yardım ile işleriniz toparlanacak ve kazancınız ciddi oranda artış gösterecektir.

Bu durgunluk döneminde kesinlikle umutsuzluğa kapılmamalısınız. Tekrardan sıkıntıya düşmemek için elinizden geleni yapıp, güçlü ve sabırlı olmalısınız. Çünkü işleriniz tekrar açıldığı zaman birden hızlanacaktır. Ayrıca işlerinizin yoluna girdiği bu dönemde sorun yaşamamanız açısından kendinizi salmamanız gerekmektedir. Vaktinizin her saniyesini değerlendirmelisiniz. Hem vakit hem de emek kaybı yaratmamak açısından boş yere vaktinizi harcayan işlerle kafanızı ve bedeninizi meşgul etmemelisiniz. Size faydası dokunabilecek geleceğe yatırımı olan planlar yapmalı ve yapacağınız bu planlar doğrultusunda işlerinizi yoluna koymalısınız. Bunları bir düzene koyduğunuz zaman zaten kazancınız artış göstermeye başlayacaktır. Maddi anlamda eliniz rahatlayacaktır.  Geliriniz arttığında arzu ettiğiniz rahatlığa ve mutluluğa kavuşacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Sosyal hayatınızın hiç beklemediğiniz kişilerden kaynaklı sıkıntılara maruz kalabileceğine işaret eder. Sizin için kısa süreli sessiz ve hareketsiz bir dönem olacaktır. İş hayatınızda olduğu gibi sosyal hayatınızda da durgunluk olacağı kısa süreli bir dönem geçireceksiniz. Özellikle bu dönem evinize kapanmak yerine, yakın arkadaşlarınızla ve ailenizle vakit geçirerek belki seyahate çıkarak değerlendirebilirsiniz. Bu dönem sizin için bir dinlenme dönemi olacaktır.

Bu aralarda tek başınıza veya arkadaşınız ile çıkacağınız yurt içi veya yurt dışı kısa süreli bir seyahat size kafanızı toplamanız açısından size iyi gelecektir. İşlerinizin düzelmesiyle beraber sosyal yaşam hayatınızda hızlanacak ve canlanacaktır. Bu yüzden her zaman pozitif olmalı negatif düşünceleri kafanızdan uzaklaştırmalısınız. Sakin ve sabırlı davranmanız gereken bir dönem sizi beklemektedir. Aslında kısa süreli geçirdiğiniz durgunluk dönemi fırtına öncesi sessizlik döneminiz olacaktır, dinlenmeniz açısından size oldukça faydası dokunacaktır. Yakın çevrenizde veya ailenizde hiç beklemediğiniz birisi ile girebileceğiniz önemsiz tartışmaların moralinizi bozmasına izin vermeyin. Sakin ve huzurlu bir dönem sizi beklemektedir. Ayrıca uzun zamandır olmasını istediğiniz hayallerinizi gerçekleştireceksiniz. Kendi hayatınızda yeni kapılar açacaksınız. Hanenize saadet ve huzur dolacak, korkuların sonlanacak ailenizde dahil olmak üzere  herkes tarafından beğenilecek başarılara imza atacaksınız, her zamankinden daha renkli ve daha canlı bir hayatınız olacak.

İş ve Kariyer

Sizin için kendinizi kontrol etmeniz, oto kontrol düzeyinizi geliştirmeniz gereken bir dönem olacaktır. Yaşadığınız kısa süreli durgunluk döneminden sonra mal ve saygınlığın artacağına işaret eder. Oldukça uzun bir zamandır olmasını arzu ettiğiniz hayallerini gerçekleştireceksiniz. İşinizde başarılara imza atacak, yeni teklifler alacak  ve mali durumunuz hayal bile edemeyeceğiniz kadar iyi bir duruma geleceği bir dönem sizi beklemektedir.

Uzaktaki bir arkadaşınız veya bir akrabanızdan güzel bir haber alacağınızın da habercisidir. Bu dönemde büyük çabalarınız neticesinde hak ettiğiniz başarıya ulaşacaksınız. Belki başka bir şehirde veya başka bir ülkede çalışma fırsatı yakalayacaksınız. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz gerekmektedir. Ayrıca sıkıntılarınız sonlanacağını ve yakın zamanda maddi olarak ciddi anlamda yükselişe geçeceğinize işaret eder. Sıkıntılarınızın son bulmasıyla rahatlayacaksınız. Hayatınızdaki zorluklar sonlanacaktır. Sizi çok mutlu günler beklemektedir. Hem işinizde hem arzu ettiği mevkii de hem de arkadaş çevrenizde olumlu ilişkiler yaşayacaksınız. Ayrıca ferah bir ömre sahip olacağınıza, sosyal çevrede hoş sohbetlerin yaşanacağına ve zorluk çekilmeden hak ettiğiniz şekilde yaşayacağınıza işarettir. Hayatınızda bambaşka kapılar açılacaktır.

Sağlık

Sağlık açısından biraz tedirgin ve sıkıntılı kısa bir dönem geçireceğinize işaret eder. Kısa süreli bir hastalık yaşayabilirsiniz. Ama bu hastalığın sizin moralinizi bozup, enerjinizi düşürmesine izin vermemelisiniz. Her zaman pozitif düşünmeye çalışmalısınız, aksi takdirde endişeli, sıkıntı dolu bir dönem geçirebilirsiniz. Sizin için zaten sessiz, hareketsiz kısa bir dönem olacağı için bu dönemi düşük enerji ile sağlıksız bir şekilde geçirmek yerine, kendiniz için faydalı şeyler yaparak daha aktif bir dinlenme dönemi geçirebilirsiniz. Bu sakin dönemi dinlenme dönemi olarak değerlendirmek sizin elinizdedir.

Özellikle bu dönemde sağlığınıza ve beslenmenize oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Öğünlerinizi mutlaka atlamadan yemeli, gıdanıza dikkat etmelisiniz. Arkasındasın tempolu yoğun bir döneme gireceğiniz için vücut direncinizi arttırmalısınız. Gerekirse vitamin veya gıda takviyesi kullanıp enerjinizi maksimum düzeyde tutmaya özen göstermelisiniz. Sakin geçecek olan döneminizde fiziksel aktiviteler ile uğraşmalı sadece ruhsal değil beden sağlığınızı da korumaya özen göstermelisiniz. Bir sporla uğraşmak sizi zinde tutacaktır. Bu yüzden bu dönemde boşa zaman geçirmek yerine sizin için faydalı olacağına inandığınız şeylerle uğraşmalısınız. Harcayacağınız büyük çabalar neticesinde hak edilen başarıya ulaşacaksınız. Sıkıntılarınız sonlanacak ve rahatlayacaksınız. Ayrıca sevgi dolu güzel arkadaşlıklar kurup, her bakımdan rahat, mutlu, bol kazançlı ve her şeyden önemlisi sağlıklı bir hayat süreceksiniz.

Kahve Falında Çift Başlı Kertenkele Görmek

Bu dönemde kalbinizin kırılacağına ya da kalp kırmak zorunda kalacağınız bir tercih yapmanız gerektiğine işaret etmektedir. Bu durum sizin için özel hayatınızda yaşayacağınız sancılı bir ayrılık olabilir. Uzun zamandır birlikte olduğunuz sevgiliniz veya eşiniz ile bir süredir şiddetlenen kavgalarınız sonucunda ayrılık kararı alabilir ve hiç bir taraf bir zarar almadan ayrılık sürecine girebilirsiniz. Bu durum başlangıçta sizi çok üzse de zaman içerisinde alışacak eski güzel ve mutlu günlerinize ailenizin ve arkadaşlarınızın desteği ile geri döneceksiniz. Diğer bir yandan ise çok uzun zamandır peşinizden koşan birisine karşı duygularınız karşılıklı olmadığı için bir konuşma yapabilirsiniz. Her ne kadar onu kırmamaya, duygularını incitmemeye çalışsanız da, oldukça üzülecektir.

Aynı zamanda en yakın arkadaşlarınızdan birisi bu dönemde ailesinden bir kayıp yaşayabilir. Ona bu zor zamanlarında destek olup, yanında olmanız ona güç ve kuvvet verecektir. Zamanınızın çoğunu bir süre onunla geçirecek, duruma alışması için elinizden gelen yardımı ardınıza koymayacaksınız. Bu sırada kendinizi de ihmal etmemeli, hem sağlığınıza dikkat etmeli hem de bir işiniz olduğunu unutmamalısınız. Her ne kadar bu zamanlarda işleriniz dengede de olsa fazla boşlamamalı, ara sıra gereken kontrolleri sağlamalı, orada oluğunuzu etrafınızdakilere göstermelisiniz. Maddi anlamda zorluk çekmeyeceğiniz bu dönemde, tüm sevdikleriniz yanınızda ve size destek olacak ayrıca tüm istediklerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirme fırsatı elde edeceksiniz.

Kahve Falında Uzun Kuyruklu Kertenkele Görmek

Bu sıralar yaşayacağınız büyük bir sevinç ve mutluluğa işaret etmektedir. Bu sevinç uzun zamandır bir hastalık ile ilgili tedavi gören bir yakın akrabanızın iyileştiği haberini aldığınızda yaşayacağınız bir mutluluk olabilir. Bu yakınınızın iyileşmesi ile ailecek sevinecek ve rahat bir nefes alacaksınız. Eski sağlığına kavuşması ile tekrar hep birlikte zaman geçirecek ve büyük bir aile olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Aynı zamanda bu dönemde sizi mutlu edecek başka bir haber ise sevgiliniz tarafından size gelecek olan sürpriz bir evlenme teklifi olabilir. Hiç beklemediğiniz bir anda yaşayacağınız bu durum karşında önce şok olacak sonra ise mutluluktan havalara uçacaksınız. Evli olan bireyler için ise, bu bir bebek müjdesi olabilir. Aileye yeni katılacak olan bireyin heyecanı tüm aileyi sevindirecek ve heyecanlandıracaktır.

Geçmiş bir zamanda yaşadığınız iki farklı olayın, bu zamanlarda karşınıza tekrar çıkacağını da göstermektedir. Geçmişte yaptığınız bir hatanın telafisi olarak da düşünülebilecek olan bu olay, bu sefer iyi değerlendirilmelidir. Hatalarınızı düzeltmek için bir şansınız varken bu şansı iyi kullanmaya çalışmalısınız. Bu dönemde biraz iş sıkıntısı yaşayabilir, işinizden ayrılma kararı alabilirsiniz. Bu kararı vermeden önce iyi düşünmeli, ayrılmadan önce de başka bir iş ayarlamaya çalışmalısınız. Yeni işiniz ile birlikte hayatınızdaki tüm sıkıntıları geride bırakarak güzel adımlarla mutlu ve kendinizden emin bir şekilde ilerleyeceksiniz. Bu süreçte de bütün aileniz ve sevdikleriniz sizin yanınızda kalacak ve size destek olacaklardır.

Kahve Falında Kertenkele Kafası Görmek

Kısa bir zaman içerisinde yeni tanıştığınız birisi ile yaşayacağınız tutkulu bir aşka işaret etmektedir. Yeni bir aşkın habercisi olan bu figür, bu sıralar dâhil olduğunuz bazı organizasyon veya etkinliklerde karşınıza çıkacak birisinden çok etkileneceğiniz ve kısa süre içinde de bir ilişkiye başlayacağınızı gösterir. Bu kişi sizin yakın arkadaşlarınızdan birinin çevresinden birisi olacaktır. Fakat etrafınızda, özellikle beraber olduğunuz kişinin çevresinde sizden hoşlanmayan ve sizi ayırmak isteyen insanlar bulunmaktadır. Onların kötülüklerine ve oyunlarına alet olmamanız ve tuzaklarına düşmemeniz için dikkatli olmanız ve o kişilerin gerçek yüzlerini herkese göstermeniz gerekmektedir. Ancak bu sayede o kişilerden tamamen kurtulabilirsiniz.

İş ve kariyeriniz için dönüm noktası yaşayacağınız bir dönemden geçmektesiniz. İşiniz ile ilgili bir probleminiz yokken ve konumunuz da gayet iyiyken, vereceğiniz ani bir karar ile sektör değişikliği yapıp herkesi şaşkına çevirebilirsiniz. Sizin bu ani iş değişikliğine başlangıçta insanlar anlam veremeyecektir, fakat zaman içerisinde sizin yeni işinizde ne kadar mutlu olduğunuzu gördükçe bu durumu normal karşılayacak ve kabul edeceklerdir. Bu aşamada sadece sağlıklı karar verdiğinizden emin olmanız gerekmektedir. Sizin istediğiniz gibi bir hayat süreceğiniz, eşiniz, aileniz ve sevdiğiniz tüm insanlarla mutlu, huzurlu, rahat, bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınız günler beklemektedir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.