Kahve Falında Kertenkele Görmek

20.04.2015
Kahve Falında Kertenkele Görmek

Kahve falında kertenkele görmek, fal sahibinin hayırlı gelişmeler yaşayacağı güzel ve huzurlu bir döneme girdiği; çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin son zamanlarda hayatında bazı şeyleri çok takıntı yaparak düşündüğüne ve olayları biraz da akışına bırakması gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Kısa süreli endişeli zamanlar geçireceğinize işaret eder. Özellikle aşk hayatınızda, son zamanlarda etrafınızda olan kimselere karşı güven kaybı yaşayacaksınız. Bu durum kısa sürede toparlanacak fakat kısa bir süreliğine de olsa size o endişe hissi rahatsızlık verecektir. Bu dönemde eşiniz veya sevgiliniz olan kişiye karşı dürüst olmanız oldukça önemlidir.

Bu dönemde boş yere vaktinizi harcayan işlerle meşgul olmak yerine daha faydalı işlere vakit ayırmalısınız. Böylece hem vakit hem de emek kaybı yaratmamış olup, size getirisi olmayan şeylerle uğraşmamış olursunuz. Duygusal anlamda da boşa kürek çekmeyi bırakmalısınız. Geçmişte hayatınıza girmiş insanları bir kenara bırakıp önünüze bakmanız gerekmektedir. Bu duygusal toparlanmayı da karşınıza çıkacak olan yeni birisi ile yaşayacaksınız. Geçireceğiniz bu kısa süreli durgunluk döneminde ruhsal olarak toparlanıp umutsuzluğa kapılmamalı ve sıkıntıya düşmemek için hazırlık yapmalısınız. İşleriniz kısa sürede yoluna girip, açılacaktır. O zaman hayatınız birden hızlanacak, renklenecek ve sizi tekrar memnun etmeye başlayacaktır. Ayrıca uzun zamandan beri olmasını arzu ettiğiniz hayallerinizi de gerçekleştireceksiniz.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre durgunluk manasına da gelir. Özellikle esnaf olanlar için işlerde bir müddet durgun kalacaktır, kısa süreli bir maddi sıkıntı yaşanacaktır. Fakat bu durum geçici olacaktır. Çevrenizdeki yakın arkadaşlarınızın birinden bu dönemde gelecek olan bir yardım ile işleriniz toparlanacak ve kazancınız ciddi oranda artış gösterecektir.

Bu durgunluk döneminde kesinlikle umutsuzluğa kapılmamalısınız. Tekrardan sıkıntıya düşmemek için elinizden geleni yapıp, güçlü ve sabırlı olmalısınız. Çünkü işleriniz tekrar açıldığı zaman birden hızlanacaktır. Ayrıca işlerinizin yoluna girdiği bu dönemde sorun yaşamamanız açısından kendinizi salmamanız gerekmektedir. Vaktinizin her saniyesini değerlendirmelisiniz. Hem vakit hem de emek kaybı yaratmamak açısından boş yere vaktinizi harcayan işlerle kafanızı ve bedeninizi meşgul etmemelisiniz. Size faydası dokunabilecek geleceğe yatırımı olan planlar yapmalı ve yapacağınız bu planlar doğrultusunda işlerinizi yoluna koymalısınız. Bunları bir düzene koyduğunuz zaman zaten kazancınız artış göstermeye başlayacaktır. Maddi anlamda eliniz rahatlayacaktır.  Geliriniz arttığında arzu ettiğiniz rahatlığa ve mutluluğa kavuşacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Sosyal hayatınızın hiç beklemediğiniz kişilerden kaynaklı sıkıntılara maruz kalabileceğine işaret eder. Sizin için kısa süreli sessiz ve hareketsiz bir dönem olacaktır. İş hayatınızda olduğu gibi sosyal hayatınızda da durgunluk olacağı kısa süreli bir dönem geçireceksiniz. Özellikle bu dönem evinize kapanmak yerine, yakın arkadaşlarınızla ve ailenizle vakit geçirerek belki seyahate çıkarak değerlendirebilirsiniz. Bu dönem sizin için bir dinlenme dönemi olacaktır.

Bu aralarda tek başınıza veya arkadaşınız ile çıkacağınız yurt içi veya yurt dışı kısa süreli bir seyahat size kafanızı toplamanız açısından size iyi gelecektir. İşlerinizin düzelmesiyle beraber sosyal yaşam hayatınızda hızlanacak ve canlanacaktır. Bu yüzden her zaman pozitif olmalı negatif düşünceleri kafanızdan uzaklaştırmalısınız. Sakin ve sabırlı davranmanız gereken bir dönem sizi beklemektedir. Aslında kısa süreli geçirdiğiniz durgunluk dönemi fırtına öncesi sessizlik döneminiz olacaktır, dinlenmeniz açısından size oldukça faydası dokunacaktır. Yakın çevrenizde veya ailenizde hiç beklemediğiniz birisi ile girebileceğiniz önemsiz tartışmaların moralinizi bozmasına izin vermeyin. Sakin ve huzurlu bir dönem sizi beklemektedir. Ayrıca uzun zamandır olmasını istediğiniz hayallerinizi gerçekleştireceksiniz. Kendi hayatınızda yeni kapılar açacaksınız. Hanenize saadet ve huzur dolacak, korkuların sonlanacak ailenizde dahil olmak üzere  herkes tarafından beğenilecek başarılara imza atacaksınız, her zamankinden daha renkli ve daha canlı bir hayatınız olacak.

İş ve Kariyer Yorumu

Sizin için kendinizi kontrol etmeniz, oto kontrol düzeyinizi geliştirmeniz gereken bir dönem olacaktır. Yaşadığınız kısa süreli durgunluk döneminden sonra mal ve saygınlığın artacağına işaret eder. Oldukça uzun bir zamandır olmasını arzu ettiğiniz hayallerini gerçekleştireceksiniz. İşinizde başarılara imza atacak, yeni teklifler alacak  ve mali durumunuz hayal bile edemeyeceğiniz kadar iyi bir duruma geleceği bir dönem sizi beklemektedir.

Uzaktaki bir arkadaşınız veya bir akrabanızdan güzel bir haber alacağınızın da habercisidir. Bu dönemde büyük çabalarınız neticesinde hak ettiğiniz başarıya ulaşacaksınız. Belki başka bir şehirde veya başka bir ülkede çalışma fırsatı yakalayacaksınız. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz gerekmektedir. Ayrıca sıkıntılarınız sonlanacağını ve yakın zamanda maddi olarak ciddi anlamda yükselişe geçeceğinize işaret eder. Sıkıntılarınızın son bulmasıyla rahatlayacaksınız. Hayatınızdaki zorluklar sonlanacaktır. Sizi çok mutlu günler beklemektedir. Hem işinizde hem arzu ettiği mevkii de hem de arkadaş çevrenizde olumlu ilişkiler yaşayacaksınız. Ayrıca ferah bir ömre sahip olacağınıza, sosyal çevrede hoş sohbetlerin yaşanacağına ve zorluk çekilmeden hak ettiğiniz şekilde yaşayacağınıza işarettir. Hayatınızda bambaşka kapılar açılacaktır.

Sağlık Yorumu

Sağlık açısından biraz tedirgin ve sıkıntılı kısa bir dönem geçireceğinize işaret eder. Kısa süreli bir hastalık yaşayabilirsiniz. Ama bu hastalığın sizin moralinizi bozup, enerjinizi düşürmesine izin vermemelisiniz. Her zaman pozitif düşünmeye çalışmalısınız, aksi takdirde endişeli, sıkıntı dolu bir dönem geçirebilirsiniz. Sizin için zaten sessiz, hareketsiz kısa bir dönem olacağı için bu dönemi düşük enerji ile sağlıksız bir şekilde geçirmek yerine, kendiniz için faydalı şeyler yaparak daha aktif bir dinlenme dönemi geçirebilirsiniz. Bu sakin dönemi dinlenme dönemi olarak değerlendirmek sizin elinizdedir.

Özellikle bu dönemde sağlığınıza ve beslenmenize oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Öğünlerinizi mutlaka atlamadan yemeli, gıdanıza dikkat etmelisiniz. Arkasındasın tempolu yoğun bir döneme gireceğiniz için vücut direncinizi arttırmalısınız. Gerekirse vitamin veya gıda takviyesi kullanıp enerjinizi maksimum düzeyde tutmaya özen göstermelisiniz. Sakin geçecek olan döneminizde fiziksel aktiviteler ile uğraşmalı sadece ruhsal değil beden sağlığınızı da korumaya özen göstermelisiniz. Bir sporla uğraşmak sizi zinde tutacaktır. Bu yüzden bu dönemde boşa zaman geçirmek yerine sizin için faydalı olacağına inandığınız şeylerle uğraşmalısınız. Harcayacağınız büyük çabalar neticesinde hak edilen başarıya ulaşacaksınız. Sıkıntılarınız sonlanacak ve rahatlayacaksınız. Ayrıca sevgi dolu güzel arkadaşlıklar kurup, her bakımdan rahat, mutlu, bol kazançlı ve her şeyden önemlisi sağlıklı bir hayat süreceksiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.