Kahve Falında Kertenkele Görmek

Kahve Falında Kertenkele Görmek
20 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.520 kez okundu.

Kahve falında kertenkele görmek, gerçek hayatta tedirgin eden, sevilmeyen bir hayvandır. Faldaki anlam da gerçek hayattaki anlam ile paraleldir. Endişeli, sıkıntı dolu bir dönem geçireceğinize işarettir. İş hayatınız, eğitim hayatınız ya da sosyal hayatınız hiç beklemediğiniz sıkıntılara maruz kalabilir. Bu dönem sessiz, hareketsiz bir dönemdir. Durgunluk dönemi olarak da adlandırılmaktadır. Bu durgunluk sosyal hayatınızda olabileceği gibi iş hayatınızda ya da ruh hayatınızda da olabilir. Bu dönem fırtına öncesi sessizliğin habercisidir. Kertenkele sembolünün netliğine göre bu dönem uzun ya da kısa sürecektir. Boşa zaman geçirmek olarak da yorumlanmaktadır.

Çoğu zaman sevdiğiniz, değer verdiğiniz insanların arkasından olur olmaz konuştuğunuz anlamına gelir. Haliyle bu durumun değer verdiğiniz insanları kırdığı anlamına da gelir. Bu anlamda kendinizi kontrol etmeniz, oto kontrol düzeyinizi geliştirmeniz doğru bir davranış olacaktır. Faldaki değişken sembollerin başında gelir. Bu nedenle doğru yorumlamak çok önemlidir. Kahve falını doğru yorumlamanın sırrı da fincandaki diğer sembolleri de doğru tespit etmek ve doğru yorumlamaktır. Diğer semboller kötü bir sembolün anlamını iyiye çevirebileceği gibi iyi bir sembolü de bastırabilir. Bu yorumlamayı siz yapamıyorsanız usta bir yorumcudan yardım almanız çok yerinde bir hareket olacaktır. Aksi halde yanlış yorumlar yapmanız kaçınılmaz olacaktır.

Kahve Falında Çift Başlı Kertenkele Görmek

Mal ve saygınlığın artacağına işaret eder. Uzun zamandan beri olmasını arzu ettiğiniz hayalleriniz gerçekleşecek. Yeni işinizde başarılara imza atacak ve mali durumunuz hayal bile edemeyeceğiniz kadar iyi bir duruma gelecektir. Uzaklardan önemli bir haber alacaktır. Büyük çabalar neticesinde hak edilen başarıya, sıkıntıların sonlanacağına ve yakın zamanda yüklüce paraya delalet etmekte. Sıkıntıların son bulacağına ve rahat bir ömrün fal sahibini beklediğine ifade eder. Kişi özel hayatındaki zorlukların sonlanacağına ve çok mutlu günlerin yaklaştığına, işinde arzu ettiği mevkiiye, arkadaş çevresiyle olumlu ilişkilerin yaşanacağına, ferah bir ömre, sosyal çevrede hoş sohbetlerin yaşanacağına ve zorluk çekilmeden hak edilen altına işaret etmekte.

Kahve Falında Uzun Kuyruklu Kertenkele Görmek

Cömertliğe, gelirinin artacağına, arzu edilen rahatlığa, mutluluğa, bol kazanca, haneye saadet ve huzurun dolacağına, korkuların sonlanacağına, saklanılan sırların açığa çıkacağına ve herkes tarafından beğenilecek başarıların gerçekleşeceğine delalet eder. Birçok fal yorumcusuna göre şan, şöhret ve itibarın artacağı şeklinde olur. Berekete, yakın sürede alınacak müjdeli bir habere, başarılı insanlara, kazançta mali artışın olacağına, makam değişikliğine ve sevgi dolu kişilerin güzel arkadaşlıklarına işaret etmekte.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git