Kahve Falında Yuvarlak Görmek

  27.10.2015
  Kahve Falında Yuvarlak Görmek

  Kahve falında yuvarlak görmek, fal sahibinin bazı şeyleri görmezden gelerek hafife aldıklarına özellikle dikkat etmesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin yaşadığı hayal kırıklıkları son bulacağına ve asıl gerçeğin ortaya çıkacağına işaret eder. Endişelerin son bulması ve gizemlerin açığa çıkması demektir.

  Aşk Yorumu

  Partnerinize ve ilişkinize duyduğunuz güvene işaret etmektedir. İlişkinizin sizin için yeterli olacak kadar uzun sürdüğüne ve artık bir alışkanlık haline geldiğine dalalet eder. İlişkinizden son derece emin olduğunuza, bu sebeple de içten içe büyüyen sorunu görmeyi başaramadığınız anlamına gelir.

  Bir süredir siz öyle olduğunu düşünmeseniz bile partnerinize karşı ilgisiz tavırlar sergilediğinize yorulur. Sizin için hiçbir problem yokmuş gibi dursa da partnerinizin bunu kafasına taktığını gösterir. Önünüzdeki birkaç hafta boyunca ilişkinize biraz daha fazla önem vermeniz gerektiğine ve partnerinize karşı ilgili tavırlar sergilemeniz gerektiğine işaret eder.

  Şu an bekarsanız gözünüzün önünde bulunan ancak görmemekte ısrar ettiğiniz birinin varlığına işaret eder. Size çok yakın olan bu arkadaşınızın size karşı uzun süredir hisler beslediği ancak sizin bunu görmediğiniz anlamına gelir.

  Bu kişinin yakın zamanda size açılmasıyla birlikte çok şaşıracağınıza dalalet eder. Bu beklenmedik itiraf karşısında ne yapmanız gerektiğini bilmediğinize ancak acele karar vermemeniz gerektiğine yorulur. Üzerinde biraz düşünmeniz durumunda bu kişiyle başlayacak yeni bir ilişkiye tabir edilir.

  Para Yorumu

  Kahve falı yorumcularına göre parasal anlamda sıkıntılı bir dönemin sizi beklemediğine, ancak bir konuda ihtiyaç duyacağınız paranın elinizde olmayacağına yorulur. Beklediğinizden daha fazla miktarda paraya ihtiyaç duymanız anlamına gelir.

  Yakınız olan bir dostunuzdan yardım isteyeceğinize dalalet eder. Bu borcu istediğiniz sırada başka bir arkadaşınızın size engel olmaya çalışacağını gösterir. Bu kişinin arkadaşınız gibi görünse de aslında sizin kötülüğünüzü istediğine işaret eder.

  Başka bir dostunuzdan yardım alarak işlerinizi yoluna koymanız anlamına gelir. Borç almanıza engel olmak isteyen bu kişinin kim olduğunu çok geç olmadan öğrenerek, önlem alacağınıza delalet eder.

  Bir süredir biriktirmek için uğraştığınız parayı kullanma vaktinizin geldiğine işaret eder. Hiç beklemediğiniz anda karşınıza çıkan güzel bir fırsat ile birikiminizi rahatlıkla değerlendirebileceğiniz bir oluşumla karşılaşacağınıza yorulur.

  Bu oluşumun sıfırdan başlatılacak yeni bir proje olduğu ve sizin de bir yakınınız sayesinde dahil olacağınız anlamına gelir. Kısa bir süre içinde hızlıca kara geçerek elinizdeki parayı katlayacağınıza işaret eder. Yapacağınız bu yatırımla paranızın bereketleneceğine, bir süredir yaşanan sıkıntılı sürecin ardından, hayatınızdaki her şeyi yoluna koyacağına dalalet eder.

  Aile ve Yaşam Yorumu

  Uzun süredir kendinizi, ailenizin ve arkadaş çevrenizin kalabalık olmasına rağmen yalnız hissettiğinize işaret eder. İçe kapandığınız ve kendinizle ilgili birtakım kararlar alırken sizi seven insanlardan ister istemez uzaklaştığınıza yorulur. Geçici bir süreç olan bu yalnızlık isteğinizin yakın zamanda sonlanacağına ve kendinizi yeniden sevdiklerinize ait hissedeceğinize dalalet eder.

  Özellikle hane dışından ancak geniş ailenizden birinin yaşayacağı tatsız bir olay neticesinde, çekirdek ailenizle birbirinize yakınlaşacağınıza ve birbirinizin değerini anlayacağınıza işaret eder.

  Bu sayede hayatta tek başına kalmanın aslında size iyi gelmediğini, çevrenizdekilerden gelecek sevgiyi ve yardımı kabul etmeniz gerektiğini anlayacağınıza yorulur. Özellikle alacağınız haberin ardından hanenizdeki insanların sizi ne kadar çok sevdiğini anlayacağınıza ve onların bu sevgilerini karşılıksız bırakmamak adına elinizden geldiğince çabalayacağınıza işaret eder.

  Sezgilerine güvenen biri olduğunuza delalet eder. Kalabalık bir arkadaş grubuna sahip olduğunuza, uzun süredir içinizden bir kişinin aranızı bozmaya çalıştığına işaret eder. Bu kişinin kim olduğunu bildiğinize, bu sebeple de size veya arkadaşlarınıza bir zarar veremeden bu kişiyi hayatınızdan çıkartacağınıza dalalet eder.

  İş ve Kariyer Yorumu

  İş hayatınızda karşılaşacağınız zorlu rakibi işaret etmektedir. Uzun süredir çalıştığınız yerin en iyilerinden biri olduğunuzu bilmenin verdiği özgüven ile hareket ettiğiniz anlamına gelir.

  Birkaç hafta içerisinde çalıştığınız şirkete yeni başlayacak bir kadın ile aranızda geçecek rekabete dalalet eder. İlk etapta bu kadını küçümseyeceğinize ancak sahip olduğu becerileri görmenizin ardından onunla sessiz bir savaşa gireceğinize yorulur.

  Bu noktada o kişiden daha iyi olduğunuz ancak telaşa kapıldığınız için gözünüzde sahip olduğu becerileri büyüttüğünüzü gösterir. Sakin olmayı başarır ve aslında bu kadının başarılı olduğunu ancak sizin daha başarılı olduğunuzu kendinize hatırlatırsanız hiçbir sıkıntı yaşamayacağınıza dalalet eder.

  İş arıyorsanız daha önceden başvurduğunuz ancak umutlu olmadığınız bir yerden geri dönüş alacağınıza ve bu haber karşısında çalışmaya başlayacağınıza yorulur. İlk etapta yeni girdiğiniz bu yere alışma konusunda zorluklar yaşayacak olsanız da iki haftanın ardından kendinizi orada yıllardır çalışıyormuş gibi hissedeceğinize dalalet eder.

  Kariyer anlamında yeni bir atılım yapmak istiyorsanız beklediğiniz fırsatın ayağınıza geldiğine ancak temkinli davranmanız gerektiğine işaret eder. Hayallerinizin gerçekleşecek olmasının verdiği heyecanla fazla aceleci davranabileceğinize, bunun da kariyerinizi olumsuz yönde etkileyebileceğine yorulur. Karşınıza çıkan fırsatları mutlaka değerlendirmeye almanız gerektiğini ancak atacağınız adımlara önceden karar vererek işinizi şansa bırakmamanız gerektiğine dalalet eder.

  Sağlık Yorumu

  Hayatınızda bir süredir kronik olarak seyreden rahatsızlığın varlığına işaret eder. Birkaç yıldır yaşadığınız bu sıkıntının sizin için sağlık açısından büyük dezavantajları olmasa da yaşam kalitenizi bir miktar etkilediğine yorulur.

  Uzun süredir aynı tedavi yöntemini uyguladığınızı ancak sizi ileriye doğru götürmediğini gösterir. Birkaç ay içerisinde bir arkadaşınızın sizi tanıştıracağı yeni bir doktorun sayesinde rahatsızlığınızdan kurtulacağınıza dalalet eder.

  Aradığınız tedavinin aslında uzun süredir gözünüzün önünde olduğu ancak çok basit olduğu için sürekli olarak gözden kaçırdığınız anlamına gelir. Deneyeceğiniz yeni tedaviyle birlikte çok kısa sürede sağlığınıza kavuşacağınıza tabir edilir.

  Yakın zamanda sürekli olarak kalabalık gruplar içerisinde bulunacağınızdan özellikle baş ağrısı yaşama ihtimalinizin son derece yüksek olduğuna işaret eder. Kendinizi strese sokmamanız gerektiği, stresin sizi sandığınızdan daha çok zorladığına yorulur.

  Bu dönemde kalabalıklar içerisinde bulunmanın verdiği stresi ve kaygıyı minimuma indirmeyi başarırsanız sizin için daha iyi olacağına dalalet eder. Fazla kaygının yakın zamanda baş ağrısı dışında da ufak rahatsızlıklarla kendini belli edebileceği anlamına gelir.

  Birkaç hafta içerisinde yakın bir arkadaşınızın bir süredir uğraştığı rahatsızlığını atlattığının haberini alacağınıza yorulur. Bu haber neticesinde sağlıkla ilgili sıkıntılı günlerinizin nihayet sona erdiğine, hem sizin hem de sevdiklerinizin mutluluğunun çok yakın olduğuna dalalet eder.


  Daha Fazlasını Keşfet:

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.