Kahve Falında Yuvarlak Görmek

Kahve Falında Yuvarlak Görmek

Kahve falında yuvarlak görmek, hayatınızdaki yeni başlangıçlara yorumlanır. Yakında geçeceğiniz yeni döneme işaret eder. Bu döneme girişle birlikte ilk etapta gerçekleşecek değişikliklerden korkacağınız anlamına gelir. Bulunduğunuz yerde kalmak için büyük bir çaba göstereceğinize dalalet eder. Başta size zorlayıcı gelecek bu sürecin daha sonrasında herkes için gerekli bir dönem olduğunu fark edeceğinize yorulur. İlk etapta değişmek zorunda kalanın sadece siz olduğunuzu düşüneceğinize, ancak olayların aslını kavradıkça herkesin hayatının belli bir aşamasında değişmek zorunda kaldığını anlayacağınız anlamına gelir.

Sancılı ve zorlayıcı bir sürecin ardından özellikle bilinç altınızda biriktirdiğiniz sorunlarınızı gün yüzüne çıkartacağınıza dalalet eder. Önce kendi içinizde yüzleşeceğiniz anlamına gelir. Ardından da sorunlarınızın muhatabıyla gerçekleştireceğiniz yüzleşmeye işaret eder. Bu şekilde sizi uzun süredir zorlayan konulardan arınacağınıza yorumlanır. Çevrenizdeki insanlar içinizdeki her şeyi dökmenizin ardından sizi suçlayacaklarına delalet eder. İçten içe kendilerinin de aynı şekilde cesaretli davranmak için bir yol aramaya koyulacağına yorulur. Özellikle bu dönemde atacağınız adımla, yakın çevrenizdeki iki kişiyi cesaretlendireceğiniz anlamına gelir. Bu sayede doğru bir yolda olduğunuzu anlayacağınıza ve değişimin zor olsa da gerekli olduğunu fark edeceğinize dalalet eder.

Aşk Hayatı

Partnerinize ve ilişkinize duyduğunuz güvene işaret etmektedir. İlişkinizin sizin için yeterli olacak kadar uzun sürdüğüne ve artık bir alışkanlık haline geldiğine dalalet eder. İlişkinizden son derece emin olduğunuza, bu sebeple de içten içe büyüyen sorunu görmeyi başaramadığınız anlamına gelir. Bir süredir siz öyle olduğunu düşünmeseniz bile partnerinize karşı ilgisiz tavırlar sergilediğinize yorulur. Sizin için hiçbir problem yokmuş gibi dursa da partnerinizin bunu kafasına taktığını gösterir. Önünüzdeki birkaç hafta boyunca ilişkinize biraz daha fazla önem vermeniz gerektiğine ve partnerinize karşı ilgili tavırlar sergilemeniz gerektiğine işaret eder.

Şu an bekarsanız gözünüzün önünde bulunan ancak görmemekte ısrar ettiğiniz birinin varlığına işaret eder. Size çok yakın olan bu arkadaşınızın size karşı uzun süredir hisler beslediği ancak sizin bunu görmediğiniz anlamına gelir. Bu kişinin yakın zamanda size açılmasıyla birlikte çok şaşıracağınıza dalalet eder. Bu beklenmedik itiraf karşısında ne yapmanız gerektiğini bilmediğinize ancak acele karar vermemeniz gerektiğine yorulur. Üzerinde biraz düşünmeniz durumunda bu kişiyle başlayacak yeni bir ilişkiye tabir edilir.

Para

Parasal anlamda sıkıntılı bir dönemin sizi beklemediğine, ancak bir konuda ihtiyaç duyacağınız paranın elinizde olmayacağına yorulur. Beklediğinizden daha fazla miktarda paraya ihtiyaç duymanız anlamına gelir. Yakınız olan bir dostunuzdan yardım isteyeceğinize dalalet eder. Bu borcu istediğiniz sırada başka bir arkadaşınızın size engel olmaya çalışacağını gösterir. Bu kişinin arkadaşınız gibi görünse de aslında sizin kötülüğünüzü istediğine işaret eder. Başka bir dostunuzdan yardım alarak işlerinizi yoluna koymanız anlamına gelir. Borç almanıza engel olmak isteyen bu kişinin kim olduğunu çok geç olmadan öğrenerek, önlem alacağınıza delalet eder.

Bir süredir biriktirmek için uğraştığınız parayı kullanma vaktinizin geldiğine işaret eder. Hiç beklemediğiniz anda karşınıza çıkan güzel bir fırsat ile birikiminizi rahatlıkla değerlendirebileceğiniz bir oluşumla karşılaşacağınıza yorulur. Bu oluşumun sıfırdan başlatılacak yeni bir proje olduğu ve sizin de bir yakınınız sayesinde dahil olacağınız anlamına gelir. Kısa bir süre içinde hızlıca kara geçerek elinizdeki parayı katlayacağınıza işaret eder. Yapacağınız bu yatırımla paranızın bereketleneceğine, bir süredir yaşanan sıkıntılı sürecin ardından, hayatınızdaki her şeyi yoluna koyacağına dalalet eder.

Aile ve Yaşam Alanı

Uzun süredir kendinizi, ailenizin ve arkadaş çevrenizin kalabalık olmasına rağmen yalnız hissettiğinize işaret eder. İçe kapandığınız ve kendinizle ilgili birtakım kararlar alırken sizi seven insanlardan ister istemez uzaklaştığınıza yorulur. Geçici bir süreç olan bu yalnızlık isteğinizin yakın zamanda sonlanacağına ve kendinizi yeniden sevdiklerinize ait hissedeceğinize dalalet eder.

Özellikle hane dışından ancak geniş ailenizden birinin yaşayacağı tatsız bir olay neticesinde, çekirdek ailenizle birbirinize yakınlaşacağınıza ve birbirinizin değerini anlayacağınıza işaret eder. Bu sayede hayatta tek başına kalmanın aslında size iyi gelmediğini, çevrenizdekilerden gelecek sevgiyi ve yardımı kabul etmeniz gerektiğini anlayacağınıza yorulur. Özellikle alacağınız haberin ardından hanenizdeki insanların sizi ne kadar çok sevdiğini anlayacağınıza ve onların bu sevgilerini karşılıksız bırakmamak adına elinizden geldiğince çabalayacağınıza işaret eder.

Sezgilerine güvenen biri olduğunuza delalet eder. Kalabalık bir arkadaş grubuna sahip olduğunuza, uzun süredir içinizden bir kişinin aranızı bozmaya çalıştığına işaret eder. Bu kişinin kim olduğunu bildiğinize, bu sebeple de size veya arkadaşlarınıza bir zarar veremeden bu kişiyi hayatınızdan çıkartacağınıza dalalet eder.

İş ve Kariyer

İş hayatınızda karşılaşacağınız zorlu rakibi işaret etmektedir. Uzun süredir çalıştığınız yerin en iyilerinden biri olduğunuzu bilmenin verdiği özgüven ile hareket ettiğiniz anlamına gelir. Birkaç hafta içerisinde çalıştığınız şirkete yeni başlayacak bir kadın ile aranızda geçecek rekabete dalalet eder. İlk etapta bu kadını küçümseyeceğinize ancak sahip olduğu becerileri görmenizin ardından onunla sessiz bir savaşa gireceğinize yorulur. Bu noktada o kişiden daha iyi olduğunuz ancak telaşa kapıldığınız için gözünüzde sahip olduğu becerileri büyüttüğünüzü gösterir. Sakin olmayı başarır ve aslında bu kadının başarılı olduğunu ancak sizin daha başarılı olduğunuzu kendinize hatırlatırsanız hiçbir sıkıntı yaşamayacağınıza dalalet eder.

İş arıyorsanız daha önceden başvurduğunuz ancak umutlu olmadığınız bir yerden geri dönüş alacağınıza ve bu haber karşısında çalışmaya başlayacağınıza yorulur. İlk etapta yeni girdiğiniz bu yere alışma konusunda zorluklar yaşayacak olsanız da iki haftanın ardından kendinizi orada yıllardır çalışıyormuş gibi hissedeceğinize dalalet eder.

Kariyer anlamında yeni bir atılım yapmak istiyorsanız beklediğiniz fırsatın ayağınıza geldiğine ancak temkinli davranmanız gerektiğine işaret eder. Hayallerinizin gerçekleşecek olmasının verdiği heyecanla fazla aceleci davranabileceğinize, bunun da kariyerinizi olumsuz yönde etkileyebileceğine yorulur. Karşınıza çıkan fırsatları mutlaka değerlendirmeye almanız gerektiğini ancak atacağınız adımlara önceden karar vererek işinizi şansa bırakmamanız gerektiğine dalalet eder.

Sağlık

Hayatınızda bir süredir kronik olarak seyreden rahatsızlığın varlığına işaret eder. Birkaç yıldır yaşadığınız bu sıkıntının sizin için sağlık açısından büyük dezavantajları olmasa da yaşam kalitenizi bir miktar etkilediğine yorulur. Uzun süredir aynı tedavi yöntemini uyguladığınızı ancak sizi ileriye doğru götürmediğini gösterir. Birkaç ay içerisinde bir arkadaşınızın sizi tanıştıracağı yeni bir doktorun sayesinde rahatsızlığınızdan kurtulacağınıza dalalet eder. Aradığınız tedavinin aslında uzun süredir gözünüzün önünde olduğu ancak çok basit olduğu için sürekli olarak gözden kaçırdığınız anlamına gelir. Deneyeceğiniz yeni tedaviyle birlikte çok kısa sürede sağlığınıza kavuşacağınıza tabir edilir.

Yakın zamanda sürekli olarak kalabalık gruplar içerisinde bulunacağınızdan özellikle baş ağrısı yaşama ihtimalinizin son derece yüksek olduğuna işaret eder. Kendinizi strese sokmamanız gerektiği, stresin sizi sandığınızdan daha çok zorladığına yorulur. Bu dönemde kalabalıklar içerisinde bulunmanın verdiği stresi ve kaygıyı minimuma indirmeyi başarırsanız sizin için daha iyi olacağına dalalet eder. Fazla kaygının yakın zamanda baş ağrısı dışında da ufak rahatsızlıklarla kendini belli edebileceği anlamına gelir.

Birkaç hafta içerisinde yakın bir arkadaşınızın bir süredir uğraştığı rahatsızlığını atlattığının haberini alacağınıza yorulur. Bu haber neticesinde sağlıkla ilgili sıkıntılı günlerinizin nihayet sona erdiğine, hem sizin hem de sevdiklerinizin mutluluğunun çok yakın olduğuna dalalet eder.

Kahve Falında İçi Boş Yuvarlak Görmek

Hayatınızda sizi seven ve sizinle beraber olmak isteyen 2 kişi olduğuna işaret etmektedir. Üçüncü kalp ise size aittir. Hayatınızda bulunan bu ikili arasında bir tercih yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde fazla uzun süre devam etmeyecek olan bu duruma, bir an önce bir açıklık getirmek ve gerçekten hayatınızda istediğiniz kişinin kim olduğuna karar vermelisiniz. Bu olay sonucunda birisi üzülecek ve hayatınızdan tamamen çıkacaktır. Fakat bu olmak zorunda olan bir durumdur, her ikisi de sonsuza kadar hayatınızda kalamaz. Bu aşamada doğru kararı verebilmeniz için kalbinizin sesine kulak vermeniz gerekmektedir. Arada aşırı ilgiden bunalıp kaçmak isteyebilirsiniz. Bu zamanlarda aklınıza takılıp kendinizle biraz baş başa kalabilirsiniz. Özlediğiniz bu kişi ile gerçekten mutlu olabileceğiniz günler ise sizi beklemektedir.

Bu sıralar sağlığınız konusunda çok dikkatli olmalısınız. Arada yaptığınız ufak tefek sakarlıklar ciddi kazalara neden olabilir. Özellikle ev kazaları konusunda tedbirli olup, her zamankinden daha dikkatli iş yapmaya çalışmalısınız. Acele yapacağınız hareketlerden kaçınmalı, sakin sakin ve yavaş hareket etmelisiniz. Aksi halde geçirebileceğiniz bir kaza sonucunda bir yerinizi kırıp, bir kaç ay kendinizi sandalye veya yatağa bağlamak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum sizin gibi hareketli bir insan için çok zor bir süreç olur. Bu yüzden her hareketiniz düşünerek yapmaya gayret etmelisiniz. İş hayatınızda fazla değişiklik ve yoğunluk yaşamayacağınız bu dönemde vaktinizin çoğunu aileniz ve arkadaşlarınız ile geçirmek isteyebilirsiniz.

Kahve Falında Yuvarlak Nokta

Bu zamanlarda sizin için etrafımızda dört dönen, size her türlü yardım eden ve sizin için dua eden birisi olduğuna işaret etmektedir. Bu kişinin farkında olduğunuzu artık ona belli etmenizin zamanı gelmiştir. Bir süredir size olan ilgisini fark ediyor fakat ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Düşünceli, narin yapıda ve iyi kalpli olan bir insanı kırmak ve onun duyguları ile oynamak istemiyorsunuz. Hislerinizin karşılıklı olmadığını en kısa süre içerisinde onunla konuşup, onu kırmadan anlatmanız gerekmektedir. Evli olan bireyler ise bir sürpriz ile karşılaşabilir. Bir süredir işlerinizin yoğunluğundan dolayı beraber vakit geçirememenizden eşiniz biraz şikayetçidir. Ayarlayacağınız romantik bir hafta sonu kaçamağı ikiniz için de iyi olabilir.

Maddi kazancınız bakımından oldukça iyi bir durumda olacağınız bu dönemde bir iş değişikliği yapabilirsiniz. Önünüze çıkacak olan yeni bir kaç iş fırsatını iyi değerlendirmelisiniz. Yalnızca karar verirken aceleci davranmamalı, sizin için en doğru olacağını düşündüğünüz kararı vermelisiniz. Çalışacağınız ortamda rahat etmeniz sizin için önemli olacaktır. Çevrenizde bu değişikliği yapmanızı istemeyen kişiler olabilir. Kendi çıkarları için sizi yanlış kararlara ve düşüncelere sürükleyebilirler. Bu yüzden bu sıralar özellikle bu konuyu arkadaşlarınızı ile paylaşırken daha dikkatli davranmalı ve gaza gelmemelisiniz. Karar ve fikirlerinizden ailenize de bahsetmeli ve onların da fikirlerini almalısınız. Size bu konuda en doğru yolu aileniz gösterecek ve destek verecektir.

Kahve Falında İçi Dolu Daire Görmek

Yakın zaman içerisinde yaşayacağınız bir ayrılığa işaret etmektedir. Bu ayrılık her iki tarafında fazlasıyla üzülmesine neden olacaktır. Fakat farklı olan hayat yapıları nedeniyle gerçekleşmek zorunda olan bir ayrılıktır. Uzun zaman çok severek beraber olduğunuz bu kişi ile aslında hayattan istediklerinizin bambaşka şeyler olduğunun farkına varacaksınız. Bu duruma başta çok üzülecek fakat zaman içerisinde kabullenecek ve alışacaksınız. Uyumlu olmadığınız bu kişi ile aranızda ilerde daha büyük problemler yaşamamak için bu ilişki şimdi bitirmek her iki taraf için de en doğrusu olacaktır. Sonrasından yanlış bir evlilik yapıp daha da kötü olaylar yaşamamak için bu kararı şimdi almanız gerekmektedir.

Evli kişiler içinde boşanma ile biten bir süreç olabilir. Fakat bu ayrılık durumu bir başkasının olmasına engel değildir. Hatta Üçüncü bir kişinin varlığına işaret olabilir. Sizin biten evliliğiniz veya ilişkiniz bu kişinin önünün açılmasını sağlayacaktır. Bu kişi çevrenizden birisi olabilir. Özellikle iş hayatınızda size yardımcı olan kişi sizin dikkatinizi çekmek için elinden geleni yapmaktadır. Yaşadığınız ayrılık ve onun getirdiği üzüntüyle kendinizi bu sıralar işinize verebilirsiniz. Gece gündüz çalışarak kafanızı meşgul etmek size iyi gelecektir fakat bu sırada sağlığınızı da ihmal etmemeniz gerekmektedir. Özellikle yemek konusunda çok daha hassas olmalı, daha sağlıklı ve vitamin, mineral açısından zengin besinler tüketmeye dikkat etmelisiniz.

Kahve Falında Daire İçinde Nokta

Bu dönemde genellikle aşk hayatınızın ön planda olacağına işaret etmektedir. Size karşı duyguları olan iyi niyetli ve dürüst insanlar olduğunu ve bu kişilerin sizden bir geri dönüş beklediğini göstermektedir. Sizin için kafa karıştırıcı zamanlar olacaktır. Fakat hiç beklemediğiniz bir gelişme yaşayacak ve yeni tanıştığınız bambaşka birisine âşık olacak ve yeni bir ilişki yaşamaya başlayacaksınız. Bu durum herkes açısından başlangıçta çok şaşırtıcı olacak, sonrasında ise fazlasıyla üzüleceklerdir. Siz yaşadığınız dolu dolu ilişkiniz ile evlilik yolunda emin adımlar ile ilerlerken sizden cevap beklemekte olan bu kişiler kısa bir süre içinde hayatınızdan tamamen çıkacaklardır. Zaten herkes açısından doğru olan da bu olacaktır. Sevdiğiniz kişi ile mutlu yaşayacağınız günler sizi beklemektedir.

Son zamanlarda ailenizden birisi ile bir tartışma yaşamış ve bu yüzden o kişi ile aranıza mesafeler girmiştir. Yakın bir zamanda bu kişinin zor bir hastalık ile pençeleştiğini öğreneceksiniz. Bu durum aranızdaki buzları eritmek için bir adım olacaktır. Yeniden büyük bir aile olduğunuzu hatırlayıp, birbirinize destek olacak ve yardım edeceksiniz. Birbirinizden hiçbir şeyinizi esirgemeyeceğiniz bu dönemde, bu kişinin hastalığı atlatması ile rahat bir nefes alıp çok sevineceksiniz. Eski sağlığına kavuştuğunda ise beraber temiz bir başlangıç yapacak, yeni bir sayfa açacaksınız. Maddi ve manevi olarak sıkıntılı geçireceğiniz bu dönemde, en büyük destekçiniz eşiniz ve arkadaşlarınız olacaktır. Tüm sevdikleriniz ile neşeli ve sürprizlerle dolu günler sizi beklemektedir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.