Kahve Falında Yuvarlak Görmek

Kahve Falında Yuvarlak Görmek
27 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 3.239 kez okundu.

Kahve falında yuvarlak görmek, çoğunlukla güzel ve hayırlı durumlara habercidir. Kişi kısa bir süre içinde mutlu olacağı önemli bir müjde alacak ve mutluluktan havalara uçacak. Yaşantısında yakın bir zamanda mutlu olacağı bir durum ya da olayın gerçekleşeceğinin müjdesini vermekte. Bunun dışında iş veya özel hayatınızda yaşamış olduğunuz sıkıntılarınız son bulacak, yakın arkadaşlarınızın desteği ile bütün zorlukların sona ereceğinin işaretidir.

Çoğunlukla hayattaki büyük değişimlerin olacağının habercisidir. Boyutu ve konumu da falınız hakkında size önemli bilgiler vermekte. Bunun dışında fincanda çıkan sembolün bitişiğinde olan sembollerin de yorum yapmakta büyük bir payı vardır. Örneğin içi boş ise tutkulu aşkı temsil etmekle birlikte özel hayatınızda gerçekleşecek olan gelişmeler hakkında size bilgi vermekte. Çoğunlukla fal sahibini ilgilendiren bir figür olmasına rağmen beklenmedik bir anda çevresindeki kişilerden alınan güzel haberi de ifade etmekte. Bol kazanca ve yüklü paraya da işarettir.

Bu ara harcamalarına dikkat etmezsen maddi bir sıkıntı içerisine girebilirsin. Senden uzakta yaşayan yakınlarına 2 vade içerisinde kavuşacaksın ve bu kavuşma hanede büyük bir mutluluk yaratacak.Bir ortamda tanışacağın bir adam çok dikkatini çekecek.Bu erkekle ilk başta arkadaş olarak görüşeceksiniz ancak ilerleyen zamanlarda birbirinize çok uygun olduğunuzu farkedip evliliğe doğru yol alacaksınız.

Kahve Falında İçi Boş Çember Görmek

Sizin kıskanç birisi olarak göze batan biri olduğunuza işarettir. Gerek iş hayatınızda gerekse aile ilişkilerinizde kıskançlıklarınız hep bir adım öne çıkmaktadır. Kıskanç kişiliğiniz yüzünden etrafınızda pek sevilen biri değilsiniz. Bencil davranarak kendinize zarar verdiğiniz gibi etrafınızda ki dostlarınıza da zararınız dokunmaktadır. Bu nedenle ikili ilişkileriniz pek iç açıcı durumda olmadığından kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Karakter olarak değişmeniz beklenmese de kendinizi ifade ederken karşınızda ki kişinin durumu ile kendinizi kıyaslama yapma yerine kendinizin ne istediğini bilerek hareket etmeniz size daha yararlı olacaktır.

Kahve Falında Yuvarlak Nokta

Sizi beklenmedik anlarda zor duruma düşüren kişinin açığa çıkması ve size karşı oynanan oyunun bozulması anlamına gelmektedir. Aile yaşantınızda bazı çatlaklıklar olsa da bu durumu kurtaracak kişinin siz olması size düşen sorumlulukları arttırıyor. Siz de toparlayıcı bir vazifeyle, ailenize dışarıdan sokulmak istenen fitne ve oyunların önüne geçiyorsunuz. Zekanızı çok iyi kullanarak bu gibi durumlardan kurtulmak aslında tamda size göre bir vazife çünkü üstesinden rahatlıkla gelebilecek bir kişiliğe sahipsiniz.

Kahve Falında İçi Dolu Daire Görmek

Ortalığı karıştırmak için hazır bekleyen bazı akrabalara sahipsin ama onlara fazla fırsat vermediğin için çıldırıyorlar. Son zamanlarda okul ve iş hayatında elde ettiğin başarılar onları daha çok kıskandıracak. Nişanlınla aranda tahmin etmediğin bir konuda anlaşmazlıkların çıkması seni yıldırmasın çünkü bu konu birbirinizi daha iyi anlamanıza yol açacak. Uyku problemlerin için kafana göre ilaç almayı bırakmalı ve doktora gitmelisin.

Kahve Falında Daire İçinde Nokta

Yaşadığınız kaybın büyüklüğünü her geçen sene daha iyi anlıyorsunuz çünkü eşinizi çok özlüyorsunuz. Kimsenin onun gibi olamayacağını biliyorsunuz ve yeni bir ilişki dendiği zaman ürperiyorsunuz. Farklı heyecanlar yaşamak istemiyorsunuz ama huzuru ne zaman nerde bulacağınızı d merak ediyorsunuz. Falınızda çıkan bir papatya size ikinci baharı müjdeliyor. Paranızı nasıl değerlendireceğinizi iyi biliyorsunuz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git