Falda Yunus Balığı Görmek

27.10.2015
Falda Yunus Balığı Görmek

Falda yunus balığı görmek, olmasını çok istediğiniz bir işten ümidinizi artık kesmek üzere olduğunuz bir anda duyacağınız bir haber yeniden umutlarınızın canlanmasına vesile olacak.

Güzel ve mutluluk dolu bir gelecek inşa etmek için çok çabalamış ve sıkıntı çekmişsiniz. Ama bu sıkıntılarınızın ve çabalarınızın karşılığını başarı ve güç olarak alacaksınız. Sevdiğiniz kişiler tarafından gördüğünüz ilgi şımarmanıza neden olacak.

Kendinize olan öz güveniniz gün geçtikçe artıyor ve bu da daha büyük başarılara imza atmanıza yardımcı oluyor. Hayatınızda olumlu yönde pek çok gelişme yaşanacak. Sakinlik ve huzurdan hoşlansanız da içinizdeki çocuk hep adrenalin atıyor.

Aydınlık ve güzel bir gelecek vaad eder. Bu bakımdan size yeni bir aşk evlilik veya bir eş olarak yorumlanır. Maddi ve manevi olarak yaşadığınız tüm sıkıntılarınızın geride kalacağını gösterir. Sevmediğiniz bazı kişilerin aslında düşündüğünüz gibi olmadığını fark ederek onları sevmeye başlayabilirsiniz.

Yazı İçindekiler

Aşk Yorumu

Kahve falında yunus balığı balığı görmek, hayalperest bir insan olduğunuz için aşk hayatınızı da hayaller dünyanızdaki gibi yaşamak isteyeceğine yorumlanır. Ama gerçeklerle karşılaştığınız da bunu yaşamak istemediğinizi anlayacaksınız.

Hayatınıza girecek ya da hayatınızda olan insan sizin gibi birisi ile olduğu için çok şanslı. Belki bu şans bir daha ona gülmez bile. İlişkinizi kaybetmemek için dışarıdan gelen her darbeye karşı koruyacaksınız. Kendinizi güvende hissetmediğiniz anda sizi seven birisine o an ihtiyaç duyacaksınız. Eğer o da size sahip çıkarsa o an sizin için o kişi gözünüzde 1-0 herkesten öndedir.

Hayatınıza girecek olan insanın tesadüfen girmesini ve bir anda kalbinizi çalmasını istiyorsunuz. Tam da size ve kriterlerinize uygun bir kişi hiç beklemediğiniz bir zamanda hayatınıza gireceğine yorumlanır. Bu kişi öyle hediyelerle değil, huzuru ve yaşattıklarıyla sizi inanılmaz mutlu edecekt.

Kıskanç bir yapınız var. Bu kıskançlığınız ilişkiniz açısından biraz size zarar verecek. Bunun önüne biraz da olsa geçmeniz gerekecek. Her şey sizin elinizde olduğunu unutmayın. Aşkınızı gözler önüne sermek istemiyorsunuz daha çok partnerinizle beraber aşkınızı yaşamak size daha cazip gelecek. Yoksa nazar değmesinden korkuyorsunuz. Zaten de doğru olan bu ilişkiler iki kişiliktir. 3. yada 4. kişiye ihtiyaç yoktur.

Para Yorumu

Hayatımıza para girdiğinden beri herkesin maddi sorunlarla yüz yüze geleceksiniz. Sizin de bu aralar biraz paraya başınız sıkışacak ama elini uzatan yakınınızdan birileri olacak ve siz bu sorunu çözecek ve rahatlayacaksınız.

Fazla alışverişe para harcamamalısınız. Biraz para harcarken dikkatli harcamanız da fayda vardır. Gereksiz yere harcama yapan ve her gördüğünüzü isteyen birisiniz. Bu da sizi bazen maddi anlamda zorlayabiliyor. İhtiyacınız kadar alışverişinizi yaparsanız eğer para konusunda bir sıkıntı çekmezsiniz ve ay sonunuzu yetiştirebilirsiniz. Sadece gereksiz harcamalardan kaçınmaz gerekecek.

Çok yakın zamanda bilmediğiniz, nereden geleceği belli olmayan bir işten maddi bir kazanç sağlayacaksınız. Ayağınıza çok yakında gelecek olan fırsatı da değerlendirerek güzel kazançlar elde edeceksiniz. Bu işle karlı bir yola çıkarak güzel kazançlı günler göreceksiniz.

Gelecek zamanda başınızdan güzel bir servet yani diğer bir deyişle zenginlik geçebilir. Bu zenginlik yani servet yapacağınız iş ile alakalıdır. Bu işi yaparak anca bunları elde edebilirsiniz. Bu iş size başlı başına güç kuvvet verecek. Hayırlı bir iş ve hayırlı para, kazanç olarak size geri dönüş olacaktır. Bu gelen fırsatı iyi değerlendirmeniz gerekmektedir. Yoksa bu fırsat belki size tekrardan gelmeyebilir. O yüzden temkinli olalım.

Büyük devlet kapılarını da temsil etmektedir. Hayırlı bir gelişmeye şahit olacağınız anlamına gelmektedir. Bir dileğiniz varsa, bu dilek tez vakitte ummadığınız kadar güzel bir şekilde geleceğine işaret olabilir.

İş ve Kariyer Yorumu

Yakın zamanda sizin hayatınıza ve size yararlı olacak bir işe başlayacağınızı gösterir. Bu başladığınız işte çok güzel faydalı işler yürüteceksiniz. Bu iş sizin kariyer geleceğinize katkıda bulunacaktır.

İş yerinizde çok güzel projelere imza atacaksınız. Seminerlere katılıp kendinizi göstereceksiniz. Aklınızı kullanıp kendinizi hep ön planda tutacaksınız. Başarıya başarı demeyeceksiniz. Her koşulda her şeye koşup her işi başaracaksınız. İş alanınızda olduğunuz konumunuzdan daha yüksek bir mevkiye geçiş sağlayacaksınız ve maaşınız biraz daha yükseleceksiniz. Bu da sizi mutlu edeceksiniz.

İş ortamınızdaki arkadaşlarınızla pek anlaşamayıp fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Ama siz her zamanki gibi mantığınızla ilerlediğiniz için bu fikir ayrılığından da kolayca sıyrılabilirsiniz. Mantığınıza çok güvenen birisiniz. Asla hiçbir şey de yanlış yapmadığınızı, yaptığınız başarılı işlerle insanların takdirini toplayacağınızı gösterir.

Çok uzun zamandır hayalinizi gerçekleştiremediğiniz bir iş var. Yakın zamanda gelecek olan bir proje ile fırsattan yararlanarak bu hayalinizi de bu proje ile gerçekleştireceksiniz. Bir taşta iki kuş vuracaksınız. Bu yorgun çalışmalarınızdan sonra biraz işleri aksata bilirsiniz aman dikkat başarısız olmamak için disiplinli ve sorumlu bir şekilde çalışmanız gerektiğini unutmamanız gerekecek.

Sağlık Yorumu

Çok çalıştığınız ve yorucu bir işe sahip olduğunuz için uykusuzluk problemi yaşıyorsunuz. Planlı bir şekilde işlerinizi yürütürseniz bu tür gibi sorunlar ortadan kalkacaksınız.

Sinirli ve inatçı bir yapınız var. Bu sinirlilik yapınız migreninizin daha çok artmasına sebep olmaktasınız. Mevsimsel geçişlerden dolayı soğuk algınlığına yakalanabilirsiniz. Bol bol meyve ve sebze tüketmeniz gerekebilir.

Fazla yediğimiz yemekler bize geri dönüş olarak kilo olarak geri döneceksiniz. Bugünlerde biraz kilo almaya başlıyorsunuz. Biraz ölçülü yemenizde fayda var.

Spor yaparak ya da başka bir işle uğraşarak zayıflama yolları bulabiliriz. Diyete başlarsanız eğer tek başınızı da değilde aslında  bir doktor kontrolünde başlayabilme ihtimaliniz bulunur. Amacımız kilolu olup da sağlıksız olmamak yoksa bunu yanı sıra sağlığımızı da kaybedebilme ihtimalimiz bulunacaksınız. Sağlıksız olursak hiçbir şey yolunda gitmez.

Aile ve Yaşam Yorumu

Yakın zamanda evinize yani ailenize sevindirici bir haber gelecek. Aileniz ile hep bir arada hep bir güçlü durumundasınız birbirinizden hiç ayrılamıyorsunuz. Yakında aileniz ve siz güçlü ve dayanıklı bir konuma adım atacaksınız. Hanenize bolluk, bereket gelecek ve bunun sonucunda rahat bir nefes alacaksınız.

Aileniz ve yaşamınızda olan sevdikleriniz ile ömür boyu mutlu bir yaşam süreceksiniz. Sevdikleriniz her daim sizin yanınızda olacaksınız. Sizi koruyup kollayacaksınız. Hanenize bir kız çocuğu gelebilir.

Birileri size güzel bir sürpriz yapacak. Bu kişide sizin çok sevdiğiniz biri. Bir yandan sevindirici haber alırken çok sevdiğiniz bir kişinin de hastalık haberini alacaksınız. Ama bu o kadar kötü bir hastalık değil tedavi sürecinde yanınızda olmasını isteyecek. 

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.