Kahve Falında Yunus Balığı Görmek

Kahve Falında Yunus Balığı Görmek
27 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 4.507 kez okundu.

Kahve falında yunus balığı görmek, olmasını çok istediğiniz bir işten ümidinizi artık kesmek üzere olduğunuz bir anda duyacağınız bir haber yeniden umutlarınızın canlanmasına vesile olacak. Güzel ve mutluluk dolu bir gelecek inşa etmek için çok çabalamış ve sıkıntı çekmişsiniz. Ama bu sıkıntılarınızın ve çabalarınızın karşılığını başarı ve güç olarak alacaksınız. Sevdiğiniz kişiler tarafından gördüğünüz ilgi şımarmanıza neden olacak. Kendinize olan öz güveniniz gün geçtikçe artıyor ve bu da daha büyük başarılara imza atmanıza yardımcı oluyor. Hayatınızda olumlu yönde pek çok gelişme yaşanacak. Sakinlik ve huzurdan hoşlansanız da içinizdeki çocuk hep adrenalin atıyor.

Bu balık diğer balıklar gibi değildir kesinlikle çevrenizde çok olumlu olaylar olacağına yorumlanır. Evli iseniz hayırlı bir eşe bir yardıma işarette olabilmektedir. Bekar iseniz evlilik olarak yorumlanabilir ve bu büyük olumlu bir gelecek olacağına işarettir. Yunus balığı, büyük devlet kapılarını da temsil etmektedir. Ağzında mektup ve benzeri bir kağıt varsa bu sizin hayırlı bir gelişmeye şahit olacağınız anlamına gelmektedir. Bir dileğiniz varsa, bu dilek tez vakitte ummadığınız kadar güzel bir şekilde geleceğine işaret olabilir. Bu sembol ile birlikte bir insan gözüküyorsa bu ya sizsiniz ve sizin geleceğinize aydınlık yaratacak bir olay olabilir yada bir başkası yunus gibi tertemiz sizin dileğiniz için çabalayacağına işarettir.

Çokça bilinen ve falda kolay görünen bir hayvan değildir, çok nadir kişilerde çıkar. Bu balık, diğer balıkların bin bir katı sevineceğiniz bir büyük mutluluk getirebilir size. Aydınlık ve güzel bir gelecek vaad eder. Bu bakımdan size yeni bir aşk evlilik veya bir eş olarak yorumlanır. Yunusun ağzı açıksa size bir haber gelecektir ve bu bir devletten olabilir. Maddi ve manevi olarak yaşadığınız tüm sıkıntılarınızın geride kalacağını gösterir. Sevmediğiniz bazı kişilerin aslında düşündüğünüz gibi olmadığını fark ederek onları sevmeye başlayabilirsiniz. Ciddi düşündüğünüz ilişkiniz çalkantılı bir döneme girecek ve bu arada tanıyacağınız biri yüzünden kafanız karışacak. Geleceğinize dair kararlar alırken dikkatli davranmaya özen göstermelisiniz. Kariyerinizde daha çok ilerlemek için yurt dışı eğitimleri değerlendirmelisiniz.

Aşk

Hayalperest bir insan olduğunuz için aşk hayatınızı da hayaller dünyanızdaki gibi yaşamak isteyeceksiniz. Ama gerçeklerle karşılaştığınız da bunu yaşamak istemediğinizi anlayacaksınız. İnatçı kişiliğiniz ile tuttuğunuzu kopardığınız için hayal dünyanızı gerçek hayatınıza geçirebilme yeteneğiniz olacak. Sevdiğiniz insanlara çok değer verirsiniz ama sevmediğiniz insanlara asla değer vermeyeceksiniz. Onlarla görüşmek bile istemeyebilirsiniz. Hayatınıza girecek ya da hayatınızda olan insan sizin gibi birisi ile olduğu için çok şanslı. Belki bu şans bir daha ona gülmez bile. İlişkinizi kaybetmemek için dışarıdan gelen her darbeye karşı koruyacaksınız. Kendinizi güvende hissetmediğiniz anda sizi seven birisine o an ihtiyaç duyacaksınız. Eğer o da size sahip çıkarsa o an sizin için o kişi gözünüzde 1-0 herkesten öndedir.

Hayatınıza girecek insanı tesadüfen gelmesini isteyeceksiniz. Bir anda gelip kalbinizi çalmasını istersiniz. Size ve kriterlerinize de uygun birisi ise hayatınıza tamamen girmesini isteyeceksiniz. Karşınızdaki kişiden hediye filan değilde sizi sevmesini ve sevginize karşılık vermesini isteyeceksiniz. Kıskanç bir yapınız var. Bu kıskançlığınız ilişkiniz açısından biraz size zarar verecek. Bunun önüne biraz da olsa geçmeniz gerekecek. Her şey sizin elinizde olduğunu unutmayın. Aşkınızı gözler önüne sermek istemiyorsunuz daha çok partnerinizle beraber aşkınızı yaşamak size daha cazip gelecek. Yoksa nazar değmesinden korkuyorsunuz. Zaten de doğru olan bu ilişkiler iki kişiliktir. 3. yada 4. kişiye ihtiyaç yoktur.

Para

Hayatımıza para girdiğinden beri herkesin maddi sorunlarla yüz yüze geleceksiniz. Sizin de bu aralar biraz paraya başınız sıkışacak ama elini uzatan yakınınızdan birileri olacak ve siz bu sorunu çözecek ve rahatlayacaksınız. Fazla alışverişe para harcamamalısınız. Biraz para harcarken dikkatli harcamanız da fayda vardır. Gereksiz yere harcama yapan ve her gördüğünüzü isteyen birisiniz. Bu da sizi bazen maddi anlamda zorlayabiliyor. İhtiyacınız kadar alışverişinizi yaparsanız eğer para konusunda bir sıkıntı çekmezsiniz ve ay sonunuzu yetiştirebilirsiniz. Sadece gereksiz harcamalardan kaçınmaz gerekecek. İlginize çeken şeye çok yöneldiğiniz için ihtiyacınız olmasa bile gereksinim duyduğunuz için bu gereksiz harcamalar yapacaksınız, bu konuda biraz daha dikkatli olmalısınız.

Çok yakın zamanda bilmediğiniz, nereden geleceği belli olmayan bir işten maddi bir kazanç sağlayacaksınız. Ayağınıza çok yakında gelecek olan fırsatı da değerlendirerek güzel kazançlar elde edeceksiniz. Bu işle karlı bir yola çıkarak güzel kazançlı günler göreceksiniz. Gelecek zamanda başınızdan güzel bir servet yani diğer bir deyişle zenginlik geçebilir. Bu zenginlik yani servet yapacağınız iş ile alakalıdır. Bu işi yaparak anca bunları elde edebilirsiniz. Bu iş size başlı başına güç kuvvet verecek. Hayırlı bir iş ve hayırlı para, kazanç olarak size geri dönüş olacaktır. Bu gelen fırsatı iyi değerlendirmeniz gerekmektedir. Yoksa bu fırsat belki size tekrardan gelmeyebilir. O yüzden temkinli olalım.

İş ve Kariyer Hayatı 

Falda görülen yunus balığı, yakın zamanda sizin hayatınıza ve size yararlı olacak bir işe başlayacağınızı gösterir. Bu başladığınız işte çok güzel faydalı işler yürüteceksiniz. Bu iş sizin kariyer geleceğinize katkıda bulunacaktır. Gelecekte sizin güzel bir yerlere gelmenizi sağlayacaksınız. İş yerinizde çok güzel projelere imza atacaksınız. Seminerlere katılıp kendinizi göstereceksiniz. Aklınızı kullanıp kendinizi hep ön planda tutacaksınız. Başarıya başarı demeyeceksiniz. Her koşulda her şeye koşup her işi başaracaksınız. İş alanınızda olduğunuz konumunuzdan daha yüksek bir mevkiye geçiş sağlayacaksınız ve maaşınız biraz daha yükseleceksiniz. Bu da sizi mutlu edeceksiniz.

İş ortamınızdaki arkadaşlarınızla pek anlaşamayıp fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Ama siz her zamanki gibi mantığınızla ilerlediğiniz için bu fikir ayrılığından da kolayca sıyrılabilirsiniz. Mantığınıza çok güvenen birisiniz. Asla hiçbir şey de yanlış yapmadığınızı yaptığınız başarılı işlerle herkesin önüne seriyorsunuz. Çok uzun zamandır hayalinizi gerçekleştiremediğiniz bir iş var. Yakın zamanda gelecek olan bir proje ile fırsattan yararlanarak bu hayalinizi de bu proje ile gerçekleştireceksiniz. Bir taşta iki kuş vuracaksınız. Bu yorgun çalışmalarınızdan sonra biraz işleri aksata bilirsiniz aman dikkat başarısız olmamak için disiplinli ve sorumlu bir şekilde çalışmanız gerektiğini unutmamanız gerekecek.

Sağlık Hayatı

Çok çalıştığınız ve yorucu bir işe sahip olduğunuz için uykusuzluk problemi yaşıyorsunuz. Planlı bir şekilde işlerinizi yürütürseniz bu tür gibi sorunlar ortadan kalkacaksınız. Sinirli ve inatçı bir yapınız var. Bu sinirlilik yapınız migreninizin daha çok artmasına sebep olmaktasınız. Mevsimsel geçişlerden dolayı soğuk algınlığına yakalanabilirsiniz. Bol bol meyve ve sebze tüketmeniz gerekebilir. Fazla yediğimiz yemekler bize geri dönüş olarak kilo olarak geri döneceksiniz. Bugünlerde biraz kilo almaya başlıyorsunuz. Biraz ölçülü yemenizde fayda var.

Spor yaparak ya da başka bir işle uğraşarak zayıflama yolları bulabiliriz. Diyete başlarsanız eğer tek başınızı da değilde aslında  bir doktor kontrolünde başlayabilme ihtimaliniz bulunur. Amacımız kilolu olup da sağlıksız olmamak yoksa bunu yanı sıra sağlığımızı da kaybedebilme ihtimalimiz bulunacaksınız. Sağlıksız olursak hiçbir şey yolunda gitmez.

Aile ve Yaşam Alanı

Yakın zamanda evinize yani ailenize sevindirici bir haber gelecek. Aileniz ile hep bir arada hep bir güçlü durumundasınız birbirinizden hiç ayrılamıyorsunuz. Yakında aileniz ve siz güçlü ve dayanıklı bir konuma adım atacaksınız. Hanenize bolluk, bereket gelecek ve bunun sonucunda rahat bir nefes alacaksınız.

Aileniz ve yaşamınızda olan sevdikleriniz ile ömür boyu mutlu bir yaşam süreceksiniz. Sevdikleriniz her daim sizin yanınızda olacaksınız. Sizi koruyup kollayacaksınız. Hanenize bir kız çocuğu gelebilir. Birileri size güzel bir sürpriz yapacak. Bu kişide sizin çok sevdiğiniz biri. Bir yandan sevindirici haber alırken çok sevdiğiniz bir kişinin de hastalık haberini alacaksınız. Ama bu o kadar kötü bir hastalık değil tedavi sürecinde yanınızda olmasını isteyecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git