Boyun Fıtığına İyi Gelen Kremler

20.07.2017
Boyun Fıtığına İyi Gelen Kremler

Boyun fıtığında kas gevşetici kremler, ağrı kesmeye yardımcı ağrı kesiciler kullanılabilir. Aloe Veraspey, Aloe Vera MSM Jel Krem, içeriğindeki özel bitkisel formülden dolayı Dr Slip bel ve boyun kremi, içeriği Etofenomat, Benzil nikotinat içeren Restafen Palus Krem, Thermo-Efemat Krem kullanılabilir.

İyileştirici etkisi olan boyun ve sırt bölgesine masaj yapılarak sürülen Kapsoisin Kremde boyun fıtığı ağrılarında kullanılabilir. Boyun fıtığı tedavi edilmezse sonuçları çok kötü olabilir. Bunun için öce bir hastaneye gidilip tıbbi yardım alınmalı doktora danışılmadan bu yöntemler kullanılmamalıdır.

Orjin Masaj Kremi

Çalışmaya bağlı olarak meydana gelen iş yoğunluğu, günlük hayatta yaşamın içerisinde yer alan stres, masa başında işini yürütenlerin devamlı olarak bilgisayar ya da buna benzer araçları kullanması, oturuş ve duruş ile alakalı problemler, boyun ve bel ağrıları sağlımızı olumsuz bir biçimde etkilemektedir. Belirtilen nedenlerden dolayı meydana gelen eklem yerlerindeki kireçlenmeler ve boyun fıtığının vücut üzerinde göstermiş olduğu etkilerden dolayı ağrı ve hareket kısıtlılığı yaşamaktasınız. İnsan vücudu üzerindeki ağrıların ilk başladığı nokta boyundur. Boyun bölgesinde başlayan bu ağrılar zaman içerisinde kürek kemiklerinde ve sırt üzerinde de yaşanabilmektedir. Bazen boyun ağrılarınız olmamasına rağmen omuzlarınızda ve kollarınızda da ağrı sorunları yaşayabilirsiniz. Bu sorunları orjin masaj kremi aracılığıyla giderebilirsiniz.

Kullanımı

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa ağrı hissettiğiniz boyun ya da bel bölgesine masaj ile kremi yedirerek uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Yan etkiler

Ürünün içinde alkol ve uyuşturucu özelliği olan maddeler ve zararlı kimyasallar bulunmamaktadır. Yinede güvenlik açısından kullanılmadan önce doktorunuza başvurmanız tavsiye edilmektedir.

Dr. Slip Bitkisel Krem

Tamamen bitkisel içeriğe sahip olan bir kremdir. Doğadaki bitkilerden oluşan Dr. Slipi kesinlikle denemelisiniz. Dr. Slip bitkisel krem içinde birden fazla bitki ve bitki yağının barınmasını sağlamaktadır.

Krem İçeriği

Bitkisel özlerden oluşan Dr Slip’in içeriğinde bulunan bitki ve bitki yağları şunlardır;

Kullanımı

Dr. slip bitkisel krem bay ve bayanların kullanması için uygun bir kremdir. Günde iki kere sabah ve akşam olmak üzere rahatsızlık hissedilen boy ya da bel bölgesine masaj yapılarak uygulanması önerilir. Herhangi bir yan etki hissedilmesi durumunda kullanımı bırakılmalı ve hekime müracaat edilmelidir. Hastalığı tedavi etmek amaçlı kullanılmaz, boyun ya da bel bölgesinde ki fıtık ağrılarını hafifletmek adına kullanılır. Doktor tavsiyesi yerine de geçmez. Tamamen bitkisel içeriğe sahip olan bir kremdir. İlaç değildir. Dr. slip krem siparişinizi internet üzerinden verip ödemeyi kapıda nakit ya da kredi kartı ile risksiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Radian Masaj Kremi

Etki Gösterdiği Bölgeler

Baş ağrıları ve benzeri durumlarda, kireçlenmelerde, kas spazmlarında, kulunç ve omuz ağrılarında, romatizma ağrılarında, sinir sıkışmalarında, kas ezilmelerinde ve darbe ağrılarında, burkulmalarda ve incinmelerde, kramplarda, lif yırtılmalarında ve adale ağrılarında, boyun fıtığı ve bel fıtığı ağrılarında etki gösterebilir.

Yan Etkesi

Yaralı ve yanık bölgeler üzerinde kullanılmamalıdır. Kronik romatizma, bel ve boyun fıtığı ağrılarında iki ay boyunca düzenli bir şekilde sabah ve akşam olmak koşuluyla günde iki kez uygulanması tavsiye edilir. Alerjik rahatsızlıkları olan kişiler doktor kontrolü altında radian kremden faydalanmalıdır. 15 yaşın altında olan kişilerin kullanımı aile kontrolünde olmalıdır.

Uyarı

Radian masaj kremi haricen kullanılır ve açık yaralar üzerinde kullanılmamalıdır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.