Terazi Burcu Kadını ve İkizler Burcu Erkeği Uyumu

10.03.2016
Terazi Burcu Kadını ve İkizler Burcu Erkeği Uyumu

Her iki burcun da üyeleri araştırma, okuma, radyo ve televizyon alanlarına karşı hayır diyemedikleri için oldukça yoğun programları olabiliyor. Bu kadar şeyin içinde yine de birbirlerine nasılsa zaman yaratabiliyor olmaları onları eşsiz kılan bir başka özelliktir. Romantik olmayı da, sevdiği kişiyi romantik olmaya zorlamayı da çok iyi başarıyorlar. Zira terazi kadını ve ikizler erkeği hiç kimsenin inkar edemeyeceği bir sempatik tavırları var ki bir görseniz içinizdeki tüm yağlar hemencecik eriyiverir. O kadar tatlı yapıyor ki bu onları yemeyin de yanında yatın yani.

Dağınıklığı sevdikleri için aşırı özgür ruha sahip olduklarını söylemek yalan olmaz! Onlar korku nedir bilmezler ve asla denemekten vazgeçmezler. Bu da onları sonsuz derecede geliştiriyor. Çiftimiz hem duygusal yönden hem de entelektüel yönden sınır tanımayarak rakiplerine korku salmayı da ihmal etmiyorlar. Cehaletin erdem olduğunu söyleyenler halt etmiş! Onların yanında konuşurken de çok dikkatli olmalısınız. Bir kelimeye aşırı anlamlar yükleyip sizi zor durumda bırakabilirler. İlişkilerini zaman zaman yokuşa sürükleyen sebepler arasında yerini bu tuhaflık alır. Derin davranışların insanı oldukları için olsa gerek.

Terazi Kadını ile İkizler Erkeği Aşk Uyumu

İlişkilere Bakış Açıları Farklıdır

İkizler burcu genel olarak neşeli karakterli insanlardır ve güzel kahkahalarıyla nerede olursa olsun dikkat çekeceklerdir. Sosyal ve insanlarla sürekli iletişim halinde olmayı seven terazi burcu için ikizler  ilk başta pratik zekasıyla oldukça çekici gelecektir. Onun bu neşeli görünen yapısına aldanan terazi aslında bir o kadar utangaç bir iç kimliğe sahip olmasına rağmen onunla aşka açılmanın yollarını arayacaktır. Fakat o da ne? Bir hafta öncesinden alınan randevu sözüne ikizler son anda karşı çıkıp başka bir plandan söz etmiyor mu? Hayır! Sakın sizi reddetmek istediğini düşünmeyin. Sadece o an kendisini buluşmaya hazır hissetmiyor.

Benzer yönleri de vardır

Giyinmek ve kuşanmak her ne kadar ağızlarında pek önemli bir yer tutmuyormuş gibi dursa da siz onların öyle söylediğine bakmayın! Terazi kadını ve ikizler erkeği her giydiklerinin sadece kendilerinde olmalarını isterler içten içe. Çünkü; eşsiz olduklarını bilirler. Kıyafet ile de bunu taçlandırmak isterler hepsi bu ve bunun yanında takı merakları olduğunu söylemeliyim. Bu özellikleri onları dünyanın en tatlı çifti yapıyor. Birbirlerine doyamazlar. Kem gözlerden de uzak duramazlar! Dolayısıyla yan yana oldukları zaman takı koleksiyonlarının içine nazar boncuklu kolyelerini de eklemelerini öneririz.

Kötü alışkanlıklardan da nefret ederler ha! Her ikisi de sigara dahi ağızlarına sürmemişlerdir. Gençlik dönemlerinde belki… Muhtemelen genç kalmaya özen gösterdikleri içindir. Yaşlılık ve sağlığa zararlı her ne varsa bir kere de onları alt üst edeceklerdir. Yaşam denilen şeyin eşsiz bir mucize olduğunu en iyi onlar bilir ve bir o kadar da onun kısacık olduğunu da… Belki de bu yüzden en ufak bir boşluk istemezler hayatlarında. Sevmek ve sevilmenin hakkını verebilmelerini sağlar bu bakış açıları. Bugün varız yarın yok ne de olsa!

Uyum Sağlamakta Zorluk Çekerler

İkizler burcu ne kadar neşeli bir görünüm verse de aslında kendi içinde milyon tane soru işareti barındıran ve bu soru işaretleriyle yaşamını zevkli hale getiren bir kişiliktir. Dolayısıyla karşı tarafa odaklanması bir bakıma zor olabilir. Terazi insanı ise tam olarak uyumu simgeler ve hayatının her alanında uyumu arar. Uyum sorunu olan bu burcun üyeleri hayatı kendisine zehir edecektir. Bu açıdan bakıldığında son dakika düzenlemeleri pek de terazi burcuna hitap etmez. Çünkü ona göre verilen söz tutulmalıdır.

Onlar o kadar düzenlidir ki bütün hayatı belli bir sistemin içindedir. İkizler insanı ile aslında çok güzel bir çekimleri vardır fakat  aniden karar değiştiren bu dalgalı hallerine alışması biraz zaman alabilir.

Denge Sorunları Yaşarlar

İkizlerin çevresinde karşı cinsten pek çok kişi bulunur. Bu arkadaş, yakın dost yada potansiyel flört adayı olabilir ki bu burcun üyeleri aslında flörtü de sever. Ama bunu aldatma olarak algılamamak gerekir, zira kendisi de bunun basit bir davranış şekli olduğunu ileri sürecektir. Ona göre anlık flörtler gayet olağandır ve kendisine sorarsanız oldukça masum bir hareket olduğunu söyleyecektir.

Terazi burcu da hava grubu bir burçtur fakat oldukça hassas bir yapısı vardır ve karşısındakinden gelecek ilginin sürekli olmasını ister. Zor seven ve kolay bağlanamayan bir burç olması dolayısıyla ikizler burcunun küçük flörtleri onun sinirlerine dokunacaktır. Çünkü o denge arayışındadır ve dengeli bir partner onu mutlu edebilir.

Monotonluktan Uzak Bir Aşk Yaşarlar

İkizler, esprili bir yapıya sahiptir ve terazi burcu onunla çok eğlenceli vakit geçirebilir. İki burcunda tabular yok denecek kadar azdır ve denemek istemeyecekleri çılgınlık neredeyse hiç yoktur. Bu açıdan bakıldığında her ikisini de tatmin edecek düzeyde renkli, monotonluktan uzak ve samimi bir aşk olacağı muhtemeldir.

Anlaşmazlıklar Yaşayabilirler

İkizler diğer yandan özgür olmaya ayrıca değer verirler. Özgür olmaları farklı şeyler arasında hızlı geçiş yapmalarını sağlar. Terazinin kolay incinebilir olması sebebiyle, ikizler burcu ilgi alanları konusunda geçişler yaşarken bu durum onun dengesini bozup diğer yandan seçim yapmasına sebep olacağından kararsızlık yaşamasına sebep olur ve böyle durumlarda iki burç arasında anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir.

Duygulara Bakış Açıları Farklıdır

İkizler burcu çoğu zaman duyguları üzerine konuşmaktan hoşlanmaz, partneri ise mantıklı olması sebebiyle akıl ve duygu dengesini kurma taraftarıdır. Bu sebeple terazi, yanındaki ikizlerin duygularını ifade etmesi için üstelediğinde anlaşmazlıklar oluşabilir.

İkizler insanları hızlı karar değiştirdiğinden ve yüksek enerjili hareket edebildiğinden, partnerinin ise uzun uzun düşünüp aldığı kararları sürekli değiştirme potansiyeli bulunduğundan aralarında gerilim oluşmasına sebep olabilir.

Yoğun Bir Aşk Yaşarlar

Çok ihtiraslı bir aşk yaşanacağa benziyor! Her iki tarafın da bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ve hareketi sayesinde onlar her yerde olacak. Bugüne kadar nasıl bir araya gelemediklerine lanet ederek birlikte yol almaya devam edecek ikilimiz. Birbirlerinin hayatlarına her zaman saygı duyuşları terazi burcu kadını ve ikizler burcu erkeği aşklarını körükleyecek.

Birbirlerini Tamamlarlar

Müdahaleci, baskıcı ve onların deyimiyle gereksiz kıskançlıklardan uzak yaşayabilecekleri bir beraberlik söz konusu. Popüler ve önde olmayı dilerken yakalıyoruz onları! Ama bunu isterken asla diğerinin başarısına göz koymak da yok tabii. O kadar konsantre halinde çalışıyorlar ki bu gibi kişiler herkesin hayal ettiği kadar göz kamaştırıcı… Bu nedenle de gözleri sadece aşık oldukları kişide takılı kalıyor. Diğerlerini fark etmeye ne zamanları ne de ihtiyaçları var. Sadakatli aşık olmayı başararak listenin ilk sıralarında yer almayı hak ediyorlar doğrusu.

Birbirlerinden enerji alırlar

Terazi burcu kadını kadar mülayim ve anlayışlı olan birini bulmak gerçekten oldukça zordur. Bu kadar naif olmalarının yanı sıra her an yüzlerinde yer alan güler yüzleri ve tebessümleri ile karşısındaki insanlara adeta yaşam enerjisi vermektedirler. Yerinde ve gerektiği gibi hareket eden, her şeylerine oldukça dikkat ederek davranıyor olan bu kadınlar her kesimden insan ile rahat bir şekilde anlaşabilirler. Tek tahammül edemedikleri nokta olan iki yüzlülük yapan insanlardır, onlara asla fırsat vermezler ve onlar ile muhatap bile olmazlar.

Yalana tahammülleri yoktur

İkizler erkekleri ise partnerinin tam zıttıdır. Sadece kendilerini düşünür yapıda olmaları ve her şeye kendilerini ön plana almaları ile pek de iyi bir çift olamazlar. Arada kendilerini kurtarmak için söyledikleri yalanlar ile de kendilerini ele veren yapıları bir terazinin asla tahammül edemeyecek olduğu durumların başında gelmektedir. Bu iki kişinin birlikteliklerinde terazi kadını oldukça iyi uyumu ile ne kadar devam etmeye çalışsa bile farklı yapılarından dolayı pek de uzun süremeyecektir.

Dürüst ve net tavırlardan hoşlanırlar

Ellerinden hiçbir şey kurtulmadığından kim yalan söyleyecek olursa teraziler tarafından hemen yakalanmış oluyor. Zaten onların yalan ile hiç mi hiç işleri olmaz. Dürüstlük en değer verdikleri değerlerin başında geliyor. O kadar ki kıskanç olmalarını engelleyen sebep de aslında burada yatıyor. Yani böyle bir ikizler burcu erkeği ve terazi burcu kadını ilişkisinde şayet kıskançlık yaşıyorsanız, dürüst olup olmadığınızı sorgulamanız gerektiğini söylüyoruz evet!

Her şeyi bilmek isteyen karakterde oldukları için bir şeyi tüm yönleri ile öğrendiklerinde rahatlamış hissedecekler böylece sürekli yan yana olmuş kadar güven duyabileceklerdir. En büyük korkuları kesinlikle yalnız kalmak! Ama siz buna terk edilmek yada hiç kimseye güvenemeyip hayatlarına alamamak da diyebilirsiniz. İnce eleyip sık dokuyan grubunda oldukları için onların birbirlerini bulması da biraz zorlaşıyor haliyle. Ne de olsa zıt kutuplar birbirini çeker, onlar için ise bu söz konusu bile değil. Onlar mıknatısın aynı parçalarından ibaret çünkü.

İyi birer ortak olabilirler

İkizler erkeği, terazi burcu kadınının kariyer ve çalışma prensibine hayranlıkla takip eder. Çünkü kendisi çalışmayı çok fazla seven bir burç değildir ve ilgi duyduğu kadının çalışma azmini hayranlıkla izler.

Terazi burcunun diğer burçlar arasında oluşturmaya çalıştığı denge, kendisinin içinde olduğu durum için de geçerlidir. Mükemmel bir ara bulucudur ve içinde bulunduğu belirsizlik durumu bir karara bağlanmadığı için son derece rahatsız eder, bu yüzden uzlaşı sağlamak için çabalar ve bu durum özellikle partnerini memnun eder, ona sonuna kadar güvenmesini sağlar.

Konuşarak her şeyi halledebilirler

Terazi kadını en romantik burç olarak öne çıkar ve karşısında onu bu konuda en fazla etkileyen erkek vardır. Aşkı en üst seviyede yaşayan terazi kadını ile kendini aşkın en derin sularına gözünü kırpmadan atan ikizler burcu erkeği ile arasındaki uyumu anlatmanın en basit yolu belki de konuşabilmeye müsait iki burç olmalarıdır. Konuşarak çözemeyecekleri bir problem yada birlikte aşamayacakları bir engel yoktur.

Terazi burcu, on iki burç içerisinde en dengeli olan burçtur. En kibar burçlardan biri olmalarına karşın itaatkar değillerdir. Duygusal ve kolay incinebilir olmanın yanında son derece eğlenceli olabilirler. Kolay ağlarlar ancak kısa sürede hemen eğlenmeye başlayabilirler. Dengeyi temsil ettiğinden başaralı bir arabulucudur. Sinirli insanları sakinleştirip, iki taraf arasında kolaylıkla uzlaşı sağlayabilir. Herhangi bir seçim yaparken hızlı davranmalarına gerek olmadığını düşündükleri için çoğu zaman kararsızlık hissederler.

Değişiklikleri severler

İkizler burcu ise monotonluktan hoşlanmaz. Bu yüzden farklı kimlikleri olsun isterler, bu durum onları değişken kişilikli insanlar yapar. Meraklı oldukları için bir ilgi alanından diğerine hızlıca ve kolaylıkla geçebilirler. Bu burcun üyeleri hızlı düşünme yeteneğine sahip olduğundan yaptığı esprilerle bulundukları ortamın eğlence kaynağı olmaya adaydırlar. Terazinin eğlenmeyi seven yönüyle partnerinin bu eğlendirici rolleri birleştiğinde uyumlu bir çift olabilirler.

Astrolojiye göre uyum yönünden ilk sırada olmasa da ikisi arasındaki uyum yabana atılamayacak kadar güçlüdür ve günümüzde evliliklerin çoğu bu burçlar arasında gerçekleşir.

Birbirlerine destek olurlar

İkizler burcu erkeği yaşama sevincini en üst noktada yaşayan bir burç olmakla beraber insan ilişkileri açısından da diğerlerinden daha çok öne çıkar. Mesela arkadaşının kötü bir karar verdiğini gördüğünde onu uyarmaktan hiç çekinmez ve gerekirse sert müdahalelerde bulunabilir.

İkili arasındaki uyum ise ideale yakın bir birliktelik gösterir. Terazi, dünya görüşü ile dengeyi ve insan yaşamının değerini en üstte tutar ve uyumlu bir burç olan ikizlerden çok fazla ayrılmaz. Ancak ikizler burcunun arkadaş canlısı olmasına rağmen kısıtlandığını hissettiğinde kendine ilgi odağı olabileceği yeni çevreler arayabileceği unutulmamalıdır.

Terazi Kadını ile İkizler Erkeği Evlilik Uyumu

Geç Evlenirler

Evlilik bir sorumluluktur ve maddi anlamda kendisini hazır hissetmeden evliliğe sıcak bakmaları mümkün değildir ve tabii ki gerçek manada seveceği birini arar. Yani bu açıdan bakıldığında terazi evliliğe hem bir mantık çerçevesinde hem de duygusal yoğunluk olarak odaklanırken partneri oldukça yüzeyde kalmayı tercih etmektedir. Fakat öze indiğimizde her iki burcun da evliliğe ilk aşamada sıcak bakmadığını söyleyebiliriz.

İkizlerin evliliğe sıcak bakması için aslında yapılması gereken çok basittir. Onu anın zevkine vararak elde etmek en kolayıdır. Gelecek kaygısından nefret eden bir burçtur ve terazi bu konuda dengeyi rahatlıkla kuracaktır. İkizler erkeği ilk etapta tamamen dışa dönük ve evlilikten uzak bir görünüm gösterse de bir kez bu yola girdiğinde geri dönüşü çok zordur.

Flört Öncelikleridir

İkizler burcu her ne kadar şen şakrak yapısı, çocuksu halleriyle çevresinin ilgisini çok çekse de bazen patavatsız olabilir ve bu ne yazık ki evlilik konusunda da vardır. Evliliğin bir delilik olduğu kanaatindedir ve aklını oynatmadığı sürece evlenmeyi düşünmez. Hem niçin evlensin ki? Potansiyel onca flört adayı varken? Terazi ise daha sakin bir mizaca sahiptir ve özgürlüğüne düşkündür dolayısıyla amacı flört etmek olmasa da evliliğe öncelik verdiğini söylemek çok doğru olmaz. Ona göre öncelikli olarak hayatın genelinde bir denge kurulmalıdır.

Zevkleri Birbirine Benzer

İkizler ve terazi burçları hava grubu olmaları nedeniyle kolay iletişim kurabilen, arkadaş canlısı insanlardır bu yüzden çevreleri geniş olacaktır. Evlerinde sık sık misafir ağırlayacaklarından geniş, aydınlık bir ev tercih edeceklerdir. Mobilyaları da genellikle turuncu gibi canlı renklerden oluşacak, ruh hallerini yansıtacaktır.

Küçük bir şehirde otursalar bile sık sık şehir dışına çıkmayı isteyen bu çift gezmekten de keyif alacaktır. Anı değerlendirmenin zevkli olduğuna inandıklarından oldukça kural dışı bir evlilik olacaktır ve bu uyum sayesinde uzun yıllar birlikte olacaklardır.

İyi Birer Ebeveyn Olurlar

İkizler burcu erkeği aklı başında hayatında fazla ekstremlere yer olmayan biri olduğundan baba figürüne çok uyum gösterir. Bu özelliği ile annelik duygusunu en üstte yaşayan partneri için biçilmiş kaftandır ve onu bu konuda en fazla heyecanlandıran burçların başında gelir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.