Kahve Falında Bot Görmek

Kahve Falında Bot Görmek
26 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.652 kez okundu.

Kahve falında bot görmek, tahmin edilen maddi bir sıkıntı sebebiyle para biriktirmek, geleceğe yönelik yatırım yapmak anlamına gelmektedir. Önceden sezilen ve önlem alınan bu durum, yatırım yaptığınız ve bu zor günler için çalışmanız dolayısıyla fazla zarar almayacağınız ve kolaylıkla atlatacağınız bir dönem olacaktır. Aynı zamanda falda bot görmek, tıpkı gelecekte olanları sezip önlem almak gibi, ön görüşlü birisi olduğunuzu göstermektedir. Kişiliğiniz ile ilgili olarak yorum yapıldığında bot simgesi ileri görüşlü, sezileri kuvvetli ve gelecekçi bir kişi olduğunuzu gösterir. Bunların yanı sıra bazı yorumculara göre falda bot görmek iş yaşamında başarılı, çalışkan ve disiplinli kişiler ile birlikte çalışacağınızın işaretlerini vermektedir.

Sevilme iç güdünüzün ağır basmasına rağmen kendinizi bir türlü karşı cinse yakın bulamadığınızı göstermektedir. Aslında bu davranışın neyden kaynaklandığını bilmemekle birlikte güvensizlik probleminin yol açtığını düşünüyorsunuz. Ancak yakın zamanda karşınıza çıkacak olan birisi, kalbinizi çalacak ve daha fazla karşı koyamayacaksınız. Ne de olsa mutluluğa ve kalbinizin birisi için çarpmasına sizin de ihtiyacınız var. Güzel günler çok yakında. 

Hayatınızı birleştireceğiniz insanla aranızda mesafelerin olması sizi çok yoruyor. Düğün gününü iple çekiyorsunuz ve tarihin yaklaşıyor olması daha çok heyecanlanmanıza yol açıyor. Onu özledikçe hırçınlaşıyorsunuz ama duygularınıza hakim olmayı deneyin. Ani kararlar yanlış yapmanıza neden olabilir. Bir bilene danışmaktan çekinmemelisiniz çünkü etrafınızda sizi seven pırlanta gibi insanlar var. Uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızı görmek size çok iyi gelecek.

Kahve Falında Uzun Bot Görmek

Büyük kitleleri harekete geçirecek işler yapacağınızı gösterir. Umutsuzca başladığınız bir iş ya da proje bir anda tüm ülkenin dikkatini çeker hale gelebilir. Başarılı olamayacağını düşündüğünüz, umudunuzu kestiğiniz çocuklarınızı size beklediğinizden çok daha büyük mutluluklar yaşatabilir. Özellikle sınavlara hazırlanan çocukları olanlar, çocuklarından hiç beklemedikleri büyük başarı haberleri alabilirler. Beklenmedik anda beklenmedik olaylar yaşayarak bir anda ilgi odağı haline gelmektir. Dikkat çekecek işler yapmak, büyük başarılar sayesinde giderek artan bir hayran kitlesine sahip olmaktır.

Kahve Falında Topuklu Bot Görmek

Yakında hayatınızda gerçekleşecek büyük olayları haber verir. Yapacağınız bir işle, sahip olacağınız bir eşyayla ya da yalnızca istem dışı olarak yaşayacağınız bir olayla bir anda ünlü olabilir ve herkesin dikkatini çekebilirsiniz. Çevrenizdeki insan sayısının hızla artacağı bir işe başlayabilirsiniz. Şu an yaşadığınız yere göre çok daha fazla insanın yaşadığı bir şehre taşınabilir ve bir süre uyum problemi yaşayabilirsiniz. Şu an bulunduğunuz pozisyondan alınıp geniş kitleleri yönetmenizi gerektirecek büyük bir işe başlayabilirsiniz.

Çok hayırlı birisiyle tanışacaksın. Bu seni ruhen çok iyi etkileyecektir. Bazı borçlar içerisindesin. En yakın arkadaşın sana yardım edecektir. Senden yaşça büyük bir kadın hayatın hakkında kaygılanmaktadır. Büyük ihtimal annendir. Bu durumdan bunalacaksın. Fakat tartışma yaşayacaksın en sevdiğin birisiyle. Sabırlı olursan olay uzamaz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git