Kahve Falında Bot Görmek

Kahve Falında Bot Görmek
26 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.778 kez okundu.

Kahve falında bot görmek, para biriktirmek, geleceğe yönelik yatırım yapmak anlamına gelmektedir. Yatırım yaptığınız ve zor günler için çalışmanız dolayısıyla herhangi bir maddi sorun yaşadığınızda fazla zarar almayacağınız ve kolaylıkla atlatacağınız bir dönem olacaktır. Tıpkı gelecekte olanları sezip önlem almak gibi, ön görüşlü, sezileri kuvvetli birisi olduğunuzu göstermektedir. İş yaşamında başarılı, çalışkan ve disiplinli kişiler ile birlikte çalışacağınızın işaretlerini vermektedir.

Sevilme iç güdünüzün ağır basmasına rağmen kendinizi bir türlü karşı cinse yakın bulamadığınızı göstermektedir. Aslında bu davranışın neyden kaynaklandığını bilmemekle birlikte güvensizlik probleminin yol açtığını düşünüyorsunuz. Ancak yakın zamanda karşınıza çıkacak olan birisi, kalbinizi çalacak ve daha fazla karşı koyamayacaksınız. Ne de olsa mutluluğa ve kalbinizin birisi için çarpmasına sizin de ihtiyacınız var. Güzel günler çok yakında. 

Hayatınızı birleştireceğiniz insanla aranızda mesafelerin olması sizi çok yoruyor. Düğün gününü iple çekiyorsunuz ve tarihin yaklaşıyor olması daha çok heyecanlanmanıza yol açıyor. Onu özledikçe hırçınlaşıyorsunuz ama duygularınıza hakim olmayı deneyin. Ani kararlar yanlış yapmanıza neden olabilir. Bir bilene danışmaktan çekinmemelisiniz çünkü etrafınızda sizi seven pırlanta gibi insanlar var. Uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızı görmek size çok iyi gelecek.

Aşk

Yeni bir aşka yelken açacağınız anlamına gelmektedir. Kapattığınız kalbinizi yeni tanışacağınız kişiye açacak, uzun soluklu bir ilişki yaşayacaksınız. İlk başlarda biraz güven sorunu yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni de geçmişte yaşadıklarınızdan kaynaklıdır. Ancak kısa zaman içinde hayatınıza giren insana koşulsuz şartsız güvenecek, hayatınızda hiç olmadığınız kadar mutlu olacaksınız.

Evlilik hayatınızdaki sorunların çözüleceğine ve her şeyin yoluna gireceğine işaret eder. Kısa zaman içerisinde tek başına seyahate çıkacak kafa dinlemek isteyecekseniz fakat eşinizi çok özleyerek, erken geri dönme kararı alacaksınız. Sorunları masaya yatırarak, çözmeyi tercih ederek kaçmanın iyi bir çare olmadığının farkına varacaksınız. Eşinizin size verdiği değeri anlayacak, sorunların aslında büyütülecek kadar önemli olamadığını anlayacaksınız.

Nişanlınız ile kısa zamanda evleneceğiniz anlamına gelmektedir. Uzun bir nişanlılık döneminin ardından artık nikah günü alma zamanınız gelmiş. Hemen harekete geçecek, evlilik hazırlıklarına başlayacaksınız. Heyecanlı ve tatlı yorgunlukların olacağı döneme gireceksiniz.

Kısa zaman içinde bir yolculuğa çıkacaksınız. Bu yolculukta öyle biri ile karşılaşacaksınız ki, resmen nutkunuz tutulacak. Bu kişi sizin hayatınızın aşkı olacak. Başlarda çekingen tavırları sizi endişelendirse de hem kaynaşacak hem de kısa zaman içinde birbirinizden çok etkileneceksiniz. Hayallerinizdeki gibi bir aşk yaşayacak, uzun soluklu mutlu bir birliktelik yaşayacaksınız.

Para

Maddi kazançlarınızın olacağı yeni bir döneme gireceksiniz. Kısa zaman içerisinde bir iş yapmış bu işin karşılığını alamamışsınız. Ama alacaksınız. Beklemediğiniz anda bu para gelecek ve tüm sıkıntılarınız kurtulacaksınız. Bereketli bir döneme gireceksiniz.

Harcamalarınızı kısıtlamadan doyasıya harcayabileceğiniz döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Size bir miras kalacak ve bu miras sayesinde içinizde ukde kalan her ne var ise gerçekleştireceksiniz. Sofranızdan rızkın eksik olmayacağı yeni günler çok yakında.

Yakın zamanda yeni bir ev alacağınız anlamına gelmektedir. Uzun zamandır birikim yapıyor, hayalini kurduğunuz ev için harıl harıl çalışıyorsunuz. Artık ihtiyacınız olan paraya kavuşacaksınız. Hemen evi almak için işe koyulacak, ev sahibi olacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Anneniz ile fikir ayrılıkları yaşıyor, bu da huzursuz olmanıza neden oluyor. Eve gittiğinizde sürekli sorgulanmaktan hoşlanmıyor, kaçmayı tercih ediyorsunuz. Fakat artık tüm bu sorgulandığınız dönem geride kalacak. Anneniz artık büyüdüğünüzün farkına varacak ve size karşı daha anlayışlı yaklaşacak. Annenizle aranızın düzeldiği kendinizi daha özgür hissettiğiniz döneme gireceksiniz.

Hane içerisine uzaktan gelecek yakın akrabalara işaret eder. Bu akrabaların gelmesi ile beraber, hanede aydınlık günler olacak. Kalabalık sofralar, bitmeyen sohbetler size mutluluk getirecek. Bol özlem gidermeli, mutlu olacağınız döneme gireceksiniz.

Arkadaşlarınız ile aranızda bir takım sorunlar olmuş. Bu sorunların nedeni her ne kadar siz olmasanız da sizi çok huzursuz etmiş. Kısa zaman içinde sorunun nedenini öğrenecek, ve çözmek için işe koyulacaksınız. Kısa uğraşlar sonucunda her şeyi yoluna sokacak, arkadaşlarınız ile eski huzurunuza kavuşacaksınız.

Hane içerisine yeni bir erkek bebek müjdesi gelecek. Bu bebek müjdesi ile beraber hane içinde büyük mutluluk yaşanacak. Herkes bu haber ile geleceğe daha iyimser bakarken, hanede olan biten tüm sıkıntılar son bulacak.

Yakın zamanlarda dostlarınız ile güzel bir parti düzenleyecek ve çok eğleneceksiniz. Tüm yakın dostlarınızın olduğu bu partide, her şey istediğiniz gibi olacak. Çok şık giyinerek herkesin gözünün sizin üzerinizde olmasını sağlayacaksınız. Uzun zaman konuşulacak bir partiye imza atacaksınız.

İş ve Kariyer Hayatı 

İş yerinde bir takım anlaşmazlıklar yaşıyorsunuz. Huzurunuz günden güne bitiyor. İşe gitmek dahi istemiyorsunuz. Yakın zamanda iş yerinin hazırladığı bir organizasyon için sunum hazırlayacaksınız. Bu sunum sayesinde yeni iş teklifleri alacak, hayatınızda köklü değişiklikler meydana gelecek. Hiç düşünmeden yeni iş tekliflerini değerlendirecek size en uygun olanı seçerek, huzurlu ve maddi anlamda daha kazançlı olduğunuz döneme gireceksiniz.

Kariyer odaklı hayatınızda çok iyi başarılara imza atacağınız anlamına gelmektedir. Bu başarılar sayesinde kendinizi daha iyi ve daha özgüveni yüksek hissedeceksiniz. Geleceğe yatırım yapacak, işinizde daha yüksek mevkilere geleceksiniz.

Okulda yeni başarılı döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Yeni dönemin başlaması ile birlikte sıkı çalışacak hayallerinize giden yolda çok başarılı olacaksınız. Parmakla gösterilen öğrenci olurken, ailenizin gurur kaynağı olacaksınız.

Yeni bir iş açacağınız anlamına gelmektedir. Uzun araştırmalar ve uğraşlar sonucunda artık iş yerinizi açacaksınız. Başlarda fazla yorulacak, umduğunuzu bulamayacaksınız. Fakat kısa zaman içerisinde öyle güzel işler başaracaksınız ki, birden yükselmenize siz bile şaşıracaksınız. Hayatınızda her şeyin istediğiniz gibi gittiği yeni döneme girecek, çok başarılı olacaksınız.

Sağlık Hayatı

Sağlığınızın son derece iyi olduğu döneme gireceksiniz. Şikayet ettiğiniz her ne var ise onlardan kurtulacak, sağlığınız için beslenmenize daha çok dikkat edeceksiniz. Bu aralar şekerden uzak durmanız sizin hayrınıza olacaktır. Çünkü tansiyonunuzu düşüren düşmanınız şeker.

Hane içinde bir kişinin hastalığı ile yıkılmış, kendinizi heba etmişsiniz. Hayatınızı idame ettirebilmek için çalıştığınız işi bırakacak duruma gelmişsiniz. Fakat artık her şey yoluna girecektir. Yakınınız sağlığına kavuşacak, daha sağlıklı bir döneme girecektir.

Bu aralar yediklerinize ve içtiklerinize fazla dikkat etmiyor, çok kilo alıyorsunuz. Bu durum hem sizi hemde ailenizi mutsuz ediyor. Kısa zaman içinde bu durumdan bir diyetisyen sayesinde kurtulacaksınız. Aldığınız fazla kiloları vermek adına hem spor yapacak hemde iyi bir diyet uygulayacaksınız. Daha sağlıklı olduğunuz ve sağlıklı beslendiğiniz zamana gireceksiniz.

Kahve Falında Uzun Bot Görmek

Büyük kitleleri harekete geçirecek işler yapacağınızı gösterir. Umutsuzca başladığınız bir iş ya da proje bir anda tüm ülkenin dikkatini çeker hale gelebilir. Başarılı olamayacağını düşündüğünüz, umudunuzu kestiğiniz çocuklarınızı size beklediğinizden çok daha büyük mutluluklar yaşatabilir. Özellikle sınavlara hazırlanan çocukları olanlar, çocuklarından hiç beklemedikleri büyük başarı haberleri alabilirler. Beklenmedik anda beklenmedik olaylar yaşayarak bir anda ilgi odağı haline gelmektir. Dikkat çekecek işler yapmak, büyük başarılar sayesinde giderek artan bir hayran kitlesine sahip olmaktır.

Kahve Falında Topuklu Bot Görmek

Yakında hayatınızda gerçekleşecek büyük olayları haber verir. Yapacağınız bir işle, sahip olacağınız bir eşyayla ya da yalnızca istem dışı olarak yaşayacağınız bir olayla bir anda ünlü olabilir ve herkesin dikkatini çekebilirsiniz. Çevrenizdeki insan sayısının hızla artacağı bir işe başlayabilirsiniz. Şu an yaşadığınız yere göre çok daha fazla insanın yaşadığı bir şehre taşınabilir ve bir süre uyum problemi yaşayabilirsiniz. Şu an bulunduğunuz pozisyondan alınıp geniş kitleleri yönetmenizi gerektirecek büyük bir işe başlayabilirsiniz.

Çok hayırlı birisiyle tanışacaksın. Bu seni ruhen çok iyi etkileyecektir. Bazı borçlar içerisindesin. En yakın arkadaşın sana yardım edecektir. Senden yaşça büyük bir kadın hayatın hakkında kaygılanmaktadır. Büyük ihtimal annendir. Bu durumdan bunalacaksın. Fakat tartışma yaşayacaksın en sevdiğin birisiyle. Sabırlı olursan olay uzamaz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git