Kahve Falında Martı Görmek

17.04.2015
Kahve Falında Martı Görmek

Kahve falında martı görmek, fal sahibinin ilişkisinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağı ve sevdiğinin bir daha kendisini üzmeyeceği anlamına gelir. Kişinin artık hayattan umduğunu bulacağına ve tez vakitte alacağı mutlu bir haber ile sevinçten havalara uçacağına işaret eder. Aile bağlarının kuvvetleneceğine ve bir iş ile ilgili hayırlı kararlar alınacağına yorumlanır.

Aşk Yorumu

Fal bakılan kişinin ilişkisi yoksa eğer, aşk konusunda şansının açılacağına yorumlanır. Uzun zamandır yaşadıkları platonik sevgiler yok olacak, gerçek aşkı sonunda bulacaklar. Bu taliplerden biri, duygularını ona açabilir ya da ortak tanıdıklar aracılığıyla fal sahibine haber gönderebilir. Görülen kişiyle enerjiler uyuşacak, böylelikle ilerleyen zamanlarda aşk hayatında umut edilen, beklenen ilişkiye sonunda adım atılacaktır. Mutlu bir ilişki başlayacak ve ilişkide derin bir sevgi mevcut olacaktır.

Fal sahibi ilişkisi olan biriyse, bir süredir yaşadığı kıskançlığın boşa kuruntu olduğunu, aslında ortada kıskanılacak bir şeyin bulunmadığını fark edecektir. Aynı zamanda da karşı taraftan çok güzel bir sürpriz alacağı öngörülür. Yapılacak olan sürpriz, güzel bir hediye olabilir ya da ilerleyen zamanlar için evlilik düşünülüyorsa, bu sürpriz evlilik teklifi de olabilir.

Evli fal sahipleri için de ailevi sorumlulukları simgeler. Halihazırda ailevi bir problemi varsa, bu sorunlar çözüme ulaşacak ve eşiyle arasındaki bağ, bu sorunların çözümü sayesinde daha da çok güçlenecektir. Tüm bu sıkıntıların ardından partnerleri mutlu olacakları bir haber getirebilir.

Para Yorumu

Fal sahibinin bir müddet maddi açıdan sıkıntılar yaşayabileceğine işarettir. Kişi, biraz daha sabrettiği takdirde, para ile alakalı yaşayacağı bu sorunlar, tez vakitte bitecektir. Sıkıntıların sonunda elde edeceği gelirlerin birkaç yer ya da kişilerden gelmesi muhtemeldir. Fal yorumcuları, fal sahibinin birçok yerden eline geçecek paralardan bir kısmının çalıştığı yer tarafından verileceğini bildirmişlerdir. Bu paranın, yüklü miktarda olacağını müjdelerler. Çalışmakta olduğu yerden alınan yüklü miktar parayla fal sahibi, yatırım yapmayı planlayabilir. Kendi işini kurmaya dayalı bir yatırım olduğuna yorumlanır. İş ile alakalı herhangi bir projeyi hayata geçirdiği takdirde, geleceği için birikim yapabileceğine ve kişinin refaha ulaşacağına delalet eder.

Kişiye ailenin de maddi açıdan destek olacağı belirtilmiştir. Aynı zamanda aile tarafından sunulan maddi destekle birlikte alınması düşünülen mal ya da mülk varsa, ciddi anlamda büyük bir kazanca dönüşeceğine yorumlanır. Bu sembol, eldeki bir mülkün satışı için de yorumlanabilir. Satmak istenilen mülkü kolaylıkla elden çıkarabilir ve bundan umulmayacak kadar büyük bir kazanç sağlanabilir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Olumsuz davranışlar sergileyen arkadaşların farkına varabilir ve bu insanları hayatlarından çıkarabilirler. Bu insanlar eğer hayatlarından çıktıysa, yeni arkadaş arayışında bulunduklarını ve aradıkları kişiyi kısa bir süre sonra bulacaklarını da simgeleyebilir. Bu kişinin önceki insanlar gibi olmadığını, fal sahibine sadık biri olduğu söylenebilir.

Uzak bir yerde yaşayan ve fal sahibini özleyen birini simgeler. Bu kişi arkadaş veya yakın dost olabilir. Karşılıklı olarak birbirlerine duydukları bu özlem, kısa süre sonra sona erebilir. Söz edilen kişinin gelmesiyle beraber bazı sürprizlere hazırlıklı olunmasında fayda var. Hiç beklenmeyen güzel haberleri de ardından getirebilir. Gelen haberlerle beraber hayatlarında olumlu değişiklikler başlayabilir.

Bu figür, müjdeli haber getirecek olan kişiyi ‘altın değerinde bir arkadaş’ olarak yorumlamaktadır. Aynı zamanda güzel haberi getirecek olan kişi, fal sahibinin yardımına ihtiyaç duyacaktır.

Kişinin daha önce hayatından çıkardığı arkadaşla yolları tekrar kesişebilir. Hayatından çıkardığı arkadaşın, kişiye ulaşmaya çalışıp ona karşı sergilediği tavır yüzünden pişmanlığını dile getirmeye çalışacaktır. Arkadaşın dile getireceği bu pişmanlık, ikilinin buzların erimesini sağlayabilir.

İş ve Kariyer Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre iş hayatıyla ilgili yaşanılacak güzel, başarılı, bol kazançlı günleri de temsil etmekle beraber, kişinin iş hayatında yaşamakta olduğu stresli günlerin sona ereceğini ve rahata kavuşacağını simgeler. Beklenilen fırsatın en sonunda fal sahibinin eline geçeceğine ve bu fırsatla işinde daha da çok güçleneceğine de delalet eder.

İş yerinde bazı olumsuz durumlar ortaya çıkabilir. Bu olumsuz durumlar, iş yerindeki çalışanlarla fal sahibi arasında olabilir. Ortaya çıkan anlaşmazlıklar için bir çözüm yolu bulunacak, var olan bu anlaşmazlık durumu sona erecektir. Fakat fal sahibinin bu konuda biraz sabırlı olması gerektiğini de simgeler aynı zamanda. İş yerinde gösterilmesi gereken bu sabır, kişiyi daha da değerli kılacaktır.

Fal sahibi, çalıştığı yer dışında da farklı iş yerlerinden teklif alabilir. Alınan bu teklifler kafa karışıklığına ve kararsız kalmalarına neden olabilir. Gelen teklifler ile ilgili hangisinin kendileri için daha sağlıklı olacağı hakkında bir süre kafa yorduktan sonra bir karara varacak ve bu karar onlar açısından olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Sağlık Yorumu

Fal bakılan kişinin eğer bir sağlık sorunu varsa, bu sağlık sorununu geride bırakacağını, tez vakitte iyileşeceğini simgeler. Aynı zamanda sağlık açısından bir nevi uyarı niteliğinde de olabilir. Fal sahibinin sağlık ile ilgili bir sıkıntısı yoksa, kendisine dikkat etmesi gerektiğini, iş hayatında yaşadıklarının kendisini sağlık açısından olumsuz etkileyebileceğini belirtir. Kişinin özellikle stresten uzak durması faydalı olacaktır. Aynı zamanda hem beslenmesine hem de uyku düzenine dikkat etmelidir. Fakat bu rahatsızlık ciddi bir durum olmamakla birlikte, kişiyi derinden etkilemeyecektir. Fal yorumcularına göre bu rahatsızlık hali kısa sürecektir. Fal sahibinin yapacağı küçük bir tatil seyahati ona iyi gelecek ve hızla sağlığına geri kavuşacaktır.

Tüm bu sağlık sıkıntılarının fal sahibi için geçerli olduğunu kesin bir şekilde söylemek mümkün değildir. Bu sorun, sadece yakın çevresindeki insanlardan biri için geçerli olabilir. Aynı şekilde yakın çevresinde sağlık sıkıntıları yaşayan biri varsa, o kişinin küçük bir ameliyat geçirebileceği yorumlanmıştır. Fal yorumcularının aktardıklarına göre, ciddi olmayan bu sağlık sorunu, yapılan ameliyattan sonra kişinin hızla iyileşeceğini müjdeler.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.