Kahve Falında Martı Görmek

Kahve Falında Martı Görmek
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.897 kez okundu.

Kahve falında martı görmek, fal sahibinin çok duygusal bir kişiliği olduğuna ve çok yakın bir zamanda yaşayacağı ufak bir olayı abartarak göz yaşı dökeceğine dalalettir. Fakat fal sahibi olayın üstünden biraz zaman geçtiği takdirde aşırı tepkiler verdiğini fark edecektir. Diğer bir fal yorumcusuna göre ise altın değerinde bir arkadaş ile tercüme edilir. Fal sahibi için çok önemli olan bu arkadaş yakın zamanda fal sahibinin yardımına ihtiyaç duyacaktır. Fal fincanında martının uçması iş hayatında beklediği fırsatı yakalayan fal sahibinin sonunda harekete geçeceğini simgeler.

Bazı yorumculara göre evli fal sahibinin ailevi sorumluluklarını simgeler. Eğer fincanda birkaç tane martı çıkmışsa fal sahibinin bu ara ailevi sorunları olacağına fakat bu sorunların aile bağlarını daha da güçlendireceğine dalalettir. Bekar bir fal sahibi içinse martı sembolleri her zaman alınması gereken ciddi kararları simgeler. Eğer fal tabağında bir tepe üzerinde kanatlarını açıp uçmaya hazırlanan bir martı sembolü varsa bekar fal sahibi için kararlarının çok doğru olduğunu, evli fal sahibi içinse tüm dertlerin ve maddi sorunların atlatılmak üzere olduğunu belirtir. Bereketli bir parayı veya mülkü simgeler. Eğer fal sahibinin almayı veya satmayı planladığı bir mal varsa her iki durumda da çok karlı olacağını işaret eder. Kafası yere doğru uzanmışsa sürekli ertelenen bir işin biraz daha ihmal edilirse zararlı sonuçlar verebileceği anlamını taşır.

Kahve Falında Martı Sürüsü Görmek

İş hayatında yaşanacak güzel, başarılı, huzurlu, bol kazançlı günlere de yorumlanır. Çok kısa sürede bu güzellikler gerçekleşecek demektir. Fincanın dibine daha yakınsa da eğer bunların gerçekleşmesi için biraz daha süre gerekiyor, uzun sürede gerçekleşecek ancak çok daha köklü, çok daha etkili olacak demektir. Uyarıcıdır da aynı zamanda. Fal sahibi son günlerde biraz isyana kaymış ancak bunu fark etmeden yapıyor. Bu isyanın sonu kötü olabilir çünkü haklı bir isyan kesinlikle değil. Fal sahibi bunun üzerinde oldukça fazla düşünüp, hatasını, nerede yanlış düşündüğünü bulup bundan sonra ona göre davranmalı, bu isyankar durumdan kurtulmalı. Bu isyankar hali ibadetlerini de etkiliyor ve zaman içinde kalbi de kararmaya başlayacak. Bu duruma mahal vermekten kaçınılmalı. Hak edilen başarının ve mutluluğun kazanılacağına ve sabırlı olunması gerektiğine de işarettir. Sabırlı davranması umduğundan çok daha fazla şey kazandıracaktır fal sahibine.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git