Kahve Falında Martı Görmek

Kahve Falında Martı Görmek
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.117 kez okundu.

Kahve falında martı görmek, fal sahibinin çok duygusal bir kişiliği olduğuna ve çok yakın bir zamanda yaşayacağı ufak bir olayı abartarak göz yaşı dökeceğine dalalettir. Fakat fal sahibi olayın üstünden biraz zaman geçtiği takdirde aşırı tepkiler verdiğini fark edecektir. Geleceğe dair endişesi olan fal sahiplerinin bu gelecek endişesinin boş yere olduğunu, tam aksine gelecekte onları güzel şeylerin beklediğini, umut dolu yarınlara ulaşacaklarını, endişelerden sıyrılacaklarını, müjdeli haberler alacaklarını, uzaktaki sevdiklerine kavuşacaklarını simgeler. Diğer bir fal yorumu ise altın değerinde bir arkadaş ile tercüme edilir. Fal sahibi için çok önemli olan bu arkadaş yakın zamanda fal sahibinin yardımına ihtiyaç duyacaktır. Fal fincanında martının uçması iş hayatında beklediği fırsatı yakalayan fal sahibinin sonunda harekete geçeceğini simgeler.

Bazı yorumculara göre evli fal sahibinin ailevi sorumluluklarını simgeler. Eğer fincanda birkaç tane martı çıkmışsa fal sahibinin bu ara ailevi sorunları olacağına fakat bu sorunların aile bağlarını daha da güçlendireceğine dalalettir. Bekar bir fal sahibi içinse martı sembolleri her zaman alınması gereken ciddi kararları simgeler. Eğer fal tabağında bir tepe üzerinde kanatlarını açıp uçmaya hazırlanan bir martı sembolü varsa bekar fal sahibi için kararlarının çok doğru olduğunu, evli fal sahibi içinse tüm dertlerin ve maddi sorunların atlatılmak üzere olduğunu belirtir. Bereketli bir parayı veya mülkü simgeler. Eğer fal sahibinin almayı veya satmayı planladığı bir mal varsa her iki durumda da çok karlı olacağını işaret eder. Kafası yere doğru uzanmışsa sürekli ertelenen bir işin biraz daha ihmal edilirse zararlı sonuçlar verebileceği anlamını taşır.

Aşk

Fal bakılan kişinin ilişkisi yoksa eğer, aşk konusunda şansının açılacağına yorumlanır. Uzun zamandır yaşadıkları platonik sevgiler yok olacak, gerçek aşkı sonunda bulacaklar. Bu taliplerden biri, duygularını ona açabilir ya da ortak tanıdıklar aracılığıyla fal sahibine haber gönderebilir. Faldaki kişiyle enerjiler uyuşacak, böylelikle ilerleyen zamanlarda aşk hayatında umut edilen, beklenen ilişkiye sonunda adım atılacaktır. Mutlu bir ilişki başlayacak ve ilişkide derin bir sevgi mevcut olacaktır.

Fal sahibi ilişkisi olan biriyse, bir süredir yaşadığı kıskançlığın boşa kuruntu olduğunu, aslında ortada kıskanılacak bir şeyin bulunmadığını fark edecektir. Aynı zamanda da karşı taraftan çok güzel bir sürpriz alacağı öngörülür. Yapılacak olan sürpriz, güzel bir hediye olabilir ya da ilerleyen zamanlar için evlilik düşünülüyorsa, bu sürpriz evlilik teklifi de olabilir.

Evli fal sahipleri için de ailevi sorumlulukları simgeler. Halihazırda ailevi bir problemi varsa, bu sorunlar çözüme ulaşacak ve eşiyle arasındaki bağ, bu sorunların çözümü sayesinde daha da çok güçlenecektir. Tüm bu sıkıntıların ardından partnerleri mutlu olacakları bir haber getirebilir.

Para

Fal sahibinin bir müddet maddi açıdan sıkıntılar yaşayabileceğine işarettir. Kişi, biraz daha sabrettiği takdirde, para ile alakalı yaşayacağı bu sorunlar, tez vakitte bitecektir. Sıkıntıların sonunda elde edeceği gelirlerin birkaç yer ya da kişilerden gelmesi muhtemeldir. Fal yorumcuları, fal sahibinin birçok yerden eline geçecek paralardan bir kısmının çalıştığı yer tarafından verileceğini bildirmişlerdir. Bu paranın, yüklü miktarda olacağını müjdelerler. Çalışmakta olduğu yerden alınan yüklü miktar parayla fal sahibi, yatırım yapmayı planlayabilir. Kendi işini kurmaya dayalı bir yatırım olduğuna yorumlanır. İş ile alakalı herhangi bir projeyi hayata geçirdiği takdirde, geleceği için birikim yapabileceğine ve kişinin refaha ulaşacağına delalet eder.

Kişiye ailenin de maddi açıdan destek olacağı belirtilmiştir. Aynı zamanda aile tarafından sunulan maddi destekle birlikte alınması düşünülen mal ya da mülk varsa, ciddi anlamda büyük bir kazanca dönüşeceğine yorumlanır. Bu sembol, eldeki bir mülkün satışı için de yorumlanabilir. Satmak istenilen mülkü kolaylıkla elden çıkarabilir ve bundan umulmayacak kadar büyük bir kazanç sağlanabilir.

Aile ve Yaşam Alanı

Olumsuz davranışlar sergileyen arkadaşların farkına varabilir ve bu insanları hayatlarından çıkarabilirler. Bu insanlar eğer hayatlarından çıktıysa, yeni arkadaş arayışında bulunduklarını ve aradıkları kişiyi kısa bir süre sonra bulacaklarını da simgeleyebilir. Bu kişinin önceki insanlar gibi olmadığını, fal sahibine sadık biri olduğu söylenebilir.

Uzak bir yerde yaşayan ve fal sahibini özleyen birini simgeler. Bu kişi arkadaş veya yakın dost olabilir. Karşılıklı olarak birbirlerine duydukları bu özlem, kısa süre sonra sona erebilir. Söz edilen kişinin gelmesiyle beraber bazı sürprizlere hazırlıklı olunmasında fayda var. Hiç beklenmeyen güzel haberleri de ardından getirebilir. Gelen haberlerle beraber hayatlarında olumlu değişiklikler başlayabilir.

Bu figür, müjdeli haber getirecek olan kişiyi ‘altın değerinde bir arkadaş’ olarak yorumlamaktadır. Aynı zamanda güzel haberi getirecek olan kişi, fal sahibinin yardımına ihtiyaç duyacaktır.

Kişinin daha önce hayatından çıkardığı arkadaşla yolları tekrar kesişebilir. Hayatından çıkardığı arkadaşın, kişiye ulaşmaya çalışıp ona karşı sergilediği tavır yüzünden pişmanlığını dile getirmeye çalışacaktır. Arkadaşın dile getireceği bu pişmanlık, ikilinin buzların erimesini sağlayabilir.

İş ve Kariyer Hayatı 

İş hayatıyla ilgili yaşanılacak güzel, başarılı, bol kazançlı günleri de temsil etmekle beraber, kişinin iş hayatında yaşamakta olduğu stresli günlerin sona ereceğini ve rahata kavuşacağını simgeler. Beklenilen fırsatın en sonunda fal sahibinin eline geçeceğine ve bu fırsatla işinde daha da çok güçleneceğine de delalet eder.

İş yerinde bazı olumsuz durumlar ortaya çıkabilir. Bu olumsuz durumlar, iş yerindeki çalışanlarla fal sahibi arasında olabilir. Ortaya çıkan anlaşmazlıklar için bir çözüm yolu bulunacak, var olan bu anlaşmazlık durumu sona erecektir. Fakat fal sahibinin bu konuda biraz sabırlı olması gerektiğini de simgeler aynı zamanda. İş yerinde gösterilmesi gereken bu sabır, kişiyi daha da değerli kılacaktır.

Fal sahibi, çalıştığı yer dışında da farklı iş yerlerinden teklif alabilir. Alınan bu teklifler kafa karışıklığına ve kararsız kalmalarına neden olabilir. Gelen teklifler ile ilgili hangisinin kendileri için daha sağlıklı olacağı hakkında bir süre kafa yorduktan sonra bir karara varacak ve bu karar onlar açısından olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Sağlık Hayatı

Fal bakılan kişinin eğer bir sağlık sorunu varsa, bu sağlık sorununu geride bırakacağını, tez vakitte iyileşeceğini simgeler. Aynı zamanda sağlık açısından bir nevi uyarı niteliğinde de olabilir. Fal sahibinin sağlık ile ilgili bir sıkıntısı yoksa, kendisine dikkat etmesi gerektiğini, iş hayatında yaşadıklarının kendisini sağlık açısından olumsuz etkileyebileceğini belirtir. Kişinin özellikle stresten uzak durması faydalı olacaktır. Aynı zamanda hem beslenmesine hem de uyku düzenine dikkat etmelidir. Fakat bu rahatsızlık ciddi bir durum olmamakla birlikte, kişiyi derinden etkilemeyecektir. Fal yorumcularına göre bu rahatsızlık hali kısa sürecektir. Fal sahibinin yapacağı küçük bir tatil seyahati ona iyi gelecek ve hızla sağlığına geri kavuşacaktır.

Tüm bu sağlık sıkıntılarının fal sahibi için geçerli olduğunu kesin bir şekilde söylemek mümkün değildir. Bu sorun, sadece yakın çevresindeki insanlardan biri için geçerli olabilir. Aynı şekilde yakın çevresinde sağlık sıkıntıları yaşayan biri varsa, o kişinin küçük bir ameliyat geçirebileceği yorumlanmıştır. Fal yorumcularının aktardıklarına göre, ciddi olmayan bu sağlık sorunu, yapılan ameliyattan sonra kişinin hızla iyileşeceğini müjdeler.

Kahve Falında Martı Sürüsü Görmek

İş hayatında yaşanacak güzel, başarılı, huzurlu, bol kazançlı günlere de yorumlanır. Çok kısa sürede bu güzellikler gerçekleşecek demektir. Fincanın dibine daha yakınsa da eğer bunların gerçekleşmesi için biraz daha süre gerekiyor, uzun sürede gerçekleşecek ancak çok daha köklü, çok daha etkili olacak demektir. Uyarıcıdır da aynı zamanda. Fal sahibi son günlerde biraz isyana kaymış ancak bunu fark etmeden yapıyor. Bu isyanın sonu kötü olabilir çünkü haklı bir isyan kesinlikle değil. Fal sahibi bunun üzerinde oldukça fazla düşünüp, hatasını, nerede yanlış düşündüğünü bulup bundan sonra ona göre davranmalı, bu isyankar durumdan kurtulmalı. Bu isyankar hali ibadetlerini de etkiliyor ve zaman içinde kalbi de kararmaya başlayacak. Bu duruma mahal vermekten kaçınılmalı. Hak edilen başarının ve mutluluğun kazanılacağına ve sabırlı olunması gerektiğine de işarettir. Sabırlı davranması umduğundan çok daha fazla şey kazandıracaktır fal sahibine.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git