Kahve Falında Meşale Görmek

Kahve Falında Meşale Görmek
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.530 kez okundu.

Kahve falında meşale görmek, fal sahibinin uzun süreden beri takip ettiği ve 6. hissinin verdiği bir uyarı ile pek yaklaşmak istemediği bir insan hakkındaki düşüncelerinde haklı çıkacağı mesajını verir. Fal sahibi dolaylı olarak öğrendiği bazı bilgiler sonucunda bu insana yaklaşmadığı için ne kadar isabetli bir karar verdiğini anlayacak ve mutlu olacaktır. Bazı fal yorumcularına göre ise fal sahibinin arkadaşı zannettiği kişilerin aslında sadece işleri düştüğünde kendisinin yanında olduklarını fark ederek onlardan uzaklaşmasına işarettir.

Bazı fal yorumlarında aydınlanma olarak belirtilirken bazılara göre ise yeni öğrenilen bir bilgi ışığında işlerin düzeltilmesine dalalettir. Fal sahibini öğrendiği yeni teknikler sayesinde bir süredir gerileyen işlerini nihayet yoluna sokacak ve maddi yönden de rahatlama sağlayacaktır. Bu süreçte ailesi de ona destek olacak ve kötü günleri geride bırakacaktır. Fal fincanında iki adet karşılıklı belirmişse önemli konu hakkında yapılan ikili görüşmeleri simgeler. Fal sahibi bu görüşmeden çok karlı çıkacaktır. Eğer fal tabağında bir duvara asılı görülüyorsa fal sahibinin huzurlu bir yuvaya sahip olacağını ve orada ilgi ve şefkatle, güzel çocuklar yetiştireceğini işaret eder. Fal sahibinin yüreğine su serpen bir sağlık haberi olarak da yorumlanabilmektedir. Eğer fal fincanında yerde belirmiş ise karamsar bir hali anlamına gelir. Negatif düşüncelerinden dolayı kendi hayatını karartan bir insan olarak tasvir edilen fal sahibi hayatını sevdiği aktiviteler ile renklendirerek ince düşünceleri bir kenara bırakmalıdır.

Kahve Falında Meşale Tutan Erkek Görmek

Büyük olumsuzlukların ardından gelecek sükunet ortamına işaret eder. Bir süre hoşlanmadığınız insanların yüzüne gülmek zorunda kalabilirsiniz. İşinizi halledebilmek için normalde hayır diyeceğiniz konularda evet demek zorunda kalabilirsiniz. Ancak bu durum fazla uzun sürmeyecek ve bir süre sonra kimseye minnet etmek zorunda kalmayacaksınız. Bir takım iyiliklere, güzelliklere ulaşmak için öncesinde çekmeniz gereken sıkıntılar olduğunu gösterir. Uzun ve yorucu bir sınava hazırlık sürecinden sonra alacağınız başarı ve mutluluk haberleridir.

Kahve Falında Meşale Yakmak

Her zaman önde olmaya ve yönetme yeteneği olan kişilere yorulur. Liderlik vasfı sayesinde insanları etrafında toplayan, onlara yol göstererek harika işlere imza atan fal sahibinin simgesidir. Hanenizden çok başarılı, sıra dışı ve düzgün karakterli birinin çıkacağını gösterir. Evli olanlar için üstün yetenekli, kendisine yetebilen ve çalışkan bir evlat sahibi olmak demektir.

Kahve Falında Elinde Meşale Görmek

Uzun süren çalışmaların verdiği sonucu temsil eder. Yıllardır hazırlandığınız sınavlardan sonunda istediğiniz sonuçları almayı başaracaksınız. İyi okullarda eğitim görme hakkına sahip olacaksınız. Güzel günlerin sizi beklediğini gösterir. Sevdiklerinizle bir araya gelecek ve uzun bir süre birbirinizden ayrılmayacaksınız. Yaşanacak ayrılıklar ise oldukça kısa süreli ve geçici olarak. Üzüntülerin kısa sürmesi, sevinçlerin ise uzun sürmesi şeklinde yorumlanır. Yıllardır evliliğe ikna etmeye uğraştığınız sevgiliniz sonunda evlenmeye sıcak bakacak ve mutlu bir yuvanın temellerini atmaya başlayacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git