Kahve Falında Meşale Görmek

Kahve Falında Meşale Görmek
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.699 kez okundu.

Kahve falında meşale görmek, fal sahibinin uzun süreden beri takip ettiği ve 6. hissinin verdiği bir uyarı ile pek yaklaşmak istemediği bir insan hakkındaki düşüncelerinde haklı çıkacağı mesajını verir. Fal sahibi dolaylı olarak öğrendiği bazı bilgiler sonucunda bu insana yaklaşmadığı için ne kadar isabetli bir karar verdiğini anlayacak ve mutlu olacaktır. Bazı fal yorumcularına göre ise fal sahibinin arkadaşı zannettiği kişilerin aslında sadece işleri düştüğünde kendisinin yanında olduklarını fark ederek onlardan uzaklaşmasına işarettir.

Bazı fal yorumlarında aydınlanma olarak belirtilirken bazılara göre ise yeni öğrenilen bir bilgi ışığında işlerin düzeltilmesine dalalettir. Fal sahibini öğrendiği yeni teknikler sayesinde bir süredir gerileyen işlerini nihayet yoluna sokacak ve maddi yönden de rahatlama sağlayacaktır. Bu süreçte ailesi de ona destek olacak ve kötü günleri geride bırakacaktır. Önemli konu hakkında yapılan ikili görüşmeleri simgeler. Fal sahibi bu görüşmeden çok karlı çıkacaktır. Fal sahibinin huzurlu bir yuvaya sahip olacağını ve orada ilgi ve şefkatle, güzel çocuklar yetiştireceğini işaret eder. Fal sahibinin yüreğine su serpen bir sağlık haberi olarak da yorumlanabilmektedir. Eğer fal fincanında yerde belirmiş ise karamsar bir hali anlamına gelir. Negatif düşüncelerinden dolayı kendi hayatını karartan bir insan olarak tasvir edilen fal sahibi hayatını sevdiği aktiviteler ile renklendirerek ince düşünceleri bir kenara bırakmalıdır.

Aşk

Hoşlandığınız ve bir müddettir göz hapsine aldığınız insanda bu duruma duyarsız kalmayıp, size çok yakında karşılık verecek. Aranızda yakaladığınız uyum ile yaşanacak güzel bir aşka yelken açacaksınız. Aşk hayatınızda birbiriniz için yaratılmış bir çift olduğunuzun farkına varıp, adım adım mutlu bir evliliğe adım atacaksınız.

Bir müddettir yaşadığınız problemleri geride bırakıp, yaşamak istediğiniz hayallerinizi süsleyen evlilik hayatına yaptığınız fedakar davranışlar sayesinde elde edeceksiniz. Sabrınız ve hoşgörünüz karşılığını vererek mutlu ve huzurlu bir yaşamı yakalamanıza sebep olacak.

Okul hayatınızda bazı fikir ayrılıkları yüzünden yollarınızı ayırdığınız sevgilinizi unutmamanız yeni biri ile yolunuza devam etmenize engel olmakta. Çevrenizdeki kişilerin öküz ölünce badem gözlü olurmuş demesine sebep olsada, kimin ne söylediği ile fazla ilgilenmeyip kalbinizin sesini dinliyorsunuz. Geçmişte yakaladığınız sevginin yeniden alevlenmesi için gururunuzu bir tarafa bırakıp, yeniden denemek istediğiniz haberini göndereceksiniz. Teklifiniz karşılık bularak eskisinden daha güzel bir ilişkinin başlamasına sebep olacak.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile yakınlarını bir araya getirecek olan cemiyette karşılaşıp uzun zamandır görüşme fırsatı bulmadığınız bir çok kişi ile görüşerek hasret gidereceksiniz. Aileye yeni katılan gelinlerle, damatlarla sohpet edip tanışma fırsatını yakalayacaksınız.

Zorlu geçen gençlik yıllarından sonra iş hayatına hırslı ve kararlı bir giriş yaparak, geçmişinizi unutmayıp geleceğin daha iyi olması için canla başla çalışmaktasınız. Aileniz iş hayatında kısa sürede geldiğiniz noktadan dolayı sizle gurur duyuyor ve duaları ile size destek veriyorlar.

Ailece uzun zamandır karavanla yapmak istediğiniz tatil planlarınızı gerçekleştirme fırsatı bulacaksınız. Biraz uzun sürecek olan bu tatil tüm kıyı şeridini kapsayacak ve yeni yerleri keşfederek oldukça eğlenceli günler geçirmenize neden olacak. Aile olarak daha önce hiç karavanla tatil yapmadığınız için hem biraz heyecanlı hem de biraz tedirginlik hissediyorsunuz. Tatilinizin yollarda kabusa dönmesi en son istediğiniz şey. Bunun için yol haritaları, gidilecek güzergah üzerinde uğranacak yerler hakkında tüm detayları inceleyerek yola çıkacaksınız. Planlı olduğu kadar, spontane anlarında yaşandığı harika bir tatil sizi bekliyor.

Askere gidecek olmanız ailenizde buruk bir mutluluğa sebep olacak. Kısa süreli olmasına rağmen askerlik görevini yapmanın gururunu taşımanız ayrıca heyecanlanmanıza da neden olmakta. Ailenizde de ayrı bir gurur ve mutluluk kaynağı yaşatan bu durum sevdiklerinizin de sizi ziyaret ederek iyi dileklerde bulunması için vesile olacak.

Sağlık Hayatı

Sağlık hayatınız oldukça iyi gidiyor fakat bu kendinize bakmazsanız iyi gideceği anlamına gelmiyor. Bunun için beslenmenize ve uyku düzeninize dikkat etmeniz yerinde olacaktır.

Aldığınız kilolar nedeni ile ayaklarınız bu ağırlığın altında biraz zorlanarak akşamları sızlamasına neden oluyor. Sağlığınız için kilo olumsuz bir etken ve kontrol altına alınmadığı taktirde başka sağlık problemlerine neden olabilir. Biran önce eski kilonuza kavuşmanız için yeme içmeye dikkat edip biraz da spor yaparak kısa sürede fit bir görünüme kavuşacaksınız.

Mevsim geçişlerinde yaşanan bahar gribi ve alerji durumları sizi fazlası ile etkilemekte. Bu nedenle bir müddet ilaç kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Alerjiniz dışında genel sağlığınız oldukça iyi durumda ve kısa süre içinde kendinizi toparlayacaksınız.

Kısa bir süre önce ailenizden yakın birinin geçirdiği anjiyo nedeni ile korkulu bir kaç gün geçirdikten sonra evine gelerek eskisi gibi sağlığına kavuşacak. Fakat bundan sonra bol bol yürüyüş yaparak, beslenmesine dikkat ederek sağlığını koruması gerekecek. Aile fertlerinin de ellerinden geldiğince destek vermesi gerekiyor.

İş ve Kariyer Hayatı 

Yıllar önce kariyer planı yaparak, kendinize verdiğiniz sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşayacağınız güne adım adım yaklaşıyorsunuz. Bunun için çok emek verdiniz ve canla başla çalışarak bu günlere geldiniz. Beklediğiniz sonuca ulaşmış olmanın gururunu yaşamayı hakkettiğiniz gibi bundan sonra az çalışarak çok kazanmanın ve yılların acısını çıkartmanın vakti.

Başarmak için önünüzdeki tüm engelleri kararlı ve düzenli çalışarak yavaş yavaş aşmaya çalışıyorsunuz. Gösterdiğiniz performans ve programlı hareket etme eğiliminiz herkesin gıptayla size bakmasına ve takdir etmesine neden oluyor. Hedeflediğiniz noktaya gelirken yaşadıklarınıza verdiğiniz tepkiler ve sergilediğiniz akıllı tavır, iş ilişkisi içinde olduğunuz kişilerinde sizinle çalışmaktan memnuniyet duymalarına neden olmakta.

Güzel bir mevkiye geleceğiniz ve o mevkinin hakkını vereceğiniz anlamına gelir. Makam sahibi olmanız sizi şımartmadığı gibi dahada olgunlaştırarak iş arkadaşlarınızla büyük bir uyum ve huzur içinde çalışmanıza neden olacak. İş hayatınızdaki başarı aile hayatınızda da olumlu gelişmeler yaşanmasına vesile olacak. Birçok isteğinizin gerçekleştiği kaliteli bir yaşamı birlikte yaşama imkanına kavuşmanın tadını çıkartacaksınız.

Para

Maddi ve manevi anlamda güzel bir hayata sahip olacağınız bir dönemin içindesiniz. Şansın sizden yana olduğu kadar akıllı ve başarılı biri olmanızda bunda etkisi oldukça büyük. Karakteriniz sağlam, dürüst ve başarılı biri olmanız akıllı hareket etmenize, hak yemeden ve kimsenin ahını almadan ilerlemeniz, ya yürü kulum dercesine yol almanıza neden olacak. Doğru yatırım ve tercihler istediğiniz hayatı yaşamanın kapılarını da açacak.

Aynı düşünce yapısında iyi anlaştığımız birkaç dostunuzla yola çıktığınız işiniz için gereken finansman desteğini aileniz vererek sizi yalnız bırakmayacak. İşinizde giderek büyüme eğilimi göstererek maddi kazanç elde edeceksiniz. Ailenizin iş kurulumu aşamasında verdiği maddi desteği fazlası ile geri vererek ailenizin de rahat etmesi için elinizden geleni yapıyorsunuz.

Zamanında pul parası iken aldığınız arazi bugün oldukça değerlenerek size büyük bir servet kazandıracak. Yaptığınız anlaşma ile hem nezih bir sitede oturma imkanı bulacak hemde yerinize karşılık alacağınız diğer gayrimenkullerin satışı ile hayrı sayılı bir servet kazanarak hayatınızın kalanını ferah bir şekilde yaşamanıza neden olacak.

Genç yaşta kendi işinizi yapma isteğiniz için gereken miktarı toparlamak için yavaş yavaş birikim yaparak hedefinize ulaşmanın planlarını yapıyorsunuz. Bu birikim ile uzun yıllar kendi işinizi yapmanız pek mümkün olmadığının bilincindesiniz. Fakat gün doğmadan neler doğarmış siz niyetine girerek isteğinizin yüzde ellisini başardınız. Kalan yüzde ellilik kısmı da aileniz destek vererek dileğinizi gerçek edecek.

Kahve Falında Meşale Tutan Erkek Görmek

Büyük olumsuzlukların ardından gelecek sükunet ortamına işaret eder. Bir süre hoşlanmadığınız insanların yüzüne gülmek zorunda kalabilirsiniz. İşinizi halledebilmek için normalde hayır diyeceğiniz konularda evet demek zorunda kalabilirsiniz. Ancak bu durum fazla uzun sürmeyecek ve bir süre sonra kimseye minnet etmek zorunda kalmayacaksınız. Bir takım iyiliklere, güzelliklere ulaşmak için öncesinde çekmeniz gereken sıkıntılar olduğunu gösterir. Uzun ve yorucu bir sınava hazırlık sürecinden sonra alacağınız başarı ve mutluluk haberleridir.

Kahve Falında Meşale Yakmak

Her zaman önde olmaya ve yönetme yeteneği olan kişilere yorulur. Liderlik vasfı sayesinde insanları etrafında toplayan, onlara yol göstererek harika işlere imza atan fal sahibinin simgesidir. Hanenizden çok başarılı, sıra dışı ve düzgün karakterli birinin çıkacağını gösterir. Evli olanlar için üstün yetenekli, kendisine yetebilen ve çalışkan bir evlat sahibi olmak demektir.

Kahve Falında Elinde Meşale Görmek

Uzun süren çalışmaların verdiği sonucu temsil eder. Yıllardır hazırlandığınız sınavlardan sonunda istediğiniz sonuçları almayı başaracaksınız. İyi okullarda eğitim görme hakkına sahip olacaksınız. Güzel günlerin sizi beklediğini gösterir. Sevdiklerinizle bir araya gelecek ve uzun bir süre birbirinizden ayrılmayacaksınız. Yaşanacak ayrılıklar ise oldukça kısa süreli ve geçici olarak. Üzüntülerin kısa sürmesi, sevinçlerin ise uzun sürmesi şeklinde yorumlanır. Yıllardır evliliğe ikna etmeye uğraştığınız sevgiliniz sonunda evlenmeye sıcak bakacak ve mutlu bir yuvanın temellerini atmaya başlayacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git