Kahve Falında Güvercin Görmek

17.04.2015
Kahve Falında Güvercin Görmek

Kahve falında güvercin görmek, fal sahibinin gönül kırgınlığı yaşadığı bir konuda ferahlığa kavuşacağı ve çoktandır devam eden bir sıkıntısının hiç beklemediği bir anda çözüleceği anlamına gelir. Kişinin kalbinden geçenlerin teker teker karşısına çıkacağına ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Bu dönemde aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır platonik olarak aşık olduğunuz kişi ile aranızda bir etkileşim yaşanabilir ve tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu fırsatı çok güzel bir şekilde değerlendirecek gibi gözüküyorsunuz. Hep karşılaştığınız bir yerde kendinizi bir anda ortak bir konuşmanın için de bulabilirsiniz. Arkadaş ortamınızda oldukça yakın gibi gözüküyor. Bu durum daha hızlı bir şekilde kaynaşmanızı sağlayacak. Ortak konular üzerinde derin bir sohbete dalacaksınız ve bir anda birbiriniz ile ne kadar uyumlu olduğunuzu anlayacaksınız. Hissettiğiniz duyguların içten ve derin oluşu, karşınızdaki kişinin sizden etkilenmesinde yetecek gibi gözüküyor. Bakışlarınız ve davranışlarınız ile aşık olduğunuz kişiyi kendinize çekmeyi başarabileceksiniz.

Bu süreç oldukça hızlı bir şekilde ilerleyecek gibi gözüküyor. Bir anda aynı ortamda tanışma devamında telefonda konuşmalara ve daha sonrada baş başa buluşmalara bırakabilir. Baş başa vakit geçirmek çok heyecanlanmanıza neden olacak gibi gözüküyor. Fakat birbirinizi daha yakından tanıdıkça ruh eşiniz olduğunuzu fark edeceksiniz. Bu birliktelik, uzun soluklu ve ilk günkü heyecanını kaybetmeyecek bir şekilde devam edecek gibi gözüküyor. Arkadaş ortamınızda aynı olduğu için beraber sosyalleşecek ve aynı ortamlar, aynı kişiler ile vakit geçirebileceksiniz. Bu da birlikteliğinizin çok eğlenceli ve dolu dolu geçmesini sağlayacak. Kendinizi var olmanız gereken yerde hissedeceksin. Birkaç sene içerisinde ciddi adımlar atmaya başlayabilirsiniz.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu süreçte parasal bakımdan oldukça güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Finansal anlamda yeni ve hiç deneyimlememiş olduğunuz tecrübeler tadacaksınız. Yeni mezun olmuş gibi gözüküyorsunuz. Bu süreç sizin için zorlu geçmiş olabilir. Bir anda yoğun ders çalışma hayatından kurtulup, boşluğa düşmüş gibi hissedebilirsiniz. Beklediğiniz işlerden de henüz yanıt gelmemiş olabilir. Fakat bu dönem, tüm bunların son bulacağı gözükmekte. Hayatınızda ilk defa iş deneyimini gerçek anlamda tadacak ve öğrendiğiniz bilgileri uygulama fırsat elde edeceksiniz. Bu sayede öğrendiklerinizin boşa olmadığını da anlamış olacaksınız. Yeni iş, öğrenci hayatında yaşadığınız maddi sıkıntılarında bitmesini sağlayacak.

Kendi paranızı kazanmaya başlayacaksınız ve bunun keyfini en güzel şekilde süreceksiniz. Maddi bakımdan rahatlama ve kendi emeğin ile kazanç elde etme, istekler doğrultusunda yaşamanın en güzel halini size gösterecek. Dilediğiniz gibi gezip, alışveriş yapabileceksiniz. Bu süreçte ailenizin ve arkadaşlarınızın desteklerini alacaksınız. Kendinize olan güveniniz artacak ve bir şeyler başarma gücü elde edeceksiniz. Maddi anlamda daha rahat ve mutlu hissedeceksiniz. Bu dönem kendinizi harcamaya vermiş olsanız da ileri ki dönemlerde birikim yapmaya gidebilirsiniz. İşlerinizde oldukça başarı elde edeceğiniz gözüküyor. Bu başarılar, daha fazla para kazanmanız neden olacak ve bu da birikim yapıp, gelecek planlamaları yapmanızı sağlayacak. Yeni işiniz sayesinde uzun soluklu bir rahatlama içine gireceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönem aile hayatınız ile ilgili çok güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Bir süredir kendi aileniz içinde sıkıntılar yaşadığınız gözükmektedir. Eşiniz ile sorunlar yaşamış ve dönülmez bir yola girecekmiş gibi hissetmişsiniz. Bu süreç size hiç bitmeyecek gibi gelse de elbette kötü günler biter ve güzel günler başlar. Güzel günlerin de başladığı gözükmekte. Yaşadığınız sıkıntılar ne ile alakalı olursa olsun, çözüm bulacak ve doğru adımı atmayı başarabileceksiniz. Barışma adımını ilk siz atacaksınız gibi gözüküyor ve bu çok olgunca bir hareket. Eşinizin gözünden de kaçmayacak, sizi affetme ihtimalini arttıracak. Zorlu günler geride kalacak ve yeniden aile olmanın tadına varacaksınız.

Eşiniz ile barıştıktan sonra kendinizi daha mutlu ve güvende hissedeceksiniz. Bu barışma hem ilişkinizi kuvvetlendirecek hem de bazı hatalardan ders almanızı sağlayacak. Ayrıca çocuklarınızın psikolojisi için de çok güzel bir gelişme elde edeceksiniz. Kendilerini gerçek bir ailenin için de hissetmek, hayatlarını olumlu yönde etkileyecek gibi gözüküyor. Tüm bu gelişmeler, yaşam alanınız olan evinizi de değiştirmeye neden olabilir. Bulunduğunuz konumdan daha farklı ve rahat bir yere taşınmak isteyebilirsiniz.  Taşınma, pek çok kötü enerjiyi de eski evinizde bırakmanızı sağlayacak ve tertemiz bir sayfa ile hayatınıza devam edeceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönemde iş hayatınız da çok güze gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir yerden iş başvuru onayı alabilirsiniz. Bu durum hem özel hem de finansal hayatınızı olumlu yönde etkileyecektir. Yeni bir iş yanında yeni ortam ve yeni insanlar ile tanışma fırsatı getirecektir. Bu durum başlarda biraz çekingen bir şekilde yaklaşmanıza neden olabilir. Kimseyi tanımıyor oluşunuz bu durumun nedenidir. Ancak çok normal bir durum olduğunu unutmamanızda fayda vardır ve sizde kendinizi tamamen işinize verecek gibi gözüküyorsunuz. İşe yeni girdiğiniz için tüm gözler sizin üzerinizde olacaktır. Bu durumu iyi değerlendirecek gibi gözüküyorsunuz. Azimli ve hırslı bir şekilde işe odaklanmak, işi daha hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacak.

İş hayatına attığınız bu güzel adım, kendinizi göstermeniz için çok güzel bir fırsat olacak. Kariyer alanının da kendinizi güçlendirecek ve yeni insanlar ile tanışıp, farklı ortamlara dahil  olacaksınız. Sosyalleşmeniz adına da çok güzel bir ortam elde edeceksiniz. Zamanla, hem kendinizi gösterecek ve ilerletecek hem de sevdireceksiniz. İş yerinin en çok aranan isimlerinden biri olacakmış gibi gözüküyorsunuz.

Sağlık Yorumu

Bu süreçte sağlık konusunda çok güzel haberler alacaksınız. Özellikle son bir aydır yaşadığınız sıkıntılar son bulacak ve daha sağlıklı bir döneme giriş yapacaksınız. Sağlığın ne kadar önemli olduğunu görecek ve daha dikkatli olmaya gayret edeceksiniz. Bu durum, sonraki dönemlerde de daha sağlıklı bir şekilde yaşamanızı sağlayacak. İlaçlar ve iğneler hayatınızdan tamamen gidecek yerini sadece düzenli bir beslenme planına bırakacak gibi gözüküyorsunuz. Doktorlarda geçirdiğiniz vakitleri bundan sonra gezmelerde, arkadaşlarınız ile eğlenceler de geçireceksiniz.

Yenilenmiş olarak hayatınıza yeniden başlayacaksınız. Bundan sonra tek yapmanız gereken düzenli beslenme ve spor olacak. Bu yeni dönem daha sağlıklı bir şekilde düşünmenizi ve odaklanmanızı da sağlayacak. Bu sayede daha verimli sonuçlar aldığınız işlere de imza atabileceksiniz. Uzun zamandı kaybettiğiniz anları geri alacak ve her şeyi yeniden rayına oturtacaksınız. Kısaca mutlu ve sağlıklı günler sizi bekliyor gibi gözüküyor. Bu süreç, hayatınız boyunca hissettiğiniz en enerjik anlara şahit olmanızı sağlayacak ve kendinize olan güveniniz geri gelecek.


Kahve Falında Beyaz Güvercin Görmek

Fal sahibinin can ciğer olduğu bir dostundan hayatı boyunca hiç unutamayacağı bir destek alacağı ve ters giden işlerini düzelteceği anlamına gelir. Kişinin dünya ve ahiretini kurtaracak çok hayırlı bir kısmetinin tez vakitte karşısına çıkacağına işaret eder.


Kahve Falında Uçan Güvercin Görmek

Fal sahibinin yakın çevresinin yönlendirmesi ile birlikte bilmediği bir işe sürükleneceği ve bu işten uzak durmadığı takdirde büyük bir zarara uğrayacağı anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda sevdiğinden tam da istediği cevabı alarak yüzünün güleceğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.