Kahve Falında Güvercin Görmek

Kahve Falında Güvercin Görmek
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 7.234 kez okundu.

Kahve falında güvercin görmek, fal sahibinin yanlış anladığı ve gönül kırgınlıkları yaşadığı bir konuda, gerçekleri çok güvendiği birisinin ağzından öğrenerek mutlu olması anlamına gelmektedir. Bazı fal yorumcularına göre ise yıllardır aradığı ve eksikliğini hissettiği hayat arkadaşını sonunda bulacağına ve nikah masasına oturacağına dalalettir. Fal fincanında kafası önüne düşmüş ise dargın bir sevgiliyi işaret eder ve çok yakın zamanda aranızın düzeleceği müjdesini verir.

Fal sahibi erkek ise farklı şekilde yorumlanır. Eğer fal fincanında uçarken belirmişse fal sahibinin gizli bir sevdası olduğuna, bu durumu kimseye söyleyemediğine fakat onu görünce yüreğinin kuşlar gibi çırpındığına dalalettir. Bu aşkın saklanmasında bir mahsur yok demektir. Eğer fal sahibi kadın ise kendisini engelleyen bazı durumları aşarak maddi özgürlüğüne kavuşacağına işaret eder. Fal sahibi bekar ise bu yakın zamanda kapısını bir kısmetin çalacağı müjdesini de iletmektedir. Bir diğer anlamı ile saf ve temiz yürekli insanların arasında olmak demektir. Fal sahibi böyle insanların arasında olmaktan son derece mutludur ve aslında bu insanların arasından biriyle arasında geçen yakınlaşmaya dikkat çeker. Eğer birlikte bir kalp sembolü belirmişse, bu ilişkinin uzun vadeli olacağını belirtir. Fal tabağında bir ağaç üzerinde belirmiş ise fal sahibinin aile hayatı hakkında ip uçları verir. Büyük bir ağacın üzerinde belirmişse çok geniş bir sülaleye sahip olacağına işaret eder. Küçük bir ağacın üzerinde ise gurbette bir yuva kurulacağının habercisidir.

Tez vakitte birinin haksızlığa uğrayacağı anlamına gelir. Eğer bu sembol tabakta ise, bu haneden birinin haksızlığa uğrayacağı anlamına gelir. Eğer bu sembolün yanında ağaç varsa yakın bir zamanda haneden birinin fal sahibine yapacağı ihanet anlamına gelir. Fal sahibinin dikkat etmesi, herkese güvenmemesi gerekebilir. Yakın bir zamanda yaşanılacak gergin ortamlarda geri adım atıp, çevreyi gözlemlemeniz gerekecek. Herkesin üstüne düşen görevi yapmadığını göreceksiniz ancak tartışmalara neden olmadan yapıcı bir şeklide konuşmalısınız.

Aşk hayatınızda üçüncü kişilerin olduğuna delalettir. Eğer sevgiliniz yoksa, hoşlandığınız kişiye açılamadığınızdan bir başkasına kaptıracağınız anlamına gelir. Eğer sevgiliniz varsa, bu aralar onunla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzun süredir işiniz ve aileniz ile ilgilendiğinizden bir başkasının ilgisi ile aklı oldukça karışmış durumda. Sevgilinizle çıkacağınız bir akşam yemeği bütün sorunlarınızı çözüme kavuşturabilir. Eğer evli iseniz, eşinizin ailesindeki problemlerle uğraşabilirsiniz. Eşinizin moralinin bozukluğu size de yansıyacak. Eşiniz ile yaşayacağınız tartışmalarda daha ılımlı ve nazik olmanız gerekebilir.

Şüpheci bir insan olmanız karşı tarafı fazlası ile geriyor ve üzüyor haberiniz olsun. Her konuya en ince ayrıntısı ile bakarak zaman kaybetmeniz sizin açınızdan da sadece zaman kaybı olarak nitelendirilebilir. Bir arkadaşınızın sizi sadece önemli işlerini halletmek için kullandığını fark edecek ve çok kızacaksınız. Ona uzun vadeli bir sorumluluk vererek size yaklaşmasını epey bir süre engelleyebilirsiniz.

Kahve Falında Beyaz Güvercin Görmek

Genelde beyaz tez ve hayırlı habere ulak olarak kullanılmasından dolayı postacıya dalalet eder. Bundan yola çıkarak tez zamanda hayırlı bir haber alarak hayatınızda değişiklikler olacağını ve bu değişiklik ile istediğiniz mutluluğa kavuşacaksız. Eğer birinin elinden gönderiliyorsa o zaman bu haberin biri aracılığı ile size ulaştığı, elinde tutuyorsa yakın bir zamanda haberin gönderileceği elini arkasına götürmüş ve saklar gibi görünüyorsa o zaman haberi size iletmesi gereken kişinin bir şekilde bu habere mani olduğu ama ne yaparsa yapsın bu haberin artık yola çıkma zamanı geldiği için fazla engel olamayacağı anlaşılır.

Sevdiğiniz ama küs olduğunuz birinden gelecek haber ile aranızdaki buzların çözülerek yeniden eski günlere kavuşacağınızı, eşinizle veya sevgilinizle bir müddettir yaşadığınız olumsuzlukları bir şekilde konuşarak aşacağınızı ve yeniden güzel günlere döneceğinizin de müjdecisidir. Eğer fincanın üst kısmında ise olumlu alt kısmında ise o zaman daha haberin hazır olmadığını ve bir müddet daha zamanı olduğunu ancak ortam hazır olduğunda bu haberin yola çıkacağını yok eğer birde önünde engel varsa biri tarafından size bu haberin ulaşması engellendiği olarak ta yorumlanabilir.

Kötü sandığınız gidişatların iyiye döneceği, rakiplerinizin hırslarında boğulacağı anlamına gelir. Sadece daha güçlü olmanız gerekiyor. Duygusal yapınız, kırılgan gözükmenize sebep olsa da bundan daha fazlasına sahip olduğunuz bir gerçek. Siz de gücünüzü küçümsememeli ve kullanmaktan çekinmemelisiniz. Siz farkında bile olmadan üzerinize oynanan oyunlar bozulmuş , düşmanlarınız sizinle uğraşmamaları gerektiğinin farkına varmışlar demektir. Akraba ilişkilerinizi ihmal etmemeniz gerekiyor. Sizi özleyen sevdiklerinize zaman ayırmalı, hayatın çok kısa olduğunu unutmamalısınız. Akrabalarınız ve ailenizle vakit geçirmek, birlikte geçmişin güzel anılarını hatırlamak size de iyi gelecektir. Çok geçmeden onları arayın, sıcak tepkilerinden çok memnun kalacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git