Kahve Falında Güvercin Görmek

Kahve Falında Güvercin Görmek
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 7.414 kez okundu.

Kahve falında güvercin görmek, fal sahibinin yanlış anladığı ve gönül kırgınlıkları yaşadığı bir konuda, gerçekleri çok güvendiği birisinin ağzından öğrenerek mutlu olması anlamına gelmektedir. Bazı fal yorumcularına göre ise yıllardır aradığı ve eksikliğini hissettiği hayat arkadaşını sonunda bulacağına ve nikah masasına oturacağına dalalettir. Fal fincanında kafası önüne düşmüş ise dargın bir sevgiliyi işaret eder ve çok yakın zamanda aranızın düzeleceği müjdesini verir.

Fal sahibi erkek ise farklı şekilde yorumlanır. Eğer fal fincanında uçarken belirmişse fal sahibinin gizli bir sevdası olduğuna, bu durumu kimseye söyleyemediğine fakat onu görünce yüreğinin kuşlar gibi çırpındığına dalalettir. Bu aşkın saklanmasında bir mahsur yok demektir. Eğer fal sahibi kadın ise kendisini engelleyen bazı durumları aşarak maddi özgürlüğüne kavuşacağına işaret eder. Fal sahibi bekar ise bu yakın zamanda kapısını bir kısmetin çalacağı müjdesini de iletmektedir. Bir diğer anlamı ile saf ve temiz yürekli insanların arasında olmak demektir. Fal sahibi böyle insanların arasında olmaktan son derece mutludur ve aslında bu insanların arasından biriyle arasında geçen yakınlaşmaya dikkat çeker. Eğer birlikte bir kalp sembolü belirmişse, bu ilişkinin uzun vadeli olacağını belirtir. Fal tabağında bir ağaç üzerinde belirmiş ise fal sahibinin aile hayatı hakkında ip uçları verir. Büyük bir ağacın üzerinde belirmişse çok geniş bir sülaleye sahip olacağına işaret eder. Küçük bir ağacın üzerinde ise gurbette bir yuva kurulacağının habercisidir.

Aşk

Bu dönemde aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır platonik olarak aşık olduğunuz kişi ile aranızda bir etkileşim yaşanabilir ve tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu fırsatı çok güzel bir şekilde değerlendirecek gibi gözüküyorsunuz. Hep karşılaştığınız bir yerde kendinizi bir anda ortak bir konuşmanın için de bulabilirsiniz. Arkadaş ortamınızda oldukça yakın gibi gözüküyor. Bu durum daha hızlı bir şekilde kaynaşmanızı sağlayacak. Ortak konular üzerinde derin bir sohbete dalacaksınız ve bir anda birbiriniz ile ne kadar uyumlu olduğunuzu anlayacaksınız. Hissettiğiniz duyguların içten ve derin oluşu, karşınızdaki kişinin sizden etkilenmesinde yetecek gibi gözüküyor. Bakışlarınız ve davranışlarınız ile aşık olduğunuz kişiyi kendinize çekmeyi başarabileceksiniz.

Bu süreç oldukça hızlı bir şekilde ilerleyecek gibi gözüküyor. Bir anda aynı ortamda tanışma devamında telefonda konuşmalara ve daha sonrada baş başa buluşmalara bırakabilir. Baş başa vakit geçirmek çok heyecanlanmanıza neden olacak gibi gözüküyor. Fakat birbirinizi daha yakından tanıdıkça ruh eşiniz olduğunuzu fark edeceksiniz. Bu birliktelik, uzun soluklu ve ilk günkü heyecanını kaybetmeyecek bir şekilde devam edecek gibi gözüküyor. Arkadaş ortamınızda aynı olduğu için beraber sosyalleşecek ve aynı ortamlar, aynı kişiler ile vakit geçirebileceksiniz. Bu da birlikteliğinizin çok eğlenceli ve dolu dolu geçmesini sağlayacak. Kendinizi var olmanız gereken yerde hissedeceksin. Birkaç sene içerisinde ciddi adımlar atmaya başlayabilirsiniz.

Para

Bu süreçte parasal bakımdan oldukça güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Finansal anlamda yeni ve hiç deneyimlememiş olduğunuz tecrübeler tadacaksınız. Yeni mezun olmuş gibi gözüküyorsunuz. Bu süreç sizin için zorlu geçmiş olabilir. Bir anda yoğun ders çalışma hayatından kurtulup, boşluğa düşmüş gibi hissedebilirsiniz. Beklediğiniz işlerden de heniz yanıt gelmemiş olabilir. Fakat bu dönem, tüm bunların son bulacağı gözükmekte. Hayatınızda ilk defa iş deneyimini gerçek anlamda tadacak ve öğrendiğiniz bilgileri uygulama fırsat elde edeceksiniz. Bu sayede öğrendiklerinizin boşa olmadığını da anlamış olacaksınız. Yeni iş, öğrenci hayatında yaşadığınız maddi sıkıntılarında bitmesini sağlayacak.

Kendi paranızı kazanmaya başlayacaksınız ve bunun keyfini en güzel şekilde süreceksiniz. Maddi bakımdan rahatlama ve kendi emeğin ile kazanç elde etme, istekler doğrultusunda yaşamanın en güzel halini size gösterecek. Dilediğiniz gibi gezip, alışveriş yapabileceksiniz. Bu süreçte ailenizin ve arkadaşlarınızın desteklerini alacaksınız. Kendinize olan güveniniz artacak ve bir şeyler başarma gücü elde edeceksiniz. Maddi anlamda daha rahat ve mutlu hissedeceksiniz. Bu dönem kendinizi harcamaya vermiş olsanız da ileri ki dönemlerde birikim yapmaya gidebilirsiniz. İşlerinizde oldukça başarı elde edeceğiniz gözüküyor. Bu başarılar, daha fazla para kazanmanız neden olacak ve bu da birikim yapıp, gelecek planlamaları yapmanızı sağlayacak. Yeni işiniz sayesinde uzun soluklu bir rahatlama içine gireceksiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönem aile hayatınız ile ilgili çok güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Bir süredir kendi aileniz içinde sıkıntılar yaşadığınız gözükmektedir. Eşiniz ile sorunlar yaşamış ve dönülmez bir yola girecekmiş gibi hissetmişsiniz. Bu süreç size hiç bitmeyecek gibi gelse de elbette kötü günler biter ve güzel günler başlar. Güzel günlerin de başladığı gözükmekte. Yaşadığınız sıkıntılar ne ile alakalı olursa olsun, çözüm bulacak ve doğru adımı atmayı başarabileceksiniz. Barışma adımını ilk siz atacaksınız gibi gözüküyor ve bu çok olgunca bir hareket. Eşinizin gözünden de kaçmayacak, sizi affetme ihtimalini arttıracak. Zorlu günler geride kalacak ve yeniden aile olmanın tadına varacaksınız.

Eşiniz ile barıştıktan sonra kendinizi daha mutlu ve güvende hissedeceksiniz. Bu barışma hem ilişkinizi kuvvetlendirecek hem de bazı hatalardan ders almanızı sağlayacak. Ayrıca çocuklarınızın psikolojisi için de çok güzel bir gelişme elde edeceksiniz. Kendilerini gerçek bir ailenin için de hissetmek, hayatlarını olumlu yönde etkileyecek gibi gözüküyor. Tüm bu gelişmeler, yaşam alanınız olan evinizi de değiştirmeye neden olabilir. Bulunduğunuz konumdan daha farklı ve rahat bir yere taşınmak isteyebilirsiniz.  Taşınma, pek çok kötü enerjiyi de eski evinizde bırakmanızı sağlayacak ve tertemiz bir sayfa ile hayatınıza devam edeceksiniz.

İş ve Kariyer Hayatı 

Bu dönemde iş hayatınız da çok güze gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir yerden iş başvuru onayı alabilirsiniz. Bu durum hem özel hem de finansal hayatınızı olumlu yönde etkileyecektir. Yeni bir iş yanında yeni ortam ve yeni insanlar ile tanışma fırsatı getirecektir. Bu durum başlarda biraz çekingen bir şekilde yaklaşmanıza neden olabilir. Kimseyi tanımıyor oluşunuz bu durumun nedenidir. Ancak çok normal bir durum olduğunu unutmamanızda fayda vardır ve sizde kendinizi tamamen işinize verecek gibi gözüküyorsunuz. İşe yeni girdiğiniz için tüm gözler sizin üzerinizde olacaktır. Bu durumu iyi değerlendirecek gibi gözüküyorsunuz. Azimli ve hırslı bir şekilde işe odaklanmak, işi daha hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacak.

İş hayatına attığınız bu güzel adım, kendinizi göstermeniz için çok güzel bir fırsat olacak. Kariyer alanının da kendinizi güçlendirecek ve yeni insanlar ile tanışıp, farklı ortamlara dahil  olacaksınız. Sosyalleşmeniz adına da çok güzel bir ortam elde edeceksiniz. Zamanla, hem kendinizi gösterecek ve ilerletecek hem de sevdireceksiniz. İş yerinin en çok aranan isimlerinden biri olacakmış gibi gözüküyorsunuz.

Sağlık Hayatı

Bu süreçte sağlık konusunda çok güzel haberler alacaksınız. Özellikle son bir aydır yaşadığınız sıkıntılar son bulacak ve daha sağlıklı bir döneme giriş yapacaksınız. Sağlığın ne kadar önemli olduğunu görecek ve daha dikkatli olmaya gayret edeceksiniz. Bu durum, sonraki dönemlerde de daha sağlıklı bir şekilde yaşamanızı sağlayacak. İlaçlar ve iğneler hayatınızdan tamamen gidecek yerini sadece düzenli bir beslenme planına bırakacak gibi gözüküyorsunuz. Doktorlarda geçirdiğiniz vakitleri bundan sonra gezmelerde, arkadaşlarınız ile eğlenceler de geçireceksiniz.

Yenilenmiş olarak hayatınıza yeniden başlayacaksınız. Bundan sonra tek yapmanız gereken düzenli beslenme ve spor olacak. Bu yeni dönem daha sağlıklı bir şekilde düşünmenizi ve odaklanmanızı da sağlayacak. Bu sayede daha verimli sonuçlar aldığınız işlere de imza atabileceksiniz. Uzun zamandı kaybettiğiniz anları geri alacak ve her şeyi yeniden rayına oturtacaksınız. Kısaca mutlu ve sağlıklı günler sizi bekliyor gibi gözüküyor. Bu süreç, hayatınız boyunca hissettiğiniz en enerjik anlara şahit olmanızı sağlayacak ve kendinize olan güveniniz geri gelecek.

Kahve Falında Beyaz Güvercin Görmek

Genelde beyaz tez ve hayırlı habere ulak olarak kullanılmasından dolayı postacıya dalalet eder. Bundan yola çıkarak tez zamanda hayırlı bir haber alarak hayatınızda değişiklikler olacağını ve bu değişiklik ile istediğiniz mutluluğa kavuşacaksız. Eğer birinin elinden gönderiliyorsa o zaman bu haberin biri aracılığı ile size ulaştığı, elinde tutuyorsa yakın bir zamanda haberin gönderileceği elini arkasına götürmüş ve saklar gibi görünüyorsa o zaman haberi size iletmesi gereken kişinin bir şekilde bu habere mani olduğu ama ne yaparsa yapsın bu haberin artık yola çıkma zamanı geldiği için fazla engel olamayacağı anlaşılır.

Sevdiğiniz ama küs olduğunuz birinden gelecek haber ile aranızdaki buzların çözülerek yeniden eski günlere kavuşacağınızı, eşinizle veya sevgilinizle bir müddettir yaşadığınız olumsuzlukları bir şekilde konuşarak aşacağınızı ve yeniden güzel günlere döneceğinizin de müjdecisidir. Eğer fincanın üst kısmında ise olumlu alt kısmında ise o zaman daha haberin hazır olmadığını ve bir müddet daha zamanı olduğunu ancak ortam hazır olduğunda bu haberin yola çıkacağını yok eğer birde önünde engel varsa biri tarafından size bu haberin ulaşması engellendiği olarak ta yorumlanabilir.

Kötü sandığınız gidişatların iyiye döneceği, rakiplerinizin hırslarında boğulacağı anlamına gelir. Sadece daha güçlü olmanız gerekiyor. Duygusal yapınız, kırılgan gözükmenize sebep olsa da bundan daha fazlasına sahip olduğunuz bir gerçek. Siz de gücünüzü küçümsememeli ve kullanmaktan çekinmemelisiniz. Siz farkında bile olmadan üzerinize oynanan oyunlar bozulmuş , düşmanlarınız sizinle uğraşmamaları gerektiğinin farkına varmışlar demektir. Akraba ilişkilerinizi ihmal etmemeniz gerekiyor. Sizi özleyen sevdiklerinize zaman ayırmalı, hayatın çok kısa olduğunu unutmamalısınız. Akrabalarınız ve ailenizle vakit geçirmek, birlikte geçmişin güzel anılarını hatırlamak size de iyi gelecektir. Çok geçmeden onları arayın, sıcak tepkilerinden çok memnun kalacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git