Kahve Falında Yengeç Görmek

17.04.2015
Kahve Falında Yengeç Görmek

Kahve falında yengeç görmek, fal sahibinin annesinden aldığı bir dua ile kafasındaki soru işaretlerini çözerek rahatlayacağı anlamına gelir. Kişinin endişe etmemesi gerektiğine, kısa zamanda işlerinin hayırla sonuçlanması için önüne hayırlı bir yol açılacağına işaret eder. İkilem arasında kalınacağına ve hayırlı bir karar verilerek mutlu olunacağına yorumlanır.

Aşk Yorumu

İyi giden bir duygusal ilişkiye işaret eder. Birbirinizi çok seviyor ve oldukça iyi anlıyorsunuz. Geleceğe yönelik planlarınız var. Duygularınızı ifade etmekten çekinmiyorsunuz. Bu durum aşkınızı sizin için vazgeçilmez kılıyor. Birbirini tamamlayan bir çiftsiniz. Hayatın gerçek anlamını birbirinizi tanıdıktan sonra bulduğunuzu düşünüyorsunuz. İlişkiniz yakın zamanda evliliğe doğru gidiyor. Evlendiğinizde de elbette aşkınız bitmeyecek. Evliliği rutinleştiren bir çift olmayacaksınız. Birbirinize her daim bağlı kalacak ve yuvanızı bir çocukla pekiştireceksiniz. Çocuğunuz dünyaya geldikten sonra birbirinize olan sevginiz ve saygınız daha da artacak. Sonsuzluğa doğru giden muhteşem bir evliliğiniz olacak.

Bekar kişiler için, çok yakında nasibini bulacağına işaret eder. Etrafınızda sizden hoşlanan biri var. Kafanız başka şeylerle meşgul olduğu için bunu göremiyorsunuz. Gözlerinizi ve kalbinizi aşka açın. Ruh eşinizi bulmak için yapmanız gereken şey sizden hoşlanan o kişiye yeşil ışık yakmak olabilir. Bir araya geldiğiniz zaman birbirinizin gözlerinin içine bakın. Ne hissettiğinize odaklanın. Beraber yürüyebileceğinizi düşünüyorsanız çekinmeden bu ilişkiye başlayın. Aşk hayatınızı güzel günler bekliyor.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre zengin bir hayatın sizi beklediğine işaret eder. Çok yakında büyük bir servete kavuşup bütün hayatınızı değiştirebilirsiniz. Elinizdeki parayı iyi değerlendirme yeteneğiniz sayesinde mal varlığınız artacak. Kendinize ve ailenize istediğiniz gibi bir hayat sunma imkanına sahip olacaksınız.

Yapacağınız akıllı yatırımlar sayesinde kasanıza oldukça fazla para girişi olacak. Bu parayla hayallerinize ulaşmak için adımlar atacaksanız. Zenginlik ve gücü sevmeniz sizi asla kötü bir insan yapmaz. Zor durumda olan insanlara yardım etme isteğini yıllardır içinizde taşımışsınız. Bu yardımları yapabilecek imkanlar karşınıza çıkacak. Yardım ettiğiniz insanlara çok güzel kapılar açacak, onların da para kazanmasını sağlayacaksınız. Sayenizde geçim sıkıntısı çekmedikleri bir hayat yaşayacaklar.

Gelecek hayatınızda herhangi bir parasal sıkıntı yaşamayacaksınız. Size maddi anlamda destek olan insanlar olacak. Durumunuz düzeldiği zaman bu yardımların karşılığını mutlaka vermek isteyeceksiniz. Ailenizin daha rahat yaşaması için istediğiniz bir evi alma düşünceniz var. Birden fazla ev alıp, birinden kira geliri elde edebilirsiniz. Gelen kira gelirinizi akıllıca kullanıp başka yatırımlar yapmanız ve daha çok para kazanmanız mümkün olabilir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile hayatınızda gücü seven kişilik yapınız ve kararlığınızla sevilen bir bireysiniz. Bakış açınız her daim geleceğinize yön veriyor. Aile bireyleriniz, gelecek için konuştuğunuz konularda en çok sizin fikirlerinizi önemsiyor. Fikirlerinizi açıkça, birbirinizi kırmadan tartışabildiğiniz bir aile meclisiniz var. Bu durum, ailenizi sizin için en güvenilir liman kılıyor. Birbirinize sevgi ve saygı ile bağlısınız. Çevreniz tarafından örnek gösterilen bir aile hayatınız var.

Sosyal hayatta iyi ilişkiler kurmayı seviyorsunuz. Yeni insanlar tanımaya çalıştığınız bir dönemdesiniz. Karşınıza çıkan insanlardan çok şey öğreneceksiniz. İnsanların birbirine faydalı olması gerektiğine inanıyorsunuz. Bu yüzden her zaman gücünüze güç katacak kişilerle iletişim kurmayı tercih ediyorsunuz. Duruşunuz ve konuşmanızla örnek gösterilen birisiniz. En çok da elde ettiğiniz maddi manevi güç ve sosyal yaşamdaki aktif faaliyetlerinizle bir başarı örneği olarak konuşuluyorsunuz. İnsanları kırmayı sevmiyorsunuz ve kimsenin sizi kırmaya hakkı olmadığını düşünüyorsunuz. Bu yüzden ilişkilerinizde kendinizi güvenli alana alabileceğiniz bir mesafeniz var. Mesafenizi karşı tarafa hissettirmediğiniz için soğuk bir insan profili çizmiyorsunuz.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatında çok başarılı olacağınız günler sizi bekliyor. Kariyerinizde zirve noktaya çıkacak ve sizinle beraber çalışanlara örnek olacaksınız. Şu an bulunduğunuz konumda oldukça başarılı çalışmalar sergiliyorsunuz. Bu durum sizi doğal olarak üst yöneticilerinizin gözünde rakiplerinizden öncelikli kılıyor. Daha iyi pozisyonları hak ettiğinizi sadece sözlerle değil, çalışmalarınızla da gösteriyorsunuz. Merak etmeyin, hak ettiğiniz pozisyona geleceğiniz günler oldukça yakın.

İş hayatında başarılı ilişkiler kuruyorsunuz. Pozitif iletişim tekniklerine hakim olmanız, ikna yeteneğinizin yüksek olması, bilgi ve deneyimlerinizin fazla olması kariyerinize artı değer katıyor. Özellikle üst yöneticilerinizle nasıl konuşmanız gerektiğini çok iyi biliyorsunuz.

Risk almayı seviyorsunuz. Başarılı olacağınıza, para kazanacağınıza inandığınız fakat hiç tecrübeniz olmayan, hakkında da pek bilgi sahibi olmadığınız bir işe yatırım yapma düşünceniz var. Ticarette kazanmak kadar kaybetmenin de mümkün olduğunun bilincindesiniz. Bu durum sizi korkutmuyor. Yapmanız gerekenler belli. Girmek istediğiniz iş hakkında yeterince bilgi sahibi olun. İş sahasını iyi tanıyın ve bu işi daha önce yapmış olan kişilerden fikir alın.

Sağlık Yorumu

Sağlığınız konusunda endişe duymanıza gerek yok. Geleceğinizi sağlıklı günler bekliyor. Yapmanız gereken tek şey, sağlığınızı korumak için belirli kuralları yerine getirmek. Düzenli spor yapmayı, sağlıklı beslenmeyi ihmal etmeyin. Erken uyumaya ve güne erken başlamaya özen gösterin. Ne kadar yoğun olursanız olun kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

Hastalıklara karşı dirençli bir bünyeniz var. Gelecek günlerdeki yaşamınızı tehdit edebilecek herhangi bir hastalık söz konusu değil. Aile bireylerinizden birinin geçirdiği ufak bir rahatsızlık konusunda oldukça tedirginsiniz. Merak etmeyin. Çok yakında bu rahatsızlığı atlatıp eski sağlığına kavuşacak.

Mevsimsel olarak geçirebileceğiniz rahatsızlıklar için vitamin desteği almanız gerekebilir. Sağlam bir bünyeniz var. Bu yüzden yatak istirahatine pek de ihtiyacınız olmayacak. Rutin doktor kontrollerinizi ihmal etmeyin. Doktorunuzun da fikrini alarak bitkisel destek ürünleri de kullanabilirsiniz.

Yoğun çalışma hayatı ve günlük hayatın rutinlerinin sizi bunaltmasına izin vermeyin. Ruh sağlığınızı korumak için kendinize zaman ayırın. Bedensel ve ruhsal olarak gelişebileceğiniz spor aktivitelerine katılabilirsiniz. Yüzmek sizin için iyi bir fikir olabilir. Sağlığınızın her zaman en önemli değer olduğunu unutmayın.


Kahve Falında Yengeç Kıskacı Görmek

Fal sahibinin kronik olarak yaşadığı bir sağlık sorunundan kurtulacağı ve kendisini uzun zamandır hiç hissetmediği kadar iyi hissedeceği anlamına gelir. Kişinin yaşayacağı bir olay ile saadete kavuşacağına ve ailesiyle birlikte çok mutlu olacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.