Kahve Falında Yengeç Görmek

17.04.2015
Kahve Falında Yengeç Görmek

Kahve falında yengeç görmek, fal sahibi için zenginlik ve güç elde etmek olarak yorumlanır. Gerek iş hayatında, gerek sosyal hayatta şansınız her daim açık olacaktır. Fal sahibinin hayatında sakar bir insan olduğunu ve bu aralar dikkatli olmazsa çok sevdiği bir eşyasına zarar verebileceğini işaret eder. Maddi ve manevi değeri olan bu eşyanın zarar görmesi fal sahibini çok üzeceği için kıymetli eşyaların ortada bırakılmamasında yarar vardır. Diğer bir yorumu ise fal sahibinin elini attığı her işte hayal kırıklığına uğraması söz konusudur ki bu durum etrafında hiç kimsenin ona destek olmaması ile alakalıdır. Bu durumda fal sahibinin de katkısı vardır çünkü yaptığı hiç bir iş için etrafındakilerin fikirlerini almak istemez. Biraz daha olumlu ve yapıcı olmaya çalışarak hareket ederse bu işin üstesinden gelecektir.

Aşk Hayatı

İyi giden bir duygusal ilişkiye işaret eder. Birbirinizi çok seviyor ve oldukça iyi anlıyorsunuz. Geleceğe yönelik planlarınız var. Duygularınızı ifade etmekten çekinmiyorsunuz. Bu durum aşkınızı sizin için vazgeçilmez kılıyor. Birbirini tamamlayan bir çiftsiniz. Hayatın gerçek anlamını birbirinizi tanıdıktan sonra bulduğunuzu düşünüyorsunuz. İlişkiniz yakın zamanda evliliğe doğru gidiyor. Evlendiğinizde de elbette aşkınız bitmeyecek. Evliliği rutinleştiren bir çift olmayacaksınız. Birbirinize her daim bağlı kalacak ve yuvanızı bir çocukla pekiştireceksiniz. Çocuğunuz dünyaya geldikten sonra birbirinize olan sevginiz ve saygınız daha da artacak. Sonsuzluğa doğru giden muhteşem bir evliliğiniz olacak.

Bekar kişiler için, çok yakında nasibini bulacağına işaret eder. Etrafınızda sizden hoşlanan biri var. Kafanız başka şeylerle meşgul olduğu için bunu göremiyorsunuz. Gözlerinizi ve kalbinizi aşka açın. Ruh eşinizi bulmak için yapmanız gereken şey sizden hoşlanan o kişiye yeşil ışık yakmak olabilir. Bir araya geldiğiniz zaman birbirinizin gözlerinin içine bakın. Ne hissettiğinize odaklanın. Beraber yürüyebileceğinizi düşünüyorsanız çekinmeden bu ilişkiye başlayın. Aşk hayatınızı güzel günler bekliyor.

Para

Zengin bir hayatın sizi beklediğine işaret eder. Çok yakında büyük bir servete kavuşup bütün hayatınızı değiştirebilirsiniz. Elinizdeki parayı iyi değerlendirme yeteneğiniz sayesinde mal varlığınız artacak. Kendinize ve ailenize istediğiniz gibi bir hayat sunma imkanına sahip olacaksınız.

Yapacağınız akıllı yatırımlar sayesinde kasanıza oldukça fazla para girişi olacak. Bu parayla hayallerinize ulaşmak için adımlar atacaksanız. Zenginlik ve gücü sevmeniz sizi asla kötü bir insan yapmaz. Zor durumda olan insanlara yardım etme isteğini yıllardır içinizde taşımışsınız. Bu yardımları yapabilecek imkanlar karşınıza çıkacak. Yardım ettiğiniz insanlara çok güzel kapılar açacak, onların da para kazanmasını sağlayacaksınız. Sayenizde geçim sıkıntısı çekmedikleri bir hayat yaşayacaklar.

Gelecek hayatınızda herhangi bir parasal sıkıntı yaşamayacaksınız. Size maddi anlamda destek olan insanlar olacak. Durumunuz düzeldiği zaman bu yardımların karşılığını mutlaka vermek isteyeceksiniz. Ailenizin daha rahat yaşaması için istediğiniz bir evi alma düşünceniz var. Birden fazla ev alıp, birinden kira geliri elde edebilirsiniz. Gelen kira gelirinizi akıllıca kullanıp başka yatırımlar yapmanız ve daha çok para kazanmanız mümkün olabilir.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile hayatınızda gücü seven kişilik yapınız ve kararlığınızla sevilen bir bireysiniz. Bakış açınız her daim geleceğinize yön veriyor. Aile bireyleriniz, gelecek için konuştuğunuz konularda en çok sizin fikirlerinizi önemsiyor. Fikirlerinizi açıkça, birbirinizi kırmadan tartışabildiğiniz bir aile meclisiniz var. Bu durum, ailenizi sizin için en güvenilir liman kılıyor. Birbirinize sevgi ve saygı ile bağlısınız. Çevreniz tarafından örnek gösterilen bir aile hayatınız var.

Sosyal hayatta iyi ilişkiler kurmayı seviyorsunuz. Yeni insanlar tanımaya çalıştığınız bir dönemdesiniz. Karşınıza çıkan insanlardan çok şey öğreneceksiniz. İnsanların birbirine faydalı olması gerektiğine inanıyorsunuz. Bu yüzden her zaman gücünüze güç katacak kişilerle iletişim kurmayı tercih ediyorsunuz. Duruşunuz ve konuşmanızla örnek gösterilen birisiniz. En çok da elde ettiğiniz maddi manevi güç ve sosyal yaşamdaki aktif faaliyetlerinizle bir başarı örneği olarak konuşuluyorsunuz. İnsanları kırmayı sevmiyorsunuz ve kimsenin sizi kırmaya hakkı olmadığını düşünüyorsunuz. Bu yüzden ilişkilerinizde kendinizi güvenli alana alabileceğiniz bir mesafeniz var. Mesafenizi karşı tarafa hissettirmediğiniz için soğuk bir insan profili çizmiyorsunuz.

İş ve Kariyer

İş hayatında çok başarılı olacağınız günler sizi bekliyor. Kariyerinizde zirve noktaya çıkacak ve sizinle beraber çalışanlara örnek olacaksınız. Şu an bulunduğunuz konumda oldukça başarılı çalışmalar sergiliyorsunuz. Bu durum sizi doğal olarak üst yöneticilerinizin gözünde rakiplerinizden öncelikli kılıyor. Daha iyi pozisyonları hak ettiğinizi sadece sözlerle değil, çalışmalarınızla da gösteriyorsunuz. Merak etmeyin, hak ettiğiniz pozisyona geleceğiniz günler oldukça yakın.

İş hayatında başarılı ilişkiler kuruyorsunuz. Pozitif iletişim tekniklerine hakim olmanız, ikna yeteneğinizin yüksek olması, bilgi ve deneyimlerinizin fazla olması kariyerinize artı değer katıyor. Özellikle üst yöneticilerinizle nasıl konuşmanız gerektiğini çok iyi biliyorsunuz.

Risk almayı seviyorsunuz. Başarılı olacağınıza, para kazanacağınıza inandığınız fakat hiç tecrübeniz olmayan, hakkında da pek bilgi sahibi olmadığınız bir işe yatırım yapma düşünceniz var. Ticarette kazanmak kadar kaybetmenin de mümkün olduğunun bilincindesiniz. Bu durum sizi korkutmuyor. Yapmanız gerekenler belli. Girmek istediğiniz iş hakkında yeterince bilgi sahibi olun. İş sahasını iyi tanıyın ve bu işi daha önce yapmış olan kişilerden fikir alın.

Sağlık

Sağlığınız konusunda endişe duymanıza gerek yok. Geleceğinizi sağlıklı günler bekliyor. Yapmanız gereken tek şey, sağlığınızı korumak için belirli kuralları yerine getirmek. Düzenli spor yapmayı, sağlıklı beslenmeyi ihmal etmeyin. Erken uyumaya ve güne erken başlamaya özen gösterin. Ne kadar yoğun olursanız olun kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

Hastalıklara karşı dirençli bir bünyeniz var. Gelecek günlerdeki yaşamınızı tehdit edebilecek herhangi bir hastalık söz konusu değil. Aile bireylerinizden birinin geçirdiği ufak bir rahatsızlık konusunda oldukça tedirginsiniz. Merak etmeyin. Çok yakında bu rahatsızlığı atlatıp eski sağlığına kavuşacak.

Mevsimsel olarak geçirebileceğiniz rahatsızlıklar için vitamin desteği almanız gerekebilir. Sağlam bir bünyeniz var. Bu yüzden yatak istirahatine pek de ihtiyacınız olmayacak. Rutin doktor kontrollerinizi ihmal etmeyin. Doktorunuzun da fikrini alarak bitkisel destek ürünleri de kullanabilirsiniz.

Yoğun çalışma hayatı ve günlük hayatın rutinlerinin sizi bunaltmasına izin vermeyin. Ruh sağlığınızı korumak için kendinize zaman ayırın. Bedensel ve ruhsal olarak gelişebileceğiniz spor aktivitelerine katılabilirsiniz. Yüzmek sizin için iyi bir fikir olabilir. Sağlığınızın her zaman en önemli değer olduğunu unutmayın.


 

Kahve Falında Yengeç Kıskacı Görmek

Sosyal çevrenizde bu dönemde ihmal etmemelisiniz. Yakın çevreniz tarafından çok sevilen ve saygı duyulan birisi olduğunuz için herkes tarafından hoş karşılanıyorsunuz. Tüm arkadaşlarınızın aradığı kişi durumundasınız. Bu durum etrafınızdaki bazı kişilerde kıskançlık hali yaratmaktadır. Bu yüzden etrafınıza karşı tedbirli olmanızda fayda vardır. Sizin iyi niyetinizden faydalanmak isteyecek olan bu kişi sizi zor duruma düşürecek bazı olaylara sebebiyet verebilir. Amacına ulaşamayacağını anladığı zaman kendiliğinden hayatınızdan çıkacak olan bu insan size istediği zararı veremeyecektir. Bütün sevdiklerinizle geçireceğiniz neşeli ve mutlu günler sizi beklemektedir.

Bu sıralar işlerimiz sebebiyle sık sık seyahat edecek, yeni yeni yerler göreceksiniz. Göreceğiniz yerler sayesinde kafanızda yeni fikirler oluşabilir. Hayatınız da heyecan aradığınız bu dönem içerisinde kendinizi farklı bir yol çizmek isteyebilirsiniz. Kendiniz ve hayatınızla ilgili önemli kararlar alırken asla aceleci ve duygusal davranmamalı, iyi ve doğru düşünerek, sizin için değerli olan insanların fikirlerine de danışarak bu kararları almalısınız. Aksi halde geri dönüşü olmayan yollara girebilirsiniz. Yeni işlere atılmayı düşünürken hesabınızı iyi yapmalı ve size getirilerine etraflıca düşünmelisiniz. Bu dönemde sizi mutlu, huzurlu, bolluk ve bereket içerisinde geçireceğiniz günler beklemektedir. İstediğiniz her şeyi yap bu dönemde şahit olacaksınız.

Uzak bir akrabanızdan gelecek olan bir vefat haberine işaret etmektedir. Uzaktaki bir akrabanız bir süredir zor bir hastalık ile mücadele etmektedir. Bu dönemde kendisinden alacağımız bir vefat haberi ile ailecek üzüntülü ve zor günler yaşayabilirsiniz. Zaman içerisinde kendinizi toparlayıp hayatınıza geri döneceğiniz bu sıralarda kendi sağlığımıza çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Kendinizi çok yorduğunuz bu sıralar ufak tefek rahatsızlıklar geçirebilirsiniz. Bu hastalıklar sizi korkutmamalıdır fakat sağlığınıza dikkat etmeniz konusunda size uyarıcı nitelikte olmalıdır.


 

Kahve Falında Yengeç ve Akrep Görmek

Temiz kalpli ve hayırlı insanlar ile karşılaşmaya, hayırlı ve bereketli kazançlar kazanmaya ve yaptığı işte ilerleyerek ün ve şöhrete kavuşmaya işaret etmektedir. Kişi, yaptığı her işte hakkı ve doğruluğu gözeten bir kimse olduğu için, insanlar tarafından tercih edilecek ve rakiplerinden bir adım önde olacaktır. Bu sebeple rızkı ve şöhreti de artış gösterecektir. Aynı zamanda kişinin tıpkı kendisi gibi temiz kalpli, hoş düşünceli kimseler ile karşılaşması ve hayatta onlar ile muhatap olması olarak yorumlanmaktadır. Ayrıca ilim ve irfan sahibi olan bir kimse ile tanışmak ve bu tanışma sonrasında hayatın değişmesi olarak ifade edilmektedir. Tanışacağınız bu kişi sizi ve yakın çevrenizi olumlu yönde etkileyecek ve hayatınızda geri dönüşü olmayan değişimlere yol açacaktır.

Bekâr kimseler için dini bütün, ilim irfan sahibi bir kişi ile ilişki kurmanın ve evliliğe giden yolda ilerlemenin bir işaretidir. Evli olan fal sahipleri için ise, herkes tarafından imrenilen bir aile yaşantısına sahip olmak ve aynı şekilde herkesin imrenerek söz ettiği hayırlı bir evlat sahibi olmak anlamına gelmektedir.

Tam sizin istediğiniz gibi sessiz ve sakin günler kapınızda bekliyor. Olaysız ve gürültüsüz geçen neşeli günlerinizi karınızın hazırladığı mis gibi yemeklerden yiyerek taçlandıracaksınız. Bir akşam sofrasında eşinizin size önemli itiraflarda bulunması ise sizi çok şaşırtacak. Yıllardır içinde tuttuğu acı olayları size hiç anlatmadığı için ona sitem edebilirsiniz ama o anlattıkça ne kadar haklı olduğunu anlayacaksınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Akrep


 

Kahve Falında Yengeç Bacağı Görmek

Kişinin kız çocuğuna sahip olacağına işarettir. Hayırlı evlatlar yetiştirip vatana millete yarayan insanlar haline getireceğine işarettir. Uzun süredir borç batağından kurtulamadığına fakat çok zaman geçmeden bir çözüm bulunacağına rivayet edilir. Zamanında hesapsızca harcanan paranın artık kıymet biteceğine de işarettir. Bazı geçmiş olaylardan pişman olup tövbe edeceğine de rivayet edilir. Keşkesiz bir hayat için artık doğru adımlar atmaya özen gösterilmesi gerektiğine de vurgu yapmaktadır. Bekar bir kimse için bol dualı, huzurlu bir evlilik hayatına işarettir. Evli ise evinin bereketinin artacağına huzurun dolup taşacağına rivayet edilir. Bir bakımdan ise gamsız ve kötü huylu olan fal sahibinin artık doğru yolu bulması gerektiği konusunda vesiledir. Kişinin iman gücünün kuvvetlenmesi için uğraşlar vermesi gerektiğine rivayet edilir. Bir çok güzel günlere ön ayaktır. Kişinin cesaretsizliğinin son bulacağına ve bir adım atarak başlayacağı iş hayatında uzun soluklu yer edileceğine işaret eder. Ermiş bir kimsenin sözlerinin dikkate alınması gerektiğine rivayet edilir. Görmüş geçirmiş bir kimse sayesinde kişinin içindeki sıkıntının geçeceğine ve ruhen rahatlığa kavuşulacağına işarettir. Bu bakımdan kendinden yaşça oldukça büyük kişilere önem vermesi gerektiğini vurgulanmaktadır. Allah için yapılanların yerini bulduğuna rivayet edilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Bacak

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.