Kahve Falında Yengeç Görmek

Kahve Falında Yengeç Görmek
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 5.062 kez okundu.

Kahve falında yengeç görmek, fal sahibinin hayatında sakar bir insan olduğunu ve bu aralar dikkatli olmazsa çok sevdiği bir eşyasına zarar verebileceğini işaret eder. Maddi ve manevi değeri olan bu eşyanın zarar görmesi fal sahibini çok üzeceği için kıymetli eşyaların ortada bırakılmamasında yarar vardır. Diğer bir yorumu ise fal sahibinin elini attığı her işte hayal kırıklığına uğraması söz konusudur ki bu durum etrafında hiç kimsenin ona destek olmaması ile alakalıdır. Bu durumda fal sahibinin de katkısı vardır çünkü yaptığı hiç bir iş için etrafındakilerin fikirlerini almak istemez. Biraz daha olumlu ve yapıcı olmaya çalışarak hareket ederse bu işin üstesinden gelecektir.

Bazı fal yorumcularına göre etrafındaki sembollerle birlikte yorumlanır. Mesela bir kaya üzerinde belirir ise dertsiz tasasız rahat bir hayatı ifade ederken bir masa üzerinde üzerinde görülür ise iş hayatında bir takım can sıkıcı insanlar olarak yorumlanabilmektedir. Bu insanlar fal sahibine zarar vermese de varlıkları bile rahatsız edici olabilir. Bir ağacın alında belirmişse fal sahibinin hayat arkadaşıyla arasında bazı geçimsizlikler olacağına fakat karşılıklı hoşgörü ve saygı ile bunların atlatılabileceğine dalalettir. Fal sahibinin bekar olması durumunda kavga ile başlayan bir aşkı simgeler. Eğer fal fincanının kulp kısmında belirmişse çok şiddetli bir tartışma ile başlayacak büyülü bir aşkın habercidir. Fincanın dip kısmında belirirse gizli kapaklı işleri simgelerken ağız kısmında beliren yengeç daha gizemli ve çözümlenemeyen bir olayın habercisidir. Bu olaylar fal sahibinin birebir kendisini ilgilendirmese bile epey kafa patlatacağı ve sonunda çözeceği anlamını taşır.

Kariyerinizde bir duraklama noktasına girileceği şeklinde yorulur. İş yerinizdeki kimi problemler yüzünden sürtüşmeler ve hatta bazen kavgalar yaşanabilir. Bu tarz durumlar sizi de iş yerindeki diğer kişileri de gerecektir. Hatta işinizi değiştirmeniz gerekebilir bu nedenle de bir dönem maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ancak doğru bildiğiniz şeylerden şaşmayarak devam ettiğiniz sürece kariyerinize kaldığı yerden devam etmeyi başaracak ve sonunda çok başarılı bir noktaya ulaşacaksınız.

Geçmişte yaşadığın uzun ilişki hakkında telefon alacaksın kafanı karıştıracaktır. En yakın arkadaşın sana yardımcı olacaktır. Sana moral kaynağı olacak birisi ile tanışacaksın. Hayattaki başarın seni çekemeyenlerin gözüne batmaktadır.  Yakın zamanda bir tartışma yaşayacaksın. Suçlu durumuna düşeceksin. Sağlığıyla sıkıntısı olan akraban sağlığına kavuşacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git