Kahve Falında Silah Görmek

17.04.2015
Kahve Falında Silah Görmek

Kahve falında silah görmek, fal sahibinin iş ile yaşadığı sıkıntıların tez vakitte çözüme kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin eline geçecek olan fırsatlar ve duyacağı müjdeli haberler ile başarılı işler gerçekleştirerek çok mutlu olacağına; hanesine bolluk ve bereket geleceğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Yolunda gitmeyen bir ilişki içerisinde olduğunuza fakat, her şeyin yoluna gireceğine işaret eder. Tüm olumsuzluklardan jet hızı ile kurtulup ilişkinize yenilikler katacağınız anlamına gelmektedir. Yaşadığınız tüm hayal kırıklığına rağmen harika bir insanla tanışıp yeni bir ilişki içerisine gireceğiniz anlamına gelmektedir. Karşınıza her an uzun boylu, doğru dürüst, kalbinizi attıracak biri çıkabilir. Hazırlıklı olun, aşk kapıda.

Evli iseniz, hanenize yeniliklerin geleceğinin habercisidir. Eşinizin yapacağı bir sürprize ya da nikah tazelemeye delalet eder. Yakın zamanda harika sürprizlere açık olun, kalbinizi yeniden feth edebilir, hanenizde güneş açabilir.

Fal sahibinin çok küçük yaşlardan beri tanıdığı biri ile karşılaşacağına ve aralarında duygusal bir bağ olacağına işaret eder. Bu kişi geldiğinde güneşli günler de gelecek. Hiç ummadığı kadar mutlu bir döneme gireceğine delalet eder. Aradığı aşkın gelişi ile hayatındaki her şey yoluna girecek.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre yakın zamanda yaşadığınız kayıpların yerine geçebilecek harika bir kazanç kapısı elde edeceğinize işaret eder. Her sonun bir başlangıç olduğunu ve yeni bereketli bir döneme gireceğinize delalet eder.

Mala, mülke, yeni oluşumlara yorumlanır. Almak istediğiniz ev bir kaç adım ötenizde, sizin bunu fark etmeniz için adım atmanız ve silkelenmeniz gerekiyor. Hayattan beklentilerinizi karşılaşacağınız harika bir döneme giriyorsunuz.

Maddi durumunuz zayıf ise bolluk ve bereketli bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Bolluğa, berekete, mutluluğa ve rahatlığa işaret eder. Kısmetinizin açık olacağına, işlerinizin açılacağına, zor zamanlar da destek bulup kazancınızın artacağına delalet eder.

Hayalini kurduğu bir projeyi hayata geçireceği anlamına gelmektedir. Bulunduğu şehri hatta çevreyi bile değiştirecek şekilde hayallerinin peşinden koşacağına işaret eder. Bu proje sayesinde maddi gelir elde edecek ve çok farklı bir hayata adım atacak anlamına gelmektedir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Hane içerisinde yaşadığınız geçimsizlik sonucunda yaşayacağınız aydınlığa işaret eder. Atmış olduğunuz bir adımın ardından hane içerisinde sevince, mutluluğa delalet eder. Aile bireyleri ile aranızdaki tatsızlığın bitmesi anlamında yorumlanır.

Uzaktan gelecek bir akrabaya işaret eder. Gelen yakınınız ile hane içinde yorucu günler gelebilir. Bu yakınınız hem maddi hem manevi anlamda sırtınızda ki yükleri almaya gelmiş gibi görünüyor. Ona minnet edecek, geldiğine şükredeceksiniz. Barış ve dostluğa işaret eder.

Fal sahibinin kardeşi var ise, yakın zaman da mürüvvetini göreceği anlamına gelmektedir. Hane içinde kalabalık görünüyor, bu isteme faslı olarak yorumlanır. Hazırlıklı olun, vur patlasın çal oynasın zamanı geliyor.

Fal sahibinin düşmanları ile dost olacağına işaret eden hayırlı bir fal sembolüdür. Aranızın açık olduğu bir kişi ile aranızın düzeleceğine ve eskisinden de iyi dost olacağınıza işaret eder. Eğer gurur yüzünden bir kimse ile aranız açık ise bu aralar yanınıza gelerek sizden özür dileyebilir, kendini size af ettirebilir.

Etrafınızda sizi çekemeyen insanlar var ise onları hayatınızdan çıkarmanın zamanı geldiğine işaret eder. Hayatınızdan çıkardığınız an iyilik ve huzurun kapılarının açılacağı anlamına gelmektedir.

Çocuğunu ile bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Ama unutmayın ki o bir ergen. Sizin yapmanız gereken sürekli korumacı tavrınızı kenara bırakıp, biraz da onun yaşıtıymış gibi dinleyip, ilgilenmek. Sizde çocuğunuza gerektiği gibi davranırsanız, aranızdaki çatışmalar biter ve hane içinde huzurlu bir yaşam sağlarsınız.

Bu aralar aileniz ve eşinizin arasında kalabilirsiniz. İplerin sizde olduğunu ve aradaki dengeyi sizin kuracağınızı unutmayın. Eşiniz üzerinizde ailenize karşı baskı uygulamaya çalışıyor olabilir. Ama sizin güler yüzünüz ve anaç yapınız sayesinde bu durumu çözecek, sorunların boyutu büyümeden her şeyi tatlıya bağlayacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Okul ya da iş hayatında oldukça başarılı olacağını müjdeler. Büyük başarılara imza atarak çevresinde büyük itibar kazanacağını simgeler. Zafer anlamına da gelmektedir. İş hayatınızda sizi kıskananlara karşı zafer kazanacağınıza yorumların. Çok iyi işlere imza atarak, onları mağlup edeceksiniz. Bu dönemde sağlam arkadaşlıklar da kurarak harika gelişen bir döneme gireceksiniz.

Çalışma hayatınızda size karşı takıntısı olan ve sizin başarılarınızı kıskanan biri olduğuna yorumlanır. Fesat bir insandan doğru hamleler yapmadığınız takdirde zarar görebilirsiniz. Ticari başarınız, mesleki alanda yükselmenizi kıskanan kişiler var. Onların eline hiç bir konuda koz ve sır vermeyin. Sır verdiğiniz takdirde sizin aleyhinize kullanabilirler.

Çalıştığınız iç yerinde bir takım sorunlar yaşasanız da kısa süre içerisinde ortama alışacak ve oldukça başarılı işlere girişeceksiniz. Biraz daha sabırlı olup, verimli çalışmaya gayret ederseniz her şey dilediğiniz gibi olacaktır.

Memur olabilmek için canla başla sınavlara çalışıyor olduğunuza işaret eder. Özel sektörde çalışmaktansa memur olmak daha çok ilginizi çekiyor. Yakın zamanda yapılacak olan yerleştirme sınavı ile istediğiniz bölüme atanmanıza delalet eder.

Sağlık Yorumu

Fal baktıran kişinin yakalandığı hastalığın en kısa süre içerisinde şifa bulacağına işaret eder. Çevresinde bulunan sağlık sorunu yaşan kişilerinde sağlığına kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Hastalıkların atlatıldığı, iyileşilen dönem manasına gelmektedir. Şu an yaşadığınız tüm sağlık sorunlarının geçici olduğuna delalet eder. Uzun zamandır yaşamış olduğunuz üzüntü ve stresin kısa sürede ortadan kalkacağına yerine mutlu bir hayatın geleceğine işaret eder.

Nedenini anlamadığınız mide ağrıları yaşayabilirsiniz. Fakat endişelenmeyin, önemli ya da sizi sağlığınızdan edecek bir sorun olmayacak. Yaşamış olduğunuz stres midenize vuruyor. Bu nedenle tüm stres yaptığınız konuları bir kenara bırakıp, mide ağrısından kurtulacaksınız.

Bazı fal yorumcularına göre hastalık olarak yorumlanır. Yalnız büyük ve çaresiz bir hastalık değildir. İhmal edildiği zaman fal sahibi halsiz günler geçirebilir. En ufak sağlık sorununda önlem alırsanız bu ufak rahatsızlığı hiç bir sorun yaşamadan atlatabilirsiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.