Kahve Falında Silah Görmek

Kahve Falında Silah Görmek
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.990 kez okundu.

Kahve falında silah görmek, son derece gururlu bir karakter ile yorumlanır. Bu kişi fal sahibinin kendisi ise fal fincanında silah belirir fakat başka biri ise fal tabağında silah sembolüne rastlamak mümkündür. Eğer fincanda varsa fal sahibi gurur yüzünden bu aralar bir çok kişi ile arayı açacak demektir. Olayları sadece kendi çerçevesinden değerlendirmek yerine başkalarının duygularına da önem vermeyi öğrenmesi gerekir. Fakat fal tabağında ise kişinin yakın çevresinden birisinin gururunun kırılması ile yorumlanır. Bu durumun yansımaları fal sahibini derinden yaralayacaktır.

Fal sahibine emanet edilen bir sırrın habercisi de olabilir. Eğer fal sahibi bu sırrı hayatı pahasına saklarsa ilelebet bir dost kazanacak demektir. Karşısındaki insan kendisini fal sahibine hep borçlu hissedecektir. Fakat sırrı saklayamaz ise hem dostluğunun bitmesine sebep olmuş hemde o kişiyi çok zor bırakmış sayılacaktır. Bazı fal yorumcularına göre ise fal sahibinin kendini ihmal ederek hasta olması şeklinde yorumlanır. Bu süreç geçici olacaktır fakat fal sahibinin ailesi de dahil olmak üzere bu konuda çok fazla endişelenecektir. Bir masanın üzerinde duruyorsa zoraki yapılan bir işi simgeler. Fal sahibinin işinden memnun olmadığı halde maddi sıkıntıları yüzünden çalıştığını fakat iş yerinde istediği maddi özgürlüğü kazanamadığını işaret eder. Eğer fal fincanının dibinde belirmişse fal sahibinin ailesinden birinin çok yüksek makamlarla olan hayırlı işlerini simgelemektedir.

Kahve Falında Silahlı Adam Görmek

İnsanlar arasında sen o kadar başarılı ve açık sözlü olan bir insansın ki asla çekilemeyen ve her an kıskanılan biri olmana neden oluyor. Bu insanlara sen ilk başlarda her ne kadar sonsuz bir şekilde güveniyor olsan bile onlar senin en ufak bir açığını bulduklarında arkandan vuracak olduklarına da işaret etmektedir. Sen de insanların bu durumlarını da kendi gözlerin önünde tutarak onlara sırrını vermek yerine daha çok kendin için en iyi olan şeyleri yapmayı da denemelisin. Her şey aslında senin hayatında o kadar güzel bir şekilde ilerliyor ki fakat sen bu durumu fark edemiyor olmandan dolayı insanların sana zarar vermelerine de izin veriyorsun. Artık bu huyundan da kısa süre içerisinde vazgeçmeyi denemez isen de o zaman hem iş hem de eğitim hayatın büyük sarsıntılar geçirecek olduğuna da işaret etmektedir.

Senin için sadece dost görünümlü olan fakat sana bir hayli düşman olan kişileri de işaret etmektedir. Sen de bu kadar başarılı olmayı tercih eden bir bayan iken insanların bu durumlarından seni etkilemelerine izin vermek yerine daha çok uzaklarında tutmayı da tercih etmelisin. Artık onlar da senden uzak durur ise sen de o kadar başarılı olan bir insan olacaksın ki adeta her ortamda parmak ile gösterilecek kadar da olabileceksin.

Kahve Falında Silahlı Asker Görmek

Başınıza gelecek kötü olayların habercisidir. Çevrenizdeki insanların size karşı kötü tutumları yüzünden zor günler yaşayabilirsiniz. Bu insanlar, başarılarınızı kıskanıyor ve sizin yükselmemeniniz için ellerinden geleni yapıyorlar. Olumsuz davranışları, işinizde sıkıntılı anlar yaşamanıza neden olabilir ve zor durumlara düşebilirsiniz. Bu insanlara karşı kendinizi korumalı ve tartışmalı ortamlarda gerginliğinizi belli etmeden görüşünüzü dile getirmelisiniz. Ayrıca insan elindeki asa sembolü, aşk hayatınıza değecek nazarın da habercisidir. Aşkınızı kıskanan insanlar yüzünden üçüncü kişilerin olduğunu düşüneceksiniz ancak bu laflara kulak asmadan sevdiğiniz insanla aşkınızı doya doya yaşamalısınız.

Güzel bir dönemden geçeceksiniz çünkü şimdiye kadar hiç tatmadığınız bir mutluluk sizi bekliyor. Aile bireylerinin bir araya gelerek gerçekleştireceği ufak çapta bir toplantı neşenize neşe katacak. Artık para konusunda sıkıntı çekmek istemediğiniz için kredi başvurusunda bulunarak yaşantınızı güzelleştirmeye bakacaksınız. Yeniliklere açık bir insan sayılmazsınız ama kabul edeceğiniz bir teklif ufkunuzu genişletecek.

Kahve Falında Silahlı Kadın Görmek

Kişinin geçen seneler zarfında yaşadığı bir takım olayların tekrar gün yüzüne çıkacağı, bu sorunlarla tekrar yüzleşeceği anlamını taşır. Yanlış tutumlu davranışlarının artık farkına vararak ekonomik durumda birazda olsa tasarrufa gitmekte fayda vardır. Zira paranızı har vurup savurmaya devam ederseniz eskiden çektiğiniz zorlu günlere geri dönebilir, bolluğu mumla arayabilirsiniz. Yakın zamanda çok önemli bir karara imza atacağınız anlamını taşımaktadır. Bu kararlar hayatınızı derinden etkileyeceğinden dikkatli ve özenli davranmalı, risk taşıyan şeylerin üzerinde önemle durup detaylı bir biçimde gözden geçirmelisinizdir.

Gerçekleşmesine ihtimal vermediğiniz bir takım isteklerinizin hayal olmaktan çıkıp bir kaç vakte kadar gerçekleşebileceği anlamını taşıyabilmektedir. İçinde bulunduğunuz bu şanslı dönemde yaşam koşullarınızın artmasına olanak sağlayacak maddi yönde bir takım haberler alacaksınız. Dışarıdan gelecek olan paralar ev sahibi olmanıza vesile olacak, kira derdinden kurtulup birikim yapmanıza imkan verecektir.

Yaşantınıza renk katmayı çok iyi beceriyorsunuz çünkü karakter olarak eğlenceli bir tipsiniz. Yalnızlıktan hoşlanmıyorsunuz fakat uzun süredir bir kız arkadaş edinme konusunda tereddütleriniz var. Güven duygularınız pek gelişmiş sayılmaz. Bu yüzden de ilişkilerinizi çok fazla sınavdan geçirme ihtiyacı hissediyorsunuz. İhmal ettiğiniz ailenizin gönlünü almak için harekete geçiyorsunuz. Bu aa para kaybedebilirsiniz dikkatli olun.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git