Kahve Falında Silah Görmek

17.04.2015
Kahve Falında Silah Görmek

Kahve falında silah görmek, son derece gururlu bir karakter ile yorumlanır. Bu kişi fal sahibinin kendisi ise fal fincanında silah belirir fakat başka biri ise fal tabağında silah sembolüne rastlamak mümkündür. Eğer fincanda varsa fal sahibi gurur yüzünden bu aralar bir çok kişi ile arayı açacak demektir. Olayları sadece kendi çerçevesinden değerlendirmek yerine başkalarının duygularına da önem vermeyi öğrenmesi gerekir. Fakat fal tabağında ise kişinin yakın çevresinden birisinin gururunun kırılması ile yorumlanır. Bu durumun yansımaları fal sahibini derinden yaralayacaktır.

Fal sahibine emanet edilen bir sırrın habercisi de olabilir. Eğer fal sahibi bu sırrı hayatı pahasına saklarsa ilelebet bir dost kazanacak demektir. Karşısındaki insan kendisini fal sahibine hep borçlu hissedecektir. Fakat sırrı saklayamaz ise hem dostluğunun bitmesine sebep olmuş hemde o kişiyi çok zor bırakmış sayılacaktır. Bazı fal yorumcularına göre ise fal sahibinin kendini ihmal ederek hasta olması şeklinde yorumlanır. Bu süreç geçici olacaktır fakat fal sahibinin ailesi de dahil olmak üzere bu konuda çok fazla endişelenecektir. Bir masanın üzerinde duruyorsa zoraki yapılan bir işi simgeler. Fal sahibinin işinden memnun olmadığı halde maddi sıkıntıları yüzünden çalıştığını fakat iş yerinde istediği maddi özgürlüğü kazanamadığını işaret eder. Eğer fal fincanının dibinde belirmişse fal sahibinin ailesinden birinin çok yüksek makamlarla olan hayırlı işlerini simgelemektedir.

Aşk Hayatı

Yolunda gitmeyen bir ilişki içerisinde olduğunuza fakat, her şeyin yoluna gireceğine işaret eder. Tüm olumsuzluklardan jet hızı ile kurtulup ilişkinize yenilikler katacağınız anlamına gelmektedir. Yaşadığınız tüm hayal kırıklığına rağmen harika bir insanla tanışıp yeni bir ilişki içerisine gireceğiniz anlamına gelmektedir. Karşınıza her an uzun boylu, doğru dürüst, kalbinizi attıracak biri çıkabilir. Hazırlıklı olun, aşk kapıda.

Evli iseniz, hanenize yeniliklerin geleceğinin habercisidir. Eşinizin yapacağı bir sürprize ya da nikah tazelemeye delalet eder. Yakın zamanda harika sürprizlere açık olun, kalbinizi yeniden feth edebilir, hanenizde güneş açabilir.

Fal sahibinin çok küçük yaşlardan beri tanıdığı biri ile karşılaşacağına ve aralarında duygusal bir bağ olacağına işaret eder. Bu kişi geldiğinde güneşli günler de gelecek. Hiç ummadığı kadar mutlu bir döneme gireceğine delalet eder. Aradığı aşkın gelişi ile hayatındaki her şey yoluna girecek.

Para

Yakın zamanda yaşadığınız kayıpların yerine geçebilecek harika bir kazanç kapısı elde edeceğinize işaret eder. Her sonun bir başlangıç olduğunu ve yeni bereketli bir döneme gireceğinize delalet eder.

Mala, mülke,yeni oluşumlara yorumlanır. Almak istediğiniz ev bir kaç adım ötenizde, sizin bunu fark etmeniz için adım atmanız ve silkelenmeniz gerekiyor. Hayattan beklentilerinizi karşılaşacağınız harika bir döneme giriyorsunuz.

Maddi durumunuz zayıf ise bolluk ve bereketli bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Bolluğa, berekete, mutluluğa ve rahatlığa işaret eder. Kısmetinizin açık olacağına, işlerinizin açılacağına, zor zamanlar da destek bulup kazancınızın artacağına delalet eder.

Hayalini kurduğu bir projeyi hayata geçireceği anlamına gelmektedir. Bulunduğu şehri hatta çevreyi bile değiştirecek şekilde hayallerinin peşinden koşacağına işaret eder. Bu proje sayesinde maddi gelir elde edecek ve çok farklı bir hayata adım atacak anlamına gelmektedir.

Aile ve Yaşam Alanı

Hane içerisinde yaşadığınız geçimsizlik sonucunda yaşayacağınız aydınlığa işaret eder. Atmış olduğunuz bir adımın ardından hane içerisinde sevince, mutluluğa delalet eder. Aile bireyleri ile aranızdaki tatsızlığın bitmesi anlamında yorumlanır.

Uzaktan gelecek bir akrabaya işaret eder. Gelen yakınınız ile hane içinde yorucu günler gelebilir. Bu yakınınız hem maddi hem manevi anlamda sırtınızda ki yükleri almaya gelmiş gibi görünüyor. Ona minnet edecek, geldiğine şükredeceksiniz. Barış ve dostluğa işaret eder.

Fal sahibinin kardeşi var ise, yakın zaman da mürüvvetini göreceği anlamına gelmektedir. Hane içinde kalabalık görünüyor, bu isteme faslı olarak yorumlanır. Hazırlıklı olun, vur patlasın çal oynasın zamanı geliyor.

Fal sahibinin düşmanları ile dost olacağına işaret eden hayırlı bir fal sembolüdür. Aranızın açık olduğu bir kişi ile aranızın düzeleceğine ve eskisinden de iyi dost olacağınıza işaret eder. Eğer gurur yüzünden bir kimse ile aranız açık ise bu aralar yanınıza gelerek sizden özür dileyebilir, kendini size af ettirebilir.

Etrafınızda sizi çekemeyen insanlar var ise onları hayatınızdan çıkarmanın zamanı geldiğine işaret eder. Hayatınızdan çıkardığınız an iyilik ve huzurun kapılarının açılacağı anlamına gelmektedir.

Çocuğunu ile bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Ama unutmayın ki o bir ergen. Sizin yapmanız gereken sürekli korumacı tavrınızı kenara bırakıp, biraz da onun yaşıtıymış gibi dinleyip, ilgilenmek. Sizde çocuğunuza gerektiği gibi davranırsanız, aranızdaki çatışmalar biter ve hane içinde huzurlu bir yaşam sağlarsınız.

Bu aralar aileniz ve eşinizin arasında kalabilirsiniz. İplerin sizde olduğunu ve aradaki dengeyi sizin kuracağınızı unutmayın. Eşiniz üzerinizde ailenize karşı baskı uygulamaya çalışıyor olabilir. Ama sizin güler yüzünüz ve anaç yapınız sayesinde bu durumu çözecek, sorunların boyutu büyümeden her şeyi tatlıya bağlayacaksınız.

İş ve Kariyer

Okul ya da iş hayatında oldukça başarılı olacağını müjdeler. Büyük başarılara imza atarak çevresinde büyük itibar kazanacağını simgeler. Zafer anlamına da gelmektedir. İş hayatınızda sizi kıskananlara karşı zafer kazanacağınıza yorumların. Çok iyi işlere imza atarak, onları mağlup edeceksiniz. Bu dönemde sağlam arkadaşlıklar da kurarak harika gelişen bir döneme gireceksiniz.

Çalışma hayatınızda size karşı takıntısı olan ve sizin başarılarınızı kıskanan biri olduğuna yorumlanır. Fesat bir insandan doğru hamleler yapmadığınız takdirde zarar görebilirsiniz. Ticari başarınız, mesleki alanda yükselmenizi kıskanan kişiler var. Onların eline hiç bir konuda koz ve sır vermeyin. Sır verdiğiniz takdirde sizin aleyhinize kullanabilirler.

Çalıştığınız iç yerinde bir takım sorunlar yaşasanız da kısa süre içerisinde ortama alışacak ve oldukça başarılı işlere girişeceksiniz. Biraz daha sabırlı olup, verimli çalışmaya gayret ederseniz her şey dilediğiniz gibi olacaktır.

Memur olabilmek için canla başla sınavlara çalışıyor olduğunuza işaret eder. Özel sektörde çalışmaktansa memur olmak daha çok ilginizi çekiyor. Yakın zamanda yapılacak olan yerleştirme sınavı ile istediğiniz bölüme atanmanıza delalet eder.

Sağlık

Fal baktıran kişinin yakalandığı hastalığın en kısa süre içerisinde şifa bulacağına işaret eder. Çevresinde bulunan sağlık sorunu yaşan kişilerinde sağlığına kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Hastalıkların atlatıldığı, iyileşilen dönem manasına gelmektedir. Şu an yaşadığınız tüm sağlık sorunlarının geçici olduğuna delalet eder. Uzun zamandır yaşamış olduğunuz üzüntü ve stresin kısa sürede ortadan kalkacağına yerine mutlu bir hayatın geleceğine işaret eder.

Nedenini anlamadığınız mide ağrıları yaşayabilirsiniz. Fakat endişelenmeyin, önemli ya da sizi sağlığınızdan edecek bir sorun olmayacak. Yaşamış olduğunuz stres midenize vuruyor. Bu nedenle tüm stres yaptığınız konuları bir kenara bırakıp, mide ağrısından kurtulacaksınız.

Bazı fal yorumcularına göre hastalık olarak yorumlanır. Yalnız büyük ve çaresiz bir hastalık değildir. İhmal edildiği zaman fal sahibi halsiz günler geçirebilir. En ufak sağlık sorununda önlem alırsanız bu ufak rahatsızlığı hiç bir sorun yaşamadan atlatabilirsiniz.


 

Kahve Falında Silahlı Adam Görmek

İnsanlar arasında sen o kadar başarılı ve açık sözlü olan bir insansın ki asla çekilemeyen ve her an kıskanılan biri olmana neden oluyor. Bu insanlara sen ilk başlarda her ne kadar sonsuz bir şekilde güveniyor olsan bile onlar senin en ufak bir açığını bulduklarında arkandan vuracak olduklarına da işaret etmektedir. Sen de insanların bu durumlarını da kendi gözlerin önünde tutarak onlara sırrını vermek yerine daha çok kendin için en iyi olan şeyleri yapmayı da denemelisin. Her şey aslında senin hayatında o kadar güzel bir şekilde ilerliyor ki fakat sen bu durumu fark edemiyor olmandan dolayı insanların sana zarar vermelerine de izin veriyorsun. Artık bu huyundan da kısa süre içerisinde vazgeçmeyi denemez isen de o zaman hem iş hem de eğitim hayatın büyük sarsıntılar geçirecek olduğuna da işaret etmektedir.

Senin için sadece dost görünümlü olan fakat sana bir hayli düşman olan kişileri de işaret etmektedir. Sen de bu kadar başarılı olmayı tercih eden bir bayan iken insanların bu durumlarından seni etkilemelerine izin vermek yerine daha çok uzaklarında tutmayı da tercih etmelisin. Artık onlar da senden uzak durur ise sen de o kadar başarılı olan bir insan olacaksın ki adeta her ortamda parmak ile gösterilecek kadar da olabileceksin.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam


 

Kahve Falında Silahlı Asker Görmek

Başınıza gelecek kötü olayların habercisidir. Çevrenizdeki insanların size karşı kötü tutumları yüzünden zor günler yaşayabilirsiniz. Bu insanlar, başarılarınızı kıskanıyor ve sizin yükselmemeniniz için ellerinden geleni yapıyorlar. Olumsuz davranışları, işinizde sıkıntılı anlar yaşamanıza neden olabilir ve zor durumlara düşebilirsiniz. Bu insanlara karşı kendinizi korumalı ve tartışmalı ortamlarda gerginliğinizi belli etmeden görüşünüzü dile getirmelisiniz. Ayrıca insan elindeki asa sembolü, aşk hayatınıza değecek nazarın da habercisidir. Aşkınızı kıskanan insanlar yüzünden üçüncü kişilerin olduğunu düşüneceksiniz ancak bu laflara kulak asmadan sevdiğiniz insanla aşkınızı doya doya yaşamalısınız.

Güzel bir dönemden geçeceksiniz çünkü şimdiye kadar hiç tatmadığınız bir mutluluk sizi bekliyor. Aile bireylerinin bir araya gelerek gerçekleştireceği ufak çapta bir toplantı neşenize neşe katacak. Artık para konusunda sıkıntı çekmek istemediğiniz için kredi başvurusunda bulunarak yaşantınızı güzelleştirmeye bakacaksınız. Yeniliklere açık bir insan sayılmazsınız ama kabul edeceğiniz bir teklif ufkunuzu genişletecek.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Asker


 

Kahve Falında Silahlı Kadın Görmek

Kişinin geçen seneler zarfında yaşadığı bir takım olayların tekrar gün yüzüne çıkacağı, bu sorunlarla tekrar yüzleşeceği anlamını taşır. Yanlış tutumlu davranışlarının artık farkına vararak ekonomik durumda birazda olsa tasarrufa gitmekte fayda vardır. Zira paranızı har vurup savurmaya devam ederseniz eskiden çektiğiniz zorlu günlere geri dönebilir, bolluğu mumla arayabilirsiniz. Yakın zamanda çok önemli bir karara imza atacağınız anlamını taşımaktadır. Bu kararlar hayatınızı derinden etkileyeceğinden dikkatli ve özenli davranmalı, risk taşıyan şeylerin üzerinde önemle durup detaylı bir biçimde gözden geçirmelisinizdir.

Gerçekleşmesine ihtimal vermediğiniz bir takım isteklerinizin hayal olmaktan çıkıp bir kaç vakte kadar gerçekleşebileceği anlamını taşıyabilmektedir. İçinde bulunduğunuz bu şanslı dönemde yaşam koşullarınızın artmasına olanak sağlayacak maddi yönde bir takım haberler alacaksınız. Dışarıdan gelecek olan paralar ev sahibi olmanıza vesile olacak, kira derdinden kurtulup birikim yapmanıza imkan verecektir.

Yaşantınıza renk katmayı çok iyi beceriyorsunuz çünkü karakter olarak eğlenceli bir tipsiniz. Yalnızlıktan hoşlanmıyorsunuz fakat uzun süredir bir kız arkadaş edinme konusunda tereddütleriniz var. Güven duygularınız pek gelişmiş sayılmaz. Bu yüzden de ilişkilerinizi çok fazla sınavdan geçirme ihtiyacı hissediyorsunuz. İhmal ettiğiniz ailenizin gönlünü almak için harekete geçiyorsunuz. Bu ara para kaybedebilirsiniz dikkatli olun.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kadın


 

Kahve Falında Bomba Görmek

Kişinin çok ahlaklı ve terbiyeli bir kişi olduğuna ve de aynı zamanda çevresinde oldukça sevilen bir kişi olduğuna işaret eder. Bazı fal yorumcularına göre kişinin kısa zaman içinde borçlarından kurtulacağına ve ilerleyen zamanlarda eline yüklü miktarda para geçeceğine delalet eder. Bomba görmek bir yoruma göre de hayatınızın belki de en zor günleri ile karşı karşıya kalacağınıza işaret eder. Bu sembol fal sahibi kişiye ailesi ile yaşadığı tartışmalar karşısında sürekli olarak alttan alması ve sabırlı olması gerektiğinin de bir uyarıcısı şeklindedir.

Arkadaş çevreniz içinde bulunan ve çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın aslında sizin düşmanınız olduğunun da bir işaretidir. Yakın zamanda bu arkadaşınızın gerçek yüzünü öğrenecek ve çok üzüleceksiniz. Aşk hayatınızda ise sevgiliniz ya da eşinizin davranışları sizi artık çok üzecek ve ondan soğuyacaksınız. Sevdiğiniz kişi ile aranıza bir soğukluk girdiği bu süreç içerisinde ilişkinizin geleceği ile ilgili en doğru kararları almalısınız.


 

Kahve Falında El Bombası Görmek

Bu ara hayatına girecek olan kişilerin asla bir ortasının olmadığını ve kiminin iyi ise tam iyi kötü ise de tam kötü olacak kişilerin hayatında yer alacak olduğunu göstermektedir. Sen bazen bu durum içerisinde bir hayli zorlanacak olsan bile onlar arasında sadece seni mutlu edebilecek olan kişileri ve sadece iyilikleri ile senin hayatın üzerinde etkili olacak kişiler ile olmayı tercih eder isen de işte o zaman daha da mutlu olabileceğine işaret etmektedir. Eğitim hayatına her ne kadar bir süredir ara vermiş olsan bile senin üstün zekan ve içinde yer alan çalışma isteğinden dolayı da kaldığın yerden oldukça başarılı bir şekilde de devam edebileceksin. Her ne kadar çevrende olan insanlar sana bu konu için karşı çıkacak olsalar bile sen onları dinlemek yerine daha çok içinden geçecek olan şeyleri de yapmayı tercih etmelisin.

Senin kısa süre önce hayatına gören kişinin sana yapmış olduğu şeyleri de işaret etmektedir. İlk başlarda seni sevdiğine ve sana bu hayatın tüm güzelliklerini sunacak olduğuna da o kadar inandırmış ki sen bu duruma inanmama gibi bir lüksün de ortada kalmamış. Sen de bu kişi ile daha fazla vakit geçirmek yerine çevreni biraz daha dikkatli izlemeyi tercih et ve kendin için söylenen yalanları da kısa süre içerisinde görmeyi dene.


 

Kahve Falında Tüfek Görmek

Yaşamınız boyunca ayakta kalmak için büyük mücadeleler verdiğiniz, bununla birlikte yine zorlu bir döneme giriş yapacağınız anlamını taşır. Anlam olarak en cezbedici yanı tüm mücadelelerden galip geleceğinizin simgesi olmasıdır. Çünkü güçlü ve istikrarlı karakteriniz size her problemi sakin ve kararlı bir şekilde çözme olanağı tanımaktadır. Fincandaki tüfek kimi zaman oluşabilecek bir takım sorunların da haberini verebilmektedir. Tüfek eğer ki bir kalp figürü ile aynı düzlemde belirmiş ise aşk hayatında yaşanacak tartışmalar zamanla çekilmez hale gelip ilişkinin sonlanacağı anlamını taşır. Bu ilişki dışarıdan bakan gözler tarafından ne denli güçlü ve temeli sağlam gözüküyor olsa da aslında uzun süredir sabredilip içe atılan birçok söz bir çırpıda ağızdan çıkacak ve birlikteliği intihara sürükleyecektir.

İş ortamında çıkacak olan anlaşmazlıklar nedeni ile gizliden düşman olan insanların varlığını ifade eder. Eğer ki tüfek iki adet ve birbirine dönük ise beklettiğiniz, niyeti hakkında tahmin yürüttüğünüz bir kimse ile büyük münakaşa yaşayacaksınız demektir. Ancak iki ayrı tüfek aynı yere bakar şekilde belirmiş ise yaşam mücadelesinde bir kimse ile sırt sırta vererek sıkıntıları kolaylıkla atlatacağınız anlamını taşır.

Bu dönem daha atak ve cesur kararlar vermen gereken fırsatlar çıkaracak karşına. Kısa sürede karar vermen seni başarıya götürebilir. Herkes eğlenirken bir köşede oturup seni hayal eden bir adam belirmiş falında.Bu adam 3 vakte kadar cesaretini toplayıp karşına çıkmayı başaracak.Aklını karıştırmayı başaracak bu adama bir şans vereceksin ve pişman olmayacaksın.

Kalbinizde taşıdığınız inancı, aşkı, yaratıcı yeteneklerinizi, özgür olmak istemenizi ifade eder. Bu süreçte beklemediğiniz pek çok durum gerçekleşecek ve bu olaylar hayatınıza farklı soluklar sokacaktır. Bulunduğunuz ortamdan çok sıkıldığınızı ve farklı bir yere taşınacağınız anlamı taşımakta. Karakter özelliklerini iyi tanıdığının, kusurlu yönleri düzeltmek için hayatına tertemiz bir sayfa açmak istediğini niteler. Tabii kusurlu yönleri kadar muhteşem olan özelliklerini daha çok ön planda tutmaya çalışarak herkes tarafından saygın bir konumda yer alacak. Hayatınızdaki bu değişimden itibaren el yeteneklerinizi keşfedecek ve bunları daha çok geliştirmeye gayret edeceksiniz.


 

Kahve Falında Kalaşnikof Görmek

Sevdiğiniz kişinin sevginize vereceği karşılığa yorulur. Yüksek mevkilere sahip kişilere tanışacağınıza ve bunun sayesinde iş hayatınızda alacağını terfiye de işarettir. Günlük sıkıntılarınızdan arınacak ve mutlu bir ömür süreceksiniz. Maddi yönden bol kazançlı bir süreç sizi bekliyor. Fincanda bu figürün çıkması aşka veya evliliğe yorulur. Evli kişiler için bebek müjdesi taşımakta. Genel anlamda fincanda çıkan bu sembol hayatınızın rayına oturacağına, tüm aksiliklerin sonlanacağına ve rahat dolu günlerin işareti olarak nitelendirilir.

Saçma sapan düşüncelere kapılarak hayatı kendine zindan etmeyi bırak. Geçmişi tatlı bir anı olarak geride bırakıp yoluna devam etmelisin. Tecrübelerinden faydalanmak istediğin bir büyük tarafından önemli bir konuda uyarılacaksın. Kafanı karıştıran meseleleri çözümlemek için insanlarla iletişime geçmeye başlıyorsun ve çözüm bulacaksın. Beklemediğin bir anda gözüne takılacak olan bir kadından fena halde etkileniyorsun.


 

Kahve Falında Kurşun Görmek

Kötü bir olayın kıl payı sizi ıskalayacağı anlamına gelmektedir. Bu olay gerçekleşmesi çok muhtemel bir zamandayken duyarlılığınız ve ileri görüşlü yapınız sayesinde kurtulmayı başaracaksınız. Bu süreç boyunca ne yapacağınıza karar vermeyip bocaladığınız ve kendinizi çok umutsuz hissettiğiniz zamanlar olsa da sonunda doğru sonuca varmayı başarıyorsunuz. İfade ettiği kötü durumun genellikle iş yaşamı konusunda olduğu düşünülür. Öyle ki bu durum çok ciddi bir ekonomik kriz gibi büyük çapta bir şey bile olabilir. Hatta bir dönem işsiz de kalabilirsiniz. Önemli olan sonunda başarıya ulaşacağınızı bilerek umudunuzu yitirmemenizdir.

Falı bakılan kişinin iradesinin ne kadar sağlam olduğunu ve sezgilerinin kuvvetli oluşunu gösteren bir işaret olarak da kabul edilir. Zaten başınıza gelecek kötü olaydan kurtulmanın ve bu zor süreci atlatmanın kaynağı da bu irade gibi özelliklerinizden gelmektedir. Bu süre boyunca çevrenizde bulunan kişiler ve özellikle aileniz de kötü etkilenebilir. Ancak sizin güçlü yapınız ve iradeniz sayesinde onlar da kuvvetli duracak ve size yardımcı olacaktır.

Çeşitli sebeplerle işe gitmek istemeyişine etrafındakiler bir anlam veremiyor. Sorunlarını kaçarak çözemeyeceğini anlayarak yakın dostlarından yardım istemen akıllıca bir hareket olacak. Eski sevgilini mutlu görmeye tahammülün yok ama kendine yeni yollar çizmenin zamanı geldi. İmajını değiştirerek kendini hayatın rutininden kurtarmaya başlayacaksın. Büyük bir organizasyona katılarak başarılı insanlarla tanışmak seni yeni işler için motive edecek.


 

Kahve Falında Kurşun Asker Görmek

Uzun yıllar boyunca üzerinde çalıştığınız, ince eleyip sık dokuduğunuz önemli bir konuda nihayet sonuca ulaşacağınızın habercisidir. Bu konu işinizle ya da eviniz veya ailenizle ilgili olabilir. İş yerinde yıllardır üzerinde çalıştığınız ancak bir türlü sonlandıramadığınız bir projeyi sonunda harika bir şekilde teslim etme zamanınız geldi. Eğer uzun zamandır evlilik planları yapıyor ancak bir türlü bu planlarınızı hayata geçiremiyorsanız en kısa zamanda bu önemli kararla ilgili ilk adımları atacaksınız. Eğer çocuklarınız varsa ve onlara iyi bir gelecek sunmak için koyduğunuz hedeflere her an ulaşabilir ve bu konuyu eşinizle de paylaşarak onun desteğiyle hedefinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Yaptığı işte oldukça titiz ve dikkatli insanlara dalalet eder. Bu sizin el attığınız her konuda sonuna kadar istikrarlı bir şekilde devam ettiğinizi ve tamamlamadan asla vazgeçmediğinizi gösterir. Ayrıca başladığınız her işi en iyi şekilde tamamladığınız herkes tarafından bilindiği için özellikle maddi anlamda ömrünüzün geri kalanında asla büyük problemler yaşamayacağınızın göstergesidir. İnsanların sizin yaptığınız her işe saygı duyduklarına ve eğer sizin adınız geçiyorsa kontrol dahi etmeden kayıtsız şartsız güvendiklerine işaret eder. Eğer belirgin bir şekilde gördüyseniz hayatınıza sizin gibi işinde titiz ve azimle hedefine ulaşan biri girecek, bu kişi sizin yükünüzü oldukça hafifletecek demektir. Büyük emeklerle ortaya çıkarılan işleri, sahip olunan bilgileri sabırla gelecek nesillere aktarma çabasını ve dikkati ile ün salmış insanları temsil eder.


 

Kahve Falında Zülfikar Görmek

Yakın zamanda ardı ardına alacağınız iyi ve müjdeli haberlere işaret etmektedir. Bu müjdeli haber özellikle evli kişiler için bir bebek müjdesi olabilir. Uzun zamandır haberi beklenen bu müjdeyi sonunda alacak ve ailecek çok sevineceksiniz. Tüm aileyi bir araya toparlayacak olan bu haber, birlikte yaşayacağınız güzel ve mutlu günlerin habercisidir.

Evli olmayan kişiler için ise yakın zamanda ayağınıza kadar gelecek olan bir kısmete işaret etmektedir. Bu kişi ile bir seyahatiniz sırasında veya katıldığınız bir organizasyonda arkadaşlarınız aracılığıyla tanışabilirsiniz. İlk görüşünüzde etkileneceğiniz bu kişi ile kısa süre içerisinde tutkulu bir ilişki yaşayacaksınız. Uzun soluklu yaşayacağınız bu ilişkide, oldukça güzel zaman geçirecek ve birlikte çok eğleneceksiniz. Kısa süre içerisinde de evlilik kararı alacaksınız. Bu karara aileleriniz başlangıçta biraz tepki gösterebilir. Bunun sebebi çok erken olduğunu düşünmeleri olacaktır. Fakat zaman içerisinde durumu görecekler ve kabul edeceklerdir. Sizi tüm sevdikleriniz ile birlikte güzel ve mutlu günler beklemektedir.

İş hayatınız açısından biraz karışık bir süreç geçirebilirsiniz. Yeni yapmış olduğunuz iş değişikliğinde adaptasyon sürecinde biraz sorunlar yaşayabilirsiniz. Zaman içerisinde hepsini atlatacak ve iş hayatınızda da fazlasıyla yükseleceksiniz. Hırslı ve inatçı yapınız sayesinde hak ettiğiniz yere kısa sürede gelecek ve oldukça iyi bir kariyere sahip olacaksınız.

Bu dönemde ailenizden birisi ufak bir sağlık problemi yaşayabilir. Bu durum fazla uzun sürmeyecek fakat sizi oldukça endişelendirecektir. Kısa sürede sağlığına kavuşup ayağa kalkacak olan bu kişi bir süreliğine evinizde misafir olarak kalacak ve size iyi bir arkadaş olacaktır. Sizi tüm sevdikleriniz ve aileniz ile birlikte mutlu, huzurlu, sağlıklı, bolluk ve bereket içerisinde günler beklemektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kılıç


 

Kahve Falında Mızrak Görmek

Kahve falında görülen bu figür kısa bir süre içerisinde istediğiniz güce kavuşacağınıza işaret etmektedir. Her zaman hayalini kurduğunuz hayat ve sahip olmak istediğiniz güce bu dönemde elde edeceğiniz başarılarınız ve azminiz ile sahip olacaksınız. İstediğiniz gibi bir hayat sizi beklemektedir. Özellikle eşiniz veya sevgiliniz tarafından çok destek görecek ve takdir edileceğiniz bu dönemde en büyük gücü ondan ve ailenizden alacaksınız. Hiç kimsenin önünüzde engel olmaya gücü yetmeyeceği bu dönemde özellikle iş hayatınızda kariyerinizin zirvesine çıkacak, sağladığınız anlaşmalar ile vazgeçilmez biri haline geleceksiniz.

İş hayatınızın iyiye gitmesiyle maddi olanaklarınız da artacak ve sıkıntılı günleri tamamen geride bırakıp, geçmişte kalan borçlarınızdan kurulacak ve kendinize yeni bir sayfa açacaksınız. Tüm bunları yaparken arkadaşlarınızı ve ailenizi de ihmal etmemelisiniz. Sizin her zaman yanınızda olmuş olan bu insanlar ile iletişiminizi kesmemeli, arayıp sormalısınız. Bu sıralar sizin manevi desteğinize ihtiyacı olan birileri olabilir. Bu kişi için elinizden geleni yapacak onun tekrardan ayağa kalkmasına ve kendine yeni bir hayat kurmasına yardımcı olacaksınız.

Karakteriniz hakkında da yorumlanabilen bu sembol, oldukça güçlü, hırslı, lider ruhlu fakat bir o kadar da kırılgan bir yapıya sahip olduğunuzu simgeler. Bu yüzden biraz sert görünen hırçın mizacınızdan yeni tanıştığınız insanlar sizden biraz çekinebilirler ancak sizi tanıdıkça ne kadar iyi kalpli biri olduğunuzun farkına varmaktadırlar. Bu durumu az da olsa değiştirmeye gayret etmeli, çevrenize karşı bu kadar sert duvarlar örüp, katı davranmamaya özen göstermelisiniz. Siz bu durumu değiştirmeye başladıkça çevrenizde gerçekleşecek olan pozitif yöndeki değişimin de farkına varacaksınız.  Değişime açık olmanız gereken bu dönemde sizi, ailenizi ve tüm sevdiklerinizi mutlu, sinir ve stresten uzak, ayrıca bolluk ve bereket içerisinde günler beklemektedir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.