Kahve Falında Silah Görmek

Kahve Falında Silah Görmek
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 5.269 kez okundu.

Kahve falında silah görmek, son derece gururlu bir karakter ile yorumlanır. Bu kişi fal sahibinin kendisi ise fal fincanında silah belirir fakat başka biri ise fal tabağında silah sembolüne rastlamak mümkündür. Eğer fincanda varsa fal sahibi gurur yüzünden bu aralar bir çok kişi ile arayı açacak demektir. Olayları sadece kendi çerçevesinden değerlendirmek yerine başkalarının duygularına da önem vermeyi öğrenmesi gerekir. Fakat fal tabağında ise kişinin yakın çevresinden birisinin gururunun kırılması ile yorumlanır. Bu durumun yansımaları fal sahibini derinden yaralayacaktır.

Fal sahibine emanet edilen bir sırrın habercisi de olabilir. Eğer fal sahibi bu sırrı hayatı pahasına saklarsa ilelebet bir dost kazanacak demektir. Karşısındaki insan kendisini fal sahibine hep borçlu hissedecektir. Fakat sırrı saklayamaz ise hem dostluğunun bitmesine sebep olmuş hemde o kişiyi çok zor bırakmış sayılacaktır. Bazı fal yorumcularına göre ise fal sahibinin kendini ihmal ederek hasta olması şeklinde yorumlanır. Bu süreç geçici olacaktır fakat fal sahibinin ailesi de dahil olmak üzere bu konuda çok fazla endişelenecektir. Bir masanın üzerinde duruyorsa zoraki yapılan bir işi simgeler. Fal sahibinin işinden memnun olmadığı halde maddi sıkıntıları yüzünden çalıştığını fakat iş yerinde istediği maddi özgürlüğü kazanamadığını işaret eder. Eğer fal fincanının dibinde belirmişse fal sahibinin ailesinden birinin çok yüksek makamlarla olan hayırlı işlerini simgelemektedir.

Aşk

Falda görülen silah, yolunda gitmeyen bir ilişki içerisinde olduğunuza fakat, her şeyin yoluna gireceğine işaret eder. Tüm olumsuzluklardan jet hızı ile kurtulup ilişkinize yenilikler katacağınız anlamına gelmektedir.

Yaşadığınız tüm hayal kırıklığına rağmen harika bir insanla tanışıp yeni bir ilişki içerisine gireceğiniz anlamına gelmektedir. Karşınıza her an uzun boylu, doğru dürüst, kalbinizi attıracak biri çıkabilir. Hazırlıklı olun, aşk kapıda.

Evli iseniz, hanenize yeniliklerin geleceğinin habercisidir. Eşinizin yapacağı bir sürprize ya da nikah tazelemeye delalet eder. Yakın zamanda harika sürprizlere açık olun, kalbinizi yeniden feth edebilir, hanenizde güneş açabilir.

Fal sahibinin çok küçük yaşlardan beri tanıdığı biri ile karşılaşacağına ve aralarında duygusal bir bağ olacağına işaret eder. Bu kişi geldiğinde güneşli günler de gelecek. Hiç ummadığı kadar mutlu bir döneme gireceğine delalet eder. Aradığı aşkın gelişi ile hayatındaki her şey yoluna girecek.

Para

Yakın zamanda yaşadığınız kayıpların yerine geçebilecek harika bir kazanç kapısı elde edeceğinize işaret eder. Her sonun bir başlangıç olduğunu ve yeni bereketli bir döneme gireceğinize delalet eder.

Mala, mülke,yeni oluşumlara yorumlanır. Almak istediğiniz ev bir kaç adım ötenizde, sizin bunu fark etmeniz için adım atmanız ve silkelenmeniz gerekiyor. Hayattan beklentilerinizi karşılaşacağınız harika bir döneme giriyorsunuz.

Maddi durumunuz zayıf ise bolluk ve bereketli bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Bolluğa, berekete, mutluluğa ve rahatlığa işaret eder. Kısmetinizin açık olacağına, işlerinizin açılacağına, zor zamanlar da destek bulup kazancınızın artacağına delalet eder.

Hayalini kurduğu bir projeyi hayata geçireceği anlamına gelmektedir. Bulunduğu şehri hatta çevreyi bile değiştirecek şekilde hayallerinin peşinden koşacağına işaret eder. Bu proje sayesinde maddi gelir elde edecek ve çok farklı bir hayata adım atacak anlamına gelmektedir.

Aile ve Yaşam Alanı

Hane içerisinde yaşadığınız geçimsizlik sonucunda yaşayacağınız aydınlığa işaret eder. Atmış olduğunuz bir adımın ardından hane içerisinde sevince, mutluluğa delalet eder. Aile bireyleri ile aranızdaki tatsızlığın bitmesi anlamında yorumlanır.

Uzaktan gelecek bir akrabaya işaret eder. Gelen yakınınız ile hane içinde yorucu günler gelebilir. Bu yakınınız hem maddi hem manevi anlamda sırtınızda ki yükleri almaya gelmiş gibi görünüyor. Ona minnet edecek, geldiğine şükredeceksiniz. Barış ve dostluğa işaret eder.

Fal sahibinin kardeşi var ise, yakın zaman da mürüvvetini göreceği anlamına gelmektedir. Hane içinde kalabalık görünüyor, bu isteme faslı olarak yorumlanır. Hazırlıklı olun, vur patlasın çal oynasın zamanı geliyor.

Fal sahibinin düşmanları ile dost olacağına işaret eden hayırlı bir fal sembolüdür. Aranızın açık olduğu bir kişi ile aranızın düzeleceğine ve eskisinden de iyi dost olacağınıza işaret eder. Eğer gurur yüzünden bir kimse ile aranız açık ise bu aralar yanınıza gelerek sizden özür dileyebilir, kendini size af ettirebilir.

Etrafınızda sizi çekemeyen insanlar var ise onları hayatınızdan çıkarmanın zamanı geldiğine işaret eder. Hayatınızdan çıkardığınız an iyilik ve huzurun kapılarının açılacağı anlamına gelmektedir.

Çocuğunu ile bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Ama unutmayın ki o bir ergen. Sizin yapmanız gereken sürekli korumacı tavrınızı kenara bırakıp, biraz da onun yaşıtıymış gibi dinleyip, ilgilenmek. Sizde çocuğunuza gerektiği gibi davranırsanız, aranızdaki çatışmalar biter ve hane içinde huzurlu bir yaşam sağlarsınız.

Bu aralar aileniz ve eşinizin arasında kalabilirsiniz. İplerin sizde olduğunu ve aradaki dengeyi sizin kuracağınızı unutmayın. Eşiniz üzerinizde ailenize karşı baskı uygulamaya çalışıyor olabilir. Ama sizin güler yüzünüz ve anaç yapınız sayesinde bu durumu çözecek, sorunların boyutu büyümeden her şeyi tatlıya bağlayacaksınız.

İş ve Kariyer Hayatı 

Okul ya da iş hayatında oldukça başarılı olacağını müjdeler. Büyük başarılara imza atarak çevresinde büyük itibar kazanacağını simgeler.

Zafer anlamına da gelmektedir. İş hayatınızda sizi kıskananlara karşı zafer kazanacağınıza yorumların. Çok iyi işlere imza atarak, onları mağlup edeceksiniz. Bu dönemde sağlam arkadaşlıklar da kurarak harika gelişen bir döneme gireceksiniz.

Çalışma hayatınızda size karşı takıntısı olan ve sizin başarılarınızı kıskanan biri olduğuna yorumlanır. Fesat bir insandan doğru hamleler yapmadığınız takdirde zarar görebilirsiniz. Ticari başarınız, mesleki alanda yükselmenizi kıskanan kişiler var. Onların eline hiç bir konuda koz ve sır vermeyin. Sır verdiğiniz takdirde sizin aleyhinize kullanabilirler.

Çalıştığınız iç yerinde bir takım sorunlar yaşasanız da kısa süre içerisinde ortama alışacak ve oldukça başarılı işlere girişeceksiniz. Biraz daha sabırlı olup, verimli çalışmaya gayret ederseniz her şey dilediğiniz gibi olacaktır.

Memur olabilmek için canla başla sınavlara çalışıyor olduğunuza işaret eder. Özel sektörde çalışmaktansa memur olmak daha çok ilginizi çekiyor. Yakın zamanda yapılacak olan yerleştirme sınavı ile istediğiniz bölüme atanmanıza delalet eder.

Sağlık Hayatı

Fal baktıran kişinin yakalandığı hastalığın en kısa süre içerisinde şifa bulacağına işaret eder. Çevresinde bulunan sağlık sorunu yaşan kişilerinde sağlığına kavuşacağı şeklinde yorumlanır.

Hastalıkların atlatıldığı, iyileşilen dönem manasına gelmektedir. Şu an yaşadığınız tüm sağlık sorunlarının geçici olduğuna delalet eder. Uzun zamandır yaşamış olduğunuz üzüntü ve stresin kısa sürede ortadan kalkacağına yerine mutlu bir hayatın geleceğine işaret eder.

Nedenini anlamadığınız mide ağrıları yaşayabilirsiniz. Fakat endişelenmeyin, önemli ya da sizi sağlığınızdan edecek bir sorun olmayacak. Yaşamış olduğunuz stres midenize vuruyor. Bu nedenle tüm stres yaptığınız konuları bir kenara bırakıp, mide ağrısından kurtulacaksınız.

Bazı fal yorumcularına göre hastalık olarak yorumlanır. Yalnız büyük ve çaresiz bir hastalık değildir. İhmal edildiği zaman fal sahibi halsiz günler geçirebilir. En ufak sağlık sorununda önlem alırsanız bu ufak rahatsızlığı hiç bir sorun yaşamadan atlatabilirsiniz.

Kahve Falında Silahlı Adam Görmek

İnsanlar arasında sen o kadar başarılı ve açık sözlü olan bir insansın ki asla çekilemeyen ve her an kıskanılan biri olmana neden oluyor. Bu insanlara sen ilk başlarda her ne kadar sonsuz bir şekilde güveniyor olsan bile onlar senin en ufak bir açığını bulduklarında arkandan vuracak olduklarına da işaret etmektedir. Sen de insanların bu durumlarını da kendi gözlerin önünde tutarak onlara sırrını vermek yerine daha çok kendin için en iyi olan şeyleri yapmayı da denemelisin. Her şey aslında senin hayatında o kadar güzel bir şekilde ilerliyor ki fakat sen bu durumu fark edemiyor olmandan dolayı insanların sana zarar vermelerine de izin veriyorsun. Artık bu huyundan da kısa süre içerisinde vazgeçmeyi denemez isen de o zaman hem iş hem de eğitim hayatın büyük sarsıntılar geçirecek olduğuna da işaret etmektedir.

Senin için sadece dost görünümlü olan fakat sana bir hayli düşman olan kişileri de işaret etmektedir. Sen de bu kadar başarılı olmayı tercih eden bir bayan iken insanların bu durumlarından seni etkilemelerine izin vermek yerine daha çok uzaklarında tutmayı da tercih etmelisin. Artık onlar da senden uzak durur ise sen de o kadar başarılı olan bir insan olacaksın ki adeta her ortamda parmak ile gösterilecek kadar da olabileceksin.

Kahve Falında Silahlı Asker Görmek

Başınıza gelecek kötü olayların habercisidir. Çevrenizdeki insanların size karşı kötü tutumları yüzünden zor günler yaşayabilirsiniz. Bu insanlar, başarılarınızı kıskanıyor ve sizin yükselmemeniniz için ellerinden geleni yapıyorlar. Olumsuz davranışları, işinizde sıkıntılı anlar yaşamanıza neden olabilir ve zor durumlara düşebilirsiniz. Bu insanlara karşı kendinizi korumalı ve tartışmalı ortamlarda gerginliğinizi belli etmeden görüşünüzü dile getirmelisiniz. Ayrıca insan elindeki asa sembolü, aşk hayatınıza değecek nazarın da habercisidir. Aşkınızı kıskanan insanlar yüzünden üçüncü kişilerin olduğunu düşüneceksiniz ancak bu laflara kulak asmadan sevdiğiniz insanla aşkınızı doya doya yaşamalısınız.

Güzel bir dönemden geçeceksiniz çünkü şimdiye kadar hiç tatmadığınız bir mutluluk sizi bekliyor. Aile bireylerinin bir araya gelerek gerçekleştireceği ufak çapta bir toplantı neşenize neşe katacak. Artık para konusunda sıkıntı çekmek istemediğiniz için kredi başvurusunda bulunarak yaşantınızı güzelleştirmeye bakacaksınız. Yeniliklere açık bir insan sayılmazsınız ama kabul edeceğiniz bir teklif ufkunuzu genişletecek.

Kahve Falında Silahlı Kadın Görmek

Kişinin geçen seneler zarfında yaşadığı bir takım olayların tekrar gün yüzüne çıkacağı, bu sorunlarla tekrar yüzleşeceği anlamını taşır. Yanlış tutumlu davranışlarının artık farkına vararak ekonomik durumda birazda olsa tasarrufa gitmekte fayda vardır. Zira paranızı har vurup savurmaya devam ederseniz eskiden çektiğiniz zorlu günlere geri dönebilir, bolluğu mumla arayabilirsiniz. Yakın zamanda çok önemli bir karara imza atacağınız anlamını taşımaktadır. Bu kararlar hayatınızı derinden etkileyeceğinden dikkatli ve özenli davranmalı, risk taşıyan şeylerin üzerinde önemle durup detaylı bir biçimde gözden geçirmelisinizdir.

Gerçekleşmesine ihtimal vermediğiniz bir takım isteklerinizin hayal olmaktan çıkıp bir kaç vakte kadar gerçekleşebileceği anlamını taşıyabilmektedir. İçinde bulunduğunuz bu şanslı dönemde yaşam koşullarınızın artmasına olanak sağlayacak maddi yönde bir takım haberler alacaksınız. Dışarıdan gelecek olan paralar ev sahibi olmanıza vesile olacak, kira derdinden kurtulup birikim yapmanıza imkan verecektir.

Yaşantınıza renk katmayı çok iyi beceriyorsunuz çünkü karakter olarak eğlenceli bir tipsiniz. Yalnızlıktan hoşlanmıyorsunuz fakat uzun süredir bir kız arkadaş edinme konusunda tereddütleriniz var. Güven duygularınız pek gelişmiş sayılmaz. Bu yüzden de ilişkilerinizi çok fazla sınavdan geçirme ihtiyacı hissediyorsunuz. İhmal ettiğiniz ailenizin gönlünü almak için harekete geçiyorsunuz. Bu aa para kaybedebilirsiniz dikkatli olun.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git