Kahve Falında Anahtar Görmek

Kahve Falında Anahtar Görmek
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 5.332 kez okundu.

Kahve falında anahtar görmek fal sahibine hayırlı kapıların açılacağının müjdecisidir. Yeni bir şehirde yeni bir ev ve yen bir hayat olarak da yorumlanabilen anahtar sembolü çok bereketli anlamlara gelmektedir. Bazı fal yorumcuları tarafından işsiz fal sahibine yeni bir işin kapılarını açan anahtar sembolü aynı zamanda bekarlara mutlu ve huzurlu bir yuvanın kapılarını açar. Sizler için gelen müjdeli haberleri de işaret etmektedir. Bu ara her şeye sabır gösterip mantıklı bir şekilde ilerlemiş olmanız da sizlere büyük bir katkı sağlamaktadır. İnsanlara olan bakış açınız ve iyi tutumlarınız sayesinde de hep kazanıyor ve her an başarı ile ödüllendiriliyorsunuz. Sizlere gelen sadece müjdeli haberi de değil bir de bunların yanı sıra sizler için gelen hayat arkadaşını da işaret etmektedir. Evlilik ya da nişan gibi önemli olaylar sizleri kapıda hazır bir şekilde bekler iken de sizler ertelemek yerine hızlandırmayı tercih etmelisiniz. Her an sevgi ve aşkı da beraberinde getirmektedir. Hayatınıza girmiş olan ya da yeni girmek olan birine bu sıralar öyle derin duygular beslemeye başlayacaksınız ki resmen gözlerine baktığınızı zaman kendinizi eriyor hissedeceksiniz. Sizlere bu kadar derin duyguları yaşatıyor olan biri emin olun ki sizlere karşı sizden daha derin olan duyguları da içerisinde barındırmakta. Eğer biraz gözlerinizi açar ve olanakları da değerlendirir iseniz gerçekten de mutlu olabileceksiniz.

Fal sahibi bayan ise kısmetinin açılacağı haberini getirir. Eğer fal sahibi erkek ise hayırlı ve yuvasına bağlı bir eş ile yorumlanır. Her zaman sevindirici gelişmelerin habercisi olmuştur ve yanında beliren simgeler ile birlikte de yorumlanabilir. Örneğin anahtarın yanında beliren dar bir kapı, gelecek müjdeli haberlerin henüz zamanının gelmediğine işarettir. Fakat ardına kadar açık geniş bir kapı yanında yada üzerinde beliren anahtar sembolü mutlu günlerin çok yakında olduğuna dalalettir. Görülen anahtar ise fal sahibinin falını kapatırken tuttuğu dileğin çok yakın bir zamanda gerçekleşeceğine dikkat çeker. Fal fincanında belirdiği yere göre de anlamlandırabilir. Kahve fincanının dibinde görülen büyük bir anahtar uzun zamandır beklenen bir paranın yakın zamanda fal sahibinin eline ulaşarak tüm sıkıntılarına deva olacağı anlamını taşır. Fal fincanının ağız kısmında belirmesi ise çok değerli ve sözü dinlenen bir dostun vereceği akıl ile geleceğe yönelik bereketli bir yatırım yapılacağının habercisidir.

Kahve Falında İki Anahtar Görmek

İyi şans ve üstün başarı anlamına gelir ve olumlu şekilde yorumlanır. Fal sahibi kişi eğer mal, mülk, ev, araba almak istiyorsa bunların yakın bir zamanda gerçekleşeceği anlamındadır. Kişinin eğer taşınma planları varsa kendine uygun bir ev bulacağına delalet eder. Kısacası bu fal sevindirici bir olayın kısa süre içerisinde yeni bir iş, evlilik, sevgili, arkadaş ve kısmet konularında gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda güzel ve bereketli günlerin geleceğini de işaret eder. Fal sahibinin işi yoksa yeni bir işe başlayacağının, kişi bekar ise evlilik yolunun olacağının, kişi öğrenci ise sınavlarında ve okulunda başarılı olacağının ve önüne yeni eğitim fırsatları çıkacağının habercisidir.

Yeni bir aşka da işaret eder. Kişinin kısmeti, hayallerinin kısa süre içerisinde yerine gelecektir. Diğer bir yoruma göre ise kişinin sevinçli ve mutlu haberler alacağı ve güzel olaylar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Sonuç olarak falına bakılan kişinin kısmeti konusunda ve de dilek ve istekleri doğrultusunda hayatında gelişmeler olacağına bir işarettir. Kişinin önündeki engelleri bir bir kaldıracağı bilinmektedir.

İçinizde biriken duygular sizi her şeye gözleri dolan bir adam haline getirdi. Size bakıp üzülen evlatlarınız için artık toparlanma vakti gelmiş. Önünüze çıkan bazı fırsatlar var ve siz dalgınlığınız yüzünden onları görmüyorsunuz. Etrafınızda olup bitene odaklanırsanız hayatınızı bir düzene sokarak rahatlayabileceksiniz. Beklediğiniz bir para var ama karşı taraf ipe un serdiği için tartışmalı günler yaşayacaksınız.

Kahve Falında Araba Anahtarı Görmek

Araba almak ile yorumlanır. Kişi erkek ya da bayan fark etmez bir araba sahibi olacaktır. Üstelik bu arabayı tamamen kendi çabaları ile alacak ve ödeyecek kimseden bu konuda herhangi bir yardım ve destek almayacaktır. Bir kısmını borçlanarak alacağı bu arabanın ödemelerini sıkıntısız olarak yerine getirecek ve bu arabayı kazasız belasız kullanmak nasip olacaktır.

Aynı zamanda bir yolculuğa da işarettir. Kişi kendi kullandığı bir araç ile şehirler arası uzun bir yola çıkacak ve bu yolculuk uzun olmasına karşı gittiği yerde kalmayacak işlerini halledip hemen geri dönecektir. Kısmet kapısının açılması demektir. Fal sahibinin uzun zamandır kapalı olan kısmetinin açılmak üzere olduğu ve artık işlerinin yavaş yavaş yoluna gireceği şeklinde yorumlanır. Bu anahtar bir nevi kısmet kapısını açan anahtardır. Bu kısmet iş güç para ya da aşk konusunda olabilir. Bir diğer yorumlaması ise kişinin bazı konularda hızlı davranması elini çabuk tutması gerektiği yönündedir. Kişi kendisi ve geleceği ile bazı kararları erteleme düşüncesindedir. Kişinin alacağı kararları bir an önce alması ve hayata geçirmesi gerektiğini işaret eder. Böylesi o kişi için daha hayırlı olacaktır. Zaman kaybetmemeli ve adımları atmaya başlamalı yoksa yakın gelecek içerisinde olmasa bile ileride çok pişman olacaktır.

Kahve Falında Ev Anahtarı Görmek

Farklı anlamlara tabi olsa da olumlu anlamlara tabi olunur. İş arayan ise bir işi gireceği, borçlu ise borcunda kurtulacağı, yardıma muhtaç birisi yakın çevresinden ona yardım geleceği, ayrılmış ise tekrar barışacağı. Evlenmek isteyenlerin ise önünde ki engellerin kalkacağına, evli ise eşiyle ve ailesi ile olan sorunların yakın da biteceğine, öğrencisi ise derslerindeki zorlukları yakında yakın da aşacağı sınavların da ki başarısızlıkların biteceği başarılı bir dönem onu beklediğine işarettir.

Zorlukları açacak bir kapının olduğu işaret eder ve bu anahtar zorlukları çözmek içindir. Gördüğünüz anahtar zenginlik, mal mülke, başarıya, kariyere, evliliğe, küslüklerin biteceğine işarettir. Derin bir nefes alın sıkıntıların yakın da aşılacağına işarettir.

Uzun süredir isteğin bir işin olacak gibi duruyor. Epey süredir emek harcadığın işin nihayet meyvelerini toplamaya başlayacaksın. Seni maddi açıdan bol kazançlı ve bereketli günler bekliyor gibi görünüyor. Bu işteki başarın ve kazancın ailenin de çok hoşuna gidecek. Seni böylesine mutlu ve keyifli görmeleri onları daha da fazla mutlu edecek. Çıkacağın bir iş gezisinde veya katılacağın bir seminerde hoş bir bayanla tanışacaksınız. Onun etkileyici tavırları, aklını başından alacak gibi duruyor. Son derece romantik, tutkulu ve ateşli bir ilişkiniz olacak. Bu bayan bütün derdini, sıkıntını sana unutturacak, seni adeta tekrar hayata bağlayacak gibi görünüyor. Üstelik bu ilişkiniz uzun soluklu olacağa benziyor.

Kahve Falında Kalp ve Anahtar görmek

Aşk hayatınızda yeni bir kısmetiniz olduğunun habercisidir. Bu kişi size kendi kısmetiyle gelecektir. Para konusunda da maddi kazançlar sağlayacağınız bir dönem de yakında kapınızda demektir. Ailede ise güzel bir haber var. Bu haber ya hamile bir aile üyesine yorulur ya da bir sınav, bir başarı yakalanmasıyla sonuçlanır.

Hayatınızda yepyeni bir döneme girmek üzere olduğunuzun sinyali de hayatınıza girecek kişiyle belirlenecek demektir. Bu kişi size kalbini sonsuza kadar açacak, hayırlı bir kısmet. Ayağınıza kadar gelecek olan bu kısmet, çok yakınlarda bir yerlerde. Yakınınızda olan arkadaş çevrenize şu sıra iyi bakın. Size açılması artık an meselesi. Hiç beklemediğiniz bu kişiden gelecek teklif, sizin ayağınızı yerden keseceğe benziyor. Eğitim hayatınızda da çok istediğiniz yerlere geleceğinizi de belirtir. İş ya da eğitim için gittiğiniz bir kurumun ya da sınavın iyi bir şekilde sonuçlanacağının habercisidir. Maddi durumunuz neticesinde bir ev ya da araba sahibi olmak istiyorsanız bu yolda uğraştığınız her şeyin sonucu iyi bir şekilde sonuçlanacaktır. İstediğiniz ev ya da araba 3 vakte kadar imzanızla sizin olacak demektir. Ailesinde gurur duyulacak bir iş ya da başarı sahibi olacaktır. Bu sıralar yardım edeceğiniz bir kaç kişi olabilir. Onlara mutlaka maddi manevi yardımda bulunmalısınız. Bunun sonucu sizin için hayırlı sonuçlar doğuracak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git