Kahve Falında Anahtar Görmek

18.04.2015
Kahve Falında Anahtar Görmek

Kahve falında anahtar görmek fal sahibine hayırlı kapıların açılacağının müjdecisidir. Yeni bir şehirde yeni bir ev ve yen bir hayat olarak da yorumlanabilen anahtar sembolü çok bereketli anlamlara gelmektedir. Bazı fal yorumcuları tarafından işsiz fal sahibine yeni bir işin kapılarını açan anahtar sembolü aynı zamanda bekarlara mutlu ve huzurlu bir yuvanın kapılarını açar. Sizler için gelen müjdeli haberleri de işaret etmektedir. Bu ara her şeye sabır gösterip mantıklı bir şekilde ilerlemiş olmanız da sizlere büyük bir katkı sağlamaktadır. İnsanlara olan bakış açınız ve iyi tutumlarınız sayesinde de hep kazanıyor ve her an başarı ile ödüllendiriliyorsunuz. Sizlere gelen sadece müjdeli haberi de değil bir de bunların yanı sıra sizler için gelen hayat arkadaşını da işaret etmektedir. Evlilik ya da nişan gibi önemli olaylar sizleri kapıda hazır bir şekilde bekler iken de sizler ertelemek yerine hızlandırmayı tercih etmelisiniz. Her an sevgi ve aşkı da beraberinde getirmektedir. Hayatınıza girmiş olan ya da yeni girmek olan birine bu sıralar öyle derin duygular beslemeye başlayacaksınız ki resmen gözlerine baktığınızı zaman kendinizi eriyor hissedeceksiniz. Sizlere bu kadar derin duyguları yaşatıyor olan biri emin olun ki sizlere karşı sizden daha derin olan duyguları da içerisinde barındırmakta. Eğer biraz gözlerinizi açar ve olanakları da değerlendirir iseniz gerçekten de mutlu olabileceksiniz.

Fal sahibi bayan ise kısmetinin açılacağı haberini getirir. Eğer fal sahibi erkek ise hayırlı ve yuvasına bağlı bir eş ile yorumlanır. Her zaman sevindirici gelişmelerin habercisi olmuştur ve yanında beliren simgeler ile birlikte de yorumlanabilir. Örneğin anahtarın yanında beliren dar bir kapı, gelecek müjdeli haberlerin henüz zamanının gelmediğine işarettir. Fakat ardına kadar açık geniş bir kapı yanında yada üzerinde beliren anahtar sembolü mutlu günlerin çok yakında olduğuna dalalettir. Görülen anahtar ise fal sahibinin falını kapatırken tuttuğu dileğin çok yakın bir zamanda gerçekleşeceğine dikkat çeker. Fal fincanında belirdiği yere göre de anlamlandırabilir. Kahve fincanının dibinde görülen büyük bir anahtar uzun zamandır beklenen bir paranın yakın zamanda fal sahibinin eline ulaşarak tüm sıkıntılarına deva olacağı anlamını taşır. Fal fincanının ağız kısmında belirmesi ise çok değerli ve sözü dinlenen bir dostun vereceği akıl ile geleceğe yönelik bereketli bir yatırım yapılacağının habercisidir.

Aşk Yorumu

Fal sahibinin kısmetinin açılacağına delalettir. Yeni başlangıçları veya yeni olayları anlatmaktadır. Kişi bekarsa hayatının aşkını bulup evleneceğine işarettir. Hiç düşünmediği bir anda uzun zamandır beklediği kişi karşısına çıkabilir. Kişinin evlenmesi için engeller varsa bu engelleri aşacak bir yol bulabilir. İlgi duyduğu kişi ona karşı bir şeyler hissetmiyorsa hissetmeye başlayacak. Sevdiği kişi uzaktaysa yakın zamanda ona kavuşacağına işarettir. Fal sahibi evliyse eşi ile arasındaki problemler, sıkıntılar bitecek daha huzurlu ve mutlu yaşam sürecek.

Yakın zamanda söz, nişan veya düğün gibi özel günlerin yakın olduğunu belirtir. Mutlu evliliğe işarettir. Evlilik zamanının geldiğine çok yakın bir zamanda gerçekleşeceğine işarettir. Bu sıralar hiç beklemediğiniz bir arkadaşınız, size aşkını ilan edebilir. Kişinin muradının gerçekleşeceğine, hayırlı bir izdivaç yapacağına işarettir. Anahtar bazı durumlarda aşk hayatı için iyi yorumlanmaz. Bir aşk başlasa bile ufak tefek bazı sorunlar karşınıza çıkabilir fakat bu sizin sakın moralinizi bozmasın.

Para Yorumu

Anahtar, kişinin parasal yönden şanslı bir döneme girmesi demektir. Bereket anlamına da gelir. Paranın bereketini görüp mal mülk sahibi olmaya işarettir. Eğer birikim yapmışsanız bu birikimler sayesinde istediğiniz bir malı almanızı sağlayacaktır. Fal sahibinin eline yakın zamanda para geçeceğine işarettir. Artık ümidini kesmiş olduğu, uzun zamandır beklediği bir alacağını alabilir ya da beklenmedik bir yerden eline para geçebilir. Fal sahibi önündeki günleri iyi değerlendirmelidir. İş arıyorsa iyi maaşlı bir iş bulup, kariyer sahibi olabilir.

Kısmetli olduğunu ve bu kısmetin paraya çevrileceği anlamında yorumlanır. Kolay para kazanmaya işarettir, fazla emek harcamadan kazanılan para demektir. Kişinin tamamlanmayan işleri varsa bu işlerin tamamlanması için zamana ihtiyaç olduğu anlamına gelir. İşlerin tamamlanmasıyla fal sahibine hayırlı kapıların açacağına işarettir. Fal sahibinin şansının açık olduğuna işarettir. En kısa zamanda şans oyunu oynarsa yüklü miktarda para kazanma ihtimali artacaktır. İş girişimlerinizi daha cesaretle gerçekleştirip, yeni atılımlarla yeni iş kapıları açarak para kazancınızı arttırabilirsiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile hayatı açısından yeni bir hayat yeni bir başlangıç demektir. Yeni bir şehirde yeni bir ev anlamına da gelmektedir. Anahtar, ev hayatında sıkıntılı günler yaşanıyorsa daha ferah günlerin habercisidir. Çocuklu bir aileyseniz onların geleceği için daha iyi şartlara sahip bir yerde yaşamaya başlayabilirsiniz. Çocukların eğitim hayatını için yeni insanlarla tanışıp, onlarla iş birliği içinde olabilirsiniz. Fal sahibi öğrenci ise, hayatındaki önemli sınavları verip bir üst sınıfa geçmeye veya hedefine ulaşmaya delalet eder. Eğer kişi evliyse beklediğiniz bebek müjdesiyle ailenizin genişleyeceğini öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda ailenizin yaşlı bireyleri sizinle yaşamaya başlayabilir. Anahtar bazı durumlarda iyi yorumlanmayabilir. Ev hayatındaki bazı sıkıntılara işaret olabilir. Evinizin içinde ya da çevrenizdeki insanların iki yüzlü oldukları anlamına gelmektedir. Dost gibi görünüp size düşmanlık edebilirler ancak anahtar bu gibi sorunları aşıp bir çözüme ulaşacağınıza işarettir. Taşınmaya delalet olabilir. Hiç ummadığınız bir zamanda yeni bir eve taşınabilirsiniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz geniş bir aile arabasına sahip olabilirsiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Bereketli günlerde olunduğuna işarettir. İşi olmayan birinin iş bulacağına, hedeflediği bir iş varsa ona ulaşabileceği anlamına gelmektedir. Kişi bir işe sahipse istediği makama yükselebileceğine delalettir. Fal sahibinin işte sıkıntıları varsa o dönemi atlatacaktır. Bu dönemde maaşına zam isterse alabilir. Kariyer yolunda zorluklar varsa bunları zamanla atlatacağı anlamına gelmektedir. Bayraklı bir kapı yani devlet dairesi demektir. İstediği devlet dairesinde iş buluşabileceği anlamına gelmektedir. Anahtar sembolü, yüklü bir miktarda kazancınızın olacağına ancak dikkatli olmanız gerektiğini anlatmaktadır.

İş hayatında sizi çekemeyenler olabilir. Makam sahibi bir kişiyle bu dönemde yüz yüze görüşme yapabilirsiniz. Bu görüşmenin sonunda yeni bir iş veya sorumluluklar üzerinize yüklenebilir. Fal sahibinin yeni iş girişimlerine başvuracağına işarettir. Bugünlerde girişimci ruhu ön planda bir iş hayatıyla ortaya çıkacaksınız. Tam tersi olarak da yorumlanabilir. Çok yoğunlaştığı bir dönemde işinizden bulanarak iş hayatınıza ara verebilirsiniz veya tatile çıkabilirsiniz. Bir süre iş hayatından uzaklaşıp bir yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Ancak bu gelişmeler sizi zor duruma sokabilir yeni sorunların başlangıcı olabilir.

Sağlık Yorumu

Sağlıkla ilgili bir probleminiz varsa çözüm yolunun bulunacağına işarettir. Hasta olan kişinin sağlına kavuşacağına delalettir. Tedavi sürecinin hızlı gerçekleşeceğine işarettir. Eskiden beri gelen kronik rahatsızlıklarınızın tedavisinde ilerleme göstererek, hayatınızı daha rahat bir şekilde yaşayacağınızın habercisidir. Sağlıkla ilgili bir haber bekliyorsanız iyi gelişmenin haberini alacaksınız demektir. Hasta kişinin hayatında yeni güzel bir dönem başlayacaktır. Geriye kalan ömrünü daha rahat bir şekilde geçireceğine işarettir.

Fal sahibi hasta ise ve donör bekliyorsa en kısa zamanda bulacağına işarettir. Kişi bir ameliyat geçirecekse bu ameliyatın sonunda sağlığına kavuşacaktır. Kısa zamanda iyileşip eski sağlıklı hayatına dönebilecektir. Fal sahibi kadın ise uzun zamandır bekledikleri bebek haberini alacaklarına işarettir. Çıkan bu bebeğin yeniliklere ve iyiliklerin başlangıcı olacağına işarettir. Sağlıkla ilgili tüm dileklerinizin kabul olacağına işarettir. Farklı düşünmemiz için birçok kapıyı açarak yol gösterecektir. Fal sahibinin fazla kiloları varsa bu dönemde sağlığına dikkat etmeye başlayacaktır. Sağlıklı beslenme ve spora yönelecek. Kısa zamanda ideal görünümüne kavuşarak sağlıklı bir insan olabilecektir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.