Kahve Falında Asa Görmek

28.06.2020
Kahve Falında Asa Görmek

Kahve falında asa görmek, zaman akıp giderken ona yetişmekte zorluk çektiğiniz gözüküyor, bu dönem her şeyi daha rahat bir şekilde çözeceksiniz. Artık koşturmaca, yetişememe gibi durumlar olmayacak. Her işiniz tıkırında ilerleyecek, bir kapı açılacak sonra diğeri açılacak, yani şans sizinle beraber olacak. İş hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşanacak ve herhangi bir sorun çıkmadan çözüme kavuşturacaksınız. Bu yüzden hem kendinize hemde ailenize vakit ayırabileceksiniz. Uzun zamandır istediğiniz yerlere gidebilecek, rahat bir gün geçirebileceksiniz. Dış görünüşünüzle alakalı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz, belki saçınızın rengini değiştirebilirsiniz. Bu değişimler size çok iyi gelecek, ruhen kendinizi bulacaksınız. Üstünüzdeki tüm baskılar bitecek, yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Belki yeni bir aşka yelken açabilirsiniz, hayatınızı değiştirecek olan bu kişiyle sizi çok yakın bir arkadaşınız tanıştırabilir.

Aşk Hayatı

Aşk hayatında çok güzel ve yepyeni gelişmeler yaşanacağına işaret eder, kısa sürede hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz ve hayatınız güzel anlamda değişebilir. Uzun zamandır bir ilişki içinde değilseniz ve umudunuzu yavaş yavaş kaybetme aşamasına geldiyseniz, artık eskiye üzülmenize gerek kalmayacak çünkü kısa sürede mutlu haberler alacağınıza delalet eder. Sevdiğiniz bir arkadaşınız sizi yeni biriyle tanıştırabilir ve sohbet uyumunuz çok iyi tutabilir, tam birbirinizin kafa dengi olduğunuza işaret eder.

Bu hoş sohbet sizi yeni bir aşka sürükleyecek ve kendinizi bir anda farklı sularda yüzerken bulacaksınız ama hiç korkmayın, bu kişi sizin koruyucu meleğiniz olacak, sizi tüm kötülerden koruyacak, onunlayken sırtınız yere gelmeyecek, size hep destek çıkacak. Oldukça mutlu bir ilişki sizi bekliyor, her anlamda kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Çok uzun bir flört dönemi yaşamayacaksınız ve ilişkinizi evlilikle taçlandırmak isteyeceksiniz gibi duruyor, gelişmeler hiç bitmeyecek ve sürprizler dolu bir yıl geçireceksiniz. Aşkınız her zaman, ilk günki dinamosunu korumayı başaracak. Yıllar geçsede üstünüzden aşk sizinle olacak.

Para

Bu dönem parasal anlamda hiçbir sıkıntı çekmeyeceksiniz, uzun zamandır başarmak istediğiniz hedeflerinize sonunda ulaşacaksınız ve elinize yüklü bir miktarda para geçmesini sağlayacaksınız. Maddi anlamda yaşadığınız tüm sıkıntılar son bulacak gibi görünüyor. Eğer çevrenizdeki kişilere borcunuz varsa onları tamamen kapatabileceksiniz ve bu sizi çok rahatlatacak, sırtınızdaki yükten kurtulacaksınız. Özellikle uzun zamandır almak istediğiniz her şeye bu dönemde kavuşabileceksiniz, ihtiyaçlar doğrultusunda hareket etmek yerine istekleriniz doğrultusunda da alışveriş yapabileceksiniz. Alışveriş yaparken artık 2 kere düşünmek zorunda kalmayacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz, dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz çünkü sıkıntılar tamamen son buluyor.

Özellikle yeni iş hayatıyla beraber parasal anlamda bir bolluğa gireceksiniz, hatta çevrenizdeki insanlara siz borç para vermeye başlayacaksınız. Bu dönemde sizinle konuşmayan insanlar bile yeniden arkadaş olmaya çalışabilir, zengin oluşunuzu kullanmaya çalışan insanlara karşı dikkatli olun ve kendinizi koruyun. Uzun zamandır istediğiniz yardım kampanyalarına bu dönem katılabileceksiniz gibi görünüyor, bu sayede ruhen de yenilenmiş hissedeceksiniz. Her anlamda güzel bir dönem sizi bekliyor.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönem her anlamda aileniz ile daha iyi geçinmeye başlayacaksınız, eğer bir küslük varsa biteceğine işaret etmektedir. Barış ve huzur dolu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Ailecek daha fazla aktivite yapabileceksiniz, uzun ve yorucu günlerin ardından ailecek bir şeyler yapmak size çok iyi gelecek, ruhunuzu besleyecek. Özellikle yeni barışla beraber ailecek sosyalleşme olanaklarınız da artacak, beraber gitmediğiniz yerlere gidecek ve çok keyifli dakikalar geçireceksiniz. Ailenize yeni bir üye katılabilir, kız bebek gibi görünüyor. Bu bebek eve bereket getirecek, herkesi çok mutlu edecek ve duygusal dakikalar yaşamanıza neden olacak.

Hayatınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir, evde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Örneğin bir oda tamamen değişebilir, dekorasyonlar daha güvenli bir hale getirilebilir. Kısa sürede bu yeni hayata alışabileceksiniz, heyecanla günler sizi bekliyor olacak. Eğer aile içinde sıkıntılar varsa bebek haberiyle herkes daha sakin bir hala alacak ve tüm kavgalar son bulacak, bebeğiniz oldukça huzurlu bir ortamda dünyaya gelecek, bu vesileyle uzun zamandır görmediğiniz bir akrabanızı da görebilirsiniz.

İş ve Kariyer

Uzun zamandır kavuşmak istediğiniz işinize sonunda kavuşabileceksiniz, sizi çok güzel bir kariyer hayatı bekliyor. Öğrencilik yıllarınızın gayet başarılı geçtiği görünüyor, bu durumun meyvelerini misli misli yiyeceksiniz. Emeklerinizin karşılığını çok yakında alacaksınız gibi görünüyor bu yüzden asla pes etmemeniz gerekiyor. Kısa süre içinde istediğiniz bir iş yeriyle anlaşmaya varacaksınız ve yeni iş hayatınıza giriş yapacaksınız, bu süreç sizin için oldukça kolay geçecek gibi görünüyor çünkü adaptasyon sorunu yaşamayacaksınız, iş yerindeki arkadaşlarınızla kısa sürede samimi olacaksınız ama profesyonelliğinizi de hiç bozmayacaksınız.

Bu durum patronlarınızın gözünden kaçmayacak ve sizi kısa sürede sevecekler, hatta birkaç ay içinde terfi bile edebilirsiniz. Bu durum herkes tarafından takdir edilecek, kıskanılmak ve kötü yorumlara maruz kalmaktan ziyade örnek çalışan ünvanına sahip olacaksınız. Maddi anlamda da daha rahat bir döneme giriş yapacaksınız, prim alacak ve her ay maaşınızda yükselmeye şahit olacaksınız. Kariyer hayatınız çok güzel bir şekilde başlayacak ve öyle de devam edecek gibi görünüyor.

Sağlık

Bu dönem sağlık problemlerinizden tamamen kurtulacaksınız ve daha sağlıklı bir yaşama sahip olacaksınız. Sağlığınızın yüzünden yapamadığınız her şeyi yapmaya başlayabileceksiniz, sizi yoran ne varsa üstüne gidebilecek ve başarıyla sonuçlandıracaksınız. Bu durum sizi mental anlamda da olumlu yönde etkileyecek, daha rahat ve huzurlu hissedeceksiniz. Özellikle ağrılarınız varsa bu dönemde son bulacak, daha rahat hareket edebileceksiniz. Spora başlayacağınız gözüküyor, kısa bir süre içinde daha sağlıklı bir hayata geçiş yapacaksınız ve her şeyinizi buna göre ayarlayacaksınız.

Diyet programları sizi bekliyor gibi görünüyor, bu dönemi eğer başarıyla atlatabilirseniz çok güzel kilolar verebilirsiniz. Daha fit ve sağlıklı bir vücut sizi bekliyor gibi görünüyor, sağlık anlamında kendinize çok iyi bakacaksınız. Bir diğer güzle haberde sevdiğiniz akrabanızdan gelecek gibi görünüyor, hasta olan bir akrabanız varsa oda kısa süre içinde şifa bulacak ve ayaklanacak, bu iki güzel haberi ailecek kutlayacak hatta hep beraber yazlık bir yere gidebilirsiniz. Sağlıklı, mutlu, huzurlu günler sizi ve ailenizi bekliyor olacak.


 

Kahve Falında Asa Tutan Adam Görmek

Kısa bir süre içinde yepyeni bir hayata yelken açacaksınız gibi görünüyor, sevdiğiniz insanlarla dolu bir yerde çok keyifli dakikalar geçireceğinize delalet eder. Bu olay birinin doğum günü olabilir, hep beraber bir şeyler kutluyor gibi görünüyorsunuz. Bu geceye çok dikkat edin çünkü dönüm noktanız olabilir. Bu partide biriyle tanışabilir ve ömrünüzün sonuna kadar onunla olmak isteyebilirsiniz.

Biraz daha ağırdan almaya çalışın çünkü kendinizi frenlemeniz gerektiği gözüküyor. Mutlu bir birliktelik geçirebilirsiniz ancak hemen bağlanmak hayatın akışında bazı şeyleri kaçırmanıza neden olabilir. Anın tadını çıkarın ve endişe etmeyin, dönüm noktası size olumlu yönde etki edecek. Birkaç hafta işinde yepyeni bir iş teklifi alabilirsiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam


 

Kahve Falında Asa Tutan Kadın Görmek

Uzun zamandır istediğiniz her şeye bu dönemde ulaşabilirsiniz, hedeflerine kısa sürede ulaşacaksınız gibi görünüyor. Kendi işinizin patronu olmaya ilk adımı çok yakın bir zamanda atabilirsiniz. Bu dönemde her şey tıkırında ilerleyecek ve şans tamamen sizinle olacak. Bir kapı kapanacak ve diğeri açılacak şeklinde değil, tüm kapılar sizin için açık olacak.

Kısa sürede işiniz tanınacak, reklamlar alacak ve büyüyeceksiniz. Maddi ve manevi anlamda sonunda refaha kavuşacaksınız. Bunu sevdiklerinizle kutlamak isteyebilirsiniz ancak zaten sizden önce düşünüp, ayarlamayı yapmış biri duruyor gibi görünüyor, sürprizleri açık olun. Tüm bu güzel gelişmeler yıl boyu sizinle olacak, hedefleriniz bir bir gerçekleşecek ve hayallerinizden fazlasına sahip olacaksınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kadın


 

Kahve Falında Şeytan Asası Görmek

Uzun zamandır sizi rahatsız eden, keyfinizi kaçıran birileri varsa bu dönemde o kişiden kurtulacaksınız. Belli ki bir dönem sizi çok sevmiş ama sonrasında anlaşamadığınız için ayrılmak zorunda kalmışsınız, fakat o kişi peşinizi bir türlü bırakamamış. İşte bu dönem tam anlamıyla ondan kurtulacaksınız, hayatınızda yeni bir sayfa açacaksınız ve geçmişe perde çekeceksiniz. Bu yüzden pek çok konuda değişime gidebilirsiniz.

Bu değişimler saç rengini değiştirmekten sosyal farklılıklara kadar genişleyebilir. Her anlamda kendinizi yeniden bulmaya çalışacaksınız, dışarıdan görenler ne kadar güçlü, başarılı ve azimli olduğunuzu düşünecek ve herkese örnek olacaksınız. Kendi ayaklarınızın üzerinde durmaya başlayacaksınız, çok yakında ailenizden ayrı bir eve çıkabilirsiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Şeytan


 

Kahve Falında Cadı Asası Görmek

Yeni bir ortama uyum sağlamak zorunda kalabilirsiniz. Bu ortam iş veya arkadaş ortamı olabilir. Ama sakın endişe duymayın çünkü her şey çok güzel olacak, farklı insanlarla tanışmak size çok iyi gelecek, kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz ve farklı sohbetlere dahil olabileceksiniz. Bu sayede daha da bilgilenecek ve her konu hakkında fikir sahibi olabileceksiniz. Bu dönem içinde daha cesur ve özgüvenli biri olacağınız görünüyor.

Fikirlerinizi rahat bir şekilde dile getirmek için uygun olan etkinliklere dahil olabilirsiniz. Hatta büyük bir etkinlikte konuşmacı olarak sahne alabilirsiniz. Tüm bunlar yaşanırken aileniz ve arkadaşlarınız da sizinle gurur duyacak, çevrenizdeki herkesten övgüler alacaksınız. Bu yeni insanlar arasından biri size karşı bir şeyler hissetmeye başlayabilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Cadı


 

Kahve Falında Kral Asası Görmek

Maddi anlamda tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza delalet eder. Kısa süre içinde bir yerden iş teklifi alabilirsiniz ve bunu kaçırmayacaksınız. Yeni iş, yeni ortam sizi farklı birine dönüştürecek. Daha azimli ve istekli olacaksınız, hedeflerinizden başka bir şey görmeyeceksiniz. Birkaç ay hırslı ve işkolik biri olacaksınız ama bu tavrınız size çok şey kazandıracak. Parasal anlamda kazançlar birinci sırada, diğer iyi yanı ise kendinizi test edebileceksiniz.

Ne kadar ileri gidebildiğinizi, neleri başarabildiğinizi görebileceksiniz ve size inanmayanlara da kanıtlayacaksınız. İlk başlarda sosyallikten uzaklaştığınızı düşünebilirsiniz, ancak aksine daha sosyal biri olacaksınız, her gün yeni biriyle tanışacak, farklı insanlarla kahve içecek ve yemek molalarına çıkacaksınız. Bir anda sosyal çevreniz genişleyecek.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kral


 

Kahve Falında Kraliçe Asası Görmek

Ailecek güzel bir tatil yapacağınıza delalet eder. Birkaç hafta içinde evin büyüğünden veya eşinizden bavulları hazırla lafını duyabilirsiniz. Kafa dinlemek ve yenilenmek adına mükemmel bir tatil olacak. Herkesten uzak, sakin bir yer tercih etmek isteyebilirsiniz. Özellikle doğayla ve hayvanlarla iç içe olduğunuz günler geçirebilirsiniz. Ancak bu tercihiniz sayesinde enerji depolayacak ve iş hayatına geri döndüğünüzde daha verimli bir çalışan olabileceksiniz.

Uzun zamandır görmediğiniz bir akrabanıza sonunda kavuşacak ve bol bol hasret gidereceksiniz, beraber geçiremediğiniz günlerin acısını sonuna kadar çıkaracaksınız. Birkaç gün içinde yepyeni ve güzel gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Bu gelişmeler aşk hayatınızla alakalı olabilir, yeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kraliçe


 

Kahve Falında Baston Görmek

Uzun zamandır küs olduğunuz ama barışmak da istediğiniz biriyle bir ortamda karşılaşabilirsiniz. Bu karşılaşma çoğu şeyin başlangıcı olabilir ve bir kahve içme fikrine sıcak bakabilirsiniz. İki tarafta barışmaya meğilli gibi görünüyor, sadece ilk adımı atmaya çekiniyor gibi görünüyorsunuz. Ancak bu karşılaşma size çok iyi gelecek ve oturup uzun uzun konuşma şansı elde edeceksiniz.

Aranızdaki bütün problemlerden kurtulacak ve eskisi gibi olmak için her şeyi bir kenara atacaksınız, bembeyaz bir sayfa açıp arkadaşlığınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Bu süreçten sonra anılar karşınıza bir bir çıkmaya başlayabilir. Eski sevgili, eski öğretmen hatta eski notlar ile karşılaşacak ve nelerin değiştiğine tanıklık edeceksiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Baston

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.