Falda Deniz Kaplumbağası Görmek

15.11.2015
Falda Deniz Kaplumbağası Görmek

Falda deniz kaplumbağası görmek, genellikle uzun zamandır beklenen bir kısmete işaret etmektedir. Su kaplumbağası olduğu şansınızın açık olduğunu gösterir.Kısmetinizin açık olacağından gücün ve paranın sizden yana olacağının da habercisidir. Özellikle bu sıralar iş hayatınızdaki konumumuzun değişmesi ile maddi gücün de oldukça artacak, bolluk ve bereket içerisinde bir dönem yaşayacaksınız. Aşk hayatınızda da uzun zamandır beklediğiniz birisi sonunda size olan hislerinin yakın zamanda dile getirecek ve aradığınız mutluluğa kavuşacaksınız.

Aileniz ile daha önceden yaşadığınız sorunları ortadan kaldıracak, onların gönlünü alacaksınız. Tüm sevdiklerinizle birlikte dilediğiniz gibi yaşayacağınız, mutlu ve huzurlu olacağınız ayrıca bollukta bereket içerisinde yaşayacağınız günler sizi beklemektedir.

Saf ve temizlik anlamı taşır ve bu dönemde tüm sıkıntılarımızdan kurtulacağınıza ve umutsuzluklarınıza çare bulacağınız anlamını da taşımaktadır. Ayrıca kendinizi işlerinize verip sağlığını da ihmal etmemelisiniz. Bu dönemde kararlarınızı doğru vermeli değerlendirmelerinizi doğru ve acele etmeden yapmalısınız. Bu dönemde almanız gereken ciddi kararları sizin için geri dönüş olmayabilir.

Aşk Yorumu

Kahve falında deniz kaplumbağası görmek, aşk hayatınızda mutlu günler yaşayacağınıza işaret etmektedir. Uzun bir zamandır platonik olarak aşık birisi bu süre zarfında sizi fark edecek ve isteğimize karşılık verecektir. Umutsuzluğa kapılıp kendinizi geri çekmek yerine bu sefer ilk adımı sizin atmanız gerekebilir. Zamanı geldiğinde bunu yapmaktan asla çekinmeyin.

Onunla aranızda oldukça kuvvetli bir çekim vardır. Sizin için güzel bir aşkın başlangıcı olacaktır. Bu kişiyle dolu dolu ve uzun bir ilişki yaşayacak ve bu mutluluğunuzu evlilik ile kısa sürede taçlandıracaksınız. Sizi sevdiğiniz bu kişiyle çok mutlu günler beklemektedir sadece birazcık sabırlı olmanız gerekmektedir.

Evli bireyleri ise senemde büyük sürprizler beklemektedir. Eşiniz ile beraber çıkabileceğiniz kısa süreli romantik bir tatil hariç her ikinize de iyi gelecek, kafanızı bir süreliğine dağıtmanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda birlikte baş başa vakit geçirme imkanı da bulacaksınız.  Duygularınızı oldukça yoğun yaşayacağınız bu dönemde, hayatınızı sevdiğiniz bu kişiyle paylaşacak birbirinizi iyi gününde kötü gününde hep yanında olacaksınız.

Para Yorumu

Bu dönemde bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınıza işaret etmektedir. Maddi anlamda zorluk çekmeyecek ve olmasını istediğiniz her şeye sahip olacağınızı göstermektedir. Ayrıca bundan sonraki hayatınızda da maddi sıkıntı yaşamayacaksınız. Sadece bu dönemde doğru ve mantıklı yatırımlar yapmalısınız. Bu konuda vereceğiniz kararlar ve atacağınız adımlar size oldukça fazla imkan sunacaktır.

Hayallerinizi gerçekleştirmek için size gereken maddi kaynağa rahat bir şekilde ulaşacaksınız, fakat istek ve ihtiyaçlarınız arasındaki dengeyi iyi tutturmanız gerekmektedir, harcamalarınızı dikkatli yapmalısınız.

Bu dönemde beklemediğiniz bir kişiden size maddi bir destek gelebilir. Yapmanız gereken elinize geçenleri biriktirmek yönünde bir eğilim olmalıdır. Bu sıralar elde edeceğiniz maddi imkanlar ile almak istediğiniz eve sahip olabilirsiniz.

Temiz, iyi niyetle ve alın teriniz ile biriktirmiş olduğunuz bu para sizi hayallerinize kavuşturacaktır. Bu dönemde yalnızca sizi bildiğiniz yoldan çıkarabilecek kişilere kanmamanız ve niyetinizi her zaman temiz tutmanız gerekmektedir. Siz bu yolda olduğunuz sürece her zaman size açılacak olan yeni kapılar olacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailenizin içerisinde hayatında yalandan nefret eden ve yalana yer vermeyen birisi olduğuna işaret etmektedir. Bu kişi etrafındaki insanlara karşı duygularını açık açık ifade eden, her zaman dürüst olmaktan yana olan birisidir.

Aşırı duygusal olan bu kişi aile içinde bir tek sizinle gerçekten iletişim kurmakta, sosyal yaşamında daha çok kendi içine kapanmaktan hoşlanmaktadır. Bu kişi ile biraz daha fazla vakit geçirip onu bu içinde bulunduğu durumdan kurtarmak, az da olsa değişmesini sağlamak sizin elinizdedir.

Bu dönemde sosyal çevreniz ve aileniz içerisinde en çok fikir danışılan kişilerden biri olacaksınız. Aile bağlarınız bu sıralar daha da kuvvetlenecek ve herkes tarafından aranılan biri haline geleceksiniz.

Duygusal konular başta olmak üzere, hemen hemen her konuda çevrenizdekilere yardım ediyor ve karşılık beklemeden yapıyorsunuz. Bu özellikleriniz sayesinde hem ailenizde hem de sosyal çevrenizde çok sevilen ve saygı duyulan biri durumundasınız.

İnsanlar ile iletişiminiz kuvvetli olduğu için bu durum hayatınızın her alanında işinize yarıyor. Bu özelliklerinizi hiç bir zaman kaybetmemeli, her zaman herkese karşı dürüst olmalı ve karşılık beklemeden yardım etmelisiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

İş ve kariyer hayatınızda zirvede olacağınız bir döneme işaret etmektedir. Şansın sizden yana olduğu bu dönemde bulunduğunuz pozisyonun zirvesine çıkacak, elde ettiğiniz başarılar sayesinde kısa süre içerisinde oldukça iyi bir mevkii sahibi olacaksınız.

İş yerinizdeki uyumunuz, prensiplere olan bağlılığınız, ayrıca disiplinli ve sorumluluk sahibi tavırlarınız ile patronunuzun gözdesi durumundasınız. Hak ettiğinizi de fazlasıyla elde edeceksiniz. Ayrıca insanlar ile iletişiminiz ve ikna kabiliyetiniz yüksek olduğu için  özellikle müşteriler ile olan ilişkilerinizde oldukça başarılı bir durumdasınız.

Bu dönemde iş hayatınızda tanışacağınız yeni insanlar size işinizde farklı alanlarda yeni teklifler ile gelebilirler. İyi değerlendirmeniz gereken bu teklifleri, düşünmeden hemen reddetmemelisiniz. İşinize olan bağlılığınız üst düzey bir noktada olsa da bu konuda duygusal davranmamalı, daha mantıklı ve akılcı kararlar almaya gayret etmelisiniz.

Sahip olduğunuz lider özellikler sayesinde bu yeni işte de oldukça başarılı ve her zaman aranan kişi olacaksınız. Bu dönemde sizi oldukça iyi bir kariyer ayrıca bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınız günler beklemektedir.

Sağlık Yorumu

Bu zamanlar vücut direncinizin fazlasıyla yerinde olacağına da işaret etmektedir. Sadece bu dönemde mevsim değişikliklerine bağlı olarak kısa süreli rahatsızlıklar geçirebilirsiniz. Fakat bu rahatsızlıklar sırasında enerjinizi kaybetmemeye ve kendinizi hastalığa teslim etmemeye çalışmalısınız. Biraz istirahate ihtiyacınız olabilir ama mümkün olduğunca ayakta atlatmaya çalışmalısınız.

Bu dönemde özellikle düzenli spor yapmaya çalışmalı ve fiziksel sağlığınızı korumalısınız. Duygusal olarak kendinizi biraz yalnız hissedebileceğinizi bu dönemde, tembelliğe alışmamalı sürekli hareket ve faaliyet halinde olmaya çalışmalısınız. Rutin olan doktor kontrollerini asla aksatmamalı düzenli olarak gitmelisiniz.

Bu süreçte beslenmeniz de çok önemlidir. Beslenmenizi düzene sokmanız, öğünleri atlamadan yemeniz ve sağlıklı yiyecekler ile beslenmeniz çok önemlidir. Ailenizin manevi desteğine ihtiyacınız olacak olan bu dönemde, sigara ve alkol gibi kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmalısınız.

Yakın bir zaman içerisinde eski sağlıklı günlerinize kavuşacaksınız, bu süre zarfında beden ve ruh sağlığınızı korumak için biraz gayret göstermeniz gerekmektedir. Zaman içerisinde duygu durumunuz düzelecek ve kendinizi eskisinden daha iyi hissedeceksiniz. Sadece siz değil ailenizin sağlığı da önemlidir, sizin geçirdiğiniz rahatsızlık ile birlikte onlar da sizden çeşitli bulaşıcı olabilecek hastalıkları alabilirler. Bu yüzden kendinize iyi bakmanız çok önemlidir.


 

Kahve Falında Su Kaplumbağası Görmek

Su kaplumbağası, yakın zamanda ulaşacağınız çok büyük bir mutluluğa işaret etmektedir. Bu durum genellikle aşk hayatınızda meydana gelecek büyük gelişmeleri simgeler. Bu dönemde daha çok aşk hayatınız ön planda olacaktır.

Evli değilseniz çok yakın bir zaman içinde aynı hayallerinizdeki gibi birisiyle tanışacak, aşık olacak ve kısa bir süre içerisinde de dünya evine girerek çok mutlu bir hayat süreceksiniz. Sevgiyi, aşkı, huzuru, dürüstlüğü ve iyiliği temsil eden bu kişi sizi çok mutlu edecektir.

Evli kişiler için ise, yakın zaman içinde alacağınız bebek müjdesi habercisidir. Bu haber ile çok sevinecek ve çok sabırsızlanacaksınız. Tüm ailenize neşe ve mutluluk getirecek olan bu haber kısa bir süre içinde herkesin kulağına gidecektir. Sizi seven ve size değer veren kişiler ile birlikte güzel günler sizi beklemektedir.

Bu sıralar iş hayatınızı biraz boşlamış olabilirsiniz. Biriken işleriz, tamamlamanız gereken projeler sizi beklemektedir. Vakit kaybetmeden çalışmaya başlamalı birikmiş olan işlerinizi bitirmelisiniz. Yerinizde gözü olan insanlar bu durumu fırsat bilip de aleyhinizde kullanabilirler.

Bu yüzden kimseyi haklı çıkartmamak adına, işinizi geciktirmeden yapılması gereken zamanda yapmanız sizin için en hayırlısı olacaktır. Aksi halde uzun zamandır çabalayarak geldiğiniz konumunuzu ve kariyerinizi kaybetme riski ile burun buruna kalabilirsiniz.

Özellikle iş hayatınızda ki arkadaşlarınızı özel hayatınızdaki arkadaşlarınız ve aileniz ile karıştırmamalı onlara karşı her zaman mesafeli ve tedbirli davranmalısınız, yapacağınız ilk hatada yerinize geçmek için her şeyi yapabilecekleri ihtimalini göz önünde bulundurmalısınız.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.