Kahve Falında Deniz Kaplumbağası Görmek

15.11.2015
Kahve Falında Deniz Kaplumbağası Görmek

Kahve falında deniz kaplumbağası görmek, fal sahibinin uzun zamandır beklediği kısmetin ayağına geleceği ve mutluluktan havalara uçacağı anlamına gelir. Su kaplumbağası olduğu için kişinin korku ve kaygı nedeniyle yaşadığı endişelerin üstesinden geleceğine; umut dolu günlere kavuşacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda mutlu günler yaşayacağınıza işaret etmektedir. Uzun bir zamandır platonik olarak aşık birisi bu süre zarfında sizi fark edecek ve isteğimize karşılık verecektir. Umutsuzluğa kapılıp kendinizi geri çekmek yerine bu sefer ilk adımı sizin atmanız gerekebilir. Zamanı geldiğinde bunu yapmaktan asla çekinmeyin.

Onunla aranızda oldukça kuvvetli bir çekim vardır. Sizin için güzel bir aşkın başlangıcı olacaktır. Bu kişiyle dolu dolu ve uzun bir ilişki yaşayacak ve bu mutluluğunuzu evlilik ile kısa sürede taçlandıracaksınız. Sizi sevdiğiniz bu kişiyle çok mutlu günler beklemektedir sadece birazcık sabırlı olmanız gerekmektedir.

Evli bireyleri ise senemde büyük sürprizler beklemektedir. Eşiniz ile beraber çıkabileceğiniz kısa süreli romantik bir tatil hariç her ikinize de iyi gelecek, kafanızı bir süreliğine dağıtmanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda birlikte baş başa vakit geçirme imkanı da bulacaksınız.  Duygularınızı oldukça yoğun yaşayacağınız bu dönemde, hayatınızı sevdiğiniz bu kişiyle paylaşacak birbirinizi iyi gününde kötü gününde hep yanında olacaksınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu dönemde bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınıza işaret etmektedir. Maddi anlamda zorluk çekmeyecek ve olmasını istediğiniz her şeye sahip olacağınızı göstermektedir. Ayrıca bundan sonraki hayatınızda da maddi sıkıntı yaşamayacaksınız. Sadece bu dönemde doğru ve mantıklı yatırımlar yapmalısınız. Bu konuda vereceğiniz kararlar ve atacağınız adımlar size oldukça fazla imkan sunacaktır.

Hayallerinizi gerçekleştirmek için size gereken maddi kaynağa rahat bir şekilde ulaşacaksınız, fakat istek ve ihtiyaçlarınız arasındaki dengeyi iyi tutturmanız gerekmektedir, harcamalarınızı dikkatli yapmalısınız.

Bu dönemde beklemediğiniz bir kişiden size maddi bir destek gelebilir. Yapmanız gereken elinize geçenleri biriktirmek yönünde bir eğilim olmalıdır. Bu sıralar elde edeceğiniz maddi imkanlar ile almak istediğiniz eve sahip olabilirsiniz.

Temiz, iyi niyetle ve alın teriniz ile biriktirmiş olduğunuz bu para sizi hayallerinize kavuşturacaktır. Bu dönemde yalnızca sizi bildiğiniz yoldan çıkarabilecek kişilere kanmamanız ve niyetinizi her zaman temiz tutmanız gerekmektedir. Siz bu yolda olduğunuz sürece her zaman size açılacak olan yeni kapılar olacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailenizin içerisinde hayatında yalandan nefret eden ve yalana yer vermeyen birisi olduğuna işaret etmektedir. Bu kişi etrafındaki insanlara karşı duygularını açık açık ifade eden, her zaman dürüst olmaktan yana olan birisidir.

Aşırı duygusal olan bu kişi aile içinde bir tek sizinle gerçekten iletişim kurmakta, sosyal yaşamında daha çok kendi içine kapanmaktan hoşlanmaktadır. Bu kişi ile biraz daha fazla vakit geçirip onu bu içinde bulunduğu durumdan kurtarmak, az da olsa değişmesini sağlamak sizin elinizdedir.

Bu dönemde sosyal çevreniz ve aileniz içerisinde en çok fikir danışılan kişilerden biri olacaksınız. Aile bağlarınız bu sıralar daha da kuvvetlenecek ve herkes tarafından aranılan biri haline geleceksiniz.

Duygusal konular başta olmak üzere, hemen hemen her konuda çevrenizdekilere yardım ediyor ve karşılık beklemeden yapıyorsunuz. Bu özellikleriniz sayesinde hem ailenizde hem de sosyal çevrenizde çok sevilen ve saygı duyulan biri durumundasınız.

İnsanlar ile iletişiminiz kuvvetli olduğu için bu durum hayatınızın her alanında işinize yarıyor. Bu özelliklerinizi hiç bir zaman kaybetmemeli, her zaman herkese karşı dürüst olmalı ve karşılık beklemeden yardım etmelisiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

İş ve kariyer hayatınızda zirvede olacağınız bir döneme işaret etmektedir. Şansın sizden yana olduğu bu dönemde bulunduğunuz pozisyonun zirvesine çıkacak, elde ettiğiniz başarılar sayesinde kısa süre içerisinde oldukça iyi bir mevkii sahibi olacaksınız.

İş yerinizdeki uyumunuz, prensiplere olan bağlılığınız, ayrıca disiplinli ve sorumluluk sahibi tavırlarınız ile patronunuzun gözdesi durumundasınız. Hak ettiğinizi de fazlasıyla elde edeceksiniz. Ayrıca insanlar ile iletişiminiz ve ikna kabiliyetiniz yüksek olduğu için  özellikle müşteriler ile olan ilişkilerinizde oldukça başarılı bir durumdasınız.

Bu dönemde iş hayatınızda tanışacağınız yeni insanlar size işinizde farklı alanlarda yeni teklifler ile gelebilirler. İyi değerlendirmeniz gereken bu teklifleri, düşünmeden hemen reddetmemelisiniz. İşinize olan bağlılığınız üst düzey bir noktada olsa da bu konuda duygusal davranmamalı, daha mantıklı ve akılcı kararlar almaya gayret etmelisiniz.

Sahip olduğunuz lider özellikler sayesinde bu yeni işte de oldukça başarılı ve her zaman aranan kişi olacaksınız. Bu dönemde sizi oldukça iyi bir kariyer ayrıca bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınız günler beklemektedir.

Sağlık Yorumu

Bu zamanlar vücut direncinizin fazlasıyla yerinde olacağına da işaret etmektedir. Sadece bu dönemde mevsim değişikliklerine bağlı olarak kısa süreli rahatsızlıklar geçirebilirsiniz. Fakat bu rahatsızlıklar sırasında enerjinizi kaybetmemeye ve kendinizi hastalığa teslim etmemeye çalışmalısınız. Biraz istirahate ihtiyacınız olabilir ama mümkün olduğunca ayakta atlatmaya çalışmalısınız.

Bu dönemde özellikle düzenli spor yapmaya çalışmalı ve fiziksel sağlığınızı korumalısınız. Duygusal olarak kendinizi biraz yalnız hissedebileceğinizi bu dönemde, tembelliğe alışmamalı sürekli hareket ve faaliyet halinde olmaya çalışmalısınız. Rutin olan doktor kontrollerini asla aksatmamalı düzenli olarak gitmelisiniz.

Bu süreçte beslenmeniz de çok önemlidir. Beslenmenizi düzene sokmanız, öğünleri atlamadan yemeniz ve sağlıklı yiyecekler ile beslenmeniz çok önemlidir. Ailenizin manevi desteğine ihtiyacınız olacak olan bu dönemde, sigara ve alkol gibi kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmalısınız.

Yakın bir zaman içerisinde eski sağlıklı günlerinize kavuşacaksınız, bu süre zarfında beden ve ruh sağlığınızı korumak için biraz gayret göstermeniz gerekmektedir. Zaman içerisinde duygu durumunuz düzelecek ve kendinizi eskisinden daha iyi hissedeceksiniz. Sadece siz değil ailenizin sağlığı da önemlidir, sizin geçirdiğiniz rahatsızlık ile birlikte onlar da sizden çeşitli bulaşıcı olabilecek hastalıkları alabilirler. Bu yüzden kendinize iyi bakmanız çok önemlidir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.