Rüyada Fotoğraf Çektirmek

28.07.2015
Rüyada Fotoğraf Çektirmek

Rüyada fotoğraf çektirmek, uzun zamandır uzak kaldığı ve görmediği bir aile ferdiyle görüşüleceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin gelecek ile ilgili planlarına yorulur. Yatırım amaçlı bir satın almaya da işarettir. Kişinin kaygılı olduğu bir dönemden geçeceğine delalet eder. Aynı zamanda umutsuzluğunu bırakıp şansına inanması gerektiğine işaret eder. İstediği hayata geçebilmesi için biraz daha sabırlı olmasına işarettir.

Rüyada Fotoğraf Çekmek

Ummadığı bir aileden alacağı desteğe delalet eder. Kişinin yardım alarak,  büyük başarılara imza atacağı ile de yorumlanabilinir. Bir diğer anlamı ise, rüya sahibinin etrafında olan haysiyetsiz insanlardan kurtulacağına, dedikodusunu yapan kişileri bulacağına ve az zaman içerisinde çevresinde hiç kötü amaçlı insan barındırmayacağına işaret eder. Gelecek ile ilgili olan varsayımlarının doğru olduğuna ve bu varsayımların yaşanacağına rivayet edilir. Kişinin kalbinin temizliği ile yorumlanır. Ayrıca yaşamı boyunca ikinci planda tuttuğu iş hayatının artık düzeleceğine işarettir. Rüya sahibinin sıkıntılara göğüs germesi ile sıkıntılardan kurtulacağına ve aile bireylerine maddi yardımda bulunacağına delalet eder.

Rüyada Aile Fotoğrafı Çekmek

Geçmiş yaşantıya olan özleme yorulur. Rüya sahibinin yaşça küçük olduğu zamanlarda ki günleri aradığına işarettir. Rüya içerisindeki diğer nesnelerin varlığına göre de şekillenebilir. Mesela manzara, temiz bir geçmişe yorulur. Rüya sahibinin geçmişe dair hiçbir keşkesinin ve pişmanlık duyacak bir durumunun olmadığı ile yorumlanır. Bir yandan ise rüyada insanların, bir topluluğun çekmek kalabalıklar içerisinde kayıp olmaya yorulabilinir. Bir toplum içinde istenilen gibi söz sahibi olamamaya ve böylelikle başarısızlığa doğru ilerlemeye rivayet edilir. Bir yandan ise rüya sahibinin hem üzüldüğü hem de umutlu olduğu bir konuda kararsız kalacağına işarettir.

Rüyada Fotoğraf Basmak

Geçmiş yaşantının etkisi altında kalındığının göstergesidir. Bu bakımdan rüya sahibinin geçmişte yaşamış olduğu bir durumdan pişman olduğu ve üzüldüğü ile yorumlanabilinir. Evliliğe de yorulur. Kişinin mutlu bir yuva kuracağına ve ya kurmuş olduğu yuvada mutluluk ve huzurun eksik olmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin, yaptığı işte inancının tam olmasına vurgu yapmaktadır. Kişinin yakın ilişkiler içerisinde olduğu bir kaç kişiyle uzun görüşmeler yapacağına rivayet edilir.

Rüyada Fotoğrafa Bakmak

Belirsizliğin verdiği sıkıntıdan ötürü bir kaç zaman huzursuzluk söz konusu olabilir. Bir yandan da ailevi konularda gün yüzüne çıkacak geçmişten kalma problemler belirecek. Rüya sahibinin sıkıntılı bir döneme girmesi söz konusu olabilir. Geçmiş zamanlardan kalan anı olduğu için çektiğini görmek gelecek için çok güzel anılar bırakılacağına işarettir. Kişinin gideceği, gezeceği, göreceği ve yaşayacağı bir çok olayla geleceğe sağlam zemin ile yürüyebileceğine delalet eder. Rüyada, sıkıntı çekilse de bir süre sonra feraha erileceğine işaret eder. Bu da rüya sahibinin iç dünyasına yorulur.

Rüyada Birinin Fotoğraf Çektiğini Görmek

Rüya sahibini bir habere karşı uyarmak şeklinde açıklanabilir. Örnek verecek olursak iş hayatındaki gelişmeler hakkında bir haber bekleyen rüya sahibi fotoğraf rüyasından sonra bu haberin geleceğini ve bu haberi olumlu bir sonucu olacağını düşünebilir. Aile açısından incelendiğinde rüya sahibinin iş hayatındaki olumlu gelişmelerden sonra ailenin başka bir yere taşınması gerekeceği şeklinde açıklanabilir. Bunun sonucu başlarda aile içi huzursuzluğu ve kavgaya neden olacaktır. Kısa zaman içerisinde bu sorun çözülecek ve rüya sahibi ailesiyle birlikte mutlu bir hayat yaşayacaktır. İş hayatı açısından bakıldığında ise rüya sahibi kısa zamanda kendisinden daha yüksek bir mevkide bulunan arkadaşının yardımlarıyla yeni bir iş pozisyonu teklif alacak ve bu teklifi değerlendirerek refah seviyesi daha yüksek bir hayat yaşamaya başlayacaktır.

Rüyada Kendi Fotoğrafını Çekmek

Ticarete atılmayı da düşünebilir. Bu ticaret başlarda biraz sıkıntılı gibi görünse de İlerleyen dönemlerde daha hayırlı bir iş olarak adlandırılabilir. Sağlık açısından incelendiğinde rüya sahibinin yakın çevresinden birinin rahatsızlığının geçeceği ve bu kişinin sağlığına tamamen kavuşacak şeklinde yorumlanır. Sağlıklı bir bireyde ise kısa süreli bir hastalık ve bir tedavi sürecinin başlangıcı şeklinde açıklanabilir. Arkadaşlık ilişkilerinde rüya sahibinin çok güvendiği bir arkadaşından yiyeceği bir ihaneti açıklıyor olabilir. Bu rüya sonrası rüya sahibi kısa süreli bir bunalım geçirecektir. Birlikte görüldüğü nesnelerle etkileşim içerisinde olabilir. Rüyada fotoğrafı çekilen kişinin cinsiyeti de önemlidir. Bahçesi olan bir alanda fotoğraf çekildiği görülen rüyada kişi alacağı kararların hayırlı olacağı fikrine kapılabilir. Rüyayı gören bir kadın ise rüya sahibine yardımı dokunacağı, bir erkek ise yakın çevresinden bir yardım alacağı şeklinde açıklamak mümkündür. Rüyada fotoğraf çeken kişinin kolunda bir saat var ise bu durum bu kişinin buraya sahibine vereceği haberin kısa zaman içerisinde olacağını sembolize eder.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.