Kahve Falında Beşik Görmek

Kahve Falında Beşik Görmek
29 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.162 kez okundu.

Kahve falında beşik görmek, hem siz hem aileniz için hayırlı bir olayın olacağına işaret eder. Hastalarınızın şifa bulup borçlarınızın rahatça ödeneceğine, darlık içindeyseniz tez zamanda bolluğa kavuşacağınıza işaret eder. Aşk hayatınızda, sevgilinizin düşüncelerine değer vermediğinizi ve onu bu anlamda kırdığınızı gösterir. Aynı zamanda bekar hanımlar için evliliğe ve çocuk sahibi olmaya işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise düşmanlarınız tarafından arkanızdan iş çevrildiğine ve size zararı dokunacak kişilerle arkadaşlık ettiğinize işaret eder. Uzun zaman içinde sürekli bu düşmanlarla uğraşacağınız anlamına gelir. Evli çiftlerde çocuk sahibi olmak isteyenlere hayırlı bir evlat nasip olacağına işaret eder. Genel olarak kız çocuklarına işaret eder. Bir diğer anlamı da genelde olmayacak ya da olması uzayacak dileklere yorumlanır. O ay hiçbir şey yapmayıp sadece bu dönemin geçmesini beklemek gerekmektedir. Çünkü yapmak istediğiniz işler uzayıp sizi uğraştıracaktır. Ayrıca hane içindeki hastalıkların son bulacağına, maddi bakımdan sıkıntı yaratan borçların rahatlıkla ödeneceğine işarettir. Ödenen borçlar sayesinde bolluk ve bereket gelecektir. Bebek mantığından yola çıkarak yeni oluşumlara işaret eder. Bu oluşum yeni bir işe, yeni bir girişime de işaret eder. Bu yeni oluşum, kişinin hayatında ferahlığa ve rahatlığa ve mutluluğa yol açacaktır. Bu oluşumla gelecek rahatlık, bolluk ve bereket hayatında yeni bir dönemin başlayacağı anlamına da gelir. Başlayan bu yeni dönem, hayatında uzun süreli bir mutluluğun ve peşinden gelecek kısmetlerle birlikte bolluk ve bereketin de habercisidir.

Kahve Falında Bebek Beşiği Görmek

Hayatınızda olan kişiyle güzel günler olacağınızı belirtir. Eğer hayatınızda biri yoksa güzel haber getiren bir kişi olduğunu ve kısmetinizin büyük ölçüde açıldığını göstermektedir. Alacak bir miktar parası olduğunu, bu paranın kendisine 4 vakte kadar geleceğini belirtmektedir. Eğer alacak bir paranız yoksa da birine olan borcunuzu hatırlatmaktadır. Boş beşik borç para anlamına gelmektedir. Ya alacak bir miktar paranız ya da verecek bir miktar paranız olduğunu gösterir. Borcun dışında, hayatınızda yaptığınız seçimlerden dolayı mutlu olacağınız bir döneme gireceğinizi de belirten bir simge rolü üstlenmektedir.

Ailede yeni bir bebeğin doğacağı haberi almak anlamına da gelmektedir. Bu haber 2 vakte kadar gelebilir. Gelen bu bebek hayırlı kısmetlerle ve şans dolu bir yoldan da gelmektedir. Ailenizin ve sizin şanslı bir zaman diliminde olacağınızın da habercisidir. Olumlu ve olumsuz şekillerde yorumlanabilir. Olumsuz olarak istenmeyen bir olayla karşılaşılacağına, çözümü karmaşık bir olayın yaşanacağına, yalancı bir amir ile sorunların yaşanacağına, korktuğu şeyden emin olunacağına, sevimsiz duruma gelmeye işaret eder.

Olumlu olarak ise sağlıklı bir hayata, kolay elde edilen paraya, bol bol gelire, fakirlikten kurtulup iyi duruma geçmeye, aydınlık günlere, verimli işler ile meşgul olunacağına, huzura kavuşmaya, kazancının bereketli olmasına, mülklerinde artış olacağına, büyük ve saygın bir mertebeye gelineceğine ve vefalı arkadaşlara yorumlanır. Ayrıca bazı falcılara göre de kişinin uzun zamandır uğraşarak istediği hayra, çektiği zorlukların meyvesini almasına, hayalini kurduğu daha iyi bir hayata, sıkıntı çektikten sonra kavuştuğu düzene ve uzun süren çabaların sonunda kazandığı onura delalettir. Eğitim yaşamında da başarılı olunacağına ve ileride de iyi bir meslek sahibi olunacağına işaret eder.

Kahve Falında Beşikte Bebek Görmek

Sizin ve aileniz için hayırlı işlerin gerçekleşeceğine delalet eder. Ailesinde rahatsız olan kişilerin şifa bulacağına, maddi yönden çektiği sıkıntıların sonlanarak feraha ulaşacağına işaret eder. Eğer borçlarınız varsa en kısa zamanda ödeyecek ve maddi açıdan bolluğa kavuşacaksınız. Özel hayatınızda sevgiliniz yada eşinizin fikirlerini önemsemediğinize ve bundan dolayı size olan kızgınlığına işaret eder. Gün içinde ufak tefek problemlerle karşılaşabilir ve bu konuda sabırlı olmanız gerekir.

Bebek hayali kurduğuna ve kısa bir zaman için kısmetinin açılacağına yada bir kız çocuğuna gebe kalacağına delalet eder. Özellikle bu süreçte değişik kişilerden düşmanlıklar görebilir yada arkanızdan söylenen kötü sözleri işitebilirsiniz. Maddi sıkıntılarınız sonlanacak ve ruhsal yönden rahatlayacaksınız. Uzak bir yerden kötü bir haber alabilirsiniz.

Çok yakında karşına çıkacak bir kısmetin olduğu görünüyor. Evlilik için henüz çok erken olsa da bu kişi epey süre aklını meşgul edeceğe benziyor. Onunla sürekli vakit geçirmekten çok keyif alacak, bütün dertlerini unutacaksın. Hemen hemen tüm zamanını ona ayırmana arkadaşların ve özellikle ailen çok içerlenecek. Bu bayana karşı biraz temkinli olmanda fayda var. Hayatında önemli bir gelişme olacağı görünüyor. Sanırım alacağın müjdeli bir haber ile sıkıntılarının çözüme ulaşması buna sebep olacak. Müjdeli haber, para olarak da yorumlanabilir. Maddi veya manevi uzun süredir çektiğin bir sıkıntın nihayet son bulacağa benziyor. Yakın çevrenden birinin bir bebek haberini alabilirsin. Bu bebek sağlıklı ve hayırlı bir erkek gibi görünüyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git