Kahve Falında Beşik Görmek

Kahve Falında Beşik Görmek
29 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.212 kez okundu.

Kahve falında beşik görmek, hem siz hem aileniz için hayırlı bir olayın olacağına işaret eder. Hastalarınızın şifa bulup borçlarınızın rahatça ödeneceğine, darlık içindeyseniz tez zamanda bolluğa kavuşacağınıza işaret eder. Aşk hayatınızda, sevgilinizin düşüncelerine değer vermediğinizi ve onu bu anlamda kırdığınızı gösterir. Aynı zamanda bekar hanımlar için evliliğe ve çocuk sahibi olmaya işaret eder. Evli çiftlerde çocuk sahibi olmak isteyenlere hayırlı bir evlat nasip olacağına işaret eder. Genel olarak kız çocuklarına işaret eder. Ayrıca hane içindeki hastalıkların son bulacağına, maddi bakımdan sıkıntı yaratan borçların rahatlıkla ödeneceğine işarettir. Ödenen borçlar sayesinde bolluk ve bereket gelecektir. Bebek mantığından yola çıkarak yeni oluşumlara işaret eder. Bu oluşum yeni bir işe, yeni bir girişime de işaret eder. Bu yeni oluşum, kişinin hayatında ferahlığa ve rahatlığa ve mutluluğa yol açacaktır.

Aşk

Bekar fal sahipleri için uzun süre kapalı olan bahtınızın bir yakınınızın getireceği müjdeli haberle açılacağına, sizin için en hayırlı kısmetin karşınıza çıkacağına delalet eder. Sevgilisi olanlar için de kısa bir süre sonra gerçekleşecek evlilik anlamına gelir. Bu evlilik sürekli hayalini kurduğunuz bir evlilik olacağına, partnerinizle çok mutlu bir hayat yaşayacağınıza delalet eder.

Aynı zamanda da karşınıza çıkacak birinin kafanızı çok meşgul edeceğine yorumlanır. Bu kişi size yüz vermeyebilir. Aklınızdan çıkmayan bu kişi yüzünden etrafınızdaki insanları ihmal edeceksiniz. Aileniz ve arkadaşlarınız bu konudan şikayetçi olacak. Fakat bir süre sonra düşünmeden duramadığınız bu karşı cinsle alakalı kurduğunuz hayallerden vazgeçeceğiniz, bu kişinin sizin için hayırlı biri olmadığının farkına varacağınız anlamına gelir.

Evli fal sahipleri için de erkek çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Bu erkek çocuğun evliliğinizin temellerini sağlamlaştıracağına ve size hayırlı bir evlat olacağına işaret eder. Bunun dışında da bir süredir eşiniz ile aranızda bazı sıkıntılar olduğuna yorumlanır. Bu sıkıntıların eşinizden değil, sizden kaynaklandığını gösterir. Bir müddet eşinizin düşüncelerine değer vermiyor, ona zaman ayırmıyor olabilirsiniz. Hatanızı kısa bir süre sonra fark edecek ve eşinize daha da çok değer vermeye başlayacağınıza delalet eder.

Para

Falda görülen beşik, geçim sıkıntısı çeken biriyseniz, kısa bir süre sonra bolluk ve bereket anlamına gelir. İş hayatınız ile ilgili ortaya çıkan enerji yükselmesi sayesinde birçok işe yetişeceğiniz, bunlardan yüklü miktarda paralar alacağınız anlamına gelir. Maddi olarak yaşadığınız sıkıntılar yok oldukça, kendinizi daha hafiflemiş hissedeceksiniz.

Birine borç para verip de bu kişiden alacak paranız varsa, bu kişinin parayı kısa bir süre sonra size getireceği ile yorumlanır. Birilerine borcunuz varsa, üç vakte kadar bu borcu ödeyeceğinize, tüm borçlarınızdan kurtulacağınıza delalet eder.

Bunların dışında kredi için birine kefil olduysanız bu durum sizin içinize dert olacak, kefil olduğunuza pişman olacaksınız. Fakat bu sıkıntının yersiz olacağını anlayacaksınız, çünkü kefil olduğunuz kişi bankaya olan borcunu kapatacağına ve sizin de rahat nefes alacağınıza yorumlanır.

Birçok yerden elinize para geçtiği için kendinizi rahat hissedecek, har vurup harman savuracaksınız. Bir süre sonra bu konuda kendinize geleceğiniz ve gereksiz yere para harcamayı bırakacağınız ile yorumlanır. Böylelikle hayallerinizi gerçekleştirebilmek adına düzenli bir şekilde para biriktirmeye başlayacağınız anlamına gelir. Ayrıca yardımsever biri haline geldiğinize de yorulur. Maddi olarak sıkıntı çeken birkaç aileye para yardımı yapacağınıza ve bu ailelerinin dualarında eksik olmadığınız ile de yorumlanır.

Aile ve Yaşam Alanı

Kendiniz ve aileniz için önemli gelişmeler olacağına delalet eder. Ailenizin ve sizin şanslı bir döneme gireceğinizin de habercisidir. Aynı zamanda da aileden ayrılma anlamını da taşır. Çalışan biriyseniz eğer aileden ayrı bir ev tutacağınıza yorumlanır. Bu evde arkadaşlarınızın sizi sürekli ziyaret edeceklerine, ev ile ilgili eksiklerinizi tamamlamanızda çok yardımcı olacaklarına delalet eder. Eğer üniversiteyi kazandıysanız, şehir dışına çıkacağınız anlamına gelir. Bu durumda kısa bir müddet bu yalnız yaşama durumunda sıkıntı yaşayıp ailenizi özleyebilirsiniz fakat arkadaş çevreniz genişlemeye başladığında bu duruma alışacak, ortama ayak uyduracaksınız. Yurt dışına dil eğitimi için gideceğinize de işaret eder. Yabancılık çekmekten korkacağınıza fakat yurt dışına gittiğiniz takdirde tüm bu korkularınızın yersiz olacağının farkına varacak ve aradığınızın çok daha fazlasını bulacağınız anlamına gelir.

Arkadaş çevrenizle alakalı sıkıntılar yaşayacaksınız. Samimi olduğunuz bir arkadaşınızın arkanızdan konuştuğunu duyacak, bu durumun sizi biraz üzeceğine de yorumlanır. Bu kişiyi hayatınızdan çıkardığınızda rahatlayacağınıza ve üzüntünüzün yok olacağına işaret eder. Aile büyüklerinden sizi çok mutlu edecek bir hediye alacaksınız. Bu hediye maddi olarak değerli bir şey olmayacak. Fakat siz bu hediyeye manevi olarak çok anlam yükleyeceksiniz.

İş ve Kariyer Hayatı 

Çalışmalarınızda bol kar elde edeceğiniz bir döneme giriş yapacağınız anlamına gelir. Zamanında çaba sarf edip başarısız olduğunuz bir iş ile alakalı yeni gelişmeler olacağına delalet eder. Aynı işe yeniden başlamaya karar vereceğiniz, bu sefer de söz konusu işi başarılı bir şekilde yapıp kariyer basamaklarını hızla tırmanacağınız ile yorumlanır.

İş konusunda şimdiye kadar yaşadığınız bahtsızlıkların son bulacağına, bundan sonra elinizi attığınız her işin sonucunun başarı olacağına yorumlanır. İş yerinizdeki çalışanlarla diyalog kurma konusunda zorluk yaşıyor, aranızda sıkıntılar oluşuyorsa patronunuzun desteğiyle bu sıkıntıların ortadan kalkacağına delalet eder.

Çalışmayan biriyseniz eğer, kısa bir süre sonra iş teklifi alacağınıza, bu işin hayalinizdeki meslek olduğuna karar vereceğinize işaret eder. Bu işin, kariyer hayatınızda sizi yükseltecek bir meslek olacağı ile yorumlanır. Eğitim alanında da başarılı olacağınıza delalet eder. Okulu bitirdikten sonra mesleki açıdan önünüzün açık olacağına da işaret eden bu sembol, kariyer alanında çok başarılı olacağınıza delalet eder. İş hayatınızda meydana gelen yoğunluktan dolayı bunalabilirsiniz. Fakat biraz daha sabrettiğiniz takdirde tüm bu yoğunlukların bir düzene gireceğine, sizin üstünüzdeki yükün de hafifleyeceğine işaret eder.

Sağlık Hayatı

Fal sahibi sağlık sıkıntıları yaşayan biriyse, kısa süre sonra sağlığına geri kavuşacağına delalet eder. Bunun dışında da psikolojik olarak bazı problemler yaşıyorsanız, iş yerinden izin alıp kısa bir tatil yapacağınıza yorumlanır. Stresten uzak, sakin bir yerde yapacağınız bu tatilin size iyi geleceğine ve iş yerinize daha dinç, sağlıklı bir insan olarak dönüş yapacağınıza işaret eder.

Etrafınızda size ihanet eden arkadaşlarınız varsa, bu durum içinize dert olabilir. Fakat hane üyelerinden birine tüm bu sıkıntıları anlatacağınıza ve o kişinin size teselli vereceğine yorumlanır. İçinizi döktükten sonra kendinizi daha iyi hissedeceğiniz, bu durumu aklınızdan çıkaracağınız anlamına gelir.

Elinizin bollaşacağı bir döneme giriş yapacağınız, fakir fukaraya yardım edeceğiniz anlamına da gelir. Yapacağınız tüm bu yardımların size olumlu bir şekilde dönüş yapacağına, sadaka olarak verdiğiniz paraların sağlığınız açısından sizi daha iyi hissettireceğine delalet eder. Bazı konuların sürekli olumsuz yönünü görmek sizi yıpratmış olabilir. Artık bu olumsuz düşünme olayından sıyrılacağınıza ve olumlu düşünceye doğru yol almaya başlayacağınıza da işaret eder.

Kahve Falında Bebek Beşiği Görmek

Hayatınızda olan kişiyle güzel günler olacağınızı belirtir. Eğer hayatınızda biri yoksa güzel haber getiren bir kişi olduğunu ve kısmetinizin büyük ölçüde açıldığını göstermektedir. Alacak bir miktar parası olduğunu, bu paranın kendisine 4 vakte kadar geleceğini belirtmektedir. Eğer alacak bir paranız yoksa da birine olan borcunuzu hatırlatmaktadır. Boş beşik borç para anlamına gelmektedir. Ya alacak bir miktar paranız ya da verecek bir miktar paranız olduğunu gösterir. Borcun dışında, hayatınızda yaptığınız seçimlerden dolayı mutlu olacağınız bir döneme gireceğinizi de belirten bir simge rolü üstlenmektedir.

Ailede yeni bir bebeğin doğacağı haberi almak anlamına da gelmektedir. Bu haber 2 vakte kadar gelebilir. Gelen bu bebek hayırlı kısmetlerle ve şans dolu bir yoldan da gelmektedir. Ailenizin ve sizin şanslı bir zaman diliminde olacağınızın da habercisidir. Olumlu ve olumsuz şekillerde yorumlanabilir. Olumsuz olarak istenmeyen bir olayla karşılaşılacağına, çözümü karmaşık bir olayın yaşanacağına, yalancı bir amir ile sorunların yaşanacağına, korktuğu şeyden emin olunacağına, sevimsiz duruma gelmeye işaret eder.

Olumlu olarak ise sağlıklı bir hayata, kolay elde edilen paraya, bol bol gelire, fakirlikten kurtulup iyi duruma geçmeye, aydınlık günlere, verimli işler ile meşgul olunacağına, huzura kavuşmaya, kazancının bereketli olmasına, mülklerinde artış olacağına, büyük ve saygın bir mertebeye gelineceğine ve vefalı arkadaşlara yorumlanır. Ayrıca bazı falcılara göre de kişinin uzun zamandır uğraşarak istediği hayra, çektiği zorlukların meyvesini almasına, hayalini kurduğu daha iyi bir hayata, sıkıntı çektikten sonra kavuştuğu düzene ve uzun süren çabaların sonunda kazandığı onura delalettir. Eğitim yaşamında da başarılı olunacağına ve ileride de iyi bir meslek sahibi olunacağına işaret eder.

Kahve Falında Beşikte Bebek Görmek

Sizin ve aileniz için hayırlı işlerin gerçekleşeceğine delalet eder. Ailesinde rahatsız olan kişilerin şifa bulacağına, maddi yönden çektiği sıkıntıların sonlanarak feraha ulaşacağına işaret eder. Eğer borçlarınız varsa en kısa zamanda ödeyecek ve maddi açıdan bolluğa kavuşacaksınız. Özel hayatınızda sevgiliniz yada eşinizin fikirlerini önemsemediğinize ve bundan dolayı size olan kızgınlığına işaret eder. Gün içinde ufak tefek problemlerle karşılaşabilir ve bu konuda sabırlı olmanız gerekir.

Bebek hayali kurduğuna ve kısa bir zaman için kısmetinin açılacağına yada bir kız çocuğuna gebe kalacağına delalet eder. Özellikle bu süreçte değişik kişilerden düşmanlıklar görebilir yada arkanızdan söylenen kötü sözleri işitebilirsiniz. Maddi sıkıntılarınız sonlanacak ve ruhsal yönden rahatlayacaksınız. Uzak bir yerden kötü bir haber alabilirsiniz.

Çok yakında karşına çıkacak bir kısmetin olduğu görünüyor. Evlilik için henüz çok erken olsa da bu kişi epey süre aklını meşgul edeceğe benziyor. Onunla sürekli vakit geçirmekten çok keyif alacak, bütün dertlerini unutacaksın. Hemen hemen tüm zamanını ona ayırmana arkadaşların ve özellikle ailen çok içerlenecek. Bu bayana karşı biraz temkinli olmanda fayda var. Hayatında önemli bir gelişme olacağı görünüyor. Sanırım alacağın müjdeli bir haber ile sıkıntılarının çözüme ulaşması buna sebep olacak. Müjdeli haber, para olarak da yorumlanabilir. Maddi veya manevi uzun süredir çektiğin bir sıkıntın nihayet son bulacağa benziyor. Yakın çevrenden birinin bir bebek haberini alabilirsin. Bu bebek sağlıklı ve hayırlı bir erkek gibi görünüyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git