Kahve Falında Beşik Görmek

29.07.2015
Kahve Falında Beşik Görmek

Kahve falında beşik görmek, fal sahibinin muradının gerçekleşeceği ve çok yakında bebek sahibi olacağı anlamına gelir. Kişinin hali vakti yerinde kendisi için hayırlı ve gönlüne göre biri ile evleneceğine işaret eder. Kötü giden işlerin düzelmesi ile gelecek olan mutluluğa ve güzel günlere yorumlanır.

Aşk Yorumu

Bekar fal sahipleri için uzun süre kapalı olan bahtınızın bir yakınınızın getireceği müjdeli haberle açılacağına, sizin için en hayırlı kısmetin karşınıza çıkacağına delalet eder. Sevgilisi olanlar için de kısa bir süre sonra gerçekleşecek evlilik anlamına gelir. Bu evlilik sürekli hayalini kurduğunuz bir evlilik olacağına, partnerinizle çok mutlu bir hayat yaşayacağınıza delalet eder.

Aynı zamanda da karşınıza çıkacak birinin kafanızı çok meşgul edeceğine yorumlanır. Bu kişi size yüz vermeyebilir. Aklınızdan çıkmayan bu kişi yüzünden etrafınızdaki insanları ihmal edeceksiniz. Aileniz ve arkadaşlarınız bu konudan şikayetçi olacak. Fakat bir süre sonra düşünmeden duramadığınız bu karşı cinsle alakalı kurduğunuz hayallerden vazgeçeceğiniz, bu kişinin sizin için hayırlı biri olmadığının farkına varacağınız anlamına gelir.

Evli fal sahipleri için de erkek çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Bu erkek çocuğun evliliğinizin temellerini sağlamlaştıracağına ve size hayırlı bir evlat olacağına işaret eder. Bunun dışında da bir süredir eşiniz ile aranızda bazı sıkıntılar olduğuna yorumlanır. Bu sıkıntıların eşinizden değil, sizden kaynaklandığını gösterir. Bir müddet eşinizin düşüncelerine değer vermiyor, ona zaman ayırmıyor olabilirsiniz. Hatanızı kısa bir süre sonra fark edecek ve eşinize daha da çok değer vermeye başlayacağınıza delalet eder.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre geçim sıkıntısı çeken biriyseniz, kısa bir süre sonra bolluk ve bereket anlamına gelir. İş hayatınız ile ilgili ortaya çıkan enerji yükselmesi sayesinde birçok işe yetişeceğiniz, bunlardan yüklü miktarda paralar alacağınız anlamına gelir. Maddi olarak yaşadığınız sıkıntılar yok oldukça, kendinizi daha hafiflemiş hissedeceksiniz.

Birine borç para verip de bu kişiden alacak paranız varsa, bu kişinin parayı kısa bir süre sonra size getireceği ile yorumlanır. Birilerine borcunuz varsa, üç vakte kadar bu borcu ödeyeceğinize, tüm borçlarınızdan kurtulacağınıza delalet eder.

Bunların dışında kredi için birine kefil olduysanız bu durum sizin içinize dert olacak, kefil olduğunuza pişman olacaksınız. Fakat bu sıkıntının yersiz olacağını anlayacaksınız, çünkü kefil olduğunuz kişi bankaya olan borcunu kapatacağına ve sizin de rahat nefes alacağınıza yorumlanır.

Birçok yerden elinize para geçtiği için kendinizi rahat hissedecek, har vurup harman savuracaksınız. Bir süre sonra bu konuda kendinize geleceğiniz ve gereksiz yere para harcamayı bırakacağınız ile yorumlanır. Böylelikle hayallerinizi gerçekleştirebilmek adına düzenli bir şekilde para biriktirmeye başlayacağınız anlamına gelir. Ayrıca yardımsever biri haline geldiğinize de yorulur. Maddi olarak sıkıntı çeken birkaç aileye para yardımı yapacağınıza ve bu ailelerinin dualarında eksik olmadığınız ile de yorumlanır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kendiniz ve aileniz için önemli gelişmeler olacağına delalet eder. Ailenizin ve sizin şanslı bir döneme gireceğinizin de habercisidir. Aynı zamanda da aileden ayrılma anlamını da taşır. Çalışan biriyseniz eğer aileden ayrı bir ev tutacağınıza yorumlanır. Bu evde arkadaşlarınızın sizi sürekli ziyaret edeceklerine, ev ile ilgili eksiklerinizi tamamlamanızda çok yardımcı olacaklarına delalet eder. Eğer üniversiteyi kazandıysanız, şehir dışına çıkacağınız anlamına gelir. Bu durumda kısa bir müddet bu yalnız yaşama durumunda sıkıntı yaşayıp ailenizi özleyebilirsiniz fakat arkadaş çevreniz genişlemeye başladığında bu duruma alışacak, ortama ayak uyduracaksınız. Yurt dışına dil eğitimi için gideceğinize de işaret eder. Yabancılık çekmekten korkacağınıza fakat yurt dışına gittiğiniz takdirde tüm bu korkularınızın yersiz olacağının farkına varacak ve aradığınızın çok daha fazlasını bulacağınız anlamına gelir.

Arkadaş çevrenizle alakalı sıkıntılar yaşayacaksınız. Samimi olduğunuz bir arkadaşınızın arkanızdan konuştuğunu duyacak, bu durumun sizi biraz üzeceğine de yorumlanır. Bu kişiyi hayatınızdan çıkardığınızda rahatlayacağınıza ve üzüntünüzün yok olacağına işaret eder. Aile büyüklerinden sizi çok mutlu edecek bir hediye alacaksınız. Bu hediye maddi olarak değerli bir şey olmayacak. Fakat siz bu hediyeye manevi olarak çok anlam yükleyeceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Çalışmalarınızda bol kar elde edeceğiniz bir döneme giriş yapacağınız anlamına gelir. Zamanında çaba sarf edip başarısız olduğunuz bir iş ile alakalı yeni gelişmeler olacağına delalet eder. Aynı işe yeniden başlamaya karar vereceğiniz, bu sefer de söz konusu işi başarılı bir şekilde yapıp kariyer basamaklarını hızla tırmanacağınız ile yorumlanır.

İş konusunda şimdiye kadar yaşadığınız bahtsızlıkların son bulacağına, bundan sonra elinizi attığınız her işin sonucunun başarı olacağına yorumlanır. İş yerinizdeki çalışanlarla diyalog kurma konusunda zorluk yaşıyor, aranızda sıkıntılar oluşuyorsa patronunuzun desteğiyle bu sıkıntıların ortadan kalkacağına delalet eder.

Çalışmayan biriyseniz eğer, kısa bir süre sonra iş teklifi alacağınıza, bu işin hayalinizdeki meslek olduğuna karar vereceğinize işaret eder. Bu işin, kariyer hayatınızda sizi yükseltecek bir meslek olacağı ile yorumlanır. Eğitim alanında da başarılı olacağınıza delalet eder. Okulu bitirdikten sonra mesleki açıdan önünüzün açık olacağına da işaret eden bu sembol, kariyer alanında çok başarılı olacağınıza delalet eder. İş hayatınızda meydana gelen yoğunluktan dolayı bunalabilirsiniz. Fakat biraz daha sabrettiğiniz takdirde tüm bu yoğunlukların bir düzene gireceğine, sizin üstünüzdeki yükün de hafifleyeceğine işaret eder.

Sağlık Yorumu

Fal sahibi sağlık sıkıntıları yaşayan biriyse, kısa süre sonra sağlığına geri kavuşacağına delalet eder. Bunun dışında da psikolojik olarak bazı problemler yaşıyorsanız, iş yerinden izin alıp kısa bir tatil yapacağınıza yorumlanır. Stresten uzak, sakin bir yerde yapacağınız bu tatilin size iyi geleceğine ve iş yerinize daha dinç, sağlıklı bir insan olarak dönüş yapacağınıza işaret eder.

Etrafınızda size ihanet eden arkadaşlarınız varsa, bu durum içinize dert olabilir. Fakat hane üyelerinden birine tüm bu sıkıntıları anlatacağınıza ve o kişinin size teselli vereceğine yorumlanır. İçinizi döktükten sonra kendinizi daha iyi hissedeceğiniz, bu durumu aklınızdan çıkaracağınız anlamına gelir.

Elinizin bollaşacağı bir döneme giriş yapacağınız, fakir fukaraya yardım edeceğiniz anlamına da gelir. Yapacağınız tüm bu yardımların size olumlu bir şekilde dönüş yapacağına, sadaka olarak verdiğiniz paraların sağlığınız açısından sizi daha iyi hissettireceğine delalet eder. Bazı konuların sürekli olumsuz yönünü görmek sizi yıpratmış olabilir. Artık bu olumsuz düşünme olayından sıyrılacağınıza ve olumlu düşünceye doğru yol almaya başlayacağınıza da işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.