Kahve Falında Öküz Görmek

Kahve Falında Öküz Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 5.062 kez okundu.

Kahve falında öküz görmek, fal sahibinin içerisinde bulunduğu yılı bolluk bereket içerisinde geçirmesi anlamını taşımaktadır. Fal bakarken değişik simgeleri değişik şekillerde yorumlayabilen falcılar tek yada çift boynuzlu olarak ikiye ayırarak yorumlar. Eğer tek boynuzlu ise yıl içerisinde huzur, bolluk, bereket ile birlikte aşkta kapıyı çalacak demektir. Çift boynuzlu ise fal yorumcuları tarafından bolluk ve bereketin yanı sıra hane içerisinde bir küslük yaşanacağını işaret eder. Yaşanan küslüğün sebebi ise tahmin edebileceğiniz gibi maddi kaynaklı olacaktır.

Etrafındaki ve üzerindeki simgeler ile birlikte de yorumlanmaktadır. Bunun için fal baktırdığınız kişinin çok dikkatli ve iyi bir falcı olmasına dikkat etmelisiniz. Üzerinde yuvarlak ve benekli simgeler var ise iş hayatında çıkılabilecek en üst seviyeye çıkılarak başarılarını ikiye katlamakla yorumlanırken içi boş bir inek tam tersini simgeler. Yani iş hayatında bazı olumsuzlukların sizi beklediği anlamına gelmektedir ve dikkatli olunmalıdır. Birlikte görülen bir kuş sembolü her zaman iyiye işarettir. Kötülüklerden dua ile korunan fal sahibini simgeler ve her zaman dua ile doğru yolu bulacağının habercisidir. Bazı konularda sevdiklerinizi ihmal ettiğinizin ve üzdüğünüzün de habercisi olabilir. Fal sahibinin stresini ve kaygılarını hane içine taşımasından dolayı bunların yaşandığını da vurgulamaktadır. Eğer yavrusu ile birlikte kahve tabağında beliriyor ise fal sahibinin ilk evladının kız olacağı müjdesini verir.

Kahve Falında Öküz Kafası Görmek

Hayatına girecek olan iyi görünümlü olan fakat bir hayli de kötü olan kişileri simgelemektedir. Seni o kadar güzel bir şekilde etkileyecek ki hani derler ya yalanları ile ağzından girdi de burnundan çıktı diye aynı o misal sizlere yaklaşacaklar. Her şeyleri ile sizlere o kadar güzel iyi ve hoş gösterecekler ki kendilerini sen sadece ne olup ya da hayatında neler değiştiğini sadece sonucunu görünce anlayabileceksin. Bu hayatın her şeyi o kadar güzel bir şekilde ilerlemek zorunda olmadığını ve iyi insanlar kadar kötü insanların da yer aldığını bilerek hareket etmeyi tercih eder isen o zaman daha rahat bir şekilde hayatın önemli olan anlarını da yakalayabileceksin.

Hayatına girecek olan kişilerin seni her ne kadar çok sevecek olsalar bile yapıları gereği bir o kadar da üzeceklerine işaret etmektedir. Seni öyle bir zor ana düşmene neden olacaklar ki sen ne kadar debeler isen debele pek de bu bataklığın içinden çıkabilecek gibi durmuyorsun. Sonuçta unutma ki her şeyin bir de kötü olan tarafı vardır ve ne kadar istemiyor olsan bile o da senin hayatında yer alabilir. Artık sen de bazı şeylerin farkına varabilecek bir yaşta olman hayatı hem daha iyi kavramana hem de düştüğün daha hızlı kalkmana da yardımcı olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git