Kahve Falında Öküz Görmek

08.04.2015
Kahve Falında Öküz Görmek

Kahve falında öküz görmek, fal sahibinin şanslı bir döneme girdiği ve uzun zamandır arzu ettiği bir şeyin gerçekleşeceği anlamına gelir. Kişinin daha önce hayal bile etmediği başarıya ve sosyal statüye sahip olacağına işaret eder. Aileye yeni katılacak olan hayırlı bir erkek bebeğe delalet eder.

Aşk Yorumu

Eşinizle beraber çok güzel bir akşam yemeğine çıkacağınız anlamına gelmektedir. Eşinizin size hazırladığı akşam yemeği sürprizini çok beğeneceksiniz. Alacağınız tek taş hediye de sizi büyüleyecek. Bu yemekte ortak isteklerden bahsedecek, bir çocuk yapma kararı alabilirsiniz. Bu güzel yemek sayesinde önümüzdeki günleri daha yenilenmiş ve daha mutlu geçireceksiniz.

Bekarlık sultanlıktır diyor başka bir şey demiyorsunuz. Fakat bilmediğiniz bir şey var! Kısmetinizin açılacağına ve hayatınızın aşkı ile yakın zaman içerisinde karşılaşacağınıza işaret eder. Bu kişi size mutluluk, aşk ve sadakat kavramlarını tattıracak. Huzurlu bir birliktelik yaşayacak, uzun yıllar birbirinize sadık kalacaksınız.

Elinizde nişan bohçanız bekliyorsunuz gelsin de sizi istesin diye. Nihayet o gün geliyor. Kapıda ailesi ile belirecekler. Güzel bir isteme günü planlayacak ve her şeyi dört dörtlük hazırlayacaksınız. Tuzlu kahvenizi son yudumuna kadar içecek olan bu kişi ile mutlu bir evliliğin ilk adımını atacak, kısa süre içerisinde de dünya evine gireceksiniz.

Yapmış olduğunuz bir takım tavırlar ile hayatınızdaki kişiyi epey üzmüş görünüyorsunuz. Sizde bunun farkına varacak ve onun gönlünü alacaksınız. Size olan aşkı, kırgınlığından daha ağır basacağı için size karşı yelkenleri kolay indirecek. Ona alacağınız güzel bir hediye ve tatlı dilinizle ilişkinizdeki sorunu çözeceksiniz. Kendinize çeki düzen verdiğiniz takdirde ilişkinizde hiç bir sorun yaşamayacağınız anlamına gelmektedir.

Para Yorumu

Çok istediğiniz bir hayalinizin ağır ağır da olsa gerçekleşeceği anlamına gelir. Çok istediğiniz bir eve ya da arabaya kavuşacağınız ama biraz zaman alacağı anlamına işaret eder. Yatırımlarınızın artacağı, zenginlik hayallerinize yaklaşacağınız anlamına gelmektedir. Size büyük bir kar getirecek yatırım yapacağınıza işaret eder. Bu yatırım sayesinde gelirinizin artacağına, zengin olacağınıza delalet eder.

Tüm ailenin maddi yükünü siz üstlenmişsiniz. Herkesi bu duruma alıştırmış ve herkese elinizden gelenin fazlasını veriyorsunuz. Bu durum sizi çok yıpratmış. Size el uzatan birinin olmaması sizi çok üzüyor olsa da yakın zamanda elinize geçecek olan yüklü miktar para ile rahatlayacaksınız. Gelen bu para ya zamanında borç verdiğiniz birinden gelecek ya da birinin hayır işlemesinden gelecektir. Bu para sayesinde rahatlayacak ve derin bir nefes alacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre mutluluğa, sevince, bolluğa ve berekete işaret eder. Hane içerisinde yaşayacağınız büyük mutluluklar anlamına gelmektedir. Bu yıl sizin ve ailenizin yılı olacağı şeklinde yorumlanır. Önünüzdeki günlerin bereketli geçeceği, hane içerisine yeniklerin geleceğinin habercisidir.

Uzaktan gelecek olan misafirlerin habercisidir. Bu misafirler elleri kolları dolu olacak şekilde gelecek. Muhtemelen bir kız isteme olacak, ellerindeki öteberiler çeyiz ve sandık gibi olacak. Varsa kız kardeşinizi yoksa sizi isteyecekleri anlamına gelmektedir. Uzun süre yatılı olarak kalacaklar ve hane içerisinde yeni bir oluşumun adımı atılacaktır. Hane içinde mutluluğun hakim olacağı günlere delalet eder.

Düşmanlarınıza karşı girdiğiniz mücadelede zafer kazanacağınız anlamına gelmektedir. Uzun uğraşlar sonucunda size kötülüğü dokunan kişilere karşı savaş açtığınızı ve bu savaşı kazandığınızı ifade eder. Size çok kötülükleri dokunan bu insanlardan kurtulduğunuz da, hayatınızdaki her şey düzene girecek ve mutlu bir hayat geçireceksiniz.

Yakın arkadaşlarınız size bir sürpriz yaparak parti hazırlayacak. Bu partide tüm dertlerinizi, sorunlarınızı unutacak kadar çok eğleneceksiniz. Sizi tanıyan yakın çevreniz mutlu olmanız adına ellerinden gelen her şeyin en iyisini yapacaklar. Parti sonrasında daha mutlu ve neşeli günler yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

İş ve Kariyer Yorumu

Yaptığınız iş başvurularından olumlu yanıt alacağınız anlamına gelir. Teknolojiye olan ilginiz ve bilginiz sizin bu alanda yükselişe geçeceğiniz şeklinde yorumlanır. Çevrenizde herkesin size ihtiyaç duyacağı bir işe başlayacak, iyi bir gelir elde edeceksiniz.

Kariyer hayatınızda sunduğunuz projeler ile herkesin tebrik mesajlarını alacağınız güzel bir dönem geliyor. Pratik zekanız ve çabukluğunuz sayesinde iyi işlere imza atacaksınız. Hatta katılacağınız bir davette çok iyi bir şirketten yeni bir iş teklifi alacak, bu işe sıcak bakacaksınız. Yöneticilerinizin tavrı bu iş konusunda olumsuz olsa da, gelirinin yüksek olması ve daha iyi bir şirket olması sizi cezbedebilir. İyi düşünüp iyi karar vermeniz sizin maddi açıdan daha iyi yerlere gelmenizi kolaylaştıracaktır.

Üniformalı bir işe bir işe başlayacağınız anlamına gelmektedir. Küçüklükten beri tutkunuz olan üniformaya kavuşacaksınız. Hem iş hayatında hemde aile içinde gurur duyulan bir kişi olacaksınız.

Çok yaramaz ve çok haylaz yapınız var. Hayatı ciddiye almıyor ve kimseyi takmıyorsunuz. Fakat okul hayatında çok başarılı bir öğrencisiniz. Bunun nasıl olduğuna aileniz anlam veremiyor olsa da, kısa zaman içerisinde çok güzel başarılar elde edecek, ailenizin göğsünü kabartacaksınız.

Sağlık Yorumu

Sağlıklı bir döneme gireceğiniz, vücut kırgınlığınızı attığınız anlamına gelmektedir. Havaların değişmesi ile birlikte sizdeki halsizlik almış başını gitmiş, ama kendinizi daha iyi hissedeceğiniz sağlıklı günler artık gelmiş gözüküyor.

Yüreğinize bir kurt düşmüş, hasta olduğunuzdan şüpheleniyorsunuz. Yakın zamanda bir sağlık kuruluşuna giderek, gerekli gereksiz tüm testleri yaptıracaksınız. Sizin bu endişelerinizi anlamayan aileniz bu duruma hem üzülecek hem de güleceklerdir. Çıkan test sonuçları gayet temiz olacaktır. Sağlığınızın gayet yerinde olduğu ve endişelerinizin boş çıktığı harika bir dönem içinde olduğunuz anlamına gelmektedir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.