Kahve Falında Şelale Görmek

08.04.2015
Kahve Falında Şelale Görmek

Kahve falında şelale görmek, fal sahibinin kalbinin aşk ile dolup taşacağı anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına ve evliliğe doğru uzanacak olan bir ilişki yaşamaya başlayacağına işaret eder. Yoğun ve dolu dolu yaşanılacak duygular ve güzel günler demektir.

Aşk Yorumu

Bu dönem yepyeni bir aşka yelken açacaksınız. Hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkan bu kişi sizi dünyanın en mutlu insanı yapacak. Bu kişiyle beraber kendinizi bulacaksınız, yıllardır içinizde birikmiş duyguların hepsini bu kişiye açacaksınız ve hayatınız boyunca hiç hissetmediğiniz duyguları bu kişide tadacaksınız. Eksiden yaşadıklarımızı tamamen unutacaksınız ve hayatınızda sadece bu kişinin varlığını hissedeceksiniz. Bu kişi öyle biri ki sizi bir anda kendine bağlayacak ve her gün kendinizi daha çok aşık hissedeceksiniz ve ne kadar zaman geçerse geçsin ne olursa olsun ondan kopamayacağınızı anlayacaksınız. Mutluluğu, güveni, huzuru her an hissedeceksiniz. Yan yana olmasanız dahi içinizi ısıtan aşkını tüm vücudunuzda hissedeceksiniz. Bu sizin şimdiye kadar tattığınız en derin duygu olacak. Daha önce hiç böyle bir şey yaşamadığınız görünüyor. Sadece duyguları değil geri kalan her şeyi de bu kişiyle beraber yaşayacaksınız.

Sizi her zaman çok mutlu hissettirecek, güçlü kollarıyla tüm kalbinizi saracak ve asla bırakmayacak. Kendinizi bir hayli şanslı hissediyor gibi görünüyorsunuz. Böylesine temiz kalpli, akıllı, düşünceli ve anlayışlı biriyle beraber olduğunuz için şükredeceksiniz. Sevdiğinizle yaşayacağınız aşkın ömrünüzün sonuna kadar hiç bitmeyeceğini ve evlilik yolunda ciddi bir şekilde ilerleyeceğine işaret eder. Birkaç sene içinde evlilik olacak gibi görünüyor. Ne olursa olsun aşkınız hiç bozulmayacak bu yüzden birbirinizi bir ömür boyu bile bekleyebilirsiniz.

Para Yorumu

Parasal anlamda bazı sıkıntılar yaşamışsınız ve toparlanmak için epey çaba sarf etmişsiniz. Ancak bu işler o kadar kolay olmadığı için çabalarınız kayıtsız kalmış. Birkaç aydır yaşadığınız bu sıkıntılar sizi iyice strese sokmuş gibi görünüyor. Para pek çok şeyin anahtarı olduğu için özgüveninizi kaybetmişsiniz ve daha ürkek birine dönüşmüşsünüz. Parasal anamda sıkıntı yaşamanızın en büyük sebebi işinizdeki çöküş olmuş. Ancak çok yakın bir zamanda işleriniz düzelecek ve yeniden maddi rahatlığa kavuşacaksınız. Hatta elinize mükemmel bir fırsat geçebilir. Bu fırsat işinizi düzeltmeniz ile beraber yükseltmenizi de yardımcı olacak. Bu sayede bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız. Bundan sonra şans sizden yana olacak. Yüzünüz gülecek ve yaşadıklarınız bir bir çözüme kavuşacak.

Kahve falı yorumcularına göre işinizdeki düzelmeler her anlamda hayatınızı olumlu etkileyecek. Kendinize güveniniz geri gelecek ve yeniden para kazanmanın tadını çıkartacaksınız. Hatta bu dönem harcamaları biraz fazla kaçırabilirsiniz. Ancak merak etmeyin tüm bunlar size çok iyi gelecek ve bundan sonra bir daha maddi sıkıntıya düşmeyeceksiniz. İşleriniz tıkır tıkır ilerleyecek ve daha fazla paralar kazanmaya başlayacaksınız. Yakın bir dönemde aile üyelerinizden biri paraya sıkışabilir ve sizden yardım almak isteyebilir. O an rahatladığınızı ve yardım yapacak duruma geldiğinizi çok daha iyi anlayacaksınız. Bu dönem sizin için bir dönüm noktası olacak, paranın kıymetini daha iyi fark edeceksiniz.

Sağlık Yorumu

Bu dönem çok güzel gelişmelere şahit olacaksınız. Güzel haberler peş peşe gelecek ve hangi birine şaşıracağınızı bilemeyeceksiniz. Çünkü tüm haberler birbirlerinden güzel ve özel olacak. Uzun zamandır kötü bir hastalıkla mücadele eden bir akrabanız var gibi görünüyor. Bu kişi yaşça sizden bir hayli büyük. Çok yakın bir zamanda onun sağlığı ile alakalı güzel bir haber alabilirsiniz. Sağlığına kavuşmuş ve hastalıktan kurtulmuş olabilir. Bu güzel haber tüm aile üyelerini çok mutlu edecek, herkes daha fazla kenetlenecek. Zorlu bir süreci atlattığınız için bol bol şükredeceksiniz. Artık hastanelerde kalmanıza gerek kalmayacak. İyileşen akrabanız birkaç hafta içinde ayaklanabilir ve uzun zamandır yapamadığı şeyleri sonunda yapabilir. Sizde bu güzel anlarında ona eşlik edebilirsiniz.

Bu güzel can bağışlama haberinin ardından birde yeni can haberi alacaksınız. Yine bir aile üyeniz, bu kişi kuzeniniz olabilir dünyalar tatlısı bir bebek haberi ile karşınıza çıkacak. Aileye uzun zaman sonra bebek gelecek olması herkesi çok mutlu edecek ve heyecanlandıracak. Bebek eve bereket ve huzur getirecek, tüm aile bir arada tatlı bebeği sevmeye çalışacak. Bu dönem sağlıkla alakalı güzel gelişmelere şahitlik edeceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ani bir karar alıp evinizde değişikliğe gidebilirsiniz. Bu dönem sizin için yenilenme dönemi olarak geçecek. Kendinizi çok daha dinç, enerjik ve zinde hissedeceksiniz. Bunu evinize de yansıtmak isteyeceksiniz ve uzun zamandır kullandığınız eşyaları değiştirme kararı alacaksınız. Uzun zamandır aldığınız en mantıklı karar bu olacak. Yaşantıların biriktiği eşyalar oldukça eskimiş görünüyor. Sadece kullanımdan dolayı değil anılar yüzünden de oldukça eskimiş ve yıpranmış. Bu sayede kötü anıları da hafızanızdan daha rahat sileceksiniz. Arada yapılan bu değişimler sadece temizlik, görüntü ve konfor bakımından işe yaramaz ayrıca ruhen de kişiye çok iyi gelir ve siz bunu bu dönem çok daha iyi anlayacaksınız. Kendinizi yeni eşyaların arasında görünce bir anda mutluluktan dört köşe olacaksınız. Yenilenmek sizi farklı birine dönüştürecek.

Bu dönem yenilenmenin dışında oldukça eğlenceli be bol harcamalı geçecek. Yeni eşyalar alırken adeta kendinizi kaybedeceksiniz ve para harcamayı abartacaksınız. Ailenizden yardım alma ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak tüm bunların sonunda ortaya mükemmel bir görünüm çıkacak. Yeni dekorasyon ve eşyalar evin havasını bir anda değiştirecek. Yeni evi merak edenler nedeniyle bu dönem çok fazla misafir ağırlayabilirsiniz. Uzun zamandır oturup sohbet edemediğiniz kişilerle bir araya gelip keyifli dakikalar geçireceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönem işinizde ciddi ilerlemeler kaydedeceksiniz. Hatta uzun zaman sonra ilk defa verimli işler ortaya çıkartacaksınız. Motivasyonunuzu düşüren bazı şeyler nedeniyle kariyerinize tam odaklanamamış ve iyi işler çıkartamamışsınız ancak bu dönem karşınıza çıkacak kişi size vereceği öğütler ile sizi kendinize getirecek ve daha önce nerede olduğunu sorgulayacaksınız. Artık daha hırslı biri olacaksınız. Bu hırslı yapınız daha başarılı olmanızı sağlayacak. Kendinize daha çok güveneceksiniz ve yavaş yavaş neler başarabileceğinizi göreceksiniz. Hatta tüm bunlara kendiniz bile şaşıracaksınız.

İş yerinde gözde çalışan seçilmeniz çok yakın gibi görünüyor. Sizi seven insanlar her zaman desteklerini gösterecekler ve bu sayede daha azimli bir hale geleceksiniz. Birkaç ay içinde tüm iş planınız yerine oturacak ve daha kolay bir şekilde halletmeye başlayacaksınız.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.