Kahve Falında Mum Görmek

  08.04.2015
  Kahve Falında Mum Görmek

  Kahve falında mum görmek, fal sahibinin aşk dolu heyecanlı bir ilişkiye adım atacağı ve kalbinin adeta güleceği anlamına gelir. Kişinin hayatında mutluluk verici gelişmelerin peş peşe geleceğine ve hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine işaret eder. Ufukta aşk ve mutluluk var demektir.

  Aşk Yorumu

  Fal sahibinin oldukça şanslı olacağına işaret eder. Hayatınızda pozitif gelişmeler yaşayacağınızı, özellikle yaşadığınız duygusal boşluğun tez vakitte kapanacağını gösterir. Sosyal çevrenizdeki enerjik ve dinamik hal ve tavırlarınız ile çoğu kişi tarafından dikkat çekmektesiniz, ayrıca bu çevreden size hisler besleyen birileri de mevcuttur. Henüz farkında değilsiniz, fakat yakın zamanda cesaretini toplayıp size olan duygularını açacaktır. Bu süreçte siz doğru düşünüp karar vermelisiniz. Bu kişini gerçekten sizin hayatınıza girmesini istediğiniz insan olup olmadığını iyice düşünmelisiniz. Hayatınızda daha yapıcı ve realist adımlar atacağınız bir dönem olacaktır. Bu sebeple bu kişiyi hayatınıza almanız sizin açınızdan iyi olabilir. Uzun zamandır hayatınızda birisi olmadığından, bu kişi ile yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Kafa denginiz olan bu kişi ile uzun süreli bir ilişki yaşayacaksınız. Sizi son derece mutlu ve huzurlu bir evlilik beklemektedir.

  Eğer evliyseniz, eşiniz ile uzun bir yolculuğa çıkacağınız anlamına gelmektedir. Bu yolculuk sırasında değişik aktivitelerde bulunacak ve yeni maceralar yaşayacaksınız. Bu tatil her ikinize de iyi gelecek, birbirinize karşı olan bağlarınız güçlenecektir. Zaman zaman ufak tartışmalar ve sıkıntılar yaşasanız da bu sıkıntılar konuşarak çözülecektir. Her zaman ne olursa olsun birbirinize karşı dürüst olup, güveninizi kaybetmemeniz gerekmektedir.

  Para Yorumu

  Kahve falı yorumcularına göre yakın zaman içerisinde tüm istediklerinizin olacağına, hayallerinizi hayata geçireceğinize işaret eder. Kısa bir zaman önce içerisine düştüğünüz çaresizliklerden ve ümitsiz durumlardan yakın zamanda kurtulacağız anlamına gelir. Çalışma hayatınız ile ilgili pozitif gelişmeler yaşayacaksınız. Ayrıca size yararı dokunacak ve size önemli tavsiyelerde bulunacak iyi arkadaşlar edineceksiniz. Oldukça şanslı geçireceğiniz bu dönemde  saadet ve huzur içinde yaşayacak, maddi açıdan da sıkıntı çekmeyeceksiniz. İşlerinizin düzelmesiyle maddi kazancınız artacak, bir süredir çektiğiniz maddi sıkıntıdan kurtulacak ve borçlarınızı kapatacaksınız. Ayrıca çalışma hayatınızda her zamankinden daha yapıcı ve realist adımlar atacak, çıkışlar yapacaksınız.

  Hayatınızdaki her şeyi bu dönemde rayına koyup, gelecek planlarınızı oma göre yapmalı ve yaptığınız bu  plan, program dahilinde hareket etmelisiniz. Bu şekilde daha az yorulup kuvvetinizden en faydalı şekilde yararlanmış olacaksınız. Özellikle işiniz ve maddi kazancınız konusunda sabırlı olmalısınız. Kesinlikle öfkeli tavırlar içine girmemelisiniz. Aksi halde geri dönülemez zararlar verebilirsiniz. Çok yakın bir arkadaşınız sayesinde kendinize işiniz dışında ek gelir imkanı sağlayacaksınız. Bu dönemde karşınıza işiniz ve maddi kazancınız açısından yardım eli uzatacak ve yol gösterecek çok fazla insan çıkacaktır. Bu kişiler sayesinde hayatınıza dair aldığınız kararlarda hata yapmayacaksınız. Aynı zamanda bulunduğunuzdan çok daha iyi şartlara erişeceksiniz. Her zamankinden daha mutlu, daha huzurlu ve sorunsuz günler sizi beklemektedir.

  Aile ve Yaşam Yorumu

  Ümitlerinizin ve sabrınızın tükendiği  noktada bir çıkış yolu bulacağınıza ve bu sayede çok fazla başarıya imza atacağınıza işaret eder. Bu süreçte aileniz en büyük destekçiniz olacaktır. Uzun bir süredir içinde bulunduğunuz sıkıntılı süreçten ailenizle birlikte çıkacaksınız. Yaşadığınız sıkıntıların hepsi tez zamanda geride kalacak, evinize yine mutluluk ve huzur gelecek. Hayatınızdaki sıkıntılar bir bir çözüme ulaşırken, etrafınızda sizlere umut veren ve motive eden insanlar olacak. Özellikle çaresiz kaldığınız süreçlerde size yol gösterecek ve destek olacak olan yine aileniz olacaktır. Bu dönemde aklınıza takılan tüm soruların cevabını bulacaksınız.

  Şansınızın açık olacağı anlamını da taşıyan bu figür aynı zamanda ailenizden ayrılıp kendinize yeni bir hayat kuracağınızın da işareti olabilir. Bu kararınız sebebi ile ailenizle ufak çaplı bir tartışma, kısa süreli bir küs dönem yaşayabilirsiniz. Fakat zamanla onlarda sizi anlayacaktır. Sizin de bu süreçte sakin olmanız, onların fikirlerine de saygı göstermeniz ve onları kırmamanız gerekmektedir. Aksi takdirde düzeltemeyeceğiniz kırgınlıklar meydana gelebilir. Sosyal çevrenizin de oldukça genişleyeceği bu dönemde arkadaşlarınızın da yardımları büyük olacaktır. Yaptığınız hiçbir şeyden gelecekte pişmanlık duymayacak ve çok daha mutlu koşullara sahip olacaksınız.

  Işık saçan bir dosta işaret eder. Öyle ki bu dost hem manevi anlamda daima fal sahibine destek olacak, hem de maddi anlamda her sıkıştığında fal sahibinin imdadına koşacaktır. Eğer kişi bazı konularda yardıma ihtiyaç duyuyorsa hiç düşünmeden bu dostun kapısını çalabilir.

  İş ve Kariyer Yorumu

  Bir süredir yolunda gitmeyen işleriniz, kısa süre içerisinde çok yakınınızdaki insanların yardımıyla düzelecek ve maddi kazancınızda ciddi oranda artış olacaktır. Kararlılığınız ve azminiz sayesinde işinizde oldukça başarılı olacak hatta kendinize yeni iş imkanları yaratacaksınız. Bu başarınız önünüzde yeni kapılar açılmasını sağlayacaktır. Bu dönemde belki bir sektör değişikliği yapma ihtimalini değerlendirmeniz gerekebilir. Bu durum sizin açınızdan daha iyi ve daha karlı olacaktır. Bunun kararını verirken çok iyi doğru bir şekilde her ihtimali düşünüp, çevrenizdekilerin de fikirlerini almalısınız. Ani kararlardan kesinlikle kaçının. İşinizde ve kariyerinizde başarıya doğru emin adımlarla yürüyeceğiniz bu yolda, en büyük destekçiniz aileniz ve arkadaşlarınız olacaktır.

  Eğer eğitiminiz devam ediyorsa, okul hayatınızda uzun bir süredir yaşadığınız sıkıntıların hepsi geride bırakacak, sınavlarınızdan oldukça başarılı bir şekilde geçeceksiniz. Bu dönemde kendinize mutlaka hedef belirlemeniz ve bu hedefler doğrultusunda planlarınızı yapmalısınız. Hayatınızda meydana gelecek olan ani gelişmeler sizi çok mutlu edecektir. Hayatınıza müdahale eden insanları yavaş yavaş hayatınızdan uzaklaştıracak, işinizde başarılı, sevdikleriniz ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceksiniz.

  Sağlık Yorumu

  Yakın zamanda ruhsal olarak çok kötü bir dönem geçirdiğinizi işaret eder. İçinizdeki duygusal boşluk sizi oldukça rahatsız etmektedir. Fiziksel olarak değil ama ruhsal sağlık olarak kendinize çok  dikkat etmeniz gereken bir dönemden geçeceksiniz. Özel hayatınızda ve iş hayatınızda meydana gelecek ani değişimlere hemen ayak uydurabilmeniz gerekmektedir. Daha sabırlı ve daha dikkatli olmalı, verdiğiniz kararların arkasında durmalısınız. Etrafınızda sizi seven ve ihtiyacınız olan her anda yanınızda olan kişilerin kapısını dertleşmek istediğiniz her zaman çalabilirsiniz.

  Bu dönemde fiziksel olarak yoğun bir temponuz olacaktır. Bu yüzden beslenmenize dikkat etmeli, doğru beslenmeli ve size faydalı olacak gıdalar tüketmeye özen göstermelisiniz. Gıdaların yanı sıra beyin olarak da zinde kalabilmeniz açısından, kendiniz fazla zorlamadan mutlaka düzenli spor yapmayı alışkanlık haline getirmeye de dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde bu dönemde bedeniniz yorgun düşüp, vücut direnciniz azalır.


  Kahve Falında Yanan Mum Görmek

  Fal sahibinin kalbine huzursuzluk veren sıkıntılarını sevdikleri ile paylaşırsa ferahlayarak doğru yola ulaşacağı anlamına gelir. Kişinin kibir ve dedikodudan uzak durması gerektiğine, büyüklerinin sözlerine dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Manevi anlamda huzura kavuşma demektir.


  Daha Fazlasını Keşfet:

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.