Kahve Falında Mum Görmek

Kahve Falında Mum Görmek
8 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.174 kez okundu.

Kahve falında mum görmek, fal sahibinin duygusal ilişkileri  hakkında ufak tefek ip uçları vererek karakterini çözümlemeye yardımcı olur.  Fal fincanının dip kısmında yanar vaziyette bir mum varsa, fal sahibinin şuan birlikte olduğu bir insan ile çok uyumlu ve mutlu olduğunu gözler önüne serer. Fincanın dip kısmında henüz ateşlenmemiş bir mum belirmiş ise fal sahibinin aklından çıkmayan bir insanın çok kısa bir süre içerisinde kendisini fark edeceğine ve heyecanlı bir birlikteliğe adım atılacağına dalalettir.

Bazı fal yorumcuları tarafından,  kısa bir süre içerisinde planlanan, ve aniden birçok gelişme sergileyen bir işin mutlulukla sonuçlanacağına ve çok uzun yıllar sürerek bir sonraki nesle miras kalacağına dikkat çeker. Yeni bir iş planları olan fal sahibi daha sabırlı ve pür dikkat işine odaklanmalıdır. Aynı zamanda da çok kararlı bir yapıda olması gerekir ki elindeki fırsatları da vakit yetersizliğinden kaçırmasın. Ayrıca kişi aklına gelen her türlü fikri uygulamaya geçmeden önce bir bilene danışsa çok daha etkili olacaktır. Bir diğer anlamı ile kendisine ışık saçan bir dosta işaret eder. Öyle ki bu dost hem manevi anlamda daima fal sahibine destek olacak, hemde maddi anlamda her sıkıştığında fal sahibinin imdadına koşacaktır. Eğer kişi bazı konularda yardıma ihtiyaç duyuyorsa hiç düşünmeden bu dostun kapısını çalabilir. Fal tabağında belirmiş ise hayatınıza karışan insanları tek tek başınızdan def edeceğiniz günler çok yakında demektir.

Kahve Falında Yanan Mum Görmek

İçinde yanan yangınları da işaret etmektedir. Sen geçmiş zaman içerisinde o kadar büyük bir acı yaşamışsın ki her ne kadar üzerinden o kadar uzun zaman geçmesine rağmen hala canın o kadar yanıyor ki artık bunları yapmak yerine biraz daha unutmak için çaba sarf etmelisin. Sen o kişinin sana yaptıklarını bir şekilde unutmayı tercih etmeli ve ondan bu kadar kötülükleri görmenden dolayı rahatsızlıklarını da yakın zaman içerisinde bir  kenara bırakmayı tercih etmelisin. Sen öyle iyi niyetli ve her an sakin olan bir insansın ki hayatında olan her şey aslında seni o kadar çok seviyor olmasına rağmen bazen de seni üzmeyi başarıyorlar. Sen de bu insanların sana yaptıklarını göz önünden çekerek kendin için en doğal olan şeyleri yaparak hayatın en mutlu anlarını da yaşamayı tercih etmelisin.

İçinin o kadar çok yanıyor olmasından dolayı artık bir son vermek için harekete geçtiğini ve artık bundan da yavaş yavaş kurtulmaya başlayacak olduğuna da işaret eder. Sana gelecek olan bir kişi var ki o da sana geçmiş yıllarını unutturacak ve sen de o kişi ile o kadar mutlu olan bir hayata da sahip olabileceksin ki bu da sana hayatın verebilecek olduğu en güzel nimetler arasında yer almaktadır da denilebilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git