Kahve Falında Su Aygırı Görmek

08.04.2015
Kahve Falında Su Aygırı Görmek

Kahve falında su aygırı görmek, fal sahibinin yaşadığı sıkıntıları sürekli içine atmaması gerektiği anlamına gelir. Kişinin olayları gereksiz bir yere büyüttüğünden dolayı kendini yıprattığına fakat yakın zamanda yaşanan tüm sıkıntıların son bulacağına ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Yaşadığınız sıkıntılara rağmen dimdik ayakta kalmaya, içinizde esen fırtınayı kimseye belli etmeye çalışmanız, dengenizin bozulmasına ve ani tepkiler vermenize neden oluyor. Sinirleriniz gergin olduğu için, ne kadar gizlemeye çalışsanız da aileniz bir şeylerin ters gittiğinin farkında. Hayatın yükünü tek başına yüklenmek ve kimseye belli etmemek için uğraş verseniz de iyi günde de kötü günde de birlikte olmak için yola çıktığınız eşiniz ile bu durumu paylaşmanız gerekiyor. Onunla paylaşmanız, omuzlarınızdaki yükü azalmasa da size moral vermek ve tepkilerinizi anlaması için doğru bir yaklaşım olur. Sizi sakinleştiren güzel sözlerle motive eden aileniz, daha doğru kararlar vermenize ve kötü düşüncelerin yerine olumlu bakmanıza sebep olacağı için, yakın zamanda bu durumdan kurtulup yeniden eski günlere döneceksiniz. Hayata karşı en kötü anlarda bile pozitif bakmayı başardığınızda, kötü günleri daha çabuk atlattığınızı anlamanıza da vesile olacak.

Oldukça gözü kara bir erkek arkadaşınız var. Onunla kimse karşı karşıya gelmek istemiyor. Ne zaman nasıl davranacağı belli olmayan, maço görüntüsünün ardında güzel bir kalbinin olması sizi ona bağlayan en önemli özellik. Onu çözdükçe daha çok içine çeken ve ona bağlanmanıza neden olan gizemli bu adam ile mutlu olmayı hak ediyorsunuz. Fakat ilişkiler her zaman iyi gitmez bazen çatışılan noktalarda söz konusu olur. Böyle anlarda ortamı iyi yönetmesi ve size karşı orantısız güç kullanmayıp tartışabilmek, ilişkinizi kim ne derse desin sürdürmenize, iyi ve kötü yönleri ile onu olduğu gibi sevmemiz ise herkese nasip olmayan bir aşkı uzun yıllar yaşamanıza sebep olacak.

Seni seviyorum demek sizin için oldukça değerli ve dile düşmemesi gereken özel bir kelime. O yüzden bu kelimeyi nadir kullanan birisiniz. İlişkinizde en önemli sorunlardan biri kelimeleri kıt kullanmanız. Zamanı geldiğinde bunu söylemenin daha değerli olduğuna ve sevmeden bile kullanılmasına karşısınız. Yaşadığınız güzel bir günün ardında ayrılırken sarılıp seni seviyorum demeniz büyük bir sürpriz olacak ve partnerinizde güven duygusu çoğalacak. O zaman sizi anlayıp ne demek istediğinizi daha iyi anlayacak.

Sağlık Yorumu

Bu aralar durgun ve kendi halinde bir ruh haliniz var. İçsel huzur arama arayışı içinde olmanız buna sebep oluyor. Farkındalığınızı artırmak hayatın negatif yanlarını pozitif bakış açısıyla değiştirmek istiyorsunuz. Bu olumlu bakış açısı hayatı mantık çerçevesinde yaşayan biri için oldukça olumlu bir gelişme.

Kardeşlerinizle birbirinize uzak düşseniz bile çoğu zaman telefonla konuşarak özlem gideriyorsunuz. Bu ara kardeşinizin yaşadığı sağlık sorunları nedeni ile biraz canınız sıkılsa da, kısa sürede iyi haberlerini alarak içinize su serpilecek.

Aile ve Yaşam Yorumu

Eşinizden ayrıldıktan sonra kendinizi bir müddet işinize ve çocuklarınıza adamış görünüyorsunuz. Çocuklarınızla birlikte geçirdiğiniz her andan keyif alıyorsunuz. Hafta sonları babalarında zaman geçirmeleri için özellikle kendiniz götürüp getiriyorsunuz. Siz ayrılmış dahi olsanız çocuklarınızı babalarından mahrum etmek istemiyorsunuz. Bu da çocuklarınızın iyi yetişmesine ve anne baba sevgisi ile büyümelerine neden oluyor.

Güçlü karakter yapınız olmasına rağmen, ailenize bağlı oluşunuz bazen sizi zorluyor ve tepki vermenize neden oluyor. Aile içinde bazen böyle şeylerin yaşanması normal. Güçlü görünmek ve her şeyin üstesinden gelmeye çalışmak sizi biraz yorsa da, egonuzu tatmin ediyor ve keyif alıyorsunuz.

Hayatınıza giren bir çok arkadaşınız var fakat içlerinden sadece bir kaçı dostunuz. Onlar sizin için oldukça önemli ve değerli. Ailece de görüştüğünüz bu kişilerle belli zamanlarda bir araya geliyor keyifli anlar geçiriyorsunuz. Bunun yanı sıra dertleşip sorunlarınızı konuşarak, gerektiğinde de el birliği ile birbirinize destek oluyorsunuz.

Para Yorumu

Ailenize kalan bir miras ihtiyacınız olduğu için size destek amaçlı verilmesi hedeflerinize ulaşmanızda büyük bir katkı verecek. Fakat bundan daha önemlisi ailenizin sizin için yaptığı bu fedakarlığa çok sevineceksiniz. Bu coşku ve istek ile hedeflerinizi gerçekleştirip kısa sürede daha çok kazanmaya başlayacak ve ailenizin gurur kaynağı olacaksınız.

Kahve falı yorumcularına göre kendinden emin ve bildiğinden şaşmayan tavırlarınız, iş hayatında doğru yatırımlar yapmanıza neden olacağına işaret eder. İnsan ilişkilerine önem vermeniz, işiniz düşmeden arayıp sormanız, gerektiğinde zaman geçirmeniz, çevrenizde sevilmenize ve aranan biri olmanızda en önemli etkenler. Katıldığınız bir davette tanıyacağınız güçlü ve sözü dinlenen birinin desteğini arkanıza alacaksınız. Onun tavsiye ve talimatları ile işinizi daha iyi noktalara getirip yeni bağlantılar kurmanıza olanak sağlayacak. Bu da daha fazla kazanç ve gücü beraberinde getirecek.

Hayatta her zaman olumsuz şeyler akılda daha çok kalır. Bu insanların negatife yatkın oluşlarından ve her zaman temkinli davranma isteğinden kaynaklanmaktadır. İş yerinde bir arkadaşınızın vereceği iyi bir fikir, geleceğiniz için doğru adımlar atmak ve paranızı iyi değerlendirmek için doğru bir karar olacak.

İş ve Kariyer Yorumu

Çocukluktan beri çalışarak kendi harçlığınızı çıkartıp ihtiyaçlarınızı karşılarken, ailenize katkı sağlamaktasınız. Okul hayatınızı da ihmal etmeden hedeflerinize yavaş yavaş ulaşmaya çalışıyorsunuz. Yakında okulunuz bitip hayal ettiğiniz denizlerde çalışarak bir çok ülkeyi de görme fırsatı yakalayacaksınız.

Uzun zamandır hayal ettiğiniz ve iyi bir gelecek için planlar yaptığınız iş için ilk adımı attınız. Okulu bitirdikten sonra aldığınız belge ile de bu isteğinizi gerçekleştirmek için sayılı zamanınız kaldı. Birkaç yere yaptığınız başvuru sonuçsuz kalmasına rağmen pes etmeyeceksiniz. Hiç iş deneyimininiz olmaması bu işlere alınmamanızdaki en büyük etken. Tecrübe etmek için önce bir yerden başlamanız gerekiyor. Bu azim sizde oldukça kısa sürede istediğiniz yerde kendinizi görebilirsiniz.

Büyük bir firmanın il temsilciliğinde görev yaparken, kısa sürede kendinizi göstermeniz söz konusu olacak. Amacınız bu işin tüm inceliklerini öğrenip, iyi kazanmak ve il temsilcisi olarak görevinize devam etmek. Azimli olduğunuz kadar hedefinizin olması da sizi oraya taşıyacak.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.