Kahve Falında Arı Görmek

08.04.2015
Kahve Falında Arı Görmek

Kahve falında arı görmek, fal sahibinin vermiş olduğu emeklerinin karşılığını alacağı anlamına gelir. Kişinin yakın bir zaman içerisinde müjdeli haberler almasıyla birlikte kendi ayakların üzerinde özgürce durmaya başlayacağına; hayalindeki gibi huzur dolu mutlu bir yuva kuracağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Özel hayatınızda yaşayacağınız hayırlı işlere yorumlanır. Hayatınızdaki kişiden evlenme teklifi alabilir, nişan söz gibi ilk adımları atabilirsiniz. Partnerinizle anlaşmanız, saygınız ve sevginiz ilişkinizi ayakta tutan en etken konular. Sizde araya çok uzun yıllar girmeden bir an önce evlenerek, çoluk çocuk sahibi olmak istiyorsunuz. Hazırlıklı olun, kısa bir süre içerisinde sürpriz evlenme teklifi yapacak, size kendinizi dünyanın en şanslı kadını gibi hissettirecektir.

Yeni biri ile tanışarak, güzel bir ilişki yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Karşınıza hiç ummadığınız anda bir kişinin çıkacağına, bu kişiye aşık olacağınıza işaret eder. Aşka kapılarınızı kapatmış ve umutsuz olduğunuz son günlerde bu kişi aklınızı başınızdan alacak. Her an yanında olmak, elini tutup gezmek isteyeceksiniz. Beklentilerinizi karşılayacak ve sizi çok mutlu edecektir.

Partneriniz ile bir takım sorunlar yaşayıp, hep üzerini kapatmışsınız. Konuşulmayan yarım kalan sorunları artık gün yüzüne çıkaracak ve ortak noktada buluşarak, sıkıntılarınızı aşacaksınız. Aslında büyütülmeyecek kadar küçük olan sorunları zamanında konuşmuş olsaydınız sizi huzursuz etmeyecekti. Ama kapatılan konular sizin huzursuz olmanıza neden olmuş. Partneriniz sizin gönlünüzü rahatlatacak, sorunlarınızı çözecek ve huzurlu bir döneme gireceksiniz. Aranızda bir daha sorun yaşandığında üzerini kapatmayı değil de konuşarak çözüme kavuşturmayı tercih edeceksiniz.

Kahve falı yorumcularına göre kısa zaman önce tanışıp ilişkiye başladığınız kişinin size karşı çok derin duygular beslediğine ve sizi çok sevdiğine işaret eder. Size olan bağlılığı ve sevgisi sizi hem korkutuyor hem de çok mutlu ediyor. Her an yanınızda her an bir telefon kadar uzağınızda olan bu kişi size elinde hediye paketi ile gelecek. Hiç beklemediğiniz anda gelen bu hediye karşısında çok mutlu olacak hatta mutluluktan ağlayacaksınız.

Para Yorumu

Maddi açıdan bereketli bir döneme gireceğiniz anlamına gelir. Ev hanımı olmanız sizi etkilemiyor, internet ortamında da para kazanma yollarını bularak, size yetecek iyi bir gelir elde edeceksiniz. Ailenize katkı da bulunacak, azminiz ile herkesi kendinize hayran bırakacaksınız.

Bu aylar da kredi kartlarınıza fazla yüklenmiş olabilirsiniz. Bu sizi endişelendiriyor da olabilir, ama korkmayın. Kısa zaman içerisinde verdiğiniz bir borcu geri alarak, rahat bir nefes alacağınız döneme gireceksiniz. Bu gelen para sayesinde borçlarınızı kapatarak, huzurlu bir yaşam süreceksiniz.

Maddi nedenlerden dolayı ertelediğiniz tatilinize artık gitme zamanının geldiği anlamına gelmektedir. Kısa zaman sonra size bir mirasın kalacağına tüm dert, sorun ve borçlardan kurtulup istediğiniz tatile gideceğinize işaret eder. Bu para ile hayallerinizdeki gibi bir eve ve arabaya kavuşarak, zengin bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Hane içerisinde yaşanan anlaşmazlıkların ve tartışmaların son bulacağı anlamına gelmektedir. Mutlu bir hayat süreceğinize, küslüklerin son bulacağı bir döneme gireceğinize delalet eder. Son zamanlarda size yapılan haksızlıkların farkına varan aile bireyleri sizden özür dileyecek, aradaki tüm problemler çözüme kavuşacaktır.

Hane içerisine uzak bir yerden birinin geleceğine işaret eder. Gelen kişi sürprizlerle gelecek. Bu sürpriz hane halkını çok mutlu ederken, yaşamış olduğunuz bir takım sıkıntıları geride bırakmanızı sağlayacak. Size getirilen bir hediye paketi olacak. Bu paket içerisinde uzun zamandır istediğiniz bir hediye olması, sizi heyecanlandıracak. Güzel, neşeli günler geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz.

Yakın zamanda hane içerisinde güzel bir kutlama yapacağınıza işaret eder. Ailede belli zamanlarda toplanarak, kutlamalar yapıyor haneye yenilik getiriyorsunuz. Herkesi davet edecek, herkesle doyasıya vakit geçireceksiniz. Bu kutlama sayesinde hane içerisinde daha huzurlu günler geçirerek, kendinizi yenileyeceksiniz.

Dostlarınıza fazla değer veriyorsunuz. Hep planlar yapıyor, güzel ortamlar yaratıyorsunuz. Yakın zamanda bir arkadaşınızın doğum günü partisi için kolları sıvayacak, güzel bir parti vereceksiniz. Bu partide çok eğlenecek hatta yeni arkadaşlıklar bile kuracaksınız. Bu parti sizin tüm yorgunluğunuzu alacak, arkadaşlarınız ile dostluğunuzu daha da pekiştirecektir.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınızda ciddi kararlar alacak ve bu kararlar sayesinde iyi bir yere geleceğiniz anlamına gelmektedir. Çalışkan ve üretken kişiliğiniz sayesinde, yöneticilerinizin kararı ile yükselecek, iyi bir kariyer sahibi olacaksınız. Azminiz sizi yükseltmeye devam ederken, herkesi kendinize hayran bırakacaksınız.

Yakın zamanda yaptığınız bir iş başvurusunun olumlu olacağı anlamına gelmektedir. Uzun zaman çalışma hayatına ara vererek, kendinizi dinlendirmeye almışsınız. Ama oturmanın size göre olmadığı anlamak çok da uzun sürmemiş olacak ki iş arayışlarına girmişsiniz. Yeni başlayacağınız iş sizin için çok hayırlı olacak. Çalışma arkadaşlarınızı ve işinizi kısa süre içinde sevecek, iş hayatında iyi işlere imza atacaksınız.

İş ortamında sizi çekemeyen ve sevmeyen insanların varlığına işaret eder. Arkanızdan sürekli dedikodular yapılarak, kuyunuz kazılmaya çalışıyor. Ama sizin zekanız sayesinde tüm bunların önüne geçiyor ve başarılı bir iş hayatı yaşıyorsunuz. Kimse sizi yıldıracak kadar güçlü değil, bu insanlara ders verecek kaliteli bir yaşam sürecek ve yöneticileriniz tarafından hep el üzerinde tutulacaksınız.

Sağlık Yorumu

Yakınlarınızdan birinin hasta olduğu anlamına gelmektedir. Bu hastalık çok ciddi boyutta bir hastalık olmamakla beraber, sizi epey korkutmuş olsa da sonu aydınlık olacak. Tüm bunlardan dersler çıkaracak kendinize ve yakınlarınızın sağlığı ile daha ilgili olarak daha iyi bakacaksınız. Tüm sağlık sorunlarının çözüldüğü ve sağlığın hakim olduğu bir döneme gireceksiniz.

Kısa zaman önce bir cilt problemi yaşamış üzerinde pek durmamışsınız. Fakat cilt sorunları çözülmediği zaman tekrar etmesi muhtemeldir. Sizde bu sürede ufak tefek cilt sorunları yaşayabilirsiniz. Fakat korkulacak boyutta bir sorun değil, iyi bir dermatoloğa giderek, bu sorunu halledecek, iyi bir cilt sağlığına kavuşacaksınız.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.