Kahve Falında Arı Görmek

Kahve Falında Arı Görmek
8 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.345 kez okundu.

Kahve falında arı görmek fal sahibinin yıllarca çalışıp didinerek inşa ettiği mutlu ve huzurlu bir hayatın nihayet keyfinin çıkarılması demektir. Eğer fal sahibi hayatının hep çalışarak ve yorularak geçeceğini düşünüyorsa çok yanılıyor çünkü fal fincanında görülen arı sembolü, fal sahibinin zaten çok hareketli bir yapıda olduğunu ve zaten sürekli bir şeyler ile uğraştığı için bereketini de göreceğini simgeler. Bir süre sonra fal sahibi hayatını daha rahat daha huzurlu ve aynı zamanda da eskisi kadar yorulmadan çalışırken bulacaktır. Sizler için gelecek olan en bereketli zaman dilimlerini işaret etmektedir. Kısa süreli ön görü ile karşılıyor olduğunuz tatillerin de sizlere iyi gelecek olduğunu bildirmesi ile birlikte bu sıralar sadece kendiniz ile ilgilenmeniz gerektiğini de göstermektedir. Her şeyde başkalarının isteklerini her ne kadar ön plana alıyor olsanız bile artık buna bir dur demeli ve biraz da kendiniz için çalışmalısınız.

Sizler için gelecek olan müjdeli haberleri de bildirmektedir. Bu sıralar iş ile ilgili olan durumlardan haber bekliyor olabilirsiniz ve artık onun ile ilgili olan çok güzel haberleri de kısa süre içerisinde alacaksınız. Sadece iş hayatı için olan bir durum da değil aşk ve sevgi ile de beklemekte olduğunuz her konu sizlerin en iyi şekilde önlerine gelecektir. Karşınızda biri var olduğu da anlamına gelir iken eğer bunu en iyi şekilde değerlendirir iseniz hayatınızın kalan kısmına artık tek devam etmek yerine en sevdiğiniz kişiler ile devam edebilecek olduğunuz anlamına da gelmektedir. Bir diğer anlamı ile kendi ayaklarının üzerinde durmaya başlamak ve bundan büyük bir gurur duymak olarak yorumlanır. Eğer fal fincanının dip kısmında büyük bir şekilde belirmiş ise kişi çok yakın bir zamanda birisi ile tanışacak ve evlilik planları yapacak ama bu evlilikte sadece ikisinin emeği olacak demektir. Kimseden bir maddi destek görmeden kendi imkanları ile yuvalarını kuran çift çok mutlu ve huzur dolu bir hayata yelken açacaktır. Fal fincanının kulp kısmında belirmiş ise 2 farklı anlama gelebilir. Eğer kadın ise kulp kısmında görülmesi ciddi anlamda beden gücü sarf ederek çalışacağı bir işi olacağına ve bu işin ileride çok büyük maddi kazançlar sağlayacağına dalalettir. Fakat erkek ise fincanın kulp kısmında görülmesi ek gelir elde etmek için gecesi gündüzüne karışan fal sahibi demektir. Maddi ihtiyaçları yüzünden özel hayatından bile feragat eden kişi emeklerinin karşılığını er geç alacaktır. Fincan tabağında belirmiş ise çok çalışkan ve becerikli bir evlat sahibi olunacağına dalalettir.

Kahve Falında Arı Kovanı Görmek

Kafanızın içinin birçok farklı düşünce ile dolu olduğunun göstergesidir. Bu doluluk sizi asıl odaklanmanız gereken konulardan uzaklaştırarak çok gergin bir ruh haline bürünmenize sebep oluyor. Dolayısıyla da ailenize yansıttığınız gerginlik hane içerisinde boş tartışmalara sebep oluyor. Hatta bazen arkadaşlarınızı bile gereksiz yere kırıyorsunuz. Çünkü içinizdeki birikimi aktaracak ve rahatlayacak hiçbir yerinizin olmadığını ve kimsenin sizi anlamayacağını düşünüyorsunuz. Evde sürekli biriken işer ve bir türlü yerine oturmayan eşyalar bile canınızı sıkıyor. Sizde diğer insanlar gibi her şeyin yerli yerinde olmasını istiyorsunuz. Ama bozulan eşyalarınız bile zamanında tamir edilmiyor ve doğal olarak hayatınız ileri gitmek yerine geri gidiyormuş gibi hissediyorsunuz.Yaptığınız en büyük hata da öfkenizi çocuklarınıza bağırarak çıkarmak oluyor. Bu sürecin geçici olduğunu ve en kısa sürede normale döneceğinizi bilirseniz çok daha rahat edersiniz.

Çalışkan kimliğine de dikkat çeker. Bu çalışkanlık sayesinde her türlü zorluğun üstesinden gelse de bazı zamanlarda artık tükendiğini hissediyor olabilir. İşte tamda böyle zamanlara ufak tefek kaçamaklar yaparak ortadan kaybolmak fal sahibine çok iyi gelecektir. En azından bir hafta sonunu tamamen kendisine ayırmak şarttır.

Kahve Falında Arı Kuşu Görmek

Başınıza üzücü bir olayın geleceğini gösterir ancak korkmanıza ve endişe etmenize gerek yok, çünkü bu olayı kısa sürede atlatmayı başarabileceksiniz. Bu olay sizin mal varlığınızla ilgili bir durum olacak. Örneğin bir eviniz ya da yazlığınız varsa bu mülklerinizin başına bir iş gelebilir. Ancak dediğimiz gibi, bu iş büyük çaplı bir şey olmayacak ve kısa sürede toparlanacak. Eğer arabanız varsa bozulabilir ve bir süre kullanmamanız gerekebilir. Öte yandan bu mal varlığı bir yakınınızın size geçici olarak verdiği emanet bir eşya ya da para da olabilir. Bu durumda sıkıntınız daha büyük boyutlu ve daha zor çözülür olacak.

Bazen de maddi olarak zor bir zamana girileceği üzerine yorumlanabilir. Mal varlığınız zarar gördüğü için bir süre çok fazla para harcamanız gerekecek ve toparlanmak için borç yapacaksınız. Ancak çok zaman geçmeden bütün borçlarınızı ödeyeceksiniz. Yine de fazlasıyla çalıştığınız ve bütçenizi kontrol edemediğiniz günler geçirmeniz gerekecek.

Kahve Falında Arı Peteği Görmek

İş hayatındaki başarılarınıza yenilerini eklemeye devam ediyorsunuz ama mutluluğunuzu paylaşacak kadını kaybetmiş olmanız size acı veriyor. Geçmişe yönelik düzeltemediğiniz şeylere üzülmek yerine geleceğe ve değişime odaklanarak onu yeniden kazanma şansınız var. Hırslı bir kişiliğiniz var. Tuttuğunu koparan bir insan olmanız çocuklarınıza güzel örnek olmanıza vesile oluyor. Kendinizi boş yere suçladığınız konuları geride bırakacaksınız.

Kahve Falında Büyük Arı Görmek

Seni beğeni ile izleyen iki çift göz bulunmaktadır. Önümüzdeki aylar içerisinde tutkulu bir ilişkiye başlayacaksın. Sürpriz hediyeleriyle şaşırıp kalacaksın. Aile yaşantındaki bazı sıkıntılar sona erecektir. Huzura kavuşacaksın. Maddi açıdan rahata ereceksin.  Bir şehre yolculuk görünmektedir. Uzun zamandır görüşemediğin yakın arkadaşından telefon gelecek.

Kahve Falında Bal Arısı Görmek

Hareketli bir hafta geçireceksin çünkü uzak yollardan gelen misafirlerin var. Nişanlınla birlikte düğün alışverişine çıkıyorsunuz ama zevkleriniz çatıştığı için ortak noktayı bulmakta zorlanabilirsiniz. Kadın gözüyle her şeyin en iyisini seçeceğini düşünmeli ve ona güvenmelisiniz. Anneniz yada büyükanneniz ufak bir kaza atlatacak ama korkmayın büyük bir sıkıntı söz konusu değil. Gereksiz konuşmalar yapan biri kafanızı ütüleyecek.

Kahve Falında Kraliçe Arı Görmek

Büyük bir aşkla başlayıp yaşamış olduğun ilişkinin sonu kederli bitecek. Sevgilinin seni aldattığı öğrenmen an meselesi. Bu durum seni oldukça yıpratıp büyük bir kedere doğru sürükleyecek.Sevgilin yaptığından çok pişman olup kendini affettirmek için çok çaba sarfedecek olsa da sen ona sırtını tamamen döneceksin.Yapacağın şehir değişikliği ile kötü günleri geride bırakacaksın.

Kahve Falında Petek Görmek

Çoğunlukla müjdeli havadisler alınacağına ve bu havadisler neticesinde sevdiğiniz kişi ile kurulacak arkadaşlık ya da evliliğe işaret edilir. Genel anlamda iş hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklardan kurtulacağınıza ve sevdiğiniz insanla beraber huzurlu ve mutlu bir sürece gireceğinize işaret edilir. Uzun bir süredir gerçekleşmesi için çabaladığınız işin veya bir olayın güzel ve hayırlı bir biçimde sonuçlanacağı ile ilgili müjdeyi size vermekte.

Başarılarınızdan ötürü çevrenizde bulunan herkes tarafından takdir edilecek ve çok övüleceksiniz. Hane içindeki saadetin artacağı ve bu durumun uzun süreli olacağı anlamına gelir. Eğer evli ise bu yeni bir ev alınacağının müjdesidir. Eğer faş sahibi bekar ise sevdiği insanla çok yakın bir süre sonra kuracağı mutlu bir yuvaya işaret edilir. Ayrıca yakın çevrenizle yaşamış olduğunuz problemlerin son bulacağına ve her şeyin çözüme kavuşacağı biçiminde de yorumlanır. İş hayatınızda mevkiiniz yükselecek ve elinize bol kazanç geçecektir. Her zaman harcanan emeklerin ve hayatta her şeyin mutlaka bir karşılığının olduğunun alameti olarak değerlendirilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git