Kahve Falında Mevlana Görmek

08.04.2015
Kahve Falında Mevlana Görmek

Kahve falında mevlana görmek fal sahibinin çektiği sıkıntıların ve yaşadığı tatsız olayların tümünün bir sebebi olduğuna dalalettir. Fal sahibinin olgunlaşması ve hayatına doğru bir çerçeveden bakması için bazı sıkıntılardan ders almayı öğrenmesi gerektiğini vurgular ve fal fincanında bulunduğu konuma göre farklı şekillerde de yorumlanabilmektedir.

Eğer fal fincanının dip kısmında belirmiş ise fal sahibinin maddi sıkıntılarına dalalettir ve iyi haberler verir. Sabrın sonunun selamet olmasına ve giderek artıyormuş gibi görünen maddi problemlerin sihirli bir el değmişcesine düzeleceğine işaret eden bu sembol, birazda maneviyat ile yorumlanır. Fal sahibi sadece Allah’a yakardığı ve ne isterse Allah’tan istediği için bütün dertlerine deva bulacaktır. Bu sayede maneviyatı iyice güçlenen fal sahibi ruhen de huzura kavuşacaktır. Eğer fincanın ağız kısmına doğru şekillenmiş ise fal sahibinin yardım istemekten çekindiği bir kişiyi işaret eder. Aslında bu kişi fal sahibinin yardım isteyeceğini fark etmiştir fakat gururunu kırmamak için sesini çıkartmaz. Fal sahibinin bu kişiye güvenebileceğini işaret eder ve hayırlı gelişmeler olacak demektir.

Aşk Hayatı

Bu dönem aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Uzun zamandır birlikte olmak istediğiniz, hayallerimizi süsleyen fakat platonik olarak devam ettiğiniz kişi ile aranızda çok güzel gelişmeler yaşanabilir. Bu durumun gerçekleşmesinde ortak arkadaşlarınızın da payının olduğu gözükmekte. Bu aralar arkadaş ortamınıza dikkat edin çünkü sevdiğiniz kişi ile etkileşime geçmenizi sağlayacak olaylar olabilir. İkinizin de genelde aynı ortamlarda takılması ve arkadaşlarının ortak kişilerden oluşması ilişkiye başlamamız için güzel bir zemin oluşturacak gibi gözüküyor. Zaten sizin bu kişiye karşı olan duygularınız oldukça gerçek ve fazla. Tek yapmanız gereken davranışlarınız ve sözleriniz ile onu sevdiğinizi belli etmek olacaktır.

İşte bu dönem aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayacak olmanızda sevgimizi belli etmeye başlamanız ile başlayacak. Yavaş yavaş kendinize olan güveniniz artacak ve daha cesur biri haline gelmeye başlayacaksınız. Ortak arkadaşlarınız sayesinde bu kişi ile alakalı daha fazla bilgiye sahip olacaksınız. Neyi sevip neyi sevmediğini öğrenmek işinizi daha da kolaylaştıracak. Dikkatini çekmek için deneyebileceğiniz değişik yöntemlere sahip olacaksınız ve tim bu çabalarınız sonuçsuz kalmayacak. Platonik olarak sevdiğiniz bu kişinin dikkatini çekmeyi başaracak ve mutlu bir birlikteliğe adım atacaksınız. İlişkiniz gayet samimi ilerleyecek gibi görünüyor. Birbirinizin hem sevgilisi hem ailesi hem de arkadaşı olacaksınız. Güzel bir uyum yakalayacak ve neredeyse hiç anlaşmazlık yaşamayacaksınız. Arkadaş ortamınızın aynı olması sebebi ile beraber sosyalleşecek ve eğlenceli vakit geçirebileceksiniz. Birbirinizin arkadaşlarını tanıdığınız için kıskançlık sorunları da yaşamayacaksınız. Mutlu bir birliktelik sizi bekliyor olacak.

Para

Bu dönem finansal bakımdan çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Uzun zamandır çektiğiniz maddi sıkıntılar artık son bulacak ve sizde rahat bir yaşamın tadını çıkartabileceksiniz. İstediğiniz şeyleri alabilecek ve istediğiniz yerlere daha rahat bir şekilde gidebileceksiniz. Üstelik tüm bunları yaparken gelecek kaygısı ve geçinme problemi de çekmeyeceksiniz. Sakin kafayla mutlu ve huzurlu bir şekilde harcamalarınızı yapabileceksiniz. Tüm bunların gerçekleşmesinde elinize yüklü miktarda geçen para rol oynayacak. Bu kazancı işinizdeki büyük patlama ile veya sesinizi daha büyük kitlelere duyurmuş olmanız ile sağlamış olabilirsiniz. Ya da şans sizin tarafınızda olmuş ve büyük çekilişi, piyangoyu kazanmış olabilirsiniz. Elinize geçen para uzun bir süre rahat etmenize neden olacağı için nereden geldiğini bir süre sonra unutacaksınız.

Bu dönem maddi bakımdan rahatlamış olmak hayatınızı her anlamda etkileyecek ve tabi ki olumlu bir şekilde etkileyecek. Özel hayatınızda da sizi büyük sürprizler bekliyor olacak. Ayrıca sadece kendinizi değil tüm sevdiklerimizi düşündüğünüz görünmekte. Anlaşılan elinize geçen parayı güzel bir şekilde harcamaya özen gösteriyorsunuz. Eğer kullanmasını bilirseniz çok güzel birikim de yapabileceksiniz ve gelecekte de rahat etmeye devam edeceksiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönem sizin için epey telaşlı fakat bir o kadar da güzel geçecek gibi gözüküyor. Etrafınızı iyi haberler saracak, yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmayacak. Ne kadar yorulsanız da değdiğini hissede hissede yorulmaya devam edeceksiniz. Sevinçler peşimizi bırakmayacak ve uzun zaman sonra kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Bu dönem aileniz ile beraber köklü değişimlere doğru yol alabilirsiniz. Beraber yaşadığınız görünmekte ve bu durumda beraber alınmış bir karar olacaktır. Bu karar taşınma ile alakalı olabilir.

Doğup büyüdüğünüz yerden ayrılmak, oradaki komşulara ve arkadaşlara veda etmek duygusal anlar yaşamanıza neden olabilir ancak taşınacağınız yeni ev ve mekan sizi öylesine mutlu edecek ki gitmek için can da atacaksınız. Tam bir duygu karmaşası yaşadığınız görünmekte. Büyük şehrin gürültüsünden ve kirliliğinden uzaklaşmak isteyecek olmalısınız ki daha sakin, sessiz ve doğayla iç içe bir yere taşındığınız gözükmekte. Yeni yaşam alanınız daha doğal bir hayata sahip olmanızı sağlayacak, huzuru bulacaksınız ve mutlu bir hayata doğru yelken açacaksınız.

İş ve Kariyer

Bu dönem kariyerinizde çok güzel işlere imza atacağınız gözükmekte, bütün şans ve güzel enerji sizinle birlikte olacak gibi gözüküyor. Uzun zamandır çabaladığınız ve hayalini kurduğumuz konuma en sonunda ulaşabileceksiniz. Bu süreçte en büyük  destekçiniz aileniz olacak. Ne kadar yorulsanız da hissetmemeniz için ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalışacaklar ve bu durum çok daha fazla hırslanmanıza neden olacak. Sevdiklerinizi yüz üstü bırakmamak adına kendinizi tamamen işinize vereceksiniz. Bu süreç yorucu geçse dahi sonunu düşündükçe daha da hevesleneceksiniz.

Tüm bunların sonunda da başarıya ulaşacaksınız. Kariyerinizin en üst seviyesine erişecek, önemli insanlar ile aynı masada oturmaya hak kazanacaksınız. Bu sayede yeni ve herkes tarafından bilinen kişiler ile tanışma fırsatı yakalayacak ve onlardan bilgiler kalacaksınız. Bu süreç sizin için aynı zamanda öğretici ve geliştiricide geçecek. Kendinizi ve dilinizi yeni ülkeler eşliğinde geliştirebileceksiniz. Böyle bir fırsatı yakalamışken bırakmak istemeyeceksiniz, yabancı bir ülkede çalışmak için kalmak isteyebilirsiniz.

Sağlık

Bu dönem sağlık hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Daha sağlıklı ve enerjik olduğunuz bir süreç sizi bekliyor olacak. Uzun zamandır yapamadığınız ya da yarım kalan işler tamamlanmak için sizi bekliyor gibi görünüyor. Sizde artık kendinizde bu enerjiyi bulacak hale geleceksiniz ve var gücünüz ile hayata devam edeceksiniz. Sağlığın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlayacaksınız ve bundan sonraki süreçte de çok daha fazla dikkatli davranmaya çalışacaksınız. Kendinizi koruyacak, vitaminlerinizi eksiksiz alacaksınız. Bunları yapmanız için hatırlatıcı niteliği taşıyan bir sevdiğiniz de olacak ve sizi asla yalnız bırakmayacak.

Yanınızda sizi destekleyen ve iyi olmanız için emek harcayan birilerinin olduğunu görmek sizi çok daha mutlu biri yapacak. Bu da çabuk iyileşmenize katkıda bulunacak. Artık hastanelerde vakit geçirmek zorunda kalmayacaksınız. Ya da tadını sevmediğiniz ilaçlara mahkum olduğunuz bir hayatınız olmayacak. Kendi işlerinizi kolay bir şekilde yapabildiğiniz, daha dinç ve enerjik olduğunuz bir yaşam sizi bekliyor olacak. Bundan sonra saha sağlıklı bir birey olacaksınız.


 

Kahve Falında Dönen Mevlana Görmek

Hayatınızda bazı pürüzlerin olduğunu ve bunları düzeltmeniz gerektiğini gösterir. Umursamadığınız, büyütmediğiniz ancak başkaları için büyük anlamlar ifade eden bazı davranışlarınız olabilir. Bu davranışlarınızı eğer olumluysa daha yoğun ve dikkatli bir şekilde devam ettirmeniz gerektiği; eğer olumsuzsa da bir an önce sonlandırıp verdiğiniz maddi ve manevi hasarı telafi etmeniz gerektiği yönünde uyarıcı olan oldukça önemli bir figürdür. Kendinizle ilgili detaylara çok dikkat ettiğinizi ancak başkalarıyla ilgili detaylar konusunda bir miktar özensiz olduğunuzu gösterir.

Hayatınızın çok yakın bir zaman içinde büyük bir düzene gireceğini gösterir. Bugüne kadar düzensiz ve sadece kendinizden sorumlu olarak yaşamış olabilirsiniz. Ancak özellikle bekar olanlar için bundan sonra bir eşin ve çocukların sorumluluğunu alarak daha düzenli bir hayata geçiş yapmaktır. İş konusunda da bugüne kadar daha düzensiz ve kesintilerle çalışmış olanlar için bundan sonra devamlı, düzenli ve daha kaliteli bir işte çalışmaktır. Önünüze çıkan her engeli kolaylıkla aşabileceğinizi gösterir.

Kullandığın kelimeleri düşünmeden konuşuyorsun. Bu senin için sıkıntı çıkarabilir. Eşin tarafından bir hediye alacaksın. Bu hediyeyi hayatın boyunca hiç yanından ayırmayacaksın. Her zaman koruyacaksın. İş hayatında yükseleceksin. Kısa zamanda paraya kavuşacaksın. Harcamalarını doğru yapmalısın. Alacağın bir karar ile hayatında büyük değişimler meydana gelecektir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Semazen

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.