Kahve Falında Mevlana Görmek

Kahve Falında Mevlana Görmek
8 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 5.064 kez okundu.

Kahve falında mevlana görmek fal sahibinin çektiği sıkıntıların ve yaşadığı tatsız olayların tümünün bir sebebi olduğuna dalalettir. Fal sahibinin olgunlaşması ve hayatına doğru bir çerçeveden bakması için bazı sıkıntılardan ders almayı öğrenmesi gerektiğini vurgulayan mevlana sembolü fal fincanında bulunduğu konuma göre farklı şekillerde de yorumlanabilmektedir.

Eğer fal fincanının dip kısmında belirmiş ise fal sahibinin maddi sıkıntılarına dalalettir ve iyi haberler verir. Sabrın sonunun selamet olmasına ve giderek artıyormuş gibi görünen maddi problemlerin sihirli bir el değmişcesine düzeleceğine işaret eden mevlana sembolü birazda maneviyat ile yorumlanır. Fal sahibi sadece Allah’a yakardığı ve ne isterse Allah’tan istediği için bütün dertlerine deva bulacaktır. Bu sayede maneviyatı iyice güçlenen fal sahibi ruhen de huzura kavuşacaktır. Eğer fincanda beliren mevlana sembolü fincanın ağız kısmına doğru şekillenmiş ise fal sahibinin yardım istemekten çekindiği bir kişiyi işaret eder. Aslında bu kişi fal sahibinin yardım isteyeceğini fark etmiştir fakat gururunu kırmamak için sesini çıkartmaz. Fal sahibinin bu kişiye güvenebileceğini işaret eden mevlana sembolü hayırlı gelişmeler olacak demektir. Falda çıkan semboller arasında en huzur verici cinsen olanıdır. Eğer mevlana sembolü ile birlikte bir hayvan sembolü belirmiş ise duanın gücü ile kırılan bir nazarı simgeler. Fal sahibine bir iyilikte bulunması gerektiğin de hatırlatan bir semboldür ve geçmişte vaat edilen bir iyiliği simgelediği de söylenebilir.

Kahve Falında Dönen Mevlana Görmek

Hayatınızda bazı pürüzlerin olduğunu ve bunları düzeltmeniz gerektiğini gösterir. Umursamadığınız, büyütmediğiniz ancak başkaları için büyük anlamlar ifade eden bazı davranışlarınız olabilir. Bu davranışlarınızı eğer olumluysa daha yoğun ve dikkatli bir şekilde devam ettirmeniz gerektiği; eğer olumsuzsa da bir an önce sonlandırıp verdiğiniz maddi ve manevi hasarı telafi etmeniz gerektiği yönünde uyarıcı olan oldukça önemli bir figürdür. Kendinizle ilgili detaylara çok dikkat ettiğinizi ancak başkalarıyla ilgili detaylar konusunda bir miktar özensiz olduğunuzu gösterir.

Hayatınızın çok yakın bir zaman içinde büyük bir düzene gireceğini gösterir. Bugüne kadar düzensiz ve sadece kendinizden sorumlu olarak yaşamış olabilirsiniz. Ancak özellikle bekar olanlar için bundan sonra bir eşin ve çocukların sorumluluğunu alarak daha düzenli bir hayata geçiş yapmaktır. İş konusunda da bugüne kadar daha düzensiz ve kesintilerle çalışmış olanlar için bundan sonra devamlı, düzenli ve daha kaliteli bir işte çalışmaktır. Önünüze çıkan her engeli kolaylıkla aşabileceğinizi gösterir.

Kullandığın kelimeleri düşünmeden konuşuyorsun. Bu senin için sıkıntı çıkarabilir. Eşin tarafından bir hediye alacaksın. Bu hediyeyi hayatın boyunca hiç yanından ayırmayacaksın. Her zaman koruyacaksın. İş hayatında yükseleceksin. Kısa zamanda paraya kavuşacaksın. Harcamalarını doğru yapmalısın. Alacağın bir karar ile hayatında büyük değişimler meydana gelecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git