Kahve Falında Çift Görmek

28.09.2015
Kahve Falında Çift Görmek

Kahve falında çift görmek, hayatınızın hem de geneline yayılan pozitif durumların oluşacağına yorumlanır. Zaman size bugüne kadar pek şans getirmediyse bugünden itibaren her şey farklı olacaktır. Özellikle de tam her şey üstünüze geliyormuş hissine sahipseniz ve beyaz teslimiyet bayrağını çekmeye ramak kalanlardanım diyenlerdenseniz, kaderin size ani büyük sürprizleri ile milatlar yaşatacağının çok önemli işaretlerindendir. Şekil özellikle de fincan ağzına yakın bir yerde ise oldukça sevindirici ve hayatınızı dönüştürücü olumlu gelişmeler yakındır anlamını taşıyacaktır.

Hayatınız sıkıcı ve sıradanlıklar varsa artık bunun sonunun geldiğine yorumlanır. Adeta size hareketli ve macera dolu akışlarla dinamizm ekleneceğine tabir olunur. İş, aşk, sosyal yaşam artık sizler için çok farklı çıtalar sunacaktır. Çünkü sizlere her alanda olabileceğinizin de üstünde fırsatlar ve müjdeler işaret ediliyordur. Hayatınızda uzun süre içten gülümsemeler söz konusu olmamışsa, çok yakında hayatınızın her alanındaki eklenecek o güzellikler bu gülümsemeleri uzun soluklu size getirerek hayatınıza renk katılacağının habercisidir. Artık her alandaki büyük şansın hayatınıza dahil olduğunun müjdecisidir

Aşk Yorumu

Aşk, hayattaki en önemli enerji kaynağı olarak ifade edilmektedir. Bu önemli durum da sizler için heyecan verici ve derinden etkileyici bir şekilde hayatınızda etkiler yaratacaktır. Kaderin gerçek ve derinden sarsan aşkı, sizlere sürpriz bir şekilde sunacağına yorumlanır.Elbette ki her alandaki büyük sürprizini aşk hayatınıza da yansımasıyla eğer ilişkiniz varsa sürpriz bir evlilik ile taçlanmasına, eğer ilişkiniz yoksa da harika ve belki de hayatınızın aşkını yaşayacağınız boyutlarda birinin karşınıza çıkacağı olarak yorumlanır.

Kişi eğer evliyse ve problemleri de söz konusuysa bu sorunların kendi istediği doğrultuda olumlu çözümleneceğini bilmelidir. Hayatında ilişkisi olanların ilişkilerini olabildiğince en mutlu durumlara getirecek anlayış ortamını yaşayacaklarına işaret ederken, ilişkileri olmayanlar da hayatının aşklarıyla tanışma fırsatı olarak yorumlanır.

Çok problemli ve çıkmaz sokak durumundaki ilişkilerin kişinin lehine sonlanıp kişiyi hak eden ve ona ayaklarını yerinden kesecek yeni bir aşkın başlangıcı olarak da yorumlanabilmektedir. Her durumda anlaşılacağı üzere olumlu aşk yaşamının simgesi, işareti olduğunun bilincinde olunması ve kişinin gerçekten inanılmaz duygusal anlar yaşayacağının en belirgin ifadesi ile karşı karşıya olunduğudur. Burada önemli olan bir diğer nokta da; şeklin fincan ve tabağının neresinde ne şekilde oluşmuş olduğudur. Eğer şekil fincanının hemen ağzındaysa saydığımız tüm olumlu aşk gelişmelerinin gelişmesi anlık meseledir diye yorumlanırken; bu şekil tabakta ise biraz sabredip ama yine de çok uzun olmayan bir süre içerisinde sabırla beklenilmesi durumunda da yine duygusal hayattaki en özel anları yaşatacak olan kişinin hayata gireceği şeklinde yorumlanır yorumlanır.

Para Yorumu

Bizzat para, bolluk, bereket ile eşdeğer görülen bir sembol olup bütün olumlu durumların parasal anlamdaki en üst müjdelere yorumlanmaktadır. Bu durum ise temelde iki farklı açıdan yoruma tabi tutulur. Birinci yorum kişinin iş sahibi ise gelişen yorumudur ki bu durumda var olan işin getirisinin artacağının dışında eğer çalışansa da mevki alacağı olarak yorumlanır. Eğer kendi işinin sahibi ise var olan sıkıntıları varsa hiç ümit etmediği yerlerden paraların geleceği hem de harika iş anlaşmaları ile gelirin katlanacağı olarak yorumlanmaktadır. Yalnız dikkat edilmesi gerekli oldukça önemli husus ise iyi niyetli oluşunuz dolayısıyla problem yaşamamanız. Çünkü bu kadar bolluk ve bereket içerisindeki durum çevrenizce de fark edilir olacak olup olumsuz senaryolara karşı uyanık olmanız gerektiği de tavsiye olunur. Çünkü para size geliyor olsa da bunun için arkadaş bilinen çok yakınınızdaki çevrenizden adeta pusuya yatan ve sizin iyi niyetinizi suistimal etmek isteyenlerin de olası olması durumu önemlidir. Hayatta gelen şans kadar değerlendirilmesinin de bir o kadar önemli olduğu unutulmamalıdır.

Finansal bereketin artarak gelmesinin en önemli sebebi ise sizlerin azmi ve bu azminizin de çevrenizdekiler tarafından görülüp taktir edilecek olmasıyla da oldukça ilgilidir. Zira bilinir ki pek çok kişi gerçek anlamda mücadele ettiği halde, bunu gördüğü halde görmezden gelen işveren ve kişilerle de karşılaşılmaktadır. Siz bu konuda da oldukça şanslı olacak olup bütün olumlu özellikleriniz ile odak noktası olacak ve güzel kazanç kapılarının size bir bir açılmasına şahit olacaksınız.

Eğer borç içerisindeyseniz ve şekil fincanının da hemen ağzındaysa gerek iş imkanları gerekse de yakın çevrenizden (arkadaş-aile) beklenmeyen yardım elleri uzanacaktır ve hayatınıza bir nebze nefes aldıracak adımların atılmasına vesile olanlar çıkacaktır. Şayet şekil tabakta ise hemen olmasa da ilgili yardım ellerinin yine yakın bir tarihte fal sahibine uzatılacağına yorumlanır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Hayata artılarla devam etmenin en güzel alanını ailede yaşayacağınızı gösterir. Zira şans her alanda size harika deneyimler yaşatmaya başlayacaktır. Dürüstlük, azim ve asaletinizin aile bireyleri tarafından biliniyor olmasının meyvelerini toplayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu da gerek aile içi gerekse de aile dışı bu olumlu özelliklerinizden dolayı size adeta seferber olunacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Evli iseniz ve aile içerisinde şu ana kadar gerek eşiniz gerekse çocuklarınız ve diğer yakınlarla yaşadığınız tatsızlıkların araya girecek yabancı ve dostlarca olumlu yön değişime katkıda bulunulacağına yorumlanır. Bunun da en temel sebebinin kendinizi ifade etmeye gerek zamana bulacağınız gerekse de karşı tarafın anlayışıyla karşılanacak olmasından kaynaklanacağı tabir edilir.

Bekar iseniz uzaklardan gelecek bir yakının tanıştıracağı biriyle hayatınızın aşkını yaşayıp evlilik yolunda ilerleyeceğiniz olarak da yorumlanır. Bilinir ki en zor kefil olunacak olan evlilik kurumu fakat sizlerin dürüstlüğü ve kişilik özelliklerinize olan saygınlık bu anlamda pek çok kişinin size vesile olmasına beraberinde getirecek ve sizin bu yolla onurlandırılacak olmanıza yorumlanır.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu noktada kişilerin iş hayatı üç kısımda yorumlanmaktadır. Birinci yorum kişinin işsiz olması durumunda ya uzun süredir istediği bir işe sonunda ve büyük başarılarla sahip olması ya da tam ümidini kesmiş ve işsiz kalacağı inancına yaklaşmışken adeta mucize gibi birden ve hiç tahmin edemeyeceği kadar güzel şartlarda bir işte istihdam edileceğine yorumlanmaktadır.

Yeni tanışacağınız saygın birinin desteğiyle oldukça önemli ticari başarılar elde edeceğinize de işarettir. Sosyal ve ticari anlamda güvenilir ve taktir edilir kişilik özelliklerinizden dolayı dost, yakın, yabancı desteğiyle kazanç dünyanıza artıların söz konusu olacağına, bunu da aile bireylerinin beklentilerinin de ötesinde, mal ve mülk edinme yoluyla aile yaşamında maddi ve manevi bereketin getireceği huzura yönelik de bir işaret olarak yorumlanır.

Var olan bir işletmede çalışan iseniz de maaşınızın artacağı, unvanınızda yükselme olacağı veya daha da iyi olanaklarda iş teklifleri ile karşılaşacağınız şeklinde yorumlanır. Şayet işletme sahibi iseniz, işlerinizin kar oranlarının artacağı ve sadece bununla da kalmayıp oldukça saygın bir iş adamı konumuna sahip olunacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bolluk ve bereketin oldukça yakın ve bununla birlikte de tüm hayal edilen mal ve mülklere sahip olunacağı tabir edilir.

Sağlık Yorumu

Bereket sadece maddesel bir durum değildir. Elbette ki hayatınızdaki en anlamlı durum sağlık hayatınıza yansıyacak olandır. Burada anlaşılması gereken şey aynı zamanda uyarı amaçlı bir durumun da söz konusu olduğudur. Bu aralar gerek kariyer gerekse de hayat koşturmasında sağlığınızı arka planlara atmış olduğuna tabir edilir. Sizi seven ve önemseyen birinin uyarısıyla bu durumdaki yanlıştan dönecek ve çok daha sağlıklı günlere geçiş yapacağınıza da yorumlanır. Üstelik bu durum sadece sizinle de sınırlı olmayıp çevrenizde kıymet verdiğiniz kişilerle ilgili de ümit verici durumlara da yorumlanır.

Sizinle ilgili bir diğer olası yorum ise; süre gelen bir sağlık probleminiz varsa ne kadar ağır olsa da üstesinden gelecek olmanızdır. Bu durum siz ve sevdiğiniz kişilerde adeta bayram coşkusu yaşatacaktır ve bu durumdan sonra sağlığınıza daha dikkatle ve kıymetini bilerek yaklaşacağınız bir bakış açısına sahip olacağınıza yorumlanır. Sağlık problemlerini yendikten sonra askıya aldığınız pek çok işi ve planlarınızı da hızlı ve başarılı şekilde hayata geçireceğiniz şeklinde de tabir olunur.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.