Kahve Falında Çift Görmek

Kahve Falında Çift Görmek

Kahve falında çift görmek, hayatınızın hem de geneline yayılan pozitif durumların oluşacağına yorumlanır. Zaman size bugüne kadar pek şans getirmediyse bugünden itibaren her şey farklı olacaktır. Özellikle de tam her şey üstünüze geliyormuş hissine sahipseniz ve beyaz teslimiyet bayrağını çekmeye ramak kalanlardanım diyenlerdenseniz, kaderin size ani büyük sürprizleri ile milatlar yaşatacağının çok önemli işaretlerindendir. Şekil özellikle de fincan ağzına yakın bir yerde ise oldukça sevindirici ve hayatınızı dönüştürücü olumlu gelişmeler yakındır anlamını taşıyacaktır.

Hayatınız sıkıcı ve sıradanlıklar varsa artık bunun sonunun geldiğine yorumlanır. Adeta size hareketli ve macera dolu akışlarla dinamizm ekleneceğine tabir olunur. İş, aşk, sosyal yaşam artık sizler için çok farklı çıtalar sunacaktır. Çünkü sizlere her alanda olabileceğinizin de üstünde fırsatlar ve müjdeler işaret ediliyordur. Hayatınızda uzun süre içten gülümsemeler söz konusu olmamışsa, çok yakında hayatınızın her alanındaki eklenecek o güzellikler bu gülümsemeleri uzun soluklu size getirerek hayatınıza renk katılacağının habercisidir. Artık her alandaki büyük şansın hayatınıza dahil olduğunun müjdecisidir

Aşk Hayatı

Aşk, hayattaki en önemli enerji kaynağı olarak ifade edilmektedir. Bu önemli durum da sizler için heyecan verici ve derinden etkileyici bir şekilde hayatınızda etkiler yaratacaktır. Kaderin gerçek ve derinden sarsan aşkı, sizlere sürpriz bir şekilde sunacağına yorumlanır.Elbette ki her alandaki büyük sürprizini aşk hayatınıza da yansımasıyla eğer ilişkiniz varsa sürpriz bir evlilik ile taçlanmasına, eğer ilişkiniz yoksa da harika ve belki de hayatınızın aşkını yaşayacağınız boyutlarda birinin karşınıza çıkacağı olarak yorumlanır.

Kişi eğer evliyse ve problemleri de söz konusuysa bu sorunların kendi istediği doğrultuda olumlu çözümleneceğini bilmelidir. Hayatında ilişkisi olanların ilişkilerini olabildiğince en mutlu durumlara getirecek anlayış ortamını yaşayacaklarına işaret ederken, ilişkileri olmayanlar da hayatının aşklarıyla tanışma fırsatı olarak yorumlanır.

Çok problemli ve çıkmaz sokak durumundaki ilişkilerin kişinin lehine sonlanıp kişiyi hak eden ve ona ayaklarını yerinden kesecek yeni bir aşkın başlangıcı olarak da yorumlanabilmektedir. Her durumda anlaşılacağı üzere olumlu aşk yaşamının simgesi, işareti olduğunun bilincinde olunması ve kişinin gerçekten inanılmaz duygusal anlar yaşayacağının en belirgin ifadesi ile karşı karşıya olunduğudur. Burada önemli olan bir diğer nokta da; şeklin fincan ve tabağının neresinde ne şekilde oluşmuş olduğudur. Eğer şekil fincanının hemen ağzındaysa saydığımız tüm olumlu aşk gelişmelerinin gelişmesi anlık meseledir diye yorumlanırken; bu şekil tabakta ise biraz sabredip ama yine de çok uzun olmayan bir süre içerisinde sabırla beklenilmesi durumunda da yine duygusal hayattaki en özel anları yaşatacak olan kişinin hayata gireceği şeklinde yorumlanır yorumlanır.

Para

Bizzat para, bolluk, bereket ile eşdeğer görülen bir sembol olup bütün olumlu durumların parasal anlamdaki en üst müjdelere yorumlanmaktadır. Bu durum ise temelde iki farklı açıdan yoruma tabi tutulur. Birinci yorum kişinin iş sahibi ise gelişen yorumudur ki bu durumda var olan işin getirisinin artacağının dışında eğer çalışansa da mevki alacağı olarak yorumlanır. Eğer kendi işinin sahibi ise var olan sıkıntıları varsa hiç ümit etmediği yerlerden paraların geleceği hem de harika iş anlaşmaları ile gelirin katlanacağı olarak yorumlanmaktadır. Yalnız dikkat edilmesi gerekli oldukça önemli husus ise iyi niyetli oluşunuz dolayısıyla problem yaşamamanız. Çünkü bu kadar bolluk ve bereket içerisindeki durum çevrenizce de fark edilir olacak olup olumsuz senaryolara karşı uyanık olmanız gerektiği de tavsiye olunur. Çünkü para size geliyor olsa da bunun için arkadaş bilinen çok yakınınızdaki çevrenizden adeta pusuya yatan ve sizin iyi niyetinizi suistimal etmek isteyenlerin de olası olması durumu önemlidir. Hayatta gelen şans kadar değerlendirilmesinin de bir o kadar önemli olduğu unutulmamalıdır.

Finansal bereketin artarak gelmesinin en önemli sebebi ise sizlerin azmi ve bu azminizin de çevrenizdekiler tarafından görülüp taktir edilecek olmasıyla da oldukça ilgilidir. Zira bilinir ki pek çok kişi gerçek anlamda mücadele ettiği halde, bunu gördüğü halde görmezden gelen işveren ve kişilerle de karşılaşılmaktadır. Siz bu konuda da oldukça şanslı olacak olup bütün olumlu özellikleriniz ile odak noktası olacak ve güzel kazanç kapılarının size bir bir açılmasına şahit olacaksınız.

Eğer borç içerisindeyseniz ve şekil fincanının da hemen ağzındaysa gerek iş imkanları gerekse de yakın çevrenizden (arkadaş-aile) beklenmeyen yardım elleri uzanacaktır ve hayatınıza bir nebze nefes aldıracak adımların atılmasına vesile olanlar çıkacaktır. Şayet şekil tabakta ise hemen olmasa da ilgili yardım ellerinin yine yakın bir tarihte fal sahibine uzatılacağına yorumlanır.

Aile ve Yaşam Alanı

Hayata artılarla devam etmenin en güzel alanını ailede yaşayacağınızı gösterir. Zira şans her alanda size harika deneyimler yaşatmaya başlayacaktır. Dürüstlük, azim ve asaletinizin aile bireyleri tarafından biliniyor olmasının meyvelerini toplayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu da gerek aile içi gerekse de aile dışı bu olumlu özelliklerinizden dolayı size adeta seferber olunacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Evli iseniz ve aile içerisinde şu ana kadar gerek eşiniz gerekse çocuklarınız ve diğer yakınlarla yaşadığınız tatsızlıkların araya girecek yabancı ve dostlarca olumlu yön değişime katkıda bulunulacağına yorumlanır. Bunun da en temel sebebinin kendinizi ifade etmeye gerek zamana bulacağınız gerekse de karşı tarafın anlayışıyla karşılanacak olmasından kaynaklanacağı tabir edilir.

Bekar iseniz uzaklardan gelecek bir yakının tanıştıracağı biriyle hayatınızın aşkını yaşayıp evlilik yolunda ilerleyeceğiniz olarak da yorumlanır. Bilinir ki en zor kefil olunacak olan evlilik kurumu fakat sizlerin dürüstlüğü ve kişilik özelliklerinize olan saygınlık bu anlamda pek çok kişinin size vesile olmasına beraberinde getirecek ve sizin bu yolla onurlandırılacak olmanıza yorumlanır.

İş ve Kariyer

Bu noktada kişilerin iş hayatı üç kısımda yorumlanmaktadır. Birinci yorum kişinin işsiz olması durumunda ya uzun süredir istediği bir işe sonunda ve büyük başarılarla sahip olması ya da tam ümidini kesmiş ve işsiz kalacağı inancına yaklaşmışken adeta mucize gibi birden ve hiç tahmin edemeyeceği kadar güzel şartlarda bir işte istihdam edileceğine yorumlanmaktadır.

Yeni tanışacağınız saygın birinin desteğiyle oldukça önemli ticari başarılar elde edeceğinize de işarettir. Sosyal ve ticari anlamda güvenilir ve taktir edilir kişilik özelliklerinizden dolayı dost, yakın, yabancı desteğiyle kazanç dünyanıza artıların söz konusu olacağına, bunu da aile bireylerinin beklentilerinin de ötesinde, mal ve mülk edinme yoluyla aile yaşamında maddi ve manevi bereketin getireceği huzura yönelik de bir işaret olarak yorumlanır.

Var olan bir işletmede çalışan iseniz de maaşınızın artacağı, unvanınızda yükselme olacağı veya daha da iyi olanaklarda iş teklifleri ile karşılaşacağınız şeklinde yorumlanır. Şayet işletme sahibi iseniz, işlerinizin kar oranlarının artacağı ve sadece bununla da kalmayıp oldukça saygın bir iş adamı konumuna sahip olunacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bolluk ve bereketin oldukça yakın ve bununla birlikte de tüm hayal edilen mal ve mülklere sahip olunacağı tabir edilir.

Sağlık

Bereket sadece maddesel bir durum değildir. Elbette ki hayatınızdaki en anlamlı durum sağlık hayatınıza yansıyacak olandır. Burada anlaşılması gereken şey aynı zamanda uyarı amaçlı bir durumun da söz konusu olduğudur. Bu aralar gerek kariyer gerekse de hayat koşturmasında sağlığınızı arka planlara atmış olduğuna tabir edilir. Sizi seven ve önemseyen birinin uyarısıyla bu durumdaki yanlıştan dönecek ve çok daha sağlıklı günlere geçiş yapacağınıza da yorumlanır. Üstelik bu durum sadece sizinle de sınırlı olmayıp çevrenizde kıymet verdiğiniz kişilerle ilgili de ümit verici durumlara da yorumlanır.

Sizinle ilgili bir diğer olası yorum ise; süre gelen bir sağlık probleminiz varsa ne kadar ağır olsa da üstesinden gelecek olmanızdır. Bu durum siz ve sevdiğiniz kişilerde adeta bayram coşkusu yaşatacaktır ve bu durumdan sonra sağlığınıza daha dikkatle ve kıymetini bilerek yaklaşacağınız bir bakış açısına sahip olacağınıza yorumlanır. Sağlık problemlerini yendikten sonra askıya aldığınız pek çok işi ve planlarınızı da hızlı ve başarılı şekilde hayata geçireceğiniz şeklinde de tabir olunur.

Kahve Falında Sarılan Çift Görmek

Yolunda gitmeyen her durumun yakın zamanda rahata ulaşacağını ve hayatın rutinin dışına çıkarak yeni dostluklara ilişkilere kucak açacağınızı ifade eder. Eğer mevcut bir ilişkiniz var ise, ufak tefek tartışmalar nedeni ile sorunlar yaşayabilirsiniz, lakin bu kronik hale gelmiş olan tartışmalar partnerinizle birlikte, üzerinize doğacak olan o görünmez ayın ışığı ile yeni bir boyuta geçişinizi sağlayıp, tozlanmış aşk hayatınızdan silkelenmenize olanak sağlayacak. Sımsıkı ve sıcacık bir birlikteliğin sonsuzluğa uzanışını simgeler nitelikte.

Bekarlar için uzun soluklu bir birlikteliğin haberini müjdeler. Bu muhteşem ilişki sabrettiğiniz sürece beklediğinize değecek. Bir arkadaşınız ya da çok sevdiğiniz bir aile dostunuz tarafından alacağınız büyük bir destek anlamına da gelebilmektedir. Çok müşkül bir anınızda size manevi yönden büyük bir bağlılığı olan bu kişi sahip olduğunuz zor durumdan kurtulmanızı sağlayıp sizi rahata eriştirecektir.

Duyduğun bazı sıkıcı sözler kafanı karıştırıp, canını sıkmış gibi… Sevgilin ile arandaki mükemmel uyumu ve sevginizi kıskananlar, çok yakın etrafınızdaki kişiler. Söylenen laflara aldırış etmemeniz ve ilişkinizi biraz daha gözden uzakta yaşamanız, ikinize de iyi gelecek. Hayatın koşuşturmasından birbirinizi biraz ihmal etmiş olabilirsiniz. Sevgiline yapacağın hoş bir sürpriz, ilişkinize heyecan katacak.

Kahve Falında Çift Başlı Yılan Görmek

Büyük bir değişim, dönüşüm ve yeniliğin kapıda olduğuna işaret eder. Bu değişim köklü bir temizlikle olabilir olarak yorumlanır. Adeta bir temizlik işçisi gibi davranacak ve hayatındaki tüm aksaklıkları giderecek anlamına gelir. Mutsuz olduğu ilişkisi, tatmin etmeyen işi, astarı yüzünden pahalı ticari girişimi, elinde kalan ürünü ve daha ne varsa artık hayatından çıkaracak olarak tabir olur. Evini, ofisini, eşyalarını, telefon listesini ve iyi niyetli olmayan kimseleri temizleme vaktinin geldiğine delalet eder. Sadeleşmek ona iyi gelecek, huzur bulacak, gereksiz ve yalan olandan kurtulacak anlamına gelir.

Kimi zaman arınması, temizlenmesi gerektiğini gösterir. Yanlış bir hayatın veya yanlış davranışların içindeyse artık terk etmesi gerektiğine delalet eder. Kazancına haram, aşkına yalan, yuvasına düşman bulaşmışsa ve bu durumu önemsemiyorsa ileride oluşabilecek büyük sıkıntılara işaret eder. Sürekli olarak yeni sıkıntılar doğuracak olan bu durumlar kendisini de üzecektir anlamına gelir. Karakterine ve kişisel özelliklerine uymayan tüm hallerden uzak kalması gerektiğine tabir olur.

Bazen dışarıdan göreceği desteğe yorumlanır. Kendi başına gerçekleştiremediği, selamete erdiremediği bir mevzuda yardımına koşacak usta bir dosta işaret eder. İyi niyetle gelecek olan dostla birlikte çabucak işlerin üstesinden geleceklerini, yoğunluğundan kurtulacağını, rahatlayacağını gösterir. Bu yardım kimi zaman halledilmesi gereken bir borç meselesine hızır gibi yetişecek maddi bir yardım da olabilir anlamına gelir.

Kahve Falında Çift Başlı At Görmek

Art niyetli olan bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu kimsenin kızmış veya bir konuşmayı yanlış anlamış olabileceğine yorumlanır. İçinde beslediği bir niyetten ötürü hayatında görmek istemiyor, iş hayatında rakip gördüğü için yok etmek istiyor, emeğiyle kazandığı para üzerine bencil hayaller kuruyor olabilir olarak tabir edilir. Yanlış anlaşılmalar varsa gidermeli ama her duyduğuna inanan yakınına karşı temkinli olmalı anlamına gelir. Hareketleriyle kendini belli edecek olan bu kişiye güvenmemesi, zararlardan korunması için önemlidir olarak tabir edilir.

İstemeden de olsa yapılacak bir hataya, kabahatli bir davranışa delalet eder. Bu kabahat izinsiz alınan bir para, başkasına verilen bir sır, eşyasını kaybetmek, boş bulunup dedikodu yapmak gibi bir zafiyet olabilir olarak yorumlanır. Bu kimse kendisi olabileceği gibi çocuğu, eşi veya iş arkadaşı da olabilir anlamına gelir. Ufak kazalar olarak nitelendirilecek bu durum karşısında öfkesini koruması, sağduyu hareket etmesi, nefsine uyup tuzağa düşmemesi gerektiği gösterir. Kızmak ve cezalandırmak yerine sebeplerini sorması gerektiğine tabir olur.

Mücadeleye girişmeye yorumlanır. Hakkı olanı almak için atılacak adımlara işaret eder. Süregelen bir fikir mücadelesi varsa veya yarım kalmış bir meselenin etkisindeyse gerekenleri yapmak için kolları sıvayacağı anlamına gelir. Yaşayacağı tüm zorlukları göğüsleyerek hedefine odaklanacağına delalet eder. Bu mesele bir mahkeme, alacak meselesi, ödenmeyen primlerle ilgili şikayet niyeti, miras davası veya beklediği bir özür olabilir olarak tabir edilir.

Kahve Falında Çift Göz Görmek

Değişimi simgeleyen sembol, eskisinden daha farklı bir yaşamınız olacağını bildirir. Hayatınızın daha düzenli olacağına, sorumluluklarınıza çok fazla zaman ayırmanıza delalet eder. Geçmişte bazı sıkıntılar yaşamış olsanız da sizin için şanslı bir dönemin başlayacak olduğunu ve artık bu sorunlardan kurtulacağınızı gösterir. Kötü zamanların bitişini ve önünüzde güzel zamanların olduğunu delalet eder. Her türlü olumsuzluktan ve şanssızlıktan arınmaya ve yeni bir evreye geçmeyi hak ettiğinize tabir olur. Artık hayatınızın şanslı dönemine gireceğinizi bir ömür boyu bu şansın sizinle olacağını müjdeler. Elinize bu dönemde çok güzel fırsatlar geçeceğine tabir olur. Bu fırsatları değerlendirerek büyük kazançlar elde edeceğinizi gösterir. Çok güzel günlerin yakında olduğuna ve çok mutlu bir hayat sürmenize delalet eder.

Aileniz içinde yaşanan ufak tefek sorunların çözüleceğine işaret eder. Tüm sorunlar çözüldüğünde ailenizde huzur olacak ve herkes mutlu bir şekilde yaşayacak demektir. Geçmişte sarf ettiğiniz çabaların ve çektiğiniz sıkıntıların karşılığını alacağınızı ve artık çok rahat bir hayat yaşayacağınızı gösterir. Bir yakınınızın sayesinde işe gireceğinize ve bu işte başarılı olacağınıza delalettir. Düzenli gelir elde edeceğiniz bu iş fırsatı sizin rahatlamanızı sağlayacak demektir.

Yeni bir ilişkiye başlayacak olduğunuzu, bu ilişkinin sizi mutlu edeceğini ve evlilik yapacağınızı müjdeler. Hayalinizdeki aşkı bulduğunuza, mutlu ve huzurlu bir evlilik hayatına tabir olur. Çevrenizde zararlı insanlar olduğunu ve mutluluğunuzu kıskanan bu insanları kendinizden uzaklaştırmanız gerektiği anlamına gelir. Bu kişilerden ayrılmak size iyi gelecek ve huzurun tadını doyasıya çıkaracaksınız demektir. Gelecek güzel günlerden haber verir, artık hayallerinizin gerçek olacağına ve refah içinde güzel bir hayat yaşayacağınıza delalettir.

Kahve Falında Çift Başlı Kurt Görmek

İş yerinde birtakım sorunlar yaşadığınıza ve bu sorunların canınızı sıkacağına işaret eder. İş yerinizdeki sorunların maddi sorunlara yol açması da söz konusu olmuştur. Bu sıkıntılardan artık kurtulacağınızı müjdeler. Hayata sıkı sıkı tutunarak bu günlere geldiğinizi bildirir. Bu kişiliğiniz ile karşınıza çıkan tüm engelleri aştığınızı işaret eder. Toparlanıp gelecek günlere odaklanabilirsiniz, öncelikle hedeflerinize yönelmenizin sizin için iyi olacağını bilmelisiniz. Çabalarınızın boşa olmadığını ve hedeflerinize ulaşacağınızı, hayallerinizin gerçek olacağını işaret eder. İdealleriniz gerçek olacak ve tüm beklentileriniz gerçekleşecek demektir.

Karşınıza çıkan can sıkıcı insanlardan kurtulmanız gerektiğine dikkat çeker. Bazı rahatsız edici kişilerin canınızı sıktığı ve bu kişilerden uzak durmanın size iyi geleceği anlamına gelir. Tüm zorlukları aştığınıza ve zorda olan başka insanların da yardımına koştuğunuza delalettir. Artık yeni ve şanslı bir döneme gireceğinizi müjdeler.

Sevdikleriniz ile güzel vakit geçireceğinizi bildirir. Kırgınlık ve kızgınlıkların biteceğini müjdeler. Hayatınızın en güzel dönemine girdiğinizi düşünerek rahatlayabilirsiniz. Dertlerinizin son bulacağı anlamına gelir. Gireceğiniz işlerde kazançlı çıkacağınıza, bol gelir elde edeceğinize tabir olur. Ağız tadı ile yaşamaya, keyifli hayat ve zenginliğe delalet eder. Kazancınız ile yatırım yaparak geleceğinizi garanti altına alacağınızı gösterir. Maddi açıdan olduğu gibi özel hayatta da şanslı bir dönemdesiniz. Çok yakında güzel bir insanla tanışacak ve bu kişiyle evleneceksiniz demektir. Bu evliliğin sizi çok mutlu edeceğine tabir olur. Zaten evliyseniz sizin için zenginlik ve huzur dolu bir yuvayı işaret eder. Gelecek günlerde sürprizli durumlar yaşayacağınız ve çok mutlu olacağınız anlamına gelir.

Kahve Falında Çift Başlı At Görmek

Haber almanın sizler için en keyifli anları yaşatacak olmasına yorumlanır. Hem aşk, hem iş hem de sosyal hayatta sizi heyecandan ve mutluluktan uçuracak pek çok haberin gelişine yorumlanır. Müjdeli haberlerin adeta hayatınıza sağanak gibi yağacağına yorumlanır. Yoğun olarak iş hayatınızda kariyer atlama ve bunun kazanca fazlaca yansıması olarak gelecek bu müjdeler doğal olarak aşk ve sosyal yaşamınıza anlamlı etkilerde de bulunacaktır şeklinde tabir edilir. Uzun süredir aklınızda olan kişiye iş hayatınızın etkisiyle artan kazancınıza bağlı olarak evlilik teklif edeceğinize yorumlanır. Sevdiğiniz kişi sizi zaten seviyor ama sizin öz güven ve başarılı son halinizden son derece etkilenip size evet diyeceğine işaret eder. Maddi anlamda kısa bir süre önce çoğu işin içinden çıkamazken öyle haberlerle öyle kazanç kapıları açılacak ki bu sizin hayatınızda bir daha para sıkıntısı bile çekmeyeceğinize yorumlanır. Burada önemli olacak olan ise gelen pek çok teklifin size uygun olan ve sizi aynı zamanda mutlu edebilecek uzun soluklu olanını seçecek olmanıza yorumlanır.

Evli olanlar ise ailelerine yeni katılacak bebek müjdesiyle birbirine daha da sıkı bağlanıp ailenin neşesinin artacağına yorumlanır. Topluluklara katılacağınıza ve bu toplulukta herkesin gözdesi olacağınıza işaret eder. Yalnız bu durumlarda yine de dikkatli olmanızın gerekli olduğu çünkü sizin bu alımlı durumunuz ve dikkatleri üzerinizde topluyor olmanızdan pek de hoşlanmayan kişiler de olacağına işaret eder. İşsiz olanlarda ise sonucunu bekledikleri iş görüşmelerinden olumlu sonuçlar alıp iş sahibi olacaklarına yorumlanır. Bu işlerinde de sürekli artan seviyede hızlıca kariyer basamaklarını tırmanacaklarına yorumlanır.

Kahve Falında Çift Başlı Kartal Görmek

Hayatınızda var olan problemlerin sizin lehinize ve çok daha anlamlı şekilde çözülüyor olunduğuna işaret eder. Sağlam aile bağlarına sahip bir aile bireyi olmanıza rağmen belli süredir ailevi problemler yaşamaktan kendinizi alamadığınıza yorumlanır. Aslında siz bu dönemde problemin aile bireylerinden değil bizzat kendinizi problemlerinize verip hassas bir hal aldığınızdan ve olayları abartıyor olduğunuzdan dolayı oluştuklarını anlayacaksınız ve problemlerin bu aşamadan sonra tek tek çözülmeye başlanacağına yorumlanır.

Bunun dışında tüm bu problemler size yine hayırlı pek çok durumu beraberinde getireceğine tabir edilir. Bu durumunuzda sizlere ailenizle ilgili problemlerinizde körükleyici pozisyonda olan kişileri fark edeceğinize ve onları hayatınızdan çıkaracağınıza yorumlanır. Bu farkındalık ise sizin sadece ailenizle ilgili problemlerinizi çözmenize değil onlarla daha da sağlam bağlarınızın oluşmasına yorumlanır.

Problemli dönemlerden geçtiğinizi fakat hayatınızdaki eş veya sevgilinizin sizin en çekilmez durumlarınızda bile size destek vermekten vazgeçmediği duruma da yorumlanır. Sevdiğiniz konusunda çok şanslı olduğunuzu anlayacak ve eğer evli değilseniz sürpriz şekilde kendisiyle evlilik yoluna gireceğinize tabir olunur. Bu evlilik yolunda yine maddi sıkıntılar söz konusu olacaktır, fakat gerek kendi işlerinizde beklenmeyen ve beklenen fakat geç kalmış bütün maddi kapılar sizlere hızlıca açılacağından kısa sürede feraha çıkacağınıza yorumlanır. Bütün bunlar ise sizin için bu kadar vefalı olan sevdiğinize ve aşkınıza yakışır bir düğün yapma kararı vereceğinize yorumlanır.

Hayatınızda tam bitti dediğinde sizi sürekli tutup oradan kaldıran müthiş bir koruyucunuzun varlığına tabir olunur. Bu dönemde yine sıkıntılarınıza en büyük maddi manevi yardımı sizleri korumaktan asla vazgeçmeyen bu kişi yapacak ve bir kere daha ne kadar şansı olduğunuz fark etmenize vesile olacaktır şeklinde yorumlanır.

Kahve Falında Çift başlı Ejderha Görmek

Çok dikkatli olmanız gereken bir döneme girişiniz olarak tabir olunur. Çeşitli alanlarda yıldızınız parlamakta olduğuna ve buna istinaden de pek çok kişinin çeşitli amaçlarla hayatınıza girmek için adeta savaş vereceğine yorumlanır. Mantıklı ve uyanık olmadığınız sürece istenmeyen senaryolarla karşılaşacağınıza tabir olunur. Ama sizin en önemli yanınız mantık olduğu için bu süreç olumsuz düşünceli kişilerin zaten başarılı olamayacaklarına da yorumlanır.

Bu dönemde kendinizi dinleyip isteklerinizle ilgili hareket manevralarınızı masaya yatırıyor olacağınıza yorumlanır. Bunun sonucunda da gerek iş gerekse özel hayatınızda baş vurmanız gereken doğru kişi kişileri seçme durumunuzun söz konusu olacağına tabir edilir. Dolayısıyla doğru kılavuzu bulup her alanda amaçlamış olduğunuz hedefleri en sağlıklı ve köklü şekilde gerçekleştireceğinize yorumlanır.

Kolay bir dönemden geçilmediğine işaret eder. Her ne kadar sıkıntılı durumlar olsa da farklı mekana, kıymet verdiğiniz bir yakınınızla gidip biraz durumunuzu değerlendirme yolunu seçeceğinize yorumlanır. Bunun bir tatil tadında ve kendinizi biraz da dışarıdan değerlendiren bir bakış açısıyla oluşturulan küçük bir ara olacağına yorumlanır. Bu aranın, size oldukça iyi geleceği çünkü olayların ve kişilerin içinde iken göremediğiniz pek çok detayı yanınızdaki yakınınızın da yardımıyla görebileceğiniz ve etkili çözümler bulacağınıza yorumlanır. Tatil dönüşünde sizi kolay günlerin beklemediği anlamına gelir. Çünkü sıkıntılarınızdan dolayı aile bireylerini biraz ihmal ettiniz ve bunun hesabının sorulacağına yorumlanır. Ama bu durumun uzun sürmeyeceği çünkü gerek aile bireylerinizin yapıcılığı ve gerekse de gerilim sebebi olayların lehine haberlerini alarak aslında her şeyin eskisinden de daha güzel bir yola gireceğine yorumlanır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.