Kahve Falında Çift Görmek

Kahve Falında Çift Görmek
28 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.980 kez okundu.

Kahve falında çift görmek, romantik bir ilişkinin simgesidir. Kısmetin yakın olduğunu haber veren bu fal, sahibine mutluluk dolu bir ilişki getirecek demektir. Bir çiftin olduğu fal, eğer çift sembolünün yanında bir harf varsa, kısmetinizdeki kişinin adının bu harf ile başladığı ya da içinde bu harfin geçtiği bir isme sahip olacağı anlamına gelir. Öte yandan çift sembolünün yanında bulunan diğer şekiller de ilişkinizin başlangıcı veya süreci hakkında size ipucu verir. Örneğin ağaçlıklı bir alandaysanız, ya böyle yeşillikler içinde bir yerde tanışacak olduğunuz ya da böyle bir yerde ilişkinizin önemli bir adımının atılacağı anlamına gelmektedir. Bu düğününüzün olacağı mekanı simgeliyor da olabilir. Böyle yerler konusunda hazırlıklı ve dikkatli olmalısınız.

Aşk hayatınızda bir canlılığın ve yeni gelişmelerin habercisi olacaktır. Eğer romantik bir ilişki içindeyseniz evlilik yakın demektir. Eğer yalnızsanız yakın zamanda yeni biriyle tanışacağınız ve bu kişiyle sağlam ve güzel bir ilişkiye yelken açacağınız zamanların yakın olduğunu gösterir. Bu fal, bir kişinin romantik yaşamıyla ilgili kahve falında çıkabilecek en güzel simgelerden biridir.

Dersler, sınavlar ve çalıma hayatına adım atma çabaları derken nişanlınızı oldukça ihmal ettiniz. Sizin haberiniz yokken bir sürü sıkıcı problemle boğuşmaya çalışan kız gerçekten çok bunaldı. Hafta sonu ikiniz için güzel bir planı var ama sizin tepkinizden çekindiği için dile getiremiyor. Çok önceden verdiğiniz ama unuttuğunuz bir söz yüzünden yakınlarınızdan birinin kalbini kırmışsınız.

Kahve Falında Sarılan Çift Görmek

Yolunda gitmeyen her durumun yakın zamanda rahata ulaşacağını ve hayatın rutinin dışına çıkarak yeni dostluklara ilişkilere kucak açacağınızı ifade eder. Eğer mevcut bir ilişkiniz var ise, ufak tefek tartışmalar nedeni ile sorunlar yaşayabilirsiniz, lakin bu kronik hale gelmiş olan tartışmalar partnerinizle birlikte, üzerinize doğacak olan o görünmez ayın ışığı ile yeni bir boyuta geçişinizi sağlayıp, tozlanmış aşk hayatınızdan silkelenmenize olanak sağlayacak. Sımsıkı ve sıcacık bir birlikteliğin sonsuzluğa uzanışını simgeler nitelikte.

Bekarlar için uzun soluklu bir birlikteliğin haberini müjdeler. Bu muhteşem ilişki sabrettiğiniz sürece beklediğinize değecek. Bir arkadaşınız ya da çok sevdiğiniz bir aile dostunuz tarafından alacağınız büyük bir destek anlamına da gelebilmektedir. Çok müşkül bir anınızda size manevi yönden büyük bir bağlılığı olan bu kişi sahip olduğunuz zor durumdan kurtulmanızı sağlayıp sizi rahata eriştirecektir.

Duyduğun bazı sıkıcı sözler kafanı karıştırıp, canını sıkmış gibi… Sevgilin ile arandaki mükemmel uyumu ve sevginizi kıskananlar, çok yakın etrafınızdaki kişiler. Söylenen laflara aldırış etmemeniz ve ilişkinizi biraz daha gözden uzakta yaşamanız, ikinize de iyi gelecek. Hayatın koşuşturmasından birbirinizi biraz ihmal etmiş olabilirsiniz. Sevgiline yapacağın hoş bir sürpriz, ilişkinize heyecan katacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git