Kahve Falında Çekiç Görmek

28.09.2015
Kahve Falında Çekiç Görmek

Kahve falında çekiç görmek, fal sahibinin ailesi ile bazı konularda anlaşamadığı ve bu süreçte mutlaka ailesini dinlemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin hayallerine kavuşması için mücadele etmesi gerektiğine ve küs olduğu bir kişi ile barışacağına işaret eder. Makam ve mevki sahibi olma demektir.

Aşk Yorumu

Aşka hayatınızda her şey yolunda giderken gelişen bazı olaylar nedeni ile gergin anlar yaşamanız söz konusu olabilir. Aslında birazda bu duruma gelmenize sizin lafın peşine gitmeniz sebep olmuş. Başkalarının ne dediği, ne düşündüğü bu kadar umurunuzda olmasın. Aranıza giren üçüncü kişiler sizin mutluluğunuzu çekemeyerek kıskançlık yaparlar. İlişkilerde genelde dertleşmek adına yapılan konuşmalara katılan kişiler kendilerine göre yorumlar yaparak sizin farklı algılamanıza ve ilişkinize zarar verebilir. Siz en iyisi ilişkinizi kimse ile paylaşmayın sadece yaşayın ve kendi kararlarınızı kendiniz verin. Mantığınız ve duygularınız size gerçek yolu gösterecektir.

Birçok kişinin özendiği evli mutlu ve çocuklu bir ilişkiniz var, Allah nazarlardan sakınsın. Tek sorununuz aile büyüklerinin arada bir evliliğinize müdahil olması aranızda bazı sorunların ve kısa süreli kırgınlık yaşanmasına neden olabilir. Fakat bu durumu aşmanız ve onları olduğu gibi kabul ederek evliliğinizde bu tarz sorunların bir daha yaşanmamasını sağlamalısınız. Sonuçta onlar sizin büyükleriniz ve ailenizin birer parçası atsan atamazsın satsan satamazsın misali.

Sizi ilgilendirmeyen konularda müdahil olmanız istenebilir, bu boş yere zaman harcamanıza neden oluyor. Biraz meraklı olmanızdan ve iyimser yapınızdan da kaynaklanıyor olabilir. Birilerini kırmamak için hareket etmek yerine kendi iyiliğiniz ve hayal kırıklığına uğramamanız için hayır demeyi öğrenmeniz gerekiyor. Hayır demeyi becerdiğinizde daha fazla değer görecek ve kendinizi de mutlu hissedeceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre yoğun ve tempolu çalışma hayatınızın kısa bir süre sonrasında terfi ederek, sorumluluklarınızın azalarak kendinize daha fazla zaman ayırmanıza neden olacak. Artık birikimlerinizi idareci olarak harcamak, enerjinizi çalışıp üretmek yerine koordinasyon ve iş akışını yönetmek için harcayacaksınız.

Eğitim hayatınızın bir dönemini daha kapatarak geleceğiniz için yeni kararlar verme arifesindesiniz. Hayalinizi süsleyen ve uzun zamandır planladığınız master eğitimi için yeterli imkanlara sahip olmamanız ise sizi durduran en büyük etken. Ailenizden bu konuda yardım istemeye yüzünüz yok, onlarında durumları ortada. Ya çalışma hayatının içine girecek ve birikim yaptıktan sonra yeniden eğitim hayatınıza devam edeceksiniz yada hem çalışıp hem de eğitiminize devam etmenin bir yolunu bulacaksınız. Bu ikilem içinde yaptığınız araştırmalar ve kendinize olan güveniniz, yurt dışı bir üniversiteden davet alarak hayallerinizi süsleyen kariyer planınızı gerçekleştirme imkanını sağlayacak.

Elinize geçen para azda olsa bereketini görüyor ve kendinize yetiyorsunuz. Bir çok insan gibi her şeye balıklama atlayıp daha iyi bir yaşam için acele kararlar vermeden küçükte olsa birikimler yaparak kariyerinizde ilerlemeyi tercih ediyorsunuz. Zamanı geldiğinde her şeye sahip olacağınıza olan ümidiniz size destek verirken önünüzdeki engelleri kaldırıyor.

Para Yorumu

Sorumlu olduğunuz aileniz için her şeyin en iyisini istiyor ve elinizden geleni yapıyorsunuz. Daha iyisi olsun diyede var gücünüzle çalışmaktan yılmıyor her imkanı değerlendirerek ek gelir elde etmeye çalışmanız ise herkeste taktir uyandırıyor. Ailenizde yorulduğunuz için üzülse de onlar için bu kadar çok çalışmanızdan gururlular.

Amacınız çok çalışarak değil az çalışarak para kazanmak. Çünkü para kazanmak için illa çok çalışmaya gerek olmadığının bilincinde ve inancındasınız. Hayatta şanslı insanlardan olmak istiyorsunuz. Emeğinizin karşılığını almak için işinizde profesyonel olmanız gerektiğinin bilincindesiniz. Bunu eğitim hayatınızda ve tecrübe ettiğiniz işte göstererek elinize aldığınız referansla sağladınız. Şimdi daha iyi yerlerde ve daha çok kazanmanın kapısını aralamanın vakti geldi. İnandıklarınızı gerçekleştirmek için yaptığınız başvuru kabul edilerek hak ettiğinizi düşündüğünüz finansal rahatlığa kavuşacağınız yeni bir başlangıç yapacaksınız.

Hiç beklemediğiniz hatta neredeyse dibe vurmak üzere iken gelen bir telefon haberi ile hayatınız değişecek. Yıllar önce kaybettiğiniz ailenizden unutulmuş ve bilginiz dışında bir yer belediyenin kamulaştırma çalışmalarında ortaya çıkarak büyük bir mirasa kavuşacaksınız. Hala bunun bir şaka olduğunu veya bir yanlışlık olduğunu düşünmektesiniz. Gerekli görüşmeleri yapmanıza rağmen şaşkın ve son ana kadar acaba diyorsunuz. Para elinize geçmedikçe de bu duruma inanasınız gelmiyor. Resmi prosedürler tamamlanıp  yakın zamanda banka hesabınızda bol sıfırlı parayı gördüğünüzde hayallerinizde gerçek olacak.

Sağlık Yorumu

Sağlığınızı tehdit eden bazı sorunlarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Fakat bu korkulacak bir durum değil bazen vücut sağlığınız için hayatınızda değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yaşam tarzınız ve beslenme alışkanlıklarınız size zarar verdiğinde bunu sürdürmek intihar olacağının aslında sizde bilincindesiniz. Boğazınıza olan düşkünlüğünüz ile biraz ipin ucunu kaçırmanız kan değerleriniz yükselme gösterecek. Zaten kaliteli bir yaşam için beslenmenize dikkat etmek yapılması gerekende bir durum. Sizde yediğinize içtiğinize bir müddet dikkat ederek değerlerinizi düzeltip, sağlığınızı tehdit eden unsurları ortadan kaldırabilirsiniz.

Yorucu geçen çalışma hayatınız, aileden gelen genetiksel bazı rahatsızlıkların varlığı, kendinizi kötü hissetmenize neden oluyor. Tedbirli olmak için dönem dönem rutin kontrollere giderek testler yaptırmanız sağlığınız için erken tedbir almanızda etkili olacağının bilincindesiniz. Bir müddettir bu testleri aksatmanız içinize kurt düşmesine neden olabilir. Fakat kendinize ve sağlıklı yaşam için gereken beslenme alışkanlığına sahip olduğunuz için, bu sadece sizin hüsnü kuruntunuz olduğu kontrol sonrasında da anlaşılacak.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aileniz yaşınızın artık geldiğini için evlenmeniz konusunda başınızın etini yiyip duruyor. Bu konuda kimseye kırıcı olmamak için susuyor olsanız da oldukça sıkıldığınız belli. Hayatınızda biri olduğunu ve zamanı geldiğinde evleneceğinizi söyleseniz de büyükler ölmeden mürvetinizi görmek istiyorlar. Bu sözleri daha fazla duymamak için birlikte olduğunuz kişi ile ailenizi tanıştırma kararınızı paylaşarak onun fikrini alacak, ailenize misafir getireceğiniz haberini verecek onlarında gönüllerini yapacaksınız.

Yaşınıza göre olgun bir kişiliğiniz var. Dostlarınızla oldukça iyi anlaşıyor ve güzel zaman geçiriyorsunuz. Başınıza bir şey gelse bile bu dayanışma sayesinde sorunların üstesinden kolayca gelebileceğinizi biliyorsunuz. Özellikle pratik zekanız ile çözüm yolu bulma konusundaki beceriniz arkadaşlarınız içinde takdir görüyor.

İşinizin dışında aileniz ile birlikte açtığınız küçük bir işletme zaman zaman giderek yardım etmenizi gerektiriyor. Biraz fazla yorulsanız da ailenizle birlikte olduğunuz ve katkı sağladığınız için sizi mutlu ediyor. Zamanla işlerinizi büyüterek daha iyi kazanacağınıza olan inancınızda bu sayede artıyor.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.