Kahve Falında Çekiç Görmek

Kahve Falında Çekiç Görmek
28 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.589 kez okundu.

Kahve falında çekiç görmek, kısa bir süre sonra hayatınızdaki olumsuzlukların son bulacağına ve feraha kavuşacağınıza işarettir. Fal sahibinin üstündeki yük hafifleyerek kendisini tüy gibi hafif hissedecektir. Çevrenizde olan arkadaşlarınızın yardımı ile sıkıntılarınızın üstesinden geleceksiniz. Fincanda çıkan çekiç sembolü fal sahibinin anlayışlı, olgun, karşısına çıkan sorunlara arayışlarda bulunabilen ve kavgalar esnasında ortayı bulabilen bir karakterinin olduğu anlaşılmakta. Kavgalı kişileri mutlaka barıştırmayı başaran tatlı dilli ve sevecen bir kişiliğe sahip fal sahibi. İş hayatınızdaki çalışmalarınıza daha çok hız vermeli bu süreçte planlı ve programlı çalışarak kariyerinizde yepyeni bir sayfa açabilirsiniz. Karşınıza çıkan yeni fırsatları kesinlikle iyi değerlendirmeli ve yeteneklerinizi konuşturmalısınız. Yapacağınız bazı yatırımlar neticesinde bol kazanç elde edeceksiniz.

Özel hayatınızda olan kişiye olan aşkınıza delalettir. Sevdiğiniz bu kişiyi ölümüne sevdiğinize ve beraber mutlu günler geçireceğinizi ifade eder. Arzu ettiğiniz şeylere ulaşmak için biraz daha gayret etmeli ve hayallerinizi en üst seviyeye çıkarmalısınız. Kariyer ve okul hayatınızda önünüze çıkan problemler kesinlikle sizi yıldırmamalı ve mutlaka çalışmalarınıza daha çok sarılmalısınız. İstediğiniz başarıyı yakalayabilmek için çok sabırlı ve hevesli olmalısınız. Eşiniz yada sevgilinizden alacağınız haber sizi çok mutlu edecektir. Sevdiğiniz kişinin sizin için ne kadar değerli ve önemli olduğunu kesinlikle ona hissettirmelisiniz.

Kahve Falında Çekiç Başlı Köpek Balığı Görmek

Fitnenin, kötülüğün, belanın artacağı bir dönemin habercisidir. Oldukça yanlış bir yolda ilerlediğinizi ve bu yolun sonunda çok ciddi zararlar göreceğinizi söyler. Bu dönemde çok kötü biriyle tanışabilirsiniz ve bu kişi elinizdeki her şeyi alabilir, tüm mal varlığınıza el koyabilir. Mutsuz ve huzursuz günlerin habercisidir.

Aileniz ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşayabileceğiniz anlamına gelir. Bu sorunlar nedeniyle kimse sizinle arkadaşlık etmek istemeyebilir. Bir süre yalnız kalabilirsiniz. bu durum çok can sıkıcı olabilir. Her ne kadar bu yalnızlıktan kurtulmak için çözümler arasanız da yalnızlıktan kurtulmanız o kadar kolay olmayabilir. Bu huzursuz dönemden kurtulmanız, eski mutlu hayatınıza dönmeniz için öncelikle hatalarınızın farkın varmanız ve bu hataları telafi etmeniz gerekir. Aşk hayatınız için de bazı etkiler yaratır. Aşk hayatınızda sevgiliniz ya da eşinizle bir seyahate çıkacağınızın habercisidir. Bu bir dünya turu bile olabilir. Bu gezi sırasından bir çok yer görebilir, bir çok yeni arkadaş edinebilirsiniz. Bu kadar farklı yorum içinde kendinize ait yorumu bulmak için fincandaki diğer sembolleri de duman sembolü ile ilişkili olarak yorumlamanız gerekir. Sadece duman sembolü ile yorum yapmanız yanlış yorumlar yapmanıza neden olabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git