Akrep Burcu Kadını ve Balık Burcu Erkeği Uyumu

02.02.2016
Akrep Burcu Kadını ve Balık Burcu Erkeği Uyumu

Her ne kadar birçok insan burçlara inanmasa da toplumun neredeyse çoğu ilgilenir burçlarla, burç uyumlarıyla hatta burcuna göre eş seçimi kriterleri oluşturan bile olabilir aramızda. Şimdi gizemli ve en korkulan akrep burcu ile duygusallığı ve sulu gözlülüğü ile nam salmış balık burcu uyumunu masaya yatıracağız…

Akrep burcu kadını, dışarıdan bakıldığı zaman oldukça umursamaz olarak görünmekte. Fakat ne kadar bu şekilde gözükürse gözüksün aslında iç dünyası, çok duygusal olan bir kadın var karşımızda. Tabi bu duygusal kadın etrafında yer alan kişilere bu özelliğini göstermediğinden dolayı herkes onu umursamaz biri olarak görmektedir. Fakat balık burcu erkeği o kadar hassas ve duygusal bir yapıya sahiptir ki karşısında yer alan partnerinin tutkularından oldukça etkilenecek ve ona doğru yaklaşmaya çalışmak isteyecektir.

Balık burcu ise pembe gözlüklerini takarak güne başlayıp tüm gün, tüm olaylara karşı iyilikle yaklaşabilirler. Bu bazı durumlarda sinir bozucu bir hal alabilir. Daha çok arkadaş sandığı insanlar tarafından bu özelliği sayesinde çok fazla kazık yemiştir. Fakat bu olaylara bile gayet sakin ve saf bir tavırla yaklaşabilir. Duygularını ön planda tuttuğu için çoğu zaman evrenin de yardımı ile duyguları onu yanıltmaz. Hayalci yapısı ile oldukça sıkıcı bir insan gibi görünse de aslında gayet eğlenceli bir insan da olabilir.

Yukarıda verdiğim bilgilere göre az çok akrep kadını ve balık erkeği uyumu için bir analiz çıkarılmıştır aslında. Bu iki burcun doğaları gereği birbirini çeken ortak yanları vardır. Gizem ve mistik düşünceler birbirlerini uyum içerisinde götüren en önemli benzerliklerinden biridir. İki burcun da su grubu olması da aynı şekilde uyumlu olmalarını sağlar. Duygusal yanları ile birbirlerini çekerek harika bir çift olurlar. Cinselliğe önem verdiğinden dolayı ilişkileri uzun soluklu olup evliliğe kadar giden bir çift oluverirler. Akrep her ne kadar çapkın ve ilişkilerinde sadık olmayışı ile bilinse de balığın zekası ve duygu yoğunluğundan çok etkilenirler. Akrebin yeni maceralar arama isteği son bulursa mutlu bir ilişki kaçınılmaz olur.

Akrep Kadını ile Balık Erkeği Aşk Uyumu

Duygusal ve tutkuludurlar

Akrep burcu diğer burçlar arasında en tutkulu burçtur, umursamaz ve çapkın bir görüntüsü olsa da aslında oldukça duygusaldır. Eğer karşısında kendisi gibi duygusal bir burç olan balık varsa duygusallığını göstermekten hiç çekinmez ve onunla aşk yaşamak ona çekici ve değerli gelir. Balığın olgunluğu akrep için etkileyici bir özelliktir. Bu iki burcun birliktelikleri diğer burçların birlikteliklerinden daha güzel ve uyumludur. İçlerinde en güzel aşkı yaşayan bu ikilidir. İlişkilerinin inşa eden kısmı genellikle balıktır.

Balığın sezgilerinin kuvvetli olması akrep için önemli bir özelliktir. Çünkü akrep kadını çekicidir. Girdiği ortamlarda rahatça bakışları üzerine çeker. Aynı zamanda romantik ve tutkulu olduğu için balık erkeğinin dikkatini çekmesi hiçte zor olmayacaktır. Zor güvenen bu kadınlar, aşk kapılarını hemen açsa da, söz konusu eğer güven ise o kapılar zor aralanır. Balığın bu konuda üzerine düşen görev sadakatini oldukça iyi bir şekilde göstermektir. Güven sınavını geçtiği müddetçe aşk hayatları oldukça uzun ve tutkulu bir şekilde ilerleyecektir.

Romantik ve kıskançtırlar

Su grubu ortaklığı nedeniyle güzel bir uyuma sahiptirler. Her ikisi de romantik ve hayalperesttir. Hayalleri konusunda saatlerce konuşup birbirlerini tatmin edebilirler. Sevmek sevilmek hayatlarının ortak mekanizmasıdır. Sevgiden beslenir, somut mutluluklar yerine soyut değerlere daha çok önem verirler. Akrep kadını kıskançtır, erkeğinin bir tek kendisi ile ilgilenmesini ister. Balık erkeği ise bu durum aşırıya kaçmadığı sürece bu kıskançlıktan memnun olacaktır.

Birbirlerinin ortak noktalarından etkilenirler

Her ikisi de su grubu burçlarıdır, bu yüzden birbirlerini anlamaları daha kolay olur. Hatta hiç konuşmadan da gözleriyle anlaşabilirler. Akrebin kaprisli hallerini bile görmezden gelir. O an susması gerekiyorsa bu erkekler susar, asla üzerine gitmez. Ne olduğunu anlamaya çalışmaz ve baskı yapmaz. Balık erkeğinin bu özelliği en güzel özelliklerinden biridir. Oldukça olgun ve anlayışlı bir tavır sergiler.

Akrep bazı zamanlar da aşkını coşkulu yaşamak ister, çılgınca yaşamak ona iyi gelir. Fakat karşısında olgun, düşünceli, kendini bilen ve güçlü bir kişilik görmek ister. Ayrıca istediği zaman karşısındakini zevkle şımartır. Bundan da büyük mutluluk duyar. Her zaman da kafasının bir yerinde küçücük bile olsa şüphe vardır. Tam anlamıyla kendini aşka bırakması zaman alır.

Mükemmel çift tanımına uyan iki burçtur. Birbirlerinin kopyası gibidirler. İkisi de oldukça kıskanç ve tutkulu olduklarından tutkulu bir ilişkileri olacaktır. Balığın açık sözlülüğü ve güven veren tavırları akrebin de güvenini kazanacak ve uzun soluklu bir ilişki olacaktır.

Heyecanları hep taze kalır

Balık burcu tutkulu ve sıcakkanlıdır. Bu özelliği akrebin çok hoşuna gider. Temas içerisinde olmayı seven bu ikili, birbirlerine dokunarak heyecanlarını üst seviyeye çıkarmaktan da çok hoşlanırlar, ayrıca sevgiye çok önem verir. Karşılarındaki insana sevgilerini doyasıya yaşatmak isterler. Bu özellikleri de aynıdır. Birbirlerinin ne istediklerini çabuk anlarlar ve benzer özellikleri ilişkilerinin uyumunu bir hayli arttırır.

Balık burcunun güçlü ve hayata karşı hep dik duruşu akrep kadınını etkiler. Onlar güce karşı çok tutkulu olduğundan dolayı aşık olabilir. Nazlı ve duyguları çok yoğun olan akrep kadını ideal bir eş olacaktır.

Partnerinin hassasiyetini fark ettiği zaman onun içerisinde yer alan duygusal kadını göstermeye çalışacaktır. Birbirlerini bu şekilde çekmeyi başaran çiftimiz çok güzel bir ilişki yaşayacaktır. Tabi ki her ilişkide olduğu gibi bu ilişkide de zorlu zamanlar yaşanacaktır. Fakat balık burcu erkeği bu zorlu zamanlar içerisinde aklını çalıştırıp bu kadını bir şekilde tekrardan etkilemeyi başarırsa aralarında uzun süre sürebilecek muhteşem bir ilişki var olmuş olacaktır.

Sadakat onlar için çok önemlidir

Akrep burcu kadını dışarıdan bakıldığı zaman her ne kadar ilişkisi için elinden gelen her şeyi yapmaya biri gibi gözükse dahi aslında sevdiği zaman sevdiği kişiye son derece sadık olan bir kadındır. Hatta bu kadın birine aşık olduğu zaman sadece ve sadece gözü bir tek onu görür. Bu sebepten dolayıdır ki birisini sevdiği zaman ondan vazgeçmesi çok zordur.

Balık erkeğinin ilişkideki en büyük korkusu aldatılmaktır. Akrep kadını ise sadece hayatında yer alan kişiyi gördüğü için partnerinin bütün korkularını dindirmeyi başaracaktır. Bu sebepten dolayıdır ki bu ilişki ne kadar uzun süre ilerlerse ilerlesin birbirlerine yer alan güven hiçbir zaman bitmeyecek ve bununla orantılı olarak birbirlerine duydukları saygıda devam edecektir.

Abartılı bir ilişki yaşarlar

Akrep kadınları, aynı zamanda özellikleri ile de kendilerinden oldukça söz ettirebilme yeteneğine sahiptir. Bu yeteneğinin haricinde ise oldukça da çekici ve fiziki açıdan da bir hayli beğenilen bir yapıya sahiptir. Özellikleri ile ilgili olarak ise güç ve kontrol etme bağımlılığı vardır. Bunun yanında ise oldukça hırslı kadınlardır. Abartılı sevgi yani tutku ile bağlanma, duygusallık ve aşkı en üst seviyede yaşayıp yaşatabilirler. Son olarak sinirli anlarında yanına yaklaşılmayacak burçlar arasında belki de birinci sıradadır. Çünkü sinirli iken asla gözünün önünü görmez.

Saygı ve sevgi isterler

Balık burcu aşkı arayış içindedir. Onlar için gerçek aşkı bulana kadar aşk serüveni bitmez. Ne kadar kalpleri kırık ve geçmişinde acı dolu hikayeler saklasalar da aşık olmaktan vazgeçmezler. Bu erkekle yalan söylenilmesinden ve aldatılmaktan nefret eder. Akrep burcu ise gerçekten aşık olduğunda ondan sadık bir sevgili bulamazsınız. Bu nedenle bu iki burç arasında saygı ve sevgi hep devam eder. Genellikle balık burçları kendilerine yalnız bir dünya kurarlar ve bu dünyaya kolay kolay dışarıdan biri giremez. Bunun için yoğun bir çaba sarf edilmelidir.

Kimi zaman fikir ayrılığına düşebilirler

Bu ilişkideki tek korku balık erkeğinin kendi iç dünyasında yalnız yaşamak istemesidir. Hal böyle olunca bütün iş partnerine düşmektedir. Eğer ki akrep kadını bu ilişki için çaba sarf eder ve bu erkeğin iç dünyasında girmeye başarırsa aralarında yer alabilecek bütün zorlu durumlar ortadan kalkmış olacaktır. Bu ikili arasındaki ilişkiye puan verecek olursak 100 üzerinden değerlendirdiğimiz zaman bu ikilinin bizden 80 puan aldığını görmekteyiz. Aslında bu puan daha da üst seviyelere çıkmaktadır.

Her şeyi dozunda yaşamaları gerekir

Balık erkeği, bu durumun dozunu arttırırsa birbirlerini kaybetmeleri kaçınılmazdır. Fakat kendi iç dünyasına partnerini de alabilirse, birlikte güzel seyahatlere çıkabilirler. Su grubu burcu oldukları için ikisinin de denizlere, maviye ve yeşile düşkünlükleri fazlacadır. Bu nedenle en güzel kıyı kasabalarını birlikte keşfedip, romantik sahil yemeklerini birlikte yiyebilirler. Mutluluğu ve huzuru esas aldıklarından bulundukları her ortama sevgiyi götürebilirler ve gittikleri her yerde mutlu olabilecek sebepler bulabilirler.

Tüm duyguları uçlarda yaşadıklarından melankolik ruh hallerini de derinden yaşarlar. Kimi zaman duygusal bir melodide bile depresif bir ruhaniyete bürünebilirler. Bu ortak özellikler nedeniyle kendi kabuklarına çekilerek birbirlerinden zaman zaman uzaklaşmaları da muhtemeldir. Fakat genel hava itibariyle, aşka aşık bu ikili uzun sürecek sevgi dolu bir birlikteliğe imzalarını atacaklardır.

Her ikisi de aşkı aramaktadır

Balık erkeğine göz attığımız zaman izlediği filmlerden yola çıkacak olursak daima sonu mutlu bir şekilde biten aşk filmleri olduğunu görmekteyiz. İşte bu erkeğin izlemiş olduğu diziler ya da filmler böyle olmasına karşılık sizce bu erkek hayattan daha ne beklemektedir? Tabii ki de mutlu bir şekilde devam edecek bir ilişki yaşamak… Her zaman aşkla barış içerisinde yaşayan ve her zaman hayatında büyük bir aşk arayan bir erkektir.

Bu sebepten dolayıdır ki akrep kadını bu hallerini fark ettiğinde onun içerisinde yer alan tutkuya kapılmış olarak kendini bulacaktır. Bu tutku ki onlara daha da birbirlerine çekecek ve aralarında vazgeçilmeyecek macera dolu bir ilişkiyi ortaya çıkarmayı sağlayacaktır.

Akrep Kadını ile Balık Erkeği Evlilik Uyumu

Tutkulu bir akrep ve duygusal bir balık evliliğinde nasıl bir uyumları olacağına bir göz atalım. İki burçta su grubu mensubu olduğu için tam bir uyum ve denge sağlayacaklarına şüphe yok. Peki bu iki duygusal ve hassas insanı nasıl bir evlilik bekliyor ?

Tutkulu bir evlilik

İkilinin burç uyumu ise gayet harika bir birliktelik olabilir. Duyguların ve hayal gücünün olduğu bu ilişki gayet başarılı ilerleyebilir. Bunun yanı sıra akrep kadını oldukça tutkulu aşkı ve duygusallığı ile balık burcu erkeğine yakınlığını hissettirecek ve bu ilişkinin sınırları zorlanacaktır. Balık erkeği anlayışı ve bazı durumlardaki duyarlılığı partnerini oldukça etkileyecek ve bu etkileşimi de gizleyemeyecektir.

Akrep burcu kadını böyle durumlardan oldukça etkilenen bir yapıya sahiptir, otoriter yapısı eşinin hoşuna gidecektir, çünkü balık erkeği otorite kurmayı çok seven bir burç değildir ve bu durumu kadına bırakabilir. Bu ilişki oldukça verimli bir ilişki olması ile ön planda olabilir. Evlilik ile de sonuçlanması beklenebilir. Gayet mutlu bir evlilik olabilir.

Duygusal bir evlilik

Akrep kadını belli etmeyi pek sevmez, ancak oldukça duygusaldır. Aslında gizli duygusallar demek yanlış olmaz. Erkeği ise duygularıyla yaşayan bir erkek. Durum böyle olunca duygusallıklarını zirvede yaşayan bir çift olurlar. Akrep kadını kıskançtır ve eşini herkesten kıskanır bir o kadar da sahiplenir. Eşine bağlı, evcimen partneri bundan mutluluk duyar. Ayrıca balık erkeği çalışkan, deyim yerindeyse ekmeğini taştan çıkaran insanlardır. Bu kadınlar da bütün gün yuvası için çalışıp didinen bu adam için elinden gelen fedakarlığı gösterir.

Evliliklerinde ikisi de sorumluluğunu bilir, iş bölümü yapar ve harika uyum yakalarlar. Akrep kadını fedakar, sevgi dolu bir anne olacaktır. Balık erkeği ise merhametli, şefkatli bir baba olacaktır. Bu kadınların işveli, cilveli hali erkekte istek, arzu ve tutkularına hitap eder. Aralarında karşı konulamaz cinsel çekim vardır. Bu ikili evliliklerinde renkli, tazeliğini hep koruyan bir cinsel hayatları olacaktır.

Romantik bir evlilik

Balık erkeği duygusal olduğu kadar romantiktir. Romantizm, sürprizler, hediyeler ile evliliklerine her an canlılık katar. Akrep kadını duygularını istediği her şeyi, eşiyle paylaşabilir ve karşılığını fazlasıyla alır. Şüpheci olan bu kadınlar evliliğinde, partnerine sonsuz bir güven duyar. Bu ise partnerini çok mutlu eder ve kadınını mutlu ettiği her an zaten bu erkekler mutlu olur.

Evliliklerinde akrep kadını öfkelendiğinde balık erkeği sağ duyusuyla eşini sakinleştirir. Bu kadınların iyi niyeti, sevgisi erkeğin ihtiyacını karşılar. Evliliklerinde her anlamda birbirini tamamlayan iyi bir çift olurlar. Akrep kadınının tutkusu partnerinin duygularını her an harekete geçirir. Evlilik hayatlarında canlılığı hiç yitirmezler. Balık erkeği, evliliği için her fedakarlığı yapması ile akrep kadınının eşine olan sevgisini daha da güçlendirir.

Balık erkeğinin sezgileri güçlüdür. Bu sayede eşinin ruhsal durumunu anlar, hisseder. Eşi tarafından hep anlaşılan bir kadın olmak, eşini daha da değerli kılar. Aynı zamanda merhameti ve şefkat duygusu fazladır. Partneri ise her zaman merhamet ve şefkat duygusuna ihtiyaç duyar. Cinsel hayatları balık erkeğinin kibarlığı, yoğun duyguları ve kadının tutkuları ile mükemmel olur.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.