Akrep Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Uyumu

Akrep Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Uyumu
2 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 5.490 kez okundu.

Akrep burcu kadınları özellikleri ile oldukça kendilerinden söz ettirebilme yeteneğine sahiptir. Bu yeteneğinin haricinde ise oldukça da çekici ve fiziki açıdan da bir hayli beğenilen bir yapıya sahiptir. Özellikleri ile ilgili olarak ise  güç ve kontrol etme bağımlılığı vardır. Bunun yanında ise oldukça hırslı kadınlardır. Abartılı sevgi yani tutku ile bağlanma, duygusallık ve aşkı en üst seviyede yaşayıp yaşatabilirler. Son olarak sinirli anlarında yanına yaklaşılmayacak burçlar arasında belki de birinci sıradadır. Çünkü akrep burcu kadını sinirli iken asla gözünün önünü görmez.

Balık burcu erkeği ise daha çok balık burcunun özellikleri ile ön plana çıkıp duygusallığı abartabilir. Pembe gözlüklerini takarak güne başlayıp tüm gün tüm olaylara karşı iyilikle yaklaşabilirler. Bu bazı durumlarda sinir bozucu bir hal alabilir. Daha çok arkadaş sandığı insanlar tarafından bu özelliği sayesinde çok fazla kazık yemiştir. Fakat bu olaylara bile gayet sakin ve saf bir tavırla yaklaşabilir. Duygularını ön planda tuttuğu için çoğu zaman evrenin de yardımı ile duyguları onu yanıltmaz. Hayalci yapısı ile oldukça sıkıcı bir insan gibi görünse de aslında gayet eğlenceli bir insan da olabilir.

İkilinin uyumu ise gayet harika bir birliktelik olabilir. Duyguların ve hayal gücünün olduğu bu ilişki gayet başarılı ilerleyebilir. Bunun yanı sıra akrep kadını oldukça tutkulu aşkı ve duygusallığı ile balık burcu erkeğine yakınlığını hissettirecek ve bu ilişkinin sınırları zorlanacaktır. Balık burcu erkeğinin anlayışı ve bazı durumlardaki duyarlılığı akrep burcu kadınını oldukça etkileyecek ve bu etkileşimi de gizleyemeyecektir. Akrep burcu kadını böyle durumlardan oldukça etkilenen bir yapıya sahiptir, otoriter yapısı balık burcu erkeğinin hoşuna gidecektir, çünkü otorite kurmayı çok seven bir burç değildir ve bu durumu akrep burcu kadınına bırakabilir. Bu ilişki oldukça verimli bir ilişki olması ile ön planda olabilir. Evlilik ile de sonuçlanması beklenebilir. Gayet mutlu bir evlilik olabilir.

Akrep burcu kadını ile balık burcu erkeği su grubu ortaklığı nedeniyle güzel bir uyuma sahiptirler. Her ikisi de romantik ve hayalperesttir. Hayalleri konusunda saatlerce konuşup birbirlerini tatmin edebilirler. Sevmek sevilmek hayatlarının ortak mekanizmasıdır. Sevgiden beslenir, somut mutluluklar yerine soyut değerlere daha çok önem verirler. Akrep kadını kıskançtır, erkeğinin bir tek kendisi ile ilgilenmesini ister. Balık erkeği ise bu durum aşırıya kaçmadığı sürece bu kıskançlıktan memnun olacaktır.

Balık burcu, bu durumun dozu fazlalaşırsa balık erkeğini ellerinden kaybetmeleri kaçınılmazdır. Birlikte güzel seyahatlere çıkabilirler. Su grubu burcu oldukları için ikisinin de denizlere, maviye ve yeşile düşkünlükleri fazlacadır. Bu nedenle en güzel kıyı kasabalarını birlikte keşfedip, romantik sahil yemeklerini birlikte yiyebilirler. Mutluluğu ve huzuru esas aldıklarından bulundukları her ortama sevgiyi götürebilirler ve gittikleri her yerde mutlu olabilecek sebepler bulabilirler. Tüm duyguları uçlarda yaşadıklarından melankolik ruh hallerini de derinden yaşarlar. Kimi zaman duygusal bir melodide bile depresif bir ruhaniyete bürünebilirler. Bu ortak özellikler nedeniyle kendi kabuklarına çekilerek birbirlerinden zaman zaman uzaklaşmaları da muhtemeldir. Fakat genel hava itibariyle, aşka aşık bu ikili uzun sürecek sevgi dolu bir birlikteliğe imzalarını atacaklardır.

Akrep burcu kadınını dışarıdan bakıldığı zaman oldukça umursamaz olarak görmekteyiz. Fakat bu kadın dışarıdan ne kadar bu şekilde gözükürse gözüksün aslında iç dünyasını çok duygusal olan bir kadının var olduğu yatmaktadır. Tabi bu duygusal kadın etrafında yer alan kişilere bu özelliğini göstermediğinden dolayı herkes onu umursamaz biri olarak görmektedir. Fakat balık burcu erkeği o kadar hassas ve duygusal bir yapıya sahiptir ki karşısında yer alan akrep kadınının oldukça tutkularından etkilenecek ve bu kadına doğru yaklaşmaya çalışmak isteyecektir.

İşte bu kadın bu erkeğin hassasiyetini fark ettiği zaman onun içerisinde yer alan duygusal kadını göstermeye çalışacaktır. Birbirlerini bu şekilde çekmeyi başaran bu iki kişi çok güzel bir ilişki yaşayacaktır. Tabi ki her ilişkide olduğu gibi bu ilişkide de zorlu zamanlar yaşanacaktır. Fakat balık burcu erkeği bu zorlu zamanlar içerisinde aklını çalıştırıp bu kadını bir şekilde tekrardan etkilemeyi başarırsa aralarında uzun süre sürebilecek muhteşem bir ilişki var olmuş olacaktır.

Balık erkeğine göz attığımız zaman izlediği filmlerden yola çıkacak olursak daima sonu mutlu bir şekilde biten aşk filmleri olduğunu görmekteyiz. İşte bu erkeğin izlemiş olduğu diziler ya da filmler böyle olmasına karşılık sizce bu erkek hayattan daha ne beklemektedir. Tabii ki de mutlu bir şekilde devam edecek bir ilişki yaşamak… Bu erkek her zaman aşkla barış içerisinde yaşayan ve her zaman hayatında büyük bir aşk arayan bir erkektir. Bu sebepten dolayıdır ki akrep kadını bu hallerini fark ettiğinde onun içerisinde yer alan tutkuya kapılmış olarak kendini bulacaktır. Bu tutku ki onlara daha da birbirlerine çekecek ve aralarında vazgeçilmeyecek macera dolu bir ilişkiyi ortaya çıkarmayı sağlayacaktır.

Akrep kadını hiçbir zaman belli etmese de her zaman karşı taraftan tutku, aşk ve heyecan beklemektedir. Balık erkeği ise bu kadının aramış olduğu bütün maddeleri içerisinde bulunduğundan dolayı adeta bir mıknatıs gibi bu kadını kendisine çekmeyi çok kolay bir şekilde başarı bilecektir. Size sorarız iki kişi birbirleri için istedikleri her şeyi birbirlerine bulabiliyorlar ise nasıl olur da mutlu olamazlar.

Akrep burcu kadını dışarıdan bakıldığı zaman her ne kadar ilişkisi için elinden gelen her şeyi yapmaya biri gibi gözükse dahi aslında sevdiği zaman sevdiği kişiye son derece sadık olan bir kadındır. Hatta bu kadın birine aşık olduğu zaman sadece ve sadece gözü bir tek onu görür. Bu sebepten dolayıdır ki bu kadın birisini sevdiği zaman ondan vazgeçmesi çok zordur. Balık erkeğinin ilişkideki en büyük korkusu aldatılmaktır. Akrep kadını ise sadece hayatında yer alan kişi gördüğü için bu erkeğin bütün korkularını dindirmeyi başaracaktır. Bu sebepten dolayıdır ki bu ilişki ne kadar uzun süre ilerlerse ilerlesin birbirlerine yer alan güven hiçbir zaman bitmeyecek ve bununla orantılı olarak birbirlerine yer alan saygıları da her zaman daima üst zirvelerde yer alacaktır.

Bu ilişkide ki tek korku balık burcunun kendi iç dünyasında yalnız yaşamak istemesidir. Hal böyle olunca bütün iş akrep kadınına düşmektedir. Eğer ki akrep kadını bu ilişki için çaba sarf eder ve bu erkeğin iç dünyasında girmeye başarırsa aralarında yer alabilecek bütün zorlu durumlar ortadan kalkmış olacaktır. Bu ikili arasındaki ilişkiye puan verecek olursak 100 üzerinden değerlendirdiğimiz zaman bu ikilinin bizden 80 puan aldığını görmekteyiz. Aslında bu puan daha da üst seviyelere çıkmaktadır.

Her ne kadar birçok insan burçlara inanmasa da toplumun neredeyse tamamı ilgilenir burçlarla , burç uyumlarıyla ya da burcuna göre eş seçimi kriterleri oluşturan bile olabilir aramızda . Bu makalemde gizemli ve en korkulan akrep burcu ile duygusallığı ve sulu gözlülüğü ile nam salmış balık burcu uyumunu masaya yatıracağız… Öncelikle burçlar ile ilgili yeni yeni bilgi edinenler için kısaca akrep burcu ve balık burcu işe ilgili kısa bilgiler.

Akrep Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Yukarıda verdiğim bilgilere göre az çok bir analiz çıkarılmıştır aslında. Balık ve akrebin doğaları gereği birbirini çeken ortak yanları vardır. Gizem ve mistik düşünceler birbirlerini uyum içerisinde götüren en önemli benzerliklerinden biridir. İki burcun da su grubu olması da aynı şekilde uyumlu olmalarını sağlar. Akrep burcu ve balık burcu duygusal yanları ile birbirlerini çekerek harika bir çift olurlar. Her iki burçta cinselliğe önem verdiğinden dolayı ilişkileri uzun soluklu olup evliliğe kadar giden bir çift oluverirler. Akrep her ne kadar çapkın ve ilişkilerinde sadık olmayışı ile bilinse de balığın zekası ve duygu yoğunluğundan çok etkilenirler. Akrebin yeni maceralar arama isteği son bulursa mutlu bir ilişki kaçınılmaz olur.

Balık burcu aşkı arayış içindedir. Onlar için gerçek aşkı bulana kadar aşk serüveni bitmez. Ne kadar kalpleri kırık ve geçmişinde acı dolu hikayeler saklasalar da aşık olmaktan vazgeçmezler. Balık burcu yalan söylenilmesinden ve aldatılmaktan nefret eder. Akrep burcu ise gerçekten aşık olduğunda ondan sadık bir sevgili bulamazsınız. Bu nedenle bu iki burç arasında saygı ve sevgi hep devam eder. Genellikle balık burçları yalnız kendilerine bir dünya kurarlar ve bu dünyaya kolay kolay dışarıdan biri giremez. Bunun için yoğun bir çaba sarf edilmelidir.

Balık burcunun güçlü ve hayata karşı hep dik duruşu akrep erkeğini etkiler. Akrep erkeği güce karşı çok tutkulu olduğundan dolayı balık kadınına aşık olabilir. Nazlı ve duyguları çok yoğun olan balık kadını akrep erkeği için ideal bir eş olacaktır.

Mükemmel çift tanımına uyan iki burçtur. Birbirlerinin kopyası gibidirler. İkisi de oldukça kıskanç ve tutkulu olduklarından ateşli bir ilişkileri olacaktır. Balığın açık sözlülüğü ve güven veren tavırları akrebin de güvenini kazanacak ve uzun soluklu bir ilişki olacaktır.

Akrep ve Balık Aşk Uyumu

Akrep burcu diğer burçlar arasında en tutkulu burçtur. Umursamaz ve çapkın bir görüntüsü olsa da aslında oldukça duygusaldır. Eğer karşısında kendisi gibi duygusal bir burç olan balık varsa duygusallığını göstermekten hiç çekinmez. Balık burcu ile aşk yaşamak ona çekici ve değerli gelir. Balığın olgunluğu akrep için etkileyici bir özelliktir. Balık ve akrep burcunun birliktelikleri diğer burçların birlikteliklerinden daha güzel ve uyumludur. İçlerinde en güzel aşkı yaşayan balık ve akrep çiftidir. İlişkilerinin inşa eden kısmı genellikle balıktır. Balığın sezgilerinin kuvvetli olması akrep için önemli bir özelliktir. Akrep burcu çekicidir. Girdiği ortamlarda rahatça bakışları üzerine çeker. Aynı zamanda romantik ve tutkulu olduğu için balık burcunun dikkatini çekmesi hiçte zor olmayacaktır. Akrep zor güvenen bir burçtur. Aşk kapılarını hemen açsa da söz konusu güvense o kapılar zor aralanır. Balığın bu konuda üzerine düşen görev sadakatini oldukça iyi bir şekilde göstermektir. Güven sınavını geçtiği müddetçe balık ve akrebin aşk hayatı oldukça uzun ve tutkulu bir şekilde ilerleyecektir.

Akrep ve balık su grubu burçlarıdır. Birbirlerini anlamaları daha kolay olur. Akrep ve balık hiç konuşmadan da gözleriyle anlaşabilirler. Akrebin kaprisli hallerini bile görmezden gelir. O an susması gerekiyorsa susar balık burcu. Üzerine gitmez. Ne olduğunu anlamaya çalışmaz ve baskı yapmaz. Balık burcunun bu özelliği en güzel özelliklerinden biridir. Oldukça olgun ve anlayışlı bir tavır sergiler. Akrep bazı zamanlar da aşkını coşkulu yaşamak ister. Çılgınca yaşamak ona iyi gelir. Fakat karşısında olgun, düşünceli, kendini bilen ve güçlü bir kişilik görmek ister. Akrep istediği zaman karşısındakini zevkle şımartır. Bundan da büyük mutluluk duyar. Her zaman da kafasının bir yerinde küçücük bile olsa şüphe vardır. Tam anlamıyla kendini aşka bırakması zaman alır. Balık burcu cilveli ve sıcakkanlıdır. Balığın bu özelliği akrebin çok hoşuna gider. Temas içerisinde olmayı seven balık ve akrep, birbirlerine dokunarak heyecanlarını üst seviyeye çıkarmaktan da çok hoşlanırlar. Akrep ve balık sevgiye çok önem verir. Karşılarındaki insana sevgilerini doyasıya yaşatmak isterler. Bu özellikleri de aynıdır. Birbirlerinin ne istediklerini çabuk anlarlar ve benzer özellikleri ilişkilerinin uyumunu bir hayli arttırır.

Akrep ve Balık Evlilik Uyumu

Tutkulu bir akrep ve duygusal bir balık evliliğinde nasıl bir uyumları olacağına bir göz atalım. İki burçta su grubu mensubu olduğu için tam bir uyum ve denge sağlayacaklarına şüphe yok. Peki bu iki duygusal,hassas insanı nasıl bir evlilik bekliyor ?

Akrep erkeği belli etmeyi pek sevmez. Ancak oldukça duygusaldır. Aslında akrep erkeklerine gizli duygusallar demek yanlış olmaz. Balık kadını ise duygularıyla yaşayan bir kadın. Durum böyle olunca duygusallıklarını zirvede yaşayan bir çift olurlar. Akrep erkeği kıskançtır ve eşini herkesten kıskanır bir o kadar da sahiplenir. Eşine bağlı, evcimen balık kadını bundan mutluluk duyar. Akrep erkekleri çalışkan, deyim yerindeyse ekmeğini taştan çıkaran insanlardır. Balık kadını da bütün gün yuvası için çalışıp didinen bu adam için elinden gelen fedakarlığı gösterir. Evliliklerinde ikisi de sorumluluğunu bilir, iş bölümü yapar ve harika uyum yakalarlar. Balık kadını fedakar, sevgi dolu bir anne olacaktır. Akrep erkeği ise merhametli, şefkatli bir baba olacaktır. Balık kadınının işveli, cilveli hali akrep erkeğinin istek, arzu ve tutkularına hitap eder. Aralarında karşı konulamaz cinsel çekim vardır. Akrep erkeği ve balık kadınının evliliklerinde renkli, tazeliğini hep koruyan bir cinsel hayatları olacaktır.

Balık erkeği duygusal olduğu kadar romantik bir erkektir. Romantizm, sürprizler, hediyeler akrep kadını ile evliliklerine her an canlılık katar. Akrep kadını duygularını istediği her eşiyle paylaşabilir ve karşılığını fazlasıyla alır. Şüpheci akrep kadını evliliğinde balık erkeğine sonsuz bir güven duyar ve bu güven duygusu akrep kadınını çok mutlu eder. Akrep kadınını mutlu ettiği her an zaten balık erkeği mutlu olur. Evliliklerinde akrep kadını öfkelendiğinde balık erkeği sağ duyusuyla eşini sakinleştirir. Akrep kadınının iyi niyeti, sevgisi balık erkeğinin ihtiyacını karşılar. Evliliklerinde her anlamda birbirini tamamlayan iyi bir çift olurlar. Akrep kadınının tutkusu balık erkeğinin duygularını her an harekete geçirir. Evlilik hayatlarında canlılığı hiç yitirmezler. Balık erkeğinin evliliği için her fedakarlığı yapması akrep kadınının eşine olan sevgisini daha da güçlendirir. Balık erkeğinin sezgileri güçlüdür. Bu sayede eşinin ruhsal durumunu anlar, hisseder. Eşi tarafından hep anlaşılan bir kadın olmak akrep kadını için eşini daha da değerli kılar. Akrep kadınının merhameti ve şefkat duygusu fazladır. Balık erkeği de her zaman merhamet ve şefkat duygusuna ihtiyaç duyar. Cinsel hayatları balık erkeğinin kibarlığı, yoğun duyguları ile akrep kadının tutkuları ile mükemmel olur.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git