Akrep Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Akrep Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Uyumu
2 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.237 kez okundu.

Akrep burcu kadını ile aslan burcu erkeği uyumu nedir? Aslan burcu erkekleri özellikleri bakımından oldukça ön planda olan bir burçtur. Göz önünde olmayı seven ve oldukça övülmeyi seven bir yapıdadır, oldukça saf da olsa oynamayı ve rol yapmayı aşırı derecede sever. Bir ortama girdiğiniz zaman onları fark etmemeniz imkansızdır. O ortamda eğer aslan burcu erkeği varsa mutlaka fark edilecektir. Okul hayatında da en çok popüler olan ve okulun en cool adamı olanlar genelde aslan burcu erkekleridir.

Akrep burcu kadını ise benzer özellikleri taşımaktadır. Oldukça gururlu olan yapıları ile çekicilikleri de oldukça had safhadadır. Bunun yanı sıra, tutkulu kişilikleri ile de bilinmektedir. Sinirli anlarında yanına bile yaklaşılmaz, oldukça otoriter yapıları ile de dikkat çekmeyi başarırlar. Meraklı ve araştırmacı yapıları ile de karşısındaki kişiyi bir hayli etkisi altına alabilme özeliği vardır.

İki burcun uyumu ise gayet başarılı olabilir. Tabii bu ilişkinin evlilik yolunda bazı engellerini saymazsak.. Sevgili zamanlarını oldukça tutkulu ve büyük bir aşkla geçiren aslan erkeği ve akrep burcu kadını evlilik yolunda bazı duyguları ön plana çıkardığı için bu yol çok da kolay olmayacaktır.

Şuana kadar akrep kadını aslan erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise akrep kadını aslan erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

İkilinin uyumu, burçlarının özelliklerinin benzerliğinden de kaynaklanabilir. İkisi de gayet otoriter ve tutkuyu seven bu burçların birlikteliği de gayet başarılı olacaktır. Emek isteyen bu ilişki sabır ve birbirlerine olan saygı ile oldukça iyi bir sonuç verebilir. Akrep kadınının yoğun duyguları ile ve karşı tarafı etkileyecek fiziği ile aslan burcu erkeği oldukça büyülenebilir. Aslan burcu erkeğinin güç kontrolü yapamayışı aranızda bir soğuk savaş başlatabilir. Bu durum da ilişkiniz de bazı sorunlara yol açabilir. Bu durumu eğer aşabilirseniz bu ilişki kusursuz gidebilir. Ancak çoğu ikilinin birlikteliği bu sebeple bitmektedir. İki burç da güç delisi olduğu için bu konuda çok anlaşamamakta ve ilişkilerinin bitme noktası burası olmaktadır.

Akrep Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Akrep kadını ve aslan erkeği, ilgi çekici bir ilişki yaşarlar. Aslan erkeğinin lider ruhlu olması akrep kadını için çekici olabilir. Ancak bu ilişki aynı zamanda akrep kadını için zorlayıcı da olacaktır. Çünkü o da en az aslan erkeği kadar lider ruhlu bir yapıya sahiptir. Bu noktada aslan erkeğinin gerisinde kaldığı durumda akrep kadını da hırçınlaşabilir. Ancak aslan erkeği, akrep kadına verdiği değeri gösterirse, akrep kadını da bu hırçınlıklardan vazgeçecektir. Aslan erkeği ve akrep burcunun uyumu özellikle cinsellik konusunda tam not alacaktır.

Akrep Kadını ile Aslan Erkeği BurçUyumu

akrep ile aslan uyumu
Ateş grubundan aslan burcu erkeği ve su grubundan akrep kadını başlangıçta anlaşma konusunda zorlanabilir. Ancak bu zorlukları aşmak için özveri göstermeleri halinde ikisi için de mutlu bir birliktelik olacak demektir. Her iki taraf da lider ruhlu olduğu için birbirlerine çok dişli rakipler olacaktırlar. Çünkü her ikisi de ilişki de yöneten olmak için çabalayacaktır. Her iki taraf da cinselliğe oldukça düşkündür, bu yüzden akrep kadını ve aslan erkeği cinsellikte müthiş bir uyum yakalayabilir.

Aslan burcu erkeği ile akrep burcu kadını uyumu, siz sevgili okurlarımızın kesinlikle dikkatini çekeceğini düşündüğümüz bu ilişki oldukça eğlenceli olacak gibi duruyor! Koca dünyada milyarlarca insan içinden birbirlerini ancak muazzam ve efsane tartışmalar yaşayarak seveceklerdir. İlk zamanlarda ciddi anlamda tartışma ve rekabet tutulmasına uğrayacaklar! Eyvah bu kadın ve adam birer ukalalık abidesi! Bilmiyoruz ki ne desek… Gelin birlikte karar verelim.
Akrep burcu kadını ile aslan burcu erkeği aşk uyumu, hayatı boyunca tutkunun ne demek olduğunu en iyi bilenler grubundan olan bu kadın oldukça korkusuz! Yaşama dair ve de tabi ki aşka dair bir insan ne yaşayabilir, küçücük ömrüne ne sığdırabilirse bu kadının yüreği hepsini içine alacakmış gibi… E tabi şu durumda beğeneceği bir adam olması da evrende kaç tane vardır siz tahmin edin! Sevmezler sevmezler de giderler kalbi kalbine dokunmayan adamlara aşık olur bu ateşli kadınlar. Sevgi ve aşkı neredeyse hep karşılıksız kalmaya meyilliymiş gibi… Ne kadar da çok çektiler ama canım!

Her zaman böyle oldu demiyoruz, bundan sonra da böyle olacak değil. Merak etmeyin! Sonuçta siz zor seven kadınlardan olduğunuz için ve erkeklerin genelde zor olgunlaştığı gerçeğinden hareket edecek olursak -hele başlıktaki burcun sahibi bir erkeklerin ne kadar daha fazla geç olgunlaştıklarını söylemek dahi istemiyoruz- oldukça şımarık ve kolay kolay ciddi ilişkilerin adamı olmayan bu adama nasıl katlanır yüreğiniz bir bakalım. Aslan burcu erkeği aşırı özgür ruhlu da olduğu için senin gibi bir akrep burcu kadını yüreğindeki o aşırı aşk karşısında vereceği ilk tepkinin korku olacağından hiç şüpheniz olmasın! Burada da şanssız olacağınızı düşünecekseniz sakın üzülmeyin!

Akrep burcu kadını ile aslan burcu erkeği burç uyumu, bu sağı solu belli olmayan ve tavırlarıyla hala çocuk gibi -yaramaz çocuk hem de- olan bu deli gönüllü adamı ancak sizin gibi güçlü ve duygularından sonuna kadar emin olan bir akrep kadını baş edebilir! Siz öyle seviyorsunuz ki karşınızdaki bu burcun erkekleri dahi olsa kaçamaz. Direnseler de aşkınızın karşısında mutlaka teslim olacaklardır. Ama tabii bu biraz zaman alabilir kızlar! Ne demiştik bu adam hala büyüyemediği için aşkı da hala oyun eğlence olarak görüyor. Sizin ciddiyetiniz ve sabrınız bu ilişkinin devam edebilmesini sağlayacak tek etken gibi geliyor bize. Sadece size aşık olmak ile kalmayacak bu adam sizin karşınızda eninde sonunda eriyecek eriyecek! Adeta size karşı yaptığı tüm huzursuzluklar için kendinden nefret edecek hale gelecek ama bunu size asla itiraf edemeyecek, buna ”aptal” gururu ne yazık ki izin vermeyecek. Ama ne önemi var siz bu adamın ciğerini biliyor olacaksınız. Ve üstelik onun bu hallerine aşık olduğunuzu fark edip kafanızı sağa sola sallamakla yetineceksiniz, dudaklarınızda tatlı bir tebessüm ile birlikte tabii!

Akrep burcu kadını ile aslan burcu erkeği uyumu, başlangıç aşamasındaki zorlukları aşacak olmalarında tabi sadece bu kadının bitmez tükenmez aşkı yetmez. Siz de aslan erkekleri olarak yüreğinizin sesini dinleyen karakterde olmanız gerekir. Yani; bu burçtansınız diye hepinizi aynı kefeye koymak istemiyoruz asla. Çünkü; bu hiç doğru olmaz. Sizin ne kadar karakter sahibi olanlarınızın sayısının da hiç de yabana atılır cinsten olmadığını biz çok iyi biliyoruz! Üstelik en çok sevmeyi seven ve isteyen ama bunu kendinize bile itiraf edemediğiniz de caba! Derken hayalini kurduğunuz kadının adresi o kadın olduğunda başta afallayıp kabul edememeniz çok çok doğal. Yani; bu ikilinin ilişkisinde o karamsar başlangıç havası da özünde kötü niyetli değil. Ama öyle bile olsa iyi niyet cehenneme götüren yoldur demişler dikkatli olmakta son derece yarar var ha sakın ama sakın unutmayalım!

Akrep burcu kadını ile aslan burcu erkeği hayatı, bu evreden sonra flört aşaması oldukça eğlenceli ve arzu dolu olacaktır! Hatta çevrenizde göremediğiniz kadar ciddi bir ilişkiye bile dönüşebilir. Bu ciddiyet de birbirlerini tanıdıkça hayranlıklarının artacağına bağlamak istiyoruz. O kadar ki yaşayacakları problemlerde olası küskünlüklerden sonra bile daha bir tutku ile bağlanacak bu iki yürek. Onlar bile anlam veremeyecek. Seviyor, seviyor ve ilk günden bile daha çok seviyor olacaklar! Bu hem iyi hem de kötü ne demişler çok sevişmek tez ayrılık getirir! O yüzden siz siz olun yine de tartışmalardan sonra küs kalmamaya dikkat edin! Zira ikinizin de kahrolası kibir ve gururları az değil! Başınız ağrımasın!

Bu konumuzda akrep burcu kadını ile aslan burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde akrep kadını aslan erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git