Akrep Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Akrep Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Uyumu
2 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.086 kez okundu.

Aslan burcu erkekleri özellikleri bakımından oldukça ön planda olan bir burçtur. Göz önünde olmayı seven ve oldukça övülmeyi seven bir yapıdadır, oldukça saf da olsa oynamayı ve rol yapmayı aşırı derecede sever. Bir ortama girdiğiniz zaman onları fark etmemeniz imkansızdır. O ortamda eğer aslan burcu erkeği varsa mutlaka fark edilecektir. Okul hayatında da en çok popüler olan ve okulun en cool adamı olanlar genelde aslan burcu erkekleridir.

Akrep burcu kadını ise benzer özellikleri taşımaktadır. Oldukça gururlu olan yapıları ile çekicilikleri de oldukça had safhadadır. Bunun yanı sıra, tutkulu kişilikleri ile de bilinmektedir. Sinirli anlarında yanına bile yaklaşılmaz, oldukça otoriter yapıları ile de dikkat çekmeyi başarırlar. Meraklı ve araştırmacı yapıları ile de karşısındaki kişiyi bir hayli etkisi altına alabilme özeliği vardır.

İki burcun uyumu ise gayet başarılı olabilir. Tabii bu ilişkinin evlilik yolunda bazı engellerini saymazsak.. Sevgili zamanlarını oldukça tutkulu ve büyük bir aşkla geçiren aslan erkeği ve akrep burcu kadını evlilik yolunda bazı duyguları ön plana çıkardığı için bu yol çok da kolay olmayacaktır.

İkilinin uyumu, burçlarının özelliklerinin benzerliğinden de kaynaklanabilir. İkisi de gayet otoriter ve tutkuyu seven bu burçların birlikteliği de gayet başarılı olacaktır. Emek isteyen bu ilişki sabır ve birbirlerine olan saygı ile oldukça iyi bir sonuç verebilir. Akrep kadınının yoğun duyguları ile ve karşı tarafı etkileyecek fiziği ile aslan burcu erkeği oldukça büyülenebilir. Aslan burcu erkeğinin güç kontrolü yapamayışı aranızda bir soğuk savaş başlatabilir. Bu durum da ilişkiniz de bazı sorunlara yol açabilir. Bu durumu eğer aşabilirseniz bu ilişki kusursuz gidebilir. Ancak çoğu ikilinin birlikteliği bu sebeple bitmektedir. İki burç da güç delisi olduğu için bu konuda çok anlaşamamakta ve ilişkilerinin bitme noktası burası olmaktadır.

akrep ile aslan uyumu

Akrep kadını ve aslan erkeği, ilgi çekici bir ilişki yaşarlar. Aslan erkeğinin lider ruhlu olması akrep kadını için çekici olabilir. Ancak bu ilişki aynı zamanda akrep kadını için zorlayıcı da olacaktır. Çünkü o da en az aslan erkeği kadar lider ruhlu bir yapıya sahiptir. Bu noktada aslan erkeğinin gerisinde kaldığı durumda akrep kadını da hırçınlaşabilir. Ancak aslan erkeği, akrep kadına verdiği değeri gösterirse, akrep kadını da bu hırçınlıklardan vazgeçecektir. Aslan erkeği ve akrep burcunun uyumu özellikle cinsellik konusunda tam not alacaktır.

Ateş grubundan aslan burcu erkeği ve su grubundan akrep kadını başlangıçta anlaşma konusunda zorlanabilir. Ancak bu zorlukları aşmak için özveri göstermeleri halinde ikisi için de mutlu bir birliktelik olacak demektir. Her iki taraf da lider ruhlu olduğu için birbirlerine çok dişli rakipler olacaktırlar. Çünkü her ikisi de ilişki de yöneten olmak için çabalayacaktır. Her iki taraf da cinselliğe oldukça düşkündür, bu yüzden akrep kadını ve aslan erkeği cinsellikte müthiş bir uyum yakalayabilir.

Siz sevgili okurlarımızın kesinlikle dikkatini çekeceğini düşündüğümüz bu ilişki oldukça eğlenceli olacak gibi duruyor! Koca dünyada milyarlarca insan içinden birbirlerini ancak muazzam ve efsane tartışmalar yaşayarak seveceklerdir. İlk zamanlarda ciddi anlamda tartışma ve rekabet tutulmasına uğrayacaklar! Eyvah bu kadın ve adam birer ukalalık abidesi! Bilmiyoruz ki ne desek… Gelin birlikte karar verelim.

Hayatı boyunca tutkunun ne demek olduğunu en iyi bilenler grubundan olan bu kadın oldukça korkusuz! Yaşama dair ve de tabi ki aşka dair bir insan ne yaşayabilir, küçücük ömrüne ne sığdırabilirse bu kadının yüreği hepsini içine alacakmış gibi… E tabi şu durumda beğeneceği bir adam olması da evrende kaç tane vardır siz tahmin edin! Sevmezler sevmezler de giderler kalbi kalbine dokunmayan adamlara aşık olur bu ateşli kadınlar. Sevgi ve aşkı neredeyse hep karşılıksız kalmaya meyilliymiş gibi… Ne kadar da çok çektiler ama canım!

Her zaman böyle oldu demiyoruz, bundan sonra da böyle olacak değil. Merak etmeyin! Sonuçta siz zor seven kadınlardan olduğunuz için ve erkeklerin genelde zor olgunlaştığı gerçeğinden hareket edecek olursak -hele başlıktaki burcun sahibi bir erkeklerin ne kadar daha fazla geç olgunlaştıklarını söylemek dahi istemiyoruz- oldukça şımarık ve kolay kolay ciddi ilişkilerin adamı olmayan bu adama nasıl katlanır yüreğiniz bir bakalım. Aslan burcu erkeği aşırı özgür ruhlu da olduğu için senin gibi bir akrep burcu kadını yüreğindeki o aşırı aşk karşısında vereceği ilk tepkinin korku olacağından hiç şüpheniz olmasın! Burada da şanssız olacağınızı düşünecekseniz sakın üzülmeyin!

Bu sağı solu belli olmayan ve tavırlarıyla hala çocuk gibi -yaramaz çocuk hem de- olan bu deli gönüllü adamı ancak sizin gibi güçlü ve duygularından sonuna kadar emin olan bir akrep kadını baş edebilir! Siz öyle seviyorsunuz ki karşınızdaki bu burcun erkekleri dahi olsa kaçamaz. Direnseler de aşkınızın karşısında mutlaka teslim olacaklardır. Ama tabii bu biraz zaman alabilir kızlar! Ne demiştik bu adam hala büyüyemediği için aşkı da hala oyun eğlence olarak görüyor. Sizin ciddiyetiniz ve sabrınız bu ilişkinin devam edebilmesini sağlayacak tek etken gibi geliyor bize. Sadece size aşık olmak ile kalmayacak bu adam sizin karşınızda eninde sonunda eriyecek eriyecek! Adeta size karşı yaptığı tüm huzursuzluklar için kendinden nefret edecek hale gelecek ama bunu size asla itiraf edemeyecek, buna ”aptal” gururu ne yazık ki izin vermeyecek. Ama ne önemi var siz bu adamın ciğerini biliyor olacaksınız. Ve üstelik onun bu hallerine aşık olduğunuzu fark edip kafanızı sağa sola sallamakla yetineceksiniz, dudaklarınızda tatlı bir tebessüm ile birlikte tabii!

Başlangıç aşamasındaki zorlukları aşacak olmalarında tabi sadece bu kadının bitmez tükenmez aşkı yetmez. Siz de aslan erkekleri olarak yüreğinizin sesini dinleyen karakterde olmanız gerekir. Yani; bu burçtansınız diye hepinizi aynı kefeye koymak istemiyoruz asla. Çünkü; bu hiç doğru olmaz. Sizin ne kadar karakter sahibi olanlarınızın sayısının da hiç de yabana atılır cinsten olmadığını biz çok iyi biliyoruz! Üstelik en çok sevmeyi seven ve isteyen ama bunu kendinize bile itiraf edemediğiniz de caba! Derken hayalini kurduğunuz kadının adresi o kadın olduğunda başta afallayıp kabul edememeniz çok çok doğal. Yani; bu ikilinin ilişkisinde o karamsar başlangıç havası da özünde kötü niyetli değil. Ama öyle bile olsa iyi niyet cehenneme götüren yoldur demişler dikkatli olmakta son derece yarar var ha sakın ama sakın unutmayalım!

Bu evreden sonra flört aşaması oldukça eğlenceli ve arzu dolu olacaktır! Hatta çevrenizde göremediğiniz kadar ciddi bir ilişkiye bile dönüşebilir. Bu ciddiyet de birbirlerini tanıdıkça hayranlıklarının artacağına bağlamak istiyoruz. O kadar ki yaşayacakları problemlerde olası küskünlüklerden sonra bile daha bir tutku ile bağlanacak bu iki yürek. Onlar bile anlam veremeyecek. Seviyor, seviyor ve ilk günden bile daha çok seviyor olacaklar! Bu hem iyi hem de kötü ne demişler çok sevişmek tez ayrılık getirir! O yüzden siz siz olun yine de tartışmalardan sonra küs kalmamaya dikkat edin! Zira ikinizin de kahrolası kibir ve gururları az değil! Başınız ağrımasın!

Akrep Burcu ile Aslan Burcu Uyumu

Sır küpü olan akrepler aynı zamanda son derece ciddi yapısını bozmayan tek kişi olarak da bilinmektedir. Akrep burcuna sahip olan kişiler herkesin aksine bütün her şeyini ulu orta yaşamayı seven kişilerdir. Yani bundan kastımız bu kişiler birilerini sevdikleri zaman bütün duygularını iç dünyalarında yaşamaktan ziyade adeta karşısındaki kişiye belli ederek dolu dolu yaşamayı tercih etmektedirler. Aynı zamanda son derece zeki olan akreplerin gözünde hiçbir şeyin kaçmadığını da söylemeden geçemeyeceğiz.

Diğer yanda yer alan aslan burcu ise adeta kafasında bir talih kuşu varmış gibi ortalıkta gezen birisidir. Bu kişiler hayatları boyunca o kadar şanslı olurlar ki herkes adeta onların yanında hep yer alıp bu durumdan etkilenmek ister. Aslan burçları dışarıdan nasıl gözüküyor ise aslında içeriden de öyledir. Bu kişilerde çok fazla öz güven patlaması vardır. Bunu da belli etmekten asla eksik kalmazlar. Evet kısaca her şeyi toplamak gerekirse gerek aslanın gerekse akrebin çok fazla güçlü bir yapıya sahip olduğunuz görürüz. Acaba bu güçlü yapı aralarındaki uyumu arttırır mı yoksa azaltır mı?

Akrep ve Aslan Aşk Uyumu

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi gerek aslan burcu gerekse de akrep burcu hem çok güçlü, hem çok zeki, hem çok çakal, hemde daha sayamayacağımız birçok ortak özelliğe sahiptir. Bu yüzden dolayıda bu ikilinin uyumunu değerlendirmek biraz zordur. Aslında bakıldığı zaman bu ilişkide uyum yakalama ihtimali yarı yarıyadır. Bu kadar çok ortak noktada birleşen ikili ya birbirini fazlası ile çekecektir yada birbirine dahada sinir olup birbirinden uzaklaşacaktır.

Akrep burcu oldukça kıskanç bir yapıda olduğundan dolayı ilişkileri esnasında daima değişik hareketler içerisinde bir izlenim oluştururlar. Hatta bu kişiler için güven kelimesi bir ilişkinin temelini oluşturduğundan dolayı güveni elde edebilmek için çok değişik şeyler uygularlar karşılarındakilere. Fakat aslan burcuna sahip olan kişiler tam olarak tanıştıkları ilk andan itibaren hayatında yer alan kişiye güven duygusunu verebildiği için akrep burcunu rahatlık ile indirebilmektedir. Hal böyle olunca çok ilgi çekici ve güzel bir ilişki ortaya çıkmaktadır. Özellikle bu ikili beraber bir şeyler yaptıkları zaman çok eğlenceli vakit geçirebilecek ve aralarında oluşacak aşkı dahada tutkulu bir hala sokabilecektir. Aslan burcuna sahip olan kişiler aslında oldukça hassas bir yapıya da sahiptirler. Fakat akrep burçları onların tam aksine daha dik duruşlu ve kendisinden son derece emindir. İşte akrepler aslanları bu özellikleri ile ilk olarak tanıyacaktır ve en çokta bu özelliklerine aşık olacaklardır. Aralarında oluşabilecek aşkın ilk çekim gücü bu olay olacaktır. Birinin ciddi tavrı ile bir diğerinin duygusal halleri… Aslan burcuna sahip olan kişiler her zaman karşısında güçlü bir şekilde duran kişiye aşık olmak isterler.

İşte sizi bu şekilde fark edecek olan aslan size deli divane aşık olacaktır. (gerek aslan burcu gerekse de akrep burcu hem normal yaşantıları esnasında hemde aşk hayatları esnasında her daim lider karakterde olmak isteyen kişilerdir. Hal böyle olunca ikili arasında ilişkileri esnasında bir takım tartışmalar ve zıtlıklar meydana gelecektir. Fakat bu iki güzel kişi bu durumu aştıktan sonra aralarında güzel olan bir bağı elde etmeyi sağlayacaklardır ve güzel bir ilişkinin temellerini her ne kadar başı biraz yorucu olsa da sonradan çok güzel bir şekilde getirebileceklerdir.)

Akrep ve Aslan Evlilik Uyumu

Akrep burcu ve aslan burcu evlilikten önce bir aşk aşarken tutku dolu ve her geçen gün tutkusu artacak bir aşk yaşamaktadırlar. Bunun ardından büyük ümitler ile nikah masasına oturan akrep ve aslanlar evlilikleri boyuna doğru bir karar verdiklerini hissedeceklerdir. Akrep burcu ve aslan burcunun oluşturmuş olduğu evlilik gayet yolunda giden bir evlilik olacaktır. Bu evlilikte her iki tarafta karakterlerinden dolayı ortamı dengeleyici bir etki oluşturacaktır.

Yani bir tartışma sırasında bir tarafın daha durgun ve yavaş düşünmesi olayın dahada uzamadan son bulmasına neden olacaktır. Bu da evlilikte büyük tartışmaların olmayacağını bizlere göstermektedir. Aynı şekilde bir diğerinin güçlü bir yapıya sahip olması evlilikte büyük bir kanadın onları koruduğunu simgeleyecektir ve böylece yıkılmayan bir çınar gibi evlilikleri ilerleyecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git