Kahve Falında Timsah Görmek

15.04.2015
Kahve Falında Timsah Görmek

Kahve falında timsah görmek, fal sahibinin umutsuz olduğu bir işte büyük bir başarı yakalayacağı fakat dedikodudan uzak durmadığı takdirde başına büyük bir sıkıntı geleceği anlamına gelir. Kişinin çevresinde kendisini sürekli kıskanan ve fesat insanlardan kurtularak rahatlayacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Hayatınız dikkat ve kararlılık üzere kurulmuş. Her konuda olduğu gibi aşk konusunda da dikkatlisiniz. İnsanları seçme ve sınıflandırma özelliğinizle biliniyorsunuz. Fakat bu özelliğiniz aşk konusunda pek işe yaramayacak.  Çok yakında hayatınıza giren yeni bir insana aşık olabilirsiniz. Aşk hayatınızda haraketli bir döneme gireceksiniz. Hoşlandığınız ama bir türlü açılamadığınız kişi size haber yollayabilir. Duygularınızın karşılık bulması elbette sizi mutlu edecek fakat bu habere karşı bir adım atmadan önce kırk kere düşüneceksiniz. Sizden hoşlanan insanla konuşmanızda fayda var. Birbirinizi ne kadar taşıyabileceğinizi, uzun soluklu bir ilişki isteyip istemeyeceğinizi ve bu ilişkinin evliliğe gidip gitmeyeceğini konuşabilirsiniz. Sonucunda kendinize ve hislerinize güvenerek karar vermeniz yararınıza olacaktır.

Yeni bir ilişkiye başladığınız insandan güzel sürprizler, hoşunuza gidecek jestler görebilirsiniz. Bu sizi oldukça mutlu edecek ve aşkla ilgili karamsar düşüncelerinizin değişmesine sebep olacak.  Gerçek anlamda sevdiğinizi ve sevildiğinizi fark edeceksiniz. Tereddütlere girmenize gerek yok. Kendinizi aşkın akışına bırakın. Geri kalan her güzel şey kendiliğinden olacaktır. Anı yaşayın ve gözlerinize sevgiyle bakan kişiye odaklanın.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre çok yakında elinize yüklü bir miktar para geçeceğine işaret eder. Bu parayı akıllıca kullanıp servetinizi çoğaltmanın yollarını arayın. Yatırım yaparsanız karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Gelecek günler için maddi bir sıkıntı söz konusu değil. Para konusundaki hedeflerinize ulaşacağınız şanslı ve bereketli bir yıl olacak.

Ummadığınız bir dostunuzun maddi desteğini alacaksınız. Bu destek sürecinde mevcut olan maddi sıkıntılarınızı bitirecek ve parasal anlamda iyi bir noktaya geleceksiniz. Bu dostunuza maddi manevi vefa borcunuzu ödemeyi unutmayın. Ev, araba ve yatırım amaçlı bir arsa alma hayaliniz var. Hayalinizi gerçekleştireceğiniz günler oldukça yakın. Ailenizin de sizden maddi istekleri var. Bunları gerçekleştirecek imkana çok yakında sahip olacaksınız.

İçinden çıkamadığınız borç sıkıntınız bitmek üzere. Borçlarınızı kolaylıkla ödeyebileceğiniz duruma geleceksiniz. Kazandığınız para ailenizi rahat bir şekilde geçindirirken, elde ettiğiniz ek bir gelirle borçlarınızı bitirecek ve maddi anlamda feraha kavuşacaksınız. Maddi sıkıntılarınızın bittiğini öğrenen bir yakınınız sizden yüklü bir miktar borç isteyebilir. Mantığınızla karar verin. Sizi tekrar sıkıntıya sokacak maddi bir yükün altına girmeyin ve yakınınızı kibarca geri çevirin ya da daha düşük bir miktarı borç olarak vermeyi teklif edin. Geri ödeme tarihini mutlaka netleştirin ve bu konuda kararlı olun.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile içerisindeki gerginliklerin biteceği bir döneme giriyorsunuz. Bütün aile bireyleri artık birbirlerini suçlamak yerine kendi hatalarına dönüp bakmaya başlayacak. Bu sorgulama sürecinde aile ilişkileriniz düzene girecek ve birbirinize karşı daha sabırlı, anlayışlı olmaya başlayacaksınız. Bundan sonraki günlerde de ilişkileriniz daha iyi olacak. Problemlerinizi çözümsüz olarak görmek yerine çözüm sürecinde birbirinize destek olacaksınız. Aile bireyleri olarak birbirinizi daha iyi tanımaya başlayacaksınız. Anne ve babanız sosyal hayatınızda da size destek olmaya başlayacak. Böylece kendinize olan güveniniz daha da artarak sosyal ilişkileriniz gelişecek.

Sosyal hayatta da aktif bir sürecin içindesiniz. Kendinizi geliştirmeyi seviyorsunuz. Kitap okumak, sinema ve tiyatroya gitmek, kurs ve seminerlere katılmak en çok tercih ettiğiniz etkinlikler arasında. Bu ortamlarda tanıdığınız yeni insanlarla vakit geçirmeye başlayacaksınız. Yeni bir çevre oluşturma kararı vereceksiniz. Bu yüzden vakit geçirdiğiniz insanların sayısı artacak ve çevrenize almak istediğiniz insanları onlara belli etmeden, duygusal ve mantıksal bir sınamaya tabi tutacaksınız. Mantık durumunuza ters gelen, duygularınıza hitap etmeyen insanlarla aranıza mesafe koyacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Kariyerinizle ilgili yeni kararlar vereceksiniz. Bulunduğunuz konum yükselmenize pek olanak sağlamadığı için sizi tatmin etmiyor. Bu yüzden ani bir kararla işinizi değiştirebilirsiniz. Endişelenmenize gerek yok. Bu yeni işiniz kariyerinizde de yeni bir sayfa açacak. Daha başarılı olduğunuz, kariyerinizde zirve noktaya çıkma şansı yakalayacağınız bir döneme gireceksiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin. İkna kabiliyetiniz oldukça yüksek. Başarılı iletişim tekniklerini biliyorsunuz. Bunu kullanın ve iş hayatında zirveye ulaşmanın tadını çıkarın.

Eğitime önem veren birisiniz. İş yerinizde de bu özelliğiniz biliniyor ve taktirle karşılanıyor. İşinizle ilgili sürekli yeni eğitimler alıp kendinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. Merak etmeyin. Bu çabanız karşılıksız kalmayacak. Çok yakında istediğiniz konuma geleceksiniz. Üst yöneticilerinizle aranızı iyi tutmaya çalışın. İşinizle ilgili yeni projeler üretin ve bunu sunmaktan çekinmeyin. İşinizin hakkını zaten veriyorsunuz. Daha iyi bir konumda olmayı hak ediyorsunuz. Kendinize sonsuz güvenin. Kariyerinizi zirveye taşımanın iki altın anahtarı var. Mantık ve doğru iletişim. Bu iki anahtarı doğru yer ve zamanda kullanırsanız kapılar size sonuna kadar açılacaktır. İş arkadaşlarınız tarafından da oldukça sevilen birisiniz. Bilgi ve deneyimlerinizi onlarla paylaşmak size hiçbir şey kaybettirmez. Prestij kazanırsınız. Doğru düşünün ve sağlam adımlar atın.

Sağlık Yorumu

Günlük hayatın telaşı içinde zaman zaman sağlığınızı ihmal ettiğiniz oluyor. Buna dikkat edin. Sağlığınızın en önemli değer olduğunu unutmayın. Bugünden itibaren kendinize zaman ayırmaya başlayın. Aşırı yoruluyorsunuz. Bu durum sizi bedensel ve ruhsal olarak etkileyebilir. İş hayatı ve sosyal hayatta performansınızı düşürür. Bedensel ve ruhsal olarak ayakta kalmak istiyorsanız her şeyden önce düzenli spora başlayın. Fast food tarzı beslenmeyi hayatınızdan çıkartın. Organik beslenin ve çevrenizi buna teşvik edin.

Rutin doktor kontrollerinden geçmenizin zamanı geldi. Sağlığınız için bir önlem olarak birkaç test yaptırın ve gerekenleri doktorunuza danışın. Bundan sonraki süreç içinde doktor kontrollerinizi ihmal etmeyin. Gelecek günler için hayatınızı tehdit edebilecek bir hastalık söz konusu değil. Sağlıkla yaşayacağınız günler sizi bekliyor. Oldukça yaşlı ve hasta bir aile büyüğünüzün sağlığına kavuştuğu haberini alacaksınız ve bu sizi çok mutlu edecek. Bu yakınınızı ziyarete gideceksiniz ve sağlığınızla ilgili iyi temenniler duyacaksınız.

Mevsim geçişlerine bağlı ufak tefek rahatsızlıkları bir iki gün dinlenerek kolay bir şekilde atlatabilirsiniz. Oldukça fazla kitap okuyorsunuz. Bu yüzden zaman zaman gözleriniz yoruluyor. Doktora danıştıktan sonra göz sağlığınız için dinlendirici gözlük kullanabilirsiniz. Yorgunluk sebebiyle oluşan baş ağrılarınız için sürekli ağrı kesici kullanmak yerine bitkisel destek ürünleri kullanabilirsiniz.


Kahve Falında Timsah Kafası Görmek

Fal sahibinin yakın zamanda hayatına yön verecek bir karar alacağı ve bundan dolayı hiç pişman olmayacağı anlamına gelir. Kişinin hayırsız gördüğü olayların müjdeli gelişmelerle sonuçlanacağına ve bununla birlikte çok sevinçli bir döneme gireceğine işaret eder.


Kahve Falında Ağzı Açık Timsah Görmek

Fal sahibinin kaçırdığı fırsatlardan dolayı üzülmemesi gerektiği ve yakın zamanda çok mutlu olacağı bir fırsatın eline geçeceği anlamına gelir. Kişinin sevdiği ile yaşadığı gergin ve üzüntülü günlerin son bulacağına ve büyük bir huzura kavuşacağına işaret eder.


Kahve Falında Yavru Timsah Görmek

Fal sahibinin gizlenen sırların açığa çıkması ile gerçeklerin farkına varacağı ve düşüncelerini değiştireceği anlamına gelir. Kişinin istediği şeylerin er veya geç karşısına çıkacağına bu nedenle acele etmeyerek sabırlı bir şekilde beklemesi gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Timsah Ağzında Balık Görmek

Fal sahibinin hiç düşünmediği bir kişi ile yakın zamanda ilişki yaşamaya başlayacağı ve kısa sürede evlilik kararı alacağı anlamına gelir. Kişinin kıskançlıktan uzak durması gerektiğine aksi halde başına hiç istemediği sıkıntılar geleceğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.