Kahve Falında Timsah Görmek

Kahve Falında Timsah Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 12.336 kez okundu.

Kahve falında timsah görmek, fal sahibinin çok güçlü bir düşmanı karşısında kazanacağı zaferin müjdecisidir. Bazı fal yorumcularına göre ise fal sahibini hile ile alt eden kötü niyetli birini simgeler. Genel anlamda iş hayatını simgeler ve kahve fincanının dibinde çıkmış ise ileriye dönük başarılarını aşırı derecede kıskanan kimseler ile tasvir edilir. Ağzını açmış bir şekilde duruyor ise bu kişiler fal sahibine maddi anlamda zarar vermek için hazırlanıyor demektir. Eğer ağzı kapalı bir şekilde belirmiş ise sadece kıskanan fakat zarar vermek için eline fırsat geçmeyen düşmana dalalettir.

Yanındaki semboller ve işaretler ile birlikte de yorumlanmaktadır. Örneğin yanında beliren bir timsah daha görünüyor ise dostlarınızı kendi tarafına çekmeye çalışan sinsi birisini işaret eder. Fakat dostluklarınız sağlam ise bu durumdan etkilenmeyeceklerdir. Eğer tek başına bir dere kenarında duruyorsa bazı konularda çok acele etmemeniz ve düşünerek karar vermeniz gerekiyor demektir. Hayatınızda hiçbir şeyin size altın tepside sunulmayacağını ve eğer birtakım şeyleri elde etmeyi istiyorsanız mücadele etmeniz gerektiğini vurgulamaktadır. Sevilmeyen bir arkadaştan gelen hayırlı bir haberin işaretidir, alınacak haberlerden sonra dostlarına daha sıkı bağlarla bağlanan fal sahibini temsil eder. Bir ağaç ile birlikte yan yana ise ailevi sorunları işaret eder. Ama ağaç ile birlikte görüldüğünde olumlu ve önemli gelişmeler olacak demektir. Bir anlamda da ahiret hayatına dikkat çeker. Dünya işleri ile fazla meşgul olan fal sahibini ibadete yönelmesi konusunda uyarıcı özelliğe sahiptir ve asla hak yememesi gerektiğini, yalan dolan ve aldatmaca gibi huylardan uzak durulması gerektiğini vurgular.

Kahve Falında Timsah Ağzı Görmek

Okul hayatındaki başarılar anlamı da taşımaktadır. Eğer sembol tabakta ise, fal sahibinin eğitim hayatı ile ilgili güzel haberler alacağı ve okulu başarılı bir şekilde bitireceği anlamı taşımaktadır. Eğer fal sahibi evli ise, çocuklarının başarılı eğitim hayatlarının olduğuna delalettir. Katılacağınız bir toplantıda duyacağınız sözler sayesinde gururlanacaksınız. Fincanın ortasında ise, hanenizden birinin yeni bir okula başlayacağına işarettir. Kazanılacak yeni okul, herkesi mutlu edecek ve kazanan kişi, bu okulda güzel bir eğitim alacaktır. Geleceği parlak olan bu genç, mezun olur olmaz güzel bir iş teklifi alacaktır.

Çok önemli kararlar vermek üzeresiniz. Ailenize danışacağınız konular olduğunu unutmayın ve onların fikirlerini tek tek dinleyin. Size bu konuda en büyük yardımı karınız gösterecek. Görüşmeyi planladığınız arkadaşlarınıza bir türlü geri dönmemeniz onları incitmeye başladı. Ailenizle birlikte sevinçten havalara uçmanıza neden olacak haberler alacaksınız. Kimsesiz bir insanı sevindirme planları içindesiniz. Bu hareket size daha çok mutluluk verecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git