Balık Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Uyumu

Balık Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Uyumu
2 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.476 kez okundu.

Balık burcu kadını ile koç burcu erkeği uyumu nedir? Duygusallık ve sağduyunun bir arada bulunduğu bir karakterdir balık kadını. Düşünceli, coşkulu, heyecanlı ve çocuksu ruhunu hep canlı tutan bir yapıya sahiptir. Bu yüzden de yaşadığı ilişki ve duyguları çok yüksek boyutlarda yaşar. Minicik detaylar ile yetinebilir, bunlardan kocaman hayaller yaratabilir ve bu şekilde kendini yıllarca avutabilir. Saflığın, doğallığın, içtenliğin ve fedakarlığın vücut bulmuş halidir.

Oldukça kırılgan bir yapıda olduklarından, ilgi gösteren değil gösterilen taraf olmayı isterler. Bu yapıda olan balık kadınının, karakteristik özellikleri nedeniyle kandırılması oldukça muhtemeldir. Çünkü yalan da olsa inanmayı ve güvenmeyi seviyorlar. Güvendikleri insanın yanlış yapabilme ihtimalleri yoktur onlar için. Gözü kara bir şekilde yaşarlar ilişkisini. Oldukça kıskanç ve bir o kadar da özgür ruhlu yapıdadırlar. Anlaşılması zor olduğu için çoğu erkek ilk başta sıkılmakta ve bunalmaktadır. Ta ki balık kadınını gerçekten tanıyana kadar.

Koç burcu erkeği balık kadınının aksine duygularını kolay kolay ifade etmeyen, bunu jest ve mimikleri ile belli etmeyi seven, özgüveni yüksek, bakımlı, rahatına düşkün, ailevi değerleri önemseyen, inatçı, mukemmelliyetçi, takıntılı, sevecen ve sempatik bir karaktere sahiptir. Onları anlamak çok basit gibi görünür fakat koç erkeğini yaşamaya başladıkça aslında hiç tanımadığınızı görürsünüz. Kendi iç dünyası, dışarıda gösterdiği kişilikten apayrıdır. Kendilerini net ifade etmeyi sevmezler. Hayatlarına gerçekten birini aldıkları zaman  sadece ona açarlar kapılarını. Ve o istemedikçe onu anlamanız mümkün değildir. Dobra olan koç erkeği sevdiğini de sevmediğini de net dile getirir. Eğer bir koç erkeği size şakayla bir söz söylüyor ise o sözü enine boyuna bir düşünün derim. Şakasında dahi mana gizlidir onların. Bazen karşısındaki insanı kırmamak için başvurdukları bir yöntemdir. Bu hayatta en çok annesine ve  sevdiği kadına değer verir.

Şuana kadar balık kadını koç erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise balık kadını koç erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

Birbirine tezat olan bu iki burç yapı gereği birbiriyle anlaşamaz ve uzun bir ilişki sürdüremez. Balık kadını çok ilgi isteyen, kırılgan ve narindir. Fakat koç erkeği ilgi göstermez anlaşılmayı bekler. Kendini sürekli açıklamaktan nefret eder. Kısıtlanmayı kabullenemeyen bir yapıdadır.Bu yüzden de balık kadını ona güçsüz ve sulu göz olarak görünür. Bu nedenle de anlaşma oranları düşüktür. Eğer çocukluktan yada uzun zamandan beri aynı ortamda kalınmış, paylaşılan değerler sayıca fazla ve temelli bir geçmişe sahipler ise anlaşabilirler. Çünkü zaman çiftleri birbirine benzetir ve sevmedikleri yönlerin törpülenmesini sağlar.

Balık Kadını Koç Erkeği Uyumu

Balık burcunun diğer burçların karışımından oluşan sevgi felsefesine inanan son burçtur. Oldukça saf denecek kadar iyidir. Kendinden çok başkalarını düşünür, fedakar yönü hayret edilecek kadar fazladır. Koç burcu erkeği ise tam tersine bir o kadar bencildir. Eğlenceli dışa dönük bir yapıları vardır. Oldukça rahat olan yapıları gereği, kolay ilişki kurmakta üstlerine yoktur. Balık burcu kadını detaycı, hayal perest, sakin, sıcak kanlı iken koç yüzeysel, inatçı, zeki, eğlenceli, vurdumduymaz yapıları ile balık burcu yapısı ile tamamen zıt karakterlerdeler. Balık ve koç ilişkisi dendiğinde en iyi yanlarının iyi seks olduğunu söyleyebilir ama koçun gel git duyguları balık için yeterli olmayacaktır.

Balık Kadını ile Koç Erkeği Burç Uyumu

balık ile koç uyumu

Balık burcu koç erkeğinin inatçı ve hükmeden yanına bile boyun eğip, itaat etme eğilimi gösterirken koç erkeği balığın duygusallığına hitap etmeyebilir. İlişkinin ilk günleri güzel geçse de sonrasında demir atmak isteyen balığın, maceraperest koç erkeği ile olan ilişkinin sonunda balık gözyaşları içinde boğulabilir. Fakat başkalarının acılarını dinlemeye omuz olmaya çalışan balık için bunu suda ölmeyeceği için yeniden o fedakar ve dost canlısı hayatına döner. Olmaz mı gerçekten diyenlere ise neden olmasın balık ılımlı bir burç. Ama koç durulup balığa gereken duygusallığı yaşatırsa ve aşk varsa her şey mümkün.

Bu konumuzda balık burcu kadını ile koç burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde balık kadını koç erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git