Yay Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Uyumu

Yay Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Uyumu
3 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.551 kez okundu.

Balık burcu erkeği dendiğinde ilk akla gelen sıfat hayalperest olmasıdır. Hayatının her yerinde hayallerine yer vardır. Öyle ki hayal kurarken pek çok zaman gerçekten uzaklaşır. Dikkat çekici özelliğinden bir diğeri ise duygusal olmasıdır. Hayatını tam anlamıyla duyguları ve hayalleriyle yaşadığını söylemek mümkündür. Her zaman nasıl davranması gerektiğini bilir ve nazikliği asla elden bırakmaz. İnsanları incitmek ya da kırmak onun için çok zordur ve asla bilerek böyle bir şeyi yapmazlar.

Ancak balık burcu çok nadiren kırıcı olabilirler o da konuşurken yanlış kelimeleri kullanmasından kaynaklanır. Her duruma her ortama ayak uydurabilecek yapıda insanlardır. Sorumluluk almaktan ve sorumluluk altına girmekten çok korkarlar. Sanki aldıkları sorunluluk onları kısıtlayacakmış özgürlüğünü elinden alacakmış gibi hissederler. Buradan da özgürlüklerine ne adar düşkün olduklarını anlayabiliriz. Hiçbir art niyet beslemez insanlara karşı ve yapmacıklıktan nefret eder. İnsanlara çok kolay güvenir ve bu durum onlara pek çok kez sorun yaratmaktadır. Yargılanmaktan hiç hoşlanmazlar. İnsanları olduğu gibi konul etmekten yanadırlar.

Yay burcu kadını denildiğinde ilk akla gelen ise yalnızlığı sevmesi ve özgürlüğüne düşkün olmasıdır. Her zaman nerede nasıl davranması gerektiğini bilir. Onun yanındayken bu konuda asla endişelenmezsiniz. Araştırmaya meraklı olduğundan her konuda bir fikre sahiptir. İkna kabiliyeti oldukça iyidir. Karşısındaki birine istediği bir şeyi kolayca kabul ettirebilir. Öz güvenleri oldukça yüksektir. Her hareketini akıllıca ve mantık çerçevesinde yapar. Asla bir işi yapmış olmak için yapmaz. Emir almaktan nefret eder.

Yay kadınından bir şey istediğinizde rica makamında bunu iletmeniz sizin yararınıza olacaktır çünkü diğer şekilde asla yaptıramayacaksınız demektir. Kısıtlanmaktan da hiç hoşlanmaz sizi hayatına alma aşamasındayken kendini kısıtlayacağınızı özgürlüğünü elinden alacağınızı hissettiği anda sizinle ilişkisini kesecektir. Yay kadını yalnızlığına aşıktır fakat bununla birlikte iyi dostluklar kurabilir.

Peki ikisi arasındaki uyun nasıl olur? İlişkileri her zaman dolu dolu olacaktır. Çok fazla ortak fikre sahiptirler. Her iki burcunda ortak ilgi alanları ve ortak düşüncelerinin olması onların ilişkilerinin hareketlendirecektir. İkisinin de öğrenme araştırma istekleri he zaman vardır.  Bu ortaklıklar arttıkça hem aralarındaki ilişki güçlenecektir hem de daha uyumlu bir çift olacaklardır.

Yay kadını ve balık erkeğinin ilişkisi her zaman hareketli bir tempoda ilerleyecektir. İki burcun da pek çok konuda ortak düşünceleri vardır. Bu ortaklıklar hem aralarındaki ilişkiyi güçlendirecek hem de uyumlu bir çift olmalarını sağlayacaktır. Tüm bu ortak noktaların temelinde de iki tarafın duyduğu aşırı merak vardır. Bu yüzden sürekli öğrenmek isterler ve araştırmalar yaparlar. Ancak her ikisi de mütemadiyen huzursuz oldukları için bu aralarında sorunlar olmasına ve tartışmalarına sebep olabilir. Bu konuda en büyük zararı ise genelde balık erkeği görür

Balık erkeği doğası gereği çok nadir ve kırılgan bir yapıdadır. Bu yüzden yay kadını huzursuz olduğu dönemlerde balık erkeğinin kırılmasına sebep olabilecek hareketlerden kaçınmalıdır. Bu sorunlar ufak tefek detayları kapsasa da genel olarak bakıldığında ilişkinin yıkılması için önemli bir sebep oluşturabilir. Aslında balık erkeğinin hassas yapısı ve duygusal oluşuyla, yay kadınının enerji dolu ve iyimser olmaları birbirini bütünleyen özelliklerdir. Zaten bu ikilinin arasındaki dengeyi kuran da onların bu bütünleşmeleridir.

Yay Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Yay burcu ve balık burcu bakıldığı zaman hayata bakış açısından dolayı düşüncelerinin neredeyse birebir aynı olduğunu görülmektedir. Bu sebepten dolayı bu ikili birbirine karşı her daim bir çekim gücü içerisinde olacaktır ve buda aralarında daima hoş bir ilişkinin oluşmasını sağlayacaktır. Gerek yay burcuna sahip olan kişiler gerekse de balık burcuna sahip olan kişiler her zaman her şeyi merak eden kişiler olarak bilinmektedirler. Hal böyle olunca bu ikili yan yana geldiği esnada beraber merak edecek çok fazla konu bulmaktadırlar. Bu konular onların meraklarının peşinden gitmesine ve yeni şeyler öğrenmelerine sebebiyet vermektedir. Bu serüven boyunca hem heyecanlı hemde atraksiyon dolu bir ilişkiye şahit olacaklardır. Bu sebepten dolayıdır ki bu ikili herkesin çok hoşuna gidebilecek, aslında herkesten çok kendi hoşlarına gidebilecek bir ilişkiye şahit olacaklardır.

Balık burcuna sahip olan kişiler oldukça hassas yapıya sahip olan kişilerdir. Fakat yay burçları ise oldukça şüpheci ve her zaman huzursuz hareketler sergileyen kişiler olarak bilinmektedirler. İşte bu durumda yaylar ara sıra tatsızlık çıkararak bilinçsiz bir şekilde balıkların kalplerini kıra bilmektedirler. Peki bütün anlattıklarımıza ve her şeye rağmen bu kişiler arasında detaylı bir inceleme yaptığımızda nasıl bir uyum vardır hiç merak ettiniz mi?

Yay ve Balık Aşk Uyumu

Yay burçları ve balık burçları mükemmel bir aşkı dibine kadar yaşayabilecek, müthiş bir ikili olurlar. Tabi bu durumun meydana gelebilmesi için bu ikilinin birbirleri hakkında bir takım fedakarlıklarda bulunmaları gerekir. Bu fedakarlıklara kısaca bir göz atalım ve ilk olarak yay burçlarına değinerek cümlelere başlayalım. Yay burcuna sahip olan kişiler her ne olursa olsun özgürlüğünden vazgeçemeyen kişilerdir. Rahat takılmak onların en sevdiği şeyler arasında gelmektedir. Balık burcuna sahip olan kişiler ise son derece duygusal ve evine düşkün bir yapıya sahip olan kişilerdir. Bu konuda birbirlerine bu ikili garip gelecek ve birbirlerini anlamakta zorluk çekeceklerdir. Bu sebepten dolayı aralarında ufakta olsa tartışmalar meydana gelecektir. Eğer ki olgun bir hareket sergileyip güzelce konuşmayı başarırlarsa birbirlerini anlayacaklar ve o hayallerini kurdukları mükemmel olacak aşkın kapısını aralayacaklardır.

Kısaca birbirlerine karşı zıt gelen tavırları görmezden gelir ya da yontmaya çalışırlarsa bu ikili arasında güzel bir beraberlik meydana gelebilecektir. Ama olur da katı duvarlarından vazgeçmeyip inat yaparlarsa o güzel aşka yazık edip yok edeceklerdir. Tüm cümleleri kısaca toparlamak gerekir ise, bu ikilinin beraber bir aşk yaşama ihtimalinin 100 üzerinde 50 puan ile olabilme ihtimali olduğunu rahatlık ile söyleyebiliriz. Bu ilişki bakıldığı zaman tamamen her iki tarafından birbirlerine göstermiş oldukları fedakarlık boyutuna göre yön bulacak ve ilerleyecektir. Tüm olanların sonunda ya tam bir aşk olacak yada aşk küllerinden tamamen yok olacaktır…

Yay ve Balık Evlilik Uyumu

Yay burcuna sahip olan kişiler balık burcu ile evlendikleri esnada ilk zamanlarda oldukça büyük bir heyecan ile nikah masasına oturmak isteyeceklerdir. Hatta evliliklerinin ilk günlerinde hatta aylarında bu heyecanları devam edecektir. Hal böyle olunca da balık burcuna sahip olan kişiler kendilerini bu süreç boyunca oldukça mutlu hissedeceklerdir. Fakat yay burcu her şeyden çabuk sıkıldığı gibi evlilikten de çabuk sıkılacak ve kendini bundan sonra başka uğraşlara vererek yoğunlaşacaktır. Balık burçları ise evlilikleri esnasında her zaman duygusal anlar ve ilgi görmek istediğinden dolayı yayların sıkılmış hallerine çok üzüleceklerdir. (fakat yaylar kim ile evlenirse evlensin bir süre sonra evlilik onları sıkacaktır)

Bu ikili evlilikleri boyunca sürekli olarak kendilerine değişik uğraşlar bulmaz iseler oldukça sıkıcı bir evliliğe şahit olurlar. Fakat buldukları uğraşlar onların birbirleri ile vakit geçirmesine yardımcı olduğu gibi birbirleri arasında daha güzel bir uyumun oluşup, evliliğin alevlenmesine de katkıda bulunacaktır. Yani kısaca baktığımız zaman değişik şeyler üretmedikleri sürece yay ve balık burcunun evliliklerinin pek renkli olma ihtimali yoktur. Ama her şeye rağmen bu ikilinin iyi bir evliliğe sahip olma ihtimali yukarıda da bahsettiğimiz gibi yarı yarıya sahip olabilecek bir orana sahiptir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git