Yay Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Yay Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Uyumu
3 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 4.069 kez okundu.

Yay burcu kadını ile akrep burcu erkeği uyumu nedir? Yay burcu kadını her daim kendisine ilgi gösteren, sevecen, düşünceli, dostlarının yanında olmasını bilen bir kişilik yapısına sahiptir. Akrep burcu erkeğine bakacak olursak da tek kelime ile ifade etmemiz mümkün aslında. Akrep demek ihtiras demek, heyecan demektir. Gayet mülayim olan yay burcu kadını ile uyumu pek iç açıcı görünmese de yine de bu ikiliye bir şans vermekte fayda olabilir. O da yaşayıp da görmek istiyorum diyenler için. Yoksa kesinlikle yan yana gelmesi tavsiye edilmeyen iki burçtur.

Ciddi uyum sorunu yaşayacak iki burçtur aslında. Yay burcu kadını maalesef hemen herkesi sevebilecek bir potansiyele sahiptir. Bir sevgilisinden ayrılsa maksimum iki hafta gözyaşı döker sonra yeni aşklara yelken açar. Bu özelliği aslında onun en güçlü yanı olsa da akrep burcu erkeği karşısında onu itici yapmaktadır. Akrep sevdiği kadına her şeyini vermek için büyük çaba gösterir. Ama takdir edilmezse de karşısındaki kadından bir anda soğumaya başlar.

Yay kadını biraz havai bir mizaca sahip olduğu için bu durum ikisinin de canını sıkabilir. Akrep burcu erkeği ihtiras isterken, yay burcu kadını gezmek tozmak ister, parasını savurmaktan çekinmez. Akrep erkeği bu duruma oldukça sinirlenebilir. Cebinde akrep bulunan bir burç ile parayı savuran bir burç kaçınılmaz son, yine ayrı yollara ayrılırlar. Uyumsuzluk sertifikası verilecek olsa mutlaka bu iki çifte verilmelidir. Zıt kutuplar birbirini çeker hikayesi bile bu iki burç insanı için maalesef geçerliğini kaybetmektedir.

Akrep burcu erkeğinin ihtirası belki bir noktaya kadar ikisini de götürse de bir süre sonra akrep de artık yetememe bunalımına girmeye başlar. Tek taraflı ihtiras insanı hem aptallaştırır, hem de çok yorar. Bunun farkına varan akrep erkeği için bu ilişki bitmiş demektir. Yay burcu kadınının davranışlarına, hareketlerine artık tahammül edememeye başlar. Uyumsuz bir ikili olduklarına kanaat getirirse eğer anında uzaklaşır.

Yay burcu kadını yine hırpalanmış, üzülmüş, yalnız bırakılmış bir konumda kalır. Bu iki burcun birlikteliği, bol üzülmeli, ağlamalı sahneler içerdiği için iki burcun da iyiliği için mümkün olduğunca sansürlenir. Eğer bir araya gelirlerse de ikisine de bu dünya dar olur. Narin yay kadını, sinirli akrep erkeği karşısında hırpalanır, çok üzülür.

Bu uyarıları dikkate almakta fayda var. İlişkinizin gidişatı için, hayallerinizin suya düşmemesi için bu iki burç bir araya gelmemelidir.

Yay Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Akrep erkeği, yay kadınına göre zayıf bir karakterdir. Bu yüzden akrep erkeğinin yay kadınının yanında ayakları yere basamayacaktır. Yay kadını akrep erkeğini istediği her şekilde yönlendirecektir ve ona bağlanmaktan şiddetle kaçınacaktır. Ancak hareketli yaşamının içinde yorulup bir yuva arayışına gireceği zaman akrep erkeği ona çekici gelebilir. Akrep erkeği hırslı ve özgüveni yüksek bir yapıya sahiptir. Bu özellikler de yay kadınını çekecek türdendir. Yay kadınının kendini dizginleyip akrep erkeğini sahiplenme fikrinden vazgeçmesi durumunda bir arada yaşamayı başarabilir ve bir birliktelik kurabilirler.

Yay Kadını ile Akrep Erkeği Burç Uyumu

yay ile akrep uyumu
Akrep burcu erkeği yay kadınıyla bir evlilik yapmayı düşünüyorsa, onun kariyerini engelleme fikrinden de uzaklaşması gerekir. Çünkü yay kadını en kadını ve anne olmak için ideal bir tip olmayabilir. Böyle bir duruma hapsedildiğinde kendini işe yaramaz hissedecektir. Ancak ” kadınlık” görevlerini yerine getirmek konusunda sorun yaşamayacaktır. Yay burcu kadını çocuklarla da çok iyi anlaşır. Çocukların yeteneklerini gözlemleyerek onları bu doğrultuda teşvik eder. Ancak yine de ” evinin kadını” olarak doğmadığından bu rol onun üzerinde sırıtacaktır.

Bu konumuzda yay burcu kadını ile akrep burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde yay kadını akrep erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git