Yay Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Uyumu

Yay Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Uyumu
3 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 468 kez okundu.

Yay burcu kadını ile yay burcu erkeği uyumu nedir? Aslında pek çok yönden eğlenceli ve uyumlu bir çift olabilmenin vaadini sunarlar.Yay erkeğinin dışa dönük, okulun popüler çocuğu havaları her burçtan kadın gibi yay kadınının da hoşuna gidecektir.Yay kadını kendi zevkleriyle örtüşen zevklerinin bulunması, kendisi gibi güler yüzlü ve insancıl olması, kendisine yakın hissetmesi nedeniyle erkeğe bir eğilimde bulunacağı şüphesizdir.Ancak her ne kadar birlikte zaman geçirebilme potansiyelleri olsa da, evlilik ve bağlanma korkuları onlar için bu ilişkinin resmiyete dökülmesi için geciktirici bir neden olabilir.Ve hatta olacaktır da.

Yay erkeği kendi burcunun kadınından daha fazla sorumluluk sahibi olamayı sever ve sorumlulukları onalar için adeta bir görevdir.İnsanlara yardım etmeyi gönülden iterler ve başta anne, babası, kardeşleri ve arkadaşlarına olan sorumluluklarını fazlasıyla ciddiye alırlar. Onlar için kendi mutluluklarından daha önemli olan çevresindeki ve yakındakilerin mutluluğudur. Bu nedenle de evlilikle ilgili sorumluluklarını daha hafife alacaklardır. Aslında bu durum yay kadını için de problem oluşturur diyebilmek zordur. Çünkü yay kadınları da içlerindeki bağımsızlık sevgisiyle ve bağlı olmak ve başkasıyla hayatlarını paylaşmaktan korkmaları nedeniyle evlilik durumunu geciktirirler.

Bunların haricinde iki burcun da bildiklerini kafalarına gör okuma gibi bir huyları vardır.Girdikleri her ortamda çok sevilecekleri kesindir.Çünkü bu burcun çiftleri insanları kendilerine çeken sempatik tavırları ve candan olmalarıyla ünlüdürler. Birlikte pek sosyal sorumluluk projelerinde çok uyumlu ve verimli olabilirler. Yay burcunun elementinin ateş olması, bu ilişkinin daima besleneceğini ve birbirlerini tamamlayacaklarını gösterir.

Ancak aynı burcun iki cinsi için ortak olan bir değer de bağımsızlığa olan düşkünlüklerinin had safhada olması ve çiftlerden birinin daha ağır ve alttan alan yapıda olmasını gerekli kılmaktadır.Öyle ki bu bağımsızlık isteği çiftleri bile birbirinden ayırabilir. Çünkü özgür olmaya düşkünlükleri eşit derecededir.Bu ilişki daha çok arkadaşlık ve dostluk sınırları içerisinde de olabilir.Kafa yapıları mükemmel derecede uyumlu olsa da bir bakmışsınız aşk ve tutku için gerekli potansiyeli partnerinizde bulamamışsınız. Bu durum çok olası ve ihtimal dahilindedir. Eğer tarafların ikisi de yay burcunun karakter özelliklerini en uçlarda bünyelerinde taşıyorlarsa bu ilişkinin uzun sürmesi zayıf bir ihtimaldir.

Yay Kadını Yay Erkeği Uyumu

Yay kadını ve yay erkeği heyecan verici bir birlikteliğin iki tarafını oluştururlar. Yay erkeği yay kadını ile sohbet etmekten, paylaşımlar yapmaktan büyük keyif alırken yay kadını ihtiyacı olduğunda yay erkeğine büyük destek gösterir. Yay erkeği açık sözlü ve dürüsttür, onunla beraberken yay kadını için her şey açık ve net olacaktır. Yay kadını da paylaşımcı ve aktif bir rol üstlenir. Bu yüzden yay erkeğinin ilgi alanları ne kadar çok ve çeşitli olursa bu ilişkinin ömrü o derece uzayacaktır.

Yay Kadını ile Yay Erkeği Burç Uyumu

yay ile yay uyumu

Yay erkeği iyi bir paylaşımcı ve maceracı ruhludur. Yay erkeğini kendine çekmekte biraz zorlanacaktır ancak zaten yay kadınının derdi de hemen evlenmek değildir. Ayrıca yay kadını bu ilişkide lider rolünü üstlenmek isteyecektir. Yay erkeği ile olan ilişkisi evliliğe gidecek olsa bile işine ve hayatına karışılmasından hoşlanmaz ve emin almaya kesinlikle dayanamaz. Ancak yine de sorumluluklarını bilir yani çalışması evi ile ve ailesi ile ilgilenmesine engel değildir. Bu kadar yoğun bir hayatın arasında yay erkeğine de gereken yerde beklediği desteği verecektir.

Bu konumuzda yay burcu kadını ile yay burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde yay kadını yay erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git