Kahve Falında Bukalemun Görmek

Kahve Falında Bukalemun Görmek
7 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.792 kez okundu.

Kahve falında bukalemun görmek fal sahibinin bazı konularda hangi tarafta durması gerektiğini bilemediği ve her iki tarafı da kırmak istemediği için ikili oynamak zorunda hissettiği durumları simgeler. Yalnız bir müddet sonra bu durum tehlikeli bir hal alacak ve fal sahibi ortada kalacaktır. Böyle bir durumun yaşanmaması için fal sahibinin olayı derinlemesine inceleyip haksız tarafa niyetini ve hatasını söylemesinde fayda vardır. Aksi taktirde, bunu başkasından duyan arkadaşı çok daha fazla üzülebilir.

Bazı fal yorumcularına göre farklı planlar içerisinde olan fal sahibini işaret eder. Bu zekice planlar arasında iş arkadaşlarının kendi çıkarları için bazı şeylerden taviz verdiğini görmesinden kaynaklanan durumlarda vardır. Fal sahibi de kendi çıkarı için iş hayatında herkes ile sahte bile olsa iyi geçinmeye çalışacak ve böylece elde ettiği bilgiler ile kendi yolunu çizecektir. Fincanın ağız kısmına doğru belirmiş ise bu gelişmeler en kısa zamanda sonuç verecek ve fal sahibi derin bir nefes alacak demektir. Fal fincanın kulp kısmında belirmiş ise kişiye yalan söyleyen bir aile bireyine dalalettir. Bu yalan eninde sonunda ortaya çıkacaktır. Fakat aşırı tepkiler vermeden önce fal sahibinin bu yalanın neden söylendiğini araştırmasında ve sakinliğini korumasında fayda vardır. Çünkü korku yeni yalanları doğurabilir. Fincan tabağında çıkmış ise fal sahibi kendini kurtarmak için pembe bir yalana başvuracak ve kimse üzülmeden olayın üstü kapatılacak demektir.

Aşk Hayatı

Kısa zaman öncesine kadar hayatınızdaki kişi ile yollarınızı ayırma kararı almışsınız. Uzun bir birlikteliğin ardından yeni bir ilişki yaşamayı aklınızdan bile geçirmemişsiniz. Ama talibiniz kapıda. Hiç düşünmeden evet diyeceğiniz mükemmel biri ile tanışacaksınız. Hayallerinizde yaşattığınız aşk hayatınızı gerçekte de yaşayarak çok mutlu olacaksınız. Çevreye neşe saçacağınız, her şeyin güzel olacağı, iyi bir aşk yaşayacağınız yeni bir döneme gireceksiniz.

Eşinize çok düşkünsünüz, aranızdaki sorunların sürekli üzerini kapatmanız da bu düşkünlüğünüzden kaynaklanıyor. Yakın zamanda eşinizle güzel bir akşam yemeğine çıkacak ve aranızdaki tüm sorunları masaya yatıracaksınız. Bu yemekte anlayacaksınız ki aslında sizin sorun haline getirdiğiniz şeyler fındık kabuğunu bile doldurmayan konular. Eşinizin gözü sizden başka kimseyi görmüyor, o kadar bağlı ki size, her adımında önce sizi düşünüyor. Bunu anlamak sizi hem çok rahatlatacak hem de çok mutlu edecek. Eşiniz ile daha mutlu olacağınız zaman çok yakında.

Aşık olmak ve her daim kalbinizin çarpmasını istiyorsunuz. Merak etmeyin tam da aradığınız aşk kapıda. Orta boylu esmer bir adam size açılmayı bekliyor. Bu kişi sizi o kadar çok beğeniyor ki, hep sizi izliyor. Siz nereye giderseniz gidin adım adım sizi takip ediyor. Kısa zaman içerisinde yollarınız kesişecek ve artık sizde bu kişi ile aşk yaşamaya başlayacaksınız.

Nişanlınız size sürpriz yapmaya hazırlanıyor. O kadar şanslısınız ki harika bir insanla birliktesiniz. Size sürekli hediyeler almak ve hep mutlu etmek istiyor. İlişkinizin heyecanı hiç bitmemiş. İlk gün ki aşkla birbirinizi seviyorsunuz. Aklınızda ara ara her şey neden bu kadar güzel gidiyor düşüncesi belirse de, aleme örnek olacak ilişki yaşadığınız gerçeği de orta da. Nişanlınızın yapacağı sürprizde her şeye hazırlıklı olun. Tek taş ile evlenme teklifi yapmaya hazırlanıyor. Kendinizi dünyanın en mutlu hissedeceğiniz o döneme az kaldı. Bu aşkın tadını çıkartın.

Para

Uzun zamandır almaya çalıştığınız bir parayı sonunda alacağınız anlamına gelmektedir. Birine verdiğiniz borç yüzünden zor duruma düşmüş, durduk yere dert edinmişsiniz. Ama nihayet bereketli bir döneme gireceksiniz. Tüm sıkıntılarınızdan arınarak, paranızın olmasının keyfini çıkaracaksınız.

Maddi kazancınızın artacağı, paraya para ekleyeceğiniz harika bir dönem sizi bekliyor. Birbirinden farklı yatırımlar yapacak, geleceğiniz için iyi kararlar alacaksınız. Bu zenginlik sizde bu akıl olduğu sürece baki kalacaktır. Güzel yatırımlar yapacağınız ve bolluğun içinde olacağınız harika bir döneme gireceksiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Hane içerisinde kalabalık olacağı anlamına gelir. Uzak bir yerden gelen yakınlarınızın olacağına ve bu yakınlar sayesinde hane içerisinde neşe olacağına işaret eder. Zaten siz kalabalık sofraları, uzun uzun sohbetleri çok seviyorsunuz. Bu gelen kişiler sayesinde artık monotonlaşan hayatınızda değişiklikler yapacaksınız. Size bazı konularda ön ayak olacak, sizi cesaretlendirecekler.

Dostlarınızla vakit geçirmeyi çok seviyorsunuz. Onlara düşkünlüğünüz, onların size yaptığı hataları bile görmezden gelmenize yetiyor. Ama artık gözlerinizi açmanın vakti geldi. Hep veren taraf olmanız, sizi kullanmalarına neden olmuş. Siz bu durumun farkına varacak, hayatınızda size zarar veren kişilerden uzaklaşacaksınız. Bu durumda hayatınızda daha mutlu olacak, haksızlığa asla yer vermeyeceksiniz.

Ailenizle yaşamak artık sizi sıkmaya başlamış. Yaşınız ve kişiliğiniz nedeni ile ayrı eve çıkmak, kendi düzeninizi kurmak istiyorsunuz. Ama ailenize kıyamıyor onları yalnız bırakmakta istemiyorsunuz. Fakat aileniz bu durumun farkında ve sizinle konuşarak, istediğini yapman için sana güç verecekler. Bu aslında beklemediğin bir tepki olacağı için hem çok şaşıracak hemde çok mutlu olacaksın. Kısa zaman içerisinde kendine küçük bir ev tutarak istediğin gibi dayayıp döşeyeceksin. Daha güçlü ve daha öz güvenli bir döneme gireceksin.

İş ve Kariyer

Çalışma ortamında karşınıza çıkan tüm sıkıntılara yılmadan göğüs gereceksiniz. Sürekli başarılarınızı kıskanan kişiler, arkanızdan kuyunuzu kazmaya çalışsa da, sizin üstün zekanız tüm bunları önceden sezmeye yetiyor. Bu kişiler kısa zaman içerisinde yaptıklarının bedelini fazlası ile ödeyerek, sizden özür dileyecekler. Fakat siz onlardan gelen kötülükleri unutmayacak, onlara karşı gardınızı alacaksınız. Dik duruşunuz ve iş yerindeki konumunuz yöneticileriniz tarafından takdir edilmenize neden olacak.

Kısa zaman önce yaptığınız iş başvurularından olumlu cevap alacağınız anlamına gelmektedir. Hepsi birbirinden farklı departmanlar olsa da sizin için en iyi iş ilk sizi arayandan olacaktır. Kararlarınızı verirken hem geliri hem de kariyeri düşünüyorsanız, kafanız fazla karışmadan net bir cevap verin. Başarılı ve bol kazançlı kapı hemen önünüzde. Yaşamınızın keyfini çıkarın.

İstediğiniz bölümde okumak için canla başla çalışıyor, sürekli bu bölüm ile ilgili eğitimler alıyorsunuz. Yakın zamanda gireceğiniz sınav için çok heyecanlısınız. Bu heyecanınız size yanlış yaptırabilir. Önce kendinizi sakinleştirmeye ve her şeyin güzel olacağına inanmaya çalışarak başlayın. Bu sınavda istediğiniz sonucu elde edecek, istediğiniz bölüme gireceksiniz. Hem ailenizi gururlandıracak hem de istediğiniz bölümde okumanın haklı gururunu yaşayacaksınız.

Sağlık

Hayatınızda çok fazla kayıplar yaşamış, bu kayıplar yüzünden aşırı yıpranmışsınız. Dertlerinizi içinize atarak, mide sorunu yaşıyorsunuz. Ama artık silkelenme vaktiniz gelmiş. Yeni sağlıklı bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Yakın zamanda iyi bir psikolojik destek alacak, tüm sorunlarınızdan kurtulacaksınız. Tüm bu mide ağrılarınızın nedeninin aslında yaşadığınız üzüntülerin neden olduğunu anlayacaksınız. Sağlıklı yaşayacağınız son derece dinç olacağınız yeni bir döneme gireceksiniz.

Yakınlarından birinin hasta olduğu fakat bu kişinin artık iyileşeceği anlamına gelir. Kalbin onun hastalığı yüzünden o kadar yorulmuş, o kadar iyileşmeyeceğini düşünmüşsün ki, bu düşünceler yüzünden hep mutsuz olmak zorunda kalmışsın. Fakat artık mutlu ve daha sağlıklı olma zamanı geldi. Yakın zamanda bu kişi sağlığına kavuşacak. O kadar mutlu olacaksınız ki, biten umutlarınız tekrar canlanıp yeşerecek.

Kahve Falında İguana Görmek

Sizin güzel giden bir ilişkiniz olduğu ve bu ilişkinizden oldukça hoşnut olduğunuz anlamına gelir.Sizi zor geçen günün ardından dinlendiren onunla olduğunuzda keyif aldığınız için koşarak ona gitmeniz olarak değerlendirilir. Aşk sembollerden biri olup fincanın hane bölümü olan kulp kısmında görünmesi sevdiğiniz ile yakın zamanda dünya evine girip bir aile olacağınız, saat yönüne gidildiğinde ve üstte ise sevgilinizle veya eşinizle güzel bir gün geçireceğiniz, alt kısmında yer aldıysa sıkıntılı geçen günlerin bir müddet daha devam edip sıcak yuvanıza ve sevdiğinize bir müddet daha zaman ayıramayacağınızı gösterir.

Kahve Falında Kertenkele Görmek

Hiç ummadığınız ve çok değer verdiğiniz birinden duyacağınız bir sözden dolayı üzüntü yaşayacağınızı da ifade etmektedir. Duyduğunuz sözden ziyade o sözü söyleyen kişinin önemi olduğundan dolayı üzüntünüz olacaktır. Fincanın alt kısımda göründüyse bu sözün daha sizin kulağınıza gelmediği ama bir şekilde size ulaşarak bu üzüntüyü yaşayacaksınız. Yada önünde biri varsa bu sözün sizi üzeceğini bilen biri tarafından engellendiği anlamına gelir.

Kahve Falında Kaplumbağa Görmek

Hayatınızı bir düzene sokabilmek için başvurduğunuz tüm iş başvurularını bir kenarda bırakın. Bu hafta hayatınızın fırsatı ayağınıza kadar gelecek. Öğrencilik yıllarından kalma anılarınızı tazeleyecek bir ortama gireceksiniz. Eğlenceyi ve kalabalığı seviyor olmanız bir ilişkiye evet demenizi engelliyor çünkü kısıtlanmaktan hoşlanmıyorsunuz. Çok yakında kendiniz gibi  bir erkek arkadaş bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git