Kahve Falında Bukalemun Görmek

Kahve Falında Bukalemun Görmek
7 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.505 kez okundu.

Kahve falında bukalemun görmek fal sahibinin bazı konularda hangi tarafta durması gerektiğini bilemediği ve her iki tarafı da kırmak istemediği için ikili oynamak zorunda hissettiği durumları simgeler. Yalnız bir müddet sonra bu durum tehlikeli bir hal alacak ve fal sahibi ortada kalacaktır. Böyle bir durumun yaşanmaması için fal sahibinin olayı derinlemesine inceleyip haksız tarafa niyetini ve hatasını söylemesinde fayda vardır. Aksi taktirde, bunu başkasından duyan arkadaşı çok daha fazla üzülebilir.

Bazı fal yorumcularına göre farklı planlar içerisinde olan fal sahibini işaret eder. Bu zekice planlar arasında iş arkadaşlarının kendi çıkarları için bazı şeylerden taviz verdiğini görmesinden kaynaklanan durumlarda vardır. Fal sahibi de kendi çıkarı için iş hayatında herkes ile sahte bile olsa iyi geçinmeye çalışacak ve böylece elde ettiği bilgiler ile kendi yolunu çizecektir. Fincanın ağız kısmına doğru belirmiş ise bu gelişmeler en kısa zamanda sonuç verecek ve fal sahibi derin bir nefes alacak demektir. Fal fincanın kulp kısmında belirmiş ise kişiye yalan söyleyen bir aile bireyine dalalettir. Bu yalan eninde sonunda ortaya çıkacaktır. Fakat aşırı tepkiler vermeden önce fal sahibinin bu yalanın neden söylendiğini araştırmasında ve sakinliğini korumasında fayda vardır. Çünkü korku yeni yalanları doğurabilir. Fincan tabağında çıkmış ise fal sahibi kendini kurtarmak için pembe bir yalana başvuracak ve kimse üzülmeden olayın üstü kapatılacak demektir.

Kahve Falında İguana Görmek

Sizin güzel giden bir ilişkiniz olduğu ve bu ilişkinizden oldukça hoşnut olduğunuz anlamına gelir.Sizi zor geçen günün ardından dinlendiren onunla olduğunuzda keyif aldığınız için koşarak ona gitmeniz olarak değerlendirilir. Aşk sembollerden biri olup fincanın hane bölümü olan kulp kısmında görünmesi sevdiğiniz ile yakın zamanda dünya evine girip bir aile olacağınız, saat yönüne gidildiğinde ve üstte ise sevgilinizle veya eşinizle güzel bir gün geçireceğiniz, alt kısmında yer aldıysa sıkıntılı geçen günlerin bir müddet daha devam edip sıcak yuvanıza ve sevdiğinize bir müddet daha zaman ayıramayacağınızı gösterir.

Kahve Falında Kertenkele Görmek

Hiç ummadığınız ve çok değer verdiğiniz birinden duyacağınız bir sözden dolayı üzüntü yaşayacağınızı da ifade etmektedir. Duyduğunuz sözden ziyade o sözü söyleyen kişinin önemi olduğundan dolayı üzüntünüz olacaktır. Falda alt kısımda göründüyse bu sözün daha sizin kulağınıza gelmediği ama bir şekilde size ulaşarak bu üzüntüyü yaşayacaksınız. Yada önünde biri varsa bu sözün sizi üzeceğini bilen biri tarafından engellendiği anlamına gelir.

Kahve Falında Kaplumbağa Görmek

Hayatınızı bir düzene sokabilmek için başvurduğunuz tüm iş başvurularını bir kenarda bırakın. Bu hafta hayatınızın fırsatı ayağınıza kadar gelecek. Öğrencilik yıllarından kalma anılarınızı tazeleyecek bir ortama gireceksiniz. Eğlenceyi ve kalabalığı seviyor olmanız bir ilişkiye evet demenizi engelliyor çünkü kısıtlanmaktan hoşlanmıyorsunuz. Çok yakında kendiniz gibi  bir erkek arkadaş bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git