Kahve Falında E Harfi Görmek

24.07.2015
Kahve Falında E Harfi Görmek

Kahve falında e harfi görmek, bugünlerin sizin için çok romantik ve aşk dolu geçeceği anlamına gelir. Aşkınızı doruklarda yaşayacaksınız ve sevdiğiniz kişiye bir kez daha aşık olacaksınız. Yaşadığınız onca olaydan sonra hala birbirinize bağlı olmanız ne kadar büyük bir sevgiye sahip olduğunuzu anlamanızı sağlayacak. Romantik sözler, sürprizler ve hediyeler sizi bekliyor olacak.

Aşk Yorumu

Bu dönemde aşk hayatında çok güzel gelişmelerin sizi beklediğine işaret eder. Uzun zamandır aradığınız aşkı çok yakın bir zamanda bulacakmış gibi gözüküyorsunuz.

Doğru kişiyi bulmak adına uğraştığınız boş zamanlar, çok yakın bir zamanda gerçek aşk ile dolacak. Aşka susamış gönlünüz, sizi gerçekten seven birini bekliyor gibi görünüyor.

Bu bekleyiş son bulduğu zaman hayat boyu aldığınız en doğru kararlardan birini almış olacaksınız. Önceki ilişkilerinizde yaptığınız hatalardan ders çıkarmış ve artık daha tecrübeli oluyor olmanız, bu ilişkinin daha ciddi bir boyutta olmasını sağlayacaktır.

Uzun zamandır istediğiniz ciddi ilişkiyi sonunda bulmuş gibi gözüküyorsunuz. Ayrıca bu kişi tam da istediğiniz gibi biri, temiz kalpli ve dürüst. Dürüst oluşu birbirinize daha fazla bağlanmanızı sağlayacak.

Aşık olduğunuz zaman daha iyi ve duygusal biri olduğunuzu anlayacaksınız. Bu süreç, kendinizi tanımamız için de çok güzel bir fırsat olacak. Doğru kişiyi bulduğunuz için, sizi kendi benliğinize getirecek, aslında kim olduğunuzu hatırlamanıza yardımcı olacak.

Bu durum, bu kişiye daha fazla bağlanmanızı sağlayacak. Aşk dolu bir dönem sizi bekliyor gibi gözükmekte. Özel anlar yaşayacak ve hayat boyu unutamadığınız anılar biriktireceksiniz. Bu kişi ile aşkınız o kadar çok ve hızlı bir şekilde büyüyecek ki, sonunda evlilik teklifi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Romantik bir kişi olduğu için çok duygusal anlar sizi bekliyor gibi görünmektedir.

Para Yorumu

Bu dönemde finansal anlamda çok daha iyi yerlere geleceğinize işaret eder. Özellikle son birkaç aydır biriken borçlar, harcamalar üst üste binmiş haldeyken, istediğiniz gibi hareket edemediğiniz günler geçirmişsiniz.

Bu dönemde pek çok şeyden kendinizi mahrum bırakmak zorunda kalmışsınız, ancak tüm bu zorlu günlerin geride kaldığı bir döneme giriş yapmaktasınız. Maddi açıdan rahatlama hissedecek ve kendi ayaklarımızın üzerinde durmaya başladığınızı anlayacaksınız.

Zorlu bir süreci aştığınız ve yeniden toparlanabildiğiniz için kendinize olan güveniniz artacak, ayaklarınız yere daha sağlam basacak. Tüm bu gelişmeler maddi bakımdan daha kazançlı olduğunuz bu dönemde gerçekleşecek.

Para hayatınızdaki tüm bu gelişmeler, çevrenizdeki sevdiğiniz ve sevmediğiniz kişilerinde dikkatini çekebilir. Özellikle karşılıklı olarak sevgi gütmediğiniz kişiler, size karşı kıskançlık duyabilir. Fakat sizin asil yapınız, kalitenizi asla bozmamanızı sağlayacak ve duruşunuz her zaman aynı kalacak.

Bu durumda dikkatlerini çekeceği için sizinle uğraşmayı bırakacaklar ve daha hırslanıp sizi örnek almaya başlayacaklar. Finansal bakımdan ilerliyor oluşunuz, örnek bir kişi olmanızı sağlayacak gibi gözüküyor.

Bununla beraber kendinize daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Uzun zamandır almak istediğiniz her şeye bu dönemde sahip olabilirsiniz. Zor bir sürecin arkasından iyi bir alışveriş, sevdiklerine hediyeler çok iyi gelecektir. Hem kendinizi mutlu ettiğiniz hem de çevrenizdeki sevdiğiniz kişileri mutlu ettiğiniz bir döneme giriş yapmaktasınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönemde aileniz ile daha sıkı sıkı olduğunuz bir dönem olabilir. Özellikle yoğun çalışma temposu, ailenizden uzakta çok fazla vakit geçirmenize neden olmuş olabilir. Aileden uzakta kalmak, hem yalnız hem de güvensiz hissetmenize neden olabilir. Bu durum daha mutlu olmanızı sağlayacak ve kendinizin de aile olma isteğini uyandıracak.

Şanslı olduğunuz bir nokta da ailenizin çok iyi olması. Aile bağlarınız çok kuvvetli ve her ne kadar uzakta olsanız da birbirinizden asla kopamıyorsunuz. Bu durum uzun zamandır aklınıza gelmeyen bir ruh halini tetikleyebilir.

Yoğun günlük hayatın temposuna kapılıp, çoğu şeyden uzaklaşmak evlilik düşünmenizi de zorlaştırmış. Ancak kendi ailenizin tatlılığını ve sıcaklığını gördüğünüz an, sizde bu ortamı istemeye başlayabilirsiniz.

Hayatınızdaki kişi ile evlilik, aile kurma gibi düşüncelere ve hayallere kapılabilirsiniz. Özellikle çocuk isteğiniz artabilir. Bu dönemde partneriniz ile ciddi konular konuşma durumuna girebilirsiniz. Zaman zaman aklınıza gelse de tam vaktin ne zaman olduğunu bulamamış olabilirsiniz. Fakat bu dönemin doğru zaman olduğunu hisseder gibi gözükmektesiniz.

Partneriniz ile doğru bir konuşma yaparsanız, evlilik çok yakında demektir. Bir anda evlilik teklifi alabilir ve kendi evinizi dekore etmeye başlayabilirsiniz. Özellikle ev eşyaları, özel gün kıyafeti satan yerler son zamanlarda en çok gittiğiniz uğrak noktalarınız olabilir.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu aralar kariyer bakımından büyük gelişimler gösterebilirsiniz. Uzum zaman sonra istediğiniz işe sonunda kavuştuğunuz bir döneme giriş yapmaktasınız. Doğru işin ve size uygun olanın ne olduğunu ararken, uzun zamanlar geçmiş olabilir. Fakat en sonunda istediğiniz işe ulaşmış gibi gözükmektesiniz.

Bu işi bulurken çok sevdiğiniz bir dostunuz ya da akrabanız yardım etmiş olabilir. Bu kişinin sözlerine her zaman güvendiğiniz ve dinlediğiniz için doğru kararı vermiş ve kendinize uygun doğru işi seçmeyi başarabilmişsiniz.

Kendinize uygun doğru işi bulurken harcadığınız zaman zor geçmiş olabilir. Fakat güzel bir planlama ve sermaye yatırımı sayesinde, uzun yıllar boyunca bu işin ekmeğini yiyecek gibi gözüküyorsunuz.

Doğru işi bulmak ve kendi işinizi kurmak, daha hızlı ilerlemenizi de katkıda bulunmaktadır. Önemli olan doğru seçimler ve kendini tanıyor olmak olduğu için kariyer alanında güzel bir girişimcilik örneği sergilemiş olacaksınız.

Kendinizi geliştirip, daha iyi yerlere gelebilirsiniz. Bu süreçte en önemli olan şey sabırlı olabilmek. Çünkü işi ilk kurduğunuz zaman hemen ilerlemeniz, işi büyütmeniz zor olacaktır. Kariyer basamaklarını adım adım çıkmak atlayarak çıkmaktan her zaman daha iyidir.

İnisiyatif alacak ve kendi işinizin patronu olmayı öğreneceksiniz. Sabırla geçen süreç sonucunda ise tüm işi rayına oturtmayı başaracak ve patron olmanın tadını çıkarabileceksiniz. Bu sayede kariyer alanında çok iyi yerlere gelmeyi başarabileceksiniz.

Bir iş sonucu bütün emeklerinizi harcamanız sonucunda bir ferahlığa kavuşacağınız anlamına gelir. Ayrıca ömür boyunca verdiğiniz emek ve çaba sonucunda zamanı geldiğinde çok büyük bir rahatlık yaşayacağınız şeklinde yorumlanır.

Sağlık Yorumu

Bu günlerde sağlık hayatınız çok iyi ilerliyor gibi gözükmekte. Uzun zamandır uğraştığınız hastalıklar bu aylar içerisinde son bulacak gibi gözükmekte. Sağlık sorunları ile uğraşmak, iyileşme süreci sizi epey yormuş gibi duruyor. Ancak azimli ve sabırlı yanınız sayesinde tedavi sürecini başarılı bir şekilde tamamlamış ve daha sağlıklı olduğunuz bir döneme giriş yapmış bulunmaktasınız.

Bu dönemde sağlığınız oldukça hassas olacağı için daha fazla dikkatli olmanız gerekecektir. İyileşiyor oluşunuz ve sağlık hayatınızın daha iyi oluşu, kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayacak, mutlu ve pozitif bir ruh haline gireceksiniz.

Bu durum, aileniz ve arkadaşlarınız tarafından da coşku ile kutlanacak ve daha sağlıklı olmanız için bol bol öğütler alacaksınız. Sağlığınızın değerini daha fazla anlayacaksınız. Bu dönem, yapamadığınız şeyleri yapmaya başladığınız bir dönem olacak. Geri kaldığınız okul, iş hayatı bu dönem devam etmeye başlayacak bu sayede eski öz güveninize geri kavuşacaksınız.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.