Kahve Falında E Harfi Görmek

Kahve Falında E Harfi Görmek
24 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 5.450 kez okundu.

Kahve falında e harfi görmek, fal sahibinin gizli kapaklı işler peşinde koşmaktan kaçınması gerektiği sinyallerini verir. Her ne kadar kimseye bir zararı dokunmasa bile ilerde pişman olacağı şeyler ortaya çıkabilir. Bu sebeple de kesinlikle daha şeffaf olmalı ve eleştirilerden çekinmeden karakterini ortaya koymalıdır. Aksi takdirde ilerde insanlara düşüncelerini kabul ettirmesi daha zor olacaktır.

Öncelikle sizin hakkınızda verdiği bilgilere göre yorumlanır. Kişinin, kendiyle hesaplaşmalı bir yaşantısının olduğunu gösterir. Yaptığı hatalarıyla başkalarına verdiği öğütlerin çeliştiği ve de yaptığınız hatalardan pişmanlıklar duyduğunu temsil eder. Ayrıca insanlara verdiği öğütleri de kendi yaşantısından aldığı darbelerden dolayı dile getirir. Ancak bu fal sahibi o durum başına tekrar gelse yine aynı adımları atıp hataya sürüklenebilecek birisi olduğunu gösterir. Güvenmem dese de çok çabuk insanlara güvenir. Saf kalplidir. İnsanlar konusunda seçici değildir. Yanlış arkadaşlıklar kurmaya meyillidir. Yalandan hoşlanmaz ama zor durumda kaldığında başvurabilir.

Yaşantınıza girecek kişinin hakkında bazı önemli bilgiler de verebilir. Verdiği bilgiler arasında, o kişinin dürüstlüğe önem veren ve bazı insanlar tarafından saygı gören bir kimse olduğu da vardır. Ancak etrafı dost gibi görünen insanlarla doludur. Kolay kolay insanlara güvenemez ve de çok çabuk kırılgan bir yapısı vardır. Bağışlayıcıdır. Kin gütmez, ona karşı yapılan hatalarda küsse de bu küslük kırgınlık çok uzun süreli olmaz. Sevecendir. Hayvanlardan hoşlanır. Onlarla vakit geçirmekten keyif alır. İyi bir davranış sergilediğinde kendisinin övülmesi ve haklı görülmesinden hoşlanır, bundan güç alır. Ancak çok konuşkan tiplerden değildir. Ailesi ile ilişkileri çok iyidir. Onlarla birlikte vakit geçirmeyi sever. Evlendiğinde iyi bir eş olur.

Yakın bir zamanda, farklı zincirleme olaylar sonucunda yeni birisiyle tanışabilirsiniz ve o kişinin adının içerisinde e harfi olabilir. O kişi ile çok olumlu bir diyaloğunuz olabilir, aynı zamanda her türlü zor anınızda yanınızda olabilir.

Aşk

Bu dönemde aşk hayatında çok güzel gelişmeler sizi bekliyor gibi görünüyor. Uzun zamandır aradığınız aşkı çok yakın bir zamanda bulacakmış gibi gözüküyorsunuz. Doğru kişiyi bulmak adına uğraştığınız boş zamanlar, çok yakın bir zamanda gerçek aşk ile dolacak. Aşka susamış gönlünüz, sizi gerçekten seven birini bekliyor gibi görünüyor. Bu bekleyiş son bulduğu zaman hayat boyu aldığınız en doğru kararlardan birini almış olacaksınız. Önceki ilişkilerinizde yaptığınız hatalardan ders çıkarmış ve artık daha tecrübeli oluyor olmanız, bu ilişkinin daha ciddi bir boyutta olmasını sağlayacaktır. Uzun zamandır istediğiniz ciddi ilişkiyi sonunda bulmuş gibi gözüküyorsunuz. Ayrıca bu kişi tam da istediğiniz gibi biri, temiz kalpli ve dürüst. Dürüst oluşu birbirinize daha fazla bağlanmanızı sağlayacak.

Aşık olduğunuz zaman daha iyi ve duygusal biri olduğunuzu anlayacaksınız. Bu süreç, kendinizi tanımamız için de çok güzel bir fırsat olacak. Doğru kişiyi bulduğunuz için, sizi kendi benliğinize getirecek, aslında kim olduğunuzu hatırlamanıza yardımcı olacak. Bu durum, bu kişiye daha fazla bağlanmanızı sağlayacak. Aşk dolu bir dönem sizi bekliyor gibi gözükmekte. Özel anlar yaşayacak ve hayat boyu unutamadığınız anılar biriktireceksiniz. Bu kişi ile aşkınız o kadar çok ve hızlı bir şekilde büyüyecek ki, sonunda evlilik teklifi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Romantik bir kişi olduğu için çok duygusal anlar sizi bekliyor gibi görünmektedir.

Para

Falda görülen e harfi, bu dönemde finansal anlamda çok daha iyi yerlere geleceğinize işaret eder. Özellikle son birkaç aydır biriken borçlar, harcamalar üst üste binmiş haldeyken, istediğiniz gibi hareket edemediğiniz günler geçirmişsiniz. Bu dönemde pek çok şeyden kendinizi mahrum bırakmak zorunda kalmışsınız, ancak tüm bu zorlu günlerin geride kaldığı bir döneme giriş yapmaktasınız. Bu dönemde maddi açıdan rahatlama hissedecek ve kendi ayaklarımızın üzerinde durmaya başladığınızı anlayacaksınız. Zorlu bir süreci aştığınız ve yeniden toparlanabildiğiniz için kendinize olan güveniniz artacak, ayaklarınız yere daha sağlam basacak. Tüm bu gelişmeler maddi bakımdan daha kazançlı olduğunuz bu dönemde gerçekleşecek.

Para hayatınızdaki tüm bu gelişmeler, çevrenizdeki sevdiğiniz ve sevmediğiniz kişilerinde dikkatini çekebilir. Özellikle karşılıklı olarak sevgi gütmediğiniz kişiler, size karşı kıskançlık duyabilir. Fakat sizin asil yapınız, kalitenizi asla bozmamanızı sağlayacak ve duruşunuz her zaman aynı kalacak. Bu durumda dikkatlerini çekeceği için sizinle uğraşmayı bırakacaklar ve daha hırslanıp sizi örnek almaya başlayacaklar. Finansal bakımdan ilerliyor oluşunuz, örnek bir kişi olmanızı sağlayacak gibi gözüküyor. Bununla beraber kendinize daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Uzun zamandır almak istediğiniz her şeye bu dönemde sahip olabilirsiniz. Zor bir sürecin arkasından iyi bir alışveriş, sevdiklerine hediyeler çok iyi gelecektir. Hem kendinizi mutlu ettiğiniz hem de çevrenizdeki sevdiğiniz kişileri mutlu ettiğiniz bir döneme giriş yapmaktasınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönemde aileniz ile daha sıkı sıkı olduğunuz bir dönem olabilir. Özellikle yoğun çalışma temposu, ailenizden uzakta çok fazla vakit geçirmenize neden olmuş olabilir. Aileden uzakta kalmak, hem yalnız hem de güvensiz hissetmenize neden olabilir. Bu durum daha mutlu olmanızı sağlayacak ve kendinizin de aile olma isteğini uyandıracak. Şanslı olduğunuz bir nokta da ailenizin çok iyi olması. Aile bağlarınız çok kuvvetli ve her ne kadar uzakta olsanız da birbirinizden asla kopamıyorsunuz. Bu durum uzun zamandır aklınıza gelmeyen bir ruh halini tetikleyebilir. Yoğun günlük hayatın temposuna kapılıp, çoğu şeyden uzaklaşmak evlilik düşünmenizi de zorlaştırmış. Ancak kendi ailenizin tatlılığını ve sıcaklığını gördüğünüz an, sizde bu ortamı istemeye başlayabilirsiniz.

Hayatınızdaki kişi ile evlilik, aile kurma gibi düşüncelere ve hayallere kapılabilirsiniz. Özellikle çocuk isteğiniz artabilir. Bu dönemde partneriniz ile ciddi konular konuşma durumuna girebilirsiniz. Zaman zaman aklınıza gelse de tam vaktin ne zaman olduğunu bulamamış olabilirsiniz. Fakat bu dönemin doğru zaman olduğunu hisseder gibi gözükmektesiniz. Partneriniz ile doğru bir konuşma yaparsanız, evlilik çok yakında demektir. Bir anda evlilik teklifi alabilir ve kendi evinizi dekore etmeye başlayabilirsiniz. Özellikle ev eşyaları, özel gün kıyafeti satan yerler son zamanlarda en çok gittiğiniz uğrak noktalarınız olabilir.

İş ve Kariyer Hayatı 

Bu aralar kariyer bakımından büyük gelişimler gösterebilirsiniz. Uzum zaman sonra istediğiniz işe sonunda kavuştuğunuz bir döneme giriş yapmaktasınız. Doğru işin ve size uygun olanın ne olduğunu ararken, uzun zamanlar geçmiş olabilir. Fakat en sonunda istediğiniz işe ulaşmış gibi gözükmektesiniz. Bu işi bulurken çok sevdiğiniz bir dostunuz ya da akrabanız yardım etmiş olabilir. Bu kişinin sözlerine her zaman güvendiğiniz ve dinlediğiniz için doğru kararı vermiş ve kendinize uygun doğru işi seçmeyi başarabilmişsiniz. Kendinize uygun doğru işi bulurken harcadığınız zaman zor geçmiş olabilir. Fakat güzel bir planlama ve sermaye yatırımı sayesinde, uzun yıllar boyunca bu işin ekmeğini yiyecek gibi gözüküyorsunuz. Doğru işi bulmak ve kendi işinizi kurmak, daha hızlı ilerlemenizi de katkıda bulunmaktadır. Önemli olan doğru seçimler ve kendini tanıyor olmak olduğu için kariyer alanında güzel bir girişimcilik örneği sergilemiş olacaksınız.

Kendinizi geliştirip, daha iyi yerlere gelebilirsiniz. Bu süreçte en önemli olan şey sabırlı olabilmek. Çünkü işi ilk kurduğunuz zaman hemen ilerlemeniz, işi büyütmeniz zor olacaktır. Kariyer basamaklarını adım adım çıkmak atlayarak çıkmaktan her zaman daha iyidir. İnisiyatif alacak ve kendi işinizin patronu olmayı öğreneceksiniz. Sabırla geçen süreç sonucunda ise tüm işi rayına oturtmayı başaracak ve patron olmanın tadını çıkarabileceksiniz. Bu sayede kariyer alanında çok iyi yerlere gelmeyi başarabileceksiniz.

Bir iş sonucu bütün emeklerinizi harcamanız sonucunda bir ferahlığa kavuşacağınız anlamına gelir. Ayrıca ömür boyunca verdiğiniz emek ve çaba sonucunda zamanı geldiğinde çok büyük bir rahatlık yaşayacağınız şeklinde yorumlanır. Fakat bazı arkadaşlarla girdiğiniz atışmalar sizin hayatınız ve dostluklarınız için iyi olmayacaktır bunun için çok dikkatli konuşmalısınız. Bunu dışında bir iş değişikliği yapabilirsiniz ve yeni işe başlayacağınız kurumun adında e harfi geçebilir. Yakın bir tarihte de içerisinde e harfi geçen şehirlere de seyahat düzenleyebilirsiniz. Yakın dönemde maddi sıkıntılar içerisine düşebilir ve adında e harfi bulunan kişi sizin yardımınıza koşabilir. Bu kişi sizin hiç ummadığınız uzaktan tanıdığınız birisi olabilir. Böylece bu olaydan sonra, o kişi hayatınızın merkezi olabilir ve geleceğe yönelik planlarınızı ona göre yapabilirsiniz. Aynı zamanda, eğer falınızda e harfi çıkmış ise, çevrenize dikkat etmeli ve arkadaşlarınızı ona göre seçmelisiniz. Çünkü arkanızdan konuşan dostlarınız olabilir!

Sağlık Hayatı

Bu günlerde sağlık hayatınız çok iyi ilerliyor gibi gözükmekte. Uzun zamandır uğraştığınız hastalıklar bu aylar içerisinde son bulacak gibi gözükmekte. Sağlık sorunları ile uğraşmak, iyileşme süreci sizi epey yormuş gibi duruyor. Ancak azimli ve sabırlı yanınız sayesinde tedavi sürecini başarılı bir şekilde tamamlamış ve daha sağlıklı olduğunuz bir döneme giriş yapmış bulunmaktasınız. Bu dönemde sağlığınız oldukça hassas olacağı için daha fazla dikkatli olmanız gerekecektir. Ancak iyileşiyor oluşunuz ve sağlık hayatımızın daha iyi oluşu, kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlatacak, mutlu ve pozitif bir ruh haline gireceksiniz.

Bu durum, aileniz ve arkadaşlarınız tarafından da coşku ile kutlanacak ve daha sağlıklı olmanız için bol bol öğütler alacaksınız. Sağlığınızın değerini daha fazla anlayacaksınız. Bu dönem, yapamadığınız şeyleri yapmaya başladığınız bir dönem olacak. Geri kaldığınız okul, iş hayatı bu dönem devam etmeye başlayacak bu sayede eski öz güveninize geri kavuşacaksınız.

Kahve Falında Ters E Harfi Görmek

Daha çok etrafında sevilen ve değer verilen birine yorumlanır. Harf görmek hayra ve iyi kısmetlere, yakın zamanda kapınıza gelecek olan temiz kalpli birine tabir edilir. Tez zamanda çok büyük bir iyilik yapacağına ve karşısına çıkan tüm engelleri bir bir aşacağına işaret etmektedir. Uzakta olan ailenizden birinin yada bir akrabanızın misafir olarak size geleceğine ve araya giren bu uzun uzaklık hasretinin biteceğine, sevdiklerinize kavuşacağınıza tabir edilir.

Kesinlikle güzel, iyi ve sevinçli haberlere yorumlanmaktadır. Mesleğinizle ilgili oldukça yüksek makamdan bir iş teklifi alacağınıza ve yeni hayatınızda değişik yenilikler yapacağınızı göstermektedir. Geleceğe dair olumlu değişikliklerin habercisi olup, zamanla mal varlığınızın çoğalıp artacağını simgelemektedir. Genellikle uzun bir yolculuğa çıkacağınıza veya evinizi taşıyarak çok istediğiniz başka bir şehre taşınacağınıza işaret etmektedir. Hanenize girecek olan yeni bir kişiye yorumlanırken diğer yandan da oldukça kalabalık bir ortama gireceğinize tabir edilir. Ayrıca parasal anlamda rahat edeceğiniz bir döneme gireceğinize ve hem ailenizde hem de iş yerinizde bereketin artacağına tabir edilir. İş hayatınızda istediğiniz yüksek makama yükseleceğinize, zorluklar sonucunda elde ettiğiniz şöhrete, hak ettiğiniz saygıya, sevgiye, başkasından yardım alarak kazanmış olduğunuz mal ve mülke işaret etmektedir. Uzun zamandan beri görmediğiniz arkadaşlarınızda oldukça hoş ve lüks bir yerde toplanacağınıza ve anılarınızı bir bir anacağınız ve içinizi ferahlatacağınız güzel bir gün geçireceğinize delalet etmektedir. Zor durumda olan birine yardım edeceğinize yada toplu olarak verilecek bir yardımda sizlerinde bulunacağınıza ve bu sayede bir çok kişinin mutluluğuna sizlerinde payı olduğundan dolayı onların mutluluklarından mutluluk duyacağınıza tabir edilir. Uzun zamandan beri zorluklarla çabalamış olduğunuz güzel bir hayata kavuşacağınıza yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git