Kahve Falında E Harfi Görmek

Kahve Falında E Harfi Görmek
24 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 5.358 kez okundu.

Kahve falında E harfi görmek çok çeşitli anlamlara gelebilmektedir. Kahve falınızda bazen el ile çizilmiş gibi harfler belirebilir. Ve o çıkan harf sizin yaşantınızdan ve de yaşantınıza girecek olan yeni bir insanın hakkında bilgiler verir. Kahvenizi yudumladınız ve kahveniz bittikten sonra fincanınızı kapattınız. Ardından falınıza bakan kişi falınızda bir E harfi gördüğünü söylemiş olabilir.

Öncelikle sizin hakkınızda verdiği bilgilere göre yorumlanır. Kendiyle hesaplaşmalı bir yaşantısının olduğunu gösterir. Yaptığı hatalarıyla başkalarına verdiği öğütlerin çeliştiği ve de yaptığınız hatalardan pişmanlıklar duyduğunu temsil eder e harfi. Ayrıca insanlara verdiği öğütleri de kendi yaşantısından aldığı darbelerden dolayı dile getirir. Ancak bu insanımız o durum başına tekrar gelse yine aynı adımları atıp hataya sürüklenebilecek birisidir. Güvenmem dese de çok çabuk insanlara güvenir. Saf kalplidir. İnsanlar konusunda seçici değildir. Yanlış arkadaşlıklar kurmaya meyillidir. Yalandan hoşlanmaz ama zor durumda kaldığında başvurabilir. Yaşantınıza girecek kişinin hakkında bazı önemli bilgiler de verebilir.  Verdiği bilgiler arasında, o kişinin dürüstlüğe önem veren ve bazı insanlar tarafından saygı gören bir kimse olduğu da vardır. Ancak etrafı dost gibi görünen insanlarla doludur. Kolay kolay insanlara güvenemez ve de çok çabuk kırılgan bir yapısı vardır. Bağışlayıcıdır. Kin gütmez, ona karşı yapılan hatalarda küsse de bu küslük kırgınlık çok uzun süreli olmaz. Sevecendir. Hayvanlardan hoşlanır. Onlarla vakit geçirmekten keyif alır. İyi bir davranış sergilediğinde kendisinin övülmesi ve haklı görülmesinden hoşlanır, bundan güç alır. Ancak çok konuşkan tiplerden değildir. Ailesi ile ilişkileri çok iyidir. Onlarla birlikte vakit geçirmeyi sever. Evlendiğinde iyi bir eş olur. Falınızda gördüğünüz e harfi küçük e ise ve kuyruğu uzunsa bu o kişinin çok kıskanılan biri olduğu manasına gelir. Ve aynı zaman da eli bol cömert de biri olduğu hakkında bilgi verir.

Fal sahibinin gizli kapaklı işler peşinde koşmaktan kaçınması gerektiği sinyallerini verir. Her ne kadar kimseye bir zararı dokunmasa bile ilerde pişman olacağı şeyler ortaya çıkabilir. Bu sebeple de kesinlikle daha şeffaf olmalı ve eleştirilerden çekinmeden karakterini ortaya koymalıdır. Aksi takdirde ilerde insanlara huyunu kabullendirmesi daha zor olacaktır. Sizin sebep olduğunuz bir olayın kötü sonuçlanması durumunda sizin bu durumdan dolayı vicdan azabı çekiyor olmanıza yorumlanır. Bu yaşanan kötü olayın etkisinden kurtulmak için ise e harfi ile başlayan birine bir yardımda bulunmanız gerekiyor. Kalabalık semboller içerisinde daha ilginç yorumlara neden olabilir. Bu konuda da yorumcunun yetenekli olması çok önemlidir. Fal tabağında beliren e harfi ise gelecekte yaşanacak bir takım üzücü olaylara hazırlıklı olunması ve her şerde bir hayır olduğunun unutulmaması mesajını verir. Gönül rahatlığı ile Hak’tan gelene razı olunmalıdır.

Bir iş sonucu bütün emeklerinizi harcamanız sonucunda bir ferahlığa kavuşacağınız anlamına gelir. Ayrıca ömür boyunca verdiğiniz emek ve çaba sonucunda zamanı geldiğinde çok büyük bir rahatlık yaşayacağınız şeklinde yorumlanır. Fakat bazı arkadaşlarla girdiğiniz atışmalar sizin hayatınız ve dostluklarınız için iyi olmayacaktır bunun için çok dikkatli konuşmalısınız. Yakın bir zamanda, farklı zincirleme olaylar sonucunda yeni birisiyle tanışabilirsiniz ve o kişinin adının içerisinde e harfi olabilir. O kişi ile çok olumlu bir diyaloğunuz olabilir, aynı zamanda her türlü zor anınızda yanınızda olabilir. Bunu dışında bir iş değişikliği yapabilirsiniz ve yeni işe başlayacağınız kurumun adında e harfi geçebilir. Yakın bir tarihte de içerisinde e harfi geçen şehirlere de seyahat düzenleyebilirsiniz. Yakın dönemde maddi sıkıntılar içerisine düşebilir ve adında e harfi bulunan kişi sizin yardımınıza koşabilir. Bu kişi sizin hiç ummadığınız uzaktan tanıdığınız birisi olabilir. Böylece bu olaydan sonra, o kişi hayatınızın merkezi olabilir ve geleceğe yönelik planlarınızı ona göre yapabilirsiniz. Aynı zamanda, eğer falınızda e harfi çıkmış ise, çevrenize dikkat etmeli ve arkadaşlarınızı ona göre seçmelisiniz. Çünkü arkanızdan konuşan dostlarınız olabilir!

Kahve Falında Ters E Harfi Görmek

Daha çok etrafında sevilen ve değer verilen birine yorumlanır. Harf görmek hayra ve iyi kısmetlere, yakın zamanda kapınıza gelecek olan temiz kalpli birine tabir edilir. Tez zamanda çok büyük bir iyilik yapacağına ve karşısına çıkan tüm engelleri bir bir aşacağına işaret etmektedir. Uzakta olan ailenizden birinin yada bir akrabanızın misafir olarak size geleceğine ve araya giren bu uzun uzaklık hasretinin biteceğine, sevdiklerinize kavuşacağınıza tabir edilir.

Kesinlikle güzel, iyi ve sevinçli haberlere yorumlanmaktadır. Mesleğinizle ilgili oldukça yüksek makamdan bir iş teklifi alacağınıza ve yeni hayatınızda değişik yenilikler yapacağınızı göstermektedir. Geleceğe dair olumlu değişikliklerin habercisi olup, zamanla mal varlığınızın çoğalıp artacağını simgelemektedir. Genellikle uzun bir yolculuğa çıkacağınıza veya evinizi taşıyarak çok istediğiniz başka bir şehre taşınacağınıza işaret etmektedir. Hanenize girecek olan yeni bir kişiye yorumlanırken diğer yandan da oldukça kalabalık bir ortama gireceğinize tabir edilir. Ayrıca parasal anlamda rahat edeceğiniz bir döneme gireceğinize ve hem ailenizde hem de iş yerinizde bereketin artacağına tabir edilir. İş hayatınızda istediğiniz yüksek makama yükseleceğinize, zorluklar sonucunda elde ettiğiniz şöhrete, hak ettiğiniz saygıya, sevgiye, başkasından yardım alarak kazanmış olduğunuz mal ve mülke işaret etmektedir. Uzun zamandan beri görmediğiniz arkadaşlarınızda oldukça hoş ve lüks bir yerde toplanacağınıza ve anılarınızı bir bir anacağınız ve içinizi ferahlatacağınız güzel bir gün geçireceğinize delalet etmektedir. Zor durumda olan birine yardım edeceğinize yada toplu olarak verilecek bir yardımda sizlerinde bulunacağınıza ve bu sayede bir çok kişinin mutluluğuna sizlerinde payı olduğundan dolayı onların mutluluklarından mutluluk duyacağınıza tabir edilir. Uzun zamandan beri zorluklarla çabalamış olduğunuz güzel bir hayata kavuşacağınıza yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git