Kahve Falında H Harfi Görmek

Kahve Falında H Harfi Görmek
23 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.038 kez okundu.

Kahve falında h harfi görmek, yakın bir zamanda yeni biriyle tanışacağınıza yada yakın tanıştığınız biri hakkında sizlere küçük bir ipucu verdiğine yorumlanır. Özellikle fal sahibinin bazı durumlarda çok sabırlı olması gerektiğini simgelemektedir. Yakın bir zamanda hayırlı bir şeyin olacağına işaret eder. Mesela sizin yada yakın çevrenizde bulunan birinin nişanı, düğünü veya sözünün olacağına delalet eder. Fal sahibinin çok uzun dönemden beri beklediği ve oldukça yoğun çaba sarf ettiği birtakım konuların artık yoluna gireceği ve bundan dolayı da feraha kavuşacağına yorumlanır.

Zorluklarla kazandığınız emeklerinizin boşa çıkmayacağına ve nihayetinde emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alacağınıza tabir edilir. Genel itibari ile fal sahibinin hayatına girecek olan kişiye yorumlanır ve ayrıca da fal sahibinin uzaktan bir hayranının olduğu ve ona yaklaşamadığı için onu uzaktan sevdiğine yorumlanır. Birtakım özel durumlara karşı temkinli olması gerektiği ve etrafındaki insanlara özellikle dikkat etmesi gerektiğine işaret etmektedir. Fal sahibinin çok güvenilir olduğu, herkese hemen inanan biri olduğu ve çevresindeki kişiler tarafından sayılan, sevilen biri haline geldiğine yorumlanır. Kesinlikle iş hayatınızda istediğiniz mevkiye yükseleceğinize ve oldukça güzel projelere adım atacağınıza tabir edilir. Altına girdiğiniz büyük projelerden bir hayli yüksek Meblalarda para kazanacağınıza ve bu kazanç sayesinde de çok istediğiniz bir şeyi alacağınıza tabir edilir. Aşk hayatınızda hiç beklemediğiniz olaylarla karşılaşacağınıza ve bu olaylardan da çok memnun olacağınıza ve oldukça mutlu olacağınıza işaret etmektedir.

Kaybedilen bir arkadaşın izini sürmek ve bulmak olarak yorumlanır. Bu arkadaş çok değerli bir kişilik olduğu için fal sahibi eksikliğini fazlası ile hissediyor demektir. Çabaları boşa gitmeyecek ve uzun sürse bile çok değerli dostuna kavuşacaktır. Böylece arkadaşına karşı vefa borcunu da ödemiş olacak ve iç huzuruna kavuşacaktır. Yakın bir zamanda h harfi ile başlayan bir isim ve ya h harfi içinde barındıran bir ismin ya evleneceği ya da bu kişinin sizle evleneceği anlamına tabir tutulur. Bunun için etrafınızdaki h harfi ile başlayan kişiler dikkatli gözlerle bakmanız gerekebilir. Ailede doğum sancısı çekecek olan bir kadını temsil eder ha harfi yanı yeni bir bebek üyesi katılacaktır aranıza.Yaşayacağınız maddi sıkıntıları çok düşünmeyin size uzatılan yardım elleri elbet olacaktır. Fakat bu fırsatı bazen kötü değerlendirecek kişiler olacağından dikkatli olmalısınız. Karışık simgelerin arasına denk geliyorsa isminde bu harfi taşıyan bir insandan çok müjdeli haberler alarak hareketli günlere adım atmak olarak yorumlanır. Son derece yoğun bir döneme giriş yapmak diye de yorumlanan bu fal kesinlikle güzel günler ve adrenalin dolu anılar biriktirmeyi işaret eder. Hayatınızın gidişatını kontrol altına alabileceksiniz demektir.

Okul hayatında bir takım içinde hareket etmeniz gerektiği, büyük bir projenin altından iş arkadaşları ile birlikte bir takım ruhu için davranarak bu projenin üstünden geleceğiniz anlamına gelir. Alınacak olan kararlar konusunda dikkat edilmesi gerektiği da vurgulanmalıdır. Düşmanlar ve dostlar iyi ayırt edilmelidir. Kahve falına baktıran kişinin etrafının düşmanlarla çevrili olması onun sırları ve anlattıkları konusunda yanlış hatalar yapılmasına neden olmaktadır. Uzun zaman boyunca görmediğinin, özlemini duyduğunuz ve isminde h harfinin bulunan bir dostunuzla tesadüf eseri karşılaşacağınıza dalalet edilir. O kişiyle hoş sohbet edip, özlem gidereceksiniz. Son zamanlarda çok fazla sıkıntılar yaşamış ve yıpranmış olabilirsiniz. Bunun için de adının içerisinde h harfi bulunan bir şehre seyahat edeceğinize işaret eder. Bu dönemde çok fazla maddi sıkıntıya düşebilirsiniz ve bu zorlu dönemde isminin içerisinde h harfi bulunan bir tanıdığınız sizin yardımınıza koşacak ve sizi bu kötü durumdan kurtaracak. Ama her zaman bu dönemde temkinli olmalısınız çünkü sizin zor duruma düşmenizi bekleyecek bir çok düşmanınız var. Yine isminde h harfi bulunan birisiyle bu sıkıntılı dönemlerinizi atlatacaksınız.

Kahve Falında Ters H Harfi Görmek

Genel olarak hayırlı ve olumlu gelişmelere karşı bir haber niteliği taşımaktadır. Öncelikle nişan, düğün ya da nikâh gibi hayırlı bir olayın olacağını gösterir. Bu hayırlı törenler her iki tarafın rızası ve isteği ile gerçekleşecektir. Ayrıca bu tören sonrasında kurulacak olan yuva hem çifte hem de her iki çiftin ailesine huzur ve mutluluğun yanında birlik ve beraberliği de getirecektir.

Medeni hale göre de yorumlanır. Evli değil ancak istediği veya sevdiği biri de yoksa en yakın sürede kısmetinin açılacağını ve hayırlı bir kısmet ile tanışıp yuva kuracağını gösterir. Eğer evli ise, ailesinden yakın birisinin veya çok yakın bir arkadaşının evleneceği şeklinde yorum yapılır. Uzun süredir üzerinde çalışılan, çaba gösterilen ve gerçekleşmesi arzulanan bir olayın sonunda gerçekleşeceğini ve emeklerinin karşılığı bulacağını gösterir. Bu iş yaşamında devam eden bir proje olabileceği gibi, terfi için gösterilen çabalar da olabilir. Aynı zamanda eğitimi devam eden başarı ve istediği okulu kazanma olarak da yorumlanmaktadır. Bunun devamında eğitim yaşamı son bulduğunda hayırlı bir iş olarak da tasvir edilmektedir. Borcu olan ve bunları ödemek için uğraşan fal sahiplerinin sonunda çabalarının karşılık bulacağını ve arzuladıkları hayata kavuşacaklarını gösterir. Hiç beklemediği bir yerden eline bir miktar para ulaşır ve bu parayı borçlarını ödemek için kullanacak ve yaşadıklarından ders çıkararak kalan hayatını refah ve mutluluk içinde devam ettirecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git