Kahve Falında H Harfi Görmek

23.07.2015
Kahve Falında H Harfi Görmek

Kahve falında h harfi görmek, bu aralar arkadaş ortamınızda değişiklikler yaşayacağınız anlamına gelir. Özellikle son zamanlarda anlaşamadığınız bazı arkadaşlarınız ile aranız daha fazla açılabilir ve yolları ayırma kararı alabilirsiniz. Bu durum her iki taraf içinde çok daha iyi olacak. Yıpranmalar ve yanlış anlaşılmalar son bulacak, herkes kendi yolunu çizecek ve sizde derin bir nefes alacaksınız.

Aşk Yorumu

Bu dönemde aşk hayatındaki güzel gelişmeler göze çarpmaktadır. Özellikle son dönemde yaşadığınız ayrılık sonucu çok fazla içinize kapanmış, kendinizi hayattan soyutlamış gibi durmaktasınız. Bu durum sizi ruhen de çok fazla etkilemiş ve çoğu şeyden mahrum kalmanıza neden olmuştur, işlerinizi doğru bir şekilde yapamamış ve odaklanma sorunu yaşamışsınız.

Tüm bu kötü geçen anların ardından sizi mutlu edecek, iyi hissetmenizi sağlayacak birini bekliyor gözüküyorsunuz. Bu bekleyiş fazla uzun sürmeyecek gibi durmaktadır. Çünkü çok kısa bir sürede sizi tekrar aşka bağlayacak biri ile karşılaşabilirsiniz.

Bu süreçte en büyük destekçiniz, en yakın arkadaşınız olacaktır. Onun sözünü her zaman dinlediğiniz gibi bu önemli kişi ile alakalı yorumlarını da dinleyeceksiniz gibi gözükmektedir. Onun verdiği tavsiyeler, daha doğru kararlar vermenizi sağlayacaktır.

Aşk hayatınıza girecek olan bu kişinin karakteri çok düzgün gibi gözükmektedir. Sizi çekip çevirecek ve kendinizi bulmanıza yardımcı olacak gibi gözüküyor. Özellikle kendi benliğinizden uzaklaştığınız ya da yanlış kararlar verdiğinizi anladığınız an hemen onun fikirleri ile aydınlanabilirsiniz.

Karşınıza çıkan bu kişi oldukça olgun biri gibi duruyor. Hayatta pek çok şeyle karşılaşmış ve ders almış, sizin saf kalbinizi dolduracak güzellikle bir kalbe sahiptir. Dış görünüş bakımından ilk önce sert gelse de, birbirinizi tanıdıkça doğru kişiyi bulduğunuzu anlayacaksınız. Yakın zamanda ileriye dönük hayaller kurmaya başlayacakmışsınız gibi gözükmektedir.

Para Yorumu

Bu dönemde finansal bakımdan çok daha rahatlayacağınızı söyleyebiliriz. Özellikle son dönemlerde elde ettiğiniz başarılar, kariyerinizdeki yükselmeler, güzel bir iş ile karşılaşmanız para bakımından derin bir nefes almanızı sağlayacak türdendir. Uzun zamandır istediğiniz ancak yapamadığınız pek çok şeyi gerçekleştirme vakti gelmiş gibi gözükmektedir.

Para, hayatınızda bazı şeyleri düzene koymanıza da yardımcı olacaktır. Evlilik hayalleri kuruyorsanız bu hayale bir adım daha yaklaşmış olabilirsiniz. Ya da uzun zamandır kendinize vakit ayıramıyor olabilirsiniz. Bu dönem finansal rahatlama sonucu meydana gelen tüm rahatlamaların ve kendine vakit ayırabilme döneminin başlangıcıdır.

Kariyerinizdeki bu yükselmeler, birinin yardımı ile de gerçekleşmiş olabilir. Bu kişi sizin için çok önemli bir yere sahip gibi gözüküyor. Para sıkıntıları tam anlamı ile bittikten sonra bu kişiye güzel bir jest yapabilirsiniz.

Bu önemli kişi, finansal bakımdan şimdiye kadar hep yanınızda olmuş ve bundan sonrada hep yanınızda olacakmış gibi gözükmektedir. Parayı doğru bir şekilde kullanmanız için size önemli öğütler verebilir.

Bu öğütleri çok dikkatli bir şekilde dinlemeniz ve uygulamanız gerekir. Bu sayede uzun dönemli bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Para anlamında son dönemde elde ettiğiniz bu kazançları birikim olarak da değerlendirebilirsiniz. Ancak ilk olarak borç ve ihtiyaçları halledecek gibi gözükmektedir. Doğru kararlar ile paranızı en doğru şekilde arttıracağınız bir döneme girmiş bulunmaktasınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Son birkaç ay içerisinde kendi yuvanızı kurma hayaliniz gerçekleşebilir. Bu uzun zamandır istediğiniz bir şey olarak gözüküyor. Eskiden evliliğe fazla sıcak bakmazken, doğru kişiyi bulduktan sonra aşkı evlilikle taçlandırma isteğiniz oluşmuştur. Kendi ailenizden gördüğünüz sıcak ortamı aynı şekilde bu kişi de de bulabilirsiniz.

Çok şanslı olduğunuz bir konu da bu kişinin size beslediği yüksek aşktır. Birbirinize olan aşkınız sayesinde çok güzel ve sıcak bir yuva kuracağınız görünmektedir.Bu aralar hiç beklemediğiniz bir anda evlilik teklifi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden hazırlıklı olmanız gerekir.

İlişkiniz adına çok büyük bir anlama sahip olan bir mekan, teklifi alacağınız yer olabilir. Partneriniz anılarınıza çok önem veriyor gibi gözükmekte. Sizin için önemli bir yere yeni hayata açılacak ilk sayfa  olacak gibi gözükmektedir.

Söylenen evet beraberinde yeni bir yaşam alanı başlangıcı da yapmaktadır. Partneriniz ile araştırma ve alışveriş dolu bir döneme girmiş olabilirsiniz. Bu dönemde sizi oldukça yoğun ve tempolu dakikalar bekliyor gibi gözüküyor. Ancak buna tatlı telaş dendiği için sizi oldukça mutlu edecektir.

Yorulma, güzel bir aile ortamı kurmak adına yaşam alanınızı oluşturma adına gerçekleşir. Bu yüzden ne kadar yorulsanız dahi, içimizdeki o heyecan ve mutluluk bir süre devam edecektir hatta aşkınızın büyüklüğü sayesinde yaşam boyu bu heyecan hep kalbimizde kalabilir. Her geçen sene birbirinize daha fazla bağlanacaksınız gibi gözükmektedir.

Kaybedilen bir arkadaşın izini sürmek ve bulmak olarak yorumlanır. Bu arkadaş çok değerli bir kişilik olduğu için fal sahibi eksikliğini fazlası ile hissediyor demektir. Çabaları boşa gitmeyecek ve uzun sürse bile çok değerli dostuna kavuşacaktır. Böylece arkadaşına karşı vefa borcunu da ödemiş olacak ve iç huzuruna kavuşacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Son birkaç aydır yaşadığınız işsizlik problemi bu dönemde son bulacakmış gibi gözükmektedir. Özellikle okuldan mezun olduktan sonra aldığınız bazı kararlar ve değişimler bu duruma gelmenizde yardımcı olmuş olabilir. İlk mezun olduğunuz dönemde aldığınız kursların ve seminerlerin işe yaradığı bir sürece girmiş bulunmaktasınız. Bu dönemde finansal ve özel olaylar da çözüme kavuşacaktır.

İşsizlik ile kendinize olan güveniniz azalmış gibi gözükmektedir. Kariyer odaklı bu yeni dönem daha fazla ilerlemeniz adına size güzel bir fırsat olmuş gibi gözüküyor. Bu süreci çok iyi değerlendirdiğiniz zaman, gelecek yıllarda daha rahat bir yaşam sürebilirsiniz.

Okul hayatınızdan çok sevdiğiniz bir hocanız bu süreçte size çok destek çıkabilir. Hayatta her zaman sembol kişi olarak aldığınız için daha iyi yerlere gelebilmek adına onun sözlerini çok iyi dinleyeceğiniz gözükmektedir.

Kariyer yapmak, iyi yerlere gelmek çok uzun zamandır hayaliniz olan bir durum gibi gözüküyor. Bu hayaliniz gerçekleştiği zaman uzun yıllar sonra boş olan yerin dolduğunu hissedebilirsiniz. Bu süreç ilk başta çok zorlu geçebilir.

Alışık olmadığınız bir yoğunluk, tanımadığınız kişiler ve ortam zorluk çekmenize neden olabilir. Ancak bu dönemde gösterdiğiniz her hareket sizi daha aşağı ya da daha yukarı hareket ettirecektir. Doğru adımları atacağınız, doğru kişiler ile tanışacağınız ve kariyer anlamında ilk deneyiminiz ile beraber güzel yerlere geleceğiniz bir döneme giriş yapmış bulunmaktasınız.

Okul hayatında bir takım içinde hareket etmeniz gerektiği, büyük bir projenin altından iş arkadaşları ile birlikte bir takım ruhu için davranarak bu projenin üstünden geleceğiniz anlamına gelir. Alınacak olan kararlar konusunda dikkat edilmesi gerektiği da vurgulanmalıdır.

Sağlık Yorumu

Bu dönemde sağlık hayatınızda çok önemli gelişmeler olacağı gözükmekte. Özellikle birkaç yıldır yaşadığınız sağlık problemleriniz son bulacak ve daha sağlıklı bir hayata geçiş yapacaksınız.

Bu dönemde sizi destekleyen ve yanınızda olmayan kişileri de görmüş olacaksınız. Bu sayede kimin dost kimin düşman olduğunun açığa çıktığı bir süreç başlayacak. Fakat en önemli süreç, sağlığınızla alakalı gelişmeler yönünde olacaktır.

İyileşen bedeniniz, daha mutlu bir kişi olmanızı sağlayacak ve istediklerimizi gerçekleştirmek için fırsat tanıyacak. Bu fırsatlar, uzun zamandır beklediğimiz, hayalini kurduğumuz şeyler olabilir.

Sağlığınıza kavuşmanın mutluluğu tüm çevrenizi saracak gibi gözüküyor. Bu mutluluk ile ailenizde rahatsızlığı olan kişilerin de iyileşme sürecine tanıklık edebilirsiniz. Sizinle beraber zorluklar yaşayan aile üyelerinde bir kişi, sizinle beraber güzel sağlık haberleri alacak gibi gözüküyor.

Bu dönem oldukça iyi geçen, sağlığınızın yerinde olduğu bir dönem olarak gözükmekte. Sağlığınızı korumak için dikkatli olmanızda fayda var. Bu konu hakkında bilgisi olan kişileri mutlaka çok dikkatli bir şekilde dinlemeniz gerekir.

Bu hem kendi hem de ailenizin sağlığını olumlu yönde etkileyecek bir durumdur. Bundan sonra kendinize daha fazla vakit ayırabilir, uzun zamandır gitmek istediğiniz yerlere gidebilir ve daha ferahlamış hissedebilirsiniz. Sağlığın değerini anladığınız bu dönem çevrenizdeki diğer kişiler için de örnek teşkil edecektir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.