Kahve Falında Papatya Görmek

Kahve Falında Papatya Görmek
13 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 5.582 kez okundu.

Kahve falında papatya görmek, akrabalarınızın sizi ziyarete geleceğinin habercisidir. Hayatınız için çok önemli bir dönem noktasına geldiğinizi, yaşadığınız bütün olumsuzlukların biteceğini ve bundan sonra daha mutlu bir yaşam süreceğinizi söyler.

İyi niyet, güzel ahlak, yardımseverlik ve sevgi olarak yorumlanır. Uzun süredir hayatınızda kimse yoksa yakında bir arkadaşınız aracılığıyla biriyle tanışacaksınız demektir. Ancak bazen daha önce yaşadığınız bir ilişkiyi unutamadığınız ve hep o kişiyi düşündüğünüz anlamına da gelir. İş ve eğitim hayatınızda da ne kadar çabalarsanız çabalayın emeklerinizin karşılığını alamadığınız bir dönem geçirebilirsiniz. Ancak bu durum azminizi bozmamalı. azimle çalışmaya devam ettiğiniz takdirde emeklerinizin karşılığını er geç alacaksınız demektir. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam olarak da yorumlanır. Yakın zamanda çok güzel haberler alacak ve bu haberlerden dolayı çok mutlu olacak demektir. Genelde iyi huylu, sevecen, yardımsever ve dürüst kişilerdir. Aile hayatınızda çok mutlu günler yaşayacağınıza da işarettir. Aynı zamanda bolluk ve bereket anlamına da gelir. Ancak iş hayatınız konusunda temponuzu düşürmeden çalışmak faydanıza olacaktır. Ancak hangi yorumun size ait olduğunu belirleyen fincandaki diğer semboller olacaktır. Bu anlamda fincanı bir bütün olarak yorumlamanız doğru sonuçlara varmanız için son derece önemlidir.

Evliliğe bir türlü cesaret edemiyorsunuz ve karşı taraf bu duygularınızın farkında. İki yetişkin insan olarak bu konuları karşılıklı konuşmaya karar vereceksiniz. Alacağınız kararlar her iki tarafı da memnun edecek. Bir akrabanız tarafından dolandırılmak üzere olduğunuzu fark edip son anda uzlaşmaktan vazgeçiyorsunuz. Hayata karşı biraz daha esprili yaklaşımlarda bulunmalısınız. İnsanlar sizin sert mizacınızdan biraz korkuyorlar.

Hayatına yeni birisi girecek. Bu kişi hayatına huzur ve mutluluk getirecektir. Ailenden bazı kişiler moralini bozacak laflar söyleyeceklerdir. Bunlara kulak asmamalısın. Evlilik görünmektedir. Senin veya bir yakın dostunuzun. Sana gelecek bir telefon ile mutlu olacaksın. Maddi açıdan sıkıntılar içerisindesin. Bu durumu çabuk atlatacaksın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git