Kahve Falında 6 Rakamı Görmek

29.06.2020
Kahve Falında 6 Rakamı Görmek

Kahve falında 6 rakamı görmek, fal sahibinin hayatı ile ilgili önemli kararlar vereceği bir yol ayrımı ile karşılaşacağı ve vereceği kararların kendisini çok güzel yerlere taşıyacağı anlamına gelir. Kişinin geçmişte yaşadığı olumsuzlukları bir kenara bırakarak çok mutlu olacağına işaret eder eder.

Aşk Yorumu

Beklentileri işaret eder. İlişkinizde partnerinizden büyük beklentileriniz olduğu ve bunların karşılığını alacağınız anlamına gelir. Aşkınızın büyüklüğünü sınadığınıza, partnerinizin üst sınırını görmeye çalıştığınıza yorulur.

Sandığınızın aksine partnerinizin çok güçlü olduğuna ve sizin için her şeyi yapacak kadar size aşık olduğuna dalalet eder. Ona uyguladığınız testlerin farkında olduğunu ancak kendisini size kanıtlamak adına karşı çıkmadan size uyduğunu gösterir. Nihayetinde kısa bir süre sonra ona tam anlamıyla güveneceğinize ve aşkınızı test etmeyi bırakıp yaşamaya başlayacağınıza işaret eder.

Şu anda hayatınızda biri yoksa geçmişte hayatınızda olan ancak bazı sebeplerden dolayı ilişkinizi ileri taşıyamadığınız bir kişiye işaret eder. Beklemediğiniz bir anda yaşayacağınız karşılaşma ile çoktan geçmişte kaldığını düşündüğünüz duygularınızın varlığını hatırlayacağınıza yorulur.

İlk etapta geçmişi göz önünde bulundurarak geleceğe yönelik bir adım atmaktan çekineceğiniz ancak daha sonrasında duygularınızın daha ağır basacağı anlamına gelir. Duygularınızdan korkmamanız gerektiğine, geçmişteki hataları geçmişte bırakarak geleceğe temiz bir sayfa açmanız gerektiğine dalalet olur. Bu düşünceyle hareket ettiğiniz takdirde gerçek aşkı yaşayacağınız şeklinde tabir olunur.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre yakın zamanda miras konularının gündeme geleceğine yorulur. Yakın zamanda vefat eden bir yakınızın mirasında ailenizin payının olduğunu öğreneceğinize işaret eder. Maddi anlamda sıkışık olduğunuz bir anda gelecek bu para sayesinde biraz olsun rahatlayacağınıza ve derin bir nefes alacağınıza dalalet olur.

Maddi gücünüzü elinizi aldıktan itibaren geleceğe daha emin bakacağınıza işaret eder. Bir istek ve ihtiyaç listeniz olduğu, sırasıyla bunların hepsini almaya başlayacağınıza yorulur. Daha fazla para kazandıkça güçlendiğinizi hissedeceğinize işaret eder.

Daha önceden yapmak istediğiniz ancak yapamadığınız şeyleri yapmakta artık önünüzde bir engel bulunmadığınızı anlayacağınız anlamına gelir. Hayatınızda arzuladıklarınızı artık alabilecek kadar kendinize güveneceğinizi gösterir.

Zor zamanlarınızı unutmayacağınız, her zaman gelecek için kenarda birikim yapmaya devam edeceğiniz anlamına gelir. Yapacağınız bu birikimler sayesinde gelecekte her zaman sıkışık anlarınızda kullanabileceğiniz bir maddi gücün bulunacağına, bu sayede hiçbir zaman maddi zorluk yaşamayacağınıza yorulur. Bu durumun da özellikle ileride yapacağınız yatırımlarda daha cesur davranmanıza yardımcı olacağına işaret eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Hayatınızdaki önceliklerinizin ne olduğunu anlayacağınız anlamına gelir. Ailenizin ve arkadaşlarınızın kıymetini bir kez daha göreceğinize, onların sevgisinin sizin için alında ne kadar önemli olduğunu fark edeceğinize işaret eder.

Ailenizden ve arkadaşlarınızdan uzak kaldığınız bir seyahate çıkacağınızı gösterir. Bu süreçte aslında başkalarıyla birlikte olmanın insana ne kadar iyi geldiğini anlayacağınıza, gerçek sevginin yalnız bir hayat sürmekten çok daha mutluluk verici olduğunu keşfedeceğinize dalalet olur. Sizdeki bu duygusal değişimin etrafınızdakileri de etkileyeceğine, sizin sevginizin onlara verdiği güçle hareket edeceklerine yorulur.

Önerilerinize ve desteğinize çok ihtiyacı olan bir dostunuzun olduğu anlamına gelir. Dışarıdan bakıldığında çok mutlu olduğuna ancak içinde büyük fırtınalar koptuğuna yorulur. Bir konu hakkında telaşa kapıldığı ve ancak sizin yardımınızda çözüm bulacağı şeklinde tabir edilir.

Arkadaşınıza göstereceğiniz bu destekleyici tavır sayesinde onun hayatını yoluna koymasına büyük yardımınızın dokunacağına dalalet eder. Arkadaşınızın bu yardımınızı unutmayacağını ve sizin de zor zamanınızda mutlaka yanınızda olacağını gösterir. Bu sayede karşılıksız yapılan iyiliklerin aslında her şeyden daha önemli olduğunu anlayacağınıza yorulur.

İş ve Kariyer Yorumu

Çalıştığınız iş yerinin ruhsal olarak sizi yorduğu anlamına gelir. Aslında çalışma hayatınızdan memnun olduğunuzu ancak üzerinizde çok fazla yük varmış gibi hissettiğinizi gösterir.

Çalıştığınız yerle kurduğunuz gönül bağının size başka bir iş bulma konusunda farkında olmadan engel olduğunu işaret eder. Birkaç hafta içerisinde önünüze çıkacak bir iş fırsatıyla önemli bir kararın eşiğine geleceğinize dalalet olur.

İlk etapta yeni bir yerde sıfırdan başlamak gözünüzü korkutsa da cesaretli olduğunuz takdirde aslında sizin için en doğru kararın bu olduğunu anlayacağınıza tabir olunur. Eski iş yerinizdeki insanlarla görüşmeye devam edeceğiniz ancak yeni başladığınız yerde iş hayatınızda doğru yeri bulduğunuzu anlayacağınıza işaret eder.

Kapıların kapalı olduğunu sandığınız bir dönemde aslında aradığınız anahtarın başından beri cebinizde olduğunu anlayacağınızı gösterir. Yeteneklerinizin daha çok bilincine varacağınıza ve bunları iş hayatınızda kullanmaktan çekinmeyeceğinize dalalet eder.

Kendinizi ve bilgi birikiminizi göstermeye başlamanızla birlikte ortaya çıkacak başarılarınızın durdurulamayacak kadar yüksek olacağı anlamına gelir. Kendinize olan güveninizin sizi yenilmez yapacağını çok kısa bir süre içerisinde anlayacağınıza işaret eder.

Sağlık Yorumu

Bir yakınınızın tedavi masraflarını üstleneceğinize işaret eder. Ufak bir ama ücretli bir tedavi süreci gerektiren bir rahatsızlığı olan bu yakınınızın ihtiyaçlarını karşılayarak hem onun iyi dileklerini alacağınıza hem de vicdanınızı rahatlatacağınıza yorulur.

Yakınınızın tedaviye kısa sürede cevap vererek iyileşeceğini, eskisinden de sağlıklı bir şekilde hayatına devam edeceğini işaret eder. Yakınızın iyileşmesiyle birlikte sizin de rahatlayacağınız, aslında bu durumu kendinize oldukça dert edindiğiniz anlamına gelir.

Uzun süredir ufak bir estetik operasyon geçirmek istediğinize dalalet olur. Yeterli cesareti bulamadığınız ve sonuçtan emin olamadığınız için sürekli ertelediğinize işaret eder. Yakın zamanda tanışacağınız bir doktora duyacağınız güven ile operasyon geçirmeyi kabul edeceğinizi gösterir.

Alacağınız sonuçta son derece memnun kalacağınıza, içiniz rahat bir şekilde kısa sürede iyileşeceğinize yorulur. Estetik müdahalenizin çok küçük olsa da sizi ruhsal anlamda doyuracağına yorulur. Artık kendinizi ve görünüşünüzü eleştirmeyeceğiniz, kendinizi tüm kusur ve güzelliklerinizle kabul etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Daha olumlu ve mutlu bir insan olarak hayatınıza devam edeceğiniz şeklinde tabir olunur.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.