Kahve Falında 7 Rakamı Görmek

28.06.2020
Kahve Falında 7 Rakamı Görmek

Kahve falında 7 rakamı görmek, köklü değişikliklerin ve gerçekleşen hayallerin habercisidir. Hayatınızda bir süredir üzerinizde olduğunu hissettiğiniz kara bulutların dağılacağına ve güneşin yeniden sizin için doğacağına işaret eder. Kasvetli ruh halinizden çıkarak hayata yeniden olumlu bakacağınız günlerin çok yakında olduğu anlamına gelir. Bu süreçte özellikle yakın çevrenizdekilerle paylaşacak mutlu haberleriniz olduğuna, kendinizi uzun zamandır ilk kez tamamlanmış hissedeceğinize dalalet olur.

Büyük bir dileğinizin beklemediğiniz anda gerçekleşerek sizi şaşırtacağına yorulur. Yaşayacağınız mutluluğun geçmişte yaşadığınız tüm olumsuzlukları bir kenara bırakmanızı sağlayacağı anlamına gelir. Özellikle sizi varlığıyla manen engel olan bir kişinin baskısından kurtularak özgürlüğünüzü elinize alacağınıza işaret eder. Bu kişiye hayatınızdan çıkartarak ileride pişman olmayacağınız önemli bir karar alacağınızın göstergesidir.

Aşk Hayatı

Beklemediğiniz bir anda beklemediğiniz kadar büyük bir aşk yaşayacağınıza işaret eder. Uzun süredir birini beklediğiniz ama kim olduğunu bilmediğinize ancak o kişi geldiğinde bunu ilk bakışta anlayacağınıza yorulur. Yeni tanışacağınız ve hayatınızda önemli bir yer kaplayacak bu kişiyle tamamen sıradan bir günde sıradan bir yerde karşılaşacağınız anlamına gelir. Bu kişiye karşı duyduğunuz duygunun yoğunluğundan ilk etapta korkacağınıza ancak aşkınızın karşılıklı olduğunu anladığınız anda kendinizi aşka bırakacağınıza dalalet olur.

Şu anda hayatınızda biri varsa ilişkinizin sınanacağı ancak bu sınanma sonucunda daha güçlü bir bağla yolunuza devam edeceğiniz anlamına gelir. Uzun süredir partnerinizin size doğru bir adım atmasını beklediğinizi ancak bu beklentinizin karşılığını alamadığınıza işaret eder. Önünüzde uzanan yeni dönemle birlikte partnerinizin ilişkiniz için daha fazla çabalayacağı ve sizi memnun etmek için uğraşacağı anların sizi beklediğine yorulur. Özellikle ilişkiniz hakkında başkalarının yaptığı yorumlara kulak asmaz yalnızca kendinizi ve partnerinizi düşünürseniz kısa bir süre sonra beklemediğiniz bir teklifle hayatınızın kararını verebileceğinize dalalet eder.

Para

Size bir yardım eli uzanacağına ve bu yardımın ardından tüm borçlarınızın kapanacağına yorulur. Uzun süredir göstermiş olduğunuz sabrı ve çabayı dışarıdan dikkatlice izleyen birinin varlığına dalalet eder. Bu kişinin sizin yardımınıza koşacağına, maddi anlamda size desteğini sunarken bunda hiçbir karşılık beklemeyeceğine işarettir. Borçlarınızı ödemenizin ardından bir şans oyunundan kazanacağınız ikramiye ile sevineceğinizi ve uzun süredir ihtiyacınız olan bir eşyayı alacağınızı gösterir. Bu eşyayla birlikte kendinizi bir anda ruhsal anlamda bir yükselişte hissedeceğiniz ve bu durumun maddi durumunuza da yansıyıp daha fazla para kazanmanıza yol açacağı anlamına gelir.

Yakın çevrenizden birinin paraya ihtiyacı olduğuna ve bunun için size bir teklifle geleceğine işaret eder. Bir atılım yapmak istediği ancak elindeki meblağ ona yetmeyeceği için sizin onu finanse etmenizi isteyeceği anlamına gelir. Bu kişiye yatırım amaçlı vereceğiniz paranın ummadığınız bir şekilde size katlanarak döneceğine ve hayatınızda refah dolu geçecek bir sayfanın açılmasına dalalet eder. Sabırlı olur ve yatırdığınız paranın karşılığını almayı beklerseniz birkaç ay içerisinde size geri dönüş olacak büyük miktarda parayı müjdeler.

Aile ve Yaşam Alanı

Haneye yeni katılacak bir bebek anlamına gelir. Uzun süredir bebek hasreti çeken bir yakınızın nihayet çocuk sahibi olacağına, bu çocukla birlikte de haneye bereket doğacağına yorulur. Yeni umutlar yeşerttiğiniz, bir aile olmayı öğreneceğiniz bir döneme gireceğinize dalalet eder. Ailenizde uzun süredir sorunlar yaşayan biri kadın öbürü erkek iki kişinin en sonunda bir orta yol bularak anlaşacağına, bebek haberinin bunda büyük bir etkisi olacağına işaret eder.

Yakın bir dostunuzun size vereceği haberle oldukça şaşıracağınızı ancak onun adına sevineceğinizi gösterir. Uzak bir yerden aldığı iş teklifi neticesinde gideceğine üzüleceğinizi ancak kısa bir süre sonra arkadaşınızın mutluluğunun sizin için daha önemli olduğuna karar vereceğinizi gösterir. Arkadaşınızı gittiği yerde ziyaret ettiğinizde oldukça önemli bir kişiyle tanışacağınız ve ilerleyen dönemlerde bu kişinin hayatınıza yön verirken size yardımcı olacağı anlamına gelir. İyi bir dost ve iyi bir destekçi kazanacağınızdan özellikle kişisel hayatınızdaki problemleri fazla kafaya takmadan emin adımlarla sahip olmak istediğiniz hayata doğru yürüyeceğinize dalalet eder.

İş ve Kariyer

Sizden birkaç yaş büyük bir kadının kariyerinizde size yön vereceğine yorulur. Bu kişi sizden çok az büyük olsa da hayatta yaşadıklarından dolayı çabuk olgunlaştığı, bunun neticesinde de bilge bir kişilik haline geldiğine dalalet eder. Bu kadının size verdiği tavsiyeleri ilk etapta önemsemeseniz de ona kulak vermeye başladıktan itibaren iş yerinizde büyük bir sıçrama yaşayacağınıza işaret eder. Bu kadının size olan güveni patronlarınızı etkileyeceği ve size karşı daha güven vaat eden bir tutumla yaklaşmalarına neden olacağı anlamına gelir.

Bir iş gezisi için başka bir şehri ziyaret edeceğinize ve bu ziyaretin ardından beklediğiniz terfi haberini alacağınıza dalalet eder. İlk etapta bu ziyaretin size külfet olarak geleceğine ancak orada tanışacağınız kişi ile birlikte bu kararınızın değişeceğine yorulur. Etkileme fırsatı bulacağınız bu önemli kişinin sizi övmesi ile uzun süredir istediğiniz terfi fırsatının kollarınıza düşeceğine işaret eder. Yalnız kendinizi bu duruma kaptırmayıp sakinliğinizi korumanız gerekmektedir. Bu fırsattan kimseye bahsetmez yalnızca kendinize saklarsanız daha sorunsuz bir sıçrama yaşayacağınız şeklinde tabir olunur. Böylelikle kendinizi kıskanç bakışlardan koruyarak başarınızı garanti altına alacağınıza yorulur.

Sağlık

Uzun süredir hasta olan bir yakınınızdan alacağınız haberle yaşayacağınız rahatlığa dalalet olur. Siz farkında olmasanız bile yakınınızın rahatsızlığının sizi etkilediği, günlük hayatta daha pesimist bir insan olmanıza yol açtığı anlamına gelir. Bu hastalığın ortadan kalmasıyla birlikte hayata hiç olmadığınız kadar olumlu bakmaya başlayacağınızı, kendinizi zihnen her şeyi başarabilecekmişsiniz gibi hissedeceğinizi gösterir.

Boğaz yollarınızda ufak sıkıntılar yaşayabileceğiniz bir döneme gireceğinize işaret eder. Özellikle beslenmenize dikkat etmeniz gerektiğine, çok soğuk şeyler yiyip içmemeniz gerektiğine dalalet eder. Rahatsızlanmanızın katılmanız gereken önemli bir geceye gitmenize engel olabileceğine bu sebeple de canınızın biraz sıkılabileceğine yorulur. Giyinmenize ve yediklerinize dikkat etmeniz halinde rahatsızlansanız bile çok kısa sürede toparlanarak o önemli geceye katılacağınız şeklinde tabir olunur.

Kendinize bu aralar bir şeyleri gereksiz stres yaptığınız bu sebeple de saç dökülmesi problemi yaşadığınız anlamına gelir. Kendinizi biraz rahat bırakmayı öğrenirseniz çok geçmeden sıkıntılarının ortadan kalacağına, kendinizi yeniden canlı hissedeceğinize işaret eder. İhtiyacınız olan enerjinin içinizde olduğunu anlayacağınız, kendinizle barışmanız halinde çok geçmeden rahatlayarak yeniden ileri doğru atılmak için güç bulacağınız anlamına gelir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.