Kahve Falında Köstebek Görmek

Kahve Falında Köstebek Görmek
7 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.091 kez okundu.

Kahve falında köstebek görmek fal sahibinin çok geniş bir hayal gücüne sahip olduğunu ve bu hayal gücü sayesinde iş hayatında inanılmaz projelere imza atacağını, başarılarının takdir edileceğini işaret eder. Eğer fal sahibi etraftan alacağı tepkilerden çekinerek yeni bir işe adım atmaya korkuyorsa bu korkularının çok yersiz olduğunu çok kısa bir süre içerisinde anlayacaktır. Fal fincanının dip kısmında belirmesi, sizi maddi anlamda tehdit eden birinin varlığına dalalettir. İş hayatında rakip olarak görülen bu kişi, kısa süreli bir endişe verse bile fal sahibi arka planda kalmayı reddederek, girişimlerde bulunarak başarısı ile bu endişeyi kıracaktır.

Bir diğer anlamı ile gidilecek eğlenceli bir ziyafetin habercidir. Bu eğlenceli ziyafette çok farklı bir durum yaşanacak ve fal sahibi hayalini bile kuramadığı imkanlara birden bire sahip olacaktır. Fal fincanının kulp kısmına yakın bir şekilde belirmesi, fal sahibini yakın takibe almış sinsi bir düşmanı simgeler fakat ne yaparsa yapsın asla başarılı olamayacaktır. Çünkü fal sahibinin yanında onu çok seven ve asla laf söyletmeyen dostları olacaktır. Fal yorumcularının hep hayıra yordukları bir simgedir. Bazı kötü gelişmelerin umulmadık şekilde güzel sonuçlanacağına ve hayırlı haberleri beraberinde getireceğine işaret eder. Fal sahibi çok kalabalık bir ortamda herkesin şahit olacağı başarılar sergileyecek demektir. Bu da ister istemez bir takım insanların kıskanmasına sebep olacaktır. İkili ilişkilerde çok becerikli bir insanla tanışarak her ortama girip çıkmak ve işi hakkında bilgi toplamak anlamına gelmektedir.

Aşk

Etrafınıza karşı dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelmektedir. Sevgiliniz, eşiniz ya da bir dostunuzdan gelebilecek bir kötülüğün habercisi olabilir. Gelecek olan bu durumun sizi ruhen üzmesine izin vermemelisiniz. Beklemediğiniz birisi olması başlangıçta biraz sarsılmanıza sebep olabilir fakat bu dönemi kısa sürede atlatacak ve eskisinden çok daha iyi günler yaşayacaksınız. Sadece hayatınızda bulunan kötü niyetli insanları çevrenizden uzaklaştırmanız gerekmektedir. Evliyseniz, duygusal yaşamınızda bu aralar biraz inişli çıkışlı günler, hararetli tartışmalar yaşayabilirsiniz. Fakat bunların hepsi gelip geçici olacaktır. Her seferinde birbirinize karşı olan sevgi, saygı ve güveninizi tazeleyecek, her güne daha canlı başlamanıza sebep olacaktır. Aranızdaki sürtüşmeler kısa sürede bitecek ve huzura kavuşacaksınız.

Eğer evli değilseniz, kısa bir süre içerisinde yakın çevrenizdeki birinin size karşı olan fazla ilgisini fark edecek ve etkileneceksiniz. Bu kişi bir süredir size karşı tek taraflı hisler beslemekte fakat bir türlü cesaret edip de sizin karşınıza çıkamamaktadır. Bu süre zarfı içerisinde sizden de cesaret alarak size, size karşı olan hislerini itiraf edecektir. Bu itiraf ile kafanızda bazı şeyler netleşecek ve hayatınızın kalanını geçirmek istediğiniz bu kişinin teklifini kabul edeceksiniz. Birlikte güzel vakit geçirip, çok eğlenecek ve kafa dengi olduğunuzu fark edeceksiniz. Uzun süreli bir ilişki yaşayacak ve oldukça romantik bir evlilik teklifi ile çok mutlu olacaksınız. Hayatınızı bu kişi ile mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir şekilde sürdürecek, istediğiniz hayatı yaşayacaksınız.

Para

Laf taşıyan bir karakteri simgeleyen bu figür, hayatınızda arkanızdan iş çevirmeye çalışan birileri olduğunu gösterir. Bu kişi iş hayatınızda da olabilir. Özellikle maddi olarak iyi bir durumda olacağınız bu dönemde çevrenizdeki insanlara karşı oldukça temkinli olmalısınız. Hayatınız ile veya işiniz ile ilgili alacağınız kararları en az 2 kez düşünüp, sonuca varmaya özen göstermelisiniz. Bu konuda aileniz de en büyük destekçiniz olacaktır. Her durumda sizin yanınızda olan ve size yardım eden insanlar yine size doğru yolu göstereceklerdir. Bu gibi durumlarda onlarla da konuşmayı ihmal etmemelisiniz.

İşiniz ile ilgili yaptığınız plan ve projelerinizde her şey tam istediğiniz gibi yolunda gitmekte bu durum maddi kazancınızı arttırmaktadır. Bu dönemde hep hayalinizi kurduğunuz gibi bir hayat izi beklemektedir. Gelecekte kendiniz için planladığınız her şeyi bu zamanlarda gerçekleştirecek ve hayalini kurduğunuz şeylere sahip olacaksınız. İşiniz gereği ile sık sık seyahat edecek, aynı zamanda da yeni yerler keşfedeceksiniz. Yurt dışında bir ev sahibi olabilir, bir mülk satın alabilirsiniz. Sofranızdan bolluk ve bereketin eksik olmayacağı bu dönemde aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte mutlu, sağlıklı, başarı dolu ve huzurlu günler sizi beklemektedir.

Aile ve Yaşam Alanı

Ailecek gidilecek gidilecek eğlenceli bir ziyafetin işaretidir. Aileniz ile geçireceğiniz güzel zamanları simgeleyen bu figür, gideceğiniz eğlenceli ziyafette hayalini bile kuramadığı imkanlara sahip olacağınızı gösterir. Fakat çevrenizdekilere çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Etrafınızda arkadaşınız gibi görünüp arkanızdan kuyunuzu kazan insanlar olabilir. Bu kişiler zaman içerisinde gerçek yüzlerini göstereceklerdir. Bunların farkına vardıktan sonra bu kişileri tamamen hayatınızdan uzaklaştıracak, huzura kavuşacaksınız. Aileniz ile çok yakın olacağınız bir dönem sizi beklemektedir. Bu zamanlarda yapacağınız programların çoğuna aileniz dahil olacaktır. Fakat aile saadetine dalıp arkadaşlarınızı da boşlamamanız gerekmektedir.

Uzak bir akrabanız ile yakın bir zamanda yaşamış olduğunuz ufak bir tartışma, moralinizi bozmuş ve sizi üzmektedir. Bu dönem dargınlıkların sona ereceği ve küslüklerin biteceği bir dönem olacaktır. Özel yaşamınızda ne yaşamış olursanız olun, hırslı ve çalışkan yapınız ile yine de hedefinize ulaşacak, istediğiniz başarıyı elde edeceksiniz. Bu başarılarınızı yakın çevreniz ve ailenizle beraber kutlayacak, paylaşacaksınız. Sizi her zaman destekleyen ve ne olursa olsun sizin yanınızda olan insanlar yine aileniz ve en yakınınızdaki arkadaşlarınız olacaktır. Tanışacağınız yeni insanlar, hayatınıza renk katacak, yeni ortamlara girip, sosyalleşmenizi sağlayacaktır.

İş ve Kariyer Hayatı 

Beklediğiniz bir haberin size ulaşamaması biraz canınızı sıkabilir. İşiniz ile ilgili ve oldukça da önemli olan bu durum az da olsa canınızın sıkılmasına sebebiyet verecektir. Kısa bir dönem çaresizlik yaşayacak fakat sonra kendinizi yeniden toparlayıp, işlerinizi yoluna koyacaksınız. Zaman içerisinde işleriniz eskisinden çok daha iyi hale gelecek ve maddi kazancınız artacaktır. Finansal konularda yaşadığınız sıkıntıları geride bırakacak ve kariyerinizde zirvede olduğunuz bir dönem yaşayacaksınız. İş hayatınızda arkanızdan iş çeviren bir kişi yüzünden bir iş değişikliği durumu yaşayabilirsiniz. Fakat yeni kuracağınız veya çalışmaya başlayacağınız işinizde önünüz çok daha açık ve imkanlarınız çok daha fazla olacaktır. Bu dönemde çok fazla proje üzerinde çalışacak ve hepsinde istediğiniz başarıları elde edeceksiniz.

Eğitim hayatınız devam ediyor ise, sınavlarınızda çok başarılı olacak ve ilerideki kariyeriniz ile ilgili büyük adımlar atacaksınız. Yurt içi ve yurt dışı yaptığınız tüm seyahatlerde kendinize yeni kapılar açacak, yeni fırsatlar yakalayacaksınız. Bu dönemde bir arkadaşınızla birlikte bir iş girişiminde bulunacak ve bu sayede büyük fırsatlar ve kazanç elde edeceksiniz. uzun zamandır hayalini kurduğunuz şeylere sahip olacak ve istediğiniz gibi bir hayat süreceksiniz.

Sağlık Hayatı

Fiziksel olarak çok yorulacağınız bu dönemde hem beden hem de ruh sağlığınıza oldukça dikkat etmelisiniz. Kafanızdan kötü düşünceleri uzaklaştırmalı, olaylara iyi taraflarından da bakmaya çalışmalısınız. Özellikle beslenmenize çok dikkat etmeli bağışıklık sisteminizin zayıflamasına izin vermemelisiniz. Aksi takdirde vücut direnciniz düşer ve mikroplara açık duruma gelirsiniz. Öğünlerinizi atlamamalı ayrıca sebze ve meyveyi zamanında tüketmeye çok dikkat etmelisiniz.

İşten vakit bulduğunuz boş zamanlarında spor yapmalı ve bedensel sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Doktor kontrollerinizi ve testlerinizi aksatmamalı zamanında yaptırmalısınız. Ayrıca kalp sağlığınız için günde en az 20-30 dakika yürüyüş yapmaya özen göstermelisiniz. Bu dönemde kısa süreli hastalıklar atlatabilirsiniz. Bunun sebebi yoğun iş temponuzdan dolayı sağlığınıza yeterince dikkat etmemek olacaktır. Uzaktaki bir akrabanız veya bir arkadaşınızdan alacağınız bir bebek müjdesi ile çok sevineceksiniz.

Kahve Falında Yerin Altında Köstebek Görmek

Kuyunuzu kazan birilerinin habercisidir. Çevrenizde size karşı kin güden insanlar, sizin kötülüğünüzü istemekte ve bunun için çalışmalar yapmaktadır. Özellikle iş hayatınızda başarılarınızı kıskanan insanlar bulunmaktadır. İnsanlar yüzünüze karşı gülerken arkanızdan konuşuyor ve koltuğunuzun peşine düşüyor. Bu insanlara prim vermeden kendi bildiğinizi yapın ki yaptıkları hatalarla o kuyunun dibini kendileri görsünler. Ancak unutmamalısınız ki köstebek her ne kadar engelle karşılaşırsa karşılaşsın; gene de hedefine ulaşır. Bu insanları küçük görmemeli ve dikkatli olmalısınız.

Kahve Falında Köstebek Yuvası Görmek

Beklediğiniz haberin size ulaşamayacağı anlamındadır. Finansal konularda yaşadığınız sıkıntı nedeni ile çaresizlik içindesiniz. Beklediğiniz bir miktar para henüz elinize geçmemiş ve uzun süre sonra elinize geçecek. Ayrıca yerin altında köstebek figürü, ansızın gelen güzel haber olarak da yorumlanabilir. Bu güzel haber sayesinde hoş vakit geçirebileceğiniz zaman aralığı bulacaksınız ve sevdiğiniz ile birlikte mutluluğun kapılarını aralayacaksınız. Kimi yorumcular için sağlığınız ile ilgili önemli gelişmelerin habercisidir. Beslenme, stres ve yoğunluk sağlığınızı olumsuz anlamda tetikleyebilir.

Yanlış anladığınız bir konu yüzünden eşinizle aranız açılabilir. Onu başka kadınlardan kıskanmanız çok normal fakat bazen konuları çok abartıyorsunuz. Konuşarak çözebileceğiniz bazı olayları ertelemek durumu düzeltmeyecek. Çocuklardan birinin dersler konusunda ihtiyaç duyduğu yardım meselesini çözmeniz gerek. Beklediğiniz iş fırsatı pek yakında kapınızı çalacak ama sabırlı olmanız lazım. Ailenize maddi olarak yardım edebilmek özgüveninizi tazeleyecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git