Kahve Falında Köstebek Görmek

Kahve Falında Köstebek Görmek
7 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.995 kez okundu.

Kahve falında köstebek görmek fal sahibinin çok geniş bir hayal gücüne sahip olduğunu ve bu hayal gücü sayesinde iş hayatında inanılmaz projelere imza atacağını, başarılarının takdir edileceğini işaret eder. Eğer fal sahibi etraftan alacağı tepkilerden çekinerek yeni bir işe adım atmaya korkuyorsa bu korkularının çok yersiz olduğunu çok kısa bir süre içerisinde anlayacaktır. Fal fincanının dip kısmında beliren ufak bir köstebek sembolü sizi maddi anlamda tehdit eden birinin varlığına dalalettir. İş hayatında rakip olarak görülen bu kişi fal sahibine kısa süreli bir endişe verse bile arka planda kalmayı reddederek, girişimlerde bulunarak başarısı ile bu endişeyi kıracaktır.

Bir diğer anlamı ile gidilecek eğlenceli bir ziyafetin habercidir. Bu eğlenceli ziyafette çok farklı bir durum yaşanacak ve fal sahibi hayalini bile kuramadığı imkanlara birden bire sahip olacaktır. Fal fincanının kulp kısmına yakın bir şekilde beliren köstebek sembolü, fal sahibini yakın takibe almış sinsi bir düşmanı simgeler fakat ne yaparsa yapsın asla başarılı olamayacaktır. Çünkü fal sahibinin yanında onu çok seven ve asla laf söyletmeyen dostları olacaktır. Fal yorumcularının hep hayıra yordukları bir simgedir. Eğer fincanda beliren köstebeğin yarısı toprak altında kalmış ise bazı kötü gelişmelerin umulmadık şekilde güzel sonuçlanacağına ve hayırlı haberleri beraberinde getireceğine işaret eder. Fakat sembolünün tamamı dışarıda ise fal sahibi çok kalabalık bir ortamda herkesin şahit olacağı başarılar sergileyecek demektir. Bu da ister istemez bir takım insanların kıskanmasına sebep olacaktır. Fal tabağında belirmiş ise ikili ilişkilerde çok becerikli bir insanla tanışarak her ortama girip çıkmak ve işi hakkında bilgi toplamak anlamına gelmektedir.

Kahve Falında Yerin Altında Köstebek Görmek

Kuyunuzu kazan birilerinin habercisidir. Çevrenizde size karşı kin güden insanlar, sizin kötülüğünüzü istemekte ve bunun için çalışmalar yapmaktadır. Özellikle iş hayatınızda başarılarınızı kıskanan insanlar bulunmaktadır. İnsanlar yüzünüze karşı gülerken arkanızdan konuşuyor ve koltuğunuzun peşine düşüyor. Bu insanlara prim vermeden kendi bildiğinizi yapın ki yaptıkları hatalarla o kuyunun dibini kendileri görsünler. Ancak unutmamalısınız ki köstebek her ne kadar engelle karşılaşırsa karşılaşsın; gene de hedefine ulaşır. Bu insanları küçük görmemeli ve dikkatli olmalısınız.

Kahve Falında Köstebek Yuvası Görmek

Beklediğiniz haberin size ulaşamayacağı anlamındadır. Finansal konularda yaşadığınız sıkıntı nedeni ile çaresizlik içindesiniz. Beklediğiniz bir miktar para henüz elinize geçmemiş ve uzun süre sonra elinize geçecek. Ayrıca yerin altında köstebek figürü, ansızın gelen güzel haber olarak da yorumlanabilir. Bu güzel haber sayesinde hoş vakit geçirebileceğiniz zaman aralığı bulacaksınız ve sevdiğiniz ile birlikte mutluluğun kapılarını aralayacaksınız. Kimi yorumcular için sağlığınız ile ilgili önemli gelişmelerin habercisidir. Beslenme, stres ve yoğunluk sağlığınızı olumsuz anlamda tetikleyebilir.

Yanlış anladığınız bir konu yüzünden eşinizle aranız açılabilir. Onu başka kadınlardan kıskanmanız çok normal fakat bazen konuları çok abartıyorsunuz. Konuşarak çözebileceğiniz bazı olayları ertelemek durumu düzeltmeyecek. Çocuklardan birinin dersler konusunda ihtiyaç duyduğu yardım meselesini çözmeniz gerek. Beklediğiniz iş fırsatı pek yakında kapınızı çalacak ama sabırlı olmanız lazım. Ailenize maddi olarak yardım edebilmek özgüveninizi tazeleyecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git