Kahve Falında Köstebek Görmek

07.04.2015
Kahve Falında Köstebek Görmek

Kahve falında köstebek görmek, fal sahibinin atacağı adımlara dikkat etmesi gerektiği anlamına gelir. Uzun bir süredir yaşanılan korkuların ve endişelerin tamamen yersiz olduğuna, yakın zamanda yaşanacak olan gelişmelerle birlikte sıkıntıların çözüleceğine ve ferahlığa kavuşacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Sadece hayatınızda bulunan kötü niyetli insanları çevrenizden uzaklaştırmanız gerekmektedir. Evliyseniz, duygusal yaşamınızda bu aralar biraz inişli çıkışlı günler, hararetli tartışmalar yaşayabilirsiniz. Fakat bunların hepsi gelip geçici olacaktır. Her seferinde birbirinize karşı olan sevgi, saygı ve güveninizi tazeleyecek, her güne daha canlı başlamanıza sebep olacaktır. Aranızdaki sürtüşmeler kısa sürede bitecek ve huzura kavuşacaksınız.

Kahve falı yorumcularına göre kısa bir süre içerisinde yakın çevrenizdeki birinin size karşı olan fazla ilgisini fark edeceğine ve ondan etkileneceğine işaret eder. Bu kişi bir süredir size karşı tek taraflı hisler beslemekte fakat bir türlü cesaret edip de sizin karşınıza çıkamamaktadır. Bu süre zarfı içerisinde sizden de cesaret alarak size, size karşı olan hislerini itiraf edecektir. Bu itiraf ile kafanızda bazı şeyler netleşecek ve hayatınızın kalanını geçirmek istediğiniz bu kişinin teklifini kabul edeceksiniz. Birlikte güzel vakit geçirip, çok eğlenecek ve kafa dengi olduğunuzu fark edeceksiniz. Uzun süreli bir ilişki yaşayacak ve oldukça romantik bir evlilik teklifi ile çok mutlu olacaksınız. Hayatınızı bu kişi ile mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir şekilde sürdürecek, istediğiniz hayatı yaşayacaksınız.

Para Yorumu

Laf taşıyan bir karakteri simgeleyen bu figür, hayatınızda arkanızdan iş çevirmeye çalışan birileri olduğunu gösterir. Bu kişi iş hayatınızda da olabilir. Özellikle maddi olarak iyi bir durumda olacağınız bu dönemde çevrenizdeki insanlara karşı oldukça temkinli olmalısınız. Hayatınız ile veya işiniz ile ilgili alacağınız kararları en az 2 kez düşünüp, sonuca varmaya özen göstermelisiniz. Bu konuda aileniz de en büyük destekçiniz olacaktır. Her durumda sizin yanınızda olan ve size yardım eden insanlar yine size doğru yolu göstereceklerdir. Bu gibi durumlarda onlarla da konuşmayı ihmal etmemelisiniz.

İşiniz ile ilgili yaptığınız plan ve projelerinizde her şey tam istediğiniz gibi yolunda gitmekte bu durum maddi kazancınızı arttırmaktadır. Bu dönemde hep hayalinizi kurduğunuz gibi bir hayat izi beklemektedir. Gelecekte kendiniz için planladığınız her şeyi bu zamanlarda gerçekleştirecek ve hayalini kurduğunuz şeylere sahip olacaksınız. İşiniz gereği ile sık sık seyahat edecek, aynı zamanda da yeni yerler keşfedeceksiniz. Yurt dışında bir ev sahibi olabilir, bir mülk satın alabilirsiniz. Sofranızdan bolluk ve bereketin eksik olmayacağı bu dönemde aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte mutlu, sağlıklı, başarı dolu ve huzurlu günler sizi beklemektedir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailecek gidilecek gidilecek eğlenceli bir ziyafetin işaretidir. Aileniz ile geçireceğiniz güzel zamanları simgeleyen bu figür, gideceğiniz eğlenceli ziyafette hayalini bile kuramadığı imkanlara sahip olacağınızı gösterir. Fakat çevrenizdekilere çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Etrafınızda arkadaşınız gibi görünüp arkanızdan kuyunuzu kazan insanlar olabilir. Bu kişiler zaman içerisinde gerçek yüzlerini göstereceklerdir. Bunların farkına vardıktan sonra bu kişileri tamamen hayatınızdan uzaklaştıracak, huzura kavuşacaksınız. Aileniz ile çok yakın olacağınız bir dönem sizi beklemektedir. Bu zamanlarda yapacağınız programların çoğuna aileniz dahil olacaktır. Fakat aile saadetine dalıp arkadaşlarınızı da boşlamamanız gerekmektedir.

Uzak bir akrabanız ile yakın bir zamanda yaşamış olduğunuz ufak bir tartışma, moralinizi bozmuş ve sizi üzmektedir. Bu dönem dargınlıkların sona ereceği ve küslüklerin biteceği bir dönem olacaktır. Özel yaşamınızda ne yaşamış olursanız olun, hırslı ve çalışkan yapınız ile yine de hedefinize ulaşacak, istediğiniz başarıyı elde edeceksiniz. Bu başarılarınızı yakın çevreniz ve ailenizle beraber kutlayacak, paylaşacaksınız. Sizi her zaman destekleyen ve ne olursa olsun sizin yanınızda olan insanlar yine aileniz ve en yakınınızdaki arkadaşlarınız olacaktır. Tanışacağınız yeni insanlar, hayatınıza renk katacak, yeni ortamlara girip, sosyalleşmenizi sağlayacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Beklediğiniz bir haberin size ulaşamaması biraz canınızı sıkabilir. İşiniz ile ilgili ve oldukça da önemli olan bu durum az da olsa canınızın sıkılmasına sebebiyet verecektir. Kısa bir dönem çaresizlik yaşayacak fakat sonra kendinizi yeniden toparlayıp, işlerinizi yoluna koyacaksınız. Zaman içerisinde işleriniz eskisinden çok daha iyi hale gelecek ve maddi kazancınız artacaktır. Finansal konularda yaşadığınız sıkıntıları geride bırakacak ve kariyerinizde zirvede olduğunuz bir dönem yaşayacaksınız. İş hayatınızda arkanızdan iş çeviren bir kişi yüzünden bir iş değişikliği durumu yaşayabilirsiniz. Fakat yeni kuracağınız veya çalışmaya başlayacağınız işinizde önünüz çok daha açık ve imkanlarınız çok daha fazla olacaktır. Bu dönemde çok fazla proje üzerinde çalışacak ve hepsinde istediğiniz başarıları elde edeceksiniz.

Eğitim hayatınız devam ediyor ise, sınavlarınızda çok başarılı olacak ve ilerideki kariyeriniz ile ilgili büyük adımlar atacaksınız. Yurt içi ve yurt dışı yaptığınız tüm seyahatlerde kendinize yeni kapılar açacak, yeni fırsatlar yakalayacaksınız. Bu dönemde bir arkadaşınızla birlikte bir iş girişiminde bulunacak ve bu sayede büyük fırsatlar ve kazanç elde edeceksiniz. uzun zamandır hayalini kurduğunuz şeylere sahip olacak ve istediğiniz gibi bir hayat süreceksiniz.

Sağlık Yorumu

Fiziksel olarak çok yorulacağınız bu dönemde hem beden hem de ruh sağlığınıza oldukça dikkat etmelisiniz. Kafanızdan kötü düşünceleri uzaklaştırmalı, olaylara iyi taraflarından da bakmaya çalışmalısınız. Özellikle beslenmenize çok dikkat etmeli bağışıklık sisteminizin zayıflamasına izin vermemelisiniz. Aksi takdirde vücut direnciniz düşer ve mikroplara açık duruma gelirsiniz. Öğünlerinizi atlamamalı ayrıca sebze ve meyveyi zamanında tüketmeye çok dikkat etmelisiniz.

İşten vakit bulduğunuz boş zamanlarında spor yapmalı ve bedensel sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Doktor kontrollerinizi ve testlerinizi aksatmamalı zamanında yaptırmalısınız. Ayrıca kalp sağlığınız için günde en az 20-30 dakika yürüyüş yapmaya özen göstermelisiniz. Bu dönemde kısa süreli hastalıklar atlatabilirsiniz. Bunun sebebi yoğun iş temponuzdan dolayı sağlığınıza yeterince dikkat etmemek olacaktır. Uzaktaki bir akrabanız veya bir arkadaşınızdan alacağınız bir bebek müjdesi ile çok sevineceksiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.