Kahve Falında Kelebek Görmek

15.04.2015
Kahve Falında Kelebek Görmek

Kahve falında kelebek görmek, fal sahibinin kalbinin pır pır atacağı ahlaklı, varlıklı, yakışıklı biri ile tanışacağı ve ondan çok etkileneceği anlamına gelir. Kişinin ayağına tez vakitte gelecek olan kısmetin kendisi için hayırlı olduğuna ve birlikte mutlu bir ilişki yaşayacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Kısa sürecek bile olsa gelecek olan bir mutluluğun habercisidir. Alacağınız iyi haber ya da karşılaşacağınız güzel olay karşısında çok fazlasıyla sevineceğiniz anlamına gelmektedir. Yakın zamanda gelecek kısmetin de habercisi olan kelebek, mutluluk sarhoşu olursanız zararlı çıkacağınız anlamını da taşımaktadır. Aynı zamanda aşk hayatınızda kalbinizi kıpır kıpır edecek birisi olacağına yorumlanmaktadır. Ayrıca mutlu bir evliliğin de habercisidir. Bu dönemde özellikle karşı cinsten olan birisi sizi etkilemeyi başaracaktır. Sizde ona karşı farklı hisler besleyeceksiniz fakat duygularınızdan yeterince emin olmadan adım atmanız büyük bir hayal kırıklığı yaşamanıza sebep olabilir.

Yaşayacağınız bu aşk kısa veya uzun süreli olabilir. Yaşayacağınız bu yeni aşkın ve mutluluğun sizi beklediğinin de işaret eder. Bu yüzden her zaman karar vermeden önce 2 defa düşünmelisiniz ve bu dönemde sevdiklerinizin yanınızda olmasına izin vermelisiniz. Eğer evliyseniz eşinizden gelecek güzel bir haber veya bir sürprizle çok mutlu olacağınız anlamına da gelen kelebek figürü, aranızdaki aşkı yeniden alevlendirecek, birbirinize olan güveninizi tazeleyecektir. Yaşadığınız sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğinizi gösterir. Mutluluk ve aşk anlamına gelmektedir.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre kişinin kısa süreli bile olsa büyük bir mutluluk yaşayacağını gösterir. Maddi olarak da rahatlayacağına işaret eder. Bu durum özellikle maddi olarak sıkıntılı bir dönemden sonra yaşanabilir. Fal sahibinin bu geçirilmiş olan sıkıntılı dönemde sabretmiş olması güzel günlerin gelmesinde rol oynamıştır. Bolluk ve bereket içinde yaşanacak bir döneme işaret eder. Maddi olarak rahat geçirilecek olan bu dönemde, yaşanmış tüm sıkıntılar unutulacaktır.

Kariyerinizde alacağınız bir terfi maddi olarak hayatınızı değiştirecektir. Yaşayacağınız bu anlar sizin mutluluğunuzu, sevilmenizi ve güvende hissetmenizi sağlayacaktır. Haneden birisinin çıkacağına ve kendi ayakları üzerinde durmak için iş hayatına atılacağına işarettir. Hem maddi hem manevi olarak rahat yaşanacak olan bu dönemde siz ve sevdikleriniz dert ve tasalarınızın tedavisini kendi iç dünyanızda bulacak ve kendi kendinizi tedavi edeceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Son zamanlarda yaşadığınız karamsar ve mutsuz durumların, içinde bulunduğunuz içine kapanık ruh halinin sona ereceğini ve alacağınız güzel bir haber ile birlikte yaşam enerjinizin yeniden yerine geleceğini gösterir. Bu zamanlarda ailenizin ve sevdiklerinizin sizi önemsemesi ve değer vermesi de hoşunuza gidecektir. Yaşamış olduğunuz negatif enerji üzerinizden kalkacaktır. Ayrıca pozitif enerjinizin yerine geldiği çevrenizdeki herkes tarafından fark edilecektir.

Yurt dışında yaşayan bir akrabanız veya yakınınızın ziyaretinize gelebileceğinin göstergesi olan bu figür, sizi kısa süre için bile olsa sizi çok mutlu edecektir. Ailenizden birilerini görmek, sizin yanınızda olduklarını bilmek size iyi gelecektir. Sizi aile fertleri ile yeniden bol sohbetli ve neşeli günler sizi beklemektedir. Özellikle bu zamanlarda daha önceden bazı akrabalarınızla yaşamış olduğunuz bazı dargınlıklar ve gönül kırıklıkları son bulması için iyi bir fırsattır. Ayrıca geçmişten kalbinizin kırgın olduğu birisi ise sizin tekrar gönlünüzü almaya çalışacaktır. Bu dönemde hayatınız daha da renklenecektir. Artık kendinizi ön plana çıkaracak ve daha sosyal olacak ayrıca sosyal hayatınızda tekrardan aktif hale gelmek sizi yeniden hayata bağlayacaktır. Her zaman özgür bir ruha ve özgürlük ihtiyacına da yorumlanır.

İş ve Kariyer Yorumu

Fal sahibinin kendi ayakları üzerinde durma isteği ile haneden ayrılması olarak yorumlanmaktadır. Ailesiyle yaşayan bireyler açısından, bireyin artık kendi imkanlarıyla ayrı bir eve çıkma durumu olarak, eğer kişi evli veya zaten ailesinden uzakta olan bireyler için is, iş yerinden alacakları bir terfi veya daha iyi bir iş imkanı ile yurt içi veya yurt dışından herhangi bir yerde yaşama ihtimali olarak yorumlanır.

Kelebek, hayatın hızlı akan bir sürecinde olduğunuz anlamına gelir. Özellikle bu dönemde hayatınızı işinizi ve kariyerinizi kovalamanız, kendinizi daha ön planda tutarak dolu dolu geçirmeniz gerektiğini gösterir. Yakın süreçte kendiniz için adımlar atacaksınız. Ayrıca kesinlikle iyi ve bereketli bir döneme işarettir. Uzun süredir içinde bulunduğunuz sıkıntıları, kendi iç dünyanıza yönelerek çözüme kavuşturacaksınız. Ayrıca bu dönemde kendi kendinizi ruhsal olarak tedavi edeceksiniz. Son derece özgür ve özgüvenli hissedeceğiniz bir döneme girdiğinizin göstergesidir. İşiniz ve kariyeriniz açısından zirvede olacağınız bu dönemde işiniz dolayısıyla yapacağınız seyahatler oldukça fazla olacaktır. Maddi olarak da rahat olacağınız bu dönemde yatırımlarınız ve birikimleriniz konusunda dikkatli davranmanız gerekmektedir. Geçireceğiniz bu güzel günlerde aileniz ve sevdiklerinizle paylaşacağınız güzel anlar sizi daha da mutlu edecek ve hayata tutunmanızı sağlayacaktır.

Sağlık Yorumu

Aile içerisinde sağlık sorunları yaşayan bir kişi olduğunun göstergesidir. Fakat bu sıkıntı kısa sürecektir, genellikle durumlar kelebeğin ömrünün kısa olmasıyla bağdaştırılır. Sıkıntılarınızın su gibi akıp gideceği anlamına gelir. Güzel günlerin yakınınızda olduğu gösterir. Geleceğinizin parlak olacağının bir işaretidir, aynı zamanda zaman içerisinde saygı göreceğinizin ve itibar sahibi olacağınızın da göstergesidir.

Ailenize, sofranıza ve evinize bereket gelecek ayrıca sadece ufak tefek, gelip geçici sağlık sorunları yaşayacaksınız. Etrafınızdaki kişilerle sıkıntılarınızı tam da bu dönemde çözmenin zamanıdır. Gerçek huzura ve mutluluğa erişeceksiniz. Mutlu bir beraberliğin de habercisi olabilir. Fakat tüm bunları yaşarken etrafınızda size zarar vermek isteyen insanlar olduğunu da unutmamanız gerekmektedir. Bu yüzden her zaman attığınız her adımda dikkatli olmalı, karar verirken en az 2 kez düşünmelisiniz.


Kahve Falında Kelebek Kanadı Görmek

Fal sahibinin gerçek aşkı çok uzakta aramaması ve yakın çevresine bakması gerektiği anlamına gelir. Kişinin hiç beklemediği bir anda aniden çok şaşırtıcı bir teklif alacağı ve mutlu bir ilişkiye ilk adımını atacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.