Kahve Falında Uçurtma Görmek

Kahve Falında Uçurtma Görmek
16 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.102 kez okundu.

Kahve falında uçurtma görmek, uzun zamandır bulunduğu ortamdan sıkılan fal sahibi ile yorumlanır. Çok daha özgür karakterli ve emir almayı sevmeyen bir yapıda olduğu için iş ortamından canı yanmış bir kişiliğin göstergesidir. Kendisini kısıtlayan ve gezip tozmasını engelleyen bir iş ortamında olduğu için bunalan fal sahibi çok daha rahat olabileceği ve insanlarla daha fazla haşır neşir olabileceği bir iş arayışına girebilir. Bazı fal yorumcularına göre ise bu işi ailesinden çok uzak memleketlerde bulacak ve her şeyi göze alıp gidecektir. Uzaklardan gelen bir teklifin de habercisi sayılmaktadır. Fakat bu teklif iş anlamında değil özel hayata dair bir teklif olacaktır.

Fal sahibinin cinsiyetine göre de yorumlanabilmektedir. Eğer fal sahibi erkek ise kendisini kıskançlıkları ile bunaltan bir sevgiliden kurtulacağı haberini verir. Fakat fal sahibi kadın ise çok hayırlı bir eş işe yorumlanır. Fal tabağında görülmüş ise sözü geçen bir aile büyüğünden bir konuda yardım istenecek demektir. Fal fincanında oldukça fazla yer kaplıyorsa fal sahibinin arkadaş çevresi gittikçe daha çok genişleyecek ve dostluk yönünden aranılan biri haline gelecek demektir. Ufak bir uçurtma sembolü fal sahibinin insanların yardımına ihtiyacı olduğu bir dönemde biraz yalnız kalacağı ve bundan üzüntü duyacağı anlamını taşımaktadır. Böyle olmasında fal sahibinin de payı vardır çünkü çünkü kendisini bilerek ve isteyerek geri çekecektir.

Kahve Falında Uçurtma Uçuran Adam Görmek

En ufak bir düzensizliğe ve kirliliğe dahi tahammülü olmayan, despot ve baskın karakterli kadınları simgeler. Ailenizden biri; anneniz, kardeşiniz ya da eşinizin annesi böyle olabileceği gibi çocuklarınızdan biri de böyle bir karaktere sahip olabilir. Temizlik ve düzenle ilgisi takıntıları nedeniyle sorunlar yaşayan insanların göstergesidir. İş yerinde titizliğe çok önem veren, yapılan her işi aşırı detaylı bir biçimde inceleyip hata kabul etmeyen bayan patronları sembolize eder. İşini titiz yapan, hem güzel hem de zeki kadın demektir.

Ferahlık, temizlik ve sağlık demektir. Uzun yıllar boyunca en ufak bir hastalık dahi görmeden yaşamaktır. Küçük rahatsızlıkları ilaç kullanmak yerine doğal yöntemlerle giderebilen bilgili, yaşlı bir kadınla bir araya gelmektir. Çocuğu olmayan, her yolu denediği halde doğal tedavi yöntemleri sayesinde çocuk sahibi olabilen genç çiftleri sembolize eder. Yapaylıktan uzak olmak, yapmacık ve itici değil doğal olmaktır. Başka insanların hatalarını örten ve onları kibarca uyararak kalplerini kırmayan bir karakteriniz olduğunu gösterir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git