Kahve Falında Uçurtma Görmek

16.04.2015
Kahve Falında Uçurtma Görmek

Kahve falında uçurtma görmek, fal sahibinin alacağı haber ile birlikte çok mutlu olacağı ve hayırlı gelişmeler yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin kız evladına yakın zamanda gelecek olan oldukça hayırlı bir kısmete ve atılan başarılı adımlarla birlikte hanede neşe ve huzurun artacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda beklenmedik bir şekilde güzel gelişme ve haberlerin geleceğinin göstergesidir. Yıllar önce karşılık bulamadığınız ya da severek ayrıldığınız bir kişiden beklenmedik bir zamanda ve şekilde haber alacağınızı simgeler. Bu kişi sizin hayatınızda çok önemli bir yer kaplayan, geçmişten beri unutamadığınız, hayatınızda mihenk taşına sahip olan bir kişidir. Yıllar sonra karşınıza çıkacak bu kişi ve onun önden gelecek olan haberi sayesinde; hayatınızda birden köklü değişiklikler yaşayabilirsiniz.

Eğer hayatınızda birisi varsa da o kişiden size sürprizler geleceğinin ve bu sürprizlerin hayatınızda fazlasıyla önemli bir yer tutacağının habercisi olabilir. Hayatınızdaki bu kişinin size yapacağı sürprizle hayatınız bambaşka bir yöne doğru gelişmeler gösterecek. Bu gelişme sizin için bir ilişkinin başlangıcı ya da evlilikle sonuçlanan bir süreç olabilir. İçinizi ferah tutarak ve kendinizi umutla doldurarak bu sürpriz haberi ve gelişmeyi beklemeye başlayabilirsiniz.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi anlamda beklenmedik sürprizlerle karşılaşacağınızın habercisidir. Geçmişten gelen bir fatura, eşya ya da banka borcu birden karşınıza çıkabilir. Sürpriz gibi bir anda ortaya çıkan bu olumsuz maddi haber sonrasında kendinizi zayıf ve mutsuz hissedebilirsiniz. Ancak bu borç ödenmeyecek bir miktarda borç değil bu yüzden içinizi ferah tutun. Ufak bir zamanda sizi mutsuz edebilir ama çevrenizde kazandığınız güzel insanlarla birlikte durumu anında kontrol altına alabilir ve durumu çözebilirsiniz. Çok sevdiğiniz ve çok güvendiğiniz bir akraba ya da dostunuzla bu durumu paylaştıktan sonra alacağınız bir miktar borç sayesinde durumu çözüp rahat günlere kavuşacaksınız.

Maddi anlamda aynı zamanda bir yerden alacak paranızın yakın zamanda elinize geçeceğinin de habercisi olabilir. Birisine verdiğiniz borç ya da alamadığınız maaşın yakın zamanda elinizde olacaktır. Umudu kestiğiniz paranız ya da sıkıntıya girdiğiniz zamanlarınız artık bir daha kapınızda olmayacaktır. Bu maddi haber sonrasında eliniz ve cüzdanınız bereketlenecek, zorluklarla mücadeleniz de sona erecektir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Nişanlı ya da sözlü iseniz hayatınızda çok güzel bir aile yaşamının başlangıcı olacak bir sürecin başlayacağının habercisidir. Güzel bir aile yaşamı kurmak için yıllardır evlilik dünyasında adım atamamanız sizi üzmüş görünüyor evet ama bu güzel gelişmeler sonrası evlilikle birlikte mutlu ve huzurlu bir aile yaşamınızın olacağı görünmektedir.

Eğer evli ve çocuk sahibi bir aile iseniz; aileniz için yıllardır bir ev alma hayaliniz ya da daha kullanışlı bir eve taşınma fikri artık çözüme kavuşacak ve istediğiniz gibi bir ev satın alacak ya da kullanışlı bir evde bütçenize uygun bir kira vererek ailenizle oturacaksınız. Yaşam alanınızın artık istediği gibi olacağı bir aile hayatınızın devam ettirileceği güze bir döneme gireceksiniz. Banyo ya da balkonun artık istediğiniz gibi olacağı, huzurlu bir yuvada ailenizle yaşayacak, kendinizi güvende hissedecek, çocuğunuza ya da çocuklarınıza güzel odalar tasarlayacak ve mutlulukla yaşamınıza devam edeceğiniz güzel bir evde yaşamınızı devam ettireceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

İş arayışında olduğunuzu simgeler. İş arama süreci sizi ne kadar can sıkıcı duruma soksa da yakın zamanda işle ilgili reddedilemez bir teklif alacağınızı ve artık hayatınızın olumlu anlamda güzelliklerle buluşacağının simgesini belirtir. Umutsuz olduğunuz anda hayatınıza doğan bu güneş sayesinde sevdiklerinizle beraber mutluluğunuzu paylaşacaksınız. Haber beklediğiniz bu iş sizin için kariyerinizde mükemmel bir başlangıç olacaktır. Eğer bir iş sahibiyseniz de, kariyerinizde unutulmaz bir dönüm noktasında olacağınızı ve iş hayatınızda büyük bir sıçrayış yaşayacağınızı, kariyerinizde yükseleceğinizi simgeleyen güzel bir terfi haberi alacaksınız. Bu haber beklemediğiniz bir anda size ulaşacaktır. Aylardır ya da yıllardır bu yükselişi bekliyorsunuz ancak her şeyin bir zamanı olduğunu da size hatırlatmakta fayda var. Beklediğiniz bu güzel yükseliş sayesinde, hayatınızda birçok şey değişecektir.

Anlaşamadığınız insanlar kariyerinize taş koymaya çalışsa da sizin başarınız ve ilişkileriniz yükselişiniz için engel olamayacaktır. Sabrınız ve beklemenizin sonucunda ulaşacağınız bu kıymetli meyvelerin hayatınızda olması size kendinizi iyi hissettirecek, başarılarınızın artması ve kariyerinizin büyümesi saygın bir kişiliğinizin olmasını sağlayacaktır. Böylece hayal ettiğiniz basamakta olacak, önemli bir iş yaşantısı kazanacaksınız.

Sağlık Yorumu

Zorluklarla karşılaştığınız bu dönemde sizin ya da çok sevdiğiniz bir insanın hayatında sağlığıyla ilgili güzel gelişme ve haberlerin geleceğinin sinyalini vermektedir. Bu basit bir sağlık sorunu olmakla birlikte büyük bir sağlık sorunu da olabilir. Bu zorluğun üstesinden gelmeniz ya da çok sevdiğiniz insanın gelmesi sizin hayat enerjinizi yerine getirecek ve mutluluğunuza mutluluk katacaktır. Uçurtma, sağlık konusunda şans ve tedavinin yükseldiğini, her şeyin kısa süre içerisinde çözüleceğinin habercisidir.

Hasta bir tanıdığınız varsa ona yardım ederek de bir insanın ya da bir ailenin hayatına dokunabilirsiniz. Sağlık durumlarına yardım ettiğiniz insanlar sayesinde hayatınızın her alanında şans ve bereket sizi her zaman takip edecek ve umutsuz olduğunuz her an yaşamınızda adeta güneş doğacaktır. Bu sağlık sorunlarını aşmanız size olgunluk katacak, bazı şeylerin değersiz ve önemsiz olduğunu size gösterecektir. Eğer birisine yardım ederek sağlık sorunlarını aşmasını sağlıyorsanız, iyilik eden iyilik bulur sözünün hayatınızda karşılığını alacaksınız.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.