Kahve Falında Yusufçuk Görmek

Kahve Falında Yusufçuk Görmek
8 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.766 kez okundu.

Kahve falında yusufçuk görmek fal yorumcularının en uğurlu bulduğu sembollerden birisidir ve çeşitli konularda müjdeler verir. Eğer fal fincanının kulp kısmında beliren bir yusufçuk sembolü var ise fal sahibi hiç umudu olmayan bir iş görüşmesinden olumlu cevap alarak dönecek ve çok başarılı günlere yelken açacak demektir. Kişi bekar bir bayan ise kulp kısmında beliren yusufçuk sembolü, etrafında çok sayıda talibi olduğuna ve bunlardan birini seçmek zorunda olduğuna dalalettir. Eğer kişi bir an önce karar vermezse çok geç olabilir ve kendisini bir daha bu kadar şanslı bulamayabilir.

Kişinin çok yakın çevresinden bir kişinin şansının açılacağına ve bu şansın fal sahibine de bulaşacağına dalalettir. Fakat fal sahibi fevri davranmaktan ve acele karar vermekten kaçınmalı ve sabırlı olmalıdır. Fal fincanının dip kısmında beliren büyük bir yusufçuk sembolü, ilerleyen günlerde kısmeti ile birlikte gelen sürpriz misafiri işaret eder. Bu misafir eli boş gelmeyeceği gibi dili de boş olmayacak ve çok güzel muhabbetler yapılacaktır. Yusufçuk sembolü fal fincanının ağız kısmına doğru şekillenmiş ise çok kısa bir süre içerisinde kazanılacak yüklü bir parayı işaret eder. Fakat bu paranın kaynağını tam olarak tahmin edemeyen bazı fesat insanlar dedikodu çıkarabilir o yüzden çok dillendirilmemesinde fayda vardır. Bazı fal yorumcularına göre bıkkınlık veren bir konunun heyecan verici bir şekilde sonuçlanması anlamına gelir. Fal sahibinin bundan sonraki hayatını da etkileyecek olan fal tabağında belirmiş ise hareketli günlerin adım adım yaklaştığını haber verir.

Bu aralar çok şanslısın. Her istediğin gecikmelide olsa yerine gelmektedir. En kısa zamanda düğün olacağını görüyorum. Mutlu bir yuva kuracaksın.  Eline yüklü bir para geçecek. Bu paranın çabuk harcanması canını sıkacaktır. Yakın çevrendeki iki kişi hakkında konuşmaktadır. Bu konuşulanları dikkate almamalısın. Yoksa üzülürsün. Bir erkekle yolculuğa çıkacaksın yani tatile. Büyük ihtimal nişanlın ile olacak bu. Dilediğin isteklerin sırasıyla gecikmelide olsa gerçekleşmektedir. Sabırlı olmalısın. En kısa zamanda bir düğün olacak. Senin ve ya da en yakınının. Bu senin mutlu olmana sebep olacak. İş hayatın gayet olumlu gidecek.

Ailenizi kıskanan kişiler bulunmaktadır. En kısa zamanda çocuk haberi alacaksınız. Sizin veya sevdiğiniz birisinin. İş hayatınızda sizi zorlayan görevler bulunmaktadır. Ama üstesinden geleceksin. Yakın bir dostunuz ile anlaşmazlıklarınız meydana gelecektir. Kavgaya dönüşmemesi için alttan almanız gerekmektedir. Ailenize vakit ayırmanız gerekmektedir. Eşiniz tavır yapacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git