Oğlak Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Oğlak Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Uyumu
7 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 5.871 kez okundu.

Oğlak burcu kadını ile akrep burcu erkeği uyumu nedir? Oğlak burcuna sahip kadınlar, çoğu burç içinde sıkıcı olarak algılanmaktadır. Hayatlarında sadece başarı kelimesinin var olduğu bu kadınların, aşk hayatlarında çekilmez bir kimliğe bürüneceğini zanneden çoğu burçlar aslında oğlak kadının mükemmel bir aşık olabileceğini anlamak için o sert görünümlü kabuklarını kırmaları gerekmektedir. Akrep burcu erkeği bakışlarıyla çoğu kadını elde edebileceğini zanneden şımarık bir erkektir. Eğer karşısına bir oğlak kadını çıkmış ise, işler karışabilir.

Akrep erkeği, her kadın gibi oğlak kadınını da bakışlarıyla etkilemeye çalışır. Bu durum akrep erkekleri için oldukça zordur. Oğlak kadını kendisi gibi cool bir görüntüye sahip erkeklerden daha çok hoşlandığı için, bu erkekleri şımarık ve güvenilir bulmayabilir. Onun bu kendini çekişi, akrep erkeğini daha çok harekete geçirir. Bu durum aralarında başlaması muhtemel ilk tutkunun oluştuğunun habercisidir.

Oğlak kadınına kendini ifade etmeyi ve aşık etmeyi başaran akrep erkekleri, hayatlarının sonuna kadar onlara sadık kalacak eşi bulmuş olurlar. Akrep erkeklerinin dürüst ve güvenirliğe verdikleri önem, oğlak kadınlarında oldukça fazladır. İkisi de aynı şeyleri ister. İkisi de güvene ve sadakate büyük önem verirler. Fakat bu durumu oldukça aşırıya kaçırmaya çalışan akrep erkekleri, oğlak kadınını kendinden uzaklaştırmayı başarabilir.

Şuana kadar oğlak kadını akrep erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise oğlak kadını akrep erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

 

Kıskançlık konusunda iki burçta birbirine benzer. Hem kadın hem de erkek son derece kıskanç olsa da kıskanılmak iki burcunda hoşuna gitmez. Kıskançlık dozunu normal düzeyde tutmayı başaran akrep erkekleri, oğlak kadınının aşk hayatında eğlenceli biri olduğunu anlayabilir. Oğlak kadınının çalışma tutkusu ve başarı isteği, lüksü ve parayı seven akrep erkeklerinin iş hayatlarında onları başarıya götürecek CEO’yu bulduklarını gösterir. Hayatına giren her erkeği kendinden bir tık ileride olması için ona destek verir. Aşk hayatlarında inişler ve çıkışlar olması oldukça muhtemel olan bu çiftler, zaman zaman ayrılabilirler. Fakat göz göze geldikleri ilk fırsatta içlerindeki kıvılcımın tekrar alev alması çok normaldir.

Oğlak Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Oğlak burcu kadını ile akrep burcu erkeği arasındaki ilişkinin nasıl sonuçlanacağına dair tahmin yürütmek oldukça zordur. Aşırı kıskanç bir kişiliğe ve de sabit fikirlere sahip olan akrep burcu erkeği oğlak burcu kadınının o naif, eğlenceli ve sakin yaşamını bir anda çekilmez bir hale getirebilir. Oğlak burcu kadını da kıskanç bir karakteristik özelliğe sahip olmasına rağmen bu duygusunu bastırmayı ve de mantıklı kararlar vererek yaşamını doğru şekilde idame ettirmeyi çok iyi bilmektedir. Ancak bir akrep burcu erkeği için aynı şeyleri söylemek imkansız denecek kadar zordur. Akrep burcu erkeği kıskançlık konusunda patlamaya hazır bir bomba kadar tehlikelidir. Akrep burcu erkeği oğlak burcu kadınını hiç umulmadık anda yerli yersiz kıskanabilir ve kısıtlayabilir. Bunun yanı sıra oğlak burcu kadını ve akrep burcu erkeği arasındaki tek uyum, işlerine verdikleri önem, kişisel bakımları ve de dürüst ve güvenilir olmalarıdır. Akrep ve oğlak çok iyi iki vefalı dost olabilirler fakat aşk hayatları sürekli inişler ve çıkışlarla geçer.

Oğlak Burcu Kadını ile Akrep Erkeği Burç Uyumu

oğlak ile akrep uyumu

Madalyonun diğer yüzüne bakacak olursak bu ikili ilişkide bazı istisnai durumlar da gözlemlenebilmektedir. Eğer ki oğlak kadını müthiş derecede akrep erkeğine aşıksa ilişkiyi kontrol etmeyi ve dengede tutmayı başarır. Erkeğine büyük bir itaat ve bağlılık örneği gösterir. Ancak oğlak kadının aşkı bitmişse çok da zorlamamak gerekir. Zira oğlak kadını gemileri değil limanları bile gözden çıkarır. İkinci bir șans akrep burcu erkeğinin yalnızca hayalinde olur, o da şansı yaver giderse. Oğlak kadını ve akrep erkeğinin zıt karakterlere sahip olmaları, cinsel hayatın uç noktada yaşanmasına elveriş sağlamaktadır. Seks konusunda birbirlerinin ne istediğini çok iyi bilir ve sonu gelmez bir tatmin yaşarlar. Akrep burcu erkeği bir şekilde oğlak burcu kadını ile birlikte olmayı başarmış ise, tek yapması gereken oğlak kadının mutlak özgürlüğüne müdahale etmemesi ve ona sonsuz güvenmesidir. Aksi durumda üzülerek söylüyoruz ki cinsel yaşamda zevki doruk noktada yaşatan oğlak burcu kadınını kaybetti demektir.

Bu konumuzda oğlak burcu kadını ile akrep burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde oğlak kadını akrep erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Oğlak Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Uyumu Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. DAMLA dedi ki:

    Tıpkı beni ve sevdiğim insanı tanımlıyor bu kadar doğru olmasını beklemiyordum??

    1. Serçe dedi ki:

      Ciddimisin. Ben oğlak sevdiğim akrep. 22 Kasım o bense 17 Ocak. Ben çok düşkünüm o kıskancligini hiç göstermiyor ama cinsel konusunda uç noktalarda olduğumuz ve birbirimizi birakamadigimiz doğru 🙂

Sayfa başına git