Kahve Falında Çorap Görmek

06.04.2015
Kahve Falında Çorap Görmek

Kahve falında çorap görmek, fal sahibinin kafasını meşgul eden sıkıntılardan hızlı bir şekilde kurtulacağı anlamına gelir. Yakında gelecek olan sakin, huzurlu günler ile birlikte hiç umulmadık bir anda hayalini kurduğunuz aşkın kapınızı çalacağına ve çok mutlu olacağınıza işaret eder.

Aşk Yorumu

Kalp acısı çektiğiniz bir dönemi geride bıraktınız. Bu dönemi geçirirken aileniz ve arkadaş çevreniz sizi yalnız bırakmadığı gibi her zaman yanınızda oldu. Onlar tarafından sevildiğinizi ve değer gördüğünüzü bilmek sizi mutlu ederken gurur duymanıza da sebep olacak.

Kahve falı yorumcularına göre uzun süredir devam eden ilişkiniz ile ilgili radikal bir karar alarak bu ilişkiyi evliliğe dönüştüreceğinize işaret eder. Bir tür evlilik provası yaşadığınız ilişkinizi daha fazla uzatmak istemiyorsunuz. Bu kararınızı önce partnerinizle daha sonra ailenizle paylaşacaksınız. Her ikisinden de aldığınız olumlu cevap ailelerin bir araya gelmesi ile ilk ciddi adımında atılmasına sebep olacaktır. Herkesin ortak isteği ile düğün hazırlıklarına başlanarak, yakında yapılacak nikah ile dünya evine gireceksiniz.

Hayata bağlı, mutlu ve huzurlu olduğunuz için etrafa yaydığınız pozitif enerji çevrenizde fark yaratmanıza ve dikkatleri üzerinize çekmenize neden oluyor. Artık daha seçici ve ne istediğinizden emin biri olarak hareket ediyorsunuz. Bu tavrınız cool bir görüntü sergilemenize de sebep oluyor.

Uzun zamandır kalbiniz boş ve hayatınıza yeni birini alıp almamakta kararsızsınız. Yalnızlığa da alışmış olmanız sizi korkutuyor. Sevginizi kanalize edecek birçok uğraşın içinde olmanız, aileniz, dostlarınız, işiniz derken zaman sizin için zor geçmiyor. Tek derdiniz bir çocuk sahibi olamamış olmanız. Bunun içinde bir evlilik yapmak istemiyorsunuz. Aradığınız aslında bir aşk ve onun sizi bulmasını istiyorsunuz. Kendinizi aşka kapatmaz evrene bu konuda sinyal gönderirseniz o aşk zamanı geldiğinde sizin kapınızı mutlaka çalacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Hayatın içinde iyi güzel çirkin ne varsa insan oğlu yaşıyor. Bazen kendi yaşadığı şeylere üzülürken, bazen de yakınlarınıza bir şey yapamadığınız için üzülüyorsunuz. Elinizde sihirli bir değnek olsa kendinizden çok ailenize ve çevrenizdekilere yardım ederek onları mutlu etmek istersiniz. Fakat gerçekte elinizdeki imkanlar ancak gönüllerini almaya yetiyor. Belli mi olur belki şansınız döner ve isteğinizi yapma imkanı bulabilirsiniz çünkü şans sizden yana. Bunu değerlendirmek ve şansınızı denemek için harekete geçmeniz yeterli.

Hedeflediğiniz süre içinde ideallerinize ulaşmak için caba sarf ederken yaşanan bazı sorunlar, hedeflerinizde sapmalara ve yarım bırakmanıza neden olmuş. Yaşanan bu durumun akıl yürüterek sebeplerini bulmanız yarım kalan ideallerinizi devam ettirmeniz için bir çıkış yolu bulmanıza da vesile olacak. Aileniz her zaman yanınızda en büyük destekçiniz olmaya ve ellerinden geleni yapmaya çalışacaklar. Yarım kalan işlerinizi halletmiş olmanın sevincini yaşarken, el ele verince her şeyin üstesinden geldiğinizi herkese kanıtlamış olmanın da gururunu yaşayacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Tuttuğunu kopartan, hırslı, elini attığı her işi en iyi şekilde yapan, bunun için gerektiğinde canla başla çalışan birisiniz. Çoğu zaman pratik zekanızdan faydalanarak fikriniz alınmakta ve uygulanmakta. İşinizi sahiplenmeniz, kendi işiniz gibi görmeniz herkesin farkında olduğu bir durum. Bu kadar özverili olmanın karşılığını yıllarca alamamış olsanız da artık iş sahibinin yaşının ilerlemiş olması ve size olan güveni işleri yürütmek için tüm yetkileri devretmesine ve şirketten pay vererek sizi ödüllendirmesine neden olacak.

Fırtınalı geçen iş hayatınızda düşe kalka işinizi yürütmeye çalıştınız. Pes etmeden her türlü zorluğun üstesinden gelerek bu günlere geldiniz. Artık işinizde istikrarlı bir yükseliş ivmesi göstermektesiniz. Bu da iş hayatında tanınmanıza hem de kazanmanıza neden olacak.

İşinizi çok severek yapsanız da elinize geçen maaşın sizi tatmin etmemesi yeni iş arayışı içine girmenize neden olacak. Amacınız işinizi severek yaparken maddi olarak da tatminkar bir maaş almanız. Çalışmak istediğiniz firmalara kendinizi tanıtan CV hazırlayarak göndereceksiniz. Fakat firmalardan cevap almadan çalışmalarınızın farkında olan ve sizi takdir eden bir müşterinin yaptığı iş teklifi, beklediğiniz fırsatı yakalama imkanı sağlayacak. Çıkış için iş yerine verdiğiniz dilekçeniz ay sonu itibari ile onaylanıp, üstüne tazminatınızın da ödenmesi şaşkınlık ve mutluluğu birlikte yaşamanıza neden olacak.

Para Yorumu

Zor bir dönemden geçiyorsunuz ve bu günlerde aileniz her konuda yanınızda olup maddi olmasa bile manen destek olmakta. Neleri atlatmadınız, bu günlerinde gelip geçici olduğunu ve sıçrama yapmanız için dibe vurmak gerektiğinin bilincinde olmanız, sabırlı davranıp doğru zamanın gelmesini beklemenize neden oluyor. Zamanı geldiğinde hedeflerinize kısa sürede ulaşacağından zaten eminsiniz.

Maddi açıdan alacaklarınız olmasına rağmen zamanında gelmeyince ödemelerinizde zorlanmanıza ve sinirlerinizin bozulmasına neden oluyor. Kimseden yardım istemeyen ve kendi yağınızla kavrulan biri olmanız, sorunlarla tek başınıza mücadele etmek zorunda kalmanıza ve ister istemez yıpranmanıza neden oluyor. Kendinizi bu kadar zorlamak yerine kısa süreli destek istemek sıkıntılarınızı azaltarak, stresten bir nebzede olsa uzaklaşmanızı sağlar.

Gelecek para ile üzerinizde bulunan borçları kapatacak olmanız rahat bir nefes almanızı sağlayacak. Ayrıca yaptığınız kredi müracaatının da onaylanması tamamen rahatlamanızı sağlayacak. Para parayı çeker, inancınız gerçek olacak ve kredi ile aldığınız parayla yapacağınız doğru yatırım krediyi kısa sürede kapatıp, elinizde de yeni yatırımlar yapacak paranız kalacak.

Sağlık Yorumu

Sağlığınız bu aralar hava değişimlerinden dolayı biraz bozuk. Vücudunuz kırgın ve halsizlik yaşıyorsunuz. Bu halinizi iş yoğunluğundan dolayı ayakta geçiriyor olmanız kendinize bakmakta zorlanmanıza sebep oluyor. En azından bol bol C vitamini alıp, direncinizi arttırarak, beslenmenize dikkat ederseniz kısa sürede iyi olursunuz.

Aldığınız kilolar sizi estetik olarak rahatsız etse de sağlığınız açısından ilerleyen zamanlarda tansiyon ve şekere yakalanma riskini tetiklemesi, daha tedbirli davranmanızı gerekiyor. Kilo vermeye çalışsanız da yemek yemeye olan düşkünlüğünüz zorlanmanıza neden oluyor. Bir diyetisyene yada dahiliye doktoruna giderek neden kilo aldığınızı öğrenip ona göre bir diyet yapmanız sağlığınızı daha çok riske atmamanız için yerinde bir karar olur. Aslında spor yapmak ve bunu hayatınıza adapte etmek sağlıklı kalmanız ve kilonuzu kontrol etmeniz için en doğru yol olacaktır.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.