Kahve Falında At Nalı Görmek

06.04.2015
Kahve Falında At Nalı Görmek

Kahve falında at nalı görmek, fal sahibinin el attığı her işte başarılı olacağı ve şansının açılacağı anlamına gelir. Kişinin yaşamış olduğu korkuları yakın bir zamanda bir kenara bırakacağına; vereceği kararların hayatına büyük bir başarı ve bereket olarak geri döneceğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre büyük bir uğur anlamına gelir; fal sahibini nazardan ve kem gözden koruyucu bir etkisi olduğu yönünde yorumlanır. Ayrıca güç ve desteğin sembolü olan bu figür, size güç ve destek verecek bir kişiyi de işaret eder. Yakınınızda olan insanlar dışında yeni tanışacağınız veya hiç ummadığınız birinden manevi bir destek göreceksiniz ve bu destek sizi birbirinize daha çok yakınlaştıracak. Zor zamanınızda yanınızda olacak olan bu kişi ile bir süre sonra duygusal bir yakınlık kurarak, bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Talihiniz dönecek ve hayallerinize daha da yakınlaşacaksınız. Aşk hayatınızda uzun zamandır aradığınız mutluluğu bulacak, hayatınıza yeni girmiş olan bu kişi ile kısa sürede dolu dolu yaşayacaksınız. Aileniz de sevdiğiniz insanı destekleyecektir. Ayrıca mutlu bir evlilik de sizleri beklemektedir.

Eğer evliyseniz, eşinizle birlikte hayalini kurduğunuz şeylere daha da yakınlaşacak ve bu hayallere ulaşmak için göstermiş olduğunuz çabalar yakında sonuç verecektir. Hesapladığınızdan çok daha kısa süre içerisinde gerçekleştireceksiniz. Şüpheleri, kuşkuları ve korkuları bir kenara bırakıp kendinizi hayatınızın akışına bırakma zamanı geldi. Çocuğunuz var ise onlardan gelecek müjdeli bir haber ile çok mutlu olacak ve onunla gurur duyacaksınız. Emeklerinizin ve çabalarınızın tüm karşılığını alacaksınız. Bu dönemde karşınıza çıkan tüm olumsuz durumları kendi lehinize çevireceksiniz. Şans tamamen sizden yanadır ve bu uğur bir ömür boyu sürecektir.

Para Yorumu

Yapacağınız her işte başarı elde edeceğinizi işaret eder. Özellikle bu dönemde şans tamamen sizden yanadır ve hem maddi hem manevi olarak sıkıntılarınızın yok olacağı anlamını taşır. Büyük kısmetleriniz olacaktır. Bu kısmetler sadece aşk anlamında değil, karşınıza çıkan fırsatlar olarak da yorumlanmalıdır. Bu yüzden alacağınız kararlarda birine bağlı kalmak yerine özgürce hareket etmelisiniz. Bu şans sadece size değil ailenizdeki bireylere de uğrayacaktır. Böylelikle sizden bile bir süredir saklamakta oldukları dertleri ve sıkıntıları bitecek huzura kavuşacaklardır.

Uzun zamandır emek verdiğiniz, üzerine çalıştığınız bir işte çok başarılı olacağınızı gösterir. Bu doğrultuda maddi olanaklarınız artacak, size yeni kazanç kapıları açılacaktır. Gelirinizde meydana gelecek olan bu artış ile artık hayallerinizin gerçek olma zamanı gelmiştir. Yıllardır hiç değiştirmediğiniz dileklerinizi, arzularınızı ve yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçmeniz için en uygun zamandır. Kafanızdaki kötü düşünceleri bir kenara bırakıp hedeflerinize yönelmelisiniz. Aynı zamanda bu dönemde sosyal çevrenizde oldukça genişleyecektir. Hayatınıza yeni yeni insanlar girecek, farklı karakterler ve hayatlar tanıyacaksınız. Artık eve kapanma döneminden çıkıp, biraz dışarıdaki hayata katılmanın da tam zamanıdır. Bu yeni arkadaş ortamınız ile hayatınıza renk gelecek, daha önce eğlenmediğiniz kadar çok eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Yakınınızdaki birisi sayesinde yeni bir iş ortaklığı kuracak, oldukça başarılı olacaksınız. Maddi imkanlarınızın bir hayli artacağı bu dönemde eşinizle, arkadaşlarınızla ve ailenizle bolluk ve bereket içinde olacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Yaptığınız her işte başarının elde edeceğiniz, şansın tamamen fal sahibinden yana olduğu bir döneme gireceğinizi işaret eder. Bu şansınız ömür boyu sürecek hatta aileniz ve sevdikleriniz içinde tüm dileklerinizin gerçekleşeceğinin habercisidir. Aynı zamanda bu figür aileniz içerisinde bulunan asi ruhlu bir bireyi simgeler. Yönetilmeyi sevmeyen bu insan ile geçmişte yaşamış olduğunuz bir tartışma sizi oldukça kırmıştır. Bu dönemde bu tartıştığınız kişiden size doğru atılacak olan bir adım olacaktır. Bu noktada doğru bir karar vermeli ve affetmeyi bilmelisiniz. Bu kişi geçmişte yapmış olduğu hatalardan ders çıkartmış, bir daha tekrarlamamaya kararlıdır. Samimiyetine güvenip, o kişiye bir şans daha verebilirsiniz.

Aileniz ile kısa süre önce yaşamış olduğunuz gerginlik son bulacaktır. Sizin olduğu gibi onlarında yeterince canını sıkmış olan bu uzaklığı bitirip, yeniden başlamalısınız. İşiniz ve hayatınız konusunda ciddi kararlar vermeniz gereken bir dönem sizi beklemektedir. Bu kararları alırken tabi ki kimsenin etkisi altında kalmamanız çok önemlidir fakat aileniz ve sevdikleriniz de en azından fikrini almak onlara kendilerini değerli hissettirecektir. Aynı fikri paylaşmıyor olsanız bile onları dinlemeli, tecrübelerini ciddiye almalısınız. Bu dönemde sosyal çevrenizde oldukça genişlemektedir. İş dolayısıyla tanıştığınız yeni insanlar, sizin hayatınızın vazgeçilmez birer parçası olacak, hayatınıza renk getireceklerdir.

İş ve Kariyer Yorumu

İş ve kariyeriniz bakımından sizin için oldukça parlak bir dönem olacağına işaret eder. Her bakımdan oldukça şanslı olacağınız bir dönem olacaktır. İşinizde uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir proje sayesinde başarı basamaklarını tırmanacak, bu sayede kendinize daha iyi iş imkanları sağlayacaksınız. Tüm bunlar yaşanırken sizin her zamana yanınızda olup size güç ve destek verecek bir arkadaşınız olacaktır.

Zaman içerisinde işiniz ve kariyerinizle ilgili olarak farklı kapılar açılacak, daha iyi imkanlar sağlanacak bununla orantılı olarak da maddi kazancınız artacaktır. Geleceğe yönelik tüm planlarınıza dört elle sarılacak, kısa sürede olmasa bile zaman içerisinde hepsini gerçekleştirecek fırsatları yakalayacaksınız. Hayatınızda her şey bu kadar yolunda giderken etrafınızda sizi kıskanan insanlara karşı dikkatli olmanızda fayda vardır. Atacağınız adımları atarken dikkatli olmalı ve en az 2 kez düşünmelisiniz. Sizi çok mutlu edecek beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olmalısınız.

Sağlık Yorumu

Pozitif biri olduğunuz için herkese güç verdiğinizi simgeler. Gelecek ile alacağınız müjdeli bir haberin ailenizde bayram havası yaratacağına işaret eder. Sağlık açısından oldukça iyi geçireceğiniz bir dönemde, etrafınızdaki insanların sağlık durumlarıyla ilgili de iyi haberler alacaksınız. Yakın bir akrabanızdan alacağınız bebek müjdesi sizin ve bütün ailenizin sevinmesini sağlayacaktır.

Özellikle bu dönemde hayatınızda yenilikler yapmalısınız. Kendinize boş vakitlerinizde zaman ayıracağınız bir hobi bulup yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Bu sayede hem spor yapmış olur hem de boş vakitlerinizi daha faydalı bir şekilde değerlendirebileceğiniz bir aktivite sahibi olmuş olursunuz. Eğer bunu yalnız yapmak istemiyorsanız eşinizle veya arkadaşınızla başlayabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte beslenmenize dikkat etmeyi kesinlikle unutmayın. Öğünlerinizi düzenli olarak atlamadan yemeli, düzenli olarak sebze ve meyve tüketmelisiniz. Hayatınızın geri kalanını refah içerisinde sağlıklı geçireceksiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.