Kahve Falında Şimşek Görmek

16.04.2015
Kahve Falında Şimşek Görmek

Kahve falında şimşek görmek, fal sahibinin iş hayatına dikkat çeker. Fal sahibi uzun zamandır kafasında tasarladığı projeleri gerçekleştirerek patronunun bütün dikkatini üzerine çekmeyi başaracaktır. Eğer birden fazla belirmiş ise bu başarı uzun yıllar konuşulacak ve fal sahibi üstün bir başarı elde ederek herkesin ilgisini uyandıran ve bulunduğu konumda tanınan birisi olacak demektir. Fal fincanında boylu boyunca belirmiş ise iş hayatında elde edilen başarının fal sahibinin özel hayatına da yansıyacağı anlamına gelmektedir.

Bazı fal yorumcularına göre gizli bir habere dalalettir. Eğer çift şekilde çıkmış ise haber aileden gizleniyor demektir ve bu durum fal sahibine pek fayda sağlamayacaktır. Tehlikeli bir süreç içerisine girileceğini ve fal sahibinin ailesinden hiçbir şey saklaması gerektiğini işaret eder. Fakat fal fincanında ikiden fazla kolu olan şimşek sembolü çıkmış ise fal sahibinin kendisini ilgilendirmeyen şeyler öğreneceğine ve bu bilgileri asla ulu orta yerlerde konuşmaması gerektiğine işaret etmektedir. Fal fincanında konumlandığı yere göre de yorumlanmaktadır. Mesela fal fincanının ağız kısmında ise bazı kişilerin kendisi hakkında yanlış düşüncelere sahip olduğunu haber verir. Eğer fal fincanının dibinde belirmiş ise fal sahibi şu suralar düşünmeden cevaplar vermemeli ve kimse hakkında yorumda bulunmamalıdır. Şimdi düşünmeden söylenen bir sözün ilerde çok büyük bir hataya yol açabileceğini işaret eder.

Aşk Hayatı

Hayatınızda olan kişinin size bir sürpriz yapacağı anlamına gelmektedir. Bu sürpriz karşısında hem çok şaşıracak hem de çok mutlu olacaksınız. Uzun zamandır aranızda esen soğuk rüzgarlar yeniden alevlenecektir. İlişkinizde yeni bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanır.

Siz tam aşk kadınısınız. Yanacaksam aşktan, yakacaksam tutkuyla diyorsunuz. Doğru da diyorsunuz, çünkü bu aralar aşktan yanacağınız bir kişi ile yollarınızın kesişeceği anlamına gelmektedir. Öyle ki, esmer, karizmatik bir erkek ile karşılaşmanız sonucunda hayallerinizdeki gibi bir aşka yelken açarak, aşkı zirvede yaşayacaksınız.

Eşinizin ihanetinden şüphelendiğiniz, karmaşık duygular içerisinde olduğunuz bir dönemi geride bırakacaksınız. Eşinizin size karşı yanlış yaptığını düşünerek, aranıza kara kedi girdiğini hissediyorsunuz. Yanıldığınızı anlamak biraz geç olsa da, aslında eşinizin sizi ne kadar çok sevdiğini anlayacağınız, evliliğinizde yeni bir döneme gireceğiniz ve eskisinden de mutlu olacağınız şeklinde yorumlanır.

Erkekseniz, iyi bir kısmet anlamına gelmektedir. Karşınıza güler yüzlü, temiz ve kibar birinin çıkacağına işaret eder. Güzel bir birlikteliğin başlayacağına bu birlikteliğin saygı ve sevgi çerçevesinde olacağı şeklinde yorumlanır. Birlikte iyi vakit geçireceğiniz, iyi anlaşabileceğiniz bu kişi ile evlilik birliği kurmayı düşünerek yola çıkacaksınız.

Yaşadığınız evlilikte hep kendinizden ödün vermeyi, hep alttan almayı kendinize görev bilmişsiniz. Beklediğiniz ilgiyi alamadığınız için gözünüz yavaş yavaş başkalarına kaymaya başlamış. İçten içe ayrılmayı düşünüyor olsanız da bunu söylemeye cesaret edememişsiniz. Yakın arkadaşlarınızdan destek alarak, ayrılmayı düşündüğünüzü eşinize açmış ve eşinizinde bu kararınıza saygı duymuş. Kısa sürede boşanarak kendi önünüze bakmış ve daha mutlu olmuşsunuz. Fakat evlilik hayatına alışmış olduğunuz için bekar kalmak sizi pek mutlu etmemiş ve arayış içine girmişsiniz. Aklınızda biri var fakat kısa süre önce ayrıldığınız için açılmaya cesaret bulamıyorsunuz. Fakat endişelenmeyin aklınızdaki kişinin kalbinde siz varsınız O kişi size gönlünü açacak ve iyi bir birlikteliğe başlayacaksınız.

Para

Yaptığınız yatırımlar artık yavaş yavaş size meyvesini verecektir. Kazançlarınızın artacağı bereketli bir döneme gireceksiniz. Eviniz var ise kiraya verecek, bundan güzel bir gelir elde edeceksiniz. Bu gelir sayesinde borçlarınızdan arınacak, bol ve bereketli bir döneme gireceksiniz.

Harcamalarınıza yeterince dikkat etmezseniz, biraz sıkışabilir zorluk çekebilirsiniz. Fakat önceden önlem almanız sizin yararınıza olacaktır. Ufak tefek kayıplarınız olsa da siz para kazanmayı bilen, parayı seven yapınız sayesinde maddi kayıplarınızın yerini kolayca doldurmayı başaracaksınız.

Maddi kazancınızın zirve de olduğu bu dönem de size aile yakınlarından birinden gelecek olan yüklü miktarda paraya işaret eder. Para parayı çeker diye boşuna söylememişler. Maddi durumunuz iyi olsa da gelecek olan bu para sayesinde istediğiniz evi satın alabilecek ve kira derdinden kurtulabileceksiniz. Daha özgür ve güzel bir hayatın başlangıcı sizi çok mutlu edecek bir dönem var önünüzde. Keyfini çıkartın.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile içinde yaşanmış olan zorlukların biteceğine ve yeni bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Hane içerisindeki anlaşmazlıklar son bulacak ve hep beraber rahat bir nefes alacaksınız. Bu sorunların kaynağının ne olduğunu bularak haneye neşe getireceksiniz.

Hane halkı tarafından çok sevilen birinin geleceği anlamında yorumlanır. Bu kişi size neşe, bolluk ve bereket getirecektir. Kapıdan girer girmez enerjinizi yükselterek, hane içerisinde bir aydınlanmaya neden olacaktır. Monotonlaşan aile yaşantınız azda olsa değişecek ve sizde mutlu günler geçireceksiniz.

Arkanızdan yapılan dedikodulara işaret eder. Çok naif bir kişiliğe sahip olmanız bu dedikodulara çok takılıp, kırılmanıza neden olsa da yakınlarınızdan birinin uyarısı ile kendinize geleceksiniz. Dedikodular hayatınızın her alanında olacaktır. Siz ne kadar bunlara kulak asmaz ve sadece önünüze bakarsanız zarar görmeden hayatınıza devam edersiniz. Çünkü güzel bir hayatınız var. Bu saçma dedikodular sizin canınızı sıkmasın, herkesin yerinizde olmak istediği gerçeğini düşünün ve bu tarz şeylere kulak asmadan önünüze bakın.

Haneye yeni bir evcil hayvan alacağınız anlamına gelmektedir. Evde kedi, köpek aile bireyleri tarafından çok istenmese de gördüklerinde onlar da çok sevecek ve bir bağ kuracaklardır. Haneye giren yeni hayvanınız size neşe katacaktır. Size can bağı olacak ve tüm dertlerinizi unutma işini kolaylaştıracaktır.

Yakın zamanda müjdeli bir haber alacağınız anlamına gelecektir. Hane içerisinde bir bebek bekleyen yok ise yeni bir bebeğin geleceğine işaret eder. Bu bebek sizin aile bağlarınızın daha kuvvetli olmasına ve hanede bereketli bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Her ne kadar beklenmedik anda gelecek olsa da sizi çok mutlu edecek ve kaybettiğiniz hayat inancınızı tekrar yerine getirmeyi sağlayacaktır.

İş ve Kariyer

İş yerinde yükseleceğiniz anlamına gelmektedir. Aslında bulunduğunuz mevkiden memnunsunuz çünkü sorumluluklarınız az. Fakat içten içe de yükselmek istiyorsunuz. Bunun için artı bir çaba sarf etmeseniz de yöneticileriniz sizin pozisyonunuzu değiştirerek daha iyi bir mevkiye gelmenizi sağlayacak. Bu yükseliş hayatınızı olumlu ve maddi yönde etkileyecektir.

Sizi çekemeyen ve kıskanan insanların var olduğu anlamına gelmektedir. İş hayatınızdaki başarılarınızın kıskanıldığı şeklinde yorumlanır. Bu kıskançlıklar size zarar vermek yerine sizin her zaman yükselmenize neden olmuş. Bu nedenle siz bu tarz söylemlere aldırış etmeden önünüze bakmayı başarmışsınız. Hayatınızın aynen böyle devam edebilmesi için, doğru bildiğiniz yoldan şaşmamalı, sizi çekemeyenlere inat daha iyi başarılara imza atmalısınız.

Yakın zamanda bir iş yemeği organize edeceksiniz. Bu iş yemeği size yeni kapılar açacaktır. Her alanda iş yönetici ve çalışanlarının olduğu bu yemekte göz önünde olacak ve yeni iş teklifleri alacaksınız. Çalıştığınız firma her ne kadar sizi kaybetmek istemese de gelen teklifler size cazip gelecek. İnce eleyip sık dokuyarak gelen iş tekliflerinin içerisinden kendinize en uygun olanı seçerek iş yeri değişikliği yapacak ve maddi kazancınızı arttıracaksınız.

Sağlık

Cilt bakım yapmaya bayılıyor ve peelingler ile çok yakın dost olmuşsunuz. Fakat peelinglerin sık kullanılması durumunda derinizin inceleceğini hesaba katmıyorsunuz. Bu aralar cildinizde kızarıklıklar oluşabilir ve size dermatolog yolu gözükebilir. Kullanacağınız iyi bir krem ile bu sorundan kurtulacaksınız ama siz de cilt bakım uygulamaları konusunda daha dikkatli olmalı ve cildinize gereken değeri vermelisiniz.

Sağlığınızın son derece iyi olduğu anlamına gelmektedir. Sağlıklı, zinde ve kendinizi dinç hissedeceğiniz bir dönem olacaktır. Her türlü sıkıntıdan ve stresten kurtulduğunuz harika günler geçireceksiniz. Bu şekilde sağlığınıza dikkat ederseniz hayatınızda herhangi bir sorun ile karşılaşmayacak, sağlıklı bir ömür geçireceksiniz.


 

Kahve Falında Bulut ve Şimşek Görmek

İş hayatınızda çok zamandır birlikte olduğunuz ve ortaklıklar kurduğunuz dostunuz ya da arkadaşınızla aranızın önemsiz bir neden dolayı bozulabileceğine delalet etmektedir. Bu küslük her ne nedenden olursa olsun kişiler arasında kötü sonuçlar doğurmamasından dolayı kısa sürede anlaşılıp halledilmesi gereken bir durumdur. Bu durumun uzatılması durumunda ehemmiyetsiz olması bile iş akışını olumsuz etkileyecek, ortaklığın ve dostluğun bitebileceğinin işareti olabilir. Ancak kişinin burada sergileyeceği büyüklük sayesinde böyle bir hadisenin de kısa sürede çözüleceği aşikârdır. Sizlere ciddi anlamda hem yardım etmek hem de gücü ile her an sizlerin yanında yer almak isteyen bireylerin çevrenizi resmen kuşatmış olduğunu göstermektedir.

Sizler bunun ne kadar tam anlamı ile farkında olamasanız bile olduğunuz kadarı ile mutlu olabiliyor ve bunun gururu ile de kendiniz ile övünüyorsunuz. İyi kalpli insanların da her an bir arada bulunduklarını göstermektedir. Sizler bazen hep birlikte yanlışlar yapıyor olsanız bile içinizde yer alan biri bunu fark ederek hem herkesi uyarıyor hem de buna engel oluyor oluşu da sizlerin daha sıkı biri birinize bağlanmanıza yardımcı olmaktadır. Her an siz insanlara yardım eden bireyler olmanıza rağmen bazen sizlerin de insanlardan yardım almanız gereken durumlar olabileceğini işaret etmektedir. Bu durumun sizlerin eksik ya da aciz olduğunu düşünmeyi bıraktığınız zaman da hem daha her şey de başarılı olabilecek hem de insanlar ile daha iyi bir şekilde iletişim kurarak hayatınıza devam edebileceksiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Bulut

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.