Kahve Falında Şimşek Görmek

Kahve Falında Şimşek Görmek
16 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.625 kez okundu.

Kahve falında şimşek görmek, fal sahibinin iş hayatına dikkat çeker. Fal sahibi uzun zamandır kafasında tasarladığı projeleri gerçekleştirerek patronunun bütün dikkatini üzerine çekmeyi başaracaktır. Eğer birden fazla belirmiş ise bu başarı uzun yıllar konuşulacak ve fal sahibi üstün bir başarı elde ederek herkesin ilgisini uyandıran ve bulunduğu konumda tanınan birisi olacak demektir. Fal fincanında boylu boyunca belirmiş ise iş hayatında elde edilen başarının fal sahibinin özel hayatına da yansıyacağı anlamına gelmektedir.

Bazı fal yorumcularına göre gizli bir habere dalalettir. Eğer çift şekilde çıkmış ise haber aileden gizleniyor demektir ve bu durum fal sahibine pek fayda sağlamayacaktır. Tehlikeli bir süreç içerisine girileceğini ve fal sahibinin ailesinden hiçbir şey saklaması gerektiğini işaret eder. Fakat fal fincanında ikiden fazla kolu olan şimşek sembolü çıkmış ise fal sahibinin kendisini ilgilendirmeyen şeyler öğreneceğine ve bu bilgileri asla ulu orta yerlerde konuşmaması gerektiğine işaret etmektedir. Fal fincanında konumlandığı yere göre de yorumlanmaktadır. Mesela fal fincanının ağız kısmında ise bazı kişilerin kendisi hakkında yanlış düşüncelere sahip olduğunu haber verir. Eğer fal fincanının dibinde belirmiş ise fal sahibi şu suralar düşünmeden cevaplar vermemeli ve kimse hakkında yorumda bulunmamalıdır. Şimdi düşünmeden söylenen bir sözün ilerde çok büyük bir hataya yol açabileceğini işaret eder.

Kahve Falında Bulut ve Şimşek Görmek

İş hayatınızda çok zamandır birlikte olduğunuz ve ortaklıklar kurduğunuz dostunuz ya da arkadaşınızla aranızın önemsiz bir neden dolayı bozulabileceğine delalet etmektedir. Bu küslük her ne nedenden olursa olsun kişiler arasında kötü sonuçlar doğurmamasından dolayı kısa sürede anlaşılıp halledilmesi gereken bir durumdur. Bu durumun uzatılması durumunda ehemmiyetsiz olması bile iş akışını olumsuz etkileyecek, ortaklığın ve dostluğun bitebileceğinin işareti olabilir. Ancak kişinin burada sergileyeceği büyüklük sayesinde böyle bir hadisenin de kısa sürede çözüleceği aşikârdır. Sizlere ciddi anlamda hem yardım etmek hem de gücü ile her an sizlerin yanında yer almak isteyen bireylerin çevrenizi resmen kuşatmış olduğunu göstermektedir. Sizler bunun ne kadar tam anlamı ile farkında olamasanız bile olduğunuz kadarı ile mutlu olabiliyor ve bunun gururu ile de kendiniz ile övünüyorsunuz. İyi kalpli insanların da her an bir arada bulunduklarını göstermektedir. Sizler bazen hep birlikte yanlışlar yapıyor olsanız bile içinizde yer alan biri bunu fark ederek hem herkesi uyarıyor hem de buna engel oluyor oluşu da sizlerin daha sıkı biri birinize bağlanmanıza yardımcı olmaktadır. Her an siz insanlara yardım eden bireyler olmanıza rağmen bazen sizlerin de insanlardan yardım almanız gereken durumlar olabileceğini işaret etmektedir. Bu durumun sizlerin eksik ya da aciz olduğunu düşünmeyi bıraktığınız zaman da hem daha her şey de başarılı olabilecek hem de insanlar ile daha iyi bir şekilde iletişim kurarak hayatınıza devam edebileceksiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git