Kahve Falında Fok Balığı Görmek

16.04.2015
Kahve Falında Fok Balığı Görmek

Kahve falında fok balığı görmek, fal sahibinin yakın zamanda gerçekleştireceği bir iş ile ilgili anne ve babasının tavsiyelerini dinleyerek dikkatli bir şekilde adım atması gerektiğine işaret eder. Kişinin endişe duyacağı bir gelişme yaşamayacağına ve büyük bir fırsatın eline geçeceğine işaret eder.

Aşk Yorumu

İyi kalpli, yardımsever, kendi ile barışık biri olarak çevrenizde ikili ilişkileri güçlü ve sevilen birisiniz. Hayatınızda bir şeyler yolunda gitmese de halinizden memnunsunuz. Zamanı geldiğinde her şeyin yoluna gireceğine umudunuz her zaman var. Hayatla her şey istediğimiz gibi gelişmez, bu durumda pes etmeden yolunuza devam etmek gerektiğinin bilincindesiniz. Bu bilinç ve pozitif bakış açısı size aşk hayatınızda yeni insanlar tanıma olanağı sağlayacak. Bekleyen derviş muradına ermiş misali, sizde hayalini kurduğunuz ilişkiye başlamanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Özgürlüğüne düşkün, oldukça entelektüel, bir yapınız var. Bu nedenle ilişkilerinizde sorun yaşıyor olsanız da karşınıza sizi taşıyabilecek doğru insan çıktığında, ne kadar sadık ve onunla birlikte uyum içinde bir ilişkiniz olabileceğini herkese gösterme fırsatı bulacak ve adınıza yapılan yakıştırmaların ne kadar yanlış olduğunu gösterme fırsatı bulacaksınız.

Aşk hayatınızın durgun olduğu anlamına gelmektedir. Aslında içsel olarak birine aşık olmak isteseniz de, yaşanmışlıklarınız buna engel oluyor. Siz kendinize güvendiğiniz zaman aşk kapınızı çalacaktır. Çünkü her şey önce kendine inanmak ile başlar. Kayıplarınız, aldatılmışlıklarınızdan ders çıkararak, yeni başlayacağınız ilişkinizde daha olması gereken gibi davranarak partneriniz ile daha sağlıklı ilişki kurabileceksiniz. Önce kırgınlıklar sonra ise büyük bir aşkın başlamasını temsil eden yunus balığı, kalbinizin kapılarını yeni birine açacağınız anlamına gelmektedir.

Evliliğinizin cicim ayları geçmiş ve siz yavaş yavaş evliliğin monotonluğundan sıkılmış gibi görünüyorsunuz. Eşinizin size karşı ilgisinin ve sevgisinin azaldığını düşünerek kendinizi dolduruşa getiriyor, artık ayrılmayı düşünecek hale gelmişsiniz. Fakat yanılıyorsunuz, eşiniz iş yoğunluğundan size vakit ayıramıyor. Bunu size anlatmaya çalışıyor fakat sizin bencil yapınız bunu kabul etmiyor. Yakın zamanda ellerinde çiçek ile eve gelerek sizi akşam yemeğine çıkartacak. Aşkınızın tekrar filizlenmesi için sizde kafanızı kurcalayan soruları çöpe atın, evliliğinizin aslında ne kadar keyifli olduğunun ve eşinizin sizi çok sevdiğinin farkına varın.

Aynı zamanda taze bir ilişkiniz varsa bu ilişkinizi de evlilik ile taçlandıracağınızı gösterir. Ne denli çiçeği burnunda bir aşk hayatına sahip olsanız da üzerinizdeki tedirginliği atarak evlilik fikrine sıcak bakmanızda fayda vardır. İşte aradığınız aşk yanı başınızda ve yalnızca size ait, kıymetini bilin.

Bekar olanlara hayırlı bir kısmet görünüyor demektir. Bu kısmet size çok yakın biri olabileceği gibi hayatınıza yeni giren biri de olabilir. Çok isteyip de olmayan bir dileğinizin olacağını müjdesini verir size. Bu dileğinizin artık gerçekleşeceğini düşünüp birazcık rahatlayabilirsiniz. Aşk yaşantınızda bir takım hareketlenmelere yorulur. Sevgilinizden ayrılabilir yeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Mutluluk bu yeni ilişkinizde gizli olabilir. Ve siz şuan buna çok yakın görünüyorsunuz.

Para Yorumu

Para konusunda oldukça tutumlu ve harcamalarınızı planlayarak yapan birisiniz. Bu yönünüz çevrenizde cimri olarak nitelendirilse de aslında bilinçli bir tüketicisiniz. Yaptığınız birikimler ufak ufak olsa da zamanı geldiğinde hedeflerinize ulaşmada katkı sağlayacak.

Çocuklarınıza düşkünlüğünüz herkes tarafından bilinmekte. Bu durum onlar büyümesine rağmen halen devam etmekte. Siz onlar için varınızı yoğunuzu harcarken önünüzü göremez duruma gelmişsiniz. Yapmanız gerekenin aslında her şeyi çocuklarınıza vermek yerine, ihtiyaçların ne olduğunu bilerek hareket etmek. Böylece maddi sıkıntılar çekmeyecek, kenara para koyabilecek, onlara daha iyi gelecek sağlaya bileceksiniz.

Yaptığınız gereksiz harcamaların son bulacağına ve artık akıllanacağınız anlamına gelmektedir. Yatırım yapma isteğinizin dışında çok fazla kılık kıyafete para harcıyorsunuz. Yapacağınız yatırımı bu nedenle sürekli erteliyorsunuz. Fakat artık akıllanacak, yakın zamanda iyi bir yatırım yapacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre ailenize kısa bir süre sonra katılacak olan bebeğiniz bereketi ile geldiği gibi evinize de mutluluk ve neşe getirecek. Birlik ve beraberliğinizi perçinleyen, aile bağlarını kuvvetlendiren bu bebek, çok şanslı ve geleceği parlak biri olacak. Ailenin göz bebeği, sizin de gurur kaynağınız olması muhtemel görünüyor.

Yakın çevrenizden birinin gözetimi altındasınız. Her an yanlış yapmanızı kolluyor ki size karşı kullanarak aileniz ile aranızı açsın. Fakat siz buna fırsat vermeyecek zekaya sahip olduğunuz için önlem alacak ve ailenize bu durumu anlatacaksınız. Sonrasında yapacağı tüm kötülükler sizi etkilemeyecek. Siz siz olun yakın çevrenize dikkat edin. İyi niyetinizi suiistimal etmeye çalışan kişilere fırsat vermeyin.

Hane içerisinde kısa zamanda bir sünnet düğünü anlamına gelmektedir. Küçük erkek kardeşiniz ya da yeğeniniz olabilir. Anlaşılan çok korkan bu ufaklık sizin arkanıza saklanmış gibi görünüyor. Bol şenlikli bir sünnet düğünü hepinizin neşesini geri getirecek.

Çevresinde çok sevilen, saygı duyulan ve enerjik yapınız ile herkesi kendinize hayran bırakan birisiniz. Böyle oluşunuz ile tüm dostlarınızın aradığı kişi olmanız kaçınılmaz. Yakın zamanda güzel bir parti vererek tüm dostlarınızı davet edeceksiniz. Tüm yılın yorgunluğunu, mutsuzluklarını bu partide atacak, dostlarınız ile keyifli bir akşam geçireceksiniz.

Hayırlı işlere yorulur. Evlilik arifesinde iseniz çok mutlu bir yuva kurup hayırlı evlatlara sahip olacaksınız. Çünkü bu sembol kısmete yorulur. Çocuklarınız iyi insanlar olup iyi yerlere gelecekler. Bu dönemde yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu insanlarla kuracağınız dostluklar hayatınız boyunca sizinle devam edecektir. Hayatınızın bu döneminde kazandığınız her şey size olumlu dönüş sağlayacak ve sizde yer edinecektir. Çok sağlam dostluklar kazanacaksınız. Evliliğiniz de çok güzel bir şekilde devam edecek ve huzurlu bir yuvanız olacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Okul yıllarında amatörce başladığınız folklor, en büyük tutkunuz haline gelerek ve zaman içinde hobi olmaktan çıkıp işinizin bir parçası olması için büyük çabalar göstereceksiniz. Yakında yapılacak önemli bir dans ekibinin seçmelerinde kendinizi gösterip, profesyonel bir ekibin içinde görev alacaksınız. Daha yorucu ve disiplin gerektiren bir çalışmanın içinde olmak sizi yorsa da pes etmeyip kendinizi göstermenin ve burada kalıcı olmanın yolunu açacak.

İş hayatınızdaki tüm sorun ve sıkıntıların son bulacağı anlamına gelmektedir. Yaptığınız işlere kendinizi veremiyor, verimli çalışamıyorsunuz. Bunların sebebi ise aklınızı kurcalayan sorunlar. Siz bu sorunların hepsini çözerseniz, iş hayatınızdaki her şey yavaş yavaş yoluna girecek ve istediğiniz verimi alabileceksiniz.

Yakın zamanda iş kurduğunuz ve artık işlerinizin yoluna gireceği anlamına gelmektedir. Siz iş kurar kurmaz iyi paralar kazanmayı hayal etmiş fakat kısa süreli bir hayal kırıklığı yaşamışsınız. Fakat artık işlerin düzenini oturtmuş ve iyi gelir elde etmeye başlamış durumdasınız. Bu düzeni korur ve bu şekilde devam ederseniz, yakın zaman da iyi yatırım yapma fırsatı da bulacaksınız.

Eğer ki fal sahibi, yeni bir işe atılmayı düşünüyor ise ya da elindeki birikmiş para ile bir yatırım yapma planları içerisinde ise doğru zamanda doğru kararlar alacak, yaşamına bolluk katacaktır. Hesapta olmayan bir takım olayların meydana geleceğini ve fal baktıran kişi için mükemmel sonuçlar doğuracağını da ifade edebilir.

Sağlık Yorumu

Sağlığından endişe ettiğiniz bir yakınınızın imdat çığlığını duyarak ona yardım eli uzatacaksınız. Aslında bu kişisel problemleriniz olan kişi olsa da siz elinizden geleni yaparak, onun yanında olacaksınız. Bu duruşunuz sayesinde kişi sağlığına kavuşacak ve aranızdaki tüm sorunların üstesinden geleceksiniz.

Sağlığınız gayet yerinde anlamına gelmektedir. Ara sıra olan baş ağrılarınızın nedeni dişinizde oluşan iltihaplanmadan kaynaklanacak. Küçük bir tedavi ile bu iltihaplanmanın önüne geçeceksiniz. Bu sayede kısa süreli devam eden baş ağrılarınız son bulacak.

Ayaklarınızı çok üşüten biri olarak, kış aylarını hastalıksız atlatmanız imkansız. Sürekli üşütüyorsunuz ve hastalık hastası durumundan çıkamıyorsunuz. Ama artık buna önlem almaya başlayacaksınız. Kalın çoraplar sizin kış aylarında en yakın dostunuz olacak gibi gözüküyor. Yoksa bu gidişle her kışı hasta geçirmek zorunda kalmak istemezsiniz.

Fal sahibinin sağlık durumunu ifade eder. Özellikle son dönemlerde kilonuzu kontrole almalı, stresli yaşamınızın acısını aşırı ve düzensiz beslenerek bedeninden çıkarmamalısınız. Bu dengesiz beslenme, bağışıklık sistemi problemlerini de beraberinde getirir. Periyodik ve dengeli bir beslenme yolu izlenerek, spor yapmaya özen gösterilmelidir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.