Kahve Falında Fok Balığı Görmek

Kahve Falında Fok Balığı Görmek
16 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 7.853 kez okundu.

Kahve falında fok balığı görmek fal sahibinin duygularını ve düşüncelerini olumsuz yönde etkileyen bir arkadaştan kurtulmayı müjdeler. Kimseyi kırmak istemeyen iyi niyetli fal sahibi bu kişiyi hayatından nasıl çıkaracağını düşünürken, nihayet kabus sona erecek  ve kendiliğinden gidecektir. Sürekli gülen ve neşe içerisinde bir ömür geçirmek isteyen fal sahibi sadece olumsuz insanlara karşı tepkilidir. Falda fok balığı zaten mutluluk verici bir karakterin göstergesidir. ve etrafında bu huyu yüzünden hem çok sevilen hemde çok kıskanılan birisidir.

Hayal dünyası geniş bir evlada sahip olmak ve bazen onun hızına yetişememek ile yorumlanabiliyor. Çocukları idare etmek yetişkinler için bazen çok zor olabiliyor fakat hayal dünyası çok daha geniş olan çocuklara karşı daha dikkatli olunması ve düşünülerek konuşulması gerekiyor. Fal sahibi bu konuda dikkatli adımlar atmaz ise çocuğunu yanlış şeylere yönlendirerek tehlikeli oyunlara merak salmasına sebep olacağı için küçük afacanın merakının mantıklı cevaplar ile geçiştirilmesi gerekiyor. Çünkü fok balığı genellikle afacanlıkları ile insanı yoran bir erkek çocuğunu temsil ediyor. Bazı fal yorumcularına göre duygusal anlamda zor günler geçiren fal sahibini işaret eder. Gönül ilişkilerinde çok hassas olan fal sahibi kalbi ve mantığı arasında sıkışıp kalacak ve hangisini dinleyeceğini şaşıracaktır. Eğer fok balığı fal fincanında sürünür vaziyette çıkmış ise fal sahibine aklı ile karar vermesi gerektiğini işaret etmektedir. Fakat fincanda dimdik duran fok balığı kalbi ile karar vermesi gerektiğini simgeler.

Fal sahibinin sağlık durumunu ifade eder. Özellikle son dönemlerde kilonuzu kontrole almalı, stresli yaşamınızın acısını aşırı ve düzensiz beslenerek bedeninden çıkarmamalısınız. Bu dengesiz beslenme, bağışıklık sistemi problemlerini de beraberinde getirir. Periyodik ve dengeli bir beslenme yolu izlenerek, spor yapmaya özen gösterilmelidir. Eğer ki fal sahibi, yeni bir işe atılmayı düşünüyor ise ya da elindeki birikmiş para ile bir yatırım yapma planları içerisinde ise doğru zamanda doğru kararlar alacak, yaşamına bolluk katacaktır. Ticarete atılan biri için falda görülen fok balığı bolluk ve bereketi simgeler. Sahte gebelik anlamına da gelebilmektedir. Uzun süredir bebek sahibi olma arzusu içerisindeyseniz ve de kendinizde gözlemlediğiniz bir takım hamilelik belirtileri varsa umutlanmadan evvel hemen bir uzmana görünmenizde fayda vardır. Eğer ki fal sahibi hali hazırda bir gebe ise, bu hassas dönemde fiziksel hareketlerine ve beslenmesine oldukça dikkat etmelidir. Falda görülen fok balığı hesapta olmayan bir takım olayların meydana geleceğini ve fal baktıran kişi için mükemmel sonuçlar doğuracağını da ifade edebilir. Aynı zamanda taze bir ilişkiniz varsa bu ilişkinizi de evlilik ile taçlandıracağınızı gösterir. Ne denli çiçeği burnunda bir aşk hayatına sahip olsanız da üzerinizdeki tedirginliği atarak evlilik fikrine sıcak bakmanızda fayda vardır. İşte aradığınız aşk yanı başınızda ve yalnızca size ait, kıymetini bilin.

Hiç beklemediğiniz bir anda elinizin maddi yönden çok güçleneceği ve rahatlayacağınız anlamına gelir. Bu rahatlama ile olan borçlarınızı kapatabilirsiniz.Bu aralar şans sizden yana. Sizin açınızdan bir bolluk ve bereket başlamış durumdadır. Beklenmeyen sürprizler, sevineceğiniz misafirleriniz olacak bu dönemde. Falda çıkan balık kısmeti simgelediğinden falında fok balığı simgesi çıkan kimseler bekar iseler onlara düzgün bir kısmet görünüyor demektir. Bu kısmet size çok yakın biri olabileceği gibi hayatınıza yeni giren biri de olabilir. Çok isteyip de olmayan bir dileğinizin olacağını müjdesini verir size. Bu dileğinizin artık gerçekleşeceğini düşünüp birazcık rahatlayabilirsiniz. Aşk yaşantınızda bir takım hareketlenmelere yorulur. Sevgilinizden ayrılabilir yeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Mutluluk bu yeni ilişkinizde gizli olabilir. Ve siz şuan buna çok yakın görünüyorsunuz. Hayatınızda değişikliğe yol açacak gelişmeler yaşayacaksınız. Bu aşk hayatınız da olabilir, iş hayatınızla da ilgili olabilir. İş yerinde terfi alabilirsiniz. Maaşınıza zam olabilir. Dar günler geride kaldı artık şanslı zamanınıza girdiniz ve bu anları iyi değerlendirin. Bu fırsatlar bir daha karşınıza çıkmayabilir hayatta. Şimdi çevrenizde olan biteni iyi gözlemleyin ve anınızı bekleyin. Fok simgesi, hayırlı işlere yorulur. Evlilik arefesinde iseniz çok mutlu bir yuva kurup hayırlı evlatlara sahip olacaksınız. Çünkü balık sembolü kısmete yorulur. Çocuklarınız iyi insanlar olup iyi yerlere gelecekler. Bu dönemde yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu insanlarla kuracağınız dostluklar hayatınız boyunca sizinle devam edecektir. Hayatınızın bu döneminde kazandığınız herşey size olumlu dönüş sağlayacak ve sizde yer edinecektir. Çok sağlam dostluklar kazanacaksınız. Evliliğiniz de çok güzel bir şekilde devam edecek ve huzurlu bir yuvanız olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git