Rüyada Abinin Eşini Görmek

05.05.2017
Rüyada Abinin Eşini Görmek

Rüyada abinin eşini görmek, kırgınlıkların bitmesine küslüğün son bulmasına işaret eder. Rüya sahibinin akrabaları arasındaki husumetin bitmesine ve arada geçen konuşmaların ve aile büyüklerinin araya girmesiyle tatsızlıkların bitmesine ve barışmaya delalet eder. Akrabalar arasındaki husumetin bitmesi tekrar birlik beraberliğin sağlanmasına ve bu durumun tüm sülalede büyük sevinç yaşanmasına sebep olacaktır. Arkadaşlarınızın arasında sözü geçen itibarlı bir kişi olacağınıza da yorulur. Dost meclisinde sözü dinlenen nasihatine önem verilen böyle meclislerde aranan kişi olursunuz. Kendi imkanlarınızı cömertçe kullanmaktan çekinmezsiniz çevrenizdeki insanlar için, böyle durumlarda herkes bu şekilde davranamaz ve bu sizin insanların gözünde değerinizin artmasını sağlar. Arası bozulan arkadaşlarınız arasında ara bulucu olabilir ve iki tarafı da yatıştırarak barışmalarını sağlayabilirsiniz. Barışçı yönünüz çevrenizdeki insanların dikkatini çekebilir ve takdir edilirsiniz.

Rüyada Abinin Eski Eşini Görmek

Oldukça hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Böyle bir rüyada, kişi tarafından üçüncü bir kişiyi ifade eder. Yani rüya sahibi yakın bir zaman içerisinde yardıma ihtiyacı olacak bir olay yaşayacaktır. Böyle bir durumda da yakın dostları tarafından hiç tanımadığı biri ile tanışacak ve bu kişi sayesinde, yaşamış olduğu sıkıntılı durumdan kurtulacak demektir. Bu kişi rüya sahibi tarafından oldukça hayırlı bir kişi olacaktır.

Rüyada Abinin Eşini Hamile Görmek

Rüya sahibine gelecek olan güzel ve oldukça hayırlı bir takım haberleri temsil eden bir rüyadır. Rüya sahibi bekar birisi ise yakın zamanda karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmeti ifade eder. Eğer ki evli yada iş sahibi biri ise buda, çok sevineceği bir haber alacağını göstermektedir. Kısacası bu rüya çok güzel başlayacak olan bir dönemin habercisidir.

Rüyada Abinin Eşini Öpmek

Böyle bir rüya daha çok maddi açıdan yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kimse eline yakın bir dönemde toplu bir şekilde para alacak demektir. Yada böyle bir durum hakkında haber alacaktır. Eğer ki çalışan bir birey ise maaşında değişiklik olacağına ve artık büyük miktarlar kazanacağına işaret eder. Aynı zamanda kapanan borçların arkasından gelecek olan huzurun habercidir.

Rüyada Abinin Eşini Dövmek

Rüya sahibinin, tartışmış olduğu kimseye yapacağı bir iyiliği ifade eden bir rüyadır. Bu rüyada yapılan iyilikten ziyade aynı zamanda bir ortalıktan söz edilebilir. Rüya sahibi tartıştığı kişi ile bir işe baş koymayı düşünecektir ve bu kişiyle ortak olma ihtimali çok yüksektir. Aynı zamanda tüm bunların sonucunda kişi hayırlı adımlar atacak ve güzel kazançlar sağlayacak demektir.

Rüyada Abinin Ayrıldığı Eşini Görmek

Rüya sahibinin daha önceden küskünlük yaşadığı yakın akrabası veya dostu var ise, o kişi yada kişiler ile kırgınlıklarının sona ereceğini işaret etmektedir. Böylelikle rüya sahibi eski özlemiş olduğu dostuna yada akrabasına gönül rahatlığı ile kavuşacak ve içini adeta bir huzur kaplayacaktır. Aynı zamanda bu durumun son bulmasına yardım edecek olan ara bulucu yakın kişileri de ifade eder.

Rüyada Abinin Eşini Dövdüğünü Görmek

Rüya sahibinin son dönemlerde sıkıntılı zamanlar geçireceğini ifade etmektedir. Bu sıkıntılar sonucunda rüyayı gören kişi, hırçın bir hal alacak ve etrafına karşı negatif enerjisini yansıtacaktır. Buda bir süre sonra çevresinde yer alan kişiler ile beraber bir takım huzursuzluklar yaşamasına sebep olacaktır. Bu evrede rüya sahibinin sakin bir hal almasını ve sabırlı olmasını ifade eden uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Abinin Eşiyle Evlenmek

Artık derdin ve tasının bitmiş olduğu bir döneme girildiğinin habercidir. Buda beraberinde huzuru getirecek kişi son derece kuş gibi rahatlayacaktır. Aynı zamanda son zamanlarda oldukça büyük kazançlar elde edecek ve bol hayırlı maddi bir dönem yaşayacak demektir. Etrafında bir takım kırgınlık yaşadığı kimseler var ise onlar ile sorunlarının biteceğine ve barış olacağına işaret eder.

Rüyada Abinin Eşiyle Kavga Etmek

Son zamanlarda mutsuz ve sıkıntılı bir dönem yaşanacağını ifade etmektedir. Bu yüzden dolayı rüya sahibi mutsuz olarak ümidini yitirmiş bir şekilde dolaşacak olarak mesaj verir. Fakat bu rüya, bu mutsuz dönemin kısa süreceğini ve bu süreçte rüya sahibinin sadece ve sadece sabırlı olması gerektiğini ifade etmektedir. Tüm bunlar sonucunda rüya sahibi ferah bir döneme kavuşacaktır.

Rüyada Abinin Eşiyle İlişkiye Girmek

Son zamanlarda ailevi bir takım sorunlar yada tartışmalar yaşandığını, fakat bu tartışmaların artık son raddeye geldiği; yani artık tartışmaların bittiğini ifade etmektedir. Eğer ki aileniz sizin bir düşüncenizi onaylamadı ise artık sizin dik duruşunuza dayanamayacak ve sizi destekleyip istediğiniz şey ne ise onu onay alacaktır. Sizde böylece mutlu bir şekilde işinizi gönül rahatlığı ile yapacaksınız.

Rüyada Abinin Eşini Aldattığını Görmek

Mücadele etmeniz gereken insanlara ve karşılaşacağınız zorluklara yorulur. Zorluk çekebilir sıkıntıya düşebilirsiniz, içinde olacağınız bu durumdan bir dostunuz vasıtasıyla kurtulabilirsiniz. Kötü arkadaşlar edinebilirsiniz yeni gireceğiniz ortamlar olabilir. Bu ortamlarda zararlı madde kullanan ve sizi de bir takım zararlı alışkanlık edinmeniz konusunda teşvik eden kimselere itibar etmemeli ve nefsinize uymamalı o insanlardan uzak durmalısınız.

Arkadaş çevrenizi tekrardan gözden geçirmelisiniz ve herkesle her şeyi paylaşmamalı güvenmemelisiniz. Karşınıza çıkabilecek zor insanlar ve zamanlar için cesur olmalısınız, cesaretiniz ve inancınız sayesinde birçok kötü ortamdan ve insandan uzak durabilirsiniz.İyilerle niyeti halis olan ve güzel yürekli kimselerle oturup kalkmalısınız. Kişinin arkadaş çevresi karakterini çok fazla etkiler ve arkadaş arkadaşı her yola götürür diyerek iyi yola götüren arkadaşlar edinmenizi dilerim. Güzel niyetli insanlar hep sizinle olsun.

Rüyada Abinin Eşinden Ayrıldığını Görmek

Rüya sahibinin elinden çıkacak bir mala paraya işarettir. Ayrılığa yorumların. Kişi zor bir dönemin içine girecek ve aynı anda birçok şeyle mücadele edecek demektir. Hayatınızdaki öncelikleri karıştırıyor olabilir ve ciddi konuları sonraya erteliyor olabilirsiniz bu da sizi birtakım sıkıntıların içerisine itecek ve mücadele gücünüzü olumsuz etkileyecektir. Önem sırasını karıştırmamaya gayret gösteriniz ki değer verdikleriniz sizden bir bir uzaklaşmasın. Stres ve bunalım olarak da tabir edilir. Hayat size baş etmekte zorlanacağınız sıkıntılar sunabilir ancak sabırlı olmalı ve mücadele etmelisiniz. Bir takım zorluklar iniş çıkışlar sizi yıldırmamalı ve sabır göstermelisiniz. Bu rüya sizin zor zaman geçirdiğinizi gösterir ancak kurtulamayacağınız anlamına da gelmez. Yeter ki isteyin çabalayın altından kalkamayacağınız sorun olmaz.

Rüyada Abinin Eşiyle Tartışmak

Rüya sahibi bekar ise sevdiği insanla sorunlar yaşayacağına ayrılık noktasına gelinebileceğine, ilişkilerinde hep üçüncü şahısların var olduğuna ancak buna fırsat vermemeleri gerektiğine işaret eder. Eşinizle sevdiğinizle yaşadıklarınızı başka kimselerle paylaşmamaya özen gösteriniz, insanlar aranıza girebilir iyi olan şeyleri bile yıkıp parçalamanıza sebep olabilir. Pişman olursunuz bir süre sonra gerçekleri anlarsınız ancak çoktan iş işten geçmiştir. İş hayatınızda da bu böyledir, başkalarının fikirlerini alın ancak bildiğiniz yolda ilerleyin.

Eğer rüyayı bekar bir kız görmüş ise hayırlı bir kısmet ile evleneceğine işarettir. Evli bir kadın gördüyse, eşiyle bir takım sorunlar yaşayacağına ancak sorunları çözdükten sonra eskisinden daha kuvvetli bir bağ ile birbirlerine bağlanacağına işaret eder. Evli bir erkek gördüyse, işinde başarıya ve bol kazanca işarettir. Rüyaların yorumu olumlu ya da olumsuz olabilir. Önemli olan hayra yormaktır ve öyle düşünmektir. İyi düşünelim ki iyi olsun.

Rüyada Abinin Eşinin Öldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişiyi bekleyen iyi ve güzel günlere delalet eder. İyi günleriniz artık kapıdadır. Başvurduğunuz bir iş olumlu sonuçlanacak ve işe gireceksiniz. Yapacağınız işin hakkını fazlasıyla vereceksiniz ve o iş yerinde aranan bir eleman olacaksınız. İş yerinizde sağlayacağınız güveni işaret eder ve bu da maaşınıza zam olarak yansıyacaktır. Bir başka tabir ise rüyanızda öldüğünü gördüğünüz kişinin ömrünün uzayacağına delalettir. O kişinin bir hastalığı var ise iyileşecek bir derdi var ise derdi bitecektir de denebilir. İyi ve hayırla yorumlanan bir rüyadır. Kişinin iyi ve güzel zamanlarının habercisidir.

Rüya sahibinin uzun bir yolculuğa çıkacağı ve bu yolculuğun sonunda büyük bir konuda imza atacağı anlamına da gelebilir. Bu bir miras olabilir yeni alacağınız bir ev yada eşya olabilir. Bu yolculuk sonunda rahata kavuşacak ve zor günleri geride bırakacaksınız. Eşiniz ile aranızda birtakım problemler var ise onlar artık son bulacak ve ileriye yönelik planlar yapmaya başlayacaksınız. Yapacağınız plan ve yatırımlar ailenizin ve çocuklarınızın gelecekte rahat yaşaması üzerine olacaktır. Yolculuğunuzun dönüşünde bir sürprizle karşılaşabilir alacağınız haber sonrası çok mutlu olabilirsiniz. Eğer evli iseniz bu bir bebek haberi olabilir.

Bekar iseniz yeni bir iş ya da hayatınıza girecek sizi mutlu edecek hayırlı bir kısmette olabilir. Herkesin kafasında bir profil vardır yuva kurmak istediği insan hakkında, siz de bu profile göre yani gönlünüze göre biriyle karşılaşacak ve heyecanınızı kontrol etmekte zorlanacaksınız. Bilmelisiniz ki evliliklerin bir çoğu mecburiyetten eşlerin birbirlerine katlanmasıyla devam etmektedir. Bu rüyanın üzerine karşınıza çıkacak kişiyi değerlendirin çünkü o kişi sizin sevebileceğiniz ve sizi sevecek kişi olacaktır.

Rüyada Abinin Eski Sevgilisini Görmek

Genellikle çok fazla hayra işaret etmez. Geçmişe dönük bir olay ile karşılaşacağınıza delalet eder. bu da demek oluyor ki geçmiş peşinizi bırakmayacaktır. Geçmişte yaşanan bir olay sebebi ile yakın zamanda bir yüzleşme yaşayacağınıza ve bu yüzleşme ile birlikte ağabeyinize hesap vermek zorunda kalacağınıza delalet eder. Böyle bir rüya gördü iseniz yakın zamanda karşınıza geçmişte kalan ve adını unuttuğunuz biri çıkacaktır. Eğer geçmiş zamanda ağabeyinizin sevgilisi yani yengeniz ile bir takım problemler yaşadı iseniz bu rüya bu olayın habercisidir. Ahınız kalmış olabilir, yahut ah almış olabilirsiniz. Bu olay ile yakın bir zamanda yüzleşeceğiniz anlamını taşır.

Rüyada Abinin Eski Karısını Görmek

Abiniz ile yaşayacağınız bir takım problemlerin ve olayların habercisi olabilir. Eğer ağabeyiniz kötü bir şekilde ayrılmış ise bu noktada ağabeyiniz ile bir takım kötü olaylar yaşayarak aranızın bozulacağına işarettir. Ancak bu noktada eğer ağabeyiniz dostça ayrılmış ise bu durum daha farklı yorumlanmaktadır. Şöyle ki ağabeyiniz ile güzel bir olay yaşayacağınıza ve geçmişte yaşanan güzel bir olayı yad edeceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra bu rüya sizin geçmişinizde yer alan bir eski sevgilinin de habercisidir ve bazı rüya yorumlarınca bu şekilde yorumlanır.

Geçmişte kalan bir eski karısının hatırında olduğunuza ve sizi unutamadığına delalet eder. Yakın zamanda üç vakte kadar karşınıza çıkarak tekrar sizden şans dileyecektir. Eğer rüya güzel bir seyirde ilerledi ise ona bir şans vereceğinize ancak rüya kötü bir şekilde ilerle ise ona şans vermeyeceğinize ve kalbini kırarak üzeceğine işarettir. Genel olarak iyi yorumlansa da kötü sonuçları da olabilir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.