Rüyada Kardeşinin Öldüğünü Görmek

05.05.2017
Rüyada Kardeşinin Öldüğünü Görmek

Rüyada kardeşinin öldüğünü görmek, genel olarak iyi bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin kardeşinin uzun ve sağlıklı bir yaşamı olacağını ifade etmekle birlikte aynı zamanda rüya sahibinin de hayatında olumlu gelişmeler oluşacağının da mesajını vermektedir. Rüya sahibinin bundan sonraki hayatında huzur dolu günler geçireceğini ve bu günlerin ona birçok mutluluk ve heyecan kazandıracağını ifade etmektedir. Artık kavga gürültüden en önemlisi de kısaca dertten ve kederden uzak olacağına, daha çok gülümseyerek geçireceği renkli günlerin kapıda olduğuna yorumlanan bu rüya, aynı zamanda dertsiz olan bu hayatında birçok şeylerin farkına rahatça varıp artık hayatın tadını çıkaracağını ifade eder.

İyilik ve güzelliklerin bununla orantılı olarak da şifanın kapıda olduğunu gösterir. Rüyayı gören kişinin yüzünden gülücüklerinin hiç eksik olmayacağını ifade eden bu rüya sevinç olarak da yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin artık üzülmek nedir unutacağı bir döneme göreceğini ifade eder. Tabi bu mutlu günler aynı zamanda rüya sahibine peşinden de bol miktarda şans getirecektir. Hal böyle olunca da yolunda giden veya gitmeyen bütün işleri yoluna tamamen girecek ve rüya sahibinin büyük bir hayrete sokacaktır. Fakat bu hayret sizi şaşırtmasın. Hayatınız bir anda mucizelerle dolu bir hayat haline gelecektir. Başarılar, mutluluklar, sevinçler ve maceralar hep sizinle olacaktır. Artık güzel günler içeren bir güne adım attınız demektir. Bu günler size o kadar güzel gelecektir ki, geçmişte yaşadığınız bütün kötü anıları bir kalemde silmenize oldukça büyük katkı sağlayacaktır. Acı, keder, hüzün kelimelerinin sizin için bir anlamı olmayacaktır. Hatta bu duyguları hiç yaşamamış sanacağınız bol şanslı ve neşeli bir döneme adım atıyorsunuz demek olarak yorumlanır.

Rüyada Kardeşinin Öldüğünü Duymak

Gerçek hayatta kardeşin ömrünün uzun olacağına, mutlu bir hayat yaşayacağına, başlayacağı bir proje varsa tamamlayacağına, özel hayatında hep mutlu olacağına, bekar kişi ise evleneceğine, rüya sahibinin kardeşiyle güzel vakit geçireceğine, insanlar arasında itibar kazanacağına işaret eder. Ağlamak kişinin sıkıntı ve üzüntüden sonra rahata ermesine, hayatının kolaylaşmasına yorumlanır. Kişinin heyecanla girdiği işlerden mutsuz olmasına, karamsarlığa düşmeye, kişinin emeklerinin yarıda kalmasına, güvendiği insanlardan nankörlük göreceğine, şanssızlığa uğramaya, kısmetin ve ümidin kesilmesine, maddi ve manevi sıkıntılarla uğraşmaya, sıkıntı ve dertlerin artmasına alamet olur. Kişinin anne ya da babasının sağlıklı yaşayacağına, uzun bir ömür geçireceğine, hasta ise şifa bulmasına alamet eder.

Çalışma hayatlarında kar elde etmelerine, çocuklarının hayırlı olmalarına işaret eder. Haberini almak o düşmanın kötülüğünden emin olmaya, düşman bildiği kişinin zarar veremeyeceğine, düşmanın güçsüz kalacağına işaret eder. Eğer hasta hastanede yatıyorsa şifa bulmasına delalet eder. Dostun ömrünün uzun olacağına, huzurlu bir hayat yaşayacağına işaret eder. Ağladığını gören kişi, tatsız olaylar yaşayarak üzülmesine, ağzının tadının kaçmasına yorumlanır. Denizde öldüğünü duymak günahların affına, tövbe etmeye, deniz yolculuğuna çıkmaya, uzun süredir beklenen bir haber almaya, hayırlı olaylar yaşamaya alamet olur. Ölen kardeşin sesini duymak ahirette yerinin iyi olduğuna, dua beklediğine, şehit olduğuna ve ahrette cennette olduğuna alamettir. İyi yerlere gelmesine, gencin maddi ve manevi mutluluk bulmasına delalettir.

Rüyada Kardeşinin Cenazesini Görmek

Genel olarak iyi bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin uzun süredir görüşmediği veya bir takım sebeplerden dolayı haberini alamadığı birisi ile karşılaşacağını ifade eder. Bu rüya görülme şekline göre yorumlanabilmektedir. Eğer ki kardeşinizin cenazesi güneşli güzel bir günde gerçekleşiyorsa iyi bir şekilde yorumlanabilir. Rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde evlenip çocuklu bir hayata karışacağının habercisidir. Eğer ki yağmurlu kapalı bir günde oluyor ise, bu rüyayı pek iyi yorumlamak mümkün değildir. Bu rüya mutsuz bir takım haberlere veya oluşabilecek herhangi bir hastalığa işaret vermektedir. Bu rüya hayatınızda ufak bir değişiklik yapacağınızı ve bu değişikliğin sizi güzel bir şekilde etkileyeceğini ifade eder. Eğer ki takip ediyorsanız, bu rüyayı yeni oluşturacağınız bir hayatı kurmak olarak yorumlaya bilmekteyiz. Bu hayat içerisinde yeni birisiyle tanışmak olabilmekle beraber, eğer ki evli birisi iseniz çocuk sahibi olmaya da ifade etmektedir.

Rüya sahibi tarafından veya rüyada gördüğü kişi tarafından daha çok uzun bir ömür yaşayacağı olarak yorumlanmaktadır. Çoğu kişinin ağzından da ömrü uzamış lafını bu sebepten dolayı duymak dasınız. Bu rüyayı gören kişinin hanesinde bulunan veya etrafında tanıdığı birisinde herhangi bir hastalık varsa bu kişinin kısa zaman içerisinde iyileşeceğine işaret etmektedir. Eğer ki rüya sahibinin çevresinde bebek bekleyen birisi var ise bebeklerinin cinsiyetinin erkek olacağı anlamını içerir. Eğer ki arkasında mezarlığa kadar gittiğinizi gördüyseniz sizin ömrünüzün uzun olacağı anlamanı içerdiğini bilmelisiniz. Kalabalık ise, kardeşinizin üst makamlara geleceğini ve hayatında başarılı bir dönem yaşayacağını söylemek mümkündür.

Rüyada Kardeşinin Cesedini Görmek

Rüya sahibinin kardeşinin ömrünün uzamasına, kendisinin ve kardeşinin uzun yaşayacağına delalet eder. Huzurlu bir yaşam süreceğine, mutsuz olaylardan uzaklaşacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin kardeşiyle olan sorunlarının biteceği, beraber güzel işler yapacağına alamet eder. Büyük sıkıntıları beraber aşıp, huzura ermektir. Kişinin kardeşiyle mutlu ve huzurlu olmasına kardeşi uzaktaysa ona kavuşacağına, kardeşinde olan bir hastalığın şifa bulmasına delalet eder. Ünlü imam alimlerine göre sıkıntıda olan bir yakının yanına gelmesidir. İşlerin bozulması, korku verici bir olayla karşılaşmaktır. Etraftan birinin ölümüne şahit olmaktır eder. Konuştuğunu görmek hayırlı bir haberdir, kalkıp yürüdüğünü görmek rüya sahibinin hayırlı yolda yürüyeceğine, doğru yolda olduğuna işarettir. Suda görmek yapacağı işlerde zararlı çıkacağına alamet eder.

Rüya sahibinin ve kardeşinin ortak hatalı bir davranıştan günah işlemesine alamet olur. Nurlandığını görmek takva sahibi olmaya, beraber hayır yolunda çalışmaya, Allah’ın rızasını kazanmaya işarettir. Kefenli olduğunu görmek kardeşinin sır tutan güvenilir bir insan olduğuna alamettir. Çürüdüğünü görmek yapılan bir hayrın boşa gideceğine, yapılan bir hayır hakkında çok konuşulmasına ya da emek verilen bir işte sorun çıkıp boşa gitmesine alamet eder. Kız kardeşi ise ailede hastalıklı bir yakının ölmesidir. Erkek kardeşi ise, kendisine zararı dokunan kişinin ölümüyle rahata ermesidir. Kardeşin cesedinin kaçırılması, elden gidecek fırsatlardan dolayı üzüntü duymaktır. Ayrıca rüyayı gören kişinin kardeşiyle olan sorunlarını çözmesi küsse barışması gerektiğine de delalettir. Koktuğunu görmek, kardeşinin zor durumda olduğuna ona yardım etmesine işaret olur.

Rüyada Kardeşinin Vurulduğunu Görmek

Kişinin kardeşi hakkında yapılan dedikodulara şahit olmaya delalet eder. Kişinin yapılan kötülüklere karışmayı, eliyle ya da diliyle bu kötülükleri işlemeye delalettir. her hangi bir kimseden beklenmediği şekilde zarar görür, kişi başkasına da aynı zararı verir. Bazen rüyayı gören kişinin kardeşine gelecek zararı engellemeye çalışacağına da delalet eder. Silah güç ve düşmanı yenmektir. Bazen kişinin kardeşiyle arasında olan psikolojik bir durum da olabilir. Eğer kardeşinin öldüğünü görürse, yakında tüm acı ve sıkıntılardan kurtulur. Bu rüyayı gören kişi sıkıntıdaysa sıkıntılarından kurtularak felaha ulaşır. Bazen bu rüyanın kişinin kendisin ya da kardeşinin takva sahibi olduğuna delalet eder.

Dünyevi zevklerden uzaklaşıp ahirete yönelmektir. Yaralandığını görmek düzen bozukluğuna delalettir. İş hayatındaki engellerle de tabir olunur. Kardeşin kendini vurması, iyi haberler almaktır. Silah, tüfek gibi aletlerle vurması kişinin kardeşine herhangi bir konuda güç kazandırmasıdır. Silah sestir, rüyayı gören kişinin hayatında önemli değişiklikler olması, bilgi ya da haber alınması anlamına gelir. Ayrıca rüya sahibinin doğru yolda olmadığına, ahirete yönelmesi gerektiğine, karşısına çıkan kötü kişileri tanıyamayıp yanlışa düşmesine de rüya yorumlanır. Rüyayı gören kişinin vicdanını rahatsız edecek olaylar yaşayacağına hatalarından pişmanlık duyacağına delalet eder. Kardeşini vurup öldürmek, kardeşinin ömrünün uzamasına, kişinin rahatsızlıktan sonra feraha ereceğine ya da bu aralar sıkıntılarıyla yüz yüze gelip sonunda kendine çeki düzen vereceğine alamet eder. Kardeşine güç vereceği, kardeşinin yapacağı bir hatadan döndüreceği, kardeşini sıkıntıdan kurtarması, kardeşine maddi ya da manevi yardım etmesi sonucu kardeşiyle bağının güçleneceğine de alamet eder.

Rüyada Kardeşinin Bıçaklandığını Görmek

Daha çok size uyarıcı bir mesaj içeren bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin çevresinde bulanan kişilere dikkat etmesi gerektiğini ifade eder. Kişinin çevresinde kötü niyetli ve onun hakkında olumsuz şeyler yapmak isteyen kişilerin bulunduğunu ve rüyayı gören kişinin biran önce bunları fark edip onlardan uzaklaşması gerektiğini ifade etmektedir. Aksi taktirde rüya sahibinin çok büyük bir tehlike ile karşılıklı kalacağını gösterir. Bu rüya aynı zamanda yakınınızda olan ve sizin ona fazlasıyla güvenmiş olduğunuz birisinin sizi hayal kırıklığına uğratarak size ihanet etmesi olarak yorumlanabilmektedir. Tabi bu ihanette sizi fazlasıyla zedeleyecek ve size zor günler yaşatacaktır.

Daha çok zor günlerin yaşanacağını ve rüya sahibini zorlu bir sınavın beklediğini ifade etmektedir. Rüyayı gören kişinin maddi olarak zor bir dönem içerisine gireceğine ve bu dönemde borçlarının fazlasıyla bir artış gösterip zor anlar yaşatacağını ifade eder. Aynı zamanda rüya sahibinin etrafında bulunan ve çok sevdiği kişiler tarafından büyük bir ihanet yaşayarak bir yıkım yaşayacağını gösterir. Rüyayı gören kişinin yeni bir döneme gireceğini ve bu girdiği dönemde çevresinde bulunan kişiler tarafından hep yarı yolda yalnız kalacağını ve bu sebepten dolayı çok ama çok zor bir dönem yaşayacağı mesajını vermektedir. Bu sebepten dolayı rüya sahibinin artık gözünü açması gerektiği ve bu kötü insanları fark edip onlarla biran önce yolunu ayırması gerektiğini, önlemlerini almadığı taktirde uzun süre zorlu çekeceği bir sıkıntılı döneme gireceğini ifade etmektedir. Kişi aynı zamanda kendisininde bıçaklanmış olduğunu görüyor ise, yukarıda bahsedilen şekilde yorumlanmaktadır. Çevresinde bulunan sevdiği birisi tarafından büyük bir darbe alacağını gösterir.

Rüyada Kardeşinin Birini Öldürdüğünü Görmek

Kardeşinizin ömrüne ömür katıldığına delalet eder. Bu rüya ömrünüzün uzadığının gösterir ve aynı zamanda da hayırlı bir ömrü olacağına delalet eder. Kardeşinizin çok güvendiği insanlar tarafından aldatılacağını ve kandırılacağını gösterir. Kardeşinizin iyi niyetini suistimal ederek onun güvenini boşa çıkaracak bu kişiler, kardeşinizi çok üzebilir. Bu dönemde kardeşinize destek olmalı ve her zaman yanında durarak varlığınızı ona hissettirmelisiniz. Tabanca, aynı zamanda tez bir haber alacağınıza işaret eder. Sıkıntılı günleri artık geride bırakacağınızı ve sonucunu korkarak beklediğiniz bir olayın hayırlısıyla sonuçlanacağını gösterir.

Kardeşinizin birine karşı bir intikam duygusu beslediğini ve kardeşinizle bu kişi arasında ciddi anlamda bir sürtüşme olacağını gösterir. Korkutucu bir anlam taşımaz. Fakat kardeşinizin çevresinde iyi görünümlü sinsi insanların varlığını gösterir. Kardeşiniz, bir konuda birisine çok fazla öfkelenebilir ve kendine hakim olmakta zorlanabilir. Bu gibi durumlarda, yaklaşan tehlikelerin de göstergesidir. Kardeşiniz birine bir konu yüzünden çok kırılabilir ve bu kırgınlık kolay kolay geçmeyecek boyutta olabilir. Bu durumda, iç savaşını kazanması anlamına da gelir. Hep aklında olup da karşısındaki insanı kırmaktan çekindiği için söyleyemediği bazı konuları artık söyleme noktasına gelebilir. Kardeşiniz, sizin sözünüzü dinlemeyerek kendi bildiğini okuyabilir ve hayatı için çok önemli bir adım atabilir. Hiç beklemediğiniz ve çok şaşıracağınız bir haber alacağınızın da göstergesidir. Bu haber, sizi çok mutlu da edebilir çok şaşkına da çevirebilir. Fakat kötü bir haber almayacaksınız ve aldığınız haberin sonucunda güzel gelişmeler yaşandığını göreceksiniz.

Rüyada Kardeşinin Camdan Düştüğünü Görmek

Kardeşin sıkıntılarla karşılaşmasına, rüya sahibinin bu durumdan üzüntü duyacağına işaret eder. Düşmek, zengin için cimrilik yapmaya, evliliğin bitmesine, haram kazanç elde etmeye, kötü insanlarla arkadaşlık etmeye, işlerin durmasına, hayatın alt üst olmasına, sevdiklerinden ihanet görmeye, insanlara olan güvenin sarsılmasına, kişinin hayatında meydana gelecek değişikliklere alamet eder. Düşmanın kendisine üstün geleceğine işaret eder. Kardeşin yüksek bir yerden düşmesi isteklerin yerine gelmesine yorumlanır. Felakete uğramaya, sorunların üst üste gelmesine yorumlanır. Ünlü İslam alimlerine göre ibadetlerini aksatmaması gerektiğine işaret eder.

Dini yönleri zayıf insanın düştüğünü görmesi, günaha, fitneye, azaba, kötü işlere işarettir. Kardeşin mescit ya da camide düştüğünü gören günahlarını terk edeceğine, iyiliğe döneceğine işaret eder. Kardeşin yolda yürürken düştüğünü görmek zor durumdan iyi duruma geçmeye, cimri davranmaya; yürüdüğü yerin yeşil olması kişinin şerden sonra hayra ulaşmasına işaret eder. Kardeşin yüksek yerden boş arazilik bir yere düştüğünü görmek, kişinin eşinden ayrılacağına alamet eder. Kardeşin ağaçtan düşmek sıkıntıda kurtulmak, feraha ermeye, mekan sahibi olmasına işaret olur. Kardeşin yüksek bir yerden denize düşmek, kişinin hayatı boyunca huzurlu ve mutlu yaşayacağına, sıkıntılı zamanlarından ferahlığa ulaşacağına işaret eder. Kişinin evinde huzur ve bereketin olacağına ve bu durumun uzun bir süre devam edeceğine alamettir. Kardeşin uçurumdan arabayla düştüğünü görmek ev halkının iyi bir anlaşacağı, huzurlu zamanların gelmesinin yakın olduğuna işaret eder. Düşerken korku duymak, tanıdığı bir kişi hakkında gizli sırlar öğrenmesine, bu kişilerin güvenini sarsıp rüya sahibini üzeceğine işaret eder.

Rüyada Kardeşinin Çatıdan Düştüğünü Görmek

Planlanan bazı işlerin durma noktasına geleceği, kardeşiyle ilgili bir hadiseye şahit olacağına işaret eder. Akrabalarıyla ya da arkadaşlarıyla tartışmaya girip mutsuz olacağına işaret eder. Kardeşin çatıdan düşerken bir yerini kırması ya da yaralaması, kişinin çok uğraştığı bir işte hayal kırıklığa uğrayarak güvendiği insanlar tarafından ihanete uğramasıdır. Kişinin kardeşinden bir konuda ihanete uğrayacağına, çevresindeki insanlara artık güvenmeyeceğine delalet eder. Kardeşin çatıdan düşüp öldüğünü görmek, ömrün uzayacağına, hayırlı haberlerle müjdeleneceğine, karşılaştığı olumsuzluklar karşısında pes etmeyeceğine delalet eder. Yapılan planların bozulmasına, yolculuk ya da herhangi bir işin iptal olmasına, bir kişinin onu rezil edeceğine bu nedenle rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğine, herkese güvenmemesi gerektiğine işaret eder. Rüyada düşen kişi fakirliğe uğrayarak sıkıntı çeker.

Düşmek iyi bir durumdayken kötü bir hale dönüşmek, çocuklarından ya da dostlarından darbe yemek, uzun planlanan bir işte ortakların yalnız bırakmasına alamet olur. Rüyada düşen kişi, başarısız olur, düşmanlarından zarar görür. Maddi kayıplar yaşanmak, arzu edilen şeyi elde edememek, makam mevki kaybetmek demektir. Rüya sahibinin yardıma muhtaç birine yardım etmesi gerekir. Çatıdan aşağıya düşmek, süren bir evlilik hayatının son bulmasıdır. Çatıdan düşen kardeşini kurtarmak, ortaya çıkan sorunların üstesinden gelmek, sıkıntıdan sonra feraha ermektir. Kurtardığı kişiyi hatadan ya da olumsuz bir durumdan kurtarmasıdır. Kardeşin çatıdan indiğini görmek, çok uğraştığı işlerin ellerinden gitmesi tehlikesiyle karşılaşma ihtimalinin olduğu bu nedenle dikkatli olması ve herkese güvenmemesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Kardeşinin Balkondan Düştüğünü Görmek

Kardeşiyle ilgili üzüntülü bir haber almasına delalet olur. Bazen de kardeşin ağaçtan düşmesi hayatta yapılacak küçük çapta bir değişimdir. Balkondan düşme, sağlığın bozulması, kişinin bir durumdan dolayı kederlenmesi, sağlık durumda ortaya çıkan bir bozulmaya da işaret eder. Rüya sahibinin herhangi bir olaydan zarar görüp üzüleceğine delalet eder. Çok sevdiği insanlar arasında mesafe koyacağına işaret olur. Balkon ya da herhangi bir yerden düşmek kötü haber almaya da yorulur. Kardeşin sandalyeden ya da koltuktan düşmesi, iş yerinde makam değişikliğine, itibarın bir durumdan dolayı kaybolmasıdır. Kişinin kardeşinin gizli planlarının ortaya çıkmasına da yorulur. Yüksekten düşmek etrafında olacak itibarın kaybolmasına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi yaptığı bir takım olumsuz davranışlardan vazgeçmeli, çalıştığı işinde özverili olması gerekir.

Kardeşiyle ilgili olumsuz bir olaya ya da kardeşinin durumunun kötü olduğuna işarettir. Eğer rüyayı gören kişi, düşen kardeşine yardım ediyorsa kardeşinin itibarını kurtaracağına, kardeşinin sıkıntılarına ortak olup yardım edeceğine delalet eder. Kardeşinin ya da kendisinin sağlık sorunlarıyla uğraşıp eski hayatına geri dönemeyeceğine delalet eder. Eğer kardeşin düşerken kalkıyorsa kişi, bir müddet hastalığın ardından düzelip eski sağlığına kavuşacağına işaret eder. Herhangi bir konuda kişinin kendisini riske attığını gösterir. Eğer atladıktan sonra kişi ayağa kalkıyorsa girdiği riskli işten karlı çıkacağına, eğer atladığı yerden öldüğünü görmek kişinin girdiği riskten etkilenip düzeni bozulacağına delalettir. Bazen zalim ve kötü insanlar tarafından kötü duruma düşürüleceğine, bu nedenle etrafındaki kişiler hakkında dikkatli olması gerektiğini gösterir. Bu durum psikolojik ve kişi stres altındaysa rahatlaması gerekir.

Rüyada Kardeşinin Boğulduğunu Görmek

Rüya sahibinin kardeşinin zor durumda olduğu, ona yardım etmesi gerektiğine işaret eder. Yapılan günahların sonucunda görülecek azap görme, dünyevi işlerle meşgul olma, ahiret sorularına cevap verememektir. Sorunlarla yüz yüze gelmeye, rüya sahibinin kardeşine zaman ayırması gerektiğine delalet eder. Hayatta edilen olaylardan tecrübe etmek, biri tarafından yanlış yola itilmek, kötü huylu insanların gazabına uğramaya işaret eder. Rüya sahibinin fakirleşmesi, maddi sıkıntı çekmesi, işlerin yolunda gitmemesine, zenginlikten yoksulluğa düşmeye işaret eder.

Rüyada Kardeşin Boğulmaktan Kurtulduğunu Görmek

Kişinin insanlar tarafından güven kazanacağı, biri tarafından sorunlarına çare bulacağına, iş hayatında pürüzlerin giderilip rüya sahibinin rahata ereceğine delalet eder. Bazı alimlere göre su aydınlık olduğu için feraha ermek, parlak bir geleceğe ulaşmak demektir. Bazı alimlere göre ise çok hata yapmaya, maddi ve manevi çöküntüye uğramaya işarettir. Denizde boğulan kardeşini kurtarmak, bir kişiyi günahtan ya da hatadan kurtarmak, iş hayatında kazançlı çıkmak demektir. Denizde kimsenin yardım etmediğini görmek, kendisine uğrayan musibete kimsenin yardım etmeyeceğine delalet eder. Ölümünde şehitlik mertebesine yükselmesine, herhangi bir kazadan ölüm tehlikesi atlatacağına, sevdiği birini kaybedeceğine, hastalığa uğramaya işaret eder. Kardeşin bataklıkta boğulduğunu görmek, sevilen akrabalardan kötü haber alınacağına, beklenmeyen bir şekilde arkadaş çevresinde tartışma yaşanacağı, aşk hayatında tartışmalı bir ayrılık yaşanacağına delalet eder. Kardeşin iple boğulduğunu gören kimse, sıkıntılı bir aile hayatı kuracağına, zararlı alışkanlıktan kurtulamayacağına yorulur. Kumda ise sağlık sorunlarıyla uğramaktır. Uzun zamandır uğraşılan işte olumlu bir gelişme yaşanmasına alamet eder.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.